Reklama

sobota 27. července 2019

Podle výroční zprávy NCOZ se čtením a šířením článků z alternativy můžete stát spolupachatelem v organizovaném zločinu a v podněcování terorismu! Neuvěřitelné výroky elitních důstojníků policie ve výroční zprávě potvrzují, že v České republice začne být kriminalizována novinářská práce na alternativě, ale spolu s ní i koncoví čtenáři! Řetězové emaily a přeposílání článků bude moci být posuzováno jako organizovaný ideo-zločin! Předsudečná nenávist, posilování pravomocí tajných služeb a teď už dokonce organizovaný zločin kvůli sdílení článků z alternativy!

-VK-
26. 7. 2019  AENews
Podle výroční zprávy NCOZ se čtením a šířením článků z alternativy můžete stát spolupachatelem v organizovaném zločinu a v podněcování terorismu! Neuvěřitelné výroky elitních důstojníků policie ve výroční zprávě potvrzují, že v České republice začne být kriminalizována novinářská práce na alternativě, ale spolu s ní i koncoví čtenáři! Řetězové emaily a přeposílání článků bude moci být posuzováno jako organizovaný ideo-zločin! Předsudečná nenávist, posilování pravomocí tajných služeb a teď už dokonce organizovaný zločin kvůli sdílení článků z alternativy!Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) dnes vydala svoji výroční zprávu za rok 2018 a obsah dokumentu potvrzuje předchozí varovné články, které jsme na Aeronetu nedávno publikovali. Nejprve to byl článek o tom, že Ministerstvo vnitra pod Janem Hamáčkem chce ve spolupráci se Státními zastupitelstvími stíhat občany ČR z nového trestného činu tzv. předsudečné nenávisti. Komplexní článek o této kauze jsme přinesli zde. Před 2 dny jsme přinesli článek [1] o tom, že Senát PČR schválil novelu zákona o tajných službách, která poskytne zpravodajcům drakonické pravomoci zasahující do osobních práv a svobod občanů ČR. A protože špatné zprávy chodí obvykle ve trojici, tak dnes přichází doslova jobovka.

Demonstrace proti migraci.

Ve výroční zprávě [2] NCOZ za rok 2018 se na stranách 25 až 27 v sekci č. 3.2 nachází zhodnocení terorismu v ČR. A věřte nebo ne, v této sekci o terorismu je zahrnuta činnost české zpravodajské alternativy, tedy nejen Aeronetu, ale všech serverů a blogů, které poskytují občanům ČR názorové platformy, jednak pro publikování článků k aktuálním kauzám, tak i prostor pro občanské reakce v komentářích pod články. Martin Fendrych z Bakalova serveru Aktualne.cz nelenil a zčerstva o tom přinesl článek [3] s obrázkem, který se opět trefuje do našeho Aeronetu a našeho nezávislého analytického zpravodajství.

Podle elitních důstojníků NCOZ tyto alternativní servery představují do budoucna hrozbu, protože jejich činnost se podobá organizovanému zločinu, jehož cílem je štěpení a následná radikalizace české společnosti. Důkazem pro toto tvrzení NCOZ je podle zprávy kauza Jaromíra Baldy, který jako příznivec SPD pokácel na koleje na Mladoboleslavsku stromy, chtěl vykolejit vlak a svalit to potom na migranty. Soud Jaromíra Baldu odsoudil na 4 roky do vězení za terorismus.

Zpravodajská alternativa jako organizovaný zločin podněcující terorismus, důkazem je prý důchodce BaldaJak už jsem varoval ve svém výše odkazovaném článku o předsudečné nenávisti, kauza Jaromíra Baldy je bizarní a nelogická, přičemž naplňuje znaky státními orgány nachystané provokace. Především je podezřelé to, jak profesionálně byla akce provedena a jak je českými orgány obratně používána k potlačování svobody slova, tisku a projevu. Policie klade přímé rovnítko mezi SPD, alternativní weby a pachatele trestných činů, které podle NCOZ spojuje společná ideologie, tedy odpor proti migraci, migrantům, xenofobie a rasismus.

Tohle spojení je velmi nebezpečné a kompromitující materiály, především fotografie, na kterých je Jaromír Balda s transparenty SPD, s představiteli a členy SPD v regionu, u petičního stánku SPD, představují nebezpečný materiál, který může být zneužit k vykreslení SPD jako teroristické organizace, která svým politickém éthosem štěpí společnost a radikalizuje občany pro provádění terorismu.

Jaromír Balda a odposlech z telefonu.

Servery alternativy jsou potom ve výroční zprávě NCOZ vykreslovány jako nekritičtí fanoušci Ruské federace, které vytvářejí synergie s populistickými politickými projekty. Nejvíce trestných činů v oblasti terorismu se prý odehrálo na sociálních sítích v podobě nenávistných příspěvků, které vedly k radikalizaci některých osob, které následně byly dopátrány a obviněny.

Zpravodajská alternativa se tak oficiálně dostala do výroční zprávy NCOZ do sekce o terorismu, což je naprosto skandální, neuvěřitelné, neakceptovatelné a hlavně nebezpečné
. Znovu se ukazuje, že ministerstvo vnitra pod vedením Jana Hamáčka se vydalo na cestu likvidace občanských práv a svobod, protože formulace v této výroční zprávě NCOZ staví zpravodajskou alternativu do jedné řady s teroristickými organizacemi, jako je Islámský stát nebo Al-Kajda.

Budete sdílet článek na Facebooku nebo přepošlete emaily s odkazy na články a okamžitě jste terorista a podílíte se na organizovaném zločinu.Kdokoliv sdílí články z alternativy, tak podle této výroční zprávy se podílí na organizovaném zločinu šíření předsudečné nenávisti, která vede k radikalizaci osob a následně až k terorismu, jako v případě Jaromíra Baldy. Takto je položený narativ výroční zprávy NCOZ za rok 2018 na stranách 25 až 27. Sami si to dejte do souvislosti s předchozími články o předsudečné nenávisti a o posilování pravomocí tajných služeb.

Všechno je to společná stopa jednoho procesu, za kterým stojí současné Ministerstvo vnitra a ČSSD. To je všechno práce Lidového domu, není o tom naprosto žádných pochyb. Začnete tedy sdílet nějaký článek, který např. kritizuje nějaký násilný čin, kterého se dopustil africký migrant v Německu. Tento sdílený článek někoho v ČR osloví, rozčílí a dotyčná osoba napadne nějakého černocha v Praze na Václavském náměstí, který tam bude jako turista.

Jaromír Balda (s harmonikou) u petičního stánku SPD.

Policie potom zjistí od útočníka, že si přečetl nějaký článek, který byl sdílený na sociální síti z nějakého alternativního serveru. Najednou se karta otočí a útočník už nebude útočníkem, ale bude zmanipulovanou obětí nějakého zlého a štvavého alternativního serveru, který šíří dezinformace a proruský narativ. Přesně takový postup je nyní policií a médii mainstreamu uplatňován v kauze Jaromíra Baldy. Ten je sice pachatelem, ale ve skutečnosti je prý obětí rasismu a xenofobního populismu SPD proti muslimům a migraci, ale i obětí štvavých článků alternativy.


