Reklama

středa 24. července 2019

Ubohé pokusy o likvidaci demokracie u nás

Růžena Chrastekova
24.7.2019 
Nijak jinak nelze nazvat tuto stupidní až akci, organizovanou nějakými cizími aktivisty (Tom Rimpel, Ray Baseley a ani ten Fedor Bruoth vskutku nejsou rodilí Češi) z nějakých rozvracečských politických neziskovek, usilujících o destabilizaci poměrů u nás. Sehnali kolem dvou stovek nenávistných fanatiků a pár neúspěšných politiků coby řečníků, aby si tito vyventilovali svoje frustrace z proher a pádů.

Trošku málo, zlobou, závistí, záští a nenávistí ovládaných, byť i občanů této země, aby tento "dav" zvrátil, zneplatnil výsledky voleb, proti těm téměř třem milionům aktivních voličů, kteří v přímé volbě volili za našeho prezidenta Miloše Zemana.

Lidovec, bývalý europoslanec, který v posledních volbách do EU parlamentu neuspěl a evidentně tento neúspěch neunesl, s brunátní, viditelnou zlobou ve tváři, ale i s těžce skrývanou lidoveckou bezcharakterností, tím proslulým už křiváctvím, burcoval tu nevelkou sešlost, aby vyhodila řádně, demokraticky a svobodně, většinou zvoleného prezidenta z Hradu. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vyhodit-z-okna-Pavel-Svoboda-pred-Hradem-burcoval-dav-proti-Zemanovi-Hayato-Okamura-vzyval-Masaryka-a-pak-590052

Demokracie sem - demokracie tam.

Vždyť demokracie je pouze to a tehdy, pokud voliči zvolí toho, koho oni chtějí.

Jinak je to "ohrožení, kolísání, otřásání" demokracie. Jak pokrytecké, zlé, křivé a nenávistné proklamace poražených ...

Řadový občan se nestačí divit, jak rádoby solidní, slušný a vzdělaný člověk, bývalý (?!)politik, dokáže veřejně mluvit o prezidentovi své země, jak dokáže být vulgární, sprostý a až nechutný. Člen strany KDU-ČSL, která se s bídou dostala do Parlamentu, strany, která se zaštiťuje křesťanskou morálkou, se ani ve svých veřejných projevech neštítí lží, zlých pomluv a dokonce nechutného podsouvání ( ... „Tato slova by z úst Zemana jeho dceři zněla: To je dobře, že máme ústavu, alespoň ušetříme za toaletní papír,“ popsal Svoboda, jak by podle něj scéna vypadala v Zemanově podání.").

A fanatický daveček hlasitě jásá, tleská, píská. Nepřemýšlí, že jim tento mizera lže, vymýšlí si, krmí je svými nepravdami, seje mezi ně nenávist, nabádá je k přímo defenestraci, násilí. Pěkně po křesťansku ...

Co si asi vymyslí tihle darebáci, až celá ta maškaráda, šaškárna a smyšlená komedie s tzv. "porušováním Ústavy prezidentem" skočí (logicky, zákonitě) fiaskem a k Ústavnímu soudu se ani nedostane? Jak, proč a za co budou chtít zvrátit, popřít a zneplatnit výsledky svobodných, demokratických a řádných voleb?

Budou nenávistně volat po zrušení voleb, protože ti voliči jsou hloupá lůza, nevzdělanci, staří lidé z venkova, jak si myslí a ani se to nerozpakují veřejně vyřvávat "elity" národa jako je třeba šumař Hutka anebo věčně zfetovaný "novinář" Doležal (https://www.parlamentnilisty.cz/…/Luzo-nesnasis-me-vysmal-s…), ale i jiní někteří "umělci"?

Je vás málo, vy čučkaři, demoliční četo demokracie, nemáte ta správná a účinná bourací kladiva a už vůbec ne povolení těch milionů voličů, kteří se vám jenom smějí u těch volebních uren. Protože to právo demokraticky, svobodně volit si vzít nenechají, i kdybyste se na těch náměstích, i tom Hradčanském, utleskali, ujásali a upískali nechutným lžím a šíření, podněcování nenávisti k vítězům voleb. Jste ubožáci.

17 komentářů :

