Reklama

sobota 3. srpna 2019

Al-Tanf, Hongkong, Letná a žádná chvilka pro demokracii

Václav Umlauf
3.8.2019 E-republika
Nežijeme v demokracii, ale v epoše korporátního fašismu, který prozatímně prosperuje skrze formálně a demokraticky zvolené miliardáře. Tlak na kompletní zrušení demokracie je daný tím, že jako občané jsme svou leností a zbabělostí úmyslně a vědomě vyklidili politickou a veřejnou scénu a nechali ji korporátnímu a neziskovému show-byznysu.

V roce 2014 jsme psali, že demokracie skončila nástupem Babiše k moci. Tehdy jsme byli asi první z nezávislých webů, který psal v této souvislosti o vzniku korporátního fašismu. Proto doufám, že nás snad nikdo nebude obviňovat, že přejeme tomuto systému. Klíčové články jsou tyto:

Je nám líto, ale k Babišovi jsme všechno podstatné napsali na e-republice v letech 2014-17. Teď už k tomu není co dodat. Snad jen to, že nedovtipové mávají na Letné na placených demonstracích. Ale to měli dělat v roce 2014, kdy jsme pomocí legálních voleb přešli od vytunelované stranické demokracie k přímé vládě miliardářů. Ale tohoto typu vlády se mávátka na zaplacené Letné zbavit nechtějí, takže de facto provádějí placený pohřeb české demokracie.


Kde je zakopán korporátně-fašistický pes


Babiš je manipulovaný politik, jako všichni čeští mafiáni, kteří díky Klausově privatizaci a příslušným podvodům dostali proti podpisu miliardové majetky, které původně patřily státu. Takže nyní máme v zemi oligarchii, které se skládá přibližně ze tří skupin. Ta nejslušnější skupina jsou legální zloději typu Babiše, který spravuje stát jako svůj Agrofert. A to je v daných poměrech korporátního fašismu to nejlepší, co nás mohlo potkat. Jenže zisky má Babiš uloženy na Západě, s ním také trvale obchoduje, a určitě je závislý na cash-flow a investičních půjčkách západních bank a tak dále. Takže jedno procento korporátního fašismu sídlící v cizině má Babiše v hrsti jako každého jiného miliardáře. Proto je také vyšetřovaný Bruselem, když bylo třeba jej přitlačit ke zdi. To bylo v době, kdy začal koketovat s lídry vzpurné Visegrádské čtyřky vedené Maďarskem. A jak jsme psali, nikdo nevyšetřuje daňový podvod českých miliardářů se státními dluhopisy, protože to by museli zavřít všechny české miliardáře, kteří to dělali. Přitom je to černé na bílém, kdo a jak s těmi podnikovými dluhopisy manipuloval a převedl je do osobního vlastnictví. Takže Babiš je vydíratelný a ví to. A nyní, po mávátkových akcích, je to hodně vidět.

Druhá skupina jsou nastrčení bílí koně velkých nadnárodních korporací, které sem přišly loupit, pardon, investovat. K tomu si vybraly bývalé veksláky, pasáky a podobně tržně orientované jedince, kteří šli do divokých privatizací a podvodů stylem ruských oligarchů. Jak je známo, vyšlo jim to, nikdy nebyli potrestáni. Klaus zbytek těchto lupičů amnestoval. Dnes jsou z nich úctyhodní miliardáři, kterým se klaní jimi koupený mainstream. Pokud tito grázlové platí mávátkové hnutí společně s neziskovkami, pak bůh s námi a zlé pryč. Podívejte se na starší články o privatizaci českého zdravotnictví, kdy nás měly s pomocí US- ambasády zhltnout americké zdravotnické pojišťovny. Velmi dobře si pamatuji, jak malá hrstka lidí v nezávislých médiích a poslanců kolem Ludvíka Hovorky tehdy zabránila rozkradení českého zdravotního systému. Tito lidé jsou placení agenti korporací, nemají vlast, pouze peníze na černých kontech v daňových rájích, kde jsou pod kontrolou amerických bank. O svědomí přišli už za komunismu a čekat, že se jim vrátilo v epoše neoliberálních loupeží, je dětinská naivita.