Alternativa prý štěpí spořádanou českou společnost šířením dezinformací, nenávisti, rasismu a popírání holocaustu.Ta spojnice je prý naprosto zjevná a je zcela zřejmé, že vnitro a policie chtějí alternativu v blízké době natvrdo kriminalizovat jako teroristické subjekty, které vyrábějí z poctivých a slušných občanů hnusné a odporné teroristy. Celé to prý platí a řídí Rusko a tyto pro-ruské servery tak štěpí českou společnost předsudečnou nenávistí. Za pozornost z této výroční zprávy stojí tento odstavec:


Do budoucna byla jako hrozba vyhodnocena činnost tzv. alternativních médií, která mohou výrazně podporovat vyhraněnost a radikální názory svých adresátů. Velmi často je patrná určitá míra synergie mezi alternativními médii a populistickými subjekty, které vzájemně sdílejí stejná témata i názorové postoje. Obsah obvykle tvoří různé domněnky, které jsou prezentovány jako fakta či konspirační teorie. Často se rovněž objevují i příspěvky balancující na hranici trestněprávní odpovědnosti ve smyslu šíření poplašných zpráv, podněcování k nenávisti, hanobení nebo popírání holocaustu. Řada těchto alternativních médií neskrývá svůj nekritický postoj vůči Ruské federaci, konfliktu na Ukrajině a anexi Krymu. Obdobně je tomu i v oblasti politického extremismu v souvislosti se vznikem a působením radikalizovaných jednotlivců a skupin, u nichž se mohou projevovat násilné tendence.”

Z těchto vět je zcela jasné, že NCOZ se snaží položit rovnítko mezi duševně labilní a nemocné lidi, kteří provedou nějaký trestný čin a zpravodajské servery alternativy, které pouze informují o tom, o čem mainstreamová média nesmí anebo nechtějí informovat. Alternativní zpravodajství nemůže nést zodpovědnost za činy cizích lidí, kteří si přečtou články, analýzy a zpravodajství. Alternativa je tady právě od toho, aby předkládala společnosti alternativní pohledy na domácí a světové politické události z jiného pohledu, než který poskytují mainstreamová média v rukách oligarchů, bývalých uhlobaronů, anebo neziskových a zahraničních skupin, které ovládají tzv. veřejnoprávní média, která nikdo nekontroluje, nikomu nepatří, ale všichni si je musí povinně platit. Není divu, že lidé potom utíkají od těchto médií a hledají pravdu na alternativě.

NCOZ


Zahazování emailů na freemailových službách Zdeňka Bakaly (Centrum, Atlas a Volný), o čemž jsme jako první informovali [4], nebylo žádným náhodným jevem nebo výstřelkem, byl to počátek procesů likvidace a kriminalizace všech osob, které mezi sebou sdílí články z alternativy přes emaily. Uběhla krátká doba a najednou vidíte, že alternativní servery jsou zařazeny ve výroční zprávě NCOZ v sekci o terorismu. Pravda je pro ně terorismus. Když my na alternativě řekneme lidem pravdu, co je čeká a co se na ně chystá v Nové Evropě, tak mnoho lidí vyděsíme, ale pravda v dnešní době není příjemná.

Pravda vyděsí, pro pravdu se umírá v celých lidských dějinách, kam až oko dohlédne

Alternativa nenese zodpovědnost za duševně labilní jedince, kteří nedokáží pravdu unést. Je to stejné jako s producenty akčních filmů z Hollywoodu, ani oni nenesou odpovědnost za fanoušky, kteří se filmem inspirují a jdou potom vystřílet restauraci, jako ve filmu. A že takových případů v USA je požehnaně, ale nikoho tam z policie nenapadne obviňovat Hollywood z propagace terorismu. Tady pouze vidíte, že NCOZ jede politickou objednávku na kriminalizaci novinářů na alternativě. A nemyslete si, že se to zlepší, bude hůř!

-VK-
Šéfredaktor A

81 komentářů :

 1. Pani policajti v Cesku ,
  Kazdy, kdo ma americke obcanstvi, prisahal vernost AMERICKE CONSTITUCI ! A ta jasne dava kazdemu pravo na svobodny projev a cteni vseho - co je ke cteni !

  SILNE VAM DOPORUCUJI, pro vase vlastni dobro ! Nikdy ! NIKDY neudelat nic, proti svobode slova a tisku !
  Je to zakon a to hned v prvim clanku Constituce , ktery se sklada z 5 odstavcu !

  V pripade, ze budete , tak ja vam slibuji, ze to hned poinformuji nasim autoritam !
  Rozumim cesky porad dobre a neni problem vase inklinace k hlouposti prehodit z cestiny do Anglictiny, nebo Spanelstiny a nebo treba Zulstiny !
  NICK HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POMSTA VNITRÁKŮ ČSSD ZA JEJICH ZVOLENI JE TADY

   Strašlivý Parlament zla jim odsouhlasil dalši špinu.
   I KOMUNISTÉ se pošpinili a z jejich 15 poslanců bylo 12 pro.pokud jsme se nezmýlili.
   To je i důsledek absence článku č.2 Programu voličské Společnosti občanů,kde se žadá vznik obččanské PŘIMÉ DEMOKRACIE v podobě,která jde uskutečnit téměř ihned,čemuž ohlupeno občané odmitaji uvěřit a naopak tleskaji tomu,že se stávaji svou lhostejnosti jenzuboženými kandidáty na otroky,které ohlupujici cenzura i dokonce samotných občanů načisto zbitých propagandou tisku a tv ,považuje mylně za obtižnou mouchu.
   Bezmocni ovčané tak mohou ztratit brzy jakoukoli možnost se bránit,což je taky cil kradeni hlasů voličů podvodnickým způsobem lži tzv politické korektnosti,stejně jak se daři a bude se dařit dál vylupovat kapsy občanů jen třetinovými platy a brzy i pendreky na hřbetech proti tomu protestujicich. Zločinci v podobě policejnich důstojniků,kteři na rozkaz nami zlovených prý "zastupitelů" vas zavřou do šatlavy.
   Ted jim na to Parlament zla schváli zákon a Letná tomu tleská!

   Smazat
  2. 9:36 Přeháníte. Pokud chcete doložit svou pravdu, uveďte jeden případ, kdy policie obvinila jediného občana ČR z činů, uvedených v článku. Stejně jako policie varuje před podezřelými alternativami a hodlá proti nim bojovat, Vy varujete před zákony, které rovněž neexistují. Počkejme, jestli policie splní něco z uvedených hrozeb a potom proti nim bojujme.

   Smazat
  3. Ne, ozvat se musíme hned, jen co tz svině vyrukovali s tou totalitární myšlenkou na omezení diskuze ve veřejném prostoru. A nevolit hovada, kterým se takové chujoviny motají v hlavách - kavárníci, socani, oni se jistě přidají i pitomové ze STANu a TOPky, občas nějaké to hovado z ODS a KSČM. |Piráti chtěli svobodu na internetu, teď mlčí a dělají, že nic nevidí, neslyší.... také svoloč!

   Smazat
  4. !17.30
   Drzost TOTA nemá obdoby.

   Prý máme čekat až se postavi koncentráky a tajná policie začne zabijet v tajných mučirnách ty ,kteři dokáži včas proti tomu bojovat a odmitnou se k tomu po zatčeni přiznat.
   Máme následovat znovu době hitlerismu,kdy Němci o koncentrácich "nevěděli" a teprve až se našly hory pobitých židů vymlouvali se,že poslouchali Hitlera,který podobně jako al hamajdova tajna policie, dal takové zakony schválit zmanipulovanému Parlamentu!
   Zákon o napadeni Polska a začatku světové války taky Německu schválil jeho Parlament a menšina ignorantů jako vy chce ten masakr znovu, aniž by se poučila z historie!

