Reklama

pondělí 15. července 2019

Všichni ví, co se děje za bordel v ČT, ale nikdo s tím nic nedělá

Českou televizi? Ne, děkuji, to raději
svobodu projevu a demokracii!
Růžena Chrastekova
15.7.2019   VašeVěc
Naše (jejich) Česká televize, takto veřejnoprávní médium, které si povinně všichni musí platit, ale které si dělá naprosto svévolně, co chce a co si zamane, zákon - nezákon, kodexy - nekodexy, Rady - neRady, už nějakou dobu štve, mírně a slušně řečeno, už kdekoho. Odbornou i laickou veřejnost.

Že je, především zpravodajství, nevyvážené, neobjektivní, zaujaté a stranící jednomu názorovému proudu, že je otevřeně pražskokavárenské, že preferuje programy antiZeman a antiBabiš opoziční politické garnitury, do které lze už za poslední dny zařadit i politiky koaliční ČSSD, ví už, kromě objektivní odborné veřejnosti, i ta laická veřejnost, moc se o politiku a společenské dění nezajímající. Protože je to tak do očí a uší bijící, že to nejde přejít, přehlédnout a přeslyšet.

Téměř šílený už až Václav Moravec, v roli politruka jedné jediné správné ideologie vyvádí v ČT jak ten pověstný Goebbels a, jak trefně přirovnal Petr Žantovský v článku https://www.parlamentnilisty.cz/…/Vaclav-Moravec-a-Emanuel-…, jeho jmenovec Emanuel Moravec.

Obecně známé šílenosti v ČT, jako je začerňování smluv, nehorázné odměny nejenom ředitele Dvořáka, nefunkčnost Rady ČT, která je tak kamarádsky propojená s vedením té ČT, kterou má kontrolovat, že to je až zoufale k smíchu, nekontrolovatelnost činnosti ČT ze strany Nejvyššího kontrolního úřadu, tohle vše se ví, ale nic se neděje.

Najde se několik odvážlivců, mezi ně patřící hlavně autoři zmiňovaných článků https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Zaruba-Bosak-Pisarovicova-Szanto-a-dalsi-Tady-si-poslechnete-jak-se-ta-vase-matka-zivitelka-chova-588772?fbclid=IwAR29tXeducWRGXfpzgWekiPYoV5G2DUqtZaCcxDu5lF4TOjOvolLWn2cIdk, kteří o tom píší, ještě např. Petr Štěpánek, který jim v ČT také vidí pod pokličku a proto proti němu tak vystartovala, když měl být jmenován do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, Jaromír Soukup na TV Barrandov, který o tom mluví, ale to je tak vše.

V Parlamentu leží, už zaprášené, tři Zprávy o ročním hospodaření ČT, ale ani jedna není schválena a nikomu to nevadí.

V Parlamentu se desítky hodin žvaní nesmysloviny o Babišovi a našem prezidentovi, s cílem pošpinit je a - NIC.

A tak nám všem naše (za naše peníze), jejich (oni i ty peníze utrácí) ČT plynule servíruje demagogii, lži, polopravdy, zamlčuje důležité informace, jindy dezinformuje, a to vše bratru za honě dost miliard. Zcela zřejmě s pocitem, že si mohou toto vše dovolit, že na ně nikdo nemá, nemůže je nikdo kontrolovat (ti, co to ze zákona mají dělat, se s vedením ČT víc jak kamarádí), doslova se svým divákům, v podstatě celé veřejnosti, vysmívají do očí a pomyslně na nás zvedají prostředníček. Jenom nám, blbečkové, sypte penízky, koncesionářské poplatky, my už si poradíme, víme co s nimi, jak si je (a kamarádům z kulturní fronty) přerozdělíme. A do toho už vám nic není. Šéfovi dáme dvojnásobný plat, než má premiér státu, no a co!

