Reklama

pondělí 22. července 2019

"Zničit jaderné zbraně a armádu": V Rusku byla podrobena kritice "chucpe" (mimořádná drzost, pozn. překl.) USA, s níž by "ani Gorbačov nesouhlasil"


22. 7. 2019     tsargrad
V USA naznačili, že by chtěli zničit naše zbraně pro "záchranu smlouvy INF". "Chucpe", s níž by "ani Gorbačov nesouhlasil", píše se v sociálních sítích. Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg na bezpečnostním fóru v Coloradu navrhl, aby Rusko "začalo ničit rakety", aby zachránilo INF. Podle jeho názoru by se Rusko mohlo v krátké době zbavit svých řízených střel, údajně porušujících pravidla smlouvy INF. Bylo to oznámeno ráno 18. července.


A dnes v zastoupení hlavy Pentagonu Mark Esper navrhl, aby se smlouva obnovila s novými podmínkami, v souladu s nimiž se předpokládá zavedení "úplné kontroly nad ruským jaderným potenciálem".

"Skvělé řešení! A také zničit jaderné zbraně a armádu vůbec! NATO ochrání!", píše na Twittru uživatel Hlas Mordoru při komentování návrhu Stoltenberga.

A co se týká prohlášení Espera, zde se uživatel vyjádřil takto: "Chucpe. S tím by"ani Gorbačov s Jelcinem, pravděpodobně, nesouhlasili".

"Normální lidé to nazývají hysterií, když už v důsledku nemohoucnosti začínají provádět nátlak a chovat se sprostě. Zdá se, že ani politici neodešli daleko", říká v komentářích uživatelka Arina Sumatová.

"Může však jako odpověď Rusko získat plnou kontrolu nad jaderným potenciálem USA?", zajímá se uživatelka Zoja Smirnová.

"Já to chápu takto: kladou vědomě neuskutečnitelné podmínky, aby pak obvinili Rusko z nedostatečného úsilí o mír ...", shrnuje Alexej Rubcov.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

57 komentářů :

 1. Myslím, že už skončila doba, kdy by se mělo neustále Rusku něco nařizovat nebo dokonce vyhrožovat. Jen jednání je šance do budoucna. Rusko, Čína nejsou již dávno státy, které by si nechaly od Američanů kroutit rukama. A k ním se přidávají další vzdorovité státy. Nepřijmou li USA pro ně nepříjemnou realitu, že jako vládce světa a světový policajt končí, se zlou se potážou. Věřte, že opravdu ale opravdu nejsem ruský šváb, jen to vidím tak, jak to podle mne ve skutečnosti je. M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je dobře, že u vesla je Putin. Nedávno proti Putinovi demonstrovalo v Moskvě (cca 12milionů) 10 000 posháněných lidí, ale Dne šachů se zúčastnilo tou samou dobou 60 000 lidí. Rusové už neskáčou na lep protiruským aktivistům. Putin říká, pokud Amerika něco chce, ať příjde slušně jednat. Už to není obráceně, že Rusko muselo přijít. Je vidět, že konečně na rozhodujících místech generálských jsou už vlastenci, kteří nezradí Rusko jako generálové za Jelcina a Gorbačova. Proto USA a NATO mají strach z odvety, kterou by generálové za Jelcina nedovolili! Situace se obrátila. Trumfy má Putin.

   Smazat
  2. 10:40

   Putina nenávidí 85% obyvatel "Ruského" státu.

   Smazat
  3. 10.48 A na to jste přišel kde? Podle průzkumů, i těch zahraničních je to naprosto naopak. Zřejmě stojíte na hlavě, postavte se na nohy!

   Smazat
  4. pro10.48 vzbuď se ze svého snu.je to přesně naopak

   Smazat
  5. Ano, generálové jsou teď v Rusku opravdu jiní a i zbraně má Rusko opravdu skvělé.
   Jenom pořád nedokážu pochopit, proč s nimi už dávno nerozstříleli "svou" centrální banku i s Nabiulinou.
   JJ49

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 11:55

   Z dlouhodobých průzkumů a reakcí na sociálních sítích. Nedávno byla jedna anketa "prejete si, aby Putin zemřel?" A také "prejete si, aby se do vedení státu dostal Aleksej Navalný a liberálové?" Na obě bylo registrováno 82 mil. odpovědí z originálních IP adres jen z RF a odpověď zněla: Putin kaput 94% hlasů a liberálové 17% hlasů. Tzn. že ten zbytek, co si přeje Putinovu smrt nejsou liberálové, ale také nacionalisti a komunisti. Zvoní mu hrana, smradovi!

