Reklama

středa 10. července 2019

Soros se najednou rozhodl jít s Ruskem na smír

10. 7. 2019     zen.yandex
Zcela nečekané zprávy přišly z USA ohledně nové strategie hlavního organizátora všech "barevných revolucí" na světě George Sorose. Jak je známo, George Soros je také hlavním protivníkem Ruska, který se celý svůj dospělý život snažil zajistit americkou nadvládu nad Ruskem (organizoval revoluce v postsovětském prostoru a přiváděl k moci vůdce, vyhovující USA).


A náhle na stará kolena George Soros oznamuje vytvoření Quincy institutu (neplést s jinou institucí existující od roku 1947), jehož cílem bude změna strategie chování USA, zastavení válek a učinění Ameriky mírumilovnou.

Zde jsou hlavní ustanovení organizace:

1. Amerika není unikátní zemí, jak stále soudí politický establishment ve Washingtonu.

2. Neměla by se snažit být světovým policistou a řídit život ve všech částech světa.

3. USA musí začít respektovat suverenitu jiných států a nezasahovat do oblastí vlivu jiných velkých mocností, jako je Rusko a Čína.

A pokud se zpočátku může zdát, že organizace s podobnou strategií sotva bude schopna něco změnit, pak ve skutečnosti tomu tak vůbec není. Rozdíl mezi novým centrem a jeho konkurenty spočívá v tom, že zahrnuje jak poradce Republikánské strany a bývalé pracovníky administrativy Donalda Trumpa, tak i liberální a levicové profesory z předních univerzit v Americe. Tato organizace je velmi vlivná, protože pokrývá všechny mocenské struktury. Hlavním cílem je prosazování strategie mírové politiky ve všech řídících strukturách.

Co přimělo Sorose k vytvoření této organizace, není zcela jasné, možná stařec skutečně prohlédl, či je to jen další strategický krok, to v tuto chvíli není jasné. Ale pokud je vše, co se říká o Quincy institutu, pravdivé, pak možná USA budou za pár let podporovat světový mír.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

20 komentářů :

 1. lidem jeho víry nevěřit ani dobrý den....

  OdpovědětSmazat
 2. Quincy paktem zakoupil kdysi Bílý dům Saúdy pro židy,museli se zavázat,že jejich řádění v regionu budou podporovat...
  Cena=USA se zavázaly,že budou držet u lizu mezi soukmenovci všeobecně nenáviděné Saúdy.
  Důsledek této hanebné "dohody" =rozvařený Středňák a hnisající vřed v Levantě...
  Amerika se své současné hegemonie NIKDY dobrovolně nevzdá,nechápu,proč s námi Sörös hraje tak hloupě betla.
  Holt stařecká senilita si nevybírá.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 3. Hlavně by se měl přestat zajímat o Evropu a nenavážet do ní migranty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud se Amerika nepřestane"zajímat" o Středňák,tak bude nas®ané slimáctvo dál do Evropy přitékat.
   Oni nás totiž házej do jednoho pytle,u nich je křižák jako křižák.
   (Ostatně do jednoho pytle házíme i my je.)
   Kdyby ovšem Bílý dům přestal organizovat Středňák,tak by soukmenovcům pana Söröse nastaly těžké časy.
   Museli by se začít se svými sousedy v regionu začít NORMÁLNĚ domlouvat.
   Na což jaksi nejsou zvyklí,jako Vyvolení jednají zásadně jenom z pozice síly.
   Helanov

   Smazat
 4. Pozor na ne . NEMAJI NIKDY PRAVDU ANI KDYZ MAJI..
  Z jednoduche priciny,duveru /pramenici z te pravdy/ ihned zneuziji a zmeni do zlocinu..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Iranci jsou to nejhorsi a musi byt bezpodminecne potrestani valkou,a Zerou Svaby",horlil Trump v Pentagonu.
   "To je dost ,ze uz jdes", vitala Trumpa Melanie ,"Svaby uz budou studeny". "A k veceri budou brambory".
   Trump/se rozhlizi/ :"Nevidim zde mila Melanie kolem ,jedinou bramboru" pravil..
   To Melanii zarazilo ale hned se vzpamatovala :"Protoze mily Trumpe,ted si vezmes cepicku a zabehnes do skladu pro 10 kg jich".
   "Zajiste ,cepicku potrebuji ,abych v tom pruvanu nenastydl,ze"? na to Trump.
   "Ale kdez, mily hydrocefale,basebolova tvoje cepicka je idealni na prinaseni az 10kg potravy a tak uz nemeskej". A Melanie zacala varit vodu na plotne .
   "Trump/jeste trochu udychany/ :" Premyslim po ceste proc mi Amerika nejsme ty Prvni".
   Melanie: "Ty jsi prvni a ja jsem prvni ,tak proc si delat vrasky na nasi krase". Ty by jsi klidne mohl byt jeste i predsedou spolku Nas Krasnych je malo. A s tvym predsednictvim by nas krasnych bylo jiste a jeste, daleko min"!! Trump se nelibe zasklebil ale Melanie pokracovala.."a taky nejsme ani prvni ani posledni",coz s Trumpem zacloumalo do zmatku nebot nerozumnel,co tim myslela.
   "Domnivam se ze jsem prvni a zadnej posledni , jako jest napr. Pate Kolo U Vozu". Durazne protestoval a prohlasil.
   "Ale necerti se mily presidente. Nekdo si treba mysli dodnes ,ze vynalezl minisukne a tom cesku uz se s nima producirovali husiti moc davno..A na rozdil od tebe kazdou valku vyhravali v tech suknickach. A vis proc? Protoze nebyli Suknickari jako Ty a tvoje parta..
   Ani prvni ani posledni rikam,a tu mas nazer se svabu".
   "A kdyz je vsecky snis ,pustim te zase za odmenu na hodinu s tim Pimpem a Balatonem do pentagonu zase ty Irance trochu postrasit"..A vynala brambory z hrnce ,vlozila do plastickeho pytle hodila pytel na zem a zacala na nem skakat a vselijak dupat...??? udelal Trump vyraz.
   "Sportuji tez " jak vidis ...reagovala M.
   Prakticka zena poklad v kazde domacnosti" uzavrel a rozhodl zaver rodine diskuse Trump. Chroupani Svaby pak bylo slyset jeste nejakou chvili..
   Dela Maglajz z tech brambor ,ale kdyz se zminim , premyslel tise Trump , odpovi mi ,ze ja delam maglajz vsude a na co sahnu. Na to bych odpovedel,ze kdyz saham na ni...To nikam nevede ...Kdepak.
   KONEC

