Reklama

neděle 28. července 2019

Nedostává se slov: Američané oněměli poté, co byla odhalena nepříjemná fakta o havárii MN17. Podle názoru amerického novináře rozumní lidé nepochybují o účasti Ukrajiny


Kristýna Černiková
29. 7. 2019   utro
USA nebyly s to ospravedlnit pokus ukrást "černé skříňky" havarovaného malajského Boeingu. Zástupci FBI nevědí, jak odpovědět na senzační údaje o havárii dopravního letadla poblíž Doněcku. Dokumentární film holandského novináře Maxe van der Werffa vyvolal rozruch. Byly odhaleny machinace Ukrajinců ve věci katastrofy MN17, vyšly najevo i padělané záběry , které se Washington snažil představit jako důkazy o vině Ruska v této tragédii.


Zároveň si dřive výřeční američtí žalobci nevěděli rady, co říci o pokusu ukrást u malajské strany důležité důkazy - palubní zapisovače havarovaného Boeingu. FBI to odmítla komentovat, sdělila agentura RIA Novosti.

Připomeňme si, že dříve se ukázalo, že "černé skříňky" chtěly sebrat USA a Ukrajina. Řekl to šéf operace Malajsijské národní rady bezpečnosti, plukovník Mohamad Sakri. Podle jeho vyjádření dorazil na místo havárie dříve než vojáci z Austrálie, Nizozemska a Ukrajiny. Zástupci Nezávislé (Ukrajiny, pozn. překl.) nepropustili jednotky DLR. Výsledkem bylo, že zapisovače byly v Doněcku předány Malajcům - obřad byl natočen 22. července 2014.

O "černé skříňky" se rozpoutala bitva. Nejprve žádala o předání SMM (Speciální monitorovací mise) OBSE, poté se pokusili o nátlak agenti FBI a orgány Kyjeva, poznamenal Sakri.

Dříve americký historik a politolog Eric Suess prohlásil, že vyšetřování MN17 bylo přivedeno k absurditě .

Boeing na obloze nad Donbasem. Podle názoru amerického novináře adekvátní lidé nepochybují o účasti Ukrajiny
zen (pouze perex)

Edward Dean Opp, známý americký novinář ... uvedl, že adekvátní, rozumní lidé nepochybují o tom, že USA a Ukrajina se přímo podílely na sestřelení Boeingu na obloze nad Donbasem, nikoli Rusko a DLR.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

82 komentářů :

 1. Kecy, prdy, beďary... Těším se na 9.3.2020. Tam se ti ruští zločinci mohou obhajovat před nezávislým soudem. Jenže ti se neodváží ani přijít a budeme číst jen poštěkávání rusácké propagandy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte problém s tištěným textem? Kde tady vidíte Rusko? Důkazy předkládají Malajci a Američaní! Kecy.... jsou vaše výlevy. Zde jsou uvedena fakta. a ne z Ruska. Ale - světe div se - z USA! Aby mohl být soud, musí být obžaloba a aby byla obžaloba, musí být důkazy. PŘED soudem! Ne je cucat z prstu v jeho průběhu.

   Smazat
  2. Každý ví, že to udělalu kurvainci na rozkaz usa a kdo to neví, je v americké řiti až po kotníky!

   Smazat
  3. 23:05
   Nezávislý soud začíná 9.3.2020. Tam mají šanci se ti zločinci Girkin, Dubinskyj, Pulatov a Karčenko, první tři - diverzanti vyslaní z Ruska, obhájit těmi fakty a důkazy.

   Jinak, tady podrobné a aktuální shrnutí případu, ale jen pro ty co vládnou angličtinou. Ne pro negramoty:

   https://www.businessinsider.com/mh17-anniversary-how-crash-happened-why-nobody-officially-held-responsible-2019-7

   Smazat
  4. 23:13
   Prý nezávislý soud. :-)) Ty jsi tak roztomilý naivní popleta s beďáry. :)

   Rudý škorpión

   Smazat
  5. 23:13- to je dobrý!, kdo nevládne angličtinou je negramota i kdyby uměl několik jazyků včetně latiny???

   Smazat
  6. 23:28
   Je mi naprosto jasné, že ruďoch naprosto pohrdá ústavními institucemi demokratických zemí, potažmo celou Ústavou jako takovou. Tím se ruďoch jako ty nijak neliší od islamistických přivandrovalců, nebo nácků. Prostě odpad společnosti.

   23:32
   Samozřejmě, že je v dnešní době negramot. V angličtině je na internetu 54% veškerého obsahu! U odborných publikací je to procento skoro 100.

   Smazat
  7. 23:13 skromný dotaz: Jsem negramotný, když umím pouze česky, rusky a německy? Slovem a písmem, poslední se státní zkouškou? Slovem nemám problém v polštině a v běžném se spolehlivě domluvím maďarštinou. Angličtinu by měl ovládat každý počínaje ročníkem 1995.Takže není s čím se vytahovat, když je ten jazyk součástí základního vzdělání včetně učebních oborů, nemluvě o gymnáziích a středních školách. A nakonec, i jazykově nevybavený si může pustit translátor. Zřejmě vám ta anglina dala zabrat natolik, že do češtiny taháte její nosovky, aby každý slyšel co jste nadřel (a poznal, že jste omezenec...).

