Reklama

úterý 2. července 2019

Zeman, Zeman a zase ten padouch Zeman

Ministr A. Staněk a prezident M. Zeman
Alexandr Špáta
2.8.2019
A zase tu máme vymývání mozků. Tak jak to je stran prezidenta a odvolání ministra Staňka premiérem. Zopakujme si základní dějovou linku.Staněk odvolal Fajta za miliónek, jenž si uloupl ze sponzorského daru a za turecké hospodaření v NG. Ozvala se část „umělecké fronty“. Hamáček a ČSSD „přesvědčí“ Staňka, aby podal demisi. Prezident si povolává Staňka na Hrad, ten mu potvrzuje, že demisi podal na nátlak ČSSD, prezident demisi odmítá s tím, že trestat ministra za to, že zasáhl proti tureckému hospodaření je nefér.

Premiér Babiš po schůzce se Zemanem zpochybnil okolnosti Staňkovy rezignace, označil ji za neobvyklou. Při jejím oznámení totiž ministr kultury napsal, že se rozhodl skončit nikoli z vlastní vůle, ale na základě požadavku Hamáčka.

Hamáček tedy tlačí na premiéra, aby podal návrh na odvolání – a to na základě koaliční smlouvy, kterou Hamáček vysvětluje tak, že premiér nebude lustrovat nominanty ČSSD na ministry s tím, že pokud nevyhoví odejde ČSSD z vlády.

Premiér na základě koaliční smlouvy (podle svých slov) koaličnímu partnerovi vyhovuje a podává 31.5. návrh na odvolání Staňka.

Zeman veřejně opakuje, že o odvolání rozhodne až poté, jak dopadne Staňkovo trestní oznámení. Že mu ústava žádnou lhůtu nenařizuje.

25.6. Jedná Zeman s kandidátem na ministra kultury Šmardou a sděluje mu, že s jeho jmenováním počká, až jak dopadne prověření trestního oznámení Staňka.

27.6. jedná Hamáček se Zemanem na Vysočině, kde mu svůj názor Zeman zopakuje a Hamáček oznamuje, že jsme na hraně ústavní krize. Zeman odmítá ultimáta ČSSD a nabízí smírčí jednání mezi Staňkem a Hamáčkem. Sociální demokraté hrozí kompetenční žalobou, k čemuž se vyjadřuje Babiš tak, že ke kompetenční žalobě nevidí důvod.

Jihočeské krajské předsednictvo ČSSD podpořilo na svém pondělním jednání (24.6.) ministra Staňka a jeho boj za transparentní a hospodárné využívání peněz v kultuře a vyzvalo vedení ČSSD, aby jej podrželo ve funkci a neustupovalo tlaku části kulturní fronty a některých jejích tlampačů novinářů.

Ministr Petříček potvrdil, že ČSSD položila Babišovi nůž na krk. Buď výměna ministrů a koalice nebo odchod z vlády.

A dějí se věci. Kysela, Kudrna a další. Prezident musí vyhovět návrhu premiéra bez zbytečného odkladu. Zeman už si zase dělá co chce. A rozjely se obvyklé tirády příslušných novinářů a komentátorů na Zemana.

Kysela, Kudrna vykládají ústavu – a správně. Vykládá ji i Rychecký. Jenže, jenže - oni nepopisují reálnou situaci, jen vykládají obecně ústavu – znovu bez jakékoli vazby na reálnou situaci. Ta je přece poněkud jiná.

Opakuje se v podstatě totéž co s Pochem. Cože to tenkrát řekl premiér Babiš? Nu když si Hamáček vykládá koaliční dohodu, jak si ji vykládá a sere na ústavu neb premiér sestavuje vládu, z čehož nepochybně vyplývá, že mu snad je něco do toho, koho navrhuje personálně jeho koaliční partner a Hamáček vykládá koaliční dohodu tak, že on je premiérem za socdem část vlády, má zkrátka problém s prezidentem on, ať si ho i vyřeší. On se bude držet koaliční dohody. Tehdy Hamáček ustoupil a tak máme ministrem zahraničí Petříčka.

Nu a je Hamáček partnerem pro jednání s prezidentem? Není, tím je premiér. Nu a Hamáček až 27.6. zjišťuje, že tím partnerem pro prezidenta podle ústavy není on, ale holt premiér Babiš. A tak teprve teď jde za Babišem a jak dí Petříček, dávají mu nůž na krk. Protože pro ně už asi cesta zpátky není. Oni vyhrožovali prezidentovi kompetenční žalobou aniž brali v potaz veřejné tvrzení premiéra, že důvod ke kompetenční žalobě nevidí, aniž brali v potaz, jak se premiér dívá na jejich odvolání ministra Staňka – viz výše tučnými písmeny.

Kde tedy je ten Kysela se sedmi tituly před a sedmi tituly za jménem mimo? Nu v tom, že podle ústavy je věcí premiéra způsob jednání s prezidentem, že je jen na něm jak bude reagovat na to, že prezident chce počkat, jak dopadne prověření trestního oznámení Staňka, že je věcí premiéra kdy a zda podá kompetenční žalobu, není to věcí ani Kysely, ani Kudrny ani novinářů ani komentátorů. Tedy pokud se budeme držet té ústavy. Ti jmenovaní mohou jen sděliti, co by oni na kterém místě dělali, a jaké jsou jejich názory.

Máme ústavní krizi, když prezident a premiér se neblokují a jednají? Asi těžko. Jsme možná na prahu vládní krize, kterou rozpoutal Hamáček a ČSSD svými ultimáty.

Doporučuji, a to velmi, pustit si, co k Fajtovi v NG říká Knížák a jak vysvětluje ty protesty zahraničních galerií. Je to vskutku velice výživné a Knížák dobře ví, co dí.

https://www.ceskatelevize.cz/porady/11412378947-90-ct24/219411058130627/    (ve 20:14)

A pak tu je hodnocení Gerlocha, toho co žaluje Zemana za Karlovu univerzitu stran nejmenování profesorů, ale jinak je prý k Zemanovi vstřícný, pročež byl „ctihodnými“ senátory shledán jako naschvál Zemanovi naprosto nezpůsobilý – kádrově (viz důvody, jež uváděli).

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/ustavni-krize-vladni-krize-kompetencni-zaloba-zeman-hamacek-babis-ministr_1906281034_per

95 komentářů :

 1. Kde to žijeme,co se to stalo s lidmi.veřejnoprávními médii,novináři a inteligencí? Není to první případ kdy slušný člověk upozorní na korupci a rozkrádání je na místo pochvaly odvoláván! Hamáček a jeho končící vládní strana si říkají o podání trestního oznámení z důvodu maření soudního projednání žaloby podané ministrem. "Nezávislá" justice MLČÍ!!! Kdo ji platí,proč je neodvolatelná,co to je demokracie nebo korporátní kapitalismus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:47...absolutní souhlas...ČSSD měla příležitost, se za Staňka postavit, chránit proti šikanování ze strany póvl klaky tzv. umělců...a tím si získat jakousi autoritu...místo toho si sedli na zadek před lidmi, kteří je nikdy volit nebudou a ztratili možný hlas těch, kteří je mohli volit !

