Reklama

sobota 13. července 2019

Účinná propaganda

13. 7. 2019     oslik
 

21 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. kastelan nahoď... ale já nevím co je to ten facebook (

   Smazat
  2. Slávku, pokud nerozumíte ironii, je nahazovat opravdu těžké....je to nadsázka a velmi přesně podaná. Kuřata poučují slepici, jak má snášet vajíčka. Tož tak asi...:-)

   Smazat
 2. Já tomu taky nerozumím (IQ 131). Je to fór, nebo to někdo myslel vážně? Dnes je možné všechno.

  Mně asi spletl ten titulek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poslanec PSP ČR Michálek (Piráti):

   https://www.youtube.com/watch?v=dpbniPi2J88


   Smazat
  2. Ano, dává to smysl a je to naprosto výstižné. Právě ti mlaďoši, kteří socík nezažili, vědí úplně přesně, jak byl strašný

   Smazat
  3. Výsledek 30ti let vymývání mozků a debilizace.
   Už "jim" to holt dozrálo. Po 30ti letech orání, vláčení, setí by rádi sklízeli, už nám to uzrálo.

   Smazat
  4. já jsem v tom socíku prožil krásné mládí, lásku a půl manželství (jsme spolu dodnes). A bylo to opravdu strašně krásné, nejvíc šedesátky. v žádné partaji jsem být nemusel a mohl jsem dělat co jsem chtěl. Dostal jsem i 2x devizový příslib do KS. Družstevní třípokoj jsem po sametu odkoupil od družstva za 17 tisíc. Měl jsem za tu dobu 4 auta a postavil jsem si chatu. Kurva co víc bych měl chtít od života? fakt už jděte do zádele s tím vaším "nesnesitelným komunizmem". pracoval jsem jako technik na výpočetním středisku za průměrný tenkrát plat 2500 - 2800 kčs. Rekreace ROH zadara 2x ročně s celou rodinou, kroužky zadarmo a můžu jmenovat dál a dál...

   Smazat
  5. A to právě ti mladí nemohou pochopit, protože jsou zcela zblbnutí ze současných médií.

   Smazat
  6. 17:54, nevěřím tvému 131, já sice se svými 139 do Menzy nepatřím, ale soudím, že kecáš, nebo že tě někdo v testu zastoupil.

   Smazat
 3. to je to, byl to systém pro obyčejné lidi. co mi po tom že kostely a zámky chátraly, ale vzkvétaly vesnice. zubaři doktoři, dopravní obslužnost, práce kultura.Uběhne dalších sto stopadesátlet aby na to lidi opět přišli.

  OdpovědětSmazat
 4. Když mi bylo 15 let, našel jsem si střední školu podle svého gusta, ale 400 kilometrů daleko. Ačkoliv škola mi napsala, že mne přijímá, ale nemá ubytovací kapacitu, nakonec jsem bydlel na podnikové ubytovně (60 Kčs měsíčně) a domů jezdil jednou za měsíc (37,30 Kčs). To byl závěr šedesátek.
  Následující normalizace potom byla jiná kapitola. Ta jako by nebyla, soudě z tehdejších televizních seriálů (mimochodem: s dobrou dramaturgií, jsou v prodeji).Ale společnost už v sobě měla schován dnešek (egocentrismus,spekulace proti společnosti, korupce) a jen čekala na pokyn z Moskvy ke změnám zákonů. Ten nakonec přišel...

  OdpovědětSmazat
 5. My jsme mládež nová havlova mají je pěkně zpracované stačí co tu tapetovali pirátský fanatici.

  OdpovědětSmazat
 6. Když jsem byl mladý taky jsem frflal. Teprve až nyní vidím oco jsem přišel.

  OdpovědětSmazat
 7. Před pár dny si na ve vzpomínkách na socialismus postěžoval Erik Tabery - v roce 1989 mu bylo 12 let!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi nemohl hulit trávu, leda tu luční.

   Smazat
  2. Nyní už můžeš. Proto jsi tak stál.e vyhulenej

   Smazat
  3. Se ti nějak klepala ruka nebo co, slovosled zmatený, zřejmě tu budeš vyhulenej ty.

   Smazat
  4. Možná jde o prožitky z "minulých životů". Můžeme se dočkat i osobních svědectví z Kostníce, z Lipan, z Bílé hory, z rekatolizace možná i střelby z Aurory.

   Smazat
 8. Zvonili sme kľúčami a nevedli sme, že nám tým zvoní hrana.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.