Reklama

čtvrtek 25. července 2019

Novodobé revolucionářky

Kapitánka lodi Sea Watch 3 Carola Rocketová
@@ 
25. 7. 2019 Outsidermedia
Ani ne tak s údivem jako se zájmem sleduji případ německé kapitánky Racketeové z neziskové organizace Sea Watch, která se rozhodla převézt do Itálie půl milionu Libyjců, i přesto, že tak porušuje italské zákony. 


Nepřekvapuje mě to především proto, že je německé národnosti. Němci, kteří jsou obecně považováni za nejdisciplinovanější národ (což je nezbytnou podmínkou pro nástup jakékoli totality), mají kromě přemrštěných sklonů k poslušnosti vůdcům také letitou tradici radikálních, revolučních, anarchistických a teroristických organizacích (Dutschke, Meinhofová z RAF…, ostatně i sám Hitler měl v dobách, kdy ještě žil jako naprostý lůzr ve Vídni k anarchistům blízko – "Vůdcovo šílenství", Omega 2018).

Odpor, který se projevuje radikalismem, revolučností, anarchismem a v krajním případě terorismem, je totiž zvláště pro mladé lidi přirozená a zákonitá reakce na přehnanou většinovou německou poslušnost. Zdánlivě to vypadá jako paradox, ale německá historie to potvrzuje. Potvrzuje to do značné míry i současnost. Německá kapitánka Sea Watch Carola Racketeová svými postoji i činy krajně radikální je. Krajně radikální bylo také politické rozhodnutí kancléřky Merkelové pozvat do Evropy běžence z „válečnými konflikty“ ohrožených zemí Asie a Afriky bez ohledu na to, co tím ostatní Evropě způsobí. Takové extrémně humánní gesto má podle mého soudu kořeny v přežívajícím německém traumatu z nacismu, vyhlazovacích koncentračních táborů a 2. světové války, tedy nejhorší lidské katastrofy nejen v novodobých dějinách. 70 let po válce se to zdá zvláštní, ale z psycholgického hlediska zdůvodnitelné: Odčinit vinu. Merkelová svým krajně humánním a radikálním gestem chtěla tuto vinu smýt, představit Německo jako vzor humanistické solidarity. Zároveň s tím ale přenáší pomocí rozdělovacích migračních kvót vinu na celou Evropu. Kolektivní evropskou vinu.

Německá kapitánka Sea Watch Racketeová jen realizuje záměr Angely Merkelové. Rovněž argumentuje tím, že žalostnou situaci v Libyi zavinila Evropa, tím že ji kolonizovala (naposledy Francie a Británie). Logicky se nabízí otázka, proč tedy libyjské uprchlíky nevozí do zemí „viníků“ (Francie a Británie) ale do Itálie? Zajímavé je i to, že za takovými extrémně radikálními ultrahumanistickými postoji stojí ženy. Domnívám se, že je to tím, že u značné části žen převažují podle lékařských statistik emoce nad raciem. Rozhodnutí Merkelové i Racketeové, které nedomýšlejí důsledky svých činů, je také naprosto iracionální, ale o to víc nebezpečné. Pro nás všechny včetně samotných Němců. Ale to už je téma pro psychology, sociology, historiky a politology.

(Pozn. edit.: Prosím autorku, aby se mi ozvala na st.blaha@gmail.com…)

26 komentářů :

 1. Žádná revolucionářka, obyčejná hysterická kráva s vymaštěným mozkem...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na AC 24 je článek "Evropská komise zažaluje Maďarsko z důvodu protimigrační legislativy. To je sice hezké, ale není to problém, problém nastane až někdo zažaluje Evropskou komisi z důvodu promigrační legislativy a úmyslné likvidace evropských států ve prospěch muslimských násilných kozo.rdů proti vlastnímu evropskému obyvatelstvu. Soud v Norimberku, to proti tomu bude naprostej hadr, kdybych tam měl jít třeba pěšky, ať ten soud bude kdekoli, budu tam. Rudý dědeček

   Smazat
  2. Dobře paní advokátka Hamplová:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nobelovku-pro-kapitanku-ktera-svazi-ilegaly-do-Evropy-Posledni-kapka-Advokatka-je-rozpalena-do-bela-a-spustila-akci-Pridavaji-se-dalsi-a-dalsi-Cesi-590180

   Smazat
  3. 21:57 Skvělý článek ta paní má naprostou pravdu je třeba poslat debílky z eu někam. Říci to na rovinu a otevřeně.