   Smazat
  2. to i komunisti za totače měli větši fištron o spravedlnoati než tahle umělohmontna rychlokvašna krasotinka velice vistižně znama jako pohroma venezuela jen ten bobiš mi tam nesedi a že vubec tohle dovolil stakovou nulou byt ve vladě to ministr staněk je proti tomuhle neštěsti zuperman ktery vi tolik co malačka nikdy vědět nebude sice ma paninka velkou hlavu ale to ještě neznamena že je tam nějaky mozek

   Smazat
  3. 11:47
   Člověče, proberte se. Nezávislá justice s tím nemůže nic dělat. Pan Staněk podal na SZ trestní oznámení.
   Mně je teda nějaký Staněk a jeho partaj úplně fuk, ale nějak jsem si nevšiml, že by někdo mařil nějaké soudní projednání čehokoliv. Ale vy to máte dost slušně pomotaný.

   Smazat
  4. Přidám ještě jednu jobovku.....Institut Václava Klause přišel o jednoho ze svých největších sponzorů…..

   https://www.seznamzpravy.cz/clanek/institut-vaclava-klause-prisel-o-jednoho-ze-svych-nejvetsich-sponzoru-75332?dop-ab-variant=16&seq-no=1&source=hp

   Smazat
  5. K 22:35. Naštěstí odcházejí sponzoři i toho candrbálu v Karlových Varech. Co je to za sešlost? Denně sledujeme na Seznamu, která VíajPí k...a tam přijíždí s co největším dekoltem, opálené od moře, kde se jen flákají.I ten Bartoška na tu ožíračku ještě dostane od státu 25 melounů. Kde to žijeme - samá politická neziskovka - jen kritika režimu a podpora EU a migrantů. Běžte do p..ele !!!!!!

   Smazat
  6. 9:05 Troškaři lepší info si sežeňte!

   MFFKV dostane od daňového poplatníka na rok 2019 celkem 54.000.000,-Kč přes ministerstva, kraje a města atd.!

   Smazat
 2. ČSSD si hraje na silného. Hrozí odchodem z vlády, jenže to má háček v tom, že by museli odejít všichni její ministři. Když demisi nepodá ministr zemědělství Toman, jsme u scénáře roku 1948. Babiš se vrátí z Hradu s novými ministry a ČSSD bude mimo hru.

  Podobnou politiku hraje Jana Maláčová. Její jediná přednost je "svazácké" nadšení. Její důchodová komise je k ničemu, protože je založena na podvodně zvoleném termínu "spravedlivý důchod". Tento účelově zvolený posun totiž umožňuje označit jakékoli přidání komukoli za úspěch: důchody jsou spravedlivější než byly.

  Žvanění o (ne)spravedlnosti důchodů umožňuje dvojici Maláčová - Nerudová ignorovat základní problémy společnosti, tedy chudobu, lichvu, exekuce (které se týkají 10% populace) a nedostupnost bydlení.

  Neexistuje spravedlivý důchod, existuje jen odhadnutelný příjem, který jednotlivec potřebuje k zajištění základních životních potřeb a udržení střechy nad hlavou.

  Vrchnost se dřív vydávala inkognito mezi lid, aby viděla, jak se věci ve skutečnosti mají. Měl bych pro zmíněné dámy návrh: Nechte se namaskovat a běžte se podívat, jak zacházíte na úřadech s žadateli o příspěvek na bydlení (převážně se staršími ženami) nebo si zkuste najít malý byt. Pak se budete stydět za to, co veřejně proklamujete.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:59 Tyhle osoby se rozhodně za nic stydět nebudou

   Smazat
  2. ...prostě aSociální paDemokracie, nic víc, nic míň, než vždycky za těch víc než 100 let existence byla...

   Smazat
  3. 13:48
   Neůište nesmysly, je obrovský rozdíl mezi dnešní a minulou soc. dem. To co předvádí dnes to je výsměch zakladatelům strany. Jenom opakujete hesla těch, kteří neznají historii.
   Václav

   Smazat
  4. jen se divim bavičovi že ji ten pasqvil neomlati o tu jeji nafoukanou palici co to je proboha spravedlivy duchod to jako že budou brat všichni podle ministra spravedlnosti či co nejhorši na te jeji mozkovně je že se dosud nenašel žadny jura ktery by ji zkrotil jak cvičenou slepici a s hamtačkem ktery je neustale mimo misu to je fakt duo k pohledani to jako že cikani buodu mit duchod spravedlivy že jim přispěju ze sveho nebo jak to bude ta spravedlnost a čim se bude měřit jestli podle kdo jak je tlustej nebo jak je hubenej nebo poldle pindika či pindiny ti pitomci před kamerami ještě dělaji jakože to muže by něco užasneho co tady ještě nebylo což nakonec bude asi real jestli se nikdo v posranecke lavici neprobudi včetně okamury a to že uběhlo 600 let od prvni defenestrace by se taky mělo zopakovat

   Smazat
  5. Milý 15:30-kdyby socdemáci nestáli za hovno už u vzniku 1. sv.války, neproběhla by a proto se od té československé odtrhla většina členů a založila v květnu 1921 Komunistickou stranu Československa...Dejiny téhle země nezačaly "Velkou listopadovou sionisticko-homosexuální revolucí" v listopadu 89, ani Vítězným únorem a ani povalením toho pyje p.Marie na Staromáku...a už vůbec ne narozením tvé maličkosti, ty červe...

   Smazat
  6. Stanislav Yester3. července 2019 11:30

   Pane Jiří Jírovec to je zajímavé, já jsem na NR u Vl. Černíka popsal totéž co Vy, jinými slovy k tomu jsem připojil příjem politiků manželů Maláčové a Chmelaře, oba ČSSD (cca 500.000,-Kč), její VIP pobyt na letošním ročníku MFFKV, lži o boji s obchodníky s chudobou, lži o důchodové reformě, populismus ČSSD, jinak pouze prospěchářství, záměrně velkými písmeny, za které jsem se čtenářům omluvil v závěru a přes noc zmizeno, ptal jsem se druhý den, opět velkými písmeny, ticho! Pročpak, pravda nevoní?

