Reklama

neděle 14. července 2019

Zbořil: My vlastně už ani nevíme kdo řídí ČSSD, Petříček nebo Hamáček? (VIDEO)

Zdeněk Zbořil v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz
Zdeněk Zbořil a -rp-
14.7.2019 PrvníZprávy
Krize uvnitř ČSSD se prohlubuje, my už vlastně nevíme, jestli této straně nevládne nějaký štáb pana Petříčka a nebo předseda strany, který vládne, protože je náhodou ministrem vnitra, říká Zdeněk Zbořil v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz.Tento týden to vypadá, že se nic neděje, ale přesto se objevily zajímavé hlášky na politické scéně. Ukrajinský prezident pozval Vladimira Putina i Donalda Trumpa k jednání do Minsku, což je komické, ale Zelenskij je přece komik. To bývalý ukrajinský prezident Petro Porošenko byl vypískán na předvolebním mítinku v Zakarpatské oblasti. A další zajímavá zpráva český ministr zahraničí Petříček odletěl do Gruzie, aby uklidnil situaci mezi Ruskem a Gruzií, poslala ho tam vláda nebo Lidový dům a nebo někdo jiný? Spor o odvolání ministra Staňka ukazuje spíše na krizi uvnitř ČSSD

A co vy na to pane Zbořile?
„Pravda je, že není žádná okurková sezóna, ale zpravodajce nahradili političtí komentátoři a podle toho to tak vypadá, buď se hádá z křišťálové koule a nebo že se nic neděje. <>> Ten případ s Vladimirem Zelenským, kdy pozval do Minsku německou kancléřku, francouzského prezidenta, Donalda Trumpa, britskou premiérku a Vladimira Putina, tak to nemohl myslet vážně, já si myslím, že to byla jenom zpráva pro voliče,“je přesvědčen Zdeněk Zbořil.

Eskalace vztahu Gruzie – Ruská federace, ministr Petříček odcestoval do Gruzie…

„Samozřejmě, že vztah mezi Gruzií a Ruskou federací eskaloval zákaz letů mezi Moskvou a Tbilisi, ale ten zákaz je důsledkem nějakého dění v Gruzii a to má podobu až nějakého protiruského rasismu. A do toho se najednou vložil ministr zahraničí České republiky Petříček a my nevíme kdo mu tu cestu připravil, kdo o ní rozhodnul , kdo přišel na to, že zrovna ministr Petříček má radit jedné nebo druhé straně v tom sporu,“ upozorňuje v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz Zdeněk Zbořil.

Krize v ČSSD…
„Musím říct, že krize uvnitř ČSSD se prohlubuje, my už vlastně nevíme, jestli této politické straně nevládne nějaký štáb pana Petříčka na ministerstvu zahraničních věcí a nebo předseda strany, který vládne, protože je náhodou ministrem vnitra a nebo zda tedy o osudech rozhoduje celý Lidový dům, ale protože Lidový dům je uvnitř tak znesvářený , tak jeho rozhodnutí mohou být překvapivá, ale nikoliv trvalá,“ domnívá se Zdeněk Zbořil.

Podrobnější analýzu si můžete poslechnout v následujícím rozhovoru Zdeňka Zbořila pro Prvnizpravy.cz.13 komentářů :

 1. http://www.rukojmi.cz/clanky/8496-cssd-je-davno-mrtva-jenom-hamacek-a-spol-si-mysli-ze-je-zatim-na-aro

  OdpovědětSmazat
 2. To je naprosto jedno jestli petříček nebo hamáček jsou oba stejní.

  OdpovědětSmazat
 3. Blokáda musí skončit: Německo chce vytvořit koalici ochotných, která by si rozdělovala migranty:

  https://cz.sputniknews.com/svet/2019071310335026-blokada-musi-skoncit-nemecko-chce-vytvorit-koalici-ochotnych-ktera-by-si-rozdelovala-migranty/

  OdpovědětSmazat
 4. Je vcelku lhostejné kdo tohoto budoucího trpaslíka řídí. Spíš je zarážející jakým způsobem tato strana, stejně jako v minulosti jiné marginální strany /VV, zelení, ODA a pod. /, ovlivňuje zahraniční a vnitrostátní politiku země.

  OdpovědětSmazat
 5. Spíš jde o to,kdo řídí oba,jak Hamáčka,tak Petříčka.
  Jenže,zahraniční politika je věcí celé vlády,takže o všem ví Babiš.

  OdpovědětSmazat
 6. Strmý pád už je většinou neřiditelný a nevratný.Už jim není pomoci /komu není rady .../

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Situaci v ČSSD dobře dokumentuje diskuze na Neviditelném psu:

   Tak Schořík dnes bude slavnostne pálit členskou legitimaci socanů. O víkendu prohlásil, že pokud dnes neodejdou z vlády, tak v socdem končí.
   Re: Skončil jsem. Akorát legitimace už nemáme, takže nemám co pálit :).
   Jedině snad letošní známku potvrzující že jsem zaplatil členské poplatky..
   Re: Zavidím vám pane Schoříku ...jste strana "jednoho muže" ....!!
   Re: Známku? A do čeho jste ji vlepoval, legitimaci nemaje? :-)
   Re: To je právě jedno z velkých tajemství Socdem. Kdysi dávno se do něčeho lepila. To něco ale už není a známky zůstaly..
   Re: Rozumím tomu správně, že známku jste fyzicky obdržel, ale nebylo ji kam vložit/vlepit?
   A takoví zoufalci nám mají vládnout? :-)
   Vítejte každopádně v "novém", post oranžovém světě.

   Smazat
 7. Ministerstvo zahraničních věcí ČR řídí z Černínova paláce velicí důstojník JUESEJ velvyslanectví v Práglu.
  Petříček i Hamtáček jenom ve funkci užitečných idiotů plní jeho příkazy a to vzorně a bezodkladně. Jak jsem koupil, tak prodávám (po židovsku).
  ĎT a SS

  OdpovědětSmazat
 8. ČSSD řídí "ilumináti"bafunáři" zpovzdálí manipulují s "přáteli"z vedení socanů ,aby se ti chovali tak aby temné síly v pozadí dosahovali prostřednictvím strany co největších finančních zisků.Hamtáček je jen figurka kterou kdosi postrkuje

  OdpovědětSmazat
 9. Já myslím, že je řídí Poche. A oni pak potažmo řídí Babiše.

  OdpovědětSmazat
 10. Křišťálová koule mi odmítá odpověď.

  OdpovědětSmazat
 11. Saturnin by řekl- ví Bůh => "výbuch".

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.