   Smazat
  5. Objevily se prvni návrhy,že se máme jako národ bránit tim,že se složime na Novou železnou oponu.

   Vyřazovat fašizujici strany se doposud dařilo volbami metodou "per partes" tj postupně.
   Tito fašisti mezi námi jsou dále a vymlouvaji se,že
   jim to nařidilo EU jakousi směrnici!.

   Nezbýva tedy než se na misto nové železne opony složit na Nová hnuti a strany,které by měly Programy na základě OPRAVDOVÝCH a prokazatelných požadavků intelektuálů přimo z lidu a ty by už nedovolily schvalovat sračky,které k nám proudi z Bruseli potažmo z Berlina,znovu jak tomu bylo před válkou,podlymi a zákeřnými metodami a za pomoci zradných prý "našich zástupců".
   Proč zase chtěji koncentráky a vražděni tentokrát nejen židů?
   Nejde jim náhodou zase o uchváceni moci k našemu provražděni?

   Smazat
  6. ČSSD Geheime Staatspolicajti si vytvořili stát ve státě a dali si znovu po vzoru STASI a dalšich tajnýchq mizerů potvrdit svou zakeřnou moc dokonce i nynějšimi komunisty v Parlamentu.
   Ztratili komunisté pamět,když zvedaji ruce pro novè prasečiny už dávno nechutného režimu,který občany bezohledně źene znovu do záhuby?
   Proč členové i této strany voli do svého vedeni jak je vidět při schvalováni tohoto zakona pro realizaci moci tajné policie znovu a znovu skutečná prasata?

   Smazat
  7. Honolulu v té CONSTITUCI by mělo být že šíření zjevné nepravdy je zločin a prokáže li se tak řádně potrestán jinak je celá CONSTITUCE na hovno. Taktéž ten váš DEEP STATE si s vámi dělá co chce. Má víc peněz než vy všichi dohromady a u vás je to PRAVDA.

   Smazat
  8. Komunisté prý chtěji pokračovat přes veškerá varováni dále ve své destruktivni činnosti.

   Nechtěji oni nás spolu se svými komplici, přivést do neštěsti a maji zájem jen o svůj krach a postup pod 5%,aby pak rychle prodali svoje jměni a s penězi utekli?
   Nebylo by záhodno pomoci toho zákona,který sami schvalovali zjistit v bankách jejich konta a jejich jměni znárodnit včas a na nic nečekat?

   Smazat
  9. 19:37 jaké jmění současných komunistů, které prodají, aby s penězi utekli, máte prosím na mysli? Proč si myslíte, že je třeba zjistit a znárodnit jen a jen jejich bankovní konta? To mají být ti jediní, co si nakradli? Nejste mimo mísu?

   Smazat
  10. Komunisté schvalili ten zakon sami na sebe.

   Je nyni věci tajné policie ,která existovala za fašistů pod přiléhavým jménemzjistit kde zašivaji svoje penize,maji přeci majetek strany,nemovitosti to vše by měla jimi schválená tajná policie ČSSD brzy dát do seznamů,metoda je už ověřena historii,ze které se odmitaji poučit!

   Smazat
  11. Členové KSČM jsou postiženi slepou poslušnosti,

   která je zneuživána vedenim.
   Zrušili sami jejich odděleni propagandy,členové strany jsou k smrti vystrašeni se tady mezi námi občany objevit a vysvětlit proč,když se ta strana má poctivě projevit hraje stejně jako kdysi proti lidu a ten se nesmi dozvědět, proč chce kdysi tak silná strana zhavarovat do mrtě pod 5% a navždy zmizet neslavně dokonce ve vlastnim hnoji zkurvených zákonů pro tajnou policii ČSSD!

   Smazat
 2. Vas ministr Hamacek - panove policajti, ma delku politicke karieri tak dlouhou, jako je zivot jepice ! Proto nechte cist vsechny ceske obcany informace, ze vsech stran a ze vsech jazyku ! Oni na TO MAJI PRAVO !
  nick honolulu
  (To stejne doporucuji i vam ! Nenechte se zneuzit docasnou mocenskou skupinou, ktera nikdy nevyhraje volby !)

  OdpovědětSmazat
 3. ZADNA, predsudecna nenavist neexistuje ! Existuji vsak statistiky a dejiny, logicke dedukce a intuice - ktere nas poucuji o kazde
  situaci !
  Oni nam vzdy reknou , kdy jsme v nebezpeci a kdy nejsme.

  PTAM SE ! Kdyz pan ministr Hamacek zastavi o pul noci na odpocivadle americke dalnice a potka tam partu katolickych jeptisek, nebo partu cernych partneru , dokaze logickou dedukci poznat , kdo je mu nebezpecnejsi ? ?
  On ma takove hlasky , ze to asi nepozna !
  Proto je ministrem policajtu v Cesku,
  Kdyby byl mojim sefem , tak napisi pisemnou VYPOVED !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Honolulu a občané nemaji moc to změnit,naopak budou li takovi bembeci a daji se zmanipulovat pak budou volat

   ZCENZURUJTE TOHO AMERIČANA HONOLULANA ON JE TERORISTA!

   Smazat
  2. Oprava 3:47 - PARTU CERNYCH PANTERU , omyloval jsem cernych partneru ! A taky ta baba Merker , omyloval jsem se , DEDEK Merker ! Ty CERNY PARTNERI si mi daj jako kostnatej predkerm , po tucnym minister Hamacekovi , hned jak si na smichove prectou moje poselstvi tady z metro Vaclava Chavla ! Hned vedle musle Vaclava Chavla na WC ministra Smardy !
   h.

   Smazat
 4. V prosinci 2018, dve mlada devcata ze Skandinavie , ktera mela rada hory , byla brutalne zavrazdena v pohori Atlasu v Marocu ! (Uplne bezduvodne !)

  Velmi hezka 20-leta studentka na dovolene , vlezla do more na Bahamach - mezi zraloky ! (Minuly mesic ! A napadli ji hned 3 !)
  Ony nemely "PREDSUDENOU" nenavist !
  (Proto jsou vsechny mrtve !)
  Hamacku vy jste STRASNY CHLAP ! Destruktivni jako
  Merkerova. A takovych pripadu mohu vyjmenovat 10 !
  Vite vy vubec v Cesku, co je to PREVENCE ? Nevite !
  Rika NICK HONOLULU !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to nekolik dni nazpet , kdyz po autonehode byl mlady bily clovek v USA bily umlacen k smrti zurivym, multikulturne vrazednym cernochemm.

   Smazat
  2. Honolulu víme ukázaly jste nám co je PREVENCE ve Vietnamu, Panamě, Avganistanu, Libii a ještě jinde už ani pes se v tom nevyzná co je pravda a co lež.

   Smazat
 5. Oprava 4:04 - PREDSUDECNOU !
  h.

