Reklama

pátek 12. července 2019

USA oznámily boj proti Nesmrtelnému pluku


Darja Buňaková
12. 7. 2019 360tv
Akce Nesmrtelný pluk se koná v mnoha zemích po celém světě na památku Velké vlastenecké války. Americké orgány se rozhodly začít bojovat proti jejímu rozšiřování mimo Rusko. Řekl to Sergej Naryškin, ředitel Služby zahraniční rozvědky RF, uvádí agentura RIA Novosti.


"Ve významných kancelářích jednoho státu, který se nachází na druhé straně Atlantiku, byl stanoven úkol, aby oficiální mezinárodní centra vytvořila systém nástrojů, které by vytvořily překážky pro podporu akce Nesmrtelný pluk", oznámil Naryškin.

Poznamenal, že tímto způsobem se USA snaží cynicky čelit Ruské federaci.

Nesmrtelný pluk se koná v Rusku a dalších zemích na Den vítězství několik posledních let. Během průvodu lidé nesou fotografie svých příbuzných - veteránů Velké vlastenecké války. Pouze v Rusku se jej v roce 2019 zúčastnilo více než 10 milionů lidí. Akce probíhá na celém světě, včetně Spojených států.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová


24 komentářů :

 1. to je logické ! - Nesmrteľný pluk je o viťazstve nad fašizmom, ktorý USA podporovali a podporujú, napriek krátkemu divadielku na konci II.svetovej

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kokote. Kdyby USA nepodporovaly sssr a kdyby nevstoupily do války v Evropě jako spojenci, tak bychom možná ještě žili v Protektorátu. To ví snad i malé dítě, resp. mělo by vědět. A jestli vylodění v Normandii a šílený masakr,kterým prošli američtí vojáci třeba na pláži Omaha, považuješ za divadýlko , tak jsi to co jsem uvedl úvodem. Blahoslavení chudí duchem

   Smazat
  2. Kdyby v historii neplatí. Rusové hnali nacisty a Amíci a Angličany se museli přidat, protože to vypadalo, že Rusy nezastaví ani Pyreneje.

   Smazat
  3. Vylodění byl opravdu masakr. Byl to však jeden jediný masakr, který prožily spojenecké jednotky, zatímco na východě třeba v bitvě u Stalingradu se takový masakr opakoval den za dnem, to samé v Leningradu i jinde. Navíc to byla operace, ke které spojence donutily úspěchu SSSR. Nebýt vylodění, zastavila se Rudá armáda až na břehu kanálu La Manche.

   Smazat
 2. Rád bych si poslechl takového Orwella, co by řekl ke snaze US ýbrmenčů o zašlapání do země byť i pouhé vzpomínky na rozhodující příspěvek SSSR k vítězství nad německým fašismem/nacismem.
  Asi by nebyl lichotivý ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uz slavny Don Quiote a Sancho bojovali s nesmrtelnymi vetrnymi mlyny.Az ty je semlely. Tak bych se nesnazil. kdyz je neco nesmrtelny, tak to neporazis ani nezabijes zbranema za mi,iardu. Zbytecny usili a vydej energie..Lepsi taktika a strategie je vytvorit
   neco lepsiho ,konkretniho ,co by lidi meli radeji a vice nesmrtelnejsiho..Tak se bojuje . kdo je lepsi a mirumilovnejsi vyhrava..

   Smazat
 3. Amíci mají problém. Pokud je něco nesmrtelné, tak se mohou stavět na hlavu a nic jim to není platné, nic se nezmění, je to přece nesmrtelné ! Kdyby se alibisticky nevylodili v Normandii, nemuseli jsme mít "západní" starosti. Rusové by Němčoury nahnali do moře. A byl by klid. Takže od příštího roku budu slavit také s Nesmrtelným plukem !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Invaze pro uplnost byla UMOZNENA zase Ruskem, ktery velkou ofenzivou a mnoha ztratami se obetovali a tak pomahali odcerpat Wehrmachty, ze zapadni fronty na vychod. Jinak by se invaze zase nepovedla...

   Smazat
 4. Jo fašisti z usa zas perlí ale na Slovany to neplatí hrdinové budou stále nesmrtelní.