Kdo už konečně někdo jednou zatrhne tuto cochcárnu, tento, s prominutím, šílený bordel v ČT?55 komentářů :

 1. Nejen Anti -Zeman,Babiš program, ale i antislovanismus, antinárodní ...., přepisování historie - příčin, průběhu a výsledků II. světové války, ospravedlňování sudetogramánské podlé zrady ... vše, co je proti národu, je jim dobré.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Příklad poslední cenzury. Včera byl v ČT rozhovor s panem Gottem. V jedné části rozhovoru děkuje za přání které dostal, i přání od prezidenta. Část ho tam přečetl, pak prohlásil: "Ať žije pan prezident. děkuji." Pokud se podíváte na přepis rozhovoru na stránky "ČESKÉ" TELEVIZE, tuto větu tam NENALEZNETE!!!! Kdyby se pan Gott do pana prezidenta "opřel", případně chválil pana Drahoše a jemu podobné "inteligenty", to by tam výše zmíněná věta JISTĚ zůstala, ještě by tomu věnovali CELOVEČERNÍ REPORTÁŽ!! Já televizi nemám, lhářům z Kavčích hor neposílám ani KORUNU!!!

   Smazat
  2. Je to prostě od ČT neskutečná prasečina a profesní úlet. Není mi jasné jak ještě dlouho může Dvořákovic lžitelevize beztrestně prznit mediální prostor a oblbovat ty kteří se ještě dají, za ty těžké miliardy od všech koncesionářů. Hanba a mor a choleru na ně. Rudý dědeček

   Smazat
  3. ČT lže ani si neodpočinou, na ČT se dívám jen na Počasí a i to je "degere degenere" i to je hloupé, kdybych tomu nerozuměl, tak nevím, jak bude zítra. Premiére Babiši začni konat!!!

   Smazat
  4. Také jsem čekal,že vláda bude konat kroky k tomu,aby ČT byla více objektivní. Mít proti sobě hlavní média,které jsou protivládní, je naprosto smrtící a fakt se vládě divím,že už nějak nezakročila.

   Smazat
  5. Ano, neschválením výročních zpráv by se otevřel prostor pro odvolání lokajské Rady ČT i ředitele Dvořáka a další personální změny (především ve zpravodajství). Mimochodem, od ČT opravdu nelze čekat, že se bude chovat pluralitně a zásadově, když sám ředitel při volbě generálního ředitele Radou ČT prokazatelně lhal o svém členství v KSČ. (Samozřejmě byl v KSČ od 80. let....lze dohledat) A nepochybně to nené Babiš ani Zeman, kdo společnost rozděluje. Je to především veřejnoprávní ČT a její jednostranná propaganda (čímž naprosto očividně porušuje zákon i vlastní etický kodex), která svými štvavými kampaněmi eskaluje nenávist a rozpolcenost společnosti. A ostatním mainstreamovým médiím, přestože se tak protikorupčně tváří, zjevně nevadí, že je tajemstvím, kam naše koncesinářské poplatky plynou. ČT nemá ani tu odvahu zveřejnit platy svých zaměstnanců (především managementu a zpravodajců) jako to po nátlaku Konzervativců v Británii udělala BBC. A ono se ukázalo, že nejméně desítka jejich vedoucích manažerů má vyší příjem než britský premiér.

   Smazat
 2. Nyní k udělání pořádku v ČT a Radě pro TV vysílání brání účast ČSSD ve vládě (Ta to nechce dovolit). Jen co z ní odejdou, tak bude prostor na řešení. Nejsem si však jist, že se k tomu odhodlají. Ani nejmenování Šmardy možná nebude dostatečný impuls k demisi ministrů ČSSD. Pak by totiž ztratili vliv na Ministerstvo vnitra a tím pádem i na policii, také na státní zastupitelství. Kdo by je pak bránil? Mají z minulosti i některé dosud nevyřízené kauzy, které by je definitivně mohly potopit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ani Babiš nemá zájem něco s TV udělat.
   Naopak tlačí na sněmovnu, aby zprávy byly přijaty

   Smazat
  2. Pan Šmarda ministrem nebude.

   Smazat
  3. I Mirny znalosti osobnosti Karla Gotta rikaji jednoznacne ,ze Kaja je Vlastenec /Ceskej Vlastenec/ cislo jedna. Jo a vzdycky byl...A nikdy jinak..
   A kazdej to potvrdi. nebylo to videt , protoze se tim Nevytahoval...
   Taky z nej bylo obecnymu lidu dobre. Vydelalaval nejvic valut zapadnich z celyho Ceskoslovenska /ulevoval hlavne germanum z jejich bohatstvi/,i na lidi a deti zbylo. Nevsedni , prikladny a ojedinely jest a byl Karel Gott. Vzor a priklad pro kazdyho..
   A obdiv ode mne...