Tito škůdci státu nejsou přímo v politice, ale mají zaplacené politiky. Takže stylem amerického filmu Kmotr zvednou telefon a dávají příkazy. Je jasné, že do jejich firemního telefonu chodí podobné příkazy ze zahraničí. Pochopitelně, že do jejich repertoáru patří podpora barevných revolucí typu ukrajinského Majdanu, nákup prodělečných a krachujících korporátních novin typu bývalého slušného média Le Monde a podobně. Tito lidé tvoří páteř transatlantického deep-state jednoho korporátního promile. Takže je jasné, že tito agenti jednoho promile nemají vlast, jen bankovní konto. Hezky to vystihl ruský tvít ke Dni vojenského námořnictva v Rusku. Hodnota dvaceti luxusních lodí ruských oligarchů převyšuje cenu všech bojových plavidel postavených pro ruské námořní síly v tomto desetiletí. Komentátor na ruském twitteru k tomu napsal: „Koneckonců každý ruský oligarcha mohl namísto svojí jachty postavit válečnou loď, dodat ji flotile a bránit námořní hranice naší vlasti. Jenže oligarchové vlast nemají.“ Tak to je i u nás.

Třetí skupina jsou přímí ruští nebo američtí agenti, kteří mají úctyhodný ksicht bývalých nebo současných politiků a jejich výkřiky jsou komentovány i nezávislými médii. Nakradli stejně jako druhá skupina. Ale jsou buď bytostnými politickými zvířaty, nebo k tomuto úkolu být posilovnou demokracie je pověřila příslušná velmoc. Jsou vydíratelní podobně jako první a druhá skupina, protože mají nakradeno zde a uloženo v západních bankách, a navíc mají podepsanou spolupráci. Na Západě mohou jedním zvednutím telefonu o všechno přijít, pokud se bude vyšetřovat nějaká jejich nezákonná činnost. Psát, že jsou to zloději a lháři, to je mlácení prázdné slámy. Spojené státy ukradly zlato a bankovní aktiva dokonce celým státům, například Venezuele a Íránu. Myslet si, že se zastaví před nějakým neoliberálním čimelíkem z Česka, nebo že se legálně nezbaví svého agenta, pokud nemaká pro jejich zájmy, to je dost směšná pozice a tito lidé to dobře vědí. Proto dělají to, co mají dělat a co dělat musí.


Řízený rozpad státu


Miliardář Babiš se nepřímo podílí na rozpadu státu: Svou nečinností danou jeho vydíratelností. Jistěže nám prozatím zachránil svou příslovečnou pilností a pracovitostí holý život a holou mzdu danou posledními zbytky socialistického zdravotnictví a důchodového pojištění. Borci ze druhé a třetí skupiny by to už dávno rozkradli přes prodejné politiky. Dnes bychom na tom byli stejně, jako Řekové (Řecko vstoupilo do fáze politických vražd), nebo Ukrajina, nebo občané americké kolonie jménem Portoriko. Klikněte si na klíčová slova k těmto zemím. Jenže problém je v tom, že druhá a třetí skupina zlodějů a lhářů potřebuje na rozdíl od Babiše řídit stát skutečně jako svůj podnik, a to bez voleb a bez námi placené politické divize Agrofertu jménem ANO. Pak jsme v modelu vlády on-line jako Krysař z Hamelnu, nebo Orwellův totalitní loutkář zvaný Velký bratr. Nikým nevolená skupina korporátních fašistů z deep state inscenuje politické divadlo za naše daně a pro cizí zájmy. A pro deep state jsou lokální války v zastoupení a rozvracení celých států prakticky denní chleba.

Varianta přímého korporátního fašismu provozovaného skrze zahraniční loutkaře z ranku jednoho promile je pro mne osobně naprosto nepřijatelná. Kromě demokracie (o kterou jsem už přišel), přijdu ještě o poslední zbytky sociálního státu a skončím jako řecký příslušník střední vrstvy alias současný žebrák u popelnice. Viz článek Nedostatek státu zabíjí (2012). A v bleděmodrém proti ideologickému lhaní jimi placených médií jsou jasně dané důvody, Proč korporace potřebují stát. A za sebe pravím, že nehodlám zachraňovat svým důchodem šílené EU- a US-dluhopisy, které budou mít po Velkém pátku na neoliberální burze cenu záchodového papíru, včetně dluhového dolaru. A ČNB už to za moje peníze provozuje, viz článek Banksterské praktiky současné ČNB. Protože mám pud sebezáchovy stejně jako neoliberální žraloci, tak musím něco dělat, aby mne nesežrali zaživa.

