Reklama

středa 17. července 2019

NATO náhodně odhalilo umístění amerických jaderných zbraní v Evropě!

Americká jaderná bomba B61
-kou-
17.7.2019 WashingtonPost.com a PrvníZprávy
Parlamentní shromáždění NATO pro obranu a bezpečnost předložilo zprávu, která identifikuje tajné umístění amerických jaderných zbraní v Evropě, uvedl The Washington Post.
Dokument nazvaný „Nová éra jaderného odstrašování? Modernizace, kontrola zbrojení a spojenecké jaderné síly“ se datují 16. dubnem, a 1. června bylo posouzeno na plenárním zasedání Parlamentního shromáždění v Bratislavě.

„V rámci NATO mají Spojené státy asi 150 jaderných zbraní rozmístěných v Evropě, zejména bomby B61, které mohou být použity jak americkými letadly, tak letectvem NATO. Tyto bomby jsou uloženy na šesti amerických a evropských základnách: Kleine Brogel v Belgii, Büchel v Německu, Aviano a Ghedi-Torre v Itálii, Volkel v Nizozemsku a Inčirlik v Turecku,“ sdělil dokument utajnenou informaci, kterou zveřejnily 16.července belgické noviny De Morgen, upozornily americké noviny.

Zpráva se poprvé objevila na webu v dubnu, později byla odstraněna a znovu zveřejněna 11. července, ale bez uvedené pasáže.

Šéfka Zelených žádá, aby USA odvezly z Evropy jaderné zbraně!

Upozorňuje se, že dříve v Belgii jen hádali o přítomnosti amerických jaderných bomb B61 v zemi, ale tato informace nebyla nikdy potvrzena. Skutečnost skladování je v rozporu s podmínkami Smlouvy o nešíření jaderných zbraní z roku 1968, kterou Belgie podepsala.

Řada belgických politických sil kritizuje úřady za to, že odmítly přiznat umístění jaderných zbraní Spojenými státy. Popření této skutečnosti blokuje debatu o stažení zbraní ze země. Odborníci zároveň tvrdí, že informace o držení jaderných zbraní by mohly být do dokumentu zahrnuty náhodně.

K tomu je třeba dodat, že momentálně probíhá v západních médiích kampaň vyzývající NATO, aby vyvinulo tvrdou ofenzivní doktrínu, která by zastrašovala Rusko. Moskva prý připravuje na „invazi“ aliance s cílem ji rozdělit, zatímco NATO se mylně zaměřilo pouze na nasazení co nejvíce zbraní v Evropě.


12 komentářů :

 1. Husté nasazení atomovek v EU je jen krokem k válce v Evropě. Slabé Rusko nemá důvod na někoho útočit, ale pokud bude napadeno, nepochybuji o tom, že se budse úporně bránir.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to jenom taková domluvená komedie pro naivní hlupáčky. Docela bych doporučil Tadesco, jeden článek, asi bude stačit jen ten nadpis, "Americká armáda a Rusko zbaví Ameriku Sionistického parazita. Konečná hra zahrnuje Rusko Americkou vojenskou alianci, která nahradí NATO." Už tomu začínáte trochu rozumět? Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. jojo domluvena komedie o uniknutí supr supr tajných informací pro ovce, které začnou tlačit na své nadřazené ovce politiky - cílem je postupná likvidace NATO a odstřihávání USA od vlivu v Evropě.
   Jinak dědo... fakt už nehul

   Smazat
  3. 21:57 - Rusko není slabé. Má méně vojáků a zbraní na Západní hranici, ale nové zbraně, které vyvinuli + vodíkovky z např. EU udělají nevhodné místo pro jakýkoli život. A o to Americe jde. Jenže Amerika nebude za vodou v bezpečí a to řekl Putin zcela jasně a nekompromisně: " Spadne vám to na hlavu!" Proč si to mohl dovolit ? T.zn., že dostal pod kontrolu rozhodující vojenské síly a vyměnil řadu důstojníků dosazených Američany za Jelcina. Takže se o armádu+gardy může opřít. To před několika lety prostě nemohl, protože USA neměly strach z odvety, dosazení proameričtí generálové by zajistili svojí zradou překažení odvety ! Teď bude muset začít ekonomické prostředí a přestat zachraňovat ekonomicky USA. Jen malá otázka - Kam se ztratilo 2000t zlata z Ruska za vlády Jelcina ? Rusko se zlatem prakticky začínalo od nuly !!! Otevírá se Overtonovo okno, aby Evropané přijali myšlenku, že jaderná válka je jen procházko pro NATO !

