Reklama

pátek 23. srpna 2019

Afričtí migranti se radikalizují, určují si sami místo přistání v Evropě

-rp-
23.8.2019 Journalist a PrvníZprávy
Vincent Cochetel, vedoucí evropské kanceláře uprchlické agentury OSN varuje, že migranti jsou stále radikálnější, protože nevládní neziskové organizace námořních záchranářů je vybízejí, aby prosazovali své požadavky.

Desítky z nich nedávno nabídku Španělska k vylodění odmítly přijmout. Pro ně bylo přijatelné pouze jedno místo přistání a jmenovalo se Itálie.

Španělsko africkým migrantům na lodi Open Arms nabídlo Mallorcu jako alternativu, která byla migranty odmítnuta s odkazem na špatnou mentální situaci „zachráněných“. Nakonec jejich vydírací taktika slavila úspěch - všem 83 nelegálním přistěhovalcům z Afriky bylo povoleno vystoupit na italský ostrov Lampedusa. Nyní se například Německo už může těšit na „zoufalé“ a „sebevražedné“ africké nováčky. „Průvodci“ z Německa, Španělska, Francie, Lucemburska a Portugalska jsou na cestě na Lampedusu, aby na místě zaregistrovali Afričany a pomohli jim cestovat dál.

Vincent Cochetel vidí celý scénář kriticky: Záchranáři z Open Arms odmítl španělskou nabídku bezpečného útočiště, přestože Cochetel chápe obtížnost situace na palubě, je velmi znepokojen stále radikálnějšími požadavky a nadějemi některých migrantů a uprchlíků z Libye a sousedních zemí.

Podobně se vyjádřil Charlie Yaxley, odpovědný mluvčí OSN pro Afriku, středomořské státy a Libyi. Zaznamenává rostoucí trend mezi migranty, že oni sami chtějí určit, kde požádají o azyl, řekl Yaxley Euronews.

Kdy převezmou nelegální migranti odpovědnost za svou smrt?

„Lidé uprchlí z konfliktu ve východoevropských a západoafrických zemích obvykle žádají o azyl v sousedních zemích. Azylový systém, který existuje podle Úmluvy o právním postavení uprchlíků z roku 1951, vyžaduje, aby platil v zemi, kde se nacházejí. Žadatelé o azyl nemají na výběr kde požádají o azyl, “upřesnil.

Osoba by měla požádat o azyl v oblasti, ve které se nachází. „Nemohou pozdržet svou žádost o azyl a doufat, že jinde dostanou lepší podmínky,“ řekl Yaxley.

Poté, co italské úřady na Lampeduse po zakotvení plavidla zabavily „Open Arms“, další loď „Ocean Viking“ nyní hledá „bezpečné útočiště“ pro 356 nelegálních afrických přistěhovalců. Loď, kterou provozuje francouzská charitativní organizace SOS Mediterranee a Lékaři bez hranic (MSF), drží pevně svou pozici mezi Maltou a Lampedusou již 10 dnů. Doposud neexistuje „žádná odpověď“ z Itálie a „spíše negativní“ z Malty, řekl Frederic Penard, šéf SOS Mediterranee.

Další potíže čekají na nepřiměřené „spasitele“ „Open Arms“ v jejich domovské zemi. Místopředseda španělské vlády Carmen Calvo řekl španělskému rozhlasu: „Open Arms nemají povolení k zachraňování.“ V dubnu dostala loď povolení opustit Barcelonu a měla tři měsíce na odeslání humanitární pomoci Řecku.

Lodi bylo zakázáno odjet k libyjskému pobřeží a hledat nafukovací čluny s Afričany. Podle dokumentu generálního ředitelství španělského obchodního námořnictva hrozí za porušení tohoto zákazu pokuta až 901.000 euro.

69 komentářů :

 1. Podle Listiny základních práv a svobod občanů této planety má každý člověk právo vybrat si své místo na Zemi, kde chce žít. Viď Honolule? Jsi radikál, když furt někam prcháš?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle téže listiny má každý PRÁVO na práci a důstojný život. Přijde Vám že je u nás toto právo naplněno? Hm... Třeba se ale některý migrant o Vašem postoji dozví a vybere si jako místo své seberealizace Váš dům či byt. A to bych Vám moc přál.

