Reklama

pondělí 8. července 2019

Šarapatka vyzývá občany k provedení státního převratu

Lubomír Man
8. 7. 2019
Poté, co ve svém článku ve Foru 24.cz ze 7. t.m. nazvaném „Zeman žene zemi do občanského konfliktu kvůli Rusku“ obvinil člen rady ČT Zdeněk Šarapatka prezidenta republiky ze všech myslitelných i nemyslitelných zločinů, z nichž zřejmě za nejvážnější považuje ten, že prezident vede zemi do konfliktu. A to nikoli prý ani ne tak proto, že by se do něho sám hnal, ale prý proto, že tak plní zadání ruské strany a konkrétně pak ruského prezidenta Putina. Protože ten konflikt je prý z ruské strany a též s tichým souhlasem prezidenta Zemana promyšlen a naplánovan tak, že na jeho konci budeme tím nejpoddanějším poddaným Ruska i Putina.

Takže občane rozuměj: Zeman není žádný tvůj prezident, ale je to prachobyčejný agent cizí mocnosti, kterého tudiž za svého svého prezidenta už déle považovat nemůžeš. A cokoliv tedy proti němu i proti premérovi Babišovi, který zrádnému prezidentovi ve všom zobe z ruky - nejspíš tedy i v tomhle - od tohoto okamžiku provedeš, půjde k dobru republiky, demokracie a svobody.

A co že by to „cokoliv“ mělo asi tak být?

Neuvádí snad pan Šaraptka přímo v titulu svého článku, že Zeman žene zemi do konfliktu? A není tedy nejjistějším způsobem, jak tomuto Zemanem a snad i Babišem zamýšleném konfliktu zabránit to řešení, kdy druhá strana - to je Šarapatka a všichni za ním a kolem ně - vyvolají svůj vlastní konflikt dřív než lidé Zemanovi? Ale co jenom nějaký konflikt, proti takovému zloduchovi jako je Zeman je nejvhodnější přímo státní převrat. Takový, co mu prskne do obličeje dřív, než on spíská svůj konflikt. A tím mu nádherně vypálíme rybník?

Poslouchejte! Vždyť on ten Šarapatka to takto téměř doslova navrhuje. Ve svém článku totiž píše:

„Druhá Letná v listopadu je ještě daleko. Za čtyři měsíce může být na obranu republiky proti jejímu zavlečení o 30 let zpátky příliš pozdě. Občané bděte!“

Nezní to spíš jako jako: Občané, běžte do toho!? Hned teď, dokud je čas! Tak, jak do toho šli naši bratři na Majdanu! Zbavte zemi tyrana a zrádce.

NA HRAD!

Co se dělá, když někdo takto buntuje lid proti vším lidem zvolenému prezidentovi? A proti prezidentem jmenovanému předsedovi vlády a tím i vládě celé?

14 komentářů :

 1. Bohužel pan Šarapatka pracoval pro ČSSD ještě za Zemana. Ten jej však vyhodil pro neschopnost. Usídlil se v radě ČT a pln nenávisti je schopen navádět k rozpoutání občanské války. Co je to za šmejdy kteří takto vystupují. V ničem se neliší od šmejdů, kteří v 50. letech řvali "popravte tu Horákovou, Slánskýho atd" Tyto typy lidí budou stále ať je soci, nebo kapi, že????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevěřím, že toho Šarapatku vyhodil. President má klauny rád a tenhle vejlupek je velice nadějný. Pravda do pí.Langšádlové mu ještě ždibec chybí.

   Smazat
 2. Je konec srandy zde ,bude to nuda, podobme jako na Zvedavci kdyz SStwora pribrzdil pod tlakem pejzatcu kteri o nem psali i na Erekci v te daleke domovine

  OdpovědětSmazat
 3. Revoluce Sarapatku musi bejt velkej cirkus. Skoda ,ze to neuvidim, protoze se jak je znam bude Schovavat chrabre nekde v kancelari..