  OdpovědětSmazat
 5. Liberální Slovenská loutka zas měla plnou hubu lidských práv a škodí Slovensku:

  „Přejeme si přátelské vztahy, ne konfrontaci.“ Matečná reagovala na vyjádření Čaputové vůči Číně:

  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019071210325008-prejeme-si-pratelske-vztahy-ne-konfrontaci-matecna-reagovala-na-vyjadreni-caputove-vuci-cine/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:28...To si asi Číňani rvou vlasy,že s nimi není píČaputová spokojená ;-)
   Helanov

   Smazat
  2. Helanov Byla v Čechách podpořila demonstranty v Maďarsku zase práva menšin. Jen opakuje liberální kydy měla by radši sedět doma. To je ohromný rozdíl Zeman a ona. Ještě že nevyhrál drahoš to by bylo to samé.

   Smazat
  3. 9:35 to ano, pokud by to Drahošovi nezapomněli poradit poradci.

   Smazat
  4. "Zvolis" to je to dosazeny za presidenta /nikdy to spolecnosti neprospelo, ani se nesnazilo /,ale uz to rozdava perly vsi moudrosti,/a hned po volbach/. Plny NAD-YndeLYGENCE vsi nadlidskosti a nelidskosti,, zkratka POUCUJE KAZDYHO , CO SMI A NESMI vi to vsechno a daleko nejlip, kazdymu radi, porouci a vykrikuje do sveta ty svoje moudrosti tazeny rovnou z pr..le..To sou ty zazraky dnesniho casu..A.
   Podoba se to majoru Terazky z Cernych baronu..

   Smazat
 6. Snad a kde je vzit, aby take prisli s nejakymi hrdiny, kdyz maji pouze same do senatu povysene McCainy,zbabele bombardujici z bezpeci a jine kancelarske Chrabroviny chronickeho Okupantismu..

  OdpovědětSmazat
 7. A co mají dělat? Sami nikdy nikoho neporazili, tak aspoň závidí, že druzí to dokázali, když oni se k tomu stihli na poslední chvíli přifařit. Jo a tu o materiální pomoci si strčte za klobouk, stačí si porovnat produkci CCCP s tou draze zaplacenou "pomocí".

  OdpovědětSmazat
 8. Co na to říct?
  Studená válka v plném proudu,tak hlavně ať se nezvrtne v něco horšího...
  (Za totáče zas byli fujka Amíci.)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 9. Sovětský svaz nesl největší tíhu 2sv. války. Druhá fronta na západě se otevřela takzvaně za pět dvanáct. Jinak by Paříž atd. osvobodili Rusové. Nikdy nezapomeneme kdo osvobodil evropu od Německého fašismu. Спасибо тебе Россия.

  OdpovědětSmazat
 10. Ja blagardarju a spasibo Vam Krasivijo armijo Za osvobožděnija Čechoslovakii !

  OdpovědětSmazat
 11. Bojí se hrdinů, kteří padli před třemi čtvrtinami století. Co dodat? A.Š.

  OdpovědětSmazat
 12. Zatímco ostatní země, jako jsou Japonsko a Čína, investovaly ohromné finanční prostředky do vysokorychlostních tratí, my neděláme téměř nic, přestože jejich současný stav je naprosto ubohý. Mohl bych pokračovat a hovořit o našich přístavech, školách, vodní dopravě, parcích atd., ale myslím si, že to, co jsem napsal, k pochopení stačí. Prezident Trump prokázal správný instinkt na peníze, když říká, že chce utratit biliony dolarů na infrastrukturu. Je nepochybné, že to zoufale potřebuje.

  Problém je v tom, že jsme na mizině. Máme dluhy ve výši 20 bilionů dolarů a zvyšujeme je každý rok o bilion. Takže, kde na to vezmeme peníze? Dvě třetiny země žije od výplaty k výplatě a nedávno vešlo ve známost, že dluhy amerických domácností vzrostly na celkových 12,58 bilionů dolarů.

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Škoda, že tě neměl Hitler k dispozici, s tebou po boku by ta invaze do Ruska byla hračka. Jinak si zkus vzpomenoutjak dlouho se spojenci váleli v Holandsku po Arnhemu a jak zaváleli v Ardenách. A všimni si, že ti, i přes tvůj inteligenční deficit, nikdo nenadává.

   Smazat
 14. Zato zkurvysyni z usa se můžou roztahovat kdykoliv,kdekoliv,jak se jim jen zamane,že?!Já bych je z naší republiky vyrazil!!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.