 1. Božínku, to není článek ani úvaha. To je jen výlev frustrace, nejnižších pudů, nenávisti, nadávek a urážek jakési "Růženy". Trapas, humus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co potom byste napsal k verbálním výjevům na diskuzích? Už jste někdy zkusil číst diskuze k bulvární publicistice na serveru Novinky cz? Z toho se až zvedá žaludek, co takzvaní lidi (čtenáři) dokážou napsat. Projevy oplzlé a úchylné nenávisti, nebo přitroublé bláboly k tragediím. Třeba k článku jak někdo skočil pod vlak... dokáže napsat úchylná smečka na diskuzích takové sračky, že nad tím zůstává rozum stát. Ale blábolí blbiny i k článkům o počasí - asi si vůbec neuvědomují, že počet diskuzí přináší mediálním blábolistům prachy, proto taky události bulvarizujou, a vyhrabávají jen hnůj a tragedie. Ano - prohlédli své vděčné obecenstvo, které zajímají jen tragedie, zmar a sračky. Na článku paní Růženy nevidím "hnus" ani trapas. Ještě se zapomněla zmínit o skutečnosti, že na nějaký blaf kterým "ANO" napomenulo jakéhosi smrada za přidrzlou otázku, už dav volá a ryčí, že se musí tomu smradovi omluvit- a co takhle sprosté, až neuvěřitelně sprosté a oplzlé nadávky premiérovi a prezidentovi státu - to je v pořádku? Ano - jsou takřka na denním pořádku, patřičně přikrmované mediální smečkou. Shrnuto a podrtrženo, v současné době se v ČR vyvinula nejblbější, nejnenávistnější, nejsprostější a nejdementnější občanská společnost, jaká zde snad dosud nikdy nebyla. Co je toho příčinou? Hnusné mediální bláboly, které se smějí zveřejňovat? Nebo politická smečka, která řeší jen a pouze jakési vnitřní politické frustrace a sračky, jako kdo co řekl nebo neřekl, kdo s kým bude vládnout, co ten nebo onen - zatímco na lid se totálně sere?

   Smazat
  2. Bohužel, dokud jsou v politice takoví švábi jako prezident Zeman, poslanec Foldyna nebo europoslanec David, tak se nemůžeme divit, že to tady vypadá jak to vypadá.

   Standa Kolařík | www.politicon.eu

   Smazat
  3. Ano, tak to vypadá. Když si oplzlý a sprostý diskutér dovoluje nazývat prezidenta státu švábem. Co jsi ty pisálku? Olezlé sprosté hovado. Nadávej svýmu fotrovi, dědkovi a smradům, a ostatní lidi nech na pokoji ty duševní mrzáku.

   Smazat
  4. JE DOBRE KDYZ TAK OSLOVUJI PANA presidenta..Velmi dobre. Kazdej vidi co jsou...
   A neni to nic moc. Mozna jeste horsi, zalezi na nazoru,ze ?
   Snazi se zbesile rozdelit narod, sluhove pobihaji a v potu tvare propaganduji . Slepota jejich je zrejma a tez jejich osud neni tak neuhodnutelny ...Odmenou je neco penez a poklepani na rameno a potom tvrde odkopnuti ,coz je vzdy udel zradcu svych spoluobcanu...
   Aby neprekazeli, kdyz by chteli treba vice drobku za zasluhy, ze stolu vrchnosti/elity..
   Jediny problem zde najdeme a to, ZE NAS JE VIC, A NAS JSOU MILIONY, /diky pane basnik/,a navic jsme /bez vytahovani/,chytrejsi, schopnejsi... Ale nevytahujeme se s tim...
   My jsme na svete abychom zili a tvorili a nehadali kdo je lepsi a chytrejsi atd..
   Ovsem tzv. Lepsolidi, uz nepatri do Polepsovny , ale mame jiz dukazy a fakta ukazuji ,ze do Ustavu pro dusevne Chore. Navic je ceka spravedlnost /nikdy z vezeni/ a tvrda prace s lopatou a krumpacem , aby odcinili sve zlociny...

   Smazat
 2. Pan Svoboda (ten, který je citován v článku) je nejen primitiv, ale i hlupák. Nevím čeho chce být profesorem. Když mluvil o těch defenestracích, tak by měl vědět co k nim vedlo a jak to všechno nakonec dopadlo pro náš národ. Ta první (1419) zahájila husitské války. Na jejich konci byla naše země naprosto zničená. Nejen venkovský lid, jak by někdo očekával. Všichni byli žebráci. Města vypleněná, statky šlechty zplundrované a venkov totálně vyrabovaný a vyjedený. A trvalo 100 let, než se země jakž takž vzpamatovala z nejhoršího. A ta druhá (1618) byla nejen zpackaná po všech stránkách (přípravou, provedením, načasováním...). Ona odstarovala tzv. "Českou válku" (1619 - 1620). A na jejím konci byla Bílá Hora. A ta válka pokračovalá dále válkou dnes označovanou jako Třicetiletou. Že jsme dopadli ještě hůř než za husitů se učí už na základní škole. Jak si myslí ten adept na profesora, že by dopadla ta jeho defenestrace? Co by jako bylo po ní? O tom těm "davům" nic neřekl?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, defenestrace je skutečně již podněkud staromódní případné zúčtování s hajzly a darmožrouty na radnicích, ale na druhou stranu, takhle už to dál opravdu nejde. A to nezmiňuji článek zde zveřejněný dříve ( je někde níže) jak šíleně se kradlo a jaká paseka tady byla po devadesátém, jak obrovské hodnoty státu a lidu byly sprostě rozkradeny, vydrancovány a prodány. Domácí politická verbež se zde chovala jako v dobytém hradě, ze země a z majetku lidí si udělala trhací kalendář - a jako - nějaký ten trest za to by nebyl? Co takhle vydat zum befehl, že veškerý majetek státu a finance, které tito takzvaní politici a "zástupci lidu" rozkradli, musí být do toho a toho termínu beze zbytku vrácen? Co takhle znárodnění, a jako nejlepší možný trest pro ty zmetky by bylo vyhodit to na ulici ( jako kdysi nás vyhodili z práce, aby mohli podniky drancovat a krást) a dát tomu existenční minimum? Medicínu, kterou oni tehdy naordinovali statisícům lidí? Jedině jeden krok dokázal ze všech těch posraných milostpánů a milostpaniček, husných buržoustů, vyhryzů, parazitů, darmojedů a nadlidí udělat obyčejné lidi, aby taky poznali, jak se lidem v podobných poměrech žije - a to byl osmačtyřícátej. Bohužel se to díky korytářům a šmejdům taky časem zvrhlo - kdepak defenestrace, to by dnes byla slabota.