   Smazat
  8. 9.39 má tolik Rusů vůbec počítač?

   Smazat
  9. 11:39

   Vemte si, že máte smartphone a nějakou bednu na kabelu nebo wifi. Taky někde ve veřejném prostoru se něco najde, takže se to klidně může nasbírat. Putin je všeobecně už roky extrémně neoblíbený, lidé vypínají TV nebo rádio, když je v éteru. Ještě víc Medvěděvova strana. Bohužel, jiný výběr není. Komunisté, nacionalisté, liberálové - těch je několik skupin a v podstatě do nich patří i Medveděvova strana,
   a pak úplně marginální pošuci. Při tom nefunkční regionální politika, především v samotném Rusku, které je zcela vykořeněné. Stav "ruských" měst, tamní infrastruktura a život tamních obyvatel je otřesný. Naopak, nejlépe se žije v.jednotlivých republikách a kosmopolitních M. a Spb. Viz šílené reportáže nějakého Větvičky z ruské hlubinky, kde jde člověku o kejhák.

   Smazat
  10. 16.O8 Pak ti lidé nevědí co Putin od dob Jelcina a Gorbačova pro Rusko udělal. Opět mu vrátil přední postavení ve světě. Vážený, jel jsem Ruskem a viděl. Tak otřesné to tam není. A státy, které se od Ruska trhly(jejich obyvatelé) toho litují! Věřte, že je to tak. Okecávat se to může do alelujá ale Putin opět udělal z Ruska velmoc. A ti Rusové to vědí a jsou na to hrdí. To je moje přímá zkušenost, nikoli z internetu.

   Smazat
  11. 16:30

   Pokud jste byl v Rusku, musel byste tu zkázu vidět, jsou na každém metru. Oproti nim jsou ostatní státy bývalého SSSR hotovým rájem. Například Azerbajdžán nebo Turkmenistán, kde si lidé žijí na velice dobré úrovni, a také Gruzie, nádherná země, jaká na světě není. O Pobaltí nemá význam hovořit, L&L jsou na stehne úrovni jako my a Estonsko nás kvalitou života o dost převyšuje. V podstatě je na stejné úrovni jako Finsko. Jen Ukrajině se díky ruské agresi v poslední době vývoj zpomalil, ale konečně má za sebou potřebné reformy a nyní začíná postupně stoupat. Rusko naopak z nuly se propadá stále níž a níž. 46% tamní mládeže definitivně odchází pryč a s tímto státem už nikdy nechce nic mít. Velmi chmurné vyhlídky.

   Smazat
  12. 9:39
   "na ankety odpovědělo 82 mil. odpovědí z originálních IP adres jen z RF" :-))) - trapnější blábol sis nedokázal vymyslet, ty nemyslící makovice?

   Pokud někdo věří takovému zjevnému nesmyslu nebo záměrně přijde s takovou lží, tak buď je to třídní šašek (ale nevím, proč chceš dělat šaška v diskuzi na NR), tupý nasazený troll nebo naprostý blb. Co z toho jsi, anonyme 9:39?

   Rudý škorpión

   Smazat
  13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  14. 20:50
   :-)))) To má jako ukázat tvé znalosti nebo někoho snad vyděsit? Ty jsi zoufalá nula, o lidech nic nevíš a ani napsat to pořádně neumíš.

   Rudý škorpión

   Smazat
  15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  16. 20.50
   O Rusku špeciálne pre teba
   Od roku 2000 :
   Sa zvýšil rozpočet Ruska 12krát,
   rozpočet na armádu 30krát,
   hrubý domácí produkt 12krát.
   Rusko se probojovalo z 36. místa ve světě v žebříčku HDP na 6. místo na světě,
   6. místo (podle PPP) / 12. místo (nominálně).
   Zlaté státní rezervy zvětšil 48krát.

   Navrátil pod Ruskou jurisdikci 256 zdrojů nerostných surovin (zůstalo vrátit ještě 3).