   Smazat
 3. Bude moc dobře když čssd odejde i se svými ultimáty aspoň se zbavíme hamáčka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:07 "Bude moc dobře když čssd odejde i se svými ultimáty aspoň se zbavíme hamáčka." - Čoujeku, Vy
   jste na to káp! Konečně někdo udeřil hlavičkou vo
   ultimáta! Prezident je všechny odhalil tak, že prohlédl jejich ultimáta, do ústavních traktátů šalebných, ukrytých! I Vy byste zasloužil! Nějaké vyznamenání. Metál, šnuptychlem prezidentovým, čerstvě použitým, jímž jedním pohybem následně pak skráně své od potu hojného si otírá (jak nutí Ho zvyk Jeho), z obouch stran do oslepujícího lesku vysidólovaným! sck

   Smazat
  2. 12:07
   Hámáček je něco jako klon Sobotky. Ještě než dojede na hrad tak bude říkat . Já to tak nemyslel. Já jsem chtěl, aby jste odešel Vy pane presidente a primier Babiš. My to zvládneme.
   Václav
   .

   Smazat
  3. 15:33
   Doplňuji: tentokrát by ho mněl pan president tou hůlkou nejen upozornit, ale přetáhnout.

   Smazat
  4. Hami bojující, dokáže rozladit jakeš-takeš hrající vládní orchestr(za standup potlesku opozice), která nic nevymyslela. Zato stále číhá na každou vhodnou příležitost s heslem : k vládní krizi, vždy připraven. Kdyby se intenzita věnovaná zdejším kohoutím zápasům věnovala rozvoji země, možná by se dalo dohnat Německo dříve, než za 80 let. Za dnešní situace je jasné, že když Hamiho budou tlačit boty, tak zatáhne za brzdu a zastaví i Pendolino. Kdyby kluci trochu přemýšleli a zkusili se spolu rozumě dohodnout, získali by určitě víc stálých voličů a sympatizantů a nemuseli by zakládat další nové strany.

   Smazat
  5. 15:06 Vám ten šnuptychl prodám abyste si mohl utřít tu uslintanou hubu.

   Smazat
  6. Pane Václave přesně tak čssd je opravdu v koncích a hamáček je slizoun jak sobotka.

   Smazat
 4. Ovšem dnešní pokrokové celebrity mi to na Václaváku, Letné a i v mainstreemových sdělovacích prostředcích natřely bez obalu. Taková Aňa Geislerová, Bára Basiková, úžasný a nenapodobitelný Pavel Novotný, geniální režisérka Olga Sommerová, nedostižný bard Zigy Horváth, ikona herectví Mádl /křestní jméno jsem bohužel zapomněla a jsem líná to hledat/ a další a další si nebrali servítky. Starci – nikoliv na chmel, ale na školení. Je nutno vás vzdělat, osvítit, nacpat do těch vašich dutých a starých hloupých lebek moderní, pokrokové a jedině správné názory. Víte vy vůbec, geronti, jak ohrožujete tu naši vymodlenou, neposkvrněnou a jedině správnou demokracii toho jediného správného názoru a patentované naší pravdy? Takže školení – úžasní a nedostižní, charakterově neposkvrnění a poslední mladí a pokrokoví umělci v čele se Zdenkem Svěrákem se rozjedou po vlastech českých, krajích moravských a slezských a začnou poučovat ten nevzdělaný prostý lid. Vejdou, se zelenou ratolestí míru a krabicemi korálků a zrcátek do míst, kam nedosáhne signál ČT, kde si ti zaostalí venkované myslí, že internet se maže na chleba a nedej bože, že dva chlapi nemůžou mit spolu dítě.

  Už se na to těším. Na hlášení obecního rozhlasu, ve kterém proslavený herec a režisér Jan Hrušínský mladší, držitel několika cen – například cen vstupného, občerstvení a dotací do svého divadla, svým sametovým a vemlouvavým hlasem pozve nás, místní venkovské seniory. do obecní sokolovny na PŠM – ježíš, co to píšu…na osvětovou akci ve jménu demokracie. /Demokracie, vy tupci, je myslet si to, co si myslíme my, chápete?/

  Už je vidím, ty světem uznávané, mezinárodní festivaly a Oskary vyhrávající celebrity, jimž jenom vrozená skromnost zabraňuje se chlubit svými úspěchy na mezinárodních fórech, jak nám, zaostalým, Prahou, světem a cizími jazyky nedotčeným venkovanům budou, poté co rozdají korálky a barevná sklíčka, vysvětlovat ten jedině správný světonázor, ať už se týká vysoké porodnosti homopárů, neskonalých výhod přijetí atomových inženýrů, lékařů a vědců z rovníkové Afriky, a neomylnosti, ba věštecké osvícenosti vůdců Evropské unie, Francie a Německa.

  https://pravyprostor.cz/svata-prostoto/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...dopadnou jako Feri, s natrženou prdelí...on na ně a ty jejich chytrosti nikdo na venkově zvědavej není...

   Smazat
  2. Schuze parasitu vseho druhu si nasla odezvu u zboznovatelu..Kteri musi za KAZDOU CENU SI NAJIT totem okolo ktereho snazive pobihaji a vzhlizeji v obdivu k Hrusinskym ,Sverakum a jinym a pomahaji jim k vetsim korytum, ktere dostanou za zasluhy zniceni CR.
   Vzpoura hoven ma pak velke tradice vsude v Evrope..
   Nasleduje smrad masakru a krveproliti..Ktere se snazi nastartovat..A tak vzhuru do Sveraku fasismu, pod vedenim Sveraku a spol..

   Smazat
  3. Nejdrive chteji za kazdou cenu i za cenu velmi sprostych kanalii , plazu vseho slizu, ktere ukazuji a dokazuji co jsou ,jich rozkaz dne je svrhnout presidenta a potom JAKO VZDY dojde na jeho volice.
   To jsou zakony demokracie, ktera vzdy miri do fasismu masakru a teroru..A krvelacne diktatury predevsim.
   A o ktere akademici a jini ynteligenti a vedci, predni osobnosti "Kultury" pisi zboznujici ideologicke propagandy, ktere se vyznacuje prazdnym chaotickym zvanenim desorientovanych umeleckych zvatlu ,Kunderu , kam vitr tam Plast, dnes mi chybi jeste parasiticti "sportovci" a jejich kviceni /Kasparov a Soros hystericky jeci na nemeckou vladu rozkazy/, kteri za penize lidi se dostanou ke korytum a pak ihned prestanou byt cesi, Zoky preplnene spinavym bahnem nenavisti /protoze jejich nedostatecnosti, neschopnosti a nenormalnosti vseho druhu si ukajeji masturbaci svych zbesilych a uchylnych vasni a persentuji je ve verejnem deni . Musi byt stredem pozornosti za kazdou cenu a vysledky jsou chaos,zmatek a udense katastrofy..Nikdy nejsou schopni vyrobit nebo vytvorit ty nejjednodussi hodnoty. To prenechavaji jinym , tem co nemaji a hlavne nesmi mit zadna prava a nebo vyznam ale jsou uzitecni vsem parasitum..Davaji jim vse ,pracujici co potrebuji a jeste vice. Vseho a niceho nicemni intelektualove, co pisi stohy knih, vykrikuji naramna hesla plna pravdolasky.

