Reklama

středa 24. července 2019

Manažeři Huawei si od svých obchodních partnerů berou vizitky!!! aneb Obchodní válka USA nečestnými prostředky


Michal Brand
24. 7. 2019
V pokračující kauze Huawei máme další příspěvek americké propagandy. V celé kauze jde o jediné – čínská firma Huawei utekla svým americkým konkurentům o několik koňských délek v technologiích 5G, a to jak po stránce technologické, tak po stránce ekonomické. Americké firmy na to neumí reagovat vlastní snahou, tak se spoléhají na moc státu. Prezident Trump proto označil Huawei za bezpečnostní hrozbu a celá americká administrativa vykonává bezprecedentní nátlak na svoje vazaly, ehm, spojence, aby nenakupovaly moderní, efektivní a laciné technologie Huawei a kupovaly si raději zastaralé, neefektivní a předražené technologie od amerických firem.


Ekonomický úpadek multikultirizovaného Západu v přímém přenosu. Já chápu, že není jednoduché pro americké firmy vymýšlet nové technologie. Představte si to – jste výzkumník nebo výzkumnice v nějaké americké firmě zabývající se vývojem 5G. Přijdete ráno do práce a celou cestu ke svému stolu se soustředíte na to, jak správně oslovit všechny ženy, které potkáte na chodbě, aby to náhodou nebylo sexistické (pokud jste muž) a abyste tak neporušili směrnici Gender Rules 468587, písmeno bž, odstavce 8887 až 56 444. Pokud jste žena, celou cestu přemýšlíte, jestli vás někdo nepozdravil sexisticky a neporušil tím směrnici Gender Rules 2364587, písmeno a, odstavce 5687. Protože byste ho musely nahlásit, jinak byste samy porušily směrnici Gender Rules 98765, odstavec 965. Ale to si nejste jist ani jista, protože těch směrnic je vážně tolik, že se v nich už úplně nevyznáte. A to přesto, že jste minulý týden byly/byli (pro genderovou vyrovnanost a pro úchyly s nějakou jinou identitou dodám: bylo) na pravidelném třídenním školení (organizovaném vaší genderově vyváženou, homo-lesbo-trans vstřícnou, uhlíkově neutrální firmou každé dva týdny). Dojdete ke svému stolu a prvních několik hodin se věnujete studiu přehledu všech svých kolegů/kolegyň/kolegoň a jejich 75 pohlavních identit, abyste je nedejbože neoslovili-neoslovily-neoslovilo nějak jinak a neporušili-neporušily-neporušilo jste tak předpis Correct Adressing Rules 765528, paragraf 1 až 2 768 876.

(Sluší se poznamenat, co vám hrozí v případě jakéhokoli porušení jakéhokoli ze zmíněných předpisů, jakož i všech těch tisíců a tisíců předpisů nezmíněných, ba dokonce i při jakémkoli porušení ničeho, kromě toho, že se nějaký duševně nemocný nebo slaboch-slaboška Snow Flake nebo prostě kdokoli bude cítit „dotčen“. Při čemkoli z toho vám hrozí okamžitý vyhazov, soud, odebrání dětí z péče, pokuta až půl miliardy dolarů, okamžitě splatných, a trest odnětí svobody až 345 tisíc let. Nebo něco podobného, kdo se v těch „pravidlech“ má vyznat.)

OK. Prostudujete si přehled úchylek vašich kolegů a kolegyň, ehm, pardon, přehled pohlavních identit vašich kolegů/kolegyň/kolegoňat, a už už to vypadá, že byste mohli-mohly začít dělat něco užitečného. Ale právě začíná pravidelné firemní proškolení zaměstnanců. Dnes na téma (například) „Proč černoši mají být odškodněni za to, že musí žít v USA“ (když byli jejich praprapředkové dovezeni před 250 lety do Ameriky jako otroci), nebo „Proč musíme dovézt z Afriky všechny černochy, aby mohli žít v USA“ (abychom je mohli za 250 let odškodnit), nebo „Sex bez písemého, notářsky ověřeného souhlasu ženy je znásilnění, i kdyby sex žena chtěla a sama iniciovala“, nebo „Zotročení ženy v muslimském světě je výrazem svobody ženy“ nebo něco podobného. Sami/samy si to dovedete snadno představit, vždyť o podobných „politických školeních“ můžete číst v mainstream médiích pravidelně.

No a takhle nějak proběhne celý „pracovní“ den. Vlastně jste ten den neměli-neměly moc času přemýšlet o ničem jiném, než o správném oslovení dalších lidí ve firmě, soustředili(y) jste se celý den na to, jak se nepodívat nikomu na prsa, na zadek, ba dokonce ani příliš dlouho do očí (protože by to mohlo být považováno za znásilnění pohledem), běháte po multikulti školeních o naprostých hovadinách a zhovadilostech, studujete interní předpisy o hovadinách a zhovadilostech...a na práci vám vlastně nezbývá čas.

Pozn.: Já vím, že ve skutečnosti těch směrnic a pravidel není sepsáno tolik – zatím. Ale ten tlak, děsivý, každodenní, vyčerpávající a paralyzující tlak korektnosti, vyváženosti a všech ostatních multikulturních směrů každodenní šikany, ten tlak tu je. Paralyzuje pozitivní tvůrčí potenciál člověka úplně stejně jako člověka a jeho tvůrčí potenciál ve všech oblastech života paralyzuje hypnóza televizního brainwashingu.

Pak není divu, že vznikne dopravní letadlo (Boeing MAX 737), které má bezpečnostní software, který „zajistí“ v určitých situacích jeho neovladatelnost a automatické navedení letadla na kolmý pád k zemi. A firma o tom sice ví, ale dva roky se k tomu nedostane, zřejmě pro samá školení o genderové vyváženosti, proti sexuálnímu „obtěžováni“ (jako třeba kdyby někdo někomu řekl „Dnes ti to sluší“ nebo nějaký podobný strašlivý sexuální útok) a proti politicky nekorektním vtipům. Takže se k opravě SW firma nedostane pro samá školení o multikulti a kvůli koncentraci většiny úsilí na to, aby se necítila „dotčena“ žádná úchylná a/nebo agresivní menšina, skupina, skupinka. Feministky, muslimové, muslimky, eko-fanatici, eko-pomatenci, gender pomatenci, LGTB pomatenci, pro-migrantští pomatenci, nebinární duševně nemocní (už jsem málem napsal normální, lidský leč zcela nekorektní výraz „úchylové“), kdokoli ze 75 „pohlavních identit“....kdokoli vám jako firmě může zničit PR (což povede k mediální kampani vedené pomatenci, kteří obsadili média, nátlaku na to, aby vaše firma nedostávala žádné veřejné zakázky, někdo z berňáku s multikulti přesvědčením na vaši firmu klekne, investoři utečou, protože budou také propíráni v médiích jako „podporující [například] homofóbní firmu“, stejně tak banky vám neposkytnou financování případně rovnou zruší účty, ..). No, a jako manažer jednak budete vyhozeni za zhoršené výsledky firmy, a jednak nátlakové destrukční organizace pomatenců a aktivisté zničí váš osobní i profesní život jako jednotlivci.