  OdpovědětSmazat
 6. To je dalsi krok fasistu a koordinovany /naordinovany/zaroven vsude na svete..Umlcet kazdeho a vsude. Informace a Hlavne Pravdive /na rozdil od ideologicko- propagandistickych zlocinu lzi, nesmyslu , desorientace ,a cetnych zastrasujicich nekonecne, vyhruzek kazdy den/, verejne informace o skutecnem stavu sveta jsou pak pro kazdeho masakrujicicho diktatora a jeho policejni rezim , vladnouci zlociny vezneni, muceni a vrazdeni a predevsim TEROREM , jako rudy hadr pred bejkem.... Teror islamu neni pak zadnej islam a nepostacuje , ale holy verejny nacismus /Ukrajina/, je priklad kam to chteji dovest/.. Vrhaji se s zurivou nepricetnosti na 99% populace , ktera je vzdy bez viny..Teroristicka soudni "justice" je jiz na miste a pripravena..Samosoudci, policie ,co radi besni a ukajeji jejich psychopaticke pudy, uz se tesi jak se navic zavdeci..
  To se stale opakuje..
  Na druhe strane se zbavuji moznosti videni , co populace dela , mysli a nebo chysta !! a hlavne ,co ne. Pak jsou zavisli na vetsinou Lzivyvh informacich Udavacu. Ti lzou , protoze jsou parasiti, aby se zavdecili neztratili "praci". A jako, predtim a casto nastane nemile prekvapeni ,kdyz to vybouchne proti vrchnosti, kdyz mira jejich zlocinu je opet dovrsena a zada si tu opravdovou SPRAVEDLNOST ,a ktera nic proto netusi a ktera pak zira prekvapene dolu jednoho dne rana ,kdyz se chysta "vypadnout", z oken ,dolu na kopi,halapartny , kosy a bodaky a mnozstvi jich , pohledme, a ktere se tam blysti /cerstve nabrousene/, v jarnim slunci..
  Krici zoufale a falesne /jako jejich media/,ze jsou nevinni...Ale uz je davno pozde...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Polib si prdel,my nad lůzou zvitězime a ona se ani nebude smět zeptat jak jsme to udělali a ještě nám za to bude ráda.
   Vidite,že i vaši komunisté jdou s námi tak co se tady zbytečně smolite i SPD nebylo proti!

   Smazat
 7. Ve všech koloniích USA musí panovat klid na práci a pořádek. Nedá se nic dělat. Nelíbilo se nám za socialismu, dostaneme co nám patří.

  OdpovědětSmazat
 8. ja bych se toho nebal neb ustalenym zvykem v naši mile kolonii je že i tento patent bude platit jen někdy a jen pro někoho honorace lepšolidi kulturni fronta anadčlověci se tradičně bat nemusi ato ani trošku

  OdpovědětSmazat
 9. Toto je demokratizmus, zvykajte si. Komúnizmus=fašizmus=demokratizmus. Môj profil Ukrofil.

  OdpovědětSmazat
 10. No celou dobu jsem čekal šokující odhalení, že SPD-terorista, Balda, byl jen provokatérem nastrčeným tajnými službami a jeho teroristický útok byla false-flag operace BISky.
  No, zklamali jste, musíte přitvrdit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:50 Tenhle stařík je ukázka toho, jak se určitá skupina těch hloupějších dá ovlivnit právě těmitoprolhanými alt. zdroji a následně provedou něco tak pitomého..No, ale stáříka bych před vánoci propustil, myslím, že si uvědomuje co udělal.A naopak, zavřel toho populistu, žvanila Pitomia.

   Smazat
  2. 9:37 Mylite se. Ten pitomec Balda se ve vezeni zacina radikalizovat. Prechazi na islam. Rikal to Pitomio, kdyz popisoval, jak veznice praskaji pod naporem islamistu.

   Smazat
  3. Pisateli 9:37, vy jste ukázka toho, jak se skupina těch hloupejšich dá zmanipulovat mainstreamovými zdroji. Stařík nebyl hloupý, byl duševně nemocný, zatímco ta vaše skupina (opravdu hloupých a naivních), která se s oblibou schází na Václaváku nebo Letné, bude mít na svědomí likvidaci celých kultur a milióny životů.

   Smazat
 11. No a kdo konečně zavře sprosté, lživé a nevymáchané držky serverům které provozuje společnost Seznam.cz? Takové Novinky, které neustále píšou štvavé články proti premiérovi a prezidentovi, účelově a úmyslně vyhrabávají ze světa kdejaký hnůj, tragedie a obecný hnus, tím rozeštvávají lidi viz příšerné, dementní, sprosté a oplzlé diskuzní příspěvky, plné odporné nenávisti - takto to Novinky dělají už řadu let, a na praštěných diskuzích, které jsou evidovány jako "čtenost" vydělávají miliardy. Totéž platí o smradlavém kanálu Super.cz, extra bulvár, který zase lidi úmyslně a účelově nasírá ukázkami, jak si kdejaká přitroublá miss a hvězda čehosi, která pro společnost dělá lautr hovno, užívá prachy někde u moře a podobně, ještě vedle ukázek rozkroků a vypadlých koz, a značně odporné dehonestace celebrit starších a starých - jsou špatné tím, že si dovolili zestárnout, a novinářský hnus se jim pošklebuje. Ale lidi - míněno čtenáři - prý to "hltaj"??? Teď se ještě rozšířili o Seznam.cz, s hvězdami jako je Šidlo a Slonková, zkrátka toto všechno, a publicistika pod společností Borgis je extra nenávistný a sprostý hnůj. Pokud tohle někdo zakáže, bude to jen správné, dobré, a pro společnost přínosné.Psychopati, kteří si zvykli u toho denně dřepět a plkat na diskuzích nesmyslné sračky, sice budou bulit, ale společenské poměry, tj. vzájemný vztah mezi lidmi, když nebude rozfoukávána a podněcována cílená nenávist, se o moc zlepší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:53 Píšete - sprosté a oplzlé nenávistné - Novinky, Seznam a co děláte vy? Jedno sprosté slovo vedle druhého! Vy jste velkej ubohej chudák co.Cituji vás - ukázek rozkroku a vypadlých koz -s tím si dojděte paciente! Tohle je přesně ta ukázka vymletého člověka právě těmito alt. zdroji.Jinak díky za paní Slonkovou a Šídla, dělají svoji práci velice dobře!

   Smazat
  2. Dostáváte od nás pravičaků,kteři infikovali ČSSD, do držky a kvůli své blbosti prohráváte,jen čekejte,to ještě neni všechno!

   Smazat
  3. Pane 9:49, vulgarismy a oplzlosti nemají nic společného s alternativními médii.Jejich zdroj hledejte u vašich havlo-kavárenských poslanců, starostů, umělců, atd., počínaje homosexuálním pornohercem Jandou a konče kultivovaným umělcem Černým, který se nedávno vyjádřil na adresu voličů prezidenta, kde nejslušnější jím použité slovo bylo "hovnožrouti", popřípadě "zkurvysyni vyjebaný". Vyjadřovat se ke Slonkové či Šídlovi nemá smysl, tyto individua může obdivovat jen hlupák nebo blázen.

   Smazat
  4. Které slovo v mém příspěvku z 8.53 je sprosté a oplzlé anonyme 9.49? Citujte - a pokud možno přesně. KTERÉ? Vás štve, že upozorňuju na bulvární, sprosté a trapné servery, které si přezdívají "publicistické" a přitom účelově a úmyslně šíří nenávist a sprostotu - viz sprosté nadávky na diskuzích? Vy se v tom naopak rochníte, jste možná každodenním účastníkem těch přitroublých plků, a kdyby to bylo zakázáno, neměl byste se čím duševně zabavovat, čímž byste trpěl, jako každý správný zkažený duševní mrzák? A pokud obdivujete kreatury jako je Slonková nebo Šidlo, nemá vůbec smysl se vámi zabývat, protože tyto takzvané novináře, ve skutečnosti a zmetky a účelové rozesírače, může obdivovat jen dementní, psychicky postižená kreatura.