   Zrejme preto tá zúrivosť proti Rusku

   Rusko zrušilo "liberální" jednostranné smlouvy o rozdělení produkce.
   Znárodnil 65% ropného a 95% plynového průmyslu a mnohé jiné odvětví.

   To si moc dovolili majetok ktorý mal patriť vyvoleným znárodnili preto tá zúrivosť a sankcie

   Vyzvedl průmysl a zemědělství (Rusko 5. rok za sebou je na 2 - 3 místě ve světě v exportu obilovin, dokonce předběhlo i USA, které jsou dnes na 4 místě).

   Tak že hladomor v Rusku nemá šancu

   Zvýšil průměrně platy v rozpočtové sféře 18,5krát.
   Průměrně důchody se zvýšily 14 krát.

   Snížili vymírání obyvatelstva Ruska z 1,5 milionů lidí ročně v 1999 roce na 21 tisíc v roce 2011, což v absolutních číslech znamená 71 , 5násobné snížení úmrtnosti.

   A toto sa mordorom na západe nepáči samozrejme preto chŕlia nenávisť voči Rusku a všetkému ruskému:-)

   Smazat
  17. 23. července 2019 17:26 je obyčejný protiruský propagandista. Co věta, to perla, perlivá lež. Nebyla ani v Rusku, ani v Gruzii, ani v Pobaltí. Jen si vymýšlí a překrucuje. Ale jinak docela zábavná vložka. I pro otrlé antirusisty musí být čtení jeho větiček velmi úlevné: je ještě větší pitoma na světě, než jsem já, si šťastně opakují.

   Leo

   Smazat
  18. 13:45
   Zdravím, pane Leo. Máte pravdu a vypadá to, že tyhle vylhané nesmysly o Rusku a bývalých sovětských republikách píše na NR stejná osoba. Komické je (mimo jiné), že těmto debilům (debilovi) stále nedochází, že pokud by tyto jejich lži byly pravda, tak to vyvrací jiné lži, které typicky připisují Rusku - určitě nemusím říkat jaké.
   Dnešní trollové jsou asi zvyklí omílat nebo opisovat tento typ nesmyslů, ale občas je člověk na vážkách, jestli si sem opravdu nepřišel vylít vztek nějaký proamerický psychopat. :)

   Ohledně těch otrlých antirusistů - jen jestli oni si spíš neříkají něco ve smyslu "tenhle týpek je drsný, příště musím taky tak přitvrdit, musíme jim to nandat..." :-)

   Rudý škorpión

   Smazat
  19. Rozhodně nejsem hloupá rudá svině jako ty
   Nie hlupák si tu ty
   Nič viac a nič menej
   Ak niekomu zvoní hrana tak vám
   Rusko má ďaleko od občianskej vojny to sú len tie vaše vlhké sny.
   ste obyčajní masoví vrahovia prahnúci po vojnách akonáhle nie je po vašom hneď by ste vraždili.
   S vašími sankciami si môžete vytrieť....
   Rusko sa nepoložilo pred nacistami a nepoloží sa ani pred vašimi sankciami.
   Zapaloval by si lesy a chcel by si hladomory, ale nezabúdaj že rusko je najväčším vývozcom obilia tak že žiadne hladomory nehroia.
   Ty chceš otráviť vody, ty chceš zamoriť mestá? A chceš aby vypukli epitémie?
   Tak vedz že budeš prvý na rane.
   Ty nie si človek ty si neľudská obluda
   Píšeš:
   Ten svůj Nord Stream si můžou strčit do prdele, na jeho utilizaci stačí jedna šikovně umístěná mina nebo raději více min. NIKDO nám nebude diktovat.