   Smazat
 2. Merkelová, či Racketeová....nemajú nič spoločné s dákou mentalitou, či traumou. Tých zopár tisíc sráčov, ktorí rozhodujú o Európe, proste prejde určitým zasvätením a potom už len plnia konkrétne úlohy. Už nemajú moc na výber. Ovládať zopár tisíc ľudí nie je až tak komplikované. A cez nich potom ovládajú 500 mil. holoty.

  OdpovědětSmazat
 3. Vysvětlete mě někdo co je levicového a revolučního na tom, když někdo vozí černochy odkudsi do míst kde nemají co dělat ?

  OdpovědětSmazat
 4. Tak s takovými řečmi by si Okamura zahrávat neměl prý odkaz venci flašky. Že by nevěděl že voliči SPD ho nesnáší??? A hovloidi jsou největší nepřátelé????

  Tomio Okamura: Já naplňuji odkaz Václava Havla!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Tomio-Okamura-Ja-naplnuji-odkaz-Vaclava-Havla-590241

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když jsi idiot ... musíš taky přečíst článek, ne jen nadpis! Cituju závěr toho článku:

   "Jestli se mě ptáte, zda bylo splněno, co sliboval Václav Havel, tak nebylo. Například zákon o referendu. Na to havlisté zapomínají a zatajují, ale všichni si na to pamatujeme a každý si to může zjistit. Během sametové revoluce sliboval zákon o referendu, přímou volbu prezidenta a sliboval sociálně spravedlivý stát. Tyto tři věci si všichni pamatujeme. Z referenda, tedy od přímé demokracie, záhy odstoupil. Pravdoláskaři kritizují Okamuru, jenž ale jako jediný v tomto naplňuje odkaz Václava Havla, který sliboval zákon o referendu. Ony sliby Havel ale nikdy nenaplnil a z toho pramení frustrace značné části české veřejnosti, která dnes vidí Havla velice kriticky, protože je pravdou, že vzbudil obrovská očekávání, nasliboval a pak to nejen nerealizoval, ale dokonce přizvukoval tomu, když se realizoval opak."

   Smazat
 5. Kašlu na Okamuru ať ať si říká co chce,
  ta Německá čúza i kdyby na ní kreténi vybrali třeba sto miliard, patří před soud a nekompromisně zavřít, když to udělá podruhý, no to už by mělo být hodně zlý, čímž by už ani náhodou, to nechtěla zkusit po třetí. Pokud to takhle nefunguje, tak si kdejaký kretén dovolí cokoli. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 6. Ještě něco web Tadesco, který je na čelní pozici dezinformačních webů, protože píše nepohodlnou pravdu, už je opět, asi po třeti během týdne nepřístupný, co že tak najednou? A docela by mě zajímalo kdo osobně a jmenovitě se o to zasloužil, myslím že situace se vyvíjí tak, že se to brzy dozvíme. Nedělalo by mi asi problém, i když jsem dosti mírumilovný, si do takovýho šmejda kopnout a to by asi bylo to nejmenší co by tihle hajzlové mohli očekávat, od toho se distancuji. To já ale ani náhodou neschvaluji a myslím, že ještě mají šanci na záchranu, je to jenom na nich. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 7. Dnes jsem rád že Češi a Slováci nemaji moře.

  OdpovědětSmazat
 8. Neco se zmenilo ze ? Zlocinci ze vsech zemi sveta /kteri pribihaji a zvani do EU /a jejich pomahaci jsou davani za vzor a beztrestni at udelaji cokoliv. Cokoliv jsou zlociny vseho druhu, kdyz nic jineho neumi a za 2500 let nenauvcili.. Ve spiknuti proti lidem EU jsou zakonodarci, osemetni slizky advokati a hlavni roli maji a hraji nadsene Soudci..