Shrnuto: ideologie je už opět důležitější než inovace, vývoj, progres, efektivita, kvalita. Je to jako za komunistů – nástěnka k VŘSR byla důležitější než to, jestli jsou vyráběné boty hezké a kvalitní. A dnes je důležitější genderová vyváženost ve vedoucích funkcích, rasová vyváženost, . vlastně podřízenost a zbožštění homo-lesbo-trans a asi tak miliarda dalších podobných NEEKOMICKÝCH, NEPODNIKATELSKÝCH, NEBYZNYSOVÝCH POŽADAVKŮ, požadavků, které jsou naprosto a pouze, NAPROSTO A POUZE IDEOLOGICKÉ. Nesmysly převažují nad smyslem ekonomické činnosti. Můžete vyrábět stíhačky (F 35 II ), které v bojovém nasazení nebudou ovladatelné, a jste v pohodě. Ale kdyby někdo z vedení stejné firmy někde řekl vtip o černoších, migrantech nebo muslimech, nebo třeba kdyby nějaké ženě pomohl do kabátu, tak je ta firma vyřízená.

Ale k tématu ekonomických důsledků multikulti ideologie někdy jindy.

Pojďme k nejnovějšímu výplodu americké propagandy zaměřené na politickou likvidaci ekonomické konkurence. Novinky přetiskly z „Českého“ rozhlasu (odmítám protinárodní rozhlas, stejně jako protinárodní televizi, nazývat Český, takže s uvozovkami) výcuc z americké propagandy reklamního „investigativního“ pořadu na téma „Strašlivé zločiny Huawei! BUBUBUBU!“ V něm se dozvídáme o opravdu strašlivých zločinech firmy Huawei. Například její manažeři zvou obchodní partnery na různé akce, zjišťují si jména a pozice vysoce postavených osob u svých obchodních partnerů, zajímají se o jejich koníčky, o to zda mají děti a podobně. Ale pojďme opravdu do samotného zdrojového textu propagandistického článku k likvidaci Huawei jako příliš silné a dobré konkurence.

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/mobil/511078-zamestnanci-huawei-v-cr-hlasi-data-o-klientech-na-cinske-ambasade-uvedl-rozhlas.html

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/kauza-huawei-cina-spionaz-citlive-udaje-klientu-cesty-do-zahranici-gdpr_1907220600_per

Cit.: Dva bývalí manažeři Huawei v Česku údajně museli do interního systému vyplňovat například údaje o soukromých zájmech klienta, počtu jeho dětí nebo o jeho finanční situaci. ---Konec citace

To zní přímo strašně. Hrůza!

Co to ale znamená v praxi? V praktickém životě to znamená zcela běžnou a běžně prováděnou věc, kterou dělá každá solidní firma, ať už je čínská, americká, německá, francouzská nebo ryze česká.

Každá firma se snaží zlepšovat si svoji pozici. A zve třeba obchodní partnery i důležité osoby ze státní správy. Malé firmy zvou svoje obchodní partnery do hospody nebo na opékání prasete nebo na fotbálek místního klubu v Dolní Lhotě. Velké firmy zvou manažery a další významné osoby třeba na golfový turnaj, do opery nebo na jachtu. A podobně. Málokterá firma si takové lidi, které chce pozvat, vybírá losováním nebo jinou metodou bez znalosti kdo ten člověk je, jakou má pozici, jaké jsou jeho zájmy a podobně. Jen blbec, nebo redaktůrek „Českého“ amerického rozhlasu, by pozval třeba uklízečku nebo údržbáře. Stejně tak jedině blbec, nebo redaktůrek „Českého“ amerického rozhlasu, by pozval zapřísáhlého odpůrce střílení zvěře na myslivecký hon, nebo člověka, který nenávidí golf, na golfový turnaj, nebo milovníka punk rocku na operu.

Myslíte, že když třeba Microsoft nebo Google nebo ČEZ nebo Komerční banka nebo Česká pojišťovna nebo Ford nebo Volkswagen nebo Dell nebo...pořádají akci pro svoje významné (dnešní nebo budoucí) klienty, tak si nezjišťují informace, jakou pozici kdo zaujímá ve firmě/státní správě?

Myslíte si, že člověk pověřený organizací akce pro klienty jakékoli firmy k tomu přistoupí tak, že ho nezajímá, co osloví klienty? Že si troufne přijít na představenstvo s návrhem „pro naše klienty, kteří si berou půjčku na nákup ledničky nebo televize, uspořádáme golfový turnaj“? Myslíte si, že by ho s takovým nápadem nevyrazili na hodinu? (Pro „vysokoškolsky“ „vzdělané“ lidi z dnešních pseudo-univerzit – lidé, kteří si berou spotřebitelský úvěr na ledničku nebo televizi opravdu nehrají golf; pro absolventy genderových studií a podobných oborů: protože na to prostě nemají prachy. Pardon za malou vysvětlující vsuvku pro vzdělané inteligentní voliče Pirátů, Fialovy „ODS“, TOP09, KDU, STAN, Zelených a podobných politických stran pro „vzdělané a inteligentní voliče“.)

Myslíte si, že když zaměstnanec formy XYZ přijde s nápadem na PR akci, která naprosto neosloví pozvané osoby, protože bude zcela chybně zaměřená, tak že takový člověk nevyletí z pozice a nebude nahrazen někým, kdo se – ksakru! - bude zajímat o zájmy třeba manažerů partnerských firem a dalších osob? Že nebude nahrazen někým, kdo bude organizovat akce zaměřené na zjištěné a identifikované zájmy a preference klientů, manažerů obchodních partnerů, lidí ze státní správy a dalších osob, které chce firma pozvat a vylepšit si u nich „image“? Pokud si jakýkoli z těchto nesmyslů myslíte, můžete dělat redaktůrka „Českého“ amerického rozhlasu a dělat propagandu pro obchodní zájmy amerických firem za peníze z kapes českých občanů (a za nějaký ten bonusek od americké ambasády, třeba ve formě „stáže“ v Kalifornii, nebo v Kongresu, ceny za „odvážnou a nezávislou novinařinu“, nebo ve formě ocenění od nějaké neziskovky placené přes prostředníky zase z USA a podobných korupčních mechanismů.)