   A kdo vám diktuje nemci uzavreli zmluvy dobrovolne.
   Nemci chcú len lacný plyn a ty im nebudeš diktovať vyššie ceny len preto aby si zničil Rusko. Rusko sa zničiť nedá zničili nacistov a hitlerovcov a poradia si s každým kto ich napadne
   Nič nejde podla plánu. Tomu ver.
   Rusko sa zbavuje dolárových rezerv a nakupuje za ne zlato. Rusko je potravinovo sebestačné.
   Vy nebudete nič nikomu predvádzať.
   Nechceme vašu diktatúru.
   Nechceme utečencou ktorých ste vy svojími vojnami vyhnali z Líbye a Sýrie. Tých si zoberte do Ameriky.
   A svoju pôdu vám nepredáme je to naše právo nepredať ju my sme tu doma nie vy.
   Vy ste len prismŕdači USA nových svetových poriadkov a diktatúry.
   Ty tu nehovor o potrebných keď si schopní vraždiť, šíriť choroby, otravovať vody a podpalovať lesy a želať si hladomory.
   Ty si ten najhorší človek na tejto planéte. Priam horíš nenávisťou ako fakľa.
   Ty nebudeš nikoho posielať do prvej línie pôjdeš tam sám.
   Nenávidíš mužikov?
   Tak si to s nimi vybav sám.
   My proti ním nič nemáme.My za teba bojovať proti nikomu nepôjdeme. My sme mierumilovní ľudia a vojny si neprajeme.

   Finito
   skončíš špatne chlapče tak ako skončil špatne Hitler.
   Násilníci a devianti tak jednoducho končia s tým sa zmier, alebo sa spamätaj kým nie je neskoro a kým ťa tvoja špatná karma nezničí.

   Smazat
 2. No to jsou prostě hlupáci chovají se k, Rusku jako k protektorátu. Na to nikdy nepřistoupí a že to opět budou svádět na Rusko je jasné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale Rusko je v této poloze. Je to kolonie plná bílých negrů.

   Smazat
  2. 17:27
   Rusko v takej polohe nie je ani náhodou:-)
   Odzbrojiť sa nedá to ste kde videli?
   To môže napadnúť len debila z NATO.
   Velké lobogo chlapci
   No pasaran

   Smazat
 3. Tak drzé ultimátum si nedovolili předložit v roce 1914 Srbsku ani rakousko-uherští Gójim ... asi proto, že Chucpe není gójskou doménou. Chucpe si vyžaduje umění drzosti BIZARNÍ, vyloženě omračující vyvolenou arogancí absurdity.
  Franz Josef I. neměl ve vládě ty správné lidi. A stačilo přitom málo, a znění RU ultimáta Srbsku by se dnes děti učili jako mistrovské dílo i v Ješivách.

  "Fsdéjtese, fsdéjtese, nic se fám nestane..." jako to NĚMECKÉ z Reslovky za Heydrichiády - s tou nádhernou sudeťáckou garancí bezpečnosti (a šťastného života) od pražského GESTAPO! NEMOHLI SI AMÍCI POZVAT PÁR NĚMCŮ? Mělo by to styl...

  OdpovědětSmazat
 4. Rus se jich nelekne. Je hrdej vlastenec a ve strádání cvičenej. Je evidentní, jak je amík nevzdělanej. Možná by si měl přečíst něco od některého z ruských klasiků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9.13 Nejspíše zapomínáte, že ruští klasici netvořili KOMIKSY, takže jsou většinou občanů USA neuchopitelní...

   Smazat
  2. No jo. Mea culpa, mea maxima culpa!

   Smazat
 5. Oni snad pro tu hloupost mají vysoké školy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:20
   "Oni snad pro tu hloupost mají vysoké školy."
   Řekl bych, že už je máme taky.

   Smazat
 6. Za komárů,jsme se smáli,když nám vtloukali do hlavy,že sovětská armáda je záruka míru ve světě.Dnes silná ruská armáda je záruka proti váhy nenažrané žido-americké lobby,což je realita dneška!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:56: Kdyby se nevynořila Čina, jak nějaký obr z temnot nebytí, to bychom asi již toto co pišeme, nepsali. Napadlo mně, že my vůbec nevíme, co vedoucí politici si vzájemně vyříkají, čím si vzájemně pohrozí a ta druhá strana, která by se chtěla i utrhnout z řetězu, zaleze do boudy. Jak podivně skončilo tažení na KLDR. Nyní prognozy války s Iranem. Nic se /zatím - naštěstí/ neděje. Viděl jsem na youtube takový trochu by se dalo říci komiksový sestřih 10 zemí, které se nedá dobýt - Iran patří mezi ně /byla tam ještě např. Australie, bylo tam mam ten dojem i Švycarsko - v totmo případě jsem si ale pomyslel, že je to přehnané, bylo tam USA - země kde jsem nikdy nebyl ani bych tam jet nechtěl, jelikož jsem netolerantní a nemám rád lidi, kteří mají jiné názory než já, já nemám rád lidi, kteří mají přiliš rádi peníze a malo přemýšleji, vše je jim jasné, nevidí rub a líc u každé věci - a to ti Emeričané jsou - já prostě nemám rád lidi, kteří mají pevné, nezpochybnitelné /tak to prezentují/ názory opačné než mám já. Jsem ochotný o mých názorech diskutovat. Hned mě však naštve vyřčení názoru, které je nezdůvodnitelné. Uplně na nervy mě lezou lidi, kteří při kritice dneška hned začnou poukazovat na minulost - na komouchy. Škoda, že neuváději starý Řim, to by se alespoň člověk něco nového dozvěděl, tam již ale jejich obzor nesahá. Omlouvám se, za tento myšlenkový úlet. Žijte blaze.