   Smazat
  2. Já vůbec nejsem proti, aby se pro tyto nešťastníky vymezily finanční prostředky a pomohlo se jim. Klidně jsem připraven se přizpůsobit jejich naturelu, aby se zde cítili komfortně a bezpečně. V Německu to funguje a všichni jsou spokojeni.

   Smazat
  3. Skutočne sú nemci tak spokojní? Spolu zo švédmi?

   Smazat
  4. 15:06

   Jistě. Funguje tam migrační politika a chtějí /Němci/ přijmout alespoň šest milionů nových lidí. Zatím. Pokud se to ujme, bude se pokračovat. Mají skvělé výsledky. Žiju střídavě v Německu a tady a nestačím se divit, o čem to tady furt mluvíte. Čeho se bojíte. Nebo spíš se mi zdá, že se jedná o rasismus. Jenže ten je trestný úplně všude.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 15:44

   Něco tak hnusně vulgárního jako vy jsem už hodně dlouho neviděl. To je teda diskuse...

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Listina základních práv a svobod občanů této planety? Co to je?

   Smazat
  9. Zadna takova listina neexistuje. A clovek nema pravo si vybrat,kde chce na teto planete zit. Proc by mel flakac a nefachcenko se prestehovat do mist,kde lide po nekolik generaci tvrde makali,aby vytvorili modernejsi spolecnost? Proc by mel zadarmo sklizet ovoce,kdyz se o nic nepricinil? Proc by mel flakac a nefachcenko ukrajovat pracovitym lidem z kolace? A kdo s tim nesouhlasi,klidne si muze nejakeho vzit domu a zivit jej a satit,platit mu zdravotni zakroky a ti zdatnejsi mu muzou nabidnout i manzelku s detmi na pobaveni...vse na jeho naklady,tak to beru,ale pokud nekdo ma plnou hubu kecu,ale platit nechce,a jeste nadava ostatnim,ze nechteji sponzorovat jeho prihlouple nazory... Prestehuj se k nim a tam jim pomoz,rozjet ekonomiku,jenze s lidma,kteri neumi nic, s tema budes za par let v dobe kamenne...

   Smazat
  10. Blbeček trolíček 15:11 Aj tie znásilnené ženy sú spokojné? Aj tie zavraždené? Aj rodičia toho chlapca hodeného pod vlak? Aj tí ďalší zavraždení, rozsekaní, podrezaní, okradnutí...? Si kretén a k tomu aj sviňa. Ale tvoja "mzda" si ťa počká.

   Smazat
  11. ň17:58
   Veľmi dobre napísané pane chválim.
   Pekne ste im nastavil zrkadlo.
   Amorálni pokrytci sú to a toto čo píšu si dali dobre zaplatiť.

   Smazat
  12. 20:57

   O čem to kvákáte ženská? Jestli toužíte po chlapovi, pak si kupte panáka.

   https://tv.idnes.cz/domaci/nevestinec-silikon-panny-muz-chlap-matej-smlsal.V190716_151204_idnestv_smls

   Nebojte, vás se nikdo nedotkne. Chlapci z Afriky touží po mladém krásném mase, proto jsou ženy vždy poctěny, když projeví zájem. Takže jim nezáviďte.

   Smazat
  13. Pane vy ste prasák. Chlapci z afriky nech si prznia svoje ženy a tie naše nemajú žiadne právo znásilňovať. Znásilnenie je zločin ale vy by ste z toho najradšej urobili dobrú ľudovú a každodennú tradíciu aby ste sami mohli znásilňovať koho budete chcieť a ako budete chcieť. Nie ste vy jeden z tých vyvolených?

   Smazat
 2. Také si může vybrat, jaký chce mít majetek, ale je už na ostatních lidech, zda mu to dovolí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:50 Kdo si může vybrat, jaký chce mít majetek?

   Smazat
 3. Sprostosť vládnucich "elit" v Európe je neobmedzená.Nedávno som čítal "postreh" cestujúcej Európanky po Arabských Emirátoch.Tam majú vyriešenú radikalizáciu migrantov definitívne a raz navždy.Jej sumarizácia - v tak bezpečnej a pohostinnej krajine som ešte necestovala.