   Smazat
  2. Co je to Demokracie? O 89 jsem se ještě s ní nepotkal. Jedině jsem v praxi zjistil co se skrývá pod slůvkem Tunel.

   Smazat
  3. 18:30 To individum je lidovec, to k jeho charakteristice naprosto stačí. Slušný člověk si odplivne.

   Smazat
  4. 20:02 Ve skutečnosti NIC jako DEMOKRACIE nikde není! Existuje pouze kasta pánů nadaná Vůlí k moci a masa otroků podléhající otrocké morálce! Ta první dnes předstírá vládu té druhé, neb jakákoliv demokracie je levicová idea a levice byla vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit nejen k vzájemnému prospěchu, v bolševickém rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi - podlidí z Václaváku či Letné! Neboť, i levičák se ochotně staví do pozoru, jakmile se začne točit ve hře zajímavá finanční odměna, případně když mu nějaký darebák slibuje dosažení více rovnosti nebo svobody po níž jeho duše tolik pase. Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity. Skutečná pravice, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy.

   Smazat
 3. Vždyť je to tak průhledné. Lidovci nemohou strávit to zdanění církevních restitucí, které Miloš Zeman neprodleně schválil. Utíkají jim prachy. To je celé.

  OdpovědětSmazat
 4. V roce 1948 ublížila nevzdělaná většina bohaté menšině.
  Od r.1989 začala malá menšina - bílé košile genocidně ubližovat velké většině."Radostně" míříme s celou EU do středověku.https://pravyprostor.cz/sebevrazda-francie/ http://www.protiproud.cz/politika/4544-velky-zlom-nejen-francie-jsou-dve-obe-na-prahu-zaniku-tovarna-na-islamismus-chrli-sarijatska-gheta-cilem-je-podmaneni-metropole-celeho-zapadu-maji-stejny-osud-bezducha-bila-spolecnost-uz-neumi-vzdorovat.htm

  OdpovědětSmazat
 5. No co havloidi kvičí jejich vládnutí v Čechách skončilo nikdo tu proti Českou sebranku podporovat nebude.

  OdpovědětSmazat
 6. noviczech
  ...v Německu, při rozhovoru s policistou, když mu náhodou začnete týkat, hrozí vám pokuta 700,- euro!!! Nevím jak je to s urážkou, ale asi jsme jako Český stát a národ pustili po devadesátých letech minulého století, k moci opravdu koho??? DEMOKRATY A EKONOMY a nebo to byl jen takový "póvl" co měl silnou hubu a otevřenou vlastní kapsu!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Ano, sloužíme Kremlu, a jsme na to NESMÍRNĚ hrdí!

  Vždyť co bychom si počali, sami se sebou, kdybychom Velikému Rusko nesloužili?!
  Museli bychom se zabít, VŠICHNI Češi, v čele s našimi národními Vůdci Milošem a Babišem!
  Ano, bez Velikého Ruska, země, kde zítra již znamená včera, bychom byli ztraceni v tom širém, neznámém (a tudíž NUTNĚ nepřátelském) světě!!

  Ale když ODDANĚ sloužíme Vůdci všeho Slovanstva, Velikému Putinu, BJJP, tak víme, že jdeme správným směrem: Jdeme zpět do nitra Západní Asie, pryč z Evropy, do níž nás kdysi brutálně zavlekli Habsburkové a po nich Havel se Schwarzenbergem!

  A pro nás čtenáře a redaktory naší milované Nové Republiky, nás komunisty, putinisty, zemanisty a babišisty prostě NEEXISTUJE větší pochvala, než konstatování agenta kapitalismu a demokracie Kalenského „… co u nás třeba ve středu uvedl dezinformační portál Nová republika, zaznělo v neděli na ruské státní televizi.“

  „Pokud jsou tzv. fakta v očividném rozporu s Leninsko-putinskou pravdou, uprav fakta!
  Pokud někdo zarytě prosazuje tzv. fakta na úkor Leninsko-putinské pravdy, zlikviduj ho!“  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
 8. Asi by měla opět kandidovat pouze tzv. nějaká Národní fronta v zastoupení Demokratického bloku. Jen tam si vybereme své lepšolidi a ostatní budou mít útrum. Demokracie, jaká tu byla před revolucí.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.