Pro mne jako chudého občana (ale ne pro miliardáře Babiše), to znamená, že se musím snažit zachránit alespoň tuto korporátně-fašistickou podobu české demokracie, aby nesklouzla na samé dno. Pak tu budou vládnout agenti cizího deep state pomocí nastrčených mávátek na ulici, které budou programovat neziskovky placené z mých daní. Hloupí liberální kapitalisté v roce 1948 dovolili moskevským a stalinským komunistům jeden ústavně čistý únor. Byl bych nerad, aby se to opakovalo v bledě modrém během současného rozpadu české demokracie, která svou prodejností, hloupostí a neschopností připomíná rok 1947. Jenže tentokrát po nás nejde Moskva, ale globální jedno procento bezohledných a nebetyčně bohatých socio-psychopatů.


Что делать? Найболевшие вопросы нашего движения (V. I. Lenin, 1902)


Sorry pro mladou generaci, ale politická klasika se má citovat podle originálu. Takže, co máme dělat v epoše barevných revolucí inscenovaných miliardáři? Zásadně platí, že máme právo jako občané být informováni o tom, kdo tu dělá placené demonstrace a za jakým účelem. Ne, kdo je nastrčený, aby je dělal, ale kdo je dělá a platí doopravdy a v čím zájmu. A od toho tady jsou placené státní policejní orgány, aby tyto informace zjistily. Pro jednou nemusí BIS fízlovat nás jako "nepřátelské" weby. Ať se konečně státní fízlové za moje daně starají o to, kdo tady představuje skutečnou hrozbu pro ústavní řád v zemi. Nemyslím si, že to jsou lidé mávající na Letné, stejně jako to nebyl kompletní dav shromážděný na Hradě v roce 1948, který po Benešovi požadoval, aby přijal demisi hloupých liberálních ministrů. A pojďme konečně na ten Al-Tanf, protože to je příklad, jak to dělat. V článku Trumpův první státnický čin v úřadě jsem byl skeptický k US-vývoji v Sýrii a napsal jsem toto:

Zkušebním kamenem bude stažení amerických vojáků ze základny Al-Tanf. Zde Pentagon a CIA cvičí asi 4 tis. teroristů a rekrutuje je z 50 tis. uprchlického tábora, který připomíná koncentrační tábor. Kromě americké pomoci a žoldu tam nesmí vstoupit žádná nezávislá humanitární organizace. Celé pásmo Američané prohlásili za vojensky okupovanou zónu. Odtud Američany vycvičení, zpravodajsky a takticky řízení teroristé podnikají systematické útoky směrem na Palmýru a Deir es Zaur. Důvod západní podpory teroristů je stejně jednoduchý jako Hitlerova totální válka nařízená po prohrané válce na východní frontě. Když Západ nezničil Asada, tak zničí infrastrukturu a města v Sýrii. Po vyhladovění a rozbití státu má být Asad zničen povstáním, protože země je zničena minimálně na jednu generaci. To je konečný smysl barevných revolucí, které se v Libyi a v Sýrii ukázaly v celé demokratické kráse.


A nyní přišla oficiální odpověď od Pentagonu, protože je tlačil ruský Sputnik. Skandály v tomto lágru a další okolnosti, které nebudu vypisovat, donutily Pentagon, aby částečně odkryl karty. Zde je prohlášení Combined Joint Task Force – Operation Inherent Resolve (CJTF-OIR-), které má pod palcem zdejší teroristické skupiny, jež provádějí operace proti syrské armádě. Přitom vydírají uprchlíky v táboře, který mají ve správě, s povolením Američanů, a také zde rekrutují a cvičí povstaleckou skupinu Maghawir al-Thawra. Prohlášení Pentagonu citované 2. srpna zní následovně, zde.

Americká koalice vedená USA v Sýrii potvrdila, že vyškolila stovky protivládních militantů poblíž Al-Tanf, syrského města poblíž hranic s Irákem. "Koaliční partnerské síly v okolí Al-Tanf v Sýrii mají název Maghawir al-Thawra," uvedla ve středu CJTF-OIR. Koalice prohlásila, že skupina bojuje proti Daesh, a dodala: „Budeme i nadále trénovat a radit koaličním silám v okolí Al-Tanf v úsilí o trvalou porážku Daesh, aby byly dosaženy podmínky pro regionální stabilitu.“


Takže ruský Sputnik dosáhl svého. Nyní víme, že USA cvičí demokraty-teroristy v boji proti legální vládě. Proto je jasné, že bez povolení CIA a Pentagonu nikoho do této okupované zóny nepustí, což platí i pro humanitární pomoc, která není schválena USA.