  OdpovědětSmazat
 4. Už by tu migraci měli zastavit nebo se neosvědčila. Žádná integrace se nekoná měli by vychovávat mladé lidi k rodičovství.

  OdpovědětSmazat
 5. celé je to příprava na něco mnohem většího a děsivějšího

  OdpovědětSmazat
 6. Nechápu, jak někdo může vystupovat proti záchranným akcím. Co jste to za lidi?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My jsme proti organizovanému zločinu - nic jiného vlna migrace není.

   Smazat
  2. Jakože záchrana uprchlíků z válečných zón, kteří ztroskotali na moři je organizovaný zločin? Nechte se léčit. Vy jste asi jeden z těch, kteří souhlasí s ruskými intervencemi, co rozbily stabilní státy a teď z nich lidi prchají. A tyhle lidi chcete nechat pod obstřely ruských zabijáků. Vůbec se mi nechce uvěřit, že to myslíte vážně.

   Smazat
  3. 14:19 najprv ste ich bombardovali a teraz by ste ich zachrňovali? Zachraňujte ich tam kde sú doma. To nie je umenie vybombardovať Líbyu do chaosu a potom nariekať že treba niekoho zachraňovať. Nech ich zachraňujú tí čo ich bombardovali.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 15:09

   Já jsem bombardoval Lybii? Měl byste se jít léčit. Nebylo to náhodou tak, že Kaddáfí začal napřed s vyvražďováním svých lidí a následně zaútočil na země okolo sebe?

   Smazat
  6. Nebylo. Kaddáfí vlastní lidi rozhodně nevyvražďoval a o životní úrovni za jeho vlády se ti může tak leda zdát. Plně hrazené zdravotnictví, školství, voda, energie, příspěvek na mobilitu (auto), plně hrazené studium na zahraničních školách...

   Smazat
  7. 15:09 kecáš ja som celý priebeh udalostí sledoval. Zabíjať úradníkov začali v Bengázi vzbúrenci urezávali im hlavy štvrtili ich na uliaciach a zabíjali ako psov. Tak ako v Sýrii zházovali úradníkov miestnych pôšt z vysokých budov na schodištia a tam ich dobíjali. Každá normálna vláda by zasiahla proti násiliu a ozbrojenému puču organizovanému zo zahraničia a to Kaddáfi urobil. Ja som to vraždenie civilistov len preto že podporovali vládu videl. Takú lúzu bolo treba potlačiť a pozatvárať a nie im pomáhať bombardovaním regulérnej armády. A tak to dopadlo lúza prišla k moci a dodnes sa tam vzájomne vraždia. Tak ste im pomohli k totálnemu chaosu.
   Asi by bolo lepšie aby Kaddáfifo armáda krvipreliatie zastavila v zárodku ako ho nechať nech sa rozbehne naplno no a teraz to tu máte milióny utečencov len preto že ste chceli pomáhať nejakej lúze čo civilistom odrezávala hlavy za živa. Libya je teraz semenište islamistov lebo práve tých ste tam bombardovaním posadili na koňa.
   Vy ste nemysliace hovadá ktoré toto nevidia.

   Smazat
  8. 19:50
   Jak jsem už napsal níž. Jste vyšinutý rasista a budiž vám dopřáno toho, co jste tady v nenávisti vyzvracel. Osobně se na to půjdu podívat.

   Smazat
  9. Blbeček trolíček 14:52 A akáže vojna je v Afrike? žeby si nám to objasnil, debilko.

   Smazat
  10. 19:50
   Tak ty si súhlasil s bombardovaním a ja som vyšinutý rasista.
   Ja nikomu neprajem čo sa tam stalo, ale vy ste také prasa že to dokážete ľuďom priať, len preto že s vami nesúhlasia. Vy ste rovnakí ako tí urezávači hláv.
   Vy si prajete smrť ľudí ktorí vám názorovo odporujú. Ste ten najodpornejší človek a nečudujem sa že svet s takými ľuďmi ako ste vy kráča do záhuby a totálneho vzájomného vyvraždenia.
   Nech pomáhajú tí čo tam nahuckali ľudí proti sebe. Tým že praješ svojim názorovým odporcom smrť a ešte k tomu tú najdesivejšiu ukazuješ na obdiv svoju nenávisť, neľudskosť a zvrátenosť.
   Ja som ľudské životy zachraňoval. Koľko si ich zachránil ty?

