Reklama

sobota 27. července 2019

Švédský chalifát: nejen bílý Švéd, ale dokonce už i černoch je méně než muslimský kriminálník a nelegální migrant


Michal Brand
27. 7. 2019
Ve Švédském Islámském Státu (dříve známo pod názvem Švédsko, dnes možná Mixland, pokud se splní přání tentokrát desetileté pomatené blbky, která nic neumí a chce být bez práce populární celebritou) byl zatčen americký rapper A$AP Rocky. Podle „informací“ v českých médiích napadl nebohé lidi na ulici, popral se s nimi a dokonce je i zranil. Švédská policie ho zatkla a drží ho ve vazbě. Za jeho propuštění intervenoval i americký prezident Trump.


Až potud vše vypadá jako obvyklé schéma: namyšlená celebrita show bus machrovala a myslela si, že si může všechno dovolit; a americký prezident, jako vždy, chápe i zločince a lumpy s americkým občanstvím jako herrenvolk, kterému nesmí být nijak „ubližováno“ žádnými Untermenschen, ať už v jakékoli provincii kdekoli na světě.

Také jsem si to myslel.

Než jsem trochu probrouzdal internet, abych si zjistil fakta a prověřil, co se vlastně stalo.

No. Je to zase trochu jinak.
Osobou, údajně napadenou americkým rapperem, je afghánský migrant Mustafa Jafari. Nějak to většina médií zapomněla zmínit.
Nechci být xenofobní rasista, ale přeci jen zmíním, že podle všech (jistě xenofobních a rasistických) statistik vedou dokonce i mezi všemi těmi negramotnými „inženýry a doktory“ právě afghánští migranti v kriminalitě, násilnosti, brutalitě, nerespektování zákonů ani běžných norem chování a všech dalších aspektech pověstného kulturního obohacení.
Mustafa Jafari má za sebou odsouzení za držení drog. Podle Daily Mail. Podle https://globintel.com/sweden/mustafa-jafari-bio-wiki-age/ má „nebohý napadený“ afghánský muslimský nelegální migrant za sebou hned 4 odsouzení, mj. za napadení a ublížení na zdraví.
Podle týmu amerického rappera byl Mustafa Jafari pod vlivem drog a před celým incidentem obtěžoval na ulici dívky. Ale to je jistě lež, nelegální migranti z islámských zemí by nikdy, ale opravdu nikdy žádnou evropskou dívku neobtěžovali. Žena je pro ně téměř svatá, v jaké úctě ji mají, zejména pokud není oblečena v tmavém pytli na brambory, ehm, v burce.
tvrdá fakta, posuď sám, milá čtenářko, milý čtenáři:
Video první – před samotnou rvačkou

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7285369/A-AP-Rockys-victim-Afghan-immigrant-drug-conviction.html
Video druhé – část rvačky

https://www.tmz.com/2019/07/25/asap-rocky-alleged-victim-criminal-assault-record/

Nevím, co jste viděli vy. Budu hovořit čistě za sebe. Můžete nesouhlasit.

Moje xenofobní oko se po zhlédnutí obou videí zcela odporně rasisticky rozhodlo zastat se amerického černocha.

Podle mne je zcela zjevné, že americký rapper a parta lidí z doprovodu se celou dobu snažili odejít. Afghánský migrant s nějakým dalším „kolegou“ je neustále pronásledoval, šel za nimi a nebylo možné ho setřást. Podle mne očividně chtěl vyprovokovat konflikt.

Samotná rvačka pak ukazuje jednu věc, podle mého názoru – afghánský migrant není zvyklý, že před ním lidé nepadají na kolena, nenechají si vše líbit a nedrží hubu, jako to dělají všichni Švédi. Takže byl dost překvapen, když ho rapper chytil a praštil s ním o zem a pak mu uštědřil nakládačku. To je prostě dyškrymance! Americký černoch si měl stejně jako Švédi lehnout na zem, nechat se sám zkopat a okrást!

A ještě se omluvit za svoji „White privilege“. Co? Že se černoch nemůže omlouvat za WHITE Privilege? A proč ne? V multikulti jde všechno, stačí chtít! Když se padesátiletý chlap může cítit šestiletou holčičkou, být následně adoptován rodinou se dvěma malými dětmi a všichni to musí přijmout jako „skutečnost“ (https://www.mirror.co.uk/news/world-news/transgender-dad-leaves-wife-seven-7001642 a https://tinyurl.com/y34k8e7y ), tak proč by černoch nemohl být bělochem a omluvit se za stejnak neexistující bělošská privilegia. Stejně jediné bělošské privilegium, které existuje, je bělošská pracovitost, invence, orientace na vlastní úsilí.