   Smazat
  5. 15:02 Souhlasím s panem Černým, aspoň někdo se nebojí říci pravdu o voličích zEMANA a o něm samotným pravdu! A vy paní Slonkové ani panu šídlovi nesaháte, jak se řiká, ani po kotníky!

   Smazat
  6. 08:53
   16:45
   Nenechte se rozesírat hovnem nebo po něm uklouznete do nějakého, smradlavého kanálu od rozkroku až po vypadlou kozu. Copak jsi dementní, psychopatická, rochnící se kreatura jako Babiš s Hamáčkem? Kdy?

   Smazat
 12. Souhlas, zakázat všechny ty prolhané veby jako sputnik, aeronet, nov. rep., zvědavec a další. Co se tam někdy dočtete za totální prolhané srač..., zavádějící foto, které nemá s popisovaným místem nic společného, totální lži proti panu Havlovi,proti panu Drahošovi, vymyšlené dehonestující články proti lidem co nesouhlasí s dědkem z hradu, proti Milionum chvilek, příklad, že se Pan Mynář obléká jak fašoun a ještě s nima spolupracuje, někteři hlupáci tomu věří a ještě tyhle lži rozšiřují dále .A tohle vše je řízeno a placeno Ruskem! největším zlem tohoto světa. HNUS.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy musíte mít v té hlavě pořádně vymeteno,když můžete psát takové příspěvky do diskuze.Snad se jednou probudíte a bude vám jasno,kde je pravda a kde lež a jestli ne,tak vám zůstane až do konce v té hlavě temno.

   Smazat
  2. 10:03 Moc vám " závidím " tu vaši pravdu z těch hnojometu, sputniku a pod.chcete popřít tu stokrát dokázanou lež, to dělá pouze zaslepenec, ale moc se s tím nechlubte, třeba v hospodě, mužete taky dostat po hubě, nebo vás v lepším budou považovat za totálního.... to si doplňte při vašem vzdělání

   Smazat
  3. Anonymní27. července 2019 9:27
   Pane, Vy nejste demokrat, neboť demokracie, to je pluralita názorů. Kdo chce zakazovat jiné, sám by měl být zakázán. A vidíte, můžete zde ty Vaše zákazdoporučující teorie publikovat. Tzn., že jste na demokratickém webu. Dochází Vám to?
   Nálepka „alternativní média“ je nesmyslná. Jiná média, než alternativní nemají důvod své existence. Každé médium má ten důvod, právě ve svém osobitém pohledu na svět. Podobně jako politické strany, také každá přináší jiný pohled na svět. Proto také dříve každá politická strana měla svůj tisk a každý věděl, kdo to vydává, tedy jaké názory šíří. To je demokracie.
   Ale současný vývoj ukazuje, že se měníme na totalitní společnost. Bohužel, všichni můžeme být považováni za totalitáře, pokud se proti tomuto trendu nepostavíme a nebudeme bránit demokratickou pluralitu. P.K.

   Smazat
  4. 11:37 Částečně máte pravdu, ale pokud se dočtete, že Merkelová ( ať je jaká je) je dcerou Hitlera, potom už tohle není názor, ale vědomá lež jednoho blba. A najdou se tací troubové, že ten nesmysl šíří dál. Co potom dělat s tím, než takovou chujovinu smazat, zakázat. Jinak s tím demokratickým vebem bych byl velice opatrný. Někdy více jak polovina příspěvku je Dvořákem smazána. Často neobsahují nic vulgárního, ale jenom z rudého ideologického pohledu jsou závadné, tak tady nemluvte o nějaké demokracii tohoto webu, ta je tomu na hony vzdálena: mám s tím osobní zkušenost. Více svobody jak nyní tady nepamatuji. Komouš Filip pomlouvá a dehonestuje tento stát už dost dlouho . Jeho bláboly bez problému odvysílá každá tel otisknou každé noviny.A těch co škodí a nechají je veřejně pomlouvat dnešní dobu je daleko víc. Tak tady nemluvte o totalitě.

   Smazat
  5. Anonymní27. července 2019 11:55
   Vzhledem k tomu, že se Vám mazání příspěvků samotnému nelíbí, dosti nelogicky doporučujete mazat jiné příspěvky. Vidím v tom jasně ideologický přístup, ideologie se nestará o logiku.
   Filip je předseda parlamentní politické strany. On se Vás nebude ptát, co má říkat. To je demokracie, však ji svými příspěvky také využíváte.
   Ovšem proti té demokracii brojíte. Také jsou přijímány zákony demokracii omezující. To je to, co se zase nelíbí mě. P.K.

   Smazat
  6. Když malá internetová média zveřejňují zjevné lži a nepravděpodobné hypotézy, aby byla zajímavá, a když tomu někdo věří, je to jejich věc. Prostě se chovají tržně. Pokud však veřejnoprávní média, která jsou placená z našich daní a sledují je miliony lidí, od rána do noci jen lžou, překračují, cenzurují a zatajují fakta, tak to je opravdu vážné.

   Smazat
  7. Tvoje splašky si nech valit do kuchyně,smrdiš nám tu přes obrazovku a přiznej se,źe si chceš tady vysloužit ostruhy jako budouci dozorce koncentráků,kde zavřou tvoji novi fašouni všechny,kteři budou i nebudou klást odpor a hlavně zas židy!

   Smazat
  8. 12:17 Vy jste nic nepochopil, já jsem uvedl příklad totálně zvráceného příspěvku, který bych mazal. Trochu přemejšlejte!než něco nasmolíte.

   Smazat
  9. 18:59- Vy toho také mnoho nechápete! Vaše příspěvky jsou útočné, ideologické. I v tom, na který reaguji máte podpásovky, které se do diskuzí nehodí, viz "totálně zvráceného příspěvku, který bych mazal"-názor? Nebo "Trochu přemejšlejte!než něco nasmolíte." Vám ale o diskuzi nejde viďte, jde o trollení?

   Smazat
  10. Dělá si z vás šoufky 9:27, jde o "hemafroida" Petra Majevského ve skutečnosti Přibyla! Píše na obě strany, jak na malou, tak na velkou.

   Smazat
 13. Vy pitomečci, u filmů z Hollywoodu si každý uvědomuje, že se jedná o fikci, jejímž cílem je pobavit diváky. Kdežto vy ty vaše žvásty a lži vydáváte za realitu a pravdu a snažíte se jimi v lidech přímo vyvolávat a podporovat nasranost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nekecej dřistalo,že Holyvud děla fikce,kdejaký terorista tam postřili plnou hospodu a mládež vystřili celou školu a ty se tu sereš do něčeho čemu nerozumiš.
   Baldovi prý nedala tajná služba samopal,aby jme se neocitli v Ameru!

   Smazat
 14. Zrození České mafie......
  https://www.imclips.net/video/LpHcSgxFxr0.html
  https://www.google.cz/search?
  source=hp&ei=YRcZXYH1OcKIk74Pl66W2As&q=22+d%C3%ADl+Michal+a+Petr+o+Mafii+a+Politic%C3%ADch&oq=22+d%C3%ADl+Michal+a+Petr+o+Mafii+a+Politic%C3%ADch&gs_l=psy-ab.3...3177.3177..5415...0.0..0.214.214.2-1......0....2j1..gws-wiz.....0.wP1npiA9UVQ

  OdpovědětSmazat
 15. Brzy bude státní rozpočet v nebývalém přebytku.