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. Ja som videl tie vídeá tých brutálnych vrážd a urobím všetko preto aby sa tu u nás nikdy takto nevraždilo. Ak chcete stredovek a stredoveké popravy a ťahanie ľudských čriev po dlažbách ulíc presťahujte sa do Líbye tam vás zaškolia ako na to tam sa na to môžete vynadívať do sýtosti.
   Tu sa toho nedočkáte. Tu ich nechceme. Rozhodne na Slovensku nie a urobíme všetko preto vo voľbách. Toto nie je rasizmus ale sebeobrana a prevencia proti zločinu ktorý sa šíri západom ako čierny mor.

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S vulgárními idioty se většinou nebavím, ale odpovím vám. Prchající matky s dětmi, celé rodiny, jsou vrazi?

   Smazat
  2. Vy ste vrahmi preto že ste súhlasili s bombardovaním Libye z ktorej teraz tie matky z deťmi utekajú. Tak si to tam teraz choďte riešiť a nevešajte nám vaše obete na krk.

   Smazat
  3. 15:10

   Kdože rozbombardoval Lýbii? Soudruhu, měl byste si sehnat dobový tisk. Váš guru Kaddáfí poté co obdržel zbraně od dalšího vašeho guru, včetně chemických zbraní, zaútočil na nevinné nic netušící obyvatele své země. Stejně tak útočil na posádky evropských zemí a USA ve Středozemí. Útočil na obchodní lodě. Sestřeloval letadla. Dělal bombové atentáty. Jednoho dne měli lidi toho řezníka dost a rozhodli se vzít spravedlnost do svých rukou. Jenze řezník Kaddáfí s pomocí dalšího řezníka Putina celou Lybii uvrhli do války. A vy se divíte, že tolik lidí odsud prchá. Já bych taky utek.

   Smazat
  4. A opět jeden rozbíječ diskuzí a zase jste mu mnozí sedli na lep. Reagujete na něj a jeho notičky.Kdy už se poučíte?

   Smazat
  5. 15:07
   Ty jsi dobře vymytý. Docela bych ti přál obohacení... Vezmeš si nějakého toho "chudinku" domů, nebo máš taky jen kecy, jako každý vítač?
   Jsi hodně jednoduchý, až tupý. Neurážím píši dojem.

   Smazat
  6. 15:10
   už som to tu písal V Bengázy zaútočil ozbrojený dav na úrady a zabíjal civilistov vraždili a rezali hlavy čo by sa stalo v takom prípade u nás? Pozeral by si sa na to? Zabíjali pracovníkov civilnej správy. Pridal by si sa aj ty? a vešal by si na kandelábre? a sťahoval ludí z kože? Tam ich vešali na mesiarske háky a mačetami rozsekávali a mučili a natáčali si to na mobily a chvastali sa tým do sveta ako vedia rezníčiť a vraždiť bezbranných. žiadne revolučné súdy popravovanie na ulici, krvavé linčovanie a dav sa prizeral a jačal alah agbar To je podľa teba revolúcia? Ako to skončilo v Iraku si nepamätáš ako tam vznikol pokrik Alah agbar? A islamský štát začal terorizovať všetkých čo odporovali? Zabíjali aj malé deti a urezávali im hlavy a všetko si točili na telefóny. to by si mal chlapče zažiť na vlastnej koži ako tí chudáci. Malé dievčatko pred rodičmi rezali za živa motorovou pílou na to nemáš žalúdok celá dedina sa musela dívať na tú brutálnu vraždu dievčatka. toto svedectvo je od kresťanou v Sýrii. S odrezanými hlavami hrávali fodbal. Táká istá zgerba vyčíňala aj v Bengházy v Líbyi, pootvárali väzenia s teroristami a peklo sa rozbehlo. Táto istá zgerba potom zabila aj Amerického velvyslaca v Líbyi. Aj americký kontraktori odtiaľ museli utekať. Tam bolo treba pevnú ruku na tých úchylou a vrahov. Kto z Vás čo ste tlieskali vybombardovaniu Líbye tam teraz pôjde robiť poriadky? Samozrejme aj vám by rýchlo urezali tie sprosté nič nechápajúce hlavy. Dopadli by ste tam ako ten americký velvyslanec. Toto ste tam podporovali takúto lúzu. Keby to boli slušní ľudia také peklo by tam dnes nemohlo byť. Kde príde to vaše humanitárne bombardovanie tam vládne chaos a smrť celé roky tak ako sa to stalo v Iraku a v Sýrii kde sú tí vaši ozbrojení hrdinovia prítomní bez mándátu OSN a bez neho aj napadli Irak, kde sa zrodil Islamský štát tá USA zástupná armáda ktorá začala vraždiť a rúcať pamiatky v Sýrii. Priznal to aj Trump.