Další příklad je z protivládních demonstrací v Hongkongu, celý článek najdete zde. Jde o otevřený dopis US-ambasadorovi v Hongkongu, který mu poslali novináři z čínských provládních médií. Abychom mu rozuměli, je potřeba se podívat na politický show-byznys prováděný mezinárodně. V roce 2017 se uskutečnil společný projekt televize Seznam.cz a společnosti "Člověk v tísni" s názvem "Hledá se leader". Šlo o normální reality show, kde mimo jiné byl publikován i projekt Mikuláše Mináře "Milion chvilek pro demokracii". Podívejte se na video zveřejněné 10.února 2018 uveřejněno na YouTube (zde). Teď aspoň víme, za kterou neziskovou stáj tento politický aktivista začal závodit. Ale v Hongkongu šli krapet dále a jejich koníci se jmenují Edward Leung Tin-kei a Ray Wong Toi-yeung. V citovaném článku jsou tři klíčové otázky položené ambasadorovi USA v Hongkongu a všechny tři trefují do černého. Budu je parafrázovat: 1) Jak to, že USA nerespektuje ústavně daný pořádek daný specifickým systémem připojení této britské kolonie k Číně po uplynutí koloniální nadvlády? 2) Je pravda, že americké organizace tohoto a tamtoho typu dali aktivistům tolik a tolik peněz k pořádání protivládních demonstrací? 3) Je pravda, že občané Hongkongu Edward Leung Tin-kei a Ray Wong Toi-yeung se sešli dne XY roku 2016 se zástupci amerického konzulátu, viz foto a další detaily?

Takže je jasné, co udělala čínská BIS. Celé roky sledovala toky amerických peněz neziskovkám a jednotlivým osobám, mapovala podezřelé aktivisty, jejich kontakty na US-ambasádu. A pak to vypálila skrze otevřený dopis na ambasádu USA, který poslali normální novináři, a ne čínská BIS. Kauza demonstrací v Hongkongu byla stejně nahodilá a zástupná, jako mávátková akce na Letné. Šlo o to, že Hongkong nemá podepsané extradice v případě zločinů se sousedními státy, dokonce ani ne s Čínou. Kauzu spustila vražda, tuším na Tajwanu, kdy podnikatel zabil svou manželku, přijel do Hongkongu a podle zdejší legislativy nemůže být vydán do rodné země, kde je stíhán pro vraždu. Jistěže je za tím i velmocenský tlak Pekingu, aby umenšil práva bývalé kolonie. Stejně jako je hlavním zájmem deep state mít na Hradě druhou Čaputovou a pro tento účel je třeba tlačit přes ad hoc danou kauzu miliardářského politika Babiše. Ale jak sami vidíte, jsme ve studené válce. Čína a Rusko už o rozvracení země vědí své a dávají si pozor. Nemají demokracii, ale oligarchický systém liberálního typu (Rusko), nebo komunistický kapitalismus (Čína). V obou případech platí, že podpora obyvatel tomuto režimu se trvale pohybuje kolem 60-80 %. O tom se může západním a našim politikům jen zdát. Proto tyto režimy v zájmu svých občanů také jednají proti ústavním hrozbám a mají k tomu přímo všelidový mandát.


Smutný závěr


Opakujme pro nechápavé, či rychle a špatně čtoucí čtenáře, kteří v textu hledají jen potvrzení vlastních názorů; nebo pravý opak, který pak nepříčetně napadnou. Nežijeme v demokracii, ale v epoše korporátního fašismu, který prozatímně celkem dobře prosperuje skrze formálně a demokraticky zvolené miliardáře. Protože jsou ale vydíratelní a na státu jim záleží úplně minimálně, tak začal tlak ulice řízené jedním procentem, nebo dokonce jedním promile oligarchů. Tlak na kompletní zrušení demokracie je daný tím, že jako občané jsme svou leností a zbabělostí úmyslně a vědomě vyklidili politickou a veřejnou scénu a nechali ji korporátnímu a neziskovému show-byznysu.