   Smazat
  8. Prosímvás můžete mi říci kde ty demokratické země jsou?
   A ta demokracie, jak to vůbec vypadá, a co to žere?

   Smazat
  9. 0:11
   Ano. jste negramotný. Důvod jsem vám jasně sdělil. Drtivá většina informací je v AJ.
   Stejně tak jako jste negramotný, když v dnešní době neumíte napsat, odeslat a přijmout e-mail či SMS, napsat či stáhnout a vytisknout si dokument, objednat si něco z netu, atd atd.
   To, že jste se to na ZŠ před 50 lety neučili je skutečně argument jak noha.
   O ČJ, matematice, základním rozhledu v přírodních a společenských vědách se ani nebudu bavit, to je samozřejmost.

   Smazat
  10. 1:21
   Netrapte se těmito tíživými otázkami. Každému prostě není dáno. Soustřeďte se na pravidelné jídlo, pití, vyměšování a nezapomeňte na odpočinek. To byste při troše snahy mohl zvládnout i vy.

   Smazat
  11. 0.11 proc se tady s nama Zahazujes Inteligentni NADHERO , proc se tak snazis , na nas Omezence, proc nejdes se ukajet , mezi svy Akademiky a jiny krasavce Inteligentnti..Proc na nas vytahujes a plejtvas ty Prolhany demagogicky a veskrze Stupidni moudra..Uz davno patris do C.televize... Nikdo se te na nic neptal a ptat nebude.A presto, se vnucujes ,kdyz patris na WC, kde ti pridelili dulezitou funkci...A kdo s cim zachazi pak taky z toho smrdi..

   Pravda mezi jinymi vecmi ma casto ve zvyku nenadale a necekane vymrstit a v nepravou chvili kopnout do falesnych lzivych ksichtu, zrovna kdyz si mysli ze se sikovne prolhali a vylhali ze zlocinu ...Kdyz my jsme v jejich ocich hrube neinteligentnti a neschopni neco odhalit.. Uz samotnym denim kolem ,machinace , kolem usvedcujiciho Dukazu ,ktery nelze potlacit /a tak musi zas kazdou cenu zmizet /,z jen to , JE ZCELA UPLNE USVEDCUJE ...Tedy sami sebe Odhaluji...
   Dle jejich skutku Poznate je..

   Smazat
  12. Vyse uvedeny prispevek na Adresu .22.55, + 23.09 +23.05 . Omluva za omyl...

   Smazat
  13. Pro 23.13-Skutečně si myslíte,že kdo neumí anglicky,tak je negramot.
   Tak to je přesně myšlení ve stylu:"Já jsem Američan, kdo je víc.
   VÍC je ovšem i poslední bezdomovec, který nemá toto pokřivené vidění světa.

   Smazat
  14. 22.55- ...jen poštěkávání rusácké propagandy.
   Myslíte stejné poštěkávání, jako je Váš příspěvek?

   Smazat
  15. Správně novinkáři - a hádat se a hádat, sprostě si nadávat, a štěkat na sebe hovadiny. To jsou podle vás diskuze. Ano, mentální úroveň diskuzí je úžasná. Už jste se vyzvraceli na Novinkách? To co dnes píše novinkářská diskuzní smečka k článku, že Babiš nastupuje dovolenou, už přesahuje veškeré chápání. Zdá se, že demence lidí, dřepících denně u počítače, aby se mohli na diskuzích vyzvracet, a dostat ze sebe veškeré frustrace a nenávist a k tomu zahnat nudu, je prokázaná. Diskuze by měli číst psychiatři - co by k tomu asi tak řekli?

   Smazat
  16. No kecy, prdy, beďary... to máte Vy. Všem co jsou při smyslech bylo od začátku jasné že linku neodklonily úmyslně. Je to zrůdnost ale co chcete od zdegenerovaných zvrhlých parazitů když jím dochází žrádlo. Můj děda mi často zdůrazňoval že: Zvrhlík má vždy více možností jak vyhrát nad slušným člověkem a proto se jim moudrý člověk vyhíbá.

   Smazat
  17. 22:55 soudě podle vašeho komentáře Jste mladík okolo 20 roků s již vymytým mozkem, bez dostatečného vzdělání ( pardon - se vzděláním dnešních SS , někdy i VŠ). Vy žijete v tomto světě a bohužel soudíte vše minulé jako ubohé.Třeba srovnejte auta a silnice ve Francii i u nás před 20 roky - samo -ubohé, tak nevím, jak budou za 20 roků soudit vaše děti vás.

   Smazat
  18. 23:55- a co uděláme s těmi miliony faktických negramotů, kteří sice anglicky rozumí ale již nic jinému, k nimž částečně počítám i Vás.