  OdpovědětSmazat
 16. Stanislav Yester vl. jm. (Emanuel Moravec!)27. července 2019 12:10

  Lidé, důchodci, čtěte, pište a přeposílejte, jak je Vám libo, co se Vám líbí! Přeposílejte si NENECHTE SE ZASTRAŠIT!!! To je těch zmetků z KOUDELKOVA, HAMÁČKOVA a BABIŠOVA účelem! STRACH, STRACH, STRACH od FRANK VRABEL (magor), ať nám vylížou PODKOSTRČE. Včera jsem se k tomuto vyjádřil na jiné adrese, k večeru jsem se mrkl a ZMIZENO BEZE STOPY, ihned jsem se obrátil na správce webu, kde si každý zodpovídá za to, co napíše! Admin mi přísahal, že mojeho vyjádření se vůbec NEDOTKL, že si za něj zodpovídám sám, to jsem vlastnoručně stvrdil. Nějaký FRANK JANDA KOUDELKA (vyznamenaný CIA) mě zákeřně zmizel a zaznamenal si na manžetu, co píši a kdo a odkud jsem!? NENECHME SE ZASTRAŠIT, lidé jsou poté ustrašení a TVÁRNÍ ...

  Zdravím ubožáky, šmíráky z Vládní byrokratické chobotnice (státní parlamentní mafie!).

  OdpovědětSmazat
 17. Co si jako myslí ti šmejdi že když zakáží alternativu že budu číst bláboly mainstreámu. Na to můžou zapomenout a volit budu vždy proti nim.

  OdpovědětSmazat
 18. Prosím účastníky diskuze, aby odložili emoce. Pojďme se spolu zamyslit. Je pravdou, že řada příspěvků adoruje násilí. Jestli z legrace, tak je to špatně, jestli upřímně tak je to ještě horší. Proti těmto navigacím jsem pro korekci, byť cenzurou. Ale představa, že opět jeden subjekt bude rozhodovat o přípustnosti, či opaku je opravdu návrat do totáče. Ono už stačilo současné kopání příkopů, okopávání kotníků, neschpnosti se domluvit a výchova k nenávisti. Dnes přidáme nekontrolovanou cenzuru a zítra snad kádrování a výchovu udavačů. To opravdu potřebujeme?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:48 Doufám, že nejste KR? To by bylo delší psaní a poučování o cenzůře psaného. Svobodné volby jsou bohužel založeny na nenávisti. Sounáležitost je pro tzv. "Demokraty", nebezpečná, vymizeli by od koryt, pane zdrženlivý!

   Smazat
  2. Prosím co je to KR ? Krakonoš? Kolektiv rezidentů? Komunistická redakce ? SPZ Krumlova ?....

   Smazat
  3. Za jedinou cenzuru ospravedlněnou považuji vyřazení vulgarity. To je věcí a odpovědností administrace. Názorovou cenzuru může admin uplatnit dle své vůle jen proti tomu, koho není schopen identifikovat! V
   nesouhlasném postoji může jen reagovat a projevit nesouhlas s názorem. Odpovědnost je vždy na pisateli. Ostatní by měla být "Cenzura" postižitelná jen politickou (soudní mocí státu) tečka.

   Smazat
  4. Pane Povolný, souhlasím s vámi, sprosťárna není názor. Vulgarita není argument. Proto mne mrzí, že se bojuje za svobodou SLOVA a ne za svobodu NÁZORU.

   Smazat
  5. M.P. Cenzůra vulgarismů? To by se zde spousta článků musela zarazit a pan Jírovec je znám, občasným peprným vyjadřováním (třeba Kurva, Kurva, Kurva!). "No, babo raď"?

   Smazat
  6. 20:05- Myslím především útočné vulgarizmy, tedy nadávky. Jinak každý jazyk umožňuje použít peprnější výrazy, zde záleží na posouzení admina.

   Smazat
 19. Dostávám zprávy přímo z USA- VŠE je většinou jinak....
  https://beforeitsnews.com/v3/alternative/2019/3694194.html
  Human Wrongs Watch Thalif Deen * Toto je součást řady funkcí z celého světa o obchodování s lidmi. Pokrytí IPS je podporováno skupinou Riana. SPOJENÉ NÁRODY, 26. července 2019 (IPS) * - Spojené státy nejsou výjimkou z praxe moderního otroctví - zločin ...
  Autor: Human Wrongs Watch | Sobota 27. července 2019, 02:18 |

  OdpovědětSmazat
 20. Ale mají.
  Listina svob, práv a povinností:

  Článek 25

  (1) Občané mají právo a současně povinnost postavit se na odpor proti každému, kdo by omezoval, potlačoval nebo odstraňoval svobody a práva občanů, měnil nebo rušil ústavní pořádek proti vůli občanů, omezoval nebo znemožnil činnost ústavních orgánů a orgánů státní správy a územní samosprávy nebo jejich činnost namířil proti občanům a státu.
  (2) Podmínky a podrobnosti k držení, nošení a použití zbraní upravuje zákon.

  OdpovědětSmazat
 21. Jenže současnou Ústavu a zákony tvořily zdegenerovaní zvrhlý parazité vyškolený za komoušů a tak jsou zase jen v jejich prospěch nebo zkroutitelné k nepoužitelnosti pro no většinu lidí. Proč nepoužily Rakouskou Ústavu a jejich zákony ale tvořily a tvoří,tvoří a nejvíc genius Marek Benda.

  OdpovědětSmazat
 22. To není ze současné ústavy, to je z nové, která je připravena k příštím volbám. Vlasta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až tak? Paní Parkanová. Vy jste byla u všeho první, vy ještě nesedíte?

   "Dobrý den, prapore hvězd a pruhů!

   1. Celý svět listoval denním tiskem,
   celý svět zanechal hovorů,
   já jsem Vás uvítal ruky stiskem
   a zvedl pohled svůj nahoru.
   2. Dobrý den, prapore hvězd a pruhů,
   tak už ses rozvinul nad náma,
   dobrý den, prapore našich druhů,
   co jsme je vítali s džípama.
   3. Dobrý den, radare, prostě welcome,
   tak jsme se konečně dočkali,
   dobrý den, radare, já ti tleskám,
   kámoši usárnou mávali.
   4. Vyřiď tam prosím do vesmíru,
   vyřiď tam mezi hvězdama,
   že chcem žít nadál s každým v míru,
   radši však šijeme U Sama.
   5.= 3. Dobrý den, radare, prostě welcome...
   6. Vyřiď tam prosím, že my víme,
   kdo nám kdy přines svobodu,
   kde Masaryk s prezidentem Wilsonem
   pomoh našemu národu.
   7.=2. Dobrý den, prapore hvězd a pruhů..."

   Zdroj: ČTK (bomba Žantovský, ještě že to jistíš? Prosím tě při chůzi se nehrb, ČT 168 tě zabírá ze zadu, máš prdel jak Dostálová cejchu, kurňa hejbej se, z ČTK si se vypotácel jak stará Prdelačková).


   https://www.youtube.com › watch
   Vlasta Parkanová a Jan Vyčítal - Dobrý den prapore ...... - YouTube
   5. 6. 2007 · Ministryně obrany Vlasta Parkanová společně s hudebníkem Janem Vyčítalem nazpívala v předvečer Bushovy návštěvy další song STÁLE NESEDÍM, ani SEVERA z KOPŘIVOU!