Politický ekosystém funguje po pádu politické moudrosti a svobody pouze v modu přírodní nutnosti řízené iracionálním tlakem animálně a biologicky daného pudu sebezáchovy jednoho procenta. S českou demokracií je to stejné, jako funguje neobdělávané pole po vyhnání Němců v Sudetech. Nejprve je z polistopadového oraného OF pustá politická pastvina daná partajemi (Klaus, modré straky, lidovci, socanský spolek). Pak se na prázdné a neudržované pastvině zkorumpovaných partají usadí miliardářské nálety křovisek v podobě účelově založených stran (ODA, Kalouskovci, ANO atd.). Občané nedělají nic, obecní pastvina s nálety je nezajímá, kdo by se o takové detaily staral, když je to stejně rozkradené. No a na závěr platí, že jedno procento z deep state a petro-rafinérií má rádo virtuální a mediální ekologii s pubertální dívkou v čele. Tak nakonec tu obecní res-publicu zalesní pořádně, aby bývalé demokraticky obdělávané pole tvořilo jejich soukromý revír s honitbou pro vyvolené. Je to celkem logický a zcela pochopitelný postup, jak zničit zbytek nedemokratického státu a převést jej do vlastnictví jednoho promile cizích miliardářů.


85 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. 1. Vědět....Současné dění směřuje k totalitní světovládě, hlásal Gott v roce 2001

   https://www.lidovky.cz/lide/soucasne-deni-smeruje-k-totalitni-svetovlade-hlasal-gott-v-roce-2001.A171111_135648_lide_ele


   2. Učit se a přemýšlet...pak je krůček k akci..
   https://www.youtube.com/watch?v=QILoxLtTkIc&list=PL83w55tb_FRGEGgOsrtFyMJY5bREPQ1rD&index=12

   Smazat
  2. 15:17
   No jestli to říkal božský Kája, tak je to pravda jak slovo boží. :-D

   Smazat
  3. BUDE PAN VACLAV UMLAUF TEN KDO BY CHTĚL OPRAVDU VÉST KSDH

   svými články? Slušelo by mu to vést Krřestansko socialně demokratické hnuti,které by nahradilo všechny padajici strany a vlády v sestavě TŘI HWĚZD ,kde stále chybi.
   Připomináme ctěné veřejnosti,že vaše ČSV připravilo skwělý PROGRAM pro všechny voliče .Stači,aby si ho VŠECHNY polit.subjekty osvojily a maji zaručeno monumentálni vitězstvi ve volbách!

   Zveme občany čČR na Letnou,kde běhaji voliči ve velkých množstvich jako demonstranti, ovšem maji problém,nevi čemu a proto zdá se podobaji se tam podobaji VŠCHNI přihloupému.

   Prvni naznaky diskuse o tomto Programu visi vlevo pod SPD BUDOUCNOST ČR MODŘANY!!

   Zdravi naše ČSV v.r.v.r!

   Smazat
  4. Zase otravuješ s tím směšným ČSV, ty jeden umanutý kecálku?!

   Smazat
  5. Pište k naši věci 12.20

   Nezapomente:

   "Moudrý člověk použije v diskusi argumenty, hlupák nudi autory!"
   Tak nám tu vy vystrašený posero pište k věci a to jak se vám konkretně libi jednotlivé články NAŠEHO PROGRAMU namisto otravováni už tak vámi zapraseného vzduchu!
   A co kliči dále chcete šukát,přiznejte se zrádče !?

   Smazat
  6. 12.20

   Zkraťte to a pište Q,Q,Q.....

   Smazat
  7. 12.20

   Rozpoznej ubohý kandidáte na otroka svůj osud chudého duchem a podvol se mu.

   Bohatec sice dnes ještě proleze uchem jehly, spíše než velbloud,ale pán bůh to vidí a když se nasere zašlápne tě jako ponravu a budeš trpět svoji havarii v kotli pana Belzebuba zlý satanisto !

   Smazat
 2. ....a co tím chtěl básník říct??? :-) myslím,že je zbytečné vycházet z kdyby ,pokud atp. ale žít pokorně,bez tužeb a bažení v souladu s přírodou poněvač vše ostatní je NEPODSTATNÉ,pokud jde o tento "život" jako o hru-přetvářku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,mate pravdu pane Vladimire,

   Chudi duchem se musi připravit na svůj osud otroka postupně a poslušně.
   Zbavte se pokušeni,peněz a žijte v souladu s přirodou nahý a svobodný!

   Smazat
 3. Kolikrát ten zjevný idiot zopakoval v tom jeho blábolu "korporátní fašismus"?
  Stát řídí miliardáři, kteří jsou ale vydírání oligarchy a oligarchové chtějí svrhnout ty miliardáře? Prostřednictvím ulice?
  Takové bláboly... Ten člověk má v palici totální bramboračku. Stejně jako Dvořák, který ty bláboly neustále publikuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:41 Naopak, pan Václav Umlauf je jeden z pár tisíc zodpovědných v této kolonii. Buď jeho práce pochválena.