Každý myslící manažer PR, marketingu nebo sales se zajímá o zájmy významných osob, stejně tak i „řadových“ klientů, které chce oslovit. Protože musí zorganizovat akci - třeba ten golfový turnaj nebo opékání prasete - tak, aby to oslovilo ty osoby, které to oslovit má. A na to musí vědět, co ty osoby zajímá. A třeba jestli mají děti – přeci nebudete organizovat předprázdninovou akci s vystoupením klauna a se skákacím hradem pro bezdětné lidi s omezenou pohyblivostí. Nebo ano? No, redaktůrci „Českého“ amerického rozhlasu asi ano.

Cit.: „Přístup k informacím, které jsou uloženy v tomto CRM systému, je řízen výhradně z headquarters (vedení, pozn.red.) v Číně a dá se velmi složitě dohledat a dokázat, k čemu a kdo k těmto citlivým datům přistupuje,“ popsal pod podmínkou zachování anonymity jeden z manažerů Huawei, který pro firmu na vysokém postu pracoval. ---Konec citace

Všechny firmy mají velice přísně zorganizovaný a kontrolovaný mechanismus přístupu k citlivým osobním informacím. Každá solidní firma má velice omezený přístup k podobným datům, může k nim jen několik lidí z HQ. Přísně a přesně podle interních předpisů. Myslíte si snad, že třebas u jakékoli banky v Čechách, třebas i zahraniční banky, nebo třebas u mobilního operátora si může záznamy klientů prohlížet kdekdo, od generálního ředitele až po uklízečku? Mimochodem, ani ten generální ředitel to nemůže. Mohou to jiní lidé, jemu podřízení, ale ne on. A data klientů z Dolní Lhoty si také nemohou prohlížet zaměstnanci pobočky banky XYZ v Dolní Lhotě. To ze strany Huawei není porušení norem, ale naopak jejich dodržování. Ale kdo chce Huawei za dosažení špičkové technické i ekonomické konkurenceschopnosti bít, ochotnou presstitutku si vždy najde. Třeba v „českém“ rozhlase.

Možná by poplatek za rozhlas v ČR měla začít rovnou platit americká vláda. Čeští občané snad nemusí platit povinně na americkou propagandu prosazující americké zájmy a americké snahy likvidovat příliš schopnou konkurenci amerických firem.

Cit.: „K vytěžování jsou vedeni pracovníci, kteří se takovýchto jednání účastní, a na interních poradách jsou pak probírány s lidmi, kteří byli dosazeni místní ambasádou,“ dodává exmanažer. --- Konec citace.

Čínská ambasáda vede personální oddělení české pobočky Huawei? To těžko. Nebo co znamená „člověk zaměstnaný v Huawei a dosazený čínskou ambasádou“? To jako z čínské ambasády přijde dopis do Huawei ČR, kde oznámí, koho čínská ambasáda přijala na jakou pozici v Huawei ČR? Hloupost. Jen plané, tupé žvásty, které nemají s realitou nic společného. „Novičok v pohance“, verze 654.

Cit.: I další zdroj z Huawei, se kterým se Radiožurnálu podařilo mluvit, nezávisle na svém kolegovi potvrdil, že k informacím o obchodních kontaktech měla přístup čínská centrála. Popsal, že jeho úkolem bylo zjistit informace o státních úřednících, které pak firma pozvala na konferenci nebo cestu do Číny. ---Konec citace

Opět. Citlivá osobní data jsou u všech firem přístupná právě zaměstnancům centrály a nikoli lokálním zaměstnancům. Na lokální úrovni (například na národní úrovni) jen velice omezeně. Právě pro ochranu soukromí osob, o kterých tato data jsou. Kdo si myslíte, že má (oficiální) přístup k osobním datům obchodních partnerů třeba Microsoftu, Dellu, IBM, Cisco, Skanska, Volkswagen-Škoda atd atd atd? No, pár vybraných lidí na národní centrále a pár lidí na globální centrále. Kdo myslíte, že řídí cílenou reklamu Google? Software. Naprogramovaný a kontrolovaný centrálou Google. Kde jsou samozřejmě data – o klientech pro reklamu v ČR, o brouzdání českých uživatelů po internetu....a samozřejmě tam jsou přístupná, protože jinak ten SW nemůže pracovat, nemůže fungovat supervize a vyhodnocování výsledků, nemohou pracovat lidé ve vývoji toho SW atd atd atd. Komu si myslíte, že váš mobil Samsung, iPhone, Nokia atd atd atd...odesílá vaše data a komu si myslíte, že jsou přístupná? Vybraným osobám na příslušné firemní centrále. (A také vybraným „centrálám“ úplně jiných organizací úplně mimo firmu ;-)

„Úkolem bylo zjistit informace o státních úřednících“. Zřejmě těch státních úředníků, kteří jsou v oblasti zakázek pro telekomunikace a podobné věci. Určitě ten bývalý manažer Huawei nedostal úkol „sežeňte jména, telefony a koníčky státních úředníků, kteří mají na starosti kontrolu dodržování hygienických předpisů v restauracích“. Ani „sežeňte jména, koníčky a telefony státních úředníků, kteří mají na starosti nákup munice pro českou armádu“. (Pokud by to tak bylo, pak dotyčný bývalý manažer Huawei se už jen okamžitým nenahlášením takové věci dopustil trestného činu vlastizrady a trestného činu vyzvědačství ve stádiu přípravy a navíc trestný čin neohlášení trestných činů vlastizrady a vyzvědačství; takže to asi dotyčný bývalý manažer nechce tvrdit, že by měli za úkol sbírat informace o úřednících jiných, než těch, jejichž pozice souvisí s telekomunikačním byznysem.)

Shrnuto: opět zavádějící pindy, nepřímá osočení, pečlivě zvolené formulace, které mají za úkol ze zcela běžné firemní aktivity udělat bondovku. (Bondovku klasickou, ne genderově a rasově“vyváženou“ slátaninu neo-sovětských filmařů, s Jamesem Bondem, atraktivním, sebevědomým, přitažlivým bělochem nahrazeným ošklivou, neforemnou černoškou. Kdyby to aspoň byla hezká černoška. Jo pardon, to by bylo vlastně „ošklivostně nevyvážené“, chápu. Za chvíli budou muset hezcí a sympatičtí lidé nosit na hlavě papírový sáček porostlý zapáchající plísní, aby se odstranilo „nice person privilege“, tedy „privilegium hezké osoby“. Také budou hezcí lidé přidělování multikulturním výborem jako manželé-manželky těm nejošklivějším lidem, aby to bylo „spravedlivé“ a „vyvážené“. Nejkrásnější holka bude přidělena jako manželka tlustému, hrbatému vandrákovi. Přitažlivý, vysportovaný, úspěšný muž pak bude přidělen tlusté, škaredé, sotva se valící „feministce“. Koneckonců, i oškliví, nemocní, neúspěšní, líní, hloupí, nesnesitelní a jinak „hendykepovaní“ lidé mají „lidské“ „právo“ na to mít hezké a atraktivní partnery. A „lidská“ „práva“ über alles, Über alles in der Welt.)