   Smazat
 3. ve strakovce brzy poteče krev socani se už netají podporou zlodějen v kulturní černé díře dnes vidíme co jsou oranžoví darebáci spolu s modrou svoločí a ten profesorskej modrej šašek vede silácký řeči o volbách takže lidi připravte se budem lynčovat !!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale kolego, ne tak zhurta, stačí počkat, oni se vykastrují sami, vždyť na to denně trénují.

   Smazat
 4. Nevím co se dělo, ale několik dnů nebylo možno dát příspěvek do diskuse anonymně, takže pokud nemám email, nemohl jsem dávat příspěvky. Nejde o tu anonymitu, stejně se dá všechno zjistit, nehledě na to, že se naprosto správně, úlety a sprosté příspěvky mažou. Jenom jsem začal pochybovat o NR a už mě to málem začalo malovat čerta na zeď. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také mne to napadlo jako Anonymní15. července 2019 19:13.Cenzor si uvědomil,že tímto zásahem by návštěvnost klesla na minimum,tak povolil anonymní příspěvky.

   Smazat
  2. 21:14 Hovno si uvědomil návštěvnost, s tou je tak jako tak v prdeli, ale ten čichač putlerových pšouků Hoffstein pochopil tou svou blbou hlavou ten prostý fakt, že mu jeho tlamoprdel nakopu kdykolv se mi prostě zachce ať už coby jako Monitsan, Rossolini, Walduk či jakýkoliv další z desítek nicků které mám ... Chycht! Quasmao flex, Hitlerjúgend Quex!

   Smazat
  3. 21:29 Hochu tebe už nezachrání ani plegomazin forte

   Smazat
  4. 21:20 Hochu, tobě nepomůže ani plegomazin forte.

   Smazat
 5. "Českou" televizi by mohli umravnit poslanci tím, že by zrušili poplatky a zavedli její financování přímo ze státního rozpočtu se samozřejmou možností kontroly prostřednictvím NKÚ. K takovému kroku ovšem v téhle Sněmovně má chuť a odvahu jen málokdo. Snad se tedy najde strana, která si dá tento úkol do volebního programu (Trikolóra?) v příštích volbách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nehledej v župě víc než tam můžeš najít(
   a hlavně, nezapomeň si umejt ruce.
   a někdy i držku

   Smazat
  2. karel Tu si běž umýt už si toho tady nablil dost.

   Smazat
  3. No ale na tebe ( Unknown nebo Helanov?) nemá, ani kdyby blil od rána do večera.

   Smazat
 6. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Historik-Krystlik-varuje-Putin-je-nepritel-Evropy-a-USA-A-cesti-duchodci-u-pocitacu-Ano-stavaji-se-loutkami-Rusu-588947¨


  VYMAŽTE KRYSTÍKA
  JEDNOU PRO VŽDY

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musí to být balík co tě plátně když jsi schopen kakovéhle zvrhlosti.

   Smazat
  2. Tenhle xindl je prachobyčejný nacista ty jeho slátaniny se nedají číst.

   Smazat
  3. Ale ty jeho cancy přesně odpovídají, mnou navržené přezdívce, "Krysík", který právě vylezl z německého kanálu, ten vzhled a zjev to jenom potvrzují. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 7. Náhodou, každé léto vidět černobílé Hříšné lidi města pražského je k nezaplacení. Některé role už umím nazpaměť a taky si víc vážím barevného filmu, když tam tedy ČT 1 nějaký dá. Co nám komunisti nenatočili, to nemáme,že pane řediteli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na to, jak ta doba údajného útlaku a pokleslé morálky byla hrozná, tak z ní vaří už 30 let. Divné.

   Smazat
 8. odbourání anonymů považuji zas právný krok. Diskuze se vyčistila od urážek, sprosťáren atd. Udělej si účet na gúglu, rudý dědečku, (velmi snadno) a přispívej jako rudý dědeček dál... A nebudeš muset nic dokazovat klikáním na obrázky. Vlasta - rudý dědeček 2.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je sice hezká rada, jenomže to že tady byla možnost se vyjadřovat anonymně beru jako určitou, i když pochybnou svobodu a proč já, když nechci si mám dělat účet na gúglu (třebas sebesnadněji) a mám jít proti svému přesvědčení? To bych asi nebyl dědeček ale blbeček Vlasto. Hej hou

   Smazat
  2. registruj se kde chceš
   s radami si trhni nohou
   Tony

   Smazat
  3. Jo - to bylo úžasný! "Vlasto" Diskuzní příspěvky byly jen od tradičních blbečků a počet klesl na minimum. Ve společnosti, kde se pomocí elektroniky špízluje i to, kolikrát se člověk uprdne, se bude někdo přihlašovat s názorem na nějakej gůgl? To snad jen cvok. Anonymita je v pořádku ( ta údajná "jména" jsou stejně jenom přezdívky -kdo to asi tak kontroluje?) a sprostoty a urážky jsou stejně odstraňovány - tak o co jde? O odpor k anonymitě? A ten dav, co chodí řvát na ulice, není anonymní? A spousta lidí si lebedí, že dav řve. Nebo ne?

