Reklama

úterý 23. července 2019

MH17: Volání po spravedlnosti

Bonanza  
24. 7. 2019  Outsidermedia
Vyšetřovací tým nezávislých novinářů Bonanza prezentuje mediální exkluzivní rozhovory s jedním z podezřelých ze sestřelení MH17, malajsijským premiérem, plukovníkem, který přebral černé skříňky, a dalšími. Očitá svědectví a nevyvratitelné důkazy odborníků. Exkluzivní záběry natočené v Malajsii, Nizozemsku a v oblasti havárie na Ukrajině.
(námět: Rado Miko)

4 komentáře :

 1. Malajsie, kerý to éro patřilo, se jednoznačně postavila proti účelově zpolitizovaným cancům tzv. mezinárodní vyšetřovací komise! Vědí asi proč ...

  OdpovědětSmazat
 2. Pokud Trump definitivně porazí vnitřní velmi silné protivníky,zveřejní vše o 11.9.,Fukušimě i toto letadlo.Vojenské soudy již pracují.
  /https://tadesco.cz/category/top-secret/benjamin-fulford/

  OdpovědětSmazat
 3. O čem to točíte pořád? Je už nadevší pochybnost jasné, že světový agresor tupě zorganizoval sestřel dopravního letadla a nechal se při tom ve své nekonečné agresivní tuposti nachytat přímo při činu. Je to tak tupé, až to vyvolává pocity trapnosti. Vždyť oni to tupě konzultovali přímo s vrchním atamanem, který lezel v ti chvíli poblíž a přesně věděl, co se jde udělat. Vždyť to je neuvěřitelně příšerné!!!! V květnu příštího roku se bude konat soud a ten vyřkne slovo - TERORISTICKÝ STÁT. A takový nejen že nebude stálým členem v Radě bezpečnosti s právem veta, ale nebude v OSN vůbec! Všichni jejich deputáti OSN budou na území USA pochytáni a vsazeni do Guantánama. Včetně jejich zem a spratků - ačkoliv tohle by se mohlo využít i jinak.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.