   Smazat
 2. Někdo nám dává najevo, že s Evropou se nepočítá

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná že někdo si myslí, že s námi nepočítá, ale věřte mi, bude muset. S kým by ti židáci obchodovali, až to tady zase bude zplundrovaný. No přeci s Evropou! A vydělají na to opět USA.Jak jinak.

   Smazat
 3. Co chtít po západu lhaní a falšování to je jejich nedá se jim věřit nic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prave Usaci vyhlasili,ze picnuli dolu Iranskej Dron !!
   Ovsem drzost irancu je dnes bezmezna. Ihned verejne v odpovedi prohlasili, ze zadnej dron nepostradaji..
   Lalalala aaaa...
   Tady nekdo lze. A musi se ten dron najit Ukazat a identifikovat..
   A neresit nic napred.

   Smazat
 4. Takze trilionove rakety nejdrive musi vzletnout a nekam doletnout. Ale Putinova Obranna "Past na krysy", zda se prevazila..Dale probiha pod Povrchem valka pocitacu ,zatim tajna, kterou zahlidneme kdyz se zastavi dodavky elektriny napr. Rozvodnu /grid/,casti mesta "pocitacovej diversant" /remote control/, tedy na dalku a vyradi z provozu. Tady ma vyhodu zaostalej stat ,co ma spinace manualni, proste je nekdo rukou zapne..Tech veci bylo jiz vic a media samozrejme musi mlcet, proto se zjevuje tolik "Priser" s jejich kravinama aby zaclanely..
  Jinak rakety, ponorky, lode , letadla, torpeda a Armadni a jina velitelstvi,mimnisterstva, administrativa , jsou rizene taky pocitacema ,ale hodne z toho uz delsi dobu "Ctou" Cina a Rusko, samozrejme kvuliva obrane. A pak se lecos nedari a Agresor to netusi do posledni chvile a nebo to ignoruje ,protoze sam se schova do bunkru..Napr. drony uz se nepouzivaji ponevadz jsou drahy a hlavne ,ze je dneska kazdej umi picnout a s vostudou..
  Jistej Pentagonu vrchni general prohlasil,ze do Iraku musi prijet 300 tisic vojacku a uz byl odkopnut.
  Na jeho slova,i kdyz pak uz nemoh nic rikat, ale uplne doslo...

  OdpovědětSmazat
 5. Vznik bomby pro letadla B-61, se datuje do konce padesátých let a jejich umístění na území Evropy jen znamená, že jsou bezvýznamné, pro případný vojenský konflikt s Ruskem. Chtít použít pro jadernou nálož proti Rusku letadlo, to už by muselo někomu jedině přeskočit. Ani by tam totiž nedoletělo. Takhle se totiž uvažovalo někdy v 60. letech a až do konce 80. let. Můžeme tedy jen odvozovat, že buď se s válkou vážně nepočítá a nebo budou létat "jen" rakety.

  OdpovědětSmazat
 6. Klasická žido komedie.

  OdpovědětSmazat
 7. Pro 8:36, já tedy určitě nehulím i když doutníček si občas dopřeji, to za prvé, no a za druhé, já to nikomu nevnucuji, pokud si někdo myslí, že se něco děje náhodou a bez jakýchkoli souvislostí, nu dobrá ať si to myslí a považuje někoho s jinými názory za blbce. Ono se to v historicky krátké době ukáže. Jinak tady neustále propaguji ( bohužel zadarmo, ale rád), videa V. V. Pjakina s titulky, většinou 1x týdně. Ten má úžasný přehled a mnohé objasňuje. Přidám jeho dva oblíbené citáty, "Každý v míře pochopení pracuje pro sebe a své zájmy a v míře svého nepochopení, pro toho kdo toho zná a chápe více", "Mnohé věci nám jsou nepochopitelné, ne proto, že je náš rozum slabý.ale proto, že jejich podstata nezapadá do okruhu našich pojmů". Ten první je o těch dutohlavech na Letné. No a o tom to všechno je. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.