   Smazat
  4. Ano Vlasto, Valastičko či Vlastíku. Je ovšem dobré vědět, co znamená zapsat se u Gúglú. Pozornější návštěvníci tohoto blogu najdou k tomu zmínku v článku pana Branda "Huawei, Putin a irácké zbraně hromadného ničení“. Pozdravuju

   Smazat
 9. Už několikrát jsem tu psal o Krausovi, jak připodobňoval stát k hospodě, řekl asi toto. Stát to je taková jakoby hospoda, patřící lidem, a aby prosperovala jsou tu volení zastupitelé a to jsou jakoby ti pinglové, co mají hospodařit co nejlépe ve prospěch majitelů té hospody, tedy lidí. Ovšem ti pinglové si začali myslet, že ta hospoda patří jim a ti majitelé tu jsou pro ně a ne oni pro ty majitele. Proč jsme jim umožnili takto uvažovat, je naše chyba. Ty kecy o demokracii a svobodě k tomu přispěly. Teď je otázka "co s tím, co s těmi šmejdy?" Hej hou

  OdpovědětSmazat
 10. Teda mládeži dneska si to teda užívám, to co vyšlo dneska na Tedescu a včera Pjakin, no to jsou bomby vyššího kalibru. Pokud to takhle půjde dál (vidím, že určitě ano) tak to bude naprostá bomba, pro slušnou, normální i když né moc bohatou většinu lidí. A o tom to je. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 11. Jen jedenkrát v celé pohadrákové éře byl učiněn pokus o nápravu poměrů v ČT a všichni víme, jak to dopadlo. Je mi záhadou, proč jsou všichni veřejní činovníci z darebáků v Čt tak připodělaní a proč se jich tak bojí. Co za tím je? Umí to někdo vysvětlit?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já píši všem poslancům včetně vlády a všichni mlčí,myslím,že Dvořákova banda má kompromitující materiály nebo přístup k nim.Nikdo mi z poslanců,senátorů a vlády neodpověl.Jiné vysvětlení neznám.

   Smazat
  2. Tak nějak to bude. Ten princip funguje. Proto se taky do vrcholných funkcí nemůže dostat nikdo čistý a slušný. Jenom dacani, na které existuje vhodné kompro. Kruci, ale copak na Dvořáka a na ty jeho zbrojnoše nic není?

   Smazat
 12. „Kvůli tomu, že nafilmoval ty dobytky, co prznili nezletilé dívky, má jít do kriminálu?!“ Okamura je ve varu:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Kvuli-tomu-ze-nafilmoval-ty-dobytky-co-prznili-nezletile-divky-ma-jit-do-kriminalu-Okamura-je-ve-varu-589121

  OdpovědětSmazat
 13. „Právní systém a důvěra v právo se tím v ČR nutně znevěrohodnily.“ Europoslanec Zdechovský podá EK podnět proti ČR:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019071510342913-pravni-system-a-duvera-v-pravo-se-tim-v-cr-nutne-zneverohodnily-europoslanec-zdechovsky-poda-ek/

  OdpovědětSmazat
 14. přetrhli penizkovody za sledovanost ato se v rozvinutym kapitálismu nevyplaci už jen proto jak vovčan miluje hentu onu vyvaženost akdyž neni dostava vosipky

  OdpovědětSmazat
 15. Proč nezměnit stávající vysílání ČT na kódované, kdo zaplatí bude mít celý jejich "balíček".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože ČT je veřejnoprávní televize.

   Smazat
  2. Na to se zeptejte těch co užívají výhod poslaneckých a vládních koryt.Na mé maily zatím nikdo z těchto uživatelůkoryt neodpověděl,možná se toho debila Dvořáka a Šámala s Mrzenou bojí ?