   Smazat
 5. Hned po sametovám divadlu se dalo předpokládat, jak se bude vyvíjet následující budoucnost. Ti kteří ještě koncem listopadu 1989 vyhrožovali všem, kdo chtěl změnu, pomalu přebírali moc a upevňovali vedoucí pozice. Akorát už ne pod značkou KSČ. Potom jsme se z úst dramatika dozvěděli, že za minulý režim neseme všichni stejnou vinu. Gaunerům bylo ze dne na den odpuštěno, tak mohli začít drancovat. To, kam jsme se dostali, se dalo přesně očekávat. Vzpomínám na slova Karla Kryla, "jak chcete vychovávat lepší generaci, když vidí, že se zločin vyplácí".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nejen ujety nedramatik nam dal kolektivni vinu ale i soudruch klaus když podepasl cirkevni zlo když černoprdelnim zlodějum bylo navraceno co před tim ukradli aby se pak kolektivně odsoudil celički narod že černoprdelniky okradl zatimco to byl nějakej cisařpan co jim sebral majetky akomunsti to jen potvrdili ale už bez těch co kolaborovali s hitlerem ktreho jsme kolektivně vitali abychom ho pote kolektivně vyhnali teda ne mi ale nějaci zli rusaci co vykradli zase nas je zazrak ikdyž nevěřim a neznaboch že vubec ještě existujeme jako kolonie javim lid je pracovity až na ty netahla a komedianty ale to bylo odnepaměti jako byli kolaboranti už od stada opic v dobach kamenych

   Smazat
  2. V roce 1948 byli lidé v naší republice OKLAMÁNI komunisty. Ti slibovali lepší život. Všichni až na děti narozené po válce měli v paměti hrůzy a strádání a hlavně SLIBY, že půda bude patřit těm, kteří na ní pracují!!! Snad si ani nepřipustili, co je čeká, přestože jisté náznaky tu byly (jako znárodnění továren).
   Jediní, kdo z těch změn těžil cca do roku 1957, byli KOMUNISTÉ - ale POZOR, těch nebylo mnoho, na tehdejší počet, tak snad 10%
   Teprve po roce 1960, jak lidé zjistili, že "knížka" jim nese výhody, se jejich stav rychle rozrůstal.Proto bylo u nás 2X více komunistů než v SSSR.

   Po sametu nás prozměnu oklamala jen hrstka lidí, kteří se spolčili s těmi "bývalými". Ti zase prozměnu slibovali LIDSKÁ PRÁVA A SVOBODU a hlavně NEZÁVISLOST A SAMOSTATNOST!
   Výsledkem je to. že se zas týká snad 30% lidí. Ovšem těch, kteří si pořídili "knížky" po roce 1960 a později.

   Smazat
  3. 17:34 troufám si zeptat se vás, cosi ti komunisté, za dobu své vlády, přivlastnili. Moc měli v rozsahu zastávané funkce, kterou neměli doživotně a na majetek z té doby u každého jednoho laskavě ukažte. U Milouše Jakeše si stát s tím dal tu práci, u bývalých krajských tajemníků taky. A ticho po pěšině, čím to, asi?

   Smazat
  4. A ještě řekl u Černého v Tv "jak můžete dělat privatizaci, když nemáte zákony"?

   Smazat
 6. Pro socialistickou Prahu a Brno, pro politiky a premiéra Babiše i pro prezidenta Miloše Zemana, zkrátka pro všechny stále socialistické byrokraty a komedianty, dotování a granty.

  Kapitalismus vypadá takto MFF Praha, Moto-GP Brno atd.,
  oboje dotováno 50.000.000,-Kč, nechtěně i mou rodinnou!

  https://uloz.to/!8KeDcaXSf0HK/nascar-gp-most-elite-1-round-8-2019-mp4


  https://uloz.to/!fXofsl4o4jci/porsche-carrera-cup-most-race-1-18-05-2019-english-audio-comment-ts


  https://uloz.to/!kCSikIWF0fld/adac-gt-masters-most-race-1-18-05-2019-deutsch-audio-commentar-ts


  Troje prestižní závody na Aoutodromu Most Nascar GP Most, Porsche Carrera Cup Most, ADAC moto GT Masters Most vše 2019, nikdo z organizátorů nechce od státu ani korunu, komerční záležitost, rovná se kapitalismus! Máte to tam v té Praze a Brně, stále volaaké zmetěně i tu Českou televizi, to už je komunismus non plus ultra ...!?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:02-Velice správná připomínka k té VC Brno. Národ okrádaný ze všech stran sponzoruje z veřejných prostředků kratochvíli a výdělečnou příležitost pro tlupu brněnských poběhlic a podnikání pana Abraháma a "oslnivou kariéru závodníka GP", jeho syna zvaného Padája/Ozembouch, kteří jsou tací vlastenci, že mají firmy registrované v Lichtensteinu a tudíž zde neplatí ani daně...Srát jim na celou VC i celý Masarykův okruh, jenž byl ukraden v rámci Klausovy zlodějiny Svazarmu a motoristům, kteří jsou dnes nuceni jezdit mezi baráky a zabíjet se, jako ten mladý nešťastník v neděli odpoledne kdesi v Radvanicích při závodě posraných stopětadvacítek, zatím co na okruhu v Brně jezdí fifleny na kolečkových bruslích...Je to tu v té naší zubožené zemi celé postavené na hlavu !!!

   Smazat
  2. 13:34

   Padája je Ozembouch a s tátou tvoří dvojici uPAT & chMAT, to je známé těch 50.000.000,-Kč to má být kompenzace za MFKV, ty samé fifleny a lísání se politiků. Oni si totiž myslí, pokud je tam kamery zaberou, jak se nechávají vykrmovat jako VIP, budou miláčky svých voličů, volové. Ten Padája má sebevědomí jako Markéz a pořád naň čučí ze země v kačírku po pádu. Jeho fotr to samé "To náš Kaja, to je jezdec!", hahahaha. Ten mladý lotr rozseká jako "študent" nové Porsche, když potupně nabourá ze zadu do traktoru stojícího na křižovatce! A ihned si jde koupit nové černé luxusní SUV BMW? Ministerstvo školství pláče, že nemá na výplaty na učitelský "póvl" a těmto dvoum Vozembouchům, každý rok, přes MFČR zašlou tu 50.000.000,- tu 70.000.000,-Kč a VIP hostů je tam tolik, že platící diváci jsou v menšině!!!