   Smazat
  2. Tak nevim Pepku, esi si byl povolán bláboly s. s. Umlaufa posuzovat! Od toho tu je povolaný expert - s. s. Radosta, který dokáže provést jak jejich brilantní analýzu, tak zní plynoucí potřebné korekce! Počkejme si ...

   Smazat
  3. 16:02 Radosta má asi dovolenou. Už dlouho tady netapetoval. :-)

   Smazat
  4. 16:05 Taky se mi to tak jeví. Totiž od 1. 8. nepracuje! Vystřídal ho Putlerprd a to bude nuda - samý cancy o Vobamoj, havlobandeovcích, blicích listech apod. To bude zase pokles návštěvnosti na NR ...

   Smazat
  5. Náš nový moudrý kazatel,kdy formátem nahrazuje pana mistra Jana Husa a jeho pravdu, vyvolává mohunou závist nad jeho moudrosti a souhlas s nim,se jmenuje VÁCLAV UMLAUF!

   Tady vy neznabozi ho považujte za zjeveni a zcela nové světlo boži,kdy zastupuje pana boha nejsvětějšiho a hleďte se k němu jako novému kazateli PRAVDY modlit aspon 5x denně a ne ,že ne ANO!

   Smazat
 4. Milion chcanek na drátě....ty bys raději udavače a zloděje flašku,to bys spokojeně hejkal.

  OdpovědětSmazat
 5. 14.41 - ukázka "svobody a demokracie", co více dodat?

  OdpovědětSmazat
 6. ...."že jako občané jsme svou leností a zbabělostí úmyslně a vědomě vyklidili politickou a veřejnou scénu a nechali ji korporátnímu a neziskovému show-byznysu"....
  To by mně teda velmi zajímalo, co jsme měli jako občané dělat. To nám Václave pověz. JINAK JE TEN ČLÁNEK ÚPLNĚ NAHOVNO A O HOVNU. Tebou popisované totiž každý normální člověk dávno ví. Když už kritizuješ, tak taky navrhni řešení. Jinak jsou to jen plané žvasty nulové hodnoty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kasteláne, za hovno jsi stál v 90tých letech ty.

   Smazat
  2. Fláterník Vašek ti nic nepoví. Ten všechno jen neguje, nenávidí Babiše, nenávidí Milion chvilek, všechno jen neguje, vše stojí za hovno. Vynalezl si nový termín, "korporátní fašismus", který ho tak vzrušuje, že se v něm zcela zacyklil. Žádné řešení ničeho nemá, jen kafrá jako stará bába a snaží se své deprese přenést na co nejvíce lidí.

   Smazat
  3. 15:44 Fakt? Tak mi tedy pověz, jak jsi v 90. letech chrabře bojoval proti korporátnímu fašizmu ty. Třeba se z toho poučím a budu vědět, jak nadále postupovat. Jinak to od tebe beru jen jako pouhý výkřik abys mě urazil. Což je ovšem marné. Urazit mě může pouze inteligent, což ty patrně nebudeš.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Přatele nedurděte se navzájem vše co máte dělat je napsáno ve svatém pismu s názvem PROGRAM LIDU naši skvělé bohabojné ČSV.

   NEZAPOMENTE DÁVNOU PRAVDU:

   Vůle lidu vůle boži.

   Vždyt pro věřici neni hřichem si prostudovat důkladně vůli lidu sepsanou v článcich svatého zjeveni ČSV které doporučuje jedinou správnou cestu.

   NAHRADIT NEZNABOHY A ZRŮDY SATANA VZNIKEM HNUTI KSDH

   Což věřte nebo ne uvitá jistě i jeho svátost naš kardinál!

   Smazat
 7. Pan Umlouf popisuje současný stav jako dobu "po pádu politické moudrosti". To mi tedy vysvětlete, která že to byla ta doba "politické moudrosti.

  OdpovědětSmazat
 8. Doba "politické moudrosti" bude patrně někde v příspěvku anonyma 16:50 :-D Docela mě pobavil. Tak nějak se moudře diskutuje a přesvědčují se političtí protivníci "pádnými argumenty".