Co z toho případu vyplývá? Vyplývá z něj podle mého názoru to, že mutlikulti dospělo ve Švédsku do další fáze – nelegální migrant, s kriminální minulostí (a bezpochyby i budoucností) je více dokonce i než jinak pozitivně diskriminovaný (reálně privilegovaný na základě rasy, tedy z rasistických pohnutek privilegovaný) černoch. Za podmínky tedy, že v případě nelegálního migranta-kriminálníka jde o muslima.

Otázkou už je pouze to, jak to je podle švédského šaría, pokud by americký černoch napadl třeba indického budhistu. To by byl oříšek, na jaký si bude muset Švédský chalifát najmout nějakého nového Eichmanna, který dá vše do přesných pravidel „čistokrevný muslim“, „půl nevěřící pes“, „čtvrt nevěřící pes“ a podobně.

42 komentářů :

 1. Švédsko se jako první podvolilo americkému NWO. Švédský národ ztratil budoucnost, zmizí za několik dekád jako pára nad hrncem. Švédové se stanou jiným národem s jiným jazykem, Valhala je ztracena. Švédská budoucnost čeká celou EU vč. nás, pokud neodejedeme z EU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas. Bohužel není vůle ani ochota z EU odejít. Mnohé lidi EU živí díky dotacím, mladí vidí svou budoucnost jednoznačně jako součást EU, vlastenecké stany jsou slabé a i ti, kteří tak nějak podvědomě cítí, že to s námi EU nemyslí dobře, tvrdí, že se bez EU neobejdeme, protože jsme na ni ekonomicky navázaní. Z toho plyne, že ani pro Čechy, Moravany a Slezany není budoucnost příznivá...

   Smazat
  2. Zase a jako kazdej nemozny je nejvic ze vseho dnes mozny. A naopak mozne je nemozny..
   Slecna,, Ms, Miss, lady, madame se odebrala do damskeho slaonu krasy v Kanade a pozadoval aby ji zbavili chlupu na penisu a koulich. Odmitlo celkem 16 salonu. Zrejme provokujici parasit dostal radu od humanistickych a lidskopravnich expertu /a cim vice salonu, tim vice odmeny parasitovi/,a odesel ihned podat stiznost na Tribunal lidskych prav. Stiznost tam prijali. To neni zadarmo, personal zamestnany ve stovkach, neco milionu stoji. Stiznost se prosetruje a patra se jak BYLY PORUSENNY PRAVA PENISU A KOULI za ucelem aby Parasit dostal miliony. Samozrejme panize na zbrojeni budou ale ze na tohle jsme pracovali, vytvareli spravedlivejsi svet pro nase deti, na lepsi duchody, zdravotnictvi a socialni zabezpeceni ,to vse aby to nejaka zkurvena uchylna svine vysakla..Pomoci dalsich podobnych ,zdegenerovanych a snad jeste vice uchylnych..

   Smazat
  3. Takze treba kdyby tenista Novak D. byl chamtivym parasitem. Za nepomerne daleko vice namahy a usili dostavaji muzi take ve Wimbledonu mene penez na
   cenach !! Rovnost musi bejt ,ze jo ??
   Jednicka v zenske soutezi by se umistila okolo 200. mista mezi muzi. Mozna hure.
   Takze kdyby Novak zasel do vyboru a prihlasil se do zenske souteze. Vyndal by penis a koule na dukaz , ze je spravne multikuturne vybavenej pro damskou soutez.
   Namitky, na ty by reagoval okamzitym telefonatem na Tribunal Lidskych prav humanismu, a prislo by to porusovani draho..

   Smazat
 2. Černý rasista napadl Asiata.Je to jako v přírodě :silnější sežere slabšího .Švédové si přejí být sežráni a nikdo s tím nic neudělá

  OdpovědětSmazat
 3. Tak všichni pořád melou, jak jsou na tom příchozí špatně. Jen mi prosím vysvětlete, když vám někdo podá záchranou ruku, všechno vám platí, nemusíte pracovat, tak jak můžete dělat násilnou, kriminální činnost?
  Otázka... který z našich lidí, co odešli do ciziny, se dopustili trestných činů. A lidi byli taky ve sběrných střediscích - lágrech. Museli se učit řeč, pak dostali práci a svůj pobyt v lágru si museli zaplatit...