   Smazat
  19. 13:38 Ohledně toho 23:13 máte naprostou pravdu. Článek z jeho odkazu jen shrnuje dění kolem havárie MH17, ale nevyvozuje žádné závěry ani nedokazuje něčí vinu. Jen naprostý nechápavec to může brát jako důkaz svého tvrzení o "zločincích a diverzantech, vyslaných z Ruska".
   Při takové "gramotnosti" není divu, že mu v článku uniklo vyjádření Rona Paula, bývalého amerického senátora a kandadidáta na prezidenta: "The crash was the fault of the US for destabilizing the Donetsk region and that reporting on the crash without the context of the conflict was "government propaganda."
   Volně přeloženo: "Havárie byla následkem chybné poliky USA, která destabilizovala Doněckou oblast. Proto zprávy o havárii bez kontextu s konfliktem je jen "vládní propagandou".
   Celé vyjádření Rona Paula k havárii MH17 si "gramota" může přečíst tady:
   https://www.businessinsider.com/ron-paul-defends-russia-after-malaysian-plane-crash-2014-7?r=US&IR=T

   Smazat
  20. Pro všechny jako 22:55 i ostatní, kteří už zapomněli:
   http://www.novarepublika.cz/2016/10/eric-zuesse-dukazy-jsou-presvedcive.html

   Smazat
  21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  22. Anonymní28. července 2019 22:55

   Nechlub se co máš na pindíkovi, ono to k chlubení nneí.

   Smazat
  23. Díky pane15:46! Konečně rozumnej názor bez předsudků a vzájemných invektiv.

   Smazat
  24. Milej zlatej 2:36, nehledě na svoji, podle vás negramotnost, vydělávám prací z domova, díky odbornosti dost na to, abych žil v komfortu, o kterém se ti pravděpodobně ani nezdá. Pokud chcete "gramotnost" vymezovat angličtinou, pak jiní mohou tvrdit, že podmínkou gramotnosti je čínské znakové písmo, jiní zas, že je to Azbuka. Podstatné ovšem nakonec je, jak kdo, kde a čím, obstojí v reálném životě. Jisté je, že pokud něco umí každý, je to levné, zatímco to, co umí málokdo, prodává se draho. Proto si místo ve stádu nedržím, vy nejspíš ano.

   Smazat
  25. Divím se, že se tu zahazujeme - třeba pan Povolný také - s takovými individui, kteří nám nadávají do negramotů. To jsou opravdu lidé širokých rozhledů - ti gramoti. Pyšní se tím, co se dá naučit během 3 měsíců s věnováním 3-5 hodin denně s použitím knížky pro samouky. Ano za tu dobu se dá naučit základy cizího jazyka - ale nikoliv udělat z toho jazyka státnici. Jak jsem si mohl ověřit, věřte mi, znalosti mnohých mladých lidí od této urovně moc neodbíhají, ale oni budou hrdě hlásat, že "umí" anglicky. Mimochodem, když jsem měl 14 let, to jsem byl též tak hloupý a po dvou letech soukromé angličtiny, jsem prohlásil, že umím anglicky. Nejhorší je srážka s blbcem, nemá cenu s nimi diskutovat.

   Smazat
  26. Znalost angličtiny je základní podmínkou pro přijetí do jakéhokoli zaměstnání. My to vyžadujeme od běžného technika druhého stupně, protože bez angličtiny se vůbec neobejde. Znalost jiných jazyků je jistě výhodou, jenže tím se neřeší základní problém - porozumění dokumentaci a komunikaci.

   Jiné jazyky může u nás využít tehdy, pokud je na pozici pro konkrétní jazykovou oblast, a musí komunikovat. Zákazníka nebo partnera jistě potěší, pokud se ozve jeho rodnou řečí, ale znám případy, kdy se partner dost ostře proti tomu vyhradil s tím, ze komunikační jazyk je angličtina a tedy by se jí měli držet. Kolegovi se to stalo například v Itálii.

   Mnoho mých spolupracovníků spolu hovoří výhradně v angličtině, a to i v soukromém kontaktu. Je to prostě světový jazyk a jeho neznalost je ještě méně než negramotnost, jelikož pokud jste negramotný, neumíte číst, ale můžete mluvit. Bez znalosti angličtiny jste v podstatě na úrovni "zvířete" a chtěl bych podotknout, že nemám v úmyslu se kohokoliv dotknout. Bohužel, je to tak.

   Takový člověk může vykonávat jen velmi jednoduché práce, jelikož sice vlastní hardware, ale bez software.

   Pokud byste namítali, že máte třeba elektrotechnické vzdělání na dobré úrovni, opět vás musím sklamat, o to nikdo nestojí, jelikož KAŽDÁ podobná práce je již dávno normatizována a jakýkoliv pracovní postup se provádí dle těchto normativ. Včetně medicíny.

   Smazat
  27. Ojojoj, to to zabolelo:

   "KAŽDÁ podobná práce je již dávno normatizována a jakýkoliv pracovní postup se provádí dle těchto normativ. Včetně medicíny."

   Jestliže je představa, že lékař má postupovat jako robot podle nějakých normativů, tak to je hrubé nepochopení lékařské práce. Běda, Jestli to napsal lékař!