   Nasrat, jó nasrat, jim ...! Kare Kryl

   Smazat
 7. Zeman se pokouší a asi se mu to povede, zlikvidovat současnou vládu. Má totožný cíl s kavárenskou chátrou potažmo s údernou 5. kolonou Milion chvilek se zkrachovalým studentem a jáhnem ze Sudet v čele

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:50-pleteš se...

   Smazat
  2. 13:50
   A na to jsi přišel sám a střízlivý?
   Václav

   Smazat
  3. 15:37
   Narozdíl od tebe střízlivej jsem, protože narozdíl od tebe vím co za morej hadr pověsil tvůj prezident na sídlo Českých králů a taky vím , kdo blábolí, že " v Kábulu se bojuje za Prahu" a schválil přítomnost české sodatesky v Afghánu
   stačí,ožralý blbe? nebo mám pokračovat v tom co je zvůj prezident zač? To bybyl ještě delší traktát než článek nad komentáři

   Smazat
  4. 13:50 můžete naznačit myšlenkový postup, kterým lze k tak pitomému závěru jaký prezentujete, vůbec dojít?

   Smazat
  5. 20:27
   Tvé myšlenkové pochody jsou opravdu zvláštní. Jak jsi dospěl k názoru, že jsem ožralý Blb?
   Já nesouhlasím s mnoha názory našeho p. presidenta. Ale ty jdi na prohlídku k psychiatrovi. Pomůže ti to.
   Václav

   Smazat
  6. 20:27
   Nato že seš "ožralej blb" není těžké přijít, protože ožralí blbové jenom blábolí nesmysly prosté argumentů. Nevypad s tebe argument ani jeden.
   Naprotitomu to, že Zeman spolu s havlérkou mají jeden hlavní cíl a to je likvidace Babišovy vlády je pravda podepřená jejich skutky.

   Smazat
  7. 7:36U Tebe je to naprosto jasné - odpovídáš sám sobě.
   Václav

   Smazat
  8. Tobě je jasný, Vašku, jenom to, kdy si máš vzít prášky, ale někdy se ti to nepovede a pak blábolíš z cesty...

   Smazat
 8. Je divné, že poslanec KDU-ČSL Jurečka v poslanecké sněmovně řekl, že Kalousek s Hávou mají na účtu ve Vídni 9 miliard a nic se neděje.Ona Hermanova pachuť na kultuře stále bují. Česká mafie se jen tak nevzdá.
  https://www.google.cz/search?
  source=hp&ei=YRcZXYH1OcKIk74Pl66W2As&q=22+d%C3%ADl+Michal+a+Petr+o+Mafii+a+Politic%C3%ADch&oq=22+d%C3%ADl+Michal+a+Petr+o+Mafii+a+Politic%C3%ADch&gs_l=psy-ab.3...3177.3177..5415...0.0..0.214.214.2-1......0....2j1..gws-wiz.....0.wP1npiA9UVQ

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://uloz.to/live/!r5ZYQNLR/krestanske-filmy-kalousek-ma-nakradene-miliardy-a-ted-sere-strachy-hej-jancura-casa-bezpaterni-had-ktory-okrada-nevinne-vozickare-invalidy-hyena-za-katr-severa-kopriva-bartak-kuhnl-klaus-zeman-havel-mafie-ceska-republika-mkv

   Smazat
 9. 13:50-velice se mýlíte.Je to právě naopak.Prezident se snaží vládu podržet,ale bez hamiždných a všeho schopných politiků a jejich přisluhovačů jež stále ještě "hospodaří" ve stilu Herman,Jurečka,Fiala,Kalousek,Sobotka ap.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zkráceně proti Zemanovi neustále štve demagogický blog spolu s propagandisty z masmédií, ti jsou zvláště únavní a odpudiví

   Smazat
  2. 14:38 - 15:31

   Zeman pouze odvádí pozornost veřejnosti a daří se mu to, volil jsem jej, byl pro mne jediným přijatelným šaškem?!

   Jak je ten svět jednoduchý v tak malé zemi, jako je ta naše ...?!

   Mynář, Nejedlý, Hlinovský. Tři muži, kteří mají na starosti všechno, co se týká osoby prezidenta republiky. Dostali ho na Hrad!

   Ředitel firmy Lukoil Aviation Czech Martin Nejedlý by příště mohl informovat veřejnost přesněji o obchodu s kerosinem pro letectvo, je poradcem bez podpisu, vyhnul se tak bezpečnostní prověrce, kterou by jako Mynář nedostal?

   Firma Lukoil Aviation Czech, jejímž jednatelem je prezidentův poradce Martin Nejedlý, je v likvidaci, posléze potvrdil sám Nejedlý. Obvodní soud rozhodl o tom, že tato společnost má státu zaplatit 27,5 milionu korun kvůli porušení smlouvy při skladování leteckého paliva kerosinu.

   Nejedlého nový byznys: přes státní benzinky prodává plyn pro autobusy ID.cz
   15. května 2018 0:04
   Na konci minulého roku si dopravní podnik v Mladé Boleslavi pořídil nové autobusy poháněné stlačeným zemním plynem. Odebírat ho bude od firmy ATM Energy, jejímž spolumajitelem je Martin Nejedlý. Firma nejbližšího poradce prezidenta Miloše Zemana totiž provozuje na benzinkách EuroOil stanice plnící vozidla zemním plynem po celém Česku.

   Stačí nebo ještě více, jak jsme naivní a jednodušší Bééé Bééé Bééé už tušíte?

   Smazat
  3. Mám tomu, autore z 21:39 rozumět tak, že někteří mohou a jiní nesmí podnikat? Berete to podle jmen, oborů, komodit, nebo světových stran? Rád bych věděl.

   Smazat
 10. President Zeman je vas jediny statnik, ktereho uznava svet !
  Dokonce i americti cernosi ho vidi jako cloveka s pateri a charakterem ! ! (A ti neznaji nikoho .)

  Hamacek ma ve svete reputaci jako "Yes man" , (to jsou ti co vzdy souhlasi s Berlinem a Bruselem) .

  Vsichni ostatni jste prdimuzici ,
  trpaslici a svetu neznami !

  A vase strana CSSD ma stejnou reputaci, jako silnicni bandite v horach Sierri v Mexicu !

  A vas premier Babis je u nas obliben, protoze udelal dobry dojem na nas vsechny, kteri jsou na strane Trumpa a tim se stal neobliben u Globalistu.

  Globaliste budou INTRIKOVAT, proti elitam vaseho naroda - Babisovi a Zemanovi, az do jejich odchodu do duchodu !