   Smazat
  7. 18:56
   Já klidně.Ve Švedsku je běžné,že se o migranty postarají sami obyvatelé,je o to eminentní zájem.Dokonce je ubytovávají u sebe,pokud mají dostatek prostoru.Hodně často jsem viděl,že třeba babička odešla bydlet k dceři a vnoučatům a byt přenechala uprchlíkům třeba z Čadu.Pak tam občas nosila zásoby potravin,dělala úklid,odnášela prádlo do prádelny apod., takové běžné služby,co dostanete v penzionu.Pritom z toho neměla žádný zisk a většinou se tito lidé dostali k lepším podmínkám.

   Smazat
  8. 20:16
   Vy jste vyšinutý a nebezpečný. Jakým právem urážíte demokratickou opozici? Zbombardovat by se mělo hloupé Česko i se Slovenskem, když tady plodíte ty vaše hnusné lži a odmítáte pomoct trpícím. Docela bych vám dopřál to, co jste tady hnusně vychrlil na členy opozice diktátorovi, kteří bojovali za svobodu a demokracii. Ano, vy si to zasloužíte. Je mi z vás na nic. A ze všech ostatních taky. Rasistické, nenávistné štvaní, nic víc neumíte. Já preferuji civilizovaný svět z Afriky, ne fašisty.

   Smazat
  9. Blbeček trolíček 15:29 Takže Lýbia sa rozbombardovala sama? Takých kretzénov ako ty aby lovil lampou.

   Smazat
  10. Nuž mal by si sa aj ty vysťahovať z bytu pod most a poskytnúť ho nejakým utečencom z Líbye. A mal by si im prať a zbierať po nich odpad, ale mohlo by sa ti rýchlo stať že by sa ti odvďačili znásilnením tvojej dcéru niekde v parku.
   Ja nie som proti pomáhaniu ale takto nie. Nedokážeme a nechceme pomôcť svojim čo sú na ulici a zomierajú tam. Naši ľudia sú v chudobe naši dôchodcovia rovnako. Najprv teda predovšetkým pomôžme týmto našil ľuďom až potom sa obzerajme pomáhať ekonomickým utečencom z Afriky až potom keď naši ľudia prestanú hniť na ulici.

   Smazat
  11. 18:56
   Ty by si zasa rád bombardoval? Teraz pre zmenu Česko a Slovensko?
   Tak si sa aspoň priznal k svojim zvráteným chuťkam deštruovať a vraždiť. Toto čo robila tá zločinecká opozícia toho diktátora to bolo zverstvo!! Ak takúto opozíciu hájiš nepatríš medzi normálnych ľudí. Tá tvoja opozícia je islamský štát. Líbyia je teraz plná islamistov ktorí boli porazení vďaka Rusku v Sýrii. Plná násilníkov ktorí aj tebe nebudú váhať odrezať hlavu lebo si pre nich len neveriaci pes.
   Keď sú to takí demokrati ako hovoríš prečo z tej Líbye utekajú milióny ľudí?
   Vysvetli mi to a nevytáčaj sa tu.
   Toto nie je rasistické štvanie. NAjprv pomôžme vlastným čo zomierajú na dlažbe našich miest a pod mostami, najprv pomôžme dôchodcom ktorí nemajú ani na tie lieky a potom sa starajme o iných. Najprv si spravme poriadok doma!
   A tam nech pomáhajú tí čo bombardovali - USA Frantíci atď. atď. Tí sú oveľa bohatší tí nech pomáhajú keď vedeli šíriť po Líbyii tú besnú demokraciu hrdlorezov, ktorá teraz vyháňa z Líbye milióny utečencov.

