Reklama

pátek 5. července 2019

Politolog a historik Zdeněk Zbořil k aktuální situaci (VIDEO)

5.7.2019 Outsidermedia

video zde


17 komentářů :

 1. Zboril? Registrovany agent StB.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z toho bys ale měl být nadšený, pokud jsi uvítal tzv. sametovou revoluci. Vždyť to celé divadlo bylo v režii StB - bez StB by nebyla demogracyje, svoboda, lidský práva ani naše členství v EU nebo NATO. A ty bys byl komunistickej kolaborant....

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Proč ne agent STB? Člověk, kterému život v tomto státě nebyl tenkrát lhostejný a bojoval proti jeho nepřátelům! Já jsem nyní agent BIS a co?

   Smazat
  4. 12:19 Nevím to sichr, ale myslím že v USA je to dokonce povinné, spolupracovat se státní bezpečností (FBI). A pokud ne ze zákona, pak je to nepsaná povinnost každého opravdového amerického vlastence! Tak proč je toto právo nám upíráno?

   Smazat
  5. Také si myslím, že mnoho z bývalých agentů StB by se mělo svou činností chlubit. Sloužili totiž své zemi. Typickým případem by mohl být premiér Babiš. Nepochybuji o tom, že občas musel spolupracovat s StB jako všichni, kteří pravidelně vycestovali do zahraničí. Zpravodajské službě předávali informace o situaci a technických novinkách, vůbec nemuseli donášet na své spolupracovníky. Bylo by možná zajímavé podívat se do spisu pana Drahoše, který strávil za socialismu asi rok v Brazílii.

   Smazat
 2. 10:49 Jinak zdravej? ty DEMOGGGRATE

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbci třeba píšou, že je to jako spolupracovat s Gestapem, jenže tam jde o to, kdo s kým spolupracovat má a kdo nemá! Např. pokud Čech udal Gestapu jiného Čecha tak je to udavač. Pokud Němec udal Čecha, je to vlastenec. Žida či cikána ale měli povinnost udat oba, páč jináč by šlo o rasozradu! Vždy je třeba mít na paměti vyšší zájem! Tedy zájem rasy (bílé, černá, žlutá) je nad zájmem etnika (Germán, Slovan, Román) a ten zase musí dominovat nad zájmem národa (Čech, Slovák, Polák) stejně jako národní zájem nad zájmem národnosti (Hanák, Chod, Valach) a tento nad zájem občana města (Pražák, Ostravak, Brňák) a tento nad zájmem obyvatele městské části (Žižkovák, Hrdlořezan, Malostraňák) atd.

   Smazat
 3. 11.07 - to je též výsledek svobody a demokracie

  OdpovědětSmazat
 4. Jistě je to hloupá pomluva a pokud ne, tak říkám bravo, že Stb měla talent na výběr kvalitních lidí :-)

  OdpovědětSmazat
 5. Zbořila si vždy rád vyslechnu....a kecy, kde byl a kdo před 30lety jsou mě fuck....

  OdpovědětSmazat
 6. Ten pan Zbořil je tedy přínos informovanosti. Když se sejdou, či dokonce když se scházejí dva globální aktéři, tak si není jistý, jestli to je politika, nebo jenom hraní si na politiku! P.K.

  OdpovědětSmazat
 7. Británie na ostří nože. Česko-britský lékař promlouvá o životě v multikulturní zemi.

  Tohle si přečtěte jestli chcete v něčem takovém žít:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Britanie-na-ostri-noze-Cesko-britsky-lekar-promlouva-o-zivote-v-multikulturni-zemi-587874

  OdpovědětSmazat
 8. Příspěvek již není dostupný. Cenzura zapracovala ...

  OdpovědětSmazat
 9. Ladislav Jakl, Petr Hampl : Křest knihy Odhalujeme Putinovy lži

  https://www.youtube.com/watch?v=EideyJWnUGs

  K zakoupení zde:

  https://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=Odhalujeme+Putinovy+lži

  OdpovědětSmazat
 10. Pan Zboři si nahrál na vědmu, prostě konstatoval své názory. A NEAGRESIVNĚ!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.