  OdpovědětSmazat
 4. no to preto že ste Slovan -

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slovan Bratislava - to je tedy vlastně rasistický název klubu ...

   Smazat
 5. Souhlas s článkem Švédsko je ztracené a přicházejí z něho ty nejhorší zprávy. Nesmíme dopustit aby něco takového bylo u nás.

  OdpovědětSmazat
 6. Víte co? Vykašlete se na nějakého rapera a raději mi řekněte v jakém stádiu je vyšetřování napadení a znásilnění české dívky černým kriminálníkem! Jak je možné, že nikdo, televize, tisk, rádio se touto kauzou vůbec nezabývá. Kdo jim to nařídil? Klid po pěšině! Tedy já vím jak to dopadne. Dívka nebožáka provokovala a to ještě v době, kdy měla být ve škole. Tak že její vina. Jak moc se to podobá tomu ve Švédsku? Já myslím, že úplně stejně! M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co otravuješ? Proč neotravuješ Novou republiku aby se tím zabývala? Jenomže ta se zbývá jen přetiskováním ruských propagandistických chujovin.
   A když to dopadne jinak než "ty víš", zavřeš konečně tu svou prolhanou hubu? Nebo budeš žvanit dál, že "všechno víš"?

   Smazat
  2. Hubu drž sám, když neumíš říct nic rozumného k věci, projevuješ se jako ubožák! V.J.H.

   Smazat
  3. 12:16 Hubu můžeš držet tak ty prolhaný liberální pomatenče a poskoku západních idiotů..

   Smazat
  4. 12.16 Řekni svůj názor na tuto kauzu. Samozřejmě, že můj příspěvek dopadá i na NR. Otravovat tím, že tu někdo upozorňuje, že tu někdo zametá pod koberec zločin? Doufám, že ti nějakej muslimák jednou vojede tvoji, ženu, dceru nebo vnučku, pak budeš psát jinak. Jinak využívám NR k tomu aby ta kauza nezapadla. A za to ji děkuji. Určitě to na rozdíl od jiných určitě nevymaže! M.R.

   Smazat
  5. 12:50
   Kdo co kam zametá? Tady v ČR je nahlášeno každý týden cca 12 znásilnění!!! Sleduješ podrobně všechny tyto případy? Pokud ne tak proč ne?
   Propírá se každičký z nich každý den v masmédiích? Nebo aspoň čtvrtina? Desetina? Pokud ne, znamená to, že masmédia těch 12 případů týdně zametají pod koberec?

   Jste tady opravdoví psychopati zcela neschopni jakéhokoli racionálního myšlení. Tvé přání aby mi "muslimák ojel vnučku" (pokud ji vojede nemuslimák tak je to v pohodě?) tvou úchylnost jen podtrhuje.

   Smazat
  6. O případu moc nevím ale byl bych rád, kdyby místo "černoch znásilnil Češku", média žádala pravdivé informace z vnitra, tedy kolik ze kterých zemí je u nás občanů a jejich procentuální podíl na všech deliktech. |Samozřejmě v kolonkách, samozřejmě národnostně, aspoň státně a dělených od lehkých po těžké zločiny. Potom by bylo jednoduché říci, na 10 milionů Čechů je x znásilnění, na xyz cizinců ? a porovnat v %. To bychom ale museli donutit vládu k evidenci nepříjemných statistik, např evidovat cizince, bezdomovce ap.!

   Smazat
  7. 13:52
   Takové brutální znásilnění jako u té malé holky se tu každý týden nebo den rozhodně neděje, tak nelži, ty hovado obhajující násilníky! Navíc znásilnění u nás jsou postihována a nikdo se je veřejně nesnaží omlouvat, na rozdíl od muslimského dobytka, jehož čin různí politici a dokonce imbecilní presstitutka v ČT všemožně bagatelizovali a vadilo jim hlavně to, že se o tom vlastně mluví.
   No jistě, že se o tom mluví, protože jaksi není normální, aby si zločinci, kteří nedostali azyl, jezdili v klidu páchat trestnou činnost k nám, že? Ale to tvému pidimozečku nedojde, že? A ještě si tu budeš na lidi otvírat hubu, proč to vlastně vadí, když je to u nás prý běžné, jo? Myslíš si, že pro tu rodinu je to prdel, ty uchylácký blbečku?