Ale pojďme věcně. Představte si to. Jste manažer/manažerka Public relations nebo Marketingu nebo Investor relations nebo Sales ve firmě XYZ. Máte za úkol zorganizovat nějakou akci, konferenci (=chlastačku), výjezdní zasedání (=chlastačku), golfový turnaj (=onanii) nebo něco podobného. Podle presstitutek z „Českého“ rozhlasu byste měli zřejmě buď vylosovat pozvané osoby z telefonního seznamu. Nebo adresovat pozvánku ve stylu (kdy třeba chcete pozvat někoho z České spořitelny) „Česká spořitelna, ředitel divize komerčního bankovnictví“. To vlastně ale nemůžete, protože to už by bylo zjišťování pozice osob, které zvete. Takže musíte pozvánku adresovat „Česká spořitelna, někdo někde v nějakém útvaru“. A je to. To bude jistě super akce s velkým úspěchem. Vaši nadřízení vás jistě pochválí. ;-)

Všichni vědí, že o státních zakázkách do značné míry rozhodují státní úředníci, kteří dávají podklady, analýzy apod. Všichni vědí, že i v byznysu, stejně jako v úplně normálním obyčejném životě, je dobře mít sympatie osoby, od které něco chcete. Platí to přeci všude. Přišli jste do restaurace, kde není volný stůl, jen jeden s rezervací za tři čtvrtě hodiny. Chcete si sednout, rychle se najíst. Když nebudete mít sympatie číšníka, tak si nesednete. „Nemůžete si tam sednout, rezervace, to nestihnete, nezlobte se“ („a vypadněte, vy ......!“). Nebo ty sympatie číšníka získáte, sednete si, rychle Vás objedná, rychle přinese, rychle zkasíruje. A se zakázkami je to přeci stejné.

Chcete zakázku? Musíte dobře zapůsobit. Musíte mít sympatie důležitých osob. Nemůžete získat zakázku, pokud si o vás dotyčné osoby budou myslet „to je hajzl, nesympatické hovado a nic neumí“. Musíte mít sympatie. A nějak je získat. Nemusí jít o korupci. Jen chcete vypadat jako solidní firma, chcete prezentovat svoje výrobky. Ale aby tam někdo přišel, tak ta konference na téma „optické kabely pro počítačové sítě ve státní správě“ (pro příklad) musí být spojena třeba s rybolovem. Protože jinak tam prostě nepřijde nikdo kromě nadšenců pro optické kabely. Ale rybolov pro nadšené rybáře (a chlastačka)? To zní dobře. Víte, že jsou rybáři. Uspořádáte rybolov (a zábavnou přednášku o technických parametrech vašich optických kabelů, ta je samozřejmě nepovinná). Pozvete je. Přijdou. Získali jste body. Zapsali jste se u nich jako sympatická firma. Váš obchodní ředitel dokázal příjemně a mile bavit společnost, všichni si ho pamatují. Až někdo z pozvaných, kterým se akce líbila, bude číst nabídku vaší firmy na dodávku optických kabelů pro budovu ministerstva ABC a v záhlaví uvidí jméno vaší firmy „Optické kabely Horní Lhota a.s.“, tak mu v podvědomí automaticky zarezonují neurální spoje navázané na příjemné pocity z bezva akce. Někdo si a na tu akci vědomě vzpomene, někdo ani to ne. Ale nejsilnější bude ten podvědomý příjemný pocit, pozitivní podmíněný reflex, podvědomá pozitivní vazba „název firmy = příjemný zážitek z bezva akce“.

Dělá to každá firma, která potřebuje klienty a zákazníky.

Dělá to každý člověk, který od lidí okolo sebe chce cokoli.

Snažíme se získat sympatie a vyhnout se vzbuzení antipatií.

A k tomu potřebujeme ostatní lidi poznat a porozumět jim.

Dělám to já, děláte to vy, dělají to presstitutky z „Českého“ rozhlasu.

Jen u příliš dobré konkurence amerických genderově a jinak vyvážených a korektních firem, tedy jen u příliš dobré Huawei je to „zločin“.

Příští článek politické agitace proti ekonomické konkurenci amerických firem přinesou pucflekové amerických zájmů s titulkem „Manažeři Huawei si berou vizitky od svých obchodních partnerů a pak si je nechávají!“ „Potvrdil nám to jeden bývalý manažer Huawei za podmínek anonymity!“

Post Scriptum: Nepobírám žádné peníze ani jiné výhody ani od firmy Huawei, ani od čínské nebo jakékoli jiné ambasády. Jen prostě nesnesu tyhle bilakovské debility, které předvádí současná propaganda.

Vlastně dokonce ani já sám osobně nemám mobil od Huawei. Ale příště si koupím Huawei, už mě tahle tupá americká propaganda přesvědčila.

A vzhledem k tomu, že všechna americká (a pucflekovská) obvinění Huawei ze „špiclování“ jsou jen a jen samé nesmyslné bláboly, tak Huawei musí být nejméně fízlující mobil na světě. Ještě aby už konečně měl Huawei vlastní operační systém a přestal používat pro Google a další americké firmy (a organizace ;-) fízlující operační systém Android. Sankce to snad urychlí. Stejně jako jistě urychlí i nahrazení amerických čipů pro mobily Huawei stejně kvalitními nebo lepšími čipy vlastní výroby. Bumerangový efekt. :-)

53 komentářů :

 1. Brande, klidně si kup mobil a notebook od Hujaheje a klidně si do nich instaluj jejich úžasné operační systémy. Klidně si nechej vypálit díru do palice zářením 5G a klidně se nechej špiclovat na každém kroku 5G zařízeními, když se bez toho neobejdeš.
  Jako čínský roztleskávač dostáváš za 1.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čuramrde na HUAWEI mi nasahej, jednička na trhu mobilních telefonů, stará se o mne o svého PÁNÍČKA, jak pes Šarik a taky si ho tak hýčkám, rychlost(!) foto a stahování mžik, bez "oka", video, varování před vetřelcem a PAMĚŤ, bezkonkurenční, blbštajne.

