Reklama

středa 24. července 2019

Pentagon prováděl biologické pokusy na občanech USA - Kongresmani USA požadují od armády okamžité vysvětlení

Přenašeč limské boreliozy - klíště
24.7.2019 FSK, překlad Zvědavec
Kongres USA požádal Pentagon, aby mu poskytl zprávu o zkouškách biologických zbraní včetně pokusů s infikovanými klíšťaty na vojenských základnách Fort Detrick (stát Maryland) a na ostrově Plum (stát New York). Odpovídající rozhodnutí bylo přijato bez zbytečné publicity. Ministerstvo spravedlnosti bylo pověřeno, aby „zjistilo, zda ministerstvo obrany realizovalo experimenty s klíšťaty a dalšími druhy hmyzu s cílem použít je jako biologickou zbraň v létech 1950-1975“.

Jestliže se potvrdí, že takové pokusy proběhly, bude Kongres po Pentagonu požadovat, aby podal hlášení o jejich rozsahu a o možném náhodném úniku nakažených klíšťat mimo areál vojenských laboratoří. „Požadujeme odpověď a požadujeme ji hned“, - řekl republikánský senátor státu New Jersey, Christopher Smith.

Příčinou tohoto znepokojení je prudký nárůst výskytu boreliózy (tj. Lymská borelióza)(1). Každoročně se touto nebezpečnou chorobou nakazí 300-400 tisíc Američanů. Borelióza je přenášena hmyzem, sajícím krev a často končí invaliditou nebo smrtí pacienta.

Letos byla vydána kniha s názvem „Pokousaní: tajný příběh Lymské choroby a biologická zbraň“ (Bitten: The Secret Story of Lyme Disease and Biological Weapons). Její autorka, zaměstnankyně Stanfordské univerzity, Chris Newby se sama stala invalidní po onemocnění boreliózou.

V roce 2013 si prostudovala rozhovor, který poskytl švýcarský profesor William Burgdorfer, jenž dříve pracoval ve výzkumném centru Národního ústavu alergických a infekčních onemocnění ve Skalistých horách v USA. V roce 1982 objevil Burgdorfer bakterie, které způsobují Lymskou boreliózu. Tyto bakterie byly nazvány po svém objeviteli Borrelia burgdorferi. Před tímto objevem prováděl Burgdorfer na objednávku Pentagonu pokusy s hmyzem, který infikoval mikroby tyfu a vztekliny.

Newby píše ve své knize, že v šedesátých létech se ve vojenských laboratořích USA pěstovaly miliony hmyzu schopného přenášet nakažlivé choroby. Odkazuje se na bývalého zaměstnance CIA, který se zúčastnil tzv. projektu „Kuba“, zaměřeného na svržení vlády Fidela Castra. Tento zdroj vypověděl, že v roce 1962 rozptýlili Američané nad plantážemi cukrové třtiny na Kubě nakažená klíšťata s cílem vyvolat epidemii mezi zemědělci a zlikvidovat toto odvětví kubánské ekonomiky. Ve Virginii bylo vypuštěno sto tisíc nakažených kusů hmyzu za účelem kontroly jejich schopnosti přežití v přírodních podmínkách.

V sedmdesátých létech se ve státě Connecticut prudce zvýšil počet nakažených boreliózou. Časově se tato epidemie shoduje s dobou, kdy Burgdorfer objevil bakterii, způsobující onemocnění boreliózou. Této bakterii se říká také „švýcarský agent“ (the Swiss Agent). Její objev však Burgdorfer tajil a nezveřejnil jej na poli oficiální medicíny. Newby se domnívá, že tak činil proto, aby ji bylo možno použít k vojenským cílům. Stopy „švýcarského agenta“ byly nalezeny v krvi pacientů nakažených boreliózou v Connecticutu.


Пентагон проводил биологические опыты над гражданами США vyšel 19. července 2019 na fondsk.ru. Překlad v ceně 198 Kč Zvědavec.

Poznámky:

(1) Lymská borelióza (též lymeská borelióza) je infekční onemocnění způsobené přinejmenším třemi druhy gramnegativní bakterie rodu Borrelia.[1][2] Borrelia burgdorferi[3] je hlavním původcem nemoci v Severní Americe, zatímco druhy Borrelia afzelii a Borrelia garinii jsou původcem většiny případů lymské borelióze v Evropě. Pojmenována je podle městečka Old Lyme ve státě Connecticut ve Spojených státech, kde bylo v roce 1975 poprvé popsáno několik případů této nemoci. Old Lyme je vzdáleno jen několik kilometrů od zařízení Plum Island Animal Disease Center, ve kterém během studené války probíhal tajný kontroverzní program biologických obranných a útočných zbraní. V okolí ostrova se objevovaly zmutované mrtvoly zvířat a až do roku 1997 byla aktivita na Plum Island veřejnosti neznámá. Ačkoli si Allen Steere již v roce 1978 uvědomoval, že lymskou boreliózu přenášejí klíšťata, až do roku 1981 nebyl znám její původce, Bakterii B. burgdorferi, kterou identifikoval Willy Burgdorfer.