  OdpovědětSmazat
 9. Milí diskutující, nechcete se držet tématu článku místo nadávek a vulgarit vůči autorovi i sobě navzájem?
  "Moudrý člověk použije v diskuzi argumenty, hlupák osočí autora" G.B.Shaw.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neosočoval jsem autora, on osočil mně, že jsem líný a zbabělý a vyklidil jsem tím politickou scénu. Tak jen chci odpověď na otázku, co jsem mohl dělat proti několika miliónům debilů, kteří volili Klause kvůli jeho krásným kravatám?

   Smazat
  2. Kasteláne,
   jasajici dav hřišných neznabohů se nemohlo nikomu podařit zastavit,zašlapali by ho!.
   Dav dodnes stále vice tv a tiskem ohlupovaných, přitom mohutně zubožovanÿch a okrádaných domorodců nyni dostává lekci,kdy za třetinovè platy asfaltuje svou cestu do satanisty plánovaného zotročeni do mrtě.

   Je na občanech,zda se budou chtit vyhnout otroctvi a nebo svým drzým a sprostým prý "zástupcům" budou dále freneticky tleskat,aby je za to olupovali,cenzurovali šiřili proti občanům nenávist politické korektnosti čili LŽI a brzy dali znásilnovat i naše dcery a manželky, nebot se nepodvolime prý jejich IS,isamistických nevěřicich,které si zvou k udrženi moci pry ti falešni zastupitelé kterou ukradli jejich prolhaným tiskem a tv!

   Smazat
 10. Je mi líto, úroveň zdejší diskuze dokazuje, že už není třeba dalších argumentů. Občanstvo si vystačí se vzájemnými nadávkami. Netřeba maturit z matematiky, dokonce možná netřeba maturit. Stačí svalit vinu na Zemana a je vymalováno. Je mi zle z prostého faktu, že v roce 2015 se vytratilo zlato ze sejfů ČNB, z faktu že umělé znehodnocení naší měny nás stalo biliony Kč. Zděšením mi padla brada z informace, že v roce 2015 bylo krytí našich devizových rezerv jen z 0,8 %, přitom Slovensko má kryto 31,7% a Německo 67,8%. Pro občany je však centrální problém, odvolávání ministra kultury (přičemž důvody jsou mimimalně pofiderní) a vina nekonání se svaluje na prezidenta. To si někdo myslí, že už jsme tak pitomí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Zkus se přikrýt zlatem sám. To by mohla být dobrá investice. Basilejský výbor pro bankovní dohled dal nedávno zlatu zelenou (nebo zlatou?). A maturita z matematiky je profláklé, trapné a zdá se, že věčné téma. Zřejmě má odvádět pozornost od podstatných problémů našeho (ne)výchovně (ne)vzdělávacího systému.

   Smazat
  3. 22:23
   Pane proflaklé, věčné téma dokazuje jen, že kdyby vás osvítila výroková algebra (součást matematiky), tak váš příspěvek by byl srozumitelnější. Možná by vám dala matematika i šanci přiřadit priority k problémům, které jstě neuvedl. Pro jednoduchost a vaše pochopení zdůrazním, že matematika není cíl, ale prostředek. Zrovna tak zlato není cíl, ale v současné nestabilní době, dává větší šanci přežít ekonomické poryvy. Děkuji za radu, zlatem se nebudu přikrývat.

   Smazat
  4. 22.23

   vám piše jasně.Dne 29.3.2019 rozhodli banksteři akci BASILEJ III,jak vykrást i našeho sympaťaka Trumpfa.
   Ten je poprosil to vyloupeni odložit do 1.1.2022.
   Naše ČNB nám ovčanům ukradla 2 000 000 000 000 korun manipulacemi s měnou a vláda a lid odmita nařidit ji,aby OKAMŽITĚ začala nakupovat zlato,jinak tyto penize přijdou na kryti zadluženi AMERU!

   Kdo vi o čem je řeč ješte kromě 22.23 drazi domorodci?