   Moje zlatíčko!

   https://cs.m.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cty%C5%99i_z_tanku_a_pes_(rom%C3%A1n)

   Smazat
  2. Ze špiclování od Číny nemám strach. Problém je zřejmě opačný, NWO nemají kontrolu nad čínskou technologií.
   Používám CCleaner. Když čistím počítač, tak po prohlížeči Google mně psal:"Odstraněny řádově stovky sledovacích souborů". Odstranil jsem Google prohlížeč a instaloval Firefoxe a ejhle, rozdíl je ve stovkách ve prospěch Firefoxu. Ameriku obsadili šmejdi a ti lžou a kradou! Šmejdi nemají šíkmé oči, nelze infikovat Čínu různými cizokrajnými Kalousky a Hermany..

   Smazat
  3. My bychom si měli vzít OBROVSKÝ příklad z asiatů a jejich potomků, z 99% vysokoškolsky TECHNICKY vzdělaní potomci, pokračující ve studiu v Anglii, či v USA, vždycky, zdůrazňuji vždycky! Bude jejich DOMOVEM asie! To je bez DISKUZE! A naše sebranka v PRAZE asi 54 gymnázií a jeden "AMERICKÝ SNÍLEK", s rodiči vedle druhého? Politolog za politologem, redaktor ČT za redaktorem ČT, zmar vedle zmaru, "DEBILIZACE SPOLEČNOSTI MLADÝCH STUDENTŮ K HOUNU PO ROCE 1990" poselství mistra slova, písma a vědomostí PhDr. Zdeňka Mahlera, dr. h. c. mult. (ČEST JEHO PAMÁTCE!), chce naše státní byrokratická metastáze, talentované techniky? NECHCE! Všechno je jeho, motýle i sysle!

   Smazat
  4. Osobo z 23:36, reagujte prosím na text článku, na co poukazuje a na fakta, která v logických souvislostech uvádí, ne na osobu autora. Pokud to nedovedete, pak jako nevychovaně tykající, zcela méněcenný, text nechápající, mlčte.

   Smazat
  5. Ekonomický úpadek multikultirizovaného Západu v přímém přenosu.
   číňania ich predbiehajú v technológiách a to je najväčšie nebezpečenstvo pre národnú bezpečnosť USA. Aj niekto iný bude špiclovať nielen oni a dokonca ich zo špiclovania vytlačí.
   A to je ten najväčší problém.
   USA v dôsledku národnej bezpečnosti uvalujú sankcie všetkého druhu už na polku sveta. USA sú v ekonomickej vojne s ostatným svetom a čínska húževnatá žíhlava im prerastá cez hlavu a spolu s Ruským bolševníkom hrozí že USA zadusia z toho plynúce ekonomické dôsledky.

   Smazat
  6. Pane 23:36 a Vám tu díru do palice vypálilo co? Nebo je ten průvan mezi Vašima ušima přírodního původu?

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klid na práci pro celý svět, ty moulo! Tady si šláp USA na výrobní, dnes i konkurenční bradavici na hnátě. Pakosto

   Smazat
  2. 1:13 - P.Radosta = pako. DÁL TO NEMÁ CENU KOMENTOVAT.

   Smazat
  3. Aby ti jednou nepraskla žilka, hňupe. Tvá nenávist, zášť, hulvátství, záludná zákeřnost a zbabělost jsou jen výrazem tvé zoufalosti a bezmoci a žerou tě jako kyselina. Ale dobře tobě i tvým řídícím důstojníkům tak.

   Smazat
  4. RADOSTO ty ses nepochlubil že si natočil video takhle vypadá správný liberální demokrat:

   https://zvraceny.cz/content/84612-dnesni-generace

   Smazat
  5. A čo je to hentý sajta, súdruh?

   Smazat
  6. Čínsky súdruhovia to dotiahli ďaleko ďalej ako súdruhovia z USA a preto je z toho taký prúser vašnosto RADOSTO:-) Komunistický hybrid je úspešnejší ako všade zúfalo presadzovaný Amerikanizmus

   Smazat
  7. Aragonit11

   Jak jsem již psal výše např. ti Číňané a Vietnamci u nás, pokračujíc ve studiu v USA, Velké Británii i jinde na zeměkouli, budou vždy hrdými Číňany i Vietnamci, když jejich země zavolá, vrací se s radostí. Pokud se zeptám dvou známých asiatů, žijících zde, jejich ŘÁDNĚ (!) vychované děti zde studují, co považují za svůj domov? ASIE! A Poté porovnejte, ty naše nevychované, sprzněné "američany", dojít k válce, serou si to i s rodiči, kamkoliv jinam, hlavně do bezpečí. Praha by sakra osiřela, hrdost k naší zemi na nule. Díky politici a média veřejné služby? Je to na rodičích!


   25. července 2019 0:18, naprostý SOUHLAS s vašimi poznatky, z hlavního stolního PC jsem google vystrnadil a NEAKTUALIZUJU Explorer! Ani android u tabletu na míru, zuří, straší IGNORUJI.

   Smazat
 3. Amerika po celá desetiletí vykrádala mozky z celé planety. Dnes, když americké pozlátko pomalu ztrácí lesk a hranice chudoby se volně přibližuje ke střední třídě, už přestává být americký sen lákadlem. To musí být někde znát. Technologický náskok se zkracuje a v mnohých odvětvích se vytratil již docela. Také nenažranost vedení firem narostla do obdivuhodných rozměrů, tak že pro ty dole již nezbývá dost na udržení nadstandardní životní úrovně. Domácí zdroje jsou již téměř vyčerpané a kolonie se začínají bouřit. Tak že suma sumárum, Amerika chudne (krom hrstky vyvolených). Navíc je stále více zmítána vnitřními problémy, kdy stále víc Američanů vnímá svůj stát, jako nepřítele , což začíná být fenoménem celého západu. A to vše musí být znát i na technickém pokroku. Lidi ztrácejí motivaci.

  OdpovědětSmazat
 4. Naprosto perfektně napsaný článek. S těmi směrnicemi to snad ani nebude daleko od pravdy, nevím, ale jinak to sedí. Už před 20 lety mohlo znamenat říct kolegyni v práci "To ti sluší" sexuální obtěžování a kdyby se vás kolegyně chtěla zbavit, tak vás napráská a ve firmě jste skončil. Podržení dveří "dámě" by se mohl setkat při nejlepším s vynadáním do "male chauvinist pigs!", atd. O svobodě projevu vzhledem k minoritám ani nemluvě.

  A o té "špionážní aktivitě" Huawei, to je směšné. Autor jen doložil, že to dělá každá firma. CRM je Customer Relationship Management - je to systém, který slouží k zakládání právě takových informací a každá pořádná firma ho má.

  Celá věc je o tom, že Huawei, čínská firma, předstihl o několik koňských délek všechny západní technologické firmy, včetně amerických, ve vývoji a v kvalitě technologií 5G. Navíc za ceny, o kterých se americkým a jiným horším výrobcům může jedině tak zdát.