  OdpovědětSmazat
 4. No naštěstí lidi tyhle agenty západu nepodpoří a občanskou válku ať si radši ta zoufalá menšina nepřeje.

  OdpovědětSmazat
 5. ODS chce zrušit přímou volbu prezidenta. Bojí se Zemana:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019070810298933-ods-chce-zrusit-primou-volbu-prezidenta-boji-se-zemana/

  OdpovědětSmazat
 6. Divím se panu Manovi, že vůbec reaguje na výkřik jakéhosi pomatence.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten pomatenec ale obhajuje počínání ČT v duchu EU.V podstatě za naše poplatky v TV propaguje cizí mocnosti.Je to vlastizrádce a nechápu, kdo ho v té funkci drží, ČSSD????

   Smazat
 7. Šarapatka se dopustil jen velmi závažného trestního činu vyššího stupně,...už měl býti dávno zajištěn,jinak se jedná o komplot a opravdu je to nabádání k daleko ještě závažnějším trestním činům...může ho jen osvobbodit,že bude uznán zdravotně nezpůsobilý a bude zbaven příslušnosti k civilizaci a bude umístěn....

  OdpovědětSmazat
 8. Banda zlodeju kteri delali onu hadrovku za nadsene podpory naivku ve vsech vrstvach obyvatel si posice vytvorila, ale behem triceti let jeste vice upevnila .Ja pamatuji vykriky byvale manzelky "nesahej mi na Havlicka " a "jdeme konecne do Evropy" aniz si uvedomovali co je ceka v onom vzdalenem oparu aut a zlate budoucnosti.Na zapade bylo malo lidi a kteri videli zivot prostych lidi a napsali to nekde ,tak jim stejne nikdo neveril.Lidi kteri vedeli, tak zbohatli prave na te naivite a jiz nedaji zpet . To se tyce vsech u koryt, on Zeman, Klaus a prakticky vsichni maji v dnesnim marastu svuj podil a opet lidem lzou a naivni jim to opet basti .Proto krotte nadseni pro jednotlive zvanily a spis se koncentrujte na to jak za pomoci ferovych lidi nastolit zpet rad pro vsechny a ne jen pro Vyvolene, buzeranty, perverty jez behaji v damskych satech a dalsi parasity kteri na pracujicich jen parasituji .Vzdy tito uchylaci jsou paradoxne bohati a kdo je bohaty v tomto systemu vladne .Viz vysnena America kde pro hnuj neni kam slapnout Proto nejaky Sarapatka ( coz je navic smesne jmeno) neni dulezity ,vse se musi zmenit od zakladu nebo za chvili vam ukradnou i ty naseterene penize v duchodovem fondu ,jim nic nesmrdi ,jen ty skvarky jim voni i kdyz jsou upatlane od krve.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo. Skoropatky a Sakrapatky... ale vezmete je k zodpovednosti kdy netusi co delaji a navic neni mozny jim to vysvetlit, protoze to stejne nechapou..
   A chapani vzdorujou,za kazdyho pocasi, uz od prvni obecne..To ma sve a jejich vyhody, kdyz si vyzadaji zpet skolne od obecne az ty universitni i s urokama a tak zbohatnou ze svyho idiotismu..

   Smazat
 9. ČT se brzy odrovná sama.Její programy už sledují jenom duchovně slabí jedinci.
  http://www.skrytapravda.cz/domaci/2570-pad-ceske-televize-se-zrychluje-stala-propaganda-propagandistickeho-deniku-n-potvrzuje-nestrannost-a-vyvazenost-verejnopravniho-media

  OdpovědětSmazat
 10. A 21:44!
  Duchovně slabí jedinci sice ČT sledují, ale duchovně silní alternativci rovněž a to bedlivě, protože vylhanosti ČT porovnávají s články na alternativě (NR, Aeronet, Protiproud, Preklady od lesa, Myšlenky odkukoliv, Leva veb node), aby byli v obrazu a mohli usvědčovat majstrým z hajzlovství a vlastizrady.
  Ďuro Trulo

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.