   Smazat
 11. A teď k tématu článku. Cesta je jediná.
  V Listopadu a měsících následujících jseme většinou všichni naletěli na západní a disidentskou propagandu, jak nám bude ve "svobodném, tržním, demokratickém a lidskoprávním" světě líp než v "totalitě". Po privatizaci, vzniku stovek tisíc nezaměstnaných, milionech exekucí atd, jsme zjistili, že jako národ a stát máme holý zadek. Nic nám nepatří a ještě nám utíkají stovky miliard Kč do zahraničí na korporátní konta.
  Takže co s tím? Je jen jedna cesta. Opustit svět konzumu, začít žít a pracovat poctivě, být skromný, vychovat své děti ve stejném postoji a všechny své síly napřít na obnovu morálky, slušnosti, odpovědnosti a také ekonomiky a slušné politiky. Jak konkrétně na to, už ví každý sám. Nelhát, nekrást, nepodvádět, neuplácet, nepáchat násilí, poctivě se chovat a poctivě pracovat.
  Podmínka nutná - musíme tak začít všichni! Ty, kteří to nenepřijmou, nemilosrdně odstřihnout od všech zdrojů, které by jim zajišťovaly jakékoliv výsady a vyjímky. Všichni musejí táhnout za jeden provaz proti korporátnímu fašismu.
  V opačném případě dojde k rozpadu společnosti, rozpadu státu a přičlenění jednotlivých částí k života schopnějším. (Čechy budou do 10 let 17. spolkovou zemí SRN - která bude částí Evropského islámského chlífátu).Toto je jedna z pravděpodobných variant vývoje. Druhá - vznik Konfederace Intermaris na teritoriu bývlého Rakouska-Uherska pod přímou správou USA. Třetí - Pokud se USA běhenm 20 - 30 let rozpadnou., možná budeme mít šanci na lepší budoucnost ve vlivové sféře RF a Číny. Ale to si musíme zasloužit - viz Takže co s tím...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čechy nebudou nikdy spolkovou zemí SRN

   Smazat
  2. Hrozné bláboly. Prej že "musíme si to zasloužit" :-D

   Smazat
  3. ALe budou... Po celém obvodu hranic Čech do hloubky 30 km už půda patří nebo je dlouhodobě pronajatá Němcům. Až padne Agrofert, začne restituce sudetským Němcům okamžitě. A budete se divit...

   Smazat
  4. 19:30
   Dobrej Fricek v Čechách.....TUHEJ FRICEK !!!!!

   Smazat
  5. Anonymní3. srpna 2019 18:56
   S většinou Vašeho příspěvku souhlasím. Ovšem vyžaduje to aktivní přístup k politice všech občanů. Proto jsou třeba povinné volby a možnost referendem kontrolovat politiky.
   K tomu závěru mám takový názor, že jediné o co stojí usilovat, je suverenita. Česka, nebo raději Československa, či nějakého Středoevropského sdružení. P.K.

   Smazat
  6. Anonymní3. srpna 2019 19:30
   Suverenita země se vyznačuje také tím, že si drží veškeré zdroje své země. Tedy i půdu a vodu. K tomu musíme dojít, to má v programu SPD. P.K.

   Smazat
  7. Milion chvilek plati zejmena pobelohorska cizacka slechta. Jde ji o restituce majetku, o ktere prisli v prvni vlne jiz za 1. Republiky za Rasina a nasledne po 2. Svetove za kolaboraci s fasismem. Nejde o Babise, ale o Benesovou. Ta zejmena je zarukou neprolomeni Benesovych dekretu. Hrajou to na ni, ze si ji jako dosadil na svou ochranu Babis.

   Hlavni cil je odstrani ji z ministerstva a nahradit nejaky poddajnym Pelikanem. Jejich boj proti Babisovi je jen zasterka. Minar je agent potomku esesaku a tech co po Bile hore popravili nase prave elity. Povrazdili nase Ceskou a Moravskou slechtu, ktera tutu zem od zakladu vypiplala. Te jej plati Vatikan.

   Smazat
  8. I když se to mnohým nevěřicim zlodějům,lapkům a zločincům, nehodi je opravdu prozatim jen jedna známá cesta.

   Studujte a diskutujte nad jednotlivými články svatých slov našeho lidového Programu sestaveného nejlepšimi syny a dcerami ČESKÉ REPUBLIKY
   ve Společnosti špičky voličů zkratka ČSV.
   Tam najdete opravdovou boži stezku,nebojte se jit touto opravdovou cestou boži,která vám pokud se budete snažit jenotlivým článkům rozumět ,či dokonce v diskusich je doplnit,vám dá úlevu a svaté požehnáni.

   Lze opakovat neustále.

   Nevyhýbejte se třeba i kritice svého PROGRAMU,nebot je sestaven s pomoci svatou a tedy by pro věřici měl ukazovat, jak se zalibit bohu a ne zasraným satanistům.
   Bůh mi jistě odpusti sprostá slova nebot je třeba vědět opakovat

   VŮLE LIDU VŮLE BOŽI!
   Amen!

   Smazat
  9. Forgáči, zalez!

   Smazat
  10. Forgááč neni tak chytrý jako JÁ a