Reklama

neděle 7. července 2019

Svoboda jako řemen: Zástupci agentury Sputnik byl odmítnut vstup na konferenci o svobodě médií v Londýně

7. 7. 2019 russian a russian
Organizátoři Globální konference o svobotě tisku, naplánované na 10. - 11. července v britském hlavním městě, odepřeli akreditaci agentuře Sputnik. "Děkujeme za váš zájem jako zástupce médií při osvětlování Global Conference for Media Freedom. Vaše žádost o akreditaci bohužel nebyla uspokojena v souvislosti s důvodem, uvedeným níže: doporučení Jenny", cituje agentura organizátory akce, kteří nebyli s to vysvětlit důvod tohoto rozhodnutí. Dříve bylo oznámeno, že ministerstvo zahraničí Velké Británie odmítlo akreditovat RT na konferenci o svobodě tisku. Na ministerstvu zahraničí bylo tomuto televiznímu kanálu oznámeno: "Promiňte, nejsou volná místa".
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

16 komentářů :

 1. Jo to je ono to je jejich „pravda a svoboda" nejsou argumenty tak si vymyslí hloupost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dnes je to tady samá legrace. Vtipné. Uspořádají konferenci o svobodě médií a pak ukáží světu, jak má ta svoboda vypadat :-)

   Vymazat
  2. Jednou German vzdycky German a ja bych si s nima /po 300 letych zkusenostech nehral v nekterych zalezitostech .Jejich dnes skryty rasismus jiz smutne a tragicky proslaveny a Mohokrat,/to je dulezite si vedomit / Opakovany ve strasnych zverstvech i v tom , ze nejen nekonci je schopen vybouchnout vsem parasitum do jejich silne proradnych ksichtu..Ti jako slepi invalidi neleni ,/jak je videt denne /, netusi co zvatlaji a silne Provokuji ten vybuch do jejich proradnych ksichtu . Schopni udelat podobne co spachali na Slovany a zidy..Dnes jinym.
   Priklad jsou Sudetsti germani,/germanskeho imperialismu bez konce je to stale v nich/, ze kterych nezbyl dneska snad dnes ani jeden a porad fanaticky utoci / Sudety jako zaminka/ a nema to nikdy konce / na sve obeti a snazi se zvrhle ukoristit vsechno a jeste vice. To je samozrejme a zaroven take velky priklad zvrhleho dnes Antirasistickeho racismu..

   Vymazat
  3. Jenom pro ilustraci mel jsem v Usti nekolik kamaradu /a velmi dobrych/,sudetskych nemcu ,kteri meli rodice co nespachali zlociny ani nespolupracovali s nacisty a tim se ceska spravedlnost spolehlive prokazala!!
   Mohli zustat a bez problemu..
   V Usti se mluvilo v tramvajich v kramech skoro vsude kam jsem prisel take nemecky !
   Jenom fanaticky a zlocinny nacisti,byli odsunuti, kdyz ale zaslouzili /ale nedostali/ nejdrive vysoke tresty za jejich bestialni zlociny. Unikli tak spravedlnosti !! Ani to jim neni dost !!

   Vymazat
 2. Zdá se,že se někdo vloupal Brežněvovi do stolu a ukrad' mu tam notičky ;-)
  Helanov

  OdpovědětVymazat
 3. Rasismus nacistickych antirasistu.

  OdpovědětVymazat
 4. O svém pojetí "svobody" médií Briti tímto svým (ostudným) rozhodnutím říkají víc než by chtěli ...
  Nejinak to je i s jejich pojetím "demokracie", která se stala vyprázdněnou mantrou. Ideologickým nástrojem k ohlupování a mocenskému ovládání lidu obecného.
  A i pokryteckému krytí zločinných lumpáren páchaných po světě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Františku, úplně nechápu ten Brexit.Vždyť s tou Bruselí tak nádherně souzněj.V mnoha ohledech.
   Helanov

   Vymazat
  2. Re (08:41):
   BrExit vidím tak, že britští mocipáni se patrně stále mají za hybatele světa, kterým kdysi i byli.
   A nebaží po tom, aby se komukoliv podřizovali. Natožpak té bruselské parazitující pakáži.
   To např. na rozdíl od mnoha našich probruselských klouzků.