   Rudý škorpión

   Smazat
  8. Teda škorpione, všechna čest!

   Smazat
 7. Chlapec pustil na táboře píseň Průša je úchyl od Tří sester. Co následovalo, když to slyšela vychovatelka, je vážně síla:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Chlapec-pustil-na-tabore-pisen-Prusa-je-uchyl-od-Tri-sester-Co-nasledovalo-kdyz-to-slysela-vychovatelka-je-vazne-sila-590353

  OdpovědětSmazat
 8. https://pravyprostor.cz/sebevrazda-francie/ http://www.protiproud.cz/politika/4544-velky-zlom-nejen-francie-jsou-dve-obe-na-prahu-zaniku-tovarna-na-islamismus-chrli-sarijatska-gheta-cilem-je-
  To není ohleduplnost, ale řízené zamlčování skutečností.“ Ondráček je zděšen utajením detailů kruté vraždy v Německu:
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019070610284870-to-neni-ohleduplnost-ale-rizene-zamlcovani-skutecnosti-ondracek-je-zdesen-utajenim-detailu-krute/

  OdpovědětSmazat
 9. Hádanka pro čyenáře NR:
  Který stát v Evropě vyhlásí jako první islámský chalífát?
  Británie
  Francie
  Německo
  Nizozemsko
  Belgie
  Švédsko
  a kdy?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Švédi asi tak kolem roku 2035 pak Belgie,Nizozemsko 2040, 2045 Německo,2050 Británie a 2090 Česko

   Smazat
 10. Muslimy si mlátit nedáme, sami jim rádi podržíme.

  OdpovědětSmazat
 11. Čím dál víc je jasné, že diskuze na NR nejčastěji navštěvují plkači z Novinek. Tam se už tradičně a hodně dlouho slézá skupina vymaštěnců, vydlabanců, a sprostých psychopatů. Nejčastější tamní diskuze jsou sprosté a odporné nadávky na premiéra a prezidenta, přičemž si diskutující vyplachují držky sprostými urážkami, jsou to stále stejní lidi - co je to prokristapána za lidi? Co to denně od rána do večera dřepí u počítače a psychicky se to uvolňuje sprostými urážkami? Proč to dělají? Jaký to má pro ně smysl? Vyžvejkat se a vyluxovat si žluč? A společným jmenovatelem je velice často úplná ignorance článku - články nečtou, a to, co žvejkají, není názor k článkům, stejně jako - viz diskuze shora k tomu Švédsku. Blbiny, hovadiny, nadávky, vzájemné urážky - jaký to má mít smysl? Mají být diskuze něčím, jako jsou boxovací pytle na některých pracovištích ( po americku) - dotyční na všechno nasranci se vyblbnou a vymlátí a pak teprve se uklidní? Diskutující nejprve vyplivou všechny nahromaděné emoce v podobě nadávek, pitomých pošklebků a urážek, a pak teprve mohou běžně fungovat? Jsou závislí na tom písemném žvanění jak narkomani na drogách? Fakt nechápu důvod, proč stále stejní lidé lezou diskutovat nejvíc na Novinky a pak přelezou na NR, kde pokračují v hádání, plkání a žvanění.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak proč sem lezeš ty, ynteligente?

   Smazat
  2. Abych zjistil, jestli se to třeba nezačíná nějak měnit.Že třeba už ty lidi nějak prokoukli, že už přišli na to, že diskuzní kvičení nosí "publicistickým" psavým šmejdům prachy. Nebo že třeba ta praštěná, sprostá, nenávistná a pologramotná diskuzní smečka ubohých závisláků už byla nahražena slušnými diskutujícími, kteří sdělují své názory, byť variabilní, ale slušně, věcně a hlavně k námětu a obsahu článku. Ale bohužel, zjišťuji že se nic nemění, že diskuze - jsou stále slet pořád stejných defektních lidí, kteří bez denního čtení bulváru, magoriád, komedií a tragedií, nemůžou žít, a byli by v depresi, kdyby se nemohli denně prostřednictvím diskuzí vypsat ze svých depresí, komplexů, závisti a nenávisti, a současně se zabavit a zahnat nudu. Stačí ti má odpověď, inteligente? Jestli ne, já ještě přidám na verbálním vysvětlování.