  OdpovědětSmazat
 9. Jako za komunismsu plati Parasiti vsech zemi spojte se...A tak jsou miliardari, kteri bohatnou z Las vegas hazardu , proste ze se zakoupili do toho. Dalsi pronajimaji domy, ktere zdedili a zakoupili za penize jimi nevydelane, a zvysuji renty, pronajimaji golfova hriste 250 tisic rocne a plati 3.5% USA statniho prijmu /chudi 25%/.. Jini kapitaliste aspon prijdou a s velkym usilim a pomoci milionaru neco uzitecneho zavedou tak jsou daleko mensi parasiti..
  Za 2500 let se na Strednim Vychode pranic nezmenilo. Akorat v 630 se zjistilo ze si jinde zavedli krestantsvi a co maj sousedi musime mit za kazdou cenu taky my a u nas a svoje!! Ale Bez vyvoje. Tak svet jinde progresoval . Zeme bohate na naftu potom dostavaly pohadkove bohatstvi a myslite si ,ze se neco zmenilo ?
  Ale vubec ani trochu jen si zakoupili auta,pocitace a zbrane. A prasiti nedovoli vubec zadne zmeny.Dodnes.
  Co byly zlociny jako narodni sport , olupovat karavany a fanaticky terorisovat ostatni /pod rouskou viry, jako kazde nabozenstvi/,se ted rozsirilo vsude a vudce , placeny z USA za zmenu a sireni Usama and Al Qaeda, Al CIA, AL NSA, AL Homeland Security, AL FBI /terror na Vaco atd./,AL US vlada to provadeji..

  OdpovědětSmazat
 10. Nemyslím si, že by chování Merkelové mělo kořeny v nějakém post nacistickém traumatu. Spíš bych ho tipoval na nějaký zvrhlý plán na likvidaci národních států Evropy, nebo ještě zvrhlejší plán na jejich militarizaci s možností zahájení války s Ruskem.
  Merkelová může být asi všechno, jenom ne pitomá. Miliony jaderných fyziků z Afriky a blízkého východu, nejenom že nejsou pro žádnou zemi přínosem, ale v určitém momentu se mohou stát hlavní příčinou jejich ekonomického zhroucení. Toto a mnohá další negativa masové migrace si musela uvědomovat Merkelová i další tahouni masové migrace. Přesto své názory nezměnili. Pouze změnili způsob. Místo otevřené a současnými zákony porušující podpory migrace se vydali cestou ohýbání zákonů. Tak že kritikům se pouze sdělí, že nezákonná migrace již neexistuje, protože nové zákony veškerou migraci bez vyjímky legalizují.
  Jak tvrdím téměř od počátku, Merkelová a spol. již dávno minuli bod pomyslné lidské hlouposti. Bod, do kterého mohli tvrdit, že se pouze spletli. Dnes již zůstal pouze zlý úmysl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, obávám se, že právě toto si ani neuvědomila, ani nedomyslela. Kdyby, jak píšete, nebyla pitomá, určitě by si sama pod sebou a celou Evropou nepodřízla větev. Neriskovala by masivním přílivem nelegálních uprchlíků z rozvojových zemí ekonomické a sociální zhroucení Německa a dalších, což by znamenalo její neslavný politický konec.

   Smazat
  2. P.S. Respektive si to uvědomila až později, a proto přišla s nápaden přerozdělovacích kvót. Prefíkané, co? Ale až moc průhledné.

   Smazat
 11. Zvojtil jsem prispevek na tema jinam, /pod clanek Spencer/.

  OdpovědětSmazat
 12. Běda mužům,kterým žena vládne Tím je řečeno všechno.Kuchyně ,děti a kostel tam ženy patří

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi tak a ještě šířeji.
   Když se ženy pustí k řídicím procesům a začne se jim zároveň cpát do hlav, jaké jsou mentální kapacity, z jakýchsi "nepochopitelných důvodů" celou historii lidstva "podceňované", tak je to počátek konce civilizace. Do toho ještě zženštilí muži, jen podle kolonky v občance, rozumějící nejlépe módě a drbům, potom snad už ani není jiná cesta, než zpátky na stromy.

   Smazat
  2. Jeste horsi kdyz vladne Lesbova feministka,podvodne sexualizovana drive kolikama a vibratorama....Pac maji mysle velmi Porouchany a zdeformavany Antismem..
   Z Vych. Ulbrichtova Nemecka pak si cestovala na zapad a vsude kde chtela...S povolenim STASI nebo prikazem ? Pozdeji s prikazem CIA ? Tyhle "sluzby" maji nejradeji ty zdeformovany a jinak nenormalni..
   Hitler i Stalin tez fizlovali..
   J.Verne Orwell nemeli tu fantasii nechat nekoho jako Merkel vystudovat strasne obtiznou vedu mamtematicko-fyzikalni a udelat tu samou osobu jeste navic Akademikem. Politikem.. Jeji jednani a vystupovani na podiich sveta pak dokazuje denne a bezpecne ze jde opravdu o cire fantasie feminismu..
   A Terazky jsom majorom , nebo Kanclerom..

