Reklama

sobota 6. července 2019

Zarputilý boj Masarykova lidu o duši národa

Lubomír Man
6. 7. 2019
Na ulicích ho neuvidíte, nespatříte ho v kavárnách, úřadech, obchodních centrech, je na první pohled nepostřehnutelný, ale je zde a zuří v pozadí všeho zjevného a zřejmého, co se nám staví před oči. Je to boj Masarykova lidu za pravdu a proti lži nepřátel našeho národa. Byl zde už počátků našeho státu, kdy se proti Masarykovi srotili agrárníci, nenárodní šlechta, klerikálové, komunisté a sudetští Němci.Do ilegality odešel Masarykův lid za německé okupace, zmátořil se až ve třech letech po ní, a do ilegality se nuceně odebral znovu v době totality komunistické. Vyšel z ní až po sametu 1989 s nepřáteli už pozměněného druhu, než byl původní prvorepublikový. Agrárníci, nenárodní šlechta, klerikálové a nikoliv už sudetští Němci, ale jejich čeští nohsledi, utvořili jakousi alianci masarykovských nepřátel s Havlem a Schwarzebergem coby jejími představiteli nejtypičtějšími, zatímco komunisté přešli de facto na stranu Masarykova lidu.

Ale byla zde i důležitá obměna další: svět kolem nás, resp. ta část světa, do které nás po sametu prezident Havel zavedl, byla stokrát přátelštější vůči protimasarykovské alianci, než vůči Masarykově lidu. Navíc měla i peníze a též díky jim přešla téměř všechna naše média do rukou protimasarykovské aliance - a Masarykův lid se proti ní ocitl bezbranný s výjimkou jediného. Na jeho straně zůstala pravda. Jenže bez přístupu k médiím nebylo jak tuto pravdu lidu sdělovat – a pravda tak dál pokračovala v cestě ke svému pomalému, ale o to jistějšímu zániku, s nímž se samozřejmě pojilo i defititivní vymizení Masarykova lidu.

A jako se v hodinách nejtragičtějších zrodil zázrak na Marně či u Stalingradu, zrodil se tehdy i zázrak zrodu internetu. Natolik dostupného, že si jej dokázali pořídit i ti nejposlednější z družiny Masarykovy. Vše předtím jim bylo odepřeno, tisk, rozhlas a televize – a teď se před nimi objevilo médium, u něhož nestál nikdo, žádný úřad, který by jim do něj zakazoval vstoupit - a oni do něj tedy vstoupili. Stvořili weby, oslavující vše, co nemohli dříve oslavovat, a sdělující lidem pravdu, která jim dříve sdělována být nemohla.

A pravda, položená už na máry a připravená k odvozu k čerstvě už vyhloubené díře, začínala těmi zprávami nového média znovu ožívat. Z počátku přijímána jen hrstkou lidí, která se časem začala rozrůstat, takže dnes čítá už i desetitisíce. Ve srovnání s miliony, polykajícími informace z oficiálních médiíí, sice jen kapka v moři, ale proti situaci bezprostředně posametové přece jen pokrok.

Takže situace v našich médiích vyhlíží dnes takto: aliance protimasarykovská má pro prosazování a šíření své politiky k dispozici v podstatě všechen náš tisk, všechen rozhlas a mohutnou finanční podporu i ze zahraničí (Tiger Holding Four – USA /Soros/ - podporuje Seznam.cz, Novinky.cz a Stream.cz), (Greenberg investment B.V – Holandsko /Soros/, a Innterscope Limited – Britanie /Soros/ vlastní společně Czech Media Invest financující např. Blesk) - zatímco Masarykův lid se soustředěné přepadové palbě ze všech těchto i dalších moždířů propagandy brání z podzemních nechráněných stanovišť internetu. Bez peněz, bez jakékoli podpory státu či ze zahraničí a vlastně jen v naději, že pravda Husova a Masarykova se opět stane pravdou našeho lidu ve státě obrozeném a svébytném. A nikoliv už tedy ve státě pouze severoatlantickou pravdou svázaném a proto i vazalském, jakým je dnes. Ve státě, v němž bude znít celá škála hlasů a njikoli hlas jen jeden. Ve kterém bude na všech úrovních žít diskuse rozličných a třeba i zcela protichůdných názorů, z jejichž střetu – jak nás Masaryk učil - jedině může vzejít správné řešení. Ve kterém se tzv. fejky čili desinformace nebudou hledat výhradně jen na straně masarykovských internetových webů, jak se to s velkou pompou právě v těchto dnech připravuje, ale všude, a tedy i na straně médií oficiálních. A že nám tedy např. právě tato média oficiální prozradí něco málo i o onom fejku nejostudnějším a nejvýmluvnějším, a totiž o plynovém útoku syrských sil v Dauhá, který v médiích celého západního světa a tedy i u nás rozpoutal bouři – a který se vůbec nestal. Ve kterém noviny a časopisy nebudou všechny vyluzovat totéž, ale každý z nich bude mít svou vlastní tvář a postoj - a nebude tudíž Reflex jako Respekt, Právo jako MF Dnes a ČT jako Nova. V němž nebudou novináři Masarykova lidu za zveřejnění článku vyslýchání policií, jak se to dnes děje ostravskému novináři Břetislavu Olšerovi, a jeho kolegové nezůstanou na věčné časy jen skloněni nad internertovou klávesnicí a na věčné časy též bez jakékoli odměny za svoji práci. A to jen za ten svůj hřích, že vyslovují názory a ideje zakladatele tohoto státu.

A kdo je vůbec víc a výš než náš někdejší prezident, že nad jeho odkazem se u nás dnes nese tak hluboké a podivné ticho?