   Smazat
  2. Jan Servus vystihl jste přesně mé pocity a ten závěr je super. Tohle Honolulu nikdy nepochopí.

   Smazat
  3. Tak isto sa pridávam.
   Severus súhlas.
   nacisti zo západu tlačia na pílu a snažia sa nám všetkým nahnať strach. Slovanov si však nepodvolia.

   Smazat
 7. Uplne uprime ja uz verim i tomu ze nam sem onehda nasasili i tu mandelinku bramborovou a ze se nam az tak moc nelhalo....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O mandelince jsem dávno přesvěčen.

   Smazat
  2. Nakladatelství SAKKO, v r. 1991, vydalo v překladu Jana Šilhana, knihu autora Stewarta Stevena pod názvem VÝBUŠNINA. Tam jsou mimořádně argumentačně doložené popisy, jak to bylo ve skutečnosti s nástupem represí komunistické vlády v padesátých letech. A nejen v Československu, také v Polsku, Maďarsku, i jinde ve státech pod vlivem Stalinovy paranoi. A tak je tam i zmínka o tom, že skutečně bramborářství v Čechách bylo záměrně poškozováno mandelinkou, sypanou z jistých letadel nad západní hranicí při vhodném směru větru. Nic mimořádného pro jistou organizaci - také ve Vietnamu to prováděli podobně. Jen to byl zase defoliant zvaný Agent orange, po kterém se ještě dnes rodí některé vietnamské děti znetvořené. TGM by řekl - tož tak.

   Smazat
  3. Teraz tí zmrdi rozširujú zrejme infikovaný hmyz ako sú kliešte. V kongrese už z toho boli obvinené tajné služby USA, kvôli mimoriadnemu nárstu ochorení spôsebených infikovanými kliešťami.
   20:50 dokázal čoho všetkého sú schopní.
   Uvaliť hladomor, otráviť vody, podpáliť lesy a zamoriť celé mestá, toto je fašizmus v neskrývanej podobe.

   Smazat
 8. Ať recipročně Rusové kontrolují jaderný potenciál těch zlokurev z USA.Doba kdy pořád někomu rozkazovaly už je dávno pryč!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. Já bych jako požadavek ke kontrole jad. potenciálu USA přidal fyzickou kontrolu - inspekci zlata ve Fort Knox. Ty jejich finanční čachry jsou nebezpečnější než atomovky.
  Koloděj

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíte že ve Fort Knox ještě nějaké zlato je?

   Smazat
  2. Akorát pozlacenej wolfram

   Smazat
  3. Depozitáře ve Fort Knox jsou prázdné jako dlaň žebráka v šest hodin ráno.

   Smazat
  4. Presne zlato s Fort Knox je už v súkromných sejfoch členov hlbokého štátu.

   Smazat
 10. Jedinou Ruskou odpovědí na takové jednání a kladené podmínky by mělo být, ,,Ano budeme o tom s vámi jednat v případě že přistoupíte na stejné podmínky". Jinak je jakákoli smlouvy zbytečná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11.38 Ovšem nejenom USA, ale spolu s nimi i Izrael, Francie, Velká Británie... tvoří proti Rusku jednu straNU.