   Smazat
  28. 21:24, nebojte, nejsem lékař. Já neříkám, že zanikne kvalifikovaný lidský fakt v medicíně, ale první instance bude jednou do určité míry robotizována. Už existují robotické ambulance, kde je člověk oskenován, odeberou se vzorky a stanoví přibližná diagnóza. Můžeme to nazvat medicínskou podporou, kdy lékař zvládne víc lidí. Existují robotičtí učitelé, recepční, průvodčí. Uvažuje se o bezpilotním dopravním letadle, jsou bezpilotní vlaky, nevím, jestli to už v Číně nepraktizují. Každá činnost má svoje algoritmy, které je možno digitalizovat a člověk tam být přítomen buď nemusí, anebo jen okrajově, anebo jako kvalifikovaná podpora. Vezměte si chemické laboratoře. Dřív vysoko kvalifikovaná profese, dnes to zvládne po krátkém zaučení kdokoliv. Jen musí umět anglicky. Pracovníky vědeckých institucí do toho samozřejmě nepočítám.

   Má to svoje úskalí. Pokud máte tak přezechnizovanou společnost, stačí vypnout proud a jste v době kamenné. Jak si v době kamenné poradí člověk, který netuší, že mléko se nekupuje v Kauflandu, ale získá od březí krávy, to je otázkou.

   Smazat
  29. 22:19 a 19:41- perfektní popis revoluce 4.0, včetně jeho kolapsu v závěru. Bude možný restart nebo dojde od neprivilegovaného zbytku Světa k ničení "strojů"? Dobu kamennou čekám dříve než 4.0 obyčejnou 3.www.

   Smazat
  30. Nebylo dnes take navic zjisteno ,ze letadla znacky BOEING spadavaji sami z nebe ? A ted uz nesmi /nemaji povoleno LITAT !!
   Aniz by se musela pouzit namaha je sestrelovat..

   Smazat
  31. 19:41 "Znalost angličtiny je základní podmínkou pro přijetí do jakéhokoli zaměstnání. My to vyžadujeme od běžného technika druhého stupně ...", chápu, stačí vám cvičené opice. Mám to zažité z produktů Microsoftu. Na všechno šablony, co ani nechci udělá se samo, chápat to nemusím vybrat si můžu čím dál míň, zato platit čím dál častěji a čím dál víc.
   Skutečná odbornost ovšem spočívá v tom, že to s čím kdo pracuje nemá za černou skříňku, to znamená, že je schopen předpokládat a řešit i nepředpokládané situace, popřípadě optimalizovat a nacházet lepší postupy. To, co vyžadujete je vhodné pro mravence rodu atta. Za nabídku zaměstnání u vás bych poděkoval. Mám odpracováno 50 let, nezaměstnaný jsem ani jediný den nebyl a bez dobře placené činnosti, vždy s odbornou, tvůrčí a rozhodovací složkou nejsem dodnes. Pravda, angličtina je osobní výhodou, její znalost nebo neznalost ale kvality člověka neurčuje. Vámi popisovaná uniformita mi je odporná.

   Smazat
  32. 6:43, vím, jak to myslíte, ale svět už je hodně dlouho někde jinde. V případě, že chcete samostatně podnikat, stejně nakládáte s prefabrikáty a hotovými součástkami, řídíte se normami a zavedenými postupy. Tzv. "nové" postupy jsou obvykle už dávno vyřešeny, vy se jen podílíte na distribuci výroby daného produktu. Pokud byste chtěl něco úplně nového mimo zavedené korporace, těžko se dostanete k homologizaci a váš výrobek nebo služba se ocitnou mimo zákon.

   Čína je typickou ukázkou Industry v4.0 a organizace občanské společnosti, včetně monitoringu a kreditování jedinců, používání personálních databáz, z generovaných charakteristik, biometrické identifikace... a toto čeká celou planetu. Dnes je ovšem na pořadu dne i problém národní identity, kterou je nutno zlomit, aby se mohla globalizace zdárně rozvíjet.

   Skutečnou kreativitu můžete využít v umělecké branži, nebo spíše a mnohem lépe, v "umělecké" branži. Třeba na internetu, ovšem taktéž pod dohledem. A také při "sociální" práci, například v nějaké ziskové neziskovce. Pod dohledem. Tato činnost je velmi ceněna a bude žádaná stále více. Čím lépe si budete vést, tím více kreditů na vašem personálním účtu, a tím více benefitů. V podstatě něco podobného máme zavedeno v naší firmě.

   Ale to jsem od situace na Donbasu 17.7.2014 hodně daleko, moje omluva za OT.

   Smazat
  33. 22.55 To jsou keci, prdy vypatlance, který si plete "demokratický" západ, ale demokracie NENÍ, když USA napdnou Afganistán, Jugoslávii, Irák, NATO vybombarduje suverení Libyi,jednu nejrozvinutějších zemí v tomto regionu Sýrii se podařilo zachránit před stejným rozvratem, ve kterém jsou předešlé země, že vláda a prezident Sýrie požádali o vojenskou pomoc Rusko a samozřejmě i další země, Venezuele je láká ropa a to samé je Iránská ropa atd. !!! A za těmito agresemi jsou miliony mrtvých a zraněných !! Keci, prdy, beďary !!!

   Smazat
  34. 9:34 dík za racionální reakci. Otázkou je, zda o takový svět stojíme. Patřím mezi ty, kteří rozhodně ne.