  A vasi narodni povinnosti je stat pri nich !
  Vse ostatni je druhorade.

  oznamil vam vsem
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. prdimuzici je asi doslovný překlad z angličtiny, ale česky se to řekne/napíše "přizdisráči" :-)

   Smazat
  2. V Honolulu to mají nějaké popletené. Ale stačí umět trochu rusky a nechat si od Pjakina vyložit, za který manšaft Trump kope. A slovo Pjakina má váhu. Ten věděl, že Trump vyhrál volby dlouho dopředu, když všechny tajmsy vytrubovaly, že Clintonová to má jisté na 99%. A i já se tenkrát nechal zblbnout a nevsadil na Trumpa a přišel o balík, který jsem stejně nikdy neměl.

   Smazat
 11. Pleticharske intriky a mocensky boj mezi zabami a mysimi je srandovni !

  Stanek proto ma povinost zustat MINISTREM dale - a Hamacek musi byt zdisciplinovan a napomenut - aby se nemichal do "vasi kultury", ktera neni vase, ale je exoticka a ovladana UFOuny z jine constelace, nez jste vy !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 13. 15:29 - Slovem PRIZDISRACI jsem obohatil cesky slovnik ja -ozdoba ceskeho naroda - nick honolulu.

  Ja mel v nasi pomocne skole na Smichove same jednicky z literatury a same petky z gramatiky !

  Mam rozepsanou knihu, ktera vyjde az po moji kremaci !
  Drive to nejde ! Skoncil bych lapaku v kazde zemi, kde ziji prizdisraci ! Nejvice je jich v Cesku a v Nemecku !
  "profesor" honolulu

  OdpovědětSmazat
 14. Vazeny pane presidente Zemane !
  Jste jedina velicina v Ceskem narode, ktera ma svetove uznani a proto vzbuzujete mnoho zavisti v Cesku !

  Protoze nam vsem, kteri Vas maji radi zalezi na vasi dobre kondici a zdravotnim stavu, tak jsme s pomoci
  occultistickych pomucek hodnotili vasi budoucnost !
  Vas horoskop !

  Nase devcata (carodejnice z New Age spolecnosti) rikaji, ze potrebujete zmenu stravi ! Vice zeleniny a ovoce. (Jinak zratite libido !)
  Vase stastne dny jsou patek a nedele.
  Vase stastne cisla 1 a 10 .
  Vas stastny kamen je OPAL a ve vasem psacim stole by mela byt karta z vysoke Arkany , ktera se jmenuje THE MAGICIAN !

  Budete dale vynikat a pokracovat v nadani na psani, v umeni, hudbe a dokonce i ve sportu ! Budete vydavat knihy a pokracovat v uspechu v public relations.
  Budete dale inspiraci pro vase okoli !

  Tyto vety jsou zkraceny strucny preklad z toho, co rika New Age !
  Za preklad jsem zodpovedny ja nick honolulu, za obsah zodpovedny nejsem !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Smíchováku z Prahy na Anakondě, to byla věštba, takže Zeman, ještě absolvuje Olympiádu a má na výběr 100m sprint, skok do dálky, skok o tyči, hod kladivem i koulí, vzpírání, maratón, skoky na lyžích, parkur a desetiboj! Bohnice říká ti to něco? Tak si tam nech udělat occultistickou kolonoskopii a nezapomeň si vzít do kapsy u trenek, svoji šťastnou cihlu pálenou, již jednou použitou na komín. Šťastné úterý, ty píšeš z Bohnic?

   Smazat
  2. Ještě má na výběr disciplinu "skok do penálu"

   Smazat
 15. Ačkoli fandím statečnému Staňkovi, prezident překračuje svoje pravomoci.
  V parlamentním systému vládne vláda a sebestředný stařík by měl zklidnit hormón.
  Nakonec stejnak ustoupí,tak proč ten tyjátr?
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Helanovinko, naopak fandím odbojným staříkům, před rozměklými "mladíky". Věštbu si nech pro sebe, tvé pohlaví neznám, ale hormony raději vynech.

   Smazat
  2. Staněk není statečný, ale chce to mit z krku, protože pochopil,že si ho vzal pomstychtivec z Hradu za rukojmí. Pochopte, že o Staňka vůbec nejde, je to jen Zemanem účelově vytvořená záminka k likvidaci babišovi vlády. Po tomhle se už Zeman nemůže podívat národu do očí. Při jeho výjezdech po něm budou plivat i jeho nynější příznivci.

   Smazat
  3. Vy jste Helanov i v 18:12 dobrou představitelkou natvrdlosti. Buď má v případě sporu o demisi ministra Staňka jednání prezidenta logiku věcné oprávněnosti a jeho postup není v rozporu(!) s Ústavou ani zákony, bráno podle obou kriterií, nebo v jednom nebo obou případech tomu je naopak. Podle mého platí první případ, takže prezident vykonává svou funkci řádně, když má pochybnost o věcné (zřejmě i morální) správnosti změny na místě ministra kultury a proto používá těch prostředků, které má ve svém postavení k dispozici a to tak, že vynucuje prošetření případu policií ještě před změnou osob ve funkci. Konec konců, k úkonu, který má vykonat není stanovena lhůta, lze tedy i předpokládat, že tak zákonodárce ponechal vědomě prostor pro procedury, které mohou být žádoucí, ale nelze je dost dobře v plné šíři deklarovat. To lze tvrdit i bez právního purizmu. Váš výrok o "sebestředném staříkovi" je urážkou všech starších, povýšenou domněnkou, když se cítíte schopna diagnostikovat či klasifikovat mentální stav kohokoli a nadto, je evidentní, že v tomto případě není(!) porušen zákon, možná snad zvyklost, nanejvýš ale srozumitelné očekávání, které se komusi hodí třeba proto, aby zakryl nekalé jednání. A vy to všechno, i s urážkami, akceptujete.

   Smazat
  4. 18:12
   Ani bych neřekl, že překračuje své pravomoci. A že nakonec ustoupí - tomu už vůbec nevěřím.

   Smazat
 16. Na dementy ve vedení socanů se patří vysrat a Hami by měl dostat pořádné kapky a nebo bych tohoto hlupáčka poslal do hajzlu.

  OdpovědětSmazat
 17. Bůh chraň naši zem před Hamáčky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. novivzech
   ... : - ) Bůh chraň českou zemi, POKUD v ní najdeš alespoň 100 spravedlivých, alespoň 50 spravedlivých, alespoň 10 spravedlivých!!!
   Milý Bože, ty jsi soudce, ale co se v naší zemi děje, nenacházím slov!! Hlavně miliardáře! Některý z nich kupuje německé METRO, obdobu našeho Makro!!