   Smazat
  3. 10:09 Kápls na to! Ta nude je zásadní ... bez válčení lidstvo degeneruje nudou! Páč v každém z nás je hluboce zakořeněn pud boje! Války jsou nezbytným předpokladem zachování civilizace! Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky na vzdálených hranicích říše, tu s Germány, jindy zas s primitivními Dáky či Svéby, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr! Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity presetnované tzv. euroatlantickými hodnotami..

   Smazat
 12. Založme sbírku na novou železnou oponu !!! ,,Národ sobě"

  OdpovědětSmazat
 13. Hezké by bylo,tak jak to chtěji už prvni pokrokovi voliči,založit najednou vice stran,které by nahradily kompletně nynějši špinu v Prdlamentě,který přetéká vadnými zákony proti těm,kteři ty posrance a sernatory zvolili!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo to by pasovalo,pak by mohla EU dávat svoje směrnice na toaletni papir,opravdová naše většina by jim dala na prdel a nemuseli bychom se ani od těch jejich EU sraček špinit!

   Smazat
 14. Teď to celé povede nějaká paní Lejnová. No to k nám zas budou lítat samý lejna.

  OdpovědětSmazat
 15. Je to všechno v řiti a nevidím cestu ven. Alespoň ne tu nekrvavou. A muslimové mají navrch.Možná jsou to primitivové, ale mají vůli bojovat. Západ zdegeneroval a poslední jedinci nebudou bránit státy, ani národy, ale sebe a své blízké.
  Žádné světlé zítřky se konat nebudou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale mali by sme stym nieco robit, ak sa narod vzoprie tak policia je v prdeli a myslim si , ze by sa pridali.

   Smazat
 16. ad Anonymní27. července 2019 13:52
  12:50
  Kdo co kam zametá? Tady v ČR je nahlášeno každý týden cca 12 znásilnění!!! Sleduješ podrobně všechny tyto případy? Pokud ne tak proč ne?
  Propírá se každičký z nich každý den v masmédiích? Nebo aspoň čtvrtina? Desetina? Pokud ne, znamená to, že masmédia těch 12 případů týdně zametají pod koberec?

  Jste tady opravdoví psychopati zcela neschopni jakéhokoli racionálního myšlení. Tvé přání aby mi "muslimák ojel vnučku" (pokud ji vojede nemuslimák tak je to v pohodě?) tvou úchylnost jen podtrhuje.

  /////////////////

  Rozdíl je jeden a zcela zásadní - když někoho znásilní nebo zmlátí nebo zabije nelegální migrant, tak je to zločin, který JE NAVÍC. Je t ozločin, který není "statistika", "součást běžného života". Je to zločin, který je přímý důsledek výhradně pitomé politiky promigračních politiků, sluníčkářů a vítačů a jejich přímého porušování zákona.
  Je to jako by protiprávně propustil iz vězení zločince a pak krčili rameny "vraždy se dějí i tak, takže o nic nejde".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak tedy jinak. Máme svých úchylů, primitivů a kriminálníků dost. Tak proč dovážet další? Aby jsme mohli evidovat dvanáct znásilnění denně?
   1) Na větě je cca dvě miliardy lidí v chudobě. Dovezeme sem všechny?
   2)Islám je nesnášenlivá ideologie. Jeho cílem je ovládnout celo planetu a všechny "nevěřící" donutit konvertovat, nebo zabít. Kdo to nevidí dnes už to neuvidí nikdy.
   3)Pokud chceš páchat "dobro", nikdo ti nebrání. Můžeš adoptovat některé z cca 10 tisíc nechtěných, popř. týraných a opuštěných dětí v našich ústavech a vytvořit mu domov.
   4) Pokud i nadále budeš trvat na Arabech a černoších, nic proti ničemu. Vezmi si je klidně domů a živ si je, starej se o ně a převezmi za ně odpovědnost. Ale za své! Nevěš je na krk společnosti, když ta je v drtivé většině odmítá.