   Smazat
  35. 14:43, taky se mi to moc nelíbí, ale s tou angličtinou jako lingua franca jsem trochu rád, jinak bychom se museli učit čínsky. Zatím je to naopak a Číňané se učí anglicky.

   Bez dobré znalosti angličtiny si kvalifikovanější práci budete i tady hledat dost těžko, v zahraničí to je téměř nemožné. Ale přesto jsem rád, že se tady prozatím nevyžaduje plošně, a že se striktně (až na vyjímky) nevyžadují jiné jazyky jako němčina a francouština, anebo typu arabština, paštu, urdu, kurdština nebo turečtina, což na některých místech v Německu i Francii už frčí. Francouzi mají ještě výhodu, že z dob kolonizace je hodně Afričanů frankofonních, jinak by to mohli rovnou zabalit. S Němci to je horší.

   Já nejsem zastáncem toho, že děti musí umět napřed angličtinu a pak teprve třeba mateřštinu, nejlépe jiný většinový jazyk. Jakmile ztratíte jazyk, končí váš národ jako takový.

   Smazat
 2. Prdět budou špinaví náckové z Ukrajiny a USA maximálně do hlíny a jejich zamindrákovaní nemyslící otroci z neziskovek si vymáčknou beďáry leda při skákání z oken.

  OdpovědětSmazat
 3. anonymus 22:55!!
  Tie prvé tri slová tvojho žvástu sú prejavom tvojej osobnosti primáta, čo nevie čítat a nechápe napísané a už vonkoncom nieje schopný pochopit čo to je pravda a ani ju nehladá. Je to teda satanská korporátne fašistická zrůda, ktorej cielom je likvidovat diskusiu na NR, ked už nemože zlikvidovat diskutérov.

  OdpovědětSmazat
 4. https://eurozpravy.cz/magazin/261975-desive-detaily-sestreleneho-letu-mh17-vedeli-o-tragedii-cestujici-predem/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poloha letadla a směr letu rakety potvrzuje ruskou verzi, podle které sestřelila letadlo ukrajinská raketa. Dokazuje to také ruský experiment s odpálením rakety na polygonu a výzkum rozptylu úlomků. Eurozprávy vlastně naprosto zpochybnily to, co ve článku píšou. Analýza rozptylu je na dosti dlouhém videu s ruským komentářem. Tomu asi angličtináři, kteří čtou české sračky nebudou rozumět.

   Smazat
  2. Ano, anglofilní negramotové tomu nebudou z bla rozumět.

   Smazat
  3. 9:08, je to zamotané. Technické vyšetřování bylo velice strohé a okamžitě se opustilo. Nekryje se s dalším vyšetřováním a ještě k tomu se zde objevil problém s dodaným blokem motoru a trysky, který se ovšem nacházel na místě, ke kterému nesedí ani jedna modelace.

   Tímto se ovšem komise vůbec nezabývá, a je tam mnoho dalších nesouladů. Ale jsou tady svědci, spousty internetových fotek a videí, z nichž minimálně tři nejsou z inkriminované doby, a tedy nezaznamenávají přesun Buku č.332. Balistika, stopy na letadle a modelace sedí na ruskou modelaci, ale zřejmě došlo ještě i k jiné střelbě. Zcela bezpochyby tam byla vojenská letadla typu stíhače, to nikde nefiguruje.

   Území nebylo neprodyšně uzavřeno, a dané obrázky a videjka se na netu objevila už pár hodin po pádu letadla, stejně tak i Porošenko vyřkl současný verdikt JIT 18 minut po sestřelu.... Už jen tohle vyvolává značné pochybnosti nejen o viníkovi, ale, a to především o faktoru náhody.

   Smazat
 5. Ono je to už od začátku tak jasné, že nemá smysl dohadovat se se zastydlým rusofobem a komunistobijcem, který se honosí znalostí jazyků a jak vidno, stejně mu to je plat prtný. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 1:59

   Vymazáno. Takže já to zopakuju. Nikdo, kromě pachatele, neví přesně, co se tam stalo, ale dědek je v obraze už od samotného počátku. Navrhuju, aby si založil věštírnu, bude brzo v balíku. Můžete mě znovu vymazat!

   Smazat
 6. Ale ne 1:59, ten dotyčný se honosí jen a pouze znalostí jazyka, který by dopuštěním standardního vzdělání měl ovládat každý z narozených po roce 1995. Tedy a samozřejmě i každý dnešní adolescent.

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 8. pár poznámek:
  Pro někoho dobře, že lidé neumí A.J. Hlavně pro naši českou nejchytřejší politickou scénu. Ta by byl snad konec různého překrucováné, mlžení, vynechávání,zamlčování podstatných pasáží atd, atd, v ČT nebo na netu.

  OdpovědětSmazat
 9. 2:36
  And how good is your English smart ass? Is it good enough to understand this, you bigheaded dickhead?

  https://www.youtube.com/watch?v=fRplsSshPKI

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:41 nakonec je po tom všem už dostatečně jasné, že jde o zpravodajské hry, ve kterých je vždy otázkou, kdo koho a jak přechytračil. Bez ohledu na životy obyčejných lidí, mnohdy i těch, kteří hru realizují. Tady je nesporné jedno, komu a jak se to celé hodí.