Bakterie Borrelia je na člověka přenesena kousnutím infikovaným klíštětem, náležícím do několika druhů rodu Ixodes.[4] Mezi počáteční příznaky patří zvýšená teplota či horečka, bolest hlavy, únava, deprese, bolest svalů či kloubů a charakteristická prstencovitá vyrážka erythema migrans (EM) v podobě červených skvrn s bledým středem. V případě neléčení nemoci zahrnují další symptomy klouby, srdce a centrální nervovou soustavu. Ve většině případů odezní infekce a její příznaky po léčbě antibiotiky, zejména pokud je nemoc podchycena v raném stádiu. Opožděná nebo nedostatečná léčba může vést k propuknutí mnohem vážnějších symptomů, které mohou omezovat funkčnost a být obtížně léčitelné.[5]

Zdroj: Wikipedie


Poznámka editora Zvědavce:
Za dob socialismu jsme si dělali šprťouchlata z tvrzení komunistů, že nám sem imperialisté házeli mandelinku bramborovou, ale ono to možná nebylo tak úplně od věci. Komunisté nám lhali skoro ve všem, ale co se týče ukazování pravé tváře Západu, mluvili pravdu.

Existuje vůbec špinavost, kterou by ten sbor kriminálníků zvaný deep state neudělal? Máme historii neuvěřitelných svinstev, křiváren, podrazů, teroristických útoků, včetně svržení atomové bomby na lidi jen za účelem pokusu v době, kdy už se vědělo, že to bylo z vojenského hlediska zbytečné. A z doby relativně nedávné 11. září - další útok na vlastní národ. A NIKDO NIKDY NIC nevyšetří. Dnes tato nenávistná chátra drží za koule prezidenta Trumpa a nutí ho dělat věci, které by sám zřejmě nikdy nedělal. A opět - mluví se o ni jen šeptem a v náznacích. Chci říct jedno: Čím dál víc si uvědomuji, že tzv. korporátní kapitalismus je od základu špatný, je patrně nejhorší ze špatných, protože dovoluje těmto obludným zločincům existovat ve stínu za pódiem a odsud ovládat vše a páchat cokoliv bez obvinění a potrestání.


12 komentářů :

 1. Jestli se to prokáže tak ty co to zavinili jsou pěkný hlupáci.Otázka je jestli někdo bude potrestán.

  OdpovědětSmazat
 2. Vsichni v sobe mame borrelie s vice nez 600 umele vlozenymi geny (mormalni bakterie maji 6-15, spiricheta syfilidy 20-30), kovove nanocastice a az spusti 5G vite co to znamena...

  OdpovědětSmazat
 3. Doufám, že se ujme dle přísloví"kdo s čím zachází tím taky schází".

  OdpovědětSmazat
 4. To je přímo ukázkové, neskutečné a neskutečně odporné americké svinstvo. Proč se ještě celý svět už nesemknul proti USA a proč jim to konečně nedávají vyžrat do poslední kapky, nejsem schopen pochopit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:44, počkej na Číňáka, to bude teprve mazec. Ti už dnes klonují lidské bytosti a s žádnou etikou se nepářou. Po škaredých amerických kapitalistech budeme ještě prstíkem hrabat. Mimochodem, ty šílenosti promíchání národů, glajchšaltace, ovládání vědomí a totální kontrola, po čem tak piští liberální sociální inženýři, to už se dnes ve velkém rozebíha v Číně. Proto jsou miláčky a vzorem velkých finančních skupin a korporací.

   Smazat
  2. 20:21 to je fakt, i naší vinou se vzdalují časy, kdy žlutej xindl nám sloužil tradičně v roli kuliů a kuliján s touhlenctou slušivou šálou na krku! - https://www.dhm.de/fileadmin/medien/lemo/images/ba008251.jpg

   Smazat
 5. Jaký je stav programu globálního vylidňování?
  https://beforeitsnews.com/v3/alternative/2019/3693505.html
  Po skončení druhé světové války byl zaveden tajný plán, jak zničit světovou populaci. Tento plán má za cíl výrazně snížit počet lidí na Zemi až na 500 000 lidí.Chemické, biologické, psychosociální a ekonomické metody, jak skryté, tak zjevné, zaměstnané doposud byly jen částečně úspěšné.Proto byly vyvinuty GMO. GMO představují poslední slámu, poslední naděje mezinárodního společenství na skryté zastavení a zvrácení lidské populace. Vlastně to není všechno. Byla vynalezena novinka-rychlejší a účinnější.
  https://beforeitsnews.com/v3/alternative/2019/3693047.html 5G bude vystaveno jako zabíjecí a sterilizační mřížka!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To samé se říkalo už u NMT sítí, pak u GSM, pak u 3G, 4G... předtím u TV vysílání, předtím u rozhlasu a ňák se to furt masivně neprojevuje.

   "Zabíjecí mřížka"... no tvl. to je tedy terminus technicus. :D

   Smazat
 6. Ale hlavne že slniečkári vyšilujú o dobrej Amerike. Sú to najodpornejší zločinci na tejto planéte
  Ale čudujeme sa keď máme medzi sebou takých odporných ľudí ktorí chcú spôsobiť v Rusku hladomor, požiare lesov, chcú otráviť vody a zamoriť celé mestá chorobami priamo tu v diskusiách sa takými netvormi stretáme a admin robí chybu že takéto príspevky maže nech všetci vidia s kým a s čím máme do činenia.
  Dokonca sú sfanatizované aj deti slniečkárov ktoré píšu podobné obludnosti na facebok ako nedávno istí Emilko Chodál tuším sa volal, že už majú zoznamy nás všetkých a že keď to tu vyhrajú všetkých nás zlikvidujú.
  Potom to vraj stiahol s tým že to nemyslel vážne chudák. Nečakajme od nich nič dobrého.

  OdpovědětSmazat
 7. Komunisté nám lhali skoro ve všem...?????
  A včem "všem" pane Dvořáku? Včem všem...
  Dnes se ukazuje, že v ničem. Vše byla pravda, jen my jsme se ji nechtěli podívat do očí. A mnozí, aby se neztrapnili před ječícími hlupáky, ječeli s nimi. Tak v čem?????

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.