   Vymazat
  3. Tak to teda Františku nevím... Vždyť dneska nikdo není tak hluboko zabořen v americké řiti jako právě oni.Když Bílý dům pčíkne,tak se defekují.
   V jejich případě mluvit o hrdosti?
   Helanov

   Vymazat
  4. Re (12:22):
   Ano, na první pohled to tak vypadá, jakoby Briti lezli US hunům do zadku. Avšak neposuzoval bych je podle jejich momentálních polit. tajtrlíků, např. Johnsona či Mayové ..
   Jejich vztah je několikavrstvý.
   V té nejspodnější je oboustranná spřízněnost, protože US kultura (a to i na úrovni politické moci) je z velké části odvozena od té anglo-saské. Není to jen jazyková podobnost, co je dává dohromady. Jsou to kulturní, náboženské, technické aj. tradice, které mají společné (vč. nezakrývané predátorské "kultury"). Jinými slovy, mají podobný sentiment.
   Pak je to příbuznost etnická, protože mnoho původních kolonizátorů, kteří se později uplatnili v US mocenských strukturách, má kořeny v Británii (a Irsku). Stejně tak mají společné mocenské vrstvy anglo-sionistů, kteří ovládají oba břehy Atlantiku.
   Poté, co Británie postoupila USA svou světovou dominanci, se její mocenské vrstvy snaží jak jen pragmaticky přidržet v přízni US moci. A docela se jim i daří. Nemine dne, aby se ve světle událostí neukázala nějaká ta jejich (oboustranně koordinovaná) špinavost, se kterou se obě země snaží o uplatnění své dominance. Ve světě nemají USA žádného tak oddaného spolupachatele "dobra" šířeného s takovou chutí šíří, viz např. fabrikovanou argumentaci, kterou US/UK mocipáni (Bush/Blair) použili pro agresi proti Iráku aj. V tom Briti stále ještě nejsou žádnými ořezávátky ...
   Obě země přímo vzorně spolupracují ve mnoha odvětvích. Finančnictví, pokročilých průmyslových technologiích, výzkumu, a obzvlášť tom vojenském. Stejně tak i na poli mezinár. politiky a jejího pokračování ve válkách.
   A dlužno říci, že se jim to i celkem daří, takže se asi oboustranně neubrání (i těm pomíjivým) pocitům hrdosti.
   Tož asi tak ...

   Vymazat
  5. Fakta mluvi a britsky plazy se snazi zavdecit a zadrzeli iranskou lod v mezinarodnich vodach ...Aby za kazdou cenu vyvolali konflikt.

   Vymazat
  6. Pane O. dnes je Londyn uz Pakistanskej Londonistan a veci tam jdou spatne a vyhledy jsou daleko jeste horsi s nasledky jejich ponizene kolaborace a vlada britu se zacala klanet na kolenou jednomu ministrovi z Vychodu..Ktery vlastne vladne a vsemu.Vyvoj a jeho nasledky predbihaji dokonce mnoho udalosti... ...Pribuznost je tak akorat se Saudi A.
   Plaz k plazovi. Nikoliv s elitou USA.
   Britaniie nic pak nepostouila nybrz SI OCHOTNE DOJEDNALI Mnichovskou SEBEVRAZEDNOU KATASTROFU.
   Tak konci kazda prostitutka. Skopnou ji /osud mnoha zradcu/, do totalni poslusnosti..Navic uz je svet oznacil jako lisaveho pudla a tady se opravdu neda mluvit o spolupraci.
   Pan rozkazuje a pudl ochotne pobiha..

   Vymazat
 5. https://www.youtube.com/watch?v=aOuE_ODI5PI&t=544s EU armáda nasazená v Paříži
  http://svobodnenoviny.eu/somalsti-migranti-posilaji-sve-deti-zpet-do-somalska-londyn-je-prilis-nebezpecny/

  To není ohleduplnost, ale řízené zamlčování skutečností.“ Ondráček je zděšen utajením detailů kruté vraždy v Německu:
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019070610284870-to-neni-ohleduplnost-ale-rizene-zamlcovani-skutecnosti-ondracek-je-zdesen-utajenim-detailu-krute/

  OdpovědětVymazat
 6. No to asi RT a Sputnik o hodně přijdou . Svoboda tisku in natura .

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.