   Smazat
  2. Pro 13:49 Rusové (občané SSSR)se učili anglicky v době, kdy my jsme se učili rusky. Angličtina byla povinný jazyk na všech stupních škol. Byl jsem tam v 70. letech v mezinárodním studentském táboře blízko (tehdejšího) Leningradu. My jsme s nimi mluvili rusky ale oni s Němci vesele anglicky. Co se chlastu týče, tak podle mezinárodních statistik (poslední proběhla našimi médii před několika měsíci) patříme mezi neprochlastanější národy my. V čele se ve spotřebě čistého alkoholu (99% líh) střídáme s Poláky. Rusové jsou hluboko v poli. Takže zase vedle. Civilisty, okterých je zde řeč pobili ukrajinští fašisté na příkaz a pod vedením amerických loutkovodičů. To dokazuje ta zoufalá snaha dostat černé skříňky, odmítnutí zveřejnit družicové záběry, neustálé kličkování, bláboly různých novinářských partiček yvdávajích se za vyšetřovatele atd atp.a nyní se ukazuje, že skříňky mají Malajci. Copak asi bude uvnitř. Proto po pěti letech nicnedělání náhle viníci, soudy v Nizozemsku.... Rusové si je nyní vychutnají. Ne náhodou bývalý ukrajinský generální prokurátor i se svým zástupcem odjel "na dovolenou" mimo Ukrajinu. Takže hnědý blbečku zklidní hormon a sleduj cvrkot.

   Smazat
  3. 13:49 Podobný ideologický blábol jsem naposledy četl v Rudém právu někdy v 70. letech minulého století, akorát s opačným znaménkem...nás co pamatujeme už tyhle kecy v kleci fakt neoslní, blbečku s (možná bídnou) znalostí angličtiny

   Smazat
  4. 17:13, ale dnes v angličtině strčí Rusa do kapsy běžný Malajec nebo Keňan. Neznalost angličtiny je v podstatě analfabetismus, a to mluvím o dobře zvládnuté angličtině, jak foneticky, tak frazeologie, ne o nějakém brblání. Ani Česko na to není kdoví jak, a v podobných sračkách je značná část Latinské Ameriky, a do jisté míry i Francie a Itálie.

   Smazat
  5. Kdo by se chtěl dobrovolně učti řeč, která připomíná blití? Francouzům i Italům rozumím. Angličtina je dorozumívací prostředek agresorů, kteří rozvrátili mezinárodní právo, popravili atomovkami statisíce civilistů, páchají jeden zločin za druhým a chtějí uchvátit celou planetu pro sebe.
   Latinoameričané je upřímně a bytostně nenávidí.
   Číňané se jim smějí a pohrdají jimi.
   Vietnamci jsou nad nimi morálně i humánně.
   Afghánci je střílejí jako škodnou.
   Syřané i Peršané se z nich nepo.rali....

   Jen v Čechách se našlo pár volů, kteří sice mluví anglicky jako Zulu, ale do řitě Anglosasům lezou vydatně.

   Leo

   Smazat
  6. 22:07, musím odporovat. Angličtina není odporná řeč, je to váš subjektivní dojem. Znám lidi ze zahraničí, kterým se nelíbí Polština a v podstatě žádná řeč z "slovanské" skupiny. Číňané Američany nepohrdají, kde jste to vzal? Spíš naopak. Latinská Amerika se svých sousedů sice občas bojí, ale mají respekt kvůli ekonomické síle. To platí o většině světa. A s tím Zulu, dobré:)

   Smazat
  7. V Latinské Americe vás často před okradením či ústrky zachrání identifikace, že jste Evropane a ne Yanky. I pro zatvrzelého jihoamerického pravičáka je Kuba a Mexiko vzor protiyankijovského vlastenectví.

   Tož tak.

   Číňané velmi dobře znají historii svých krajanů, kteří stavěli americké železnice.

   Smazat
 10. Tomu, že za tím jsou Rusové mohou už fakt věřit jenom prázdné hlavy typu zdejšího roztleskávače 22:56. Takoví věří i v tu ságu o Skripalovi. Chudáci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevěří - tito nevěří ničemu. Mají blizny totálně vypatlané, tyhle provokativní hovadiny píšou proto, že vědí, že to ostatní diskutující nasere, a přesně proto to dělají. Baví se tím. Jinak je jim všechno v podstatě ukradené. Ještě že žádné diskuze nikde nemají na nic vliv, rozumní lidé toto nevyhledávají a nečtou vůbec. Mají zdravý duševní život na rozdíl od dementů, kteří už bez denní porce čtení publicistického bulváru a diskuzního hádání a plkání pitomostí nemůžou žít.

   Smazat
  2. Nevím, jaký je rozdíl mezi našimi demokratickými politiky a politiky v době Mnichovské dohody. Francie a Anglie řekly a my jsme sklapli podpadky. Sotva jsme vlezli do NATO, již jsme souhlasili s bombardováním našich bratrů Jugoslávie. Skypal, Novičak hned jsme vypověděli 3 ruské diplomaty. Prostě, kdo nešlape s USA a EU nemá rito. Proto je u nás tolik kolaborantů a zrádců.