19 komentářů :

 1. neviditelnypes.lidovky.cz

  PRÁVO: Svoboda slova? Jak pro koho - Neviditelný pes
  27. 2. 2019 · Vědom si toho všeho, spisovatel a novinář Břetislav Olšer zhruba před rokem převzal na své ... Trestní stíhání probíhá pod dozorem Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 1, jehož činností jsem se ...?

  Spisovatel a novinář Břetislav Olšer zhruba před rokem převzal na své internetové noviny Rukojmí.cz z webu Aeronet článek „KZ Arbeitslager Lety a jeho pravdivá historie, která se dnes nehodí!“. Kdosi ho udal a v těchto dnech obdržel od pražské policie sdělení obvinění pro přečin popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia?

  Čestný muž, věřící katolík, který by v krámě neukradl housku, i kdyby mu hrozila smrt hladem, v jehož případě násilí, páchání ukrutností a jejich schvalování jsou v rozporu s jeho vírou a jsou mu bytostně cizí, který nikdy nečelil policejnímu vyšetřování, natož aby stál před soudem jako obžalovaný, najednou ve věku 72 let se má vyrovnat s představou, že nebude sledovat hlavní líčení z lavic pro veřejnost a pak o něm psát článek pro Rukojmí, ale ocitne se na lavici obžalovaných a možná se dočká i odsouzení. Je to pro něj zvlášť nepříjemné právě v této době, kdy se chystá na měsíční lázeňskou léčbu následků mozkové mrtvice!?


  http://neviditelnypes.lidovky.cz/pravo-svoboda-slova-jak-pro-koho-dah-/p_spolecnost.aspx?c=A190225_215904_p_spolecnost_wag

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přeji brzké uzdravení pane Břéťo Olšere, v mysli je ignorujte, Vaší povinností k sobě je nyní, starat se jen o své zdraví. Zdar!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Bože bože, kohos to pustil z psychiatrie?! Nešlo by samozvané "historiky" typu anonyma 4:05 resp. 4:18 resp. 4:37 nějak izolovat od normálních lidí? Proč musí veřejnost otravovat (doslova) jedy svého chorého mozku?

   Smazat
  4. Jest něco zvláštního na době, kdy se rebely stávají místo mladých ctihodní starci! Abych parafrázoval Petra Hampla ze křtu knihy Odhalujeme Putinovy lži.
   Situace je nastavena tak, že temné nadnárodní síly mají takové nástroje a prostředky, že dokáží ovládnout mladou a naivní část našeho národa. Dělo se to u indiánů, děje se to v mnohem sofistikovanější podobě u nás. Je to skutečný boj za existenci a práva našeho národa.

   Smazat
  5. Jurečka (KDU-ČSL): Ministr Staněk se rozhodl hrát historickou úlohu užitečného idiota

   Opět se bývalý ministr Jurečka ozval, ať si vzpomene, jak úřadoval on.

   Smazat
  6. 4:05, 4:18, 4:37 chorobné blouznění nemocného člověka?

   Smazat
  7. Trochu zminek v pravde a hned se na vas vrhnou mistni kostizerove urcite taky yntelygendi /asi z Kostnice taky/,s kosou a vsecko ukrutne zamaznou. Nezbyde jedina slabika.Pravda jim taky neda spat.Jinak by skoncili na hajzlu aby si nepo svatecni podlikacky..

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 3. Internet má obrovskou výhodu, nemůže nahrazovat toaletní papír.

  OdpovědětSmazat
 4. nějak se vám z toho vytratili Češi a Český národ.
  Jako vždycky

  OdpovědětSmazat
 5. H m m m m ? - 3:12 v Kremlu se onanujeou ?
  Tak to jsem jeste neslysel !

  OdpovědětSmazat
 6. NO A CO???
  I kdyby byl... znám mnoho velice slušných lidí s touto odchylkou. Důležité je že mu to v nebrání ve státnických rozhodnutích.

  OdpovědětSmazat
 7. Jen pro drobné zpřesnění: onen falešný chem. útok se měl stát v Dúmě (a ne v Dauhá). Nestal se ani tam ani tam. A ani v Chán Šajchúnu, pro který US koalice zločinně zaútočila na Sýrii.
  --
  A ano, doufám, že většina našeho národa se stále ještě hlásí ke tradici Husově, a nikoliv Koniášově (či Havlo-Schwarzenbegrově).

  OdpovědětSmazat
 8. Já neustále bojuji proti všem propagandistickým lžím, převážně trvale plynoucích s euroatlantického prostoru Znám pravdu o ekonomice, politice příčinu záměrné vady finančního systému a stav přírodních zdrojů. Vše, co vím, říkám a píši, je poslední varování před systémovým globálním kolapsem. Dokud v USA nevezme otěže řízení do svých rukou plně Trump a jeho tým,tak deep state plný agresivních parazitů bude chtít silou uchvátit to, oč v poslední době přichází. Za to budou USA potrestáni kolapsem ekonomiky. Opět říkám, že kdo nezná KSB, ten nedokáže predikovat události, jež se teprve stanou, není-li součástí globální řídící elity.

  OdpovědětSmazat
 9. 10:15 = Ty bolsevicka zdechlino !
  My nevime kdo byl 9:34, ale ty nemas pravo mazat nikoho !

  A budes -li to delat a dozadovat se toho, tak BUDES VYMAZAN JEDNOU TY , TY SMARADE !

  At zije spisovatel Olser !

  OdpovědětSmazat
 10. Bohužel s lidmi co nejsou Češi ale rádoby Evropané kteří nenávidí vlastní národ se diskutovat nedá.

  OdpovědětSmazat
 11. Možná zdejší debaty uvolňují napětí u přispívatelů, něco jako skupinové terapie, ale obsah bývá řídký.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.