  OdpovědětSmazat
 5. No celkem souhlas, až na to, že přesvědčení,že nějaký GŘ banky nemůže do účtu klienta, natož uklizečka, je trošku naivní. Totéž se zdravotními údaji v nemocnicích a pod.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No já bych s vámi až tak nesouhlasil. Vám se ještě nestalo, že vám zazvonil telefon a z druhého konce vám začali nabízet tu pojištění, jindy úvěr, nebo nějaký jiný produkt? Kde berou ona čísla? Namátkou to asi nebude, když se vás předem zeptají zda hovoří s panem Josefem Novákem.
   Myslím, že listovní, bankovní, potažmo bankovní tajemství začínají být minulostí. O internetu ani nemluvím. Stačí projevit nějaký zájem a už se nezbavíte cílené reklamy.

   Smazat
  2. Existují veřejně dostupné databáze podnikatelů v různých oborech (nejen Zlaté stránky), v případě řady škol a ústavů lze najít kontakty na učitele a vědce. V případě lidí zastávající pracovní posty spojené s vnější komunikací to není zase až tak nemožné. Těžko prodáte svoje zboží či služby bez toho, že dáte veřejnosti na vědomí své číslo. Něco jiného je to v případě zaměstnanců, kteří nemusejí svůj mobil zveřejňovat, takže tam lze už uvažovat o vykradení nějaké databáze (pojišťovny, banky, klubu), nebo o nějakou fintu, gumovou formulaci v nudném, podrobném, rozvláčném, nepřehledném, zamotaném "souhlasu se zpracováním osobních údajů" zdánlivě solidní firmy
   KR

   Smazat
  3. 11,42
   Jsem zaměstnanec. Krom svých známých a lidí, se kterými jsem v rámci svého povolání v obchodním, nebo pracovním styku své číslo nikomu nedávám. Přesto jsem byl za poslední půl roku kontaktován 3x dodavateli energií, 2x pojišťovnami, dvakrát bankami a jednou jakousi chráněnou dílnou. Pokaždé znali jméno k mému číslu. Naučil jsem se jediné. Zeptám se jich, jak se dostali k mému číslu, protože si nejsem vědom, že bych ho jim, nebo někomu podobnému dal. V drtivé většině hovor ukončují. To má také vypovídací hodnotu, nemyslíte?

   Smazat
  4. KaRo, no tomu říkám atomomový, meziplanetární, prorómský, GDPR formát 11:42 Všeználek, nebo o nějakou fintu, gumovou formulaci v nudném, podrobném, rozvláčném, nepřehledném, zamotaném souhlasu...

   Cikánská libová pečeně na každý stůl.

   Suroviny

   500 g čerstvého tolik milovaného chovného masa 20 g slaniny sůl pepř 1 větší cibule 50 g sádla voda na podlití 2 lžíce rajčatového protlaku 3 papriky 2 rajčata mletá sladká paprika.

   https://nase.dobrotynakazdyden.eu/recept/467-Veprove-platky-v-cikanske-omacce

   Dobrou chuť!

   Ps. Bez těch canců KaRo, říkájí tomu "Náhodná číselná rotace!" a jsou z obliga (Substantivum, singulár, plurál. nominativ, obligo, obliga. genitiv, obliga, oblig. dativ, obligu, obligům. akuzativ, obligo, obliga. vokativ, obligo, obliga. lokál, obligu, obligech. instrumentál, obligem, obligy), detail pro kosmofila, i to se může hodit!

   Smazat
 6. Přesně tak Huawei je lepší a levnější a o nic jiného nejde. Jinak bylo napsáno v článku správně vazalové usa nic jiného západ není.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych byl u Číňanů opatrný. Jejich expanzi brzdil ekonomický, potažmo vojenský potenciál. Dnes, kdy Čína ekonomicky i vojensky sílí se můžeme dočkat nejednoho nemilého překvapení.
   Na kauze Huawei mi vadí jediná věc a tou je učebnicová likvidace hospodářské soutěže. I to se stane brzy jedním z důvodů pádu západní civilizace. Stejně, jako podobné pletichy vedly k pádu třeba Kartága, nebo později Říma.

   Smazat
  2. Zatím jsme se nemilých překvapení dožívali pouze ze strany zemí NATO a SSSR. Vietnam ale vedl po vyhnání Američanů z jihu i krátkou válku s ČLR. Čína dostala přes držku a od té doby jejich vztahy nic moc. Od nás je ale Čína hodně daleko, tak vo co go?!

   Smazat
  3. 12,01
   Žijeme v globalizované době. Tak že i události, které se odehrají na opačné straně zeměkoule nás mohou dostihnout. A většinou bohužel i dostihnou. Viz třeba ceny ropy v závislosti na stabilitě, nebo naopak nestabilitě zemí ropu vyvážejících.
   V souvislosti s Čínou bych jenom krátce zmínil čínské územní nároky vůči Rusku, nebo Tchajwanu. Obojí by nás snadno mohlo dostihnout v podobě ekonomické krize, pokud by posloužili jako rozbuška k rozpoutání vojenského konfliktu.
   Všechno souvisí se vším.

   Smazat
 7. Docela vtipný text (přečetl jsem asi jen třetinu), bohužel nekonečně dlouhý, ba až grafomanský. Škoda, dvakrát škoda.

  OdpovědětSmazat
 8. Cituji ze článku p.Branda: "nástěnka k VŘSR byla důležitější než to, jestli jsou vyráběné boty hezké a kvalitní."

  Měl bych k Vašemu textu malou poznámku. Poněkud jste zjednodušil, jak to za "socializmu" chodilo. Máte pravdu, že nástěnky k různým výročím se dělali všude. Ale, že by ideologie zaslepila všechny pracovníky na př. v podniku , to snad nemyslíte vážně. Ty nástěnky byla sice ideologie, ale velmi núčinná. Lidé je vnímali,nebo spíše míjeli, jako když žák dostane domácí úkol a je hotovo. Dle mě, za socializmu měla být tato neúspěšná ideologie nahrazena heslem, které se sice hlásalo - "každému podle zásluh", ale neuplatňovalo se . To by myslím byla ta správná ideologie, která by se nerozcházela tak hodně s praxí. Snad možná,ale nevím to jistě,se to povedlo jen Ing.Čubovi ve Slušovicích.
  A když tak o botech. Věřtě mě ty boty , které vyráběl Svit byly kvalitní, sám jsem je nosil, ale pravda bylo jich málo, než jaká byla poptávka. Po "majetkovém převratu" mám s koupí bot věřte nebo nevěřte stejný problém. Bot je na prodejnách spousta, hovořím o sobě, nemohu si z toho množství vybrat. Jsem stejně náročný jako jsem býval za socializmu, vybrat si boty, které mě budou sedět a budou dle mě takové, jak si představuji, vůbec není jednoduché a to si kupuji boty za cca kolem 2 tisíc, bohužel.Naše výroby byla zlikvidována , teď se vozí obstojné kožené boty z Polska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Boty jsou šunt, nevydrží ani půl roku. Dříve jsem měl polobotky cca 5 let.