   Smazat
 13. Je zvláštní, že se nikdo nepozastavil a nezdůraznil skutečnost, že Merkelová pozvala do Evropy miliony imigrantů, aniž cokoliv prokonzultovala s vládami Evropy. Merkelová dala jasně najevo, že ona je ta, která vládne celou Evropou. Kdo se jí postavil v otázce migrace negativně, jako například Ortbán, toho západní Evropa odsoudila jako zločince. Otázka, že mužské imigranty hlavně zvou do Evropy Ženy je alarmující. Na všech místech soudů v Evropě jsou převážně ženy a ty opět rozhodují ve prospěch imigrantů, nebo těch, třetí je ve velkém množství vozí do Evropy. Rozhodování soudkyň v Evropě má za důsledek, že policie, většinou ještě muži, nikdy si nemůžou být jistí, zda i když postupují podle zákona, nebudou soudkyněmi souzení.

  OdpovědětSmazat
 14. V Bruselu se nic závažného nerozhoduje. Brusel je pouze drahá hlásná trouba oněch tří center – Washingtonu DC, City of London a Vatikánu. Pokračování :
  Přibližně ve stejnou dobu se Britové zmocnili íránského tankeru plujícího Gibraltarským průlivem.
  Británie už nemůže vládnout vlnám, ale zřejmě mohou ovládat východní Atlantik. Předpokládáme, že toto zadržení je spojeno s probíhajícími jednáními o Brexitu.
  Americká armáda, na rozdíl od britského řinčení zbraní, začíná vytvářet s Ruskem spojenectví. Držení americké stíhačky F-35 Rusy zřejmě pomohlo uzavřít dohodu. Toto je křesťanská aliance, kterou již dlouho žádá Rusko. To je to, co bylo za setkáním papeže a Putina minulý týdnen, říkají zdroje Pentagonu.
  To bude viditelné pro veřejnost v obchodech se zbraněmi. „Aby Trump ještě více otřásl vojensko-průmyslovým komplexem, nesmí sankcionovat Turecko, Indii a Čínu za nákup ruských protiletadlových raket S-400, a může následovat Egypt, Irák, Katar, Korea, Vietnam, Saúdská Arábie a Maroko,“ vysvětlují zdroje Pentagonu.Bojkot skupiny G20 povede ke zrušení objednávky na 50 letadel 737 MAX ze strany Saudské Arábie do roku 2020, a to je velká rána proBoeing,“ říkají zdroje. „Mnoho leteckých společností a pronajímatelů letadel, jako je Korean Air, Air Canada, Malaysia Airlines, Lion Air, Aeromexico, Flydubai, GOL, Virgin Australia, TUI, Singapore Airlines, Turkish Airlines, SpiceJet, GE, Mitsubishi (MUFG), Sumitomo (SMBC), Bank of China a Čínská rozvojová banka se mohou přidat,“ dodávají zdroje.

  OdpovědětSmazat
 15. Jako Metternich, když sem dovezl bolševník.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vidíte, a potom, že tu po pobělohorské šlechtě nic nezůstalo...

   Smazat
 16. Stát má zajistit řád, právo a pořádek. Tady se několik blbek rozhodne, že budou do cizích zemí dopravovat migranty a on jim to nikdo nezatrhne? Vytahujte si z moře koho chcete, ale vyložte ho tam, odkud vyplul. Tady se pořád mele o kolapsu penzijního systému, ale 20 letí penzisti, počínaje vyloděním, nikomu nevadí,nikde.

  OdpovědětSmazat
 17. S tim pasovanim uprchliku to smrdi na dalku gangsterama..
  Voni je nalozi do lodi /vyberou penize/ a jedou a kdyz vidi nejakou Lod ,zacnou kricet ,ze se potapi ,aby ta lod je zachranila Musela...Prazdnou lod potom zase pouzijou na to samy,.
  Meziti vypukne strasnej Medialni povyk jak byli uprchlici na pokraji zahuby a museli byt zachraneni /nekdy se to nepovede a uprchlici zahynou/,Humanisty a rychle odvezeni do Italie , do nemocnic, a kvuli propagande pak musi dostavat vice nez vsechno..Mam dojem ze ta Kapitanska lesba jede v tomhle podvodu a ve spolupraci humanistu ,vsichni vydelavaji a profituji..Kazdej po svym..

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.