   Smazat
  2. Jenomže ono je to o tom, - zhnusenej, - že se to jaksi zvrhlo jen ve směru k těm utečencům a čmoudům. Už to začíná být směšné. Když někde někdo vyvraždí rodinu, diskutující dav ječí, že to byl určitě čmoud, muslim, islamizmus, blé blé.... a asi by byli obrovsky zklamaní, kdyby se dočetli, že zločin spáchal jejich vlastní bílý a normální dědeček - třeba. Ne - tak to ne. Přiblblý dav chce číst jen o tom, co spáchal někdo z té party utečenců, které v jejich zemích lákají odporné agentury, a vydělávají na tom tolik, že z toho mohou najímat lodě a platit jakýmsi "neziskovkám" za převoz a "záchranu" migrantů. Dokud svět nevyrazil na mořské piráty, živilo se tím spousta gaunerů, potápěli a vykrádali lodě jak na běžícím pásu, ale pak se svět pochlapil, a začal tu chátru zabíjet a nemilosrdně proti nim vyrazil. A bylo po pirátech. Proč svět nevyrazí proti těm zasraným agenturám, převaděčům a neziskovkám, které se na migraci pakují, a nic jim za to nehrozí? Kdyby následovaly těžké - až velmi těžké - tresty, propadnutí majetku, a odškodnění zemím, které svojí hrabivou činností poškozují, migrace by rychle ubývalo. Jim je úplně fuk, že rozvážejí po Evropě tlupy mladých chlapů, kteří mají různé zvyklosti a jsou nadržení jak stepní koza. A přiblblý dav neuvažuje v souvislostech, chce vidět, slyšet, a číst jen to, že zločiny páchají jen migranti, čmoudi, muslimové, apod. zatímco všichni bílí domorodci jsou čistí jak lilie, hodní a způsobní. Nikoliv ožralá a zfetovaná monstra, zblblá sprostým a perverzním televizním a filmovým násilím. Proč tohle svinstvo někdo nezakáže? Protože by to byla "totalita?" Aha - tak to jo. Takže se raději dál budeme brodit ve sračkách a násilí.

   Smazat
  3. 10:26
   To že "dav chce číst jenom o zločinech čmoudů a bělochové jsou čistí" je tvoje předsudečná nenávist, troubo. Dej si pozor, aby tě za to nestíhal Hamáček :) Kromě toho je to jenom tvůj smyšlený blábol, který nic neřeší. Stejně tak můžu já tvrdit, že lidi jako ty chtějí číst jenom o zločinech bílých, mužů, Babiše a Zemana nebo Ruska a Číny a zbytek je čistý jako lilie, hlavně EU, NATO a muslimové. A to bych byl blíž pravdě než ty. Protože dav je naprosto kdokoliv, kdežto lidi jako ty jsou zřejmě vyhraněná skupina (zřejmě, neznám tě). I kdyby dav chtěl cokoliv sebevíc, ta věc se stala, stát se neměla, zločinci bez azylu tu nemají co pohledávat a kritika byla logická. Zhovadilostí je dělat to, co dělala ČT a demožumpa a uchyláčtí šmejdi z neziskovek, že to bagatelizovali svými bláboly.

   Až se vy omlouvači zločinců naučíte respektovat realitu a normální lidský zájem ohledně bezpečnosti, tak nebudete psát podobné nesmysly a diskuze budou lepší.

   A že nevyvlastní neziskovy, to si snad děláš prdel. Co asi takové Německo udělá, když má ve vládě Merkelovou a spol a žádné tvrdší zákony by tam v parlamentu neprošly. To je překvapení, co?

   Rudý škorpión

   Smazat
  4. Sám jsi jeden z nich. Melete jenom o čmoudech. Máte v držkách jen migranty - nic jinýho. Už jste s tím směšní a trapní. Když media píšou o nějaké tragedii, ( a na Novinkách je to bulvární pošmak každý den) smečka diskutujících hovádek nezajímá nic jinýho než - jakou měl pachatel barvu pleti? Odkud utekl? Byl to muslim? Bla bla bla - pořád stejný trapný sračky. Jakoby všechno svinstvo ve světě bílých dělali teď najednou jenom ti černí a hnědí. Nic jinýho číst nechcete, a proto taky nic jinýho vám mediální ubožáci neservírujou. Potřebujou diskuze kvůli čtenosti a prachům, a diskuzní smečka potřebuje pouze krafat o čmoudech a nadávat na Babiše a prezidenta. Nic jinýho je už nezajímá, k ničemu jinýmu nediskutujou. Proto taky se pro ně vyhrabávají jen tyhle sousta. Jděte do hajzlu - už to začíná bejt nuda.