   Smazat
  2. vážení icikové, ten šunt ty boty z Gottwaldova, Partyzánského, Botany Skuteč, ty obletěli svět!
   Po roce 1960 jsme vyráběli jako ČESKOSLOVENSKÁ REPUBLIKA AŽ STO DVACET OSM M I L I O N Ů PÁRRŮ BOT A VYVÁŽELI JE DO CELÉHO SVĚTA!!!
   DRTIVÁ VĚTŠINA MUŽSTEV HRAJÍCÍCH NA MISTROVSTVÍ SVĚTA, ROK CO ROK OBOUVALA RUČNĚ ŠITÉ KOŽENÉ BRUSLAŘSKÉ BOTY ŠITÉ NA MÍRU V ČECHÁCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   VĚTŠÍ ČÁST KRASOBRUSLAŘŮ NA MISTROVSTVÍ SVĚTA SI NECHÁVALA ROK CO ROK ZHOTOVIT TO HLAVNÍ,"PRACOVNÍ NÁSTROJ" BOTY V ČESKÝCH FIRMÁCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   JAKO PŘÍKLAD UVEDU, V ROCE 1981 ZADAL GENERÁLNÍ ŠTÁB VARŠAVSKÉ SMLOUVY VÝROBU ZIMNÍ OBUVI PRO NEJVYŠŠÍ VELITELE V POČTU NĚKOLIKA DESÍTEK TISÍC PRÁVĚ ČESKOSLOVENSKÉMU OBUVNICKÉMU PRŮMYSLU!!!!!
   BEZKONKURENČNĚ JSME ZAKÁZKU VYHRÁLY.
   tak, a teď si jděte třísknout vo futra a vraťte se do Palestinské pouště.
   šalom

   Smazat
  3. Kadle, zapomněl jste na zemětřesení v Ázerbajdžánu, za ČSSR jsme jim tam tehdá poslali urgentní pomoc, vojenský speciál z Ruzyně, plný kopaček z Galanty, tenkrát je to postavilo všechny, opět na vlastní nohy.

   tps://www.slando.sk › sport › futbal
   Výsledky vyhledávání na webu
   Kopačky Futbal Galanta Trnavský kraj - Slando.sk

   Smazat
  4. To by za komoušů nesměly být ve všech funkcích paraziti. Potvrzením je že dnes jsou to zase oni a jejich rodiny. Říkalo se: Víte kde je víc židů než v Tel avivu? V tel evizi.

   Smazat
  5. 1*** (Václav Moravec je zlatá výjímka v ČT Praha heterosexuál!).


   https://www.databazeknih.cz › autori
   Výsledky vyhledávání na webu
   Grigorij Klimov | Databáze knih
   Boží národ: http://gloria.tv/?media=582158. Pták Ohnivák http://tnit.fr/book/ Rodinný album http://tnit.fr/book/ album.html · Tresť. 1 21.10.2012. Jedna neoficiální, ale o to víc zajímavá kniha k přečtení online tady: ...

   Smazat
 9. Vtipný článek, jen trochu postrádám background podobných aktivit, např. knihu Dale Carnegieho "Jak získávat přátele a být úspěšný", tam je ta odporná oportunistická omáčka, podle které se jede..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. background můžeš dostat u každých dveří nebo na každém rohu, nebo taky jak se říká pěkně česky přes držku.
   možná bys měl vykastrovat nějakou krávu, co tě měla učit historii tvého národa, a místo toho tě krmila sionistickou propagandou

   Smazat
 10. Můj příští mobil bude určitě Huawei a pokud udělají svůj operační systém, myslící člověk si nic jiného nekoupí.

  OdpovědětSmazat
 11. Takovi pitomci jako zdejsi rude hejno dedku muzou vyplnovat nanejvys zachodovou misu:-)

  OdpovědětSmazat
 12. Jen jen jedine dobre, ze Cinani budou uplne v prdeli, az jim Google neda Android a hlavne, az jim ARM neda licence na nova ARM jadra. Potom si budou s mistnimi rudymi honibrky vymenovat informace pomoci signalu z papyrosu:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jó, ti Číňané už se úplně hroutí. Nemůže to dlouho trvat a zcela se sesypou, to je hotová věc. Jenom abyste se toho dožil. Nesmíte se tolik nervovat, aby vám nepraskla cévka.

   Smazat
 13. Špiclování pomocí Hovnvej čínány je samozdřejmost, kdo tvrdí, že ne, tak je mimo. Nemyslím obyčejné lidi, ale lepší firmy, okolí bezpečnosti státu a jiné významné instituce.

  OdpovědětSmazat
 14. AŤ JSOU KUDRNATÍ ZLODĚJI ZA MOŘEM NEBO TADY, VŽDYCKY JE TO ZLODĚJINA PODLE PLÁNU.
  Vždycky to platíme my!
  Tady je další zlodějina:
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/v-praze-ma-byt-do-deseti-let-100-tisic-elektromobilu-nabijet/r~08e571ccaed011e994100cc47ab5f122/?
  z veřejného osvětlení budete platit napájení těm, co si nakradli!!!
  Atomový HŘIB!
  Další podraz fetek homoušů a iciků je, že asi Atomový HŘIB najal Biomasu a Bursíka.
  Soudruh Bursík neopomenul v ČRO podotknout, že přišel zachránit národ a civilizaci. Českou samozřejmě nééééééé!
  Zatím za naše miliardy zadá ve jménu Atomového HŘIBA "audit" na uhlíkovou stopu matičky PRAHY. TO VŠE PRÝ ZADARMO!!!
  Sám prý si nestihl dojednat ani to, za kolik milionů bude rozdělovat miliardy zlodějům, jako je on, z našich těžce vydřených daní z našich krvavých mozolů!!!
  VŠEM STÁVKUJÍCÍM PUBERŤÁKŮM: ZA KAŽDOU ZAMEŠKANOU HODINU VE ŠKOLE VYSADÍTE STO STROMŮ V KRKONOŠÍCH A NA ŠUMAVĚ!!!
  Jinak nedostanete vysvědčení za příslušný školní rok!
  Všem vekslákům a gaunerům, co drancují naši Českou vlast: Za každých ukradených tisíc korun dostanete vy a vaše vnoučata a pravnoučata dest ran holí a třicet roků nucených prací. a s tím propadnutí majetku
  SOUDRUHOVI BURSÍKOVI VZKAZUJI:
  OD 1. 1. 2020 SE SNIŽUJE UHLÍKOVÁ STOPA ČESKÉ REPUBLIKY , A TO TAK, ŽE BUDE POVOLENO POUZE 50.000 PŘELETŮ LETADEL NAD NAŠÍM ÚZEMÍM MĚSÍČNĚ, Z LETIŠTĚ PRAHA BUDE POVOLENO POUZE ČTYŘICET ODLETŮ A ČTYŘICET PŘÍLETŮ DENNĚ!!!
  VE VŠECH STÁTNÍCH INSTITUCÍCH VĚZNICÍCH KASÁRNÁCH A POLICEJNÍCH STANICÍCH BUDOU VYTÁPĚNY PROSTORY NA TEPLOTU NEJVÝŠE OSMNÁCT STUPŇŮ!!!
  Jistě to urychlí práci a vyřizování stížností obyvatelstva.
  V létě budou prostory větrány pouze přirozeným prouděním vzduchu, BEZ KLIMATIZACE.
  KAŽDÝ STÁTNÍ ÚŘEDNÍK VYSADÍ NEJMÉNĚ DVĚ STĚ STROMŮ MĚSÍČNĚ!!
  JINAK NEMÁ NÁROK NA DOVOLENOU.
  ZA NEMOCNÉ A NEPŘÍTOMNÉ TAK UČINÍ NEJBLIŽŠÍ PŘÍBUZNÍ.
  šalom