   Smazat
  2. Ještě důležité uchopení peněz za krásnou píseň, Vyčítal to pochopil tak, že to Vlasta činí z ministerského nadšení na obraně! Tudíž shrábl komplet za tu píčovinku honorář! Jelikož Vlasta "nebyla", tak k té obraně po Vlastenecku přisátá, chtěla od Vyčítala ½ honoráře, ale Vyčítal měl piču z letadel CASA, nedal jí ani dolar. V USA nehráli v tu dobu nic jiného, než radar! Do dneška se soudí o prachy, média mlčí? Jen Vyčítal si stěžoval, ani korrrunu, až to stáhl na jenom korrunu. Dnes už vůbec neráčkuje a začal štrikovat pruhované svetry.

   Smazat
  3. Skladbu odmítli zařadit do programu i organizátoři včerejší proamerické demonstrace na Václavském náměstí. Jiří Adamec, režisér "Neumím posoudit, nakolik je v zemi situace nazrálá k tomu, abychom tu měli opět cizí vojska. Vím ale zcela jasně, že to, co udělala Parkanová s Vyčítalem, je úplně padlý na hlavu. A pokud by nešlo o dámu, tak bych okamžitě použil slůvko vlezdoprdelství." Jiřina Bohdalová, herečka "Ráda bych, aby se mi nejdřív někdo pokusil rozumně vysvětlit, proč u nás má ten radar být. Až potom se rozhodnu, zdali jsem pro, či proti. Zatím jsem proti. A ta písnička? S tím jděte někam!" Petr Kratochvíl, majitel Divadla Ta Fantastika "Já jsem samozřejmě pro radar. Amerika pomohla Evropě dvakrát vyhrát světovou válku a na rozdíl od Evropy nás USA nikdy nenechaly ve štychu. Je to dobrý partner, tu písničku však považuji za typický český vlezdoprdelismus a nedokážu si nevzpomenout na oslavnou ódu, kterou zpíval Josef Laufer agentovi Pavlu Minaříkovi." Zlata Adamovská, herečka "Ježišikriste, ten text! Takhle jsme si hráli v páté Bé. Aby to s tím radarem nedopadlo jako s těmi jeskyňkami, které chtěly ohřát nejdříve jen dva prstíčky... Ač můj tatínek byl voják z povolání, jsem antimilitarista. Celá armáda by měla jít do háje." Jiří Paroubek, šéf ČSSD "Pokud bych to měl brát jako recesi, tak ano. Pokud to paní ministryně myslela vážně, tak je to ten největší projev podbízivosti, který jsem ještě neviděl. Snad to myslela jako žert, jinak nevím, co na ministerstvu pohledává." Karel Gott, Český slavík "Jak se ta písnička může lidem líbit, když Bush si nepamatuje ani jméno našeho prezidenta? Nemohu uvěřit, tentokrát je tam ta ruka úplně celá. Pokud jde o radar, nestavím se proti něčemu, co musí být. Dovedu si ale představit jeho důsledky, a to nejsem stratég. Nepřítel by nejdříve zlikvidoval ten radar, byli bychom první na řadě. Mně se líbí Klausův slogan: Radaru kvalifikované Ano, ale prosím vás, bez toho Hurá!"

   Smazat
  4. 1:17 Hodně, ale hodně hloupé, duševní chudáku.

   Smazat
 23. Pravdu neumlčíte pane Dvořák ! Každý muže za své činy a nese za ně odpovědnost , bude se zpovídat před Bohem !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:36 Musím se k vám přidat. Dvořák si zde hraje na kádrováka, starého komouše a nepochopí, že jejich doba vládnutí více jak 40 let přinesla jen zmar a bídu národa. Tímto děkuji pane Havle za 30 roku nádherného života. Názory které nechválí rusko nebo režim před 89 se automaticky mažou! To je ta jejich rudá "demokracie", jak dlouho to zde vydrží?

   Smazat
  2. 28. července 2019 9:30

   Bohužel děkujete na špatném hrobě! Děkovat musíte na hrobě Ronald Reagan a u lůżka Михаи́л Серге́евич Горбачёв!

   “Pokoušel se o změny, které by vedly ke zlepšení fungování sovětského, komunistického a politického systému a k ukončení studené války. Tyto změny ale nakonec vedly i ke konci vlády Komunistické strany Sovětského svazu (KSSS) a k rozpadu sovětského impéria.

   Michail Sergejevič Gorbačov, narozen 2. března 1931 (88 let), 15. října 1990 obdržel Nobelovu cenu za mír a v roce 1992 mu bylo uděleno ocenění Ronald Reagan Freedom Award.

   V mezinárodní oblasti usiloval o zlepšení vztahů a obchod se Západem. Navázal důvěrné vztahy s významnými západními politiky, např. s Margaret Thatcherovou (která kdysi poznamenala: „Mám ráda pana Gorbačova - můžeme spolu dělat byznys“), se západoněmeckým kancléřem Helmutem Kohlem a s prezidentem Spojených států Ronaldem Reaganem. 11. října 1986 se oba setkali v islandském Reykjavíku, aby spolu projednali omezení počtu jaderných raket středního doletu v Evropě. Toto jednání vyústilo v podepsání Smlouvy o likvidaci raket kratšího a středního doletu (INF) roku 1987, které výrazně snížilo mezinárodní napětí.

   V ROCE 1988 TAKÉ OZNÁMIL, že Sovětský svaz opouští Brežněvovu doktrínu a umožňuje zemím východní Evropy rozhodovat o svých vlastních vnitřních otázkách, což se ukázalo být nejvýznamnějším rozhodnutím jeho reformy zahraniční politiky (mluvčí ministerstva zahraničí Gennadij Ivanovič Gerasimov tento nový postoj žertem nazval Sinatrova doktrína podle populární písně tohoto zpěváka nazvané „My Way“).“.

   Klid Havle, ty spi dál, tebe se to netýká, ty si se předvedl až později s partou kolem zahraničního chlastu!

   Smazat
  3. Brežněvova doktrína (Ukrajinská iniciativa) omezené suverenity řídila sovětskou zahraniční politiku od roku 1968 do Perestrojky. Generální tajemník Komunistické strany Sovětského svazu Leonid Iljič Brežněv (Ukrajinec) považoval hrozbu, že by se některá socialistická země odvrátila od socialismu ke kapitalismu, za problém nejen této země, ale i všech ostatních socialistických států. Sovětský svaz si tím z iniciativy Ukrajinských představitelů v Kremlu, vlastně vyhradil právo intervenovat v libovolné zemi východního bloku, ve které by existovalo takové nebezpečí. Brežněvova doktrína (Ukrajinská iniciativa) byla aplikována pro ospravedlnění okupace Československa v roce 1968 a Afghánistánu v roce 1979, Varšavská smlouva!

   “Smlouva o přátelství, spolupráci a vzájemné pomoci, kterou 14.5.1955 ve Varšavě podepsaly jako reakci na vstup SPOLKOVÉ REPUBLIKY NĚMECKO DO NATO!“.