   Smazat
  3. Katolická inkvizice (zde Deep state) rozhodla při tortuře, kdo je kacíř, odpadlík od víry z novokřtěnců (ex židů a ex muslimů) a kdo je čarodějnice... a "předala je světské moci (=nezávislému soudu), složené ze samých katolíků, ke spravedlivému potrestání a poprosila dokonce (to pokrytectví sic!) o shovívavost pro "viníky" ... ale běda, kdyby soudce nesouhlasil... ve vězeních Inkvizice na něho čekali mistři tortury. Majetek "viníků" pochopitelně uloupila Katolická církev a až polovinu lupu rozdělila mezi udavače (byl-li příbuzným nebo dokonce dítětem viníků) a zeměpána.

   Ti Rusové jistě nebudou naivní jako Jan HUS, KDYŽ UVĚŘIL GARANCÍM CÍSAŘE ZIKMUNDA (TEHDY KDOSI JAKO PRESIDENT USA A MAJITEL FEDu v jedné osobě) a vydal se svým vrahům a mučitelům do rukou...

   Smazat
 11. Proč doprdele na ty zmrdy pořád reagujete. Děláte že sebe akorát debily a tihle picusove se u toho ukájí- úchylové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:35 to máte bohužel pravdu, už několikrát jsem tu psal, že to jsou ubožáci, kteří potřebují publikum aby si připadali důležití. Pokud ze strany nomálních lidí nebude žádná reakce, zmizí opruzovat někam jinam, včetně Radosty. Sám to ale taky porušuji, což je moje chyba. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. Máš pravdu užgryndanej - ale když diskuze jsou přesně o tom, akorát že písemně a anonymně.Kdysi se podobně hádali a debatili štamgasti v hospodách, kde se denně slejzali na jedno a kecat. Probírala se politika, fotbal, a ženský. To ještě v době, kdy neexistoval sráč jménem "počítač" a "internet". Chlapi se scházeli denně, protože hračky a debaty potřebujou k životu. Jen museli bejt v těch žvástech opatrnější, aby netekla krev. Takovej provokativní sráč by to neměl jednoduchý. No a teď je "internet" - neomezené možnosti jsou zde. Chlapi u toho dřepí a nezvednou zadek celej den, k tomu lahváč, a anonymně můžou vřískat i urážky a nadávky beze strachu, že jim ti urážení rozmlátí čumák. To je obrovská výhoda, a kdo to vymyslel byl pašák - dostal lidi z hospod ( kde se shromažďovali) domů a učinil je neškodnými žvástaly. Může se na ně kašlat. Pokud je nějaká rebelie na ulicích, vřískalové z diskuzí tam zaručeně nejsou. Ti se vyvřískají pěkně doma a pak jdou rovnou chrápat. Bezva život. A to provokatérský hovado se baví tím, že ostatní diskutující nasere - a možná???? Kdo ví - třeba je zúkolovanej. Aby diskuze rozpoutal, což se mu daří. Kdysi tohle provozovaly Novinky - měli své diskuzní roztleskávače, kteří psali vždycky jen to, co lidi nasere, pod různými jmény, které měnili. A jestli ne, provokatér se tím baví, a protože je jinak nula a nikoho nezajímá, na diskuzích je za jedničku. Baví se s ním každý, kdo se cítí být jeho sračkama nasranej. A o tom to je.

   Smazat
  3. Pro 8:49. Řekněte, ale kde je dnes možné diskutovat a vyjídřit názor. Je to zde na NR, protože v tisku a TV, rádiu zaznívají pouze jednostranné informace, které prostě rozumně uvažující člověk nemůže strávit.Je to nová totalita se zdáním demokracie.

   Smazat
 12. Je to tak fakta jsou fakta okrajina chtěla poštvat nato na Rusko.

  OdpovědětSmazat
 13. Stejně jak nepustili USA odborníka z Ruska do země aby přednesl zprávu a vývody o používání chemických zraní do OSN, tak to bude u soudu v Nizozemí.. bude vypovídat jen ten koho k tomu pustí. A to nemám rusy /jako stát ,ne lidi/ rád.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. skovron Hlavně se rychle distancuj od ruského státu,je to moderní, svědčí to o tvém vysokém rozhledu a hlavně, nebudou ti tolik nadávat.

   Smazat
 14. Všichni vědí, že MH 17 sestřelili Ukrajinci na příkaz USA. Bude to jako dříve, všichni to vědí, lae na západě se bude hrát, jako že to není pravda a na objednávku bude pracovat i "nezávislý soud", který již nyní ví jak rozhodne a většina lidí, kteří to pozorují, také vědí jak to dopadne. Sestřelení MH 17 bylo na objednávku Ukrajiny a USA a soud dopadne rovněž tak. K smíchu jsou hlavně ty přívlastky, jako "nezávislý soud", který je samozřejmě závislý a dále "vyspělé demokracie" které demokraciemi vůbec nejsou. My jsme si také mysleli jak po 17. listopadu přijde k nám západní ráj a nyní ho máme se všemi těmi lživými informacemi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 100% souhlas,komu to trochu myslí musí dojít ke stejnému názoru.