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Karle, to už je skoro program, teď už jen hnutí, stranu vylučuji a do toho, rád se přidám!

   Smazat
  2. K tomu kácení stromů?

   Smazat
  3. 0:38- pokud byly napadeny kůrovcem ano, máte jiný nápad na "kůrovce"?

   Smazat
  4. PS. chcete rozvíjet napadení lesa kůrovcem v alegorické dvojsmyslnosti?

   Smazat
  5. Naše země, je tak bezvýznamná s "NEJVÝZNAMNĚJŠÍMI POLITIKY SVĚTA", až se člověku obrací "LAVÓR, či Kufr"! Dnes jsem rozbalil výrobek EU a marně jsem v návodu hledal CESKI, bylo uvedeno od Nemecki až po Italski, Polski, Turki, Rusia, China, Hebrei, Indonesia, Korea atd.?

   V ČT a Čro, však svým "sebevědomím", řídí bez pokory PLANETU nicotnosti a "dezinformací důchodců voličů!!!", TFUJ na tu sebranku mediálních "mrtvol", za asistence BaHabišmáčka.

   Kácet se u nás bude nasrali se Němci, stejně jako s pervitinem, stejně jako s imigranty od nás. A co ná nás řvali z TV: „ŽIADEN IMIGRANT TU NĚNÍ!"? Skřetové

   Smazat
 15. Sprosté demonstranty humánně rozdrtit na kaši!

  Ano, nepárat se s nimi, těmi placenými agenty CIA a Mossadu, těmi nevděčnými psy, kousajícími do ruky dobrotivého pána-soudruha z KSČ (v tomto případě jde o Komunistickou stranu Číny, nikoli Československa).
  Ano, ČLR brzy vyšle do Hongkongu své lidové vojáky, aby tradičně komunisticky humánně zabránili brutálním demonstrantům v narušování socialistického pořádku a klidu na práci.

  Ano, vojáci Čínské lidové armády se s protivládními demonstranty opravdu nepárají – je jich v Číně na párání přece jen příliš mnoho.
  (Považte, kolik dá práce rozpárat běžného demonstranta, např. studenta: Čtyři nebo i pět soudruhů ho musí držet na zemi, další soudruh ho párá. Studentík sebou ukrutně hází, řve, jako by ho na nože brali, krvácí nepěkně, vyhřezlý obsah jeho vnitřností páchne VELICE nepěkně … Prostě dost hnus, i když jde o Stranický úkol.)

  Proto zodpovědný vedoucí soudruh nařizuje párání jen ve VÝJIMEČNÝCH případech. Běžný způsob je drcení demonstrantů pomocí tankových pásů + střílení do těch zbabělců, kteří před tanky zběsile utíkají.
  Tento způsob, tak NÁDHERNĚ osvědčený z náměstí Tchien-an-men, bude tedy brzy zopakován v Hongkongu, jistě se stejně přesvědčivými výsledky.

  A co bude u nás, na podzim, až se milion Chvilkařů opět sejde na Letné, aby znovu řval po demisi našich národních Vůdců a obnovení naší sebevražedné cesty na Západ?
  Poučíme se KONEČNĚ z metod našich čínských soudruhů?

  Nebo opět neleninsky, neputinsky ustoupíme, a necháme pravičákům volné pole (tedy Letnou) k jejich protistátním, protisocialistickým, protibabišovským rejdům?!

  To jistě ne!
  Jistě každý redaktor, přispěvatel i pravidelný čtenář naší milované Nové Republiky je VŽDY PŘIPRAVEN k boji za zachování babišismu-zemanismu, za cenu JAKÝCHKOLI obětí (obětí z řad třídního/národního nepřítele, samozřejmě).
  Že, drazí soudruzi a soukmenovci?

  Mimochodem: Smrt rozdrcením tankovými pásy sice možná chviličku bolí, ale pro drceného je takový konec pořád lepší, než roky NESNESITELNÉHO utrpení v kapitalismu a demokracii; to dá rozum každému komunistovi, putinistovi, zemanistovi a babišistovi.
  Jinými slovy: Všichni námi zlikvidovaní lepšolidi by nám horšolidem měli poděkovat - ve svých posledních okamžicích – za naši Leninsko-putinskou humanitu, s níž jsme je zachránili před životem v Evropě, před živořením v prostředí plném evropských hodnot.
  Tečka.

  Komunismus-putinismus-siťinpchingismus – budoucnost lidstva!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POTŘETÍ, neboť ten původní (z 25. července 1:13) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
 16. P. Radosta zřejmě nebude soukromá iniciativa jednotlivce, když vytrvale působí tak, že představuje komunisty, putinovce (Putina), prezidenta Zemana (jeho voliče), hnutí ANO (popř. Babiše), KSČM, soudruhy, soukmenovce (vzájemné oslovení mezi německými nacisty), KGB, StB a pod., tedy naprosto nesourodé síly, jako síly, které opět (snad v součinnosti!) přivolají "ruskou" vojenskou intervenci jako opakování intervence Varšavské smlouvy vedená SSSR v roce 1968. Sice primitivní, ale dost promyšlený tlak na nepříliš přemýšlející a zkušenou část populace. Jako vždy, všeho moc škodí.

  OdpovědětSmazat
 17. Opět skvělý článek autora na téma Huawei.
  https://www.zvedavec.org/komentare/2019/07/7963-huawei-putin-a-iracke-zbrane-hromadneho-niceni.htm

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.