   Zakládající státy, Kremelsko Ukrajinských, Varšavských smluv, "okupantů" v roce 1968 pozvaných do ČSSR, čelními představiteli ČSSR tzv: ZVACÍM DOPISEM

   Albánie (roku 1961 vyloučena),
   Bulharsko,
   Československo,
   Maďarsko,
   NDR,
   Polsko,
   Rumunsko,
   SSSR.

   Zvací dopis:

   Vážený Leonide Iljiči,

   s vědomím plné odpovědnosti za naše rozhodnutí se na Vás obracíme s následujícím prohlášením. Náš v podstatě zdravý polednový demokratický proces, náprava chyb a nedostatků minulosti i celkové politické řízení společnosti se vymykají postupně ústřednímu výboru strany z rukou. Tisk, rozhlas a televize, které jsou prakticky v rukou pravicových sil, ovlivnily veřejné mínění natolik, že se do politického života naší země začínají nyní bez odporu veřejnosti zapojovat živly nepřátelské straně. Rozněcují vlnu nacionalismu a šovinismu a vyvolávají antikomunistickou a protisovětskou psychózu, také za přihlížení, tehdejším prezidentem a 1. tajemníkem ÚV KSČ Antonínem Novotným.

   Náš kolektiv - vedení strany - se dopustil řady chyb. Nedokázali jsme správně obhájit a realizovat marxisticko-leninské normy stranického života, především principy demokratického centralismu. Vedení strany už není dále schopno úspěšně se hájit před útoky proti socialismu, není s to organizovat proti pravicovým silám ani ideologický, ani politický odpor. Sama existence socialismu v naší zemi je ohrožena. Politické prostředky a prostředky státní moci v naší zemi jsou nyní už do značné míry ochromeny. Pravicové síly vytvořily příznivé podmínky pro kontrarevoluční převrat.

   V této těžké situaci se obracíme na vás, sovětské komunisty, vedoucí představitele KSSS a SSSR, s prosbou o poskytnutí účinné podpory a pomoci všemi prostředky, které máte k dispozici. Jedině s vaší pomocí lze dostat ČSSR z hrozícího nebezpečí kontrarevoluce.

   Uvědomujeme si, že pro KSSS a SSSR by tento poslední krok k ochraně socialismu v ČSSR nebyl snadný. Proto budeme ze všech sil bojovat vlastními prostředky. V případě, že by však naše síly a prostředky byly vyčerpány nebo nepřinesly pozitivní výsledky, považujte toto naše prohlášení za naléhavou prosbu a žádost o vaši akci a všestrannou pomoc. Vzhledem ke složitosti a nebezpečnosti vývoje situace v naší zemi vás žádáme o maximální utajení tohoto našeho prohlášení. Z tohoto důvodu píšeme osobně přímo Vám v ruštině.


   Alois Indra, Drahomír Kolder, Oldřich Švestka, Antonín Kapek, Vasil Biľak

   Smazat
  4. Bratrská pomoc.

   Přes zdánlivé uklidnění po setkání v Čierné nad Tisou v červenci 1968 vtrhla v noci z 20. na 21. srpna vojska pěti států Varšavské smlouvy bez vypovězení války do ČSSR, obsadila území a zmocnila se postupně kontroly nad celým státem. Varšavští vojáci zatkli a odvlekli Alexandra Dubčeka, Josefa Smrkovského, Oldřicha Černíka, Františka Kriegela a další vedoucí představitele KSČ do Moskvy. Prezident ČSSR Ludvík Svoboda (spolu s delegací, kterou tvořili Gustáv Husák, Martin Dzúr, Bohuslav Kučera, Vasil Biľak, Alois Indra a Jan Piller) odletěl do Moskvy, kde žádal, aby se jednání zúčastnil Dubček a ostatní uvěznění komunističtí předáci. Brežněvci propustili jen Dubčeka, Smrkovského, Špačka a Šimona, které z vězení „v lesích“ dopravili do Moskvy 24. srpna. Poté propustili i další delegáty, ale tajemník ÚV KSSS Boris Ponomarjov jim řekl na pokyn L.I.Brežněva (Ukrajinec), že se budou moci vrátit domů jen po podpisu Brežněvského připraveného protokolu, ať už to bude trvat den, týden, dva týdny nebo i měsíc?


   Všichni až na jednoho, okamžitě podepsali 27. srpna se Svoboda, Dubček, Černík, Smrkovský a Špaček směli vrátit do Prahy, dle Zdeňka Svěráka (Dubček osumkrát symbolicky omdlel). Podepsali všech patnáct návrhů podmínek Moskevského protokolu, což znamenalo ideové popření celého pražského jara, které zpustil Antonín Novotný! Přijetí „bratrské pomoci SSSR“ a otevření cesty k budoucí normalizaci. Protokol nepodepsal pouze František Kriegel, byl však také propuštěn, poté zbaven všech funkcí a odeslán do důchodu.


   Následoval Dubčekův normalizační “Obuškový zákon“ (karakter k pohledání).

   „Obuškový zákon“ nabyl účinnosti dnem vyhlášení, tj. 22. srpna 1969. Podepsali jej prezident republiky Ludvík Svoboda, předseda Federálního shromáždění Alexander Dubček a předseda federální vlády Oldřich Černík.

   Zákonné opatření předsednictva Federálního shromáždění č. 99/1969 Sb. z 22. srpna 1969 o některých přechodných opatřeních nutných k upevnění a ochraně veřejného pořádku, nebo lidově obuškový zákon či pendrekový zákon, bylo zákonné opatření, které udělovalo mimořádné pravomoci Sboru národní bezpečnosti s deklarovaným cílem zajistit veřejný pořádek a normalizaci poměrů v Československu, postiženého invazí vojsk Varšavské smlouvy v srpnu 1968.

   Smazat
 24. jako strašit mužou čimkoliv doba už je takova a když do kostela už chodi jen japonci a činani a semtam nějaka duševně zmatena vovečka co stale věři na ježiška a pravdomluvnou čete a mimo toho už se pomatenci nemaji čeho bat a ti co se boji tak to už jsou jen zuper mafiani co maji bobky aby je neojebal někdo z jine větve nakonec čeho se bat ve vykradem čezku když všechno patři zahraničnimu velkokapitalu včetně koblihy a milouše

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není problém diskutovat a udělat si vlastní názor. Nejhorší jsou však zaslepení fanatici, dogmatici ať již zleva bolševici, či zprava flanďáci. Poslouchat Jana Bartoška KDU na ČT24 byl opravdu typický projev. Nezávislé weby- samá lež především Rusko. Důchodci nejvíce podléhající vlivu ruské propagandy atd.Pane, vy jste typický exemplář za který by se komouši nemuseli stydět v 50. letech.A důchdci? - my máme životní zkušenosti a já osobně nevěřím především té západní propagandě a jejich lžím.!!!!

   Smazat
  2. Nechte každého ať si věří ! Nejhorší bude až vy nevěřící, začnete věřit v něco horšího !

   Smazat
  3. Nevím, co je na víře v Boha škodlivého. Příslušnost k církvi znamená jistou kotvu a hodně lidí toto ukotvení potřebuje. A právě křesťanství je katastrofálně na ústupu. To je alarmující.

   Smazat
  4. Víra v boha není škodlivá, příslušnost k církvi je již horší, obzvláště když se vykladači víry opijí mešním vínem a dostanou chuť na kuchařku nebo ministranta.

   Smazat
  5. PS. nejvíce obětí bylo ve jménu Boha.

   Smazat
  6. M.P. - 1***************

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.