   Smazat
 18. Kdyby to sosani nechali vyhnisat,tak by udělali líp.
  Takhle se ovar prsí jak jim zase zvednul mandle,národ jásá nad jiskrným rozumem staříka a ...co?
  Akorát sosani zase ztratěj pár voličů.
  A havlérka má klid na práci, když se ovčani zaobírají pimpovinama.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:51 Helanov, pokud je u vás někdo ovar s jiskrným rozumem staříka, co můžete být asi tak vy? Umíte a dokázale jste co, rozumíte čemu, že tu trapně machrujete? Ten stařík ovar byl několikrát, před jinými, zvolen a vykonával, nikoli bezúspěšně nejvyšší státní funkce. Je pravděpodobné, že znalostmi vás daleko předstihuje. Na to jsem vás nucen upozornit bez toho, že bych vás jakkoli vulgárně klasifikoval přes to, že na Miloše Zemana jsem alergický už od jeho projevu na Letenské pláni v roce 1989. Renomé založené článkem v prázdninovém Magazinu všechno pokazil tím, že o potlesk si koledoval blábolem.

   Smazat
  2. 23:57
   Na staříkův projev na Letné si nepamatuji, ale dobře si pamatuji na jeho spolupachatelství v pivatizační žumpě 90. let.
   Tam odsud, vice než z jeho členství v KSČ, se táhne jeho smrdutá a nesmazatelná stopa.
   Je jenom výrazem neskonalého marasmu tuzemské politiky, že toto individuum se závadnou minulostí vyhrálo dvakrát s přehledem volby. Jedoduše proto, že na místo jeho protikandidátů byly instalovány ještě nhorší kreatury. Snad jediný "normální" člověk s reálnou šancí Zemana porazit byl v první volbě Franz, ale toho také vybrali velmi "dobře", tak aby se na Hrad nedostal.
   Byl " pečlivý výběr" Zemanových protikandidátů záměr? Náhoda těžko.

   Smazat
 19. No, hradní pán si evidentně dělá prdelky jak z Hamáčka, tak i z Babiše. To, že si to oba nechají líbit, je jen jejich věc.
  Ale to, že je hradní stařík ochoten ze svého rozmaru shodit vládu, to je peklo.
  No co, ještě pár let to s ním musíme všichni vydržet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neschazuje Babišovu vládu z rozmaru. Je to sice pomstychtivej hajzl, ale není úplně blbej a zté pomsty chce mít ještě užitek. Jeho finálním zájmem je opětovná instalace úřednické vlády bez voleného mandátu, kterou sám jmenuje z řad svých noshledů. To už tady ostatně jednou bylo. Není to v zájmu tohoto národa. Zeman už dávno nehájí zájmy tohoto národa, ale zájmy zaoceánských jestřábů. dokazuje to každým svým krokem, nejvíce tím, že jako vrchní velitel ozbrojených sil protěžuje AČR v Afghanistánu.

   Smazat
  2. To mi přijde docela převrácené. Zeman zajisté nejde oněm jestřábům na ruku, ba právě naopak. Proto tolik usiluje o dobré vztahy s Ruskem a Čínou. Pokud jde o jeho podporu naší vojenské přítomnosti na BV, to asi souvisí se záštitou Izraele. Vlastně tak nejspíš podporuje projekt Intermaris. A Praha má v tomto projektu dost klíčové postavení (a tudíž i Hrad).

   Smazat
  3. A tudíž s oběma do k-análu!

   Smazat
 20. Podívejte se na to střízlivě: jde o rozpor mezi domýšlivou, duchem chudou, ale peněz se dožadující pražskou kavárnou, což je společenství na pokračování z dob socíku, kdy titíž lidé jednou v jedné osobě, jindy jako potomci či epigoni či následovníci kolaborovali dříve s totalitním socíkem a diktaturou proletariátu a dnes s totalitním kapitalismem a diktaturou kapitálu. Prostě lidé TEMNA, nikoliv OBROZENÍ. Poskoci diktatur, ne sloužící demokracii. A Zeman? To v té bídě lidství po r. 1989 bylo to nejlepší, co národ mohlo potkat. A stejně Babiš, který se vymkl, ač oligarcha, diktatuře kapitálu. A to jsou pro pražskou kavárnu a Lenou největší hrubky. Kavárna a Letná drží palce _Koženým, Bakalům, Krejčířům, všem rozkrádačům těch 10 bilionů Kč, těm, co rozvrátili české školství, zdravotnictví, průmysl, dopravu a také dálniční síť.... Ano, ti co nám vládli po r. 1989 , vládli zločinně a jednou je spravedlivý sodu nemine. Ano, jsou to poskoci kapitálu, kteří brojí proti Zemanovi, Babišovi.... Je to sbírka vyvrhelů národa!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kolego, malinko odporujete sám sobě. Pokud vím, tak i Miloš Zeman této zemi vládl, takže není důvod ho nehodit do stejného pytle "poskoků kapitálu".
   -p-

   Smazat
  2. 20:31
   Ano Zeman patřímezi tu deklarovanou sbírku vyvrhelů. Stopy nemohl zahladit neboť jeho stopa v privatizační žumpě 90. let je nesmazatelná

   Smazat
  3. Už jsme zase tam, kde jsme byli. Jsme přesně jako oni. Možná se vám bude hoditi přirovnání z totáče, že Čankajšek je politicka mrtvola na smetišti dějin. Nějak se nám to otočilo o 180°. Paní Benešová, která nikdy nebyla v KSČ,chytá mravokárné direkty od umělců, členů KSČ v minulém režimu. Je to průšvih, lidi nezapomínají.

   Smazat
  4. ne nadarmo byl milouš členem kaesče ato v těch nejhoršich letech totality a určitě už tenkrat věděl jak se věci maji a co je genose partaj fantickych bolševiku zač a přesto vstoupil a jako jeden z mala vyhral na převratove loterii velky majlant za frenetickeho skandovani utlačovaneho naroda a kdyby nebyl veškrna tak vladnul už od začatku a mohl byt znamy tim že plynule vladl od totality jedne k totalitě druhe a davy jasali neustale jeho chovani je velice typicke pro totalitniho diktatora jakoby přesně diktatory kopiroval a sam sobě neustale tvrdi že všechno vi všude byl všichni mu fandi a ve všem ma pravdu jen on ,tu pravdu a lasku i stim praporkem co mu vlaje nad jeho jajinkovskym egem

   Smazat
  5. Vy 7:35 jste ukázkový kecal. Nejhoršími lety "totakity byla padesátátá léta, přesněji období do smrti J.V. Stalina a K. Gottwalda roku 1954. Naopak, nejlepší léta byla šedesátá, kdy se režim liberalizoval, což padlo intervencí vojsk Varšavské smlovy. A právě období liberalizace bylo tím, kdy zeman se stal členem KSČ a s normalizací, nikoli beztrestně, se svým členstvím skončil. Nechápu, co vás nutí vyjadřovat se k věci, o které vůbec nic nevíte. Buď jste vědomým lhářem, nebo úplný pitomec, což váš pravopis jen a jen potvrzuje.