   Smazat
 11. Pro 10:48 je to trochu jinak. Od roku 2000 :
  Zvýšil rozpočet Ruska 12krát, rozpočet na armádu 30krát, hrubý domácí produkt 12krát. Rusko se probojovalo z 36. místa ve světě v žebříčku HDP na 6. místo na světě, 6. místo (podle PPP) / 12. místo (nominálně).
  Zlaté státní rezervy zvětšil 48krát.
  Navrátil pod Ruskou jurisdikci 256 zdrojů nerostných surovin (zůstalo vrátit ještě 3).
  Zrušil "liberální" jednostranné smlouvy o rozdělení produkce. Znárodnil 65% ropného a 95% plynového průmyslu a mnohé jiné odvětví.
  Vyzvedl průmysl a zemědělství (Rusko 5. rok za sebou je na 2 - 3 místě ve světě v exportu obilovin, dokonce předběhlo i USA, které jsou dnes na 4 místě).
  Zvýšil průměrně platy v rozpočtové sféře 18,5krát. Průměrně důchody se zvýšily 14 krát.
  Snížil vymírání obyvatelstva Ruska z 1,5 milionů lidí ročně v 1999 roce na 21 tisíc v roce 2011, což v absolutních číslech znamená 71 , 5násobné snížení úmrtnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo, kde je ale náš Pepek Vyskoč "Statistik", aby nám to, nejlépe na kurzu rublu osvětlil. Jak je to Rusko "na hrnci". Ten tragéd z 10:48 to asi nebude. Pepek tady občas omračuje daty vyčtenými bůh ví odkud. Tohle ho teda nepotěší.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 12. Mám svědka, který byl na vojně u hranic, když us letadla shazovala mandelinky! Je mu 84 let a podrobně vyprávěl jak to padalo v pruzích, hemžily jak mravenci!Od amerických parchantů co nejrychleji pryč.Hnus!

  OdpovědětSmazat
 13. Jaký je stav programu globálního vylidňování?
  https://beforeitsnews.com/v3/alternative/2019/3693505.html
  Po skončení druhé světové války byl zaveden tajný plán, jak zničit světovou populaci. Tento plán má za cíl výrazně snížit počet lidí na Zemi až na 500 000 lidí.Chemické, biologické, psychosociální a ekonomické metody, jak skryté, tak zjevné, zaměstnané doposud byly jen částečně úspěšné.Proto byly vyvinuty GMO. GMO představují poslední slámu, poslední naděje mezinárodního společenství na skryté zastavení a zvrácení lidské populace.

  OdpovědětSmazat
 14. Věřím, že kdyby ,,někdo" chtěl něco podobného od nás, okamžitě bychom na tom začali pracovat. Ano, takoví jsme my.

  OdpovědětSmazat
 15. Pro 10:31 a 14:32.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/510740-nakazena-klistata-jako-biologicka-zbran-v-usa-proveri-vojenske-experimenty.html
  https://beforeitsnews.com/v3/alternative/2019/3693047.html
  5G bude vystaveno jako zabíjecí a sterilizační mřížka!

  OdpovědětSmazat
 16. Z USA přichází všechno zlo,ale obyčejní Američané jsou fajn lidi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to na dobré cestě. Skutečná PRAVDA začne vítězit.
   https://tadesco.cz/snemovna-usa-odsouhlasila-vojenske-tribunaly-budou-vysilany-zive-na-internetu-2/
   Jako obvykle však varujeme naše čtenáře, aby tomu věřili jen tehdy, až to uvidí. Trump, například, má ještě splnit svůj slib ohledně zveřejnění pravdy o 11. září. Svět očekává a vyžaduje veřejný proces norimberského stylu s vysoce postavenými zločinci. Vidět lidi jako Hillary a Billa Clintona, jak jsou v poutech, by byl dobrý začátek.

   Smazat
 17. Vyčištění Khazarianské satanistické infekce americké tělesné politiky se minulý týden dramaticky změnilo, když americká sněmovna reprezentantů hlasovala pro vysílání živých tribunálů, které se odehrávají nyní v zálivu Guantanamo, na Kubě a jinde. Doufám,že to zase nezablokujou.
  https://schiff.house.gov/news/press-releases/house-passes-schiff-amplement-to-broadcast-guantanamo-bay-proceedings

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sám jsi chazariánský satan, blbečku.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.