   Smazat
  12. Vy hlupáku 21:23 právě Rusko rozbombardovalo celý Blízký východ a sever Afriky! Vy nebezpečný a hysterický blázne a pomlouvači, jestli nepřestanete s těmi lživými žvásty, oznámím svému známému na policii, aby vás nechal zjistit. Ten známý je na Slovensku. Šíříte tady hnusné pomluvy a vůbec vás netrápí, že Rusko úmyslně vybombardovalo všechny dětské nemocnice v této oblasti. Ty vaše nechutné výplody, to všechno dělá Asad s Putinem. Obzvlášť ruští zabijáci jsou pověstní neslýchanou krutostí, kterou uplatnili i ve Volyni. Normálně jste mě vytočil!

   Smazat
  13. Celý blízky východ rozbombardovalo USA a všetci to vieme len vy tu hovoríte lži. Samé lži
   Kto rozbombardoval Irak bez mandáto OSN a k čomu to viedlo?
   Ku vzniku Islamského štátu ktorý hrozil zachvátiť celú Sýriu a poloviciu Iraku.
   Blázon ste tu vy. Američania od Bagdadu po Basru zhodili 1800 ton munície s ochudobneným uránom ktorý je veľmi toxický a dodnes spôsobuje genocídu v oblasti.
   Rusko zasiahlo len v Sýrii keď už Islamský štát získaval navrch. Dnes je tento Islamský štát zničený práve vďaka Ruskému zásahu a Sýrčania sa do Sýrie začínajú vracať. Sýrska armáda s Ruským letectvom práve čistí Idlíb od Al Kaidy a ďalších militantných organizácií ktoré sa nevzdali boja.
   Pane kľudne volajte políciu na Slovensku alebo rovno Gestapo kľudne. Že gestapo tu ešte nie je? No tak ho zriaďte. Za tým čo som napísal si stojím. Volajte všetkým známym na Slovensku volajte aj známym pána Kočnera tí budú vedieť ako zasiahnúť. Alebo volajte Pente a najlepšie by bolo zavolať priamo Sorošovi. Aj svojim mimovládkam volajte nech pátrajú a vešajú na kandelábre tí o tom tiež v takýchto diskusiách radi píšu. Majú už vraj aj zoznamy ľudí ktorých budú likvidovať keď vyhrajú voľby. Minule to jeden mládenec na faceboku vyzvonil ako sa s nami porátajú. Potom sa ale ospravedlnil aby ho nevyhodili zo školy.
   Ale ja sa vôbec nedivím že je na svete a hlavne v USA toľko pošukov po školách čo masovo strieľajú svojich spolužiakov učiteľov a spoluobčanov. Toto šialenstvo prichádza zo západu aj ku nám, táto zabijácka mánia je ako mor zasahujúci už polku planéty. Všade kde príde západná démonkracia s ňou kráča aj rozklad morálnych hodnôt a ideológia nenávisti a smrťi.
   Pane šírite nenávisť a prajete svojim oponentom smrť a to už je diagnóza na zvieraciu kazajku.
   Ale volajte tu políciu na Slovensku nezabudnite.

   Smazat
  14. Urodilo se tu hodně ulhaných trollů, kteří demagogicky obracejí skutečnost v opak, překrucují nedávnou historii a urážejí myslící lidi. Příště je budu bez milosti mazat, aby odlezli provokovat a rozbíjet diskuze jinam.

   Smazat
  15. 20:24 Prosím o tel na Švedskou babičku, naši mladí, mají vážný zájem, prádlo si perou sami.
   Zn. Jsou bez bytu elektrikář a prodavačka

   Smazat
 8. Jesli se nepletu, tak jedna rodina emigrantů u nás, už odmítla nabízený byt a urážena opustila naší zem. Tak co řešíme?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy byste chtěl bydlet v kravíně?