   Smazat
 15. V USA začínají pracovat vojenské tribunály,civilní soudy jsou na tom podobně jako u nás ....
  https://beforeitsnews.com/v3/politics/2019/3121670.html
  https://beforeitsnews.com/v3/health/2019/2964065.html
  Pravda přijde i do Evropy.SLUNÍČKÁŘI třeste se!!!

  OdpovědětSmazat
 16. Všichni tihle anglofilní inteligenti, honosící se svojí angličtinou, aniž by se vůbec kdy naučili česky (viď 9:46 "vyhíbá"), asi ještě netuší, že zanedlouho se budou muset učit německy, no a potom opět rusky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hy, chy, ky, ry, dy, ty, ny, je pro některé prvoky příliš náročnou disciplínou.

   Smazat
 17. Dnes po přečtení článku a zvážení všech důkazů, které jsem kde četl / největší a nejserioznější soubor je na Kose vlkovobloguje - https://vlkovobloguje.wordpress.com/
  je jasné, že šlo o provokaci Ukrajiny a USA, o to horší,že byli zmařeny lidské životy!!! Bohužel , astronomicky a nesplatitelně předlužené USA jsou ekonomickou a politickou rakovinou celého světa a učiní jakoukoliv hanobnost pro svoji záchranu!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pouze "maličkost" spočívá v tom,že ani američané svou zem neřídí.Je to jako ve všech "demokratických" státech všude stejné-jsou řízeny zkorumpovanými politiky.PREZIDENTI Tump, Putin a několik dalších neprodejných začínají vítězit. ALE mají to těžké!
   Potvrzuje konečný krok před hromadnými zatýkáními, vojenskými tribunály? USA potřebují bojovat s korupcí. Nejen oni !!!
   https://beforeitsnews.com/v3/prophecy/2019/2506491.html

   Smazat
 18. Co to? Už druhý článek o MH 17, začíná příprava na soud?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě že začíná další protiruská provokace, propagandistické kypření nenávisti - "soud".
   Ale jednou je budeme soudit my. I ty naše kolaborující zmrdy.

   Smazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 20. Tydýt Radosta opět uprchl z blázince!

  OdpovědětSmazat
 21. DĚSIVÉ ODHALENÍ pravé levicové Leninsko-putinské pravdy!

  Podržte se, drazí soudruzi a soukmenovci; už jsme si mysleli, že o prolhanosti Euroameriky víme zbla vše, ale nyní s úžasem zjišťujeme, že pořád nevíme zbla nic:
  Malajský Boeing MH17, který CIA sestřelila raketou Saturn (Apollo 11) nad Donbasem, byl TÝŽ STROJ, jenž „zmizel“ nad Indickým oceánem 8. března 2014, a předtím „narazil“ do věže WTC v New Yorku (11. září 2001)!!!!!

  Jak je to možné?
  Jediné vysvětlení je, že agenti CIA a Mossadu zpronevěřili TAK OBROVSKÉ peníze do vlastních kapes, že jim nezbývají prostředky na pořádné provádění podvratných provokací proti Velikému Putinu, BJJP, a vůbec našemu socialismu jako celku.
  Takže prostě dělají chyby, nutně plynoucí z podfinancování akcí.

  Nejkřiklavější příklady:
  7. prosince 1941, při fingování „japonského útoku“ na Pearl Harbor, agenti CIA a Mossadu museli použít USácké letouny místo japonských.
  Všichni očití svědci brzy „záhadně“ zahynuli.
  20. července 1969, při fingování „přistání Apolla 11 na Měsíci“, vypadly shnilé dveře od hangáru, v němž probíhalo natáčení, a dovnitř pronikl vítr a sluneční záření. Agenti CIA a Mossadu museli na CELÝ DEN zastavit čas, na celém Západě, než se natočila nová verze „přistání“, a pustila se do televize jako „přímý přenos“.
  Všichni očití svědci brzy „záhadně“ zahynuli.
  11. září 2001, při fingování „útoku letadel na věže WTC“, se agentům CIA a Mossadu na 6 minut zcela rozpadla holografická projekce věží WTC, které už byly několik týdnů předtím tajně zbourány a odvezeny na skládku.
  Všichni očití svědci brzy „záhadně“ zahynuli.
  Trojnásobné použití jednoho a téhož letounu na tři diverzní akce – viz výše.
  Všichni očití svědci již „záhadně“ zahynuli, případně brzy zahynou.

  Jaké z toho plyne poučení?
  Prosté: NIKDY nevěřte nikomu, kdo není příslušníkem či spolupracovníkem KGB/FSB/StB, nebo členem KSČ resp. KSSS resp. Единой России.

  „Chladnou hlavu, horoucí srdce, absolutně čisté ruce!“ (Felix Edmundovič Dzeržinskij)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POOSMÉ, neboť ten původní (z 29. července 2:52) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
 22. Nechápu, proč tolik křiku. Pravda je jenom jedna, ta emerická. Všichni se povinně řídí heslem "USA ponad use" a basta!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.