   Smazat
  6. Zeman neni žádný anděl spásy, ale ze všech špatnejch možností je on ta nejméně špatná a byl to Zeman, kterej nesouhlasil s kuponovou privatizací....jsem jeho volič !

   Smazat
  7. 20:52
   Privatizační žumpu připravovali jiní pytlíci a modráci včetně jistého ex-prezidenta. Váš trapný pokus přihodit nenáviděného Zemana k něčemu, co je všeobecně neoblíbeno, jen ukazuje váš mindrák a hloupost.

   Smazat
 21. Za těch nespravedlivých komunistů by takový Fajt za svoje průsery bručel, až by zčernal a nepomohly by mu ani styky na nejvyšších místech. V dnešní demokracii to odsere ten, který na tyto podrazy upozorní. ČR - 30 LET PRAVDY A LÁSKY.

  OdpovědětSmazat
 22. Byla zde zninka o Afganistanu !
  Zeman je strategicky statnik a podporuje vase vojaky v Afganistanu !
  Kdyz ty expanzivni fanatiky nebudou Evropane a Americane drzet na uzde unich doma v Afganistanu, tak se rozlezou po Evrope a vy si s nimi nebudete vedet rady !
  Mnozi se nezodpovedne a Evropa je jejich cil !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, chtělo to jen zařadit se s příspěvkem o Afgánistánu na správné vlákno, jak jsem to učinil já. Představil jsem v něm svůj kvalifikovný pohled na tento problém, a to v širších souvislostech. A jaká je tedy moje kvalifikace? ... no už vlastně ani nevím. Ale stojím si za tím!

   Smazat
  2. Moc o tom nevíte. Taliban není Daeš a neexpanduje. Působí pouze v hranicích Afghanistánu. Jste evidentně zpitomělý veřejnoprávními médii. Zkuste používat vlastní rozum.

   Smazat
  3. 7:24 to je ten z Bohnic, ten co chce Bohnickou "ameriku", za co nejvyšším plotem, "bratranec" Trumpa a první manžel Obamy, fantasta. Afghánci utíkají před Američany k nám do Evropy, též na pozvání EU Makrel. A pacient napíše, že jim žoldáci brání před migrací k nám? Hurvinku 21:38 PáPá za plotem.

   Smazat
  4. 14:21
   Se ti nějak pomíchaly piliny v palici, nebo máš vysokou horečku. Strč si hlavu do hajzlu a spláchni

   Smazat
 23. Populacni exploze ve svete zarucuje, ze casem se porve Pakistan a Indie !
  A Iran a Saudska Arabie. Vsechny tyto valky , ktere budete kritizovat jsou benefitem pro Evropu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mírumilovný hloubku 21:44, raději si ten benefit nepřej, nebo budeš čučet.

   Smazat
 24. Proč nikdo nepořádá majdany a nekritizuje ČSSD za to, že jim vadí slušný ministr? To už vážně ten Sorošův dobytek ovládl ČR? Proboha, proč tomu svinstvu co tady a v Evropě je říkají demokracie? Já už začínám chápat, proč šmejdům paní Benešová překáží, potřebují prolhaného hajzla, který to svinstvo bude krýt. Budují armádu proti Rusům.

  OdpovědětSmazat
 25. Mrtvoly národních Vůdců Miloše a Babiše – NEOCENITELNÝ národní poklad!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  Už jsme si vysvětlili, že Veliký Putin, BJJP, nezemře prostě NIKDY.
  Nezemře, protože NESMÍ, neboť po jeho smrti by se putinismus TOTÁLNĚ posral, úplně stejně, jako se posral stalinismus a později brežněvismus!


  A co bychom si počali, my roduvěrní Češi a Rusové, bez stalinismu či brežněvismu nebo putinismu, těchto VRCHOLNÝCH předstupňů komunismu?!
  Ano, museli bychom plně přijmout siťinpchingismus, včetně zešikmení očí a přebarvení na žluto.
  No nic.

  Ovšem oba naši národní Vůdcové Miloš a Babiš umřou, i když až za dlouho, díky péči rusko-sovětských lékařů a čínsko-přírodních léčitelů.
  Takže není na škodu si JIŽ DNES říci pár slov k péči o jejich mrtvoly – abychom nesplakali nad výdělkem, jako naši vietnamští soudruzi, jako my sami v případě mrtvoly s.s. Gottwalda: Ano, oba musejí řádně nabalzamováni a uloženi do Českého Národního Mausolea, aby se z jejich podoby mohly těšit CELÉ BUDOUCÍ GENERACE budovatelů socialismu-babišismu-putinismu!

  Mimochodem: České Národní Mausoleum přirozeně NEBUDE v Praze, neboť po opětovném vstupu nepřemožitelné Armády Ruské federace Prahu zbouráme a Pražáky odsuneme (ty z nich, kteří s pomocí Satana přežijí zbourání svých domů).
  Tudíž musíme vyřešit i samo umístění ČNM, že.
  Prostě máme co dělat, tak si vyhrňme rukávy, když se kola zastaví.

  „Kdo věří ve mne, živ bude, dokud nezemře!“ (V. I. Lenin)


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě jsem se rozhodl, že udělám radost všem slušným lidem a hodím si to na nejbližším kandelábru.
   P. Radosta

   Smazat
 26. Tak mi to docela příjde takové pikantní, upozornit na následující video s českými titulky, právě po Radostově blábolu. Jmenuje se "Rusko, které jsme... Bez souhlasu a smíření". Trvá jenom něco málo přes 12 minut, já ho našel na Leva net, je z 27. 1. 2019. Doporučuje devět z pěti rudých dědečků, protože to není plácání pátého přes deváté, ale prostě objektivní realita. Hej hou

  OdpovědětSmazat
 27. Koukal jsem na ten odkaz ČT. Je neuvěřitelné, jak ty dvě chytré právní hlavy nejvíce soptí nad tím, jak je (podle nich) porušována ústava, a to tím, že prezident a premiér spolu jednají, místo aby se spolu porvali skrz kompetenční žalobu. Právnická esa chtějí raději soudy než přímou dohodu zúčastněných - to považuju za neskutečně trapné, úplnou zradu ideálů práva. A ČT je pozvala zcela cíleně - Zeman Babiš veeeen!

  OdpovědětSmazat
 28. Ona to naštěstí kmotřička Smrt brzo vyřeší...

  OdpovědětSmazat
 29. 20:57 aby tě náhodou nevzala sebou jen tak při cestě. Víš ono platí, přej a bude ti přáno.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.