   Smazat
  5. 17:51 Krafat se neřiká, Bohušu! Řiká se "kafrat"! Od slova "kafr" - tedy tvůj milovaný afročmoud, který vydává všelijaké skřeky! A tomu se říká "kafrání" ...

   Smazat
 17. a ještě jednou ad
  Anonymní27. července 2019 13:52
  12:50
  Kdo co kam zametá? Tady v ČR je nahlášeno každý týden cca 12 znásilnění!!! Sleduješ podrobně všechny tyto případy? Pokud ne tak proč ne?

  -----------------
  V naší republice je nahlášeno 12 znásiknění denně?

  Kolik z těchto ohlášení je skutečných znásilnění a kolik je ve stylu #MeToo, tedy "vyspala jsem se s ním zcela dobrovolně, ale druhý den jsem si to rozmyslela"?
  Protože znásilnění, skutečné znásilnění je ve skutečnosti velice závažný trestný čin.
  Pokud by šlo o 12 SKUTEČNÝCH znásilnění denně, pak by Policie musela mít armádu odhadem tak 1 000 až 2 000 policistů, kteří nebudou dělat nic jiného, než vyšetřovat znásilnění.
  Pokud by bylo 12 SKUTEČNÝCH znásilnění denně, pak ve vězení musí být nejméně 20 000 lidí jen za znásilnění (5 let odhad délky trestu za skutečné znásilnění, takže v base musí být pět ročníků pachatelů). Kapacita věznic ČR je momentálně přetížena a je v nich něco přes 21 tisíc vězňů. Takže by to znamenalo, že se do basy chodí jen za znásilnění, když pachatelé znásilnění naplní celou kapacitu věznic.
  Ale samozřejmě, že kapacita věznic není vyčerpána pachateli znásilnění. Jde o to, že "12 znásilnění denně" (a jinde zmíněná "12 000 znásilnění ročně", prý odhad celkového počtu znásilnění, kterých se prý drtivá většina nehlásí) jsou multikulti feministická čísla vycucaná z prstu, která mají za cíl dehonestovat všechny bílé heterosexuální muže a vyvolat v nich pocit vinny (za neexistující, z 90% vymyšlený "zločin")

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A když už jsme tak u toho "znásilnění" - jak že se to chovají ženy? Chovají se jako ženy? Proč pomalu vystrkují nahé prdele ze zastřižených kraťasů, nebo proč vymyslely přiblblou módu obtažených "legin", které obtáhnou ženským prdel jak šprcka pípáka, a k tomu nosí krátká trička do poloviny zadků? Proč to všechno ukazují? Proč vystrkují nahoře kozy a dole zadky? Potetovaná stehna? A proč se chovají jak háravé krávy? Proč neustále provokují? Podívejte se, jak chodily ženy oblečené dříve, a jak se chovaly žensky a normálně. A co rodiče těch hnusných holek? Proč holka nedostane od tatíka pár facek a musela by se převléknout? A proč toto reklamy propagujou? Proč ještě vnucujou ženským umělý kozy a zadky - kdo je tedy ten blbec? Ty ženské krávy s umělými ksichty a vůbec vším, nebo chlapi, že se na to s prominutím nevyserou?Proč je ta ubohá ženská anatomie tak vzrušuje? Vždyť je to jak chodící gumové kurvy. Celý svět by se musel změnit, ženy by se musely znovu začít chovat jako ženy, z filmů a televizních produkcí by muselo zmizet násilí, ponižování žen, perverze a oplzlosti - a vše by bylo jiné. Jenže????? Lidi si v tom svinstvu- jak se zdá, - libujou. Tak holt jim nadržení pitomci znásilňují holky, a nic se s tím dělat nedá. Jen držet hubu.Asi tak.

   Smazat
 18. www.pozitivnisvet.cz/wp-content/uploads/2018/02/Prelozit...
  Přeložit do všech jazyků a neustále vysílat do světa PŘEČÍST! Giovanni Sartori – princ v sociálních vědách islámu. 92letý Giovanni Sartori, jeden z ...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.