   Smazat
  2. Dost dobrý!Hotovej imperialistickej realismus :-DDD
   Helanov

   Smazat
  3. Blbeček trolíček 4:33 Ten žvást vypovedá o tebe viac, ako je ti milé.

   Smazat
  4. V zivote mila Jano jsem nebyl nic jineho a ani nechtel...Ani se nesnazim cokoliv skryvat a byt tak tebou odhalen..Diky,ze jsi nelenila az ze Slovenska prispechat se svoji "kritikou", bez nejmensi snahy vysvetleni ,co se ti nezda . Asi ti schopnosti "uderniku" , trollybijcu nejak schazeji ??
   A tak , Jen hlasity jekot zbyl ?Aby se vratil jako bumerang .?

   Smazat
 5. Je to zase pripad podelany soro-predposranosti.Nebot.
  Usaci a Nevyvolenci jak se ukazuje ,se radovali ,ze kazdyho maji v hrsti s atomovkama.
  Ale Putin je prevez a vytrel si s nima pr..el a splach je do hajzlu rovnou s jeho /ne/obycejnejma rourama.
  Vystartujou letadla s bombama a spadnou jeste drive nez vzlitnou..Rovnou ta jejich hlavy , nebo co to maji.

  OdpovědětSmazat
 6. Soros to chce udělat podobně jako Reegan,mazat med Rusům kolem huby,co se nemůže podařit.Rusům se stačí podívat na Ukrajinu a to asi nebudou chtít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soros je prachobycejna Prostitutka /soroskurva/,a bezi tam kde cucha nejaky penizky. Za ty udela vsechno..Kazdej dnes vi co to vsechno obnasi..

   Smazat
  2. Šóroš je spíš vlivová agentura amerického deep state. On "investuje" do změn, které jsou výhodné nadnárodním korporacím. Finančně získává málo. I to, jak získal své jmění je jeden z temných nevyjasněných narativů. Je vhodné se na Šóroše dívat ne jako na jednotlivce, ale jako na organizaci.

   Smazat
  3. Pane Dvořáku, to je velice přesné, jenže do vedení této organizace je ne radno šťourat!

   Smazat
  4. Mily pane , Vase upozorneni mne upozornilo...Ze !
   Vsichni jsme dnes Assangove...

   Smazat
 7. Čert sa zrazil s Božou Mukou?
  Nemožné.Oyeb.

  OdpovědětSmazat
 8. Na mizině: Spojené státy se rozpadají. Silnice, přehrady, mosty i vodovody na padrť. Největší hora dluhů v dějinách. Lež se stala normou. Pomůže Trump? Éra chlouby a obdivu je v nenávratnu.Zatímco ostatní země, jako jsou Japonsko a Čína, investovaly ohromné finanční prostředky do vysokorychlostních tratí, my neděláme téměř nic, přestože jejich současný stav je naprosto ubohý. Mohl bych pokračovat a hovořit o našich přístavech, školách, vodní dopravě, parcích atd., ale myslím si, že to, co jsem napsal, k pochopení stačí. Prezident Trump prokázal správný instinkt na peníze, když říká, že chce utratit biliony dolarů na infrastrukturu. Je nepochybné, že to zoufale potřebuje.

  Problém je v tom, že jsme na mizině. Máme dluhy ve výši 20 bilionů dolarů a zvyšujeme je každý rok o bilion. Takže, kde na to vezmeme peníze? Dvě třetiny země žije od výplaty k výplatě a nedávno vešlo ve známost, že dluhy amerických domácností vzrostly na celkových 12,58 bilionů dolarů.

  OdpovědětSmazat
 9. Pro víc informací doporučuji Boston Globe z 30. června 2019, autor Stephen Kinzer https://www.bostonglobe.com/opinion/2019/06/30/soros-and-koch-brothers-team-end-forever-war-policy/WhyENwjhG0vfo9Um6Zl0JO/story.html

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.