   Smazat
  2. Ano, ta rodina byla URÁŽENA... já bych v takové zemi taky nezůstal.

   Smazat
  3. Omyl, kravín to nebyl.

   Smazat
  4. Byl to slušně rekonstruovaný byt 3+1 v |Jihalvě uprostřed města. Tak nelžete!

   Smazat
  5. Nejen media,ale i naši občané 15:30,15:55 nám lžou.

   Smazat
 9. 15:30
  Někdo ten KSINDL do Čech zval?!!!!
  Ať táhnou do ameriky,ta to rozkurvila,tak ať se stará!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A on se někdo hrne do Čech?

   Smazat
  2. Teplice nejsou v Čechách TYDÝTE????!!!!

   Smazat
  3. Admin čo tak to tu upraviť v diskusii tak aby sa tu dali kopírovať živé odkazy?

   Smazat
  4. Najdi si editaci html.

   Lež a dezinformace

   Smazat
 10. http://svobodnenoviny.eu/svedsko-na-pokraji-civilni-valky-sef-narodni-policie-pomozte-nam-pomozte-nam/
  http://svobodnenoviny.eu/studie-pouze-18-procent-nemcu-si-mysli-ze-mohou-svobodne-vyjadrit-sve-nazory-na-verejnosti/
  http://www.protiproud.cz/politika/4530-nemecko-uz-je-ztraceno-deprimujici-pohled-za-nasi-zapadni-hranici-kolik-lidi-staci-na-prevrat-demokracie-v-troskach-chvilkari-mohou-zavidet-nepratelske-vysadky-pro-ovladnuti-zeme-troji-dulezite-pouceni-pro-nas

  OdpovědětSmazat
 11. To nejsou imigranti, ale nepřítel a ten si azyl rozhodně nezaslouží !!!

  OdpovědětSmazat
 12. Kam kráčíš EU- no do středvěku
  https://pravyprostor.cz/sebevrazda-francie/ http://www.protiproud.cz/politika/4544-velky-zlom-nejen-francie-jsou-dve-obe-na-prahu-zaniku-tovarna-na-islamismus-chrli-sarijatska-gheta-cilem-je-podmaneni-metropole-celeho-zapadu-maji-stejny-osud-bezducha-bila-spolecnost-uz-neumi-vzdorovat.htm

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. S blbem je veškerá diskuse marná.

   Smazat
  3. 18:49
   Ale urezávačov hláv v Líbyi tých nebolo treba zatvárať, tým bolo treba pomáhať bombardovaním riadnej armády aby mohli vraždiť v celej Líbyi až dodnes? A tých našich čo o tom píšu by si najradšej pozatváral? Ty si poriadna voš a prisluhovač medzinárodného zločinu.

   Smazat
  4. Blbeček trolíček 18:49 Veru, treba vymazať Bakalove plátky, lebo šíria fašizmus.

   Smazat
 13. Výtahy z: « Slavery, terrorism, and Islam » The historical roots and contemporary threat.
  Traduits de l’anglais par GT. Zdroj statistik 2014 : http://www.muslimpopulation.com
  Otroctví a terorismus islámu. Historické kořeny a současná hrozba. Peter Hammond, doktor
  theologie. http://www.amazon.com/Dr.-Peter-Hammond/e/B002YPPHPM

  OdpovědětSmazat
 14. Podívej te se na věc logicky. Evropa musí být Evropou. Migrace není dobré přijímat. Jednou nás to může zabít. Copak to jde? Nacpat 100000.....migrantů do např. 1 pokojoveho bytu?. Mají jiné návyky a ani naše nerespektují. Merklová je zkáza lidstva jako zrůda se chová. Lid několik pokolení tady budují Evropu a migranti nám to tady zničí. Kdy si to konečně uvědomíme. Koho chcete obětovat? Evropu? Nebo migranty? Podívejte se na Švédsko už se začíná naplňovat teorie sociálního krachu kterým se může stát i Evropa. Evropo zamyslete se!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Nemohlo by sa to riešiť takto: Každá krajina EU by mala byť povinná prijať bez obmedzení všetkých migratov z tej krajiny, ktorá bola v minulosti pod jej koloniálnou spravou!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.