   Smazat
  3. Pro Anonymní16. července 2019 12:32 ono by stačilo některého z hajzlů v čt třeba z neopatrnosti náhodně fyzicky částečně likvidovat.Ostatní by se posrali strachy.

   Smazat
 16. http://www.skrytapravda.cz/domaci/2570-pad-ceske-televize-se-zrychluje-stala-propaganda-propagandistickeho-deniku-n-potvrzuje-nestrannost-a-vyvazenost-verejnopravniho-media
  https://www.ceska-justice.cz/2019/06/jaroslav-fenyk-se-boji-marie-benesove/

  OdpovědětSmazat
 17. že vám není hanba,máte vsobě tolik nenávisti.

  OdpovědětSmazat
 18. Tak mně napadlo, jestli tím, že Staněk prokázal vysokou odolnost a začal protikorupčně jednat, nedošlo TV, že by na ně mohlo také dojít. Tím by se mohla začít Staňkova pozice silně měnit i v ČSSD. Jenže nemusí jít jen o hrátky s místem ministra. Víme co politici umí. Viz pád Nečasovy vlády, obvinění Babiše. ...

  OdpovědětSmazat
 19. Tak to je ono o co jsme bojovali před listopadem. Skutečně musím potvrdit, že vstup vojsk VS v roce 68 byl mírovou misí, která zabránila o 20 let tomu bordelu, který prožíváme v naší společnosti. Ne Babiš či Zeman, ale zdegenerovaná pražská kavárna musí pryč.

  OdpovědětSmazat
 20. Dřív nebo později stejně praskne co bylo skutečným důvodem dění okolo Staňka.

  OdpovědětSmazat
 21. Je to strach z pravdy,jež stejně jednou vyjde.
  https://aeronet.cz/news/svodka-mafie-2-vysetrovaci-spisy-karel-zenon-a-sky-soft-odhaluji-napojeni-cssd-a-top09-na-financni-toky-podnikatelske-a-justicni-mafie/

  OdpovědětSmazat
 22. ČT je stoka, je smutné že tuto tragédii musíme financovat z peněz daňových poplatníků.
  https://www.epshark.cz/clanek/1994/prohlaseni-k-situaci-v-ct

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve zprávách na ČT se snad už 10 min. věnují projevu Jakeše na Červeném Hrádku. Ta novinářská hovádka si opravdu myslí, že normálního člověka tohle "výročí" nějak vzrušuje. Dokáží si přiblblí propagandisté na chvíli představit, že si v roce 1948 připomínají komunisté projevy císaře Františka Josefa I.? V principu by se jednalo o stejnou stupidnost. Veřejnoprávní televize se však takové debility nebojí, však občan poplatky každý měsíc vysype. Prostě obyčejné duševní a morální zrůdičky...

   Smazat
 23. Korytářům ve vládě,senátu a poslaneckých korytech to zřejmě vyhovuje.

  OdpovědětSmazat
 24. Já jsem pro fér daňové úpisy TV, dobrovolně upíšu ČT za dokumenty 20kč, Primě za ZOOM 50kč, Nově za sport 50kč a Barandovu za Arenu 15Kč. Žel nikdo se mě neptá (demokracie sem, demokracie tam) a totáčově nacpe moje peníze do služby, kterou nepoužívám.

  OdpovědětSmazat
 25. Problém není jen v poplatcích pro hnusnou ČT ale podobné hnojiště je i ČR na všech frekvencích, třeba radiožurnál. Chválím Slovensko, protože tam to svinstvo sesypali do jednoho pytle a mají radu společnou pro oba veřejnoprávní kanály. U nás to jsou také kanály, ale v tom smradlavém slova smyslu. Nedávno jsem omylem přepnul na pořad "dobré ráno" a zrovna tam nějaký moderátor ČT vyprávěl, s jakým dojetím připravují komentáře k r. 68 a zejména k lumpárně zvané "sametovka 89". Nejspíš byl tak rozrušený, že se u toho "udělal". Když člověk poslouchá ty jejich slovní průjmy a myšlenkové onanie, tak se ani nedivím, že i moderátorky prodělávají ty nejsladší orgasmy. Kdysi nějaká herečka prohlásila, že kultura je prostitutkou politiky. Za pár dní to budeme mít potvrzeno, protože tolik utrpení, co prý řada komediantů musela v minulosti prodělat, by snad porazilo i tu vesmírnou černou díru a že ta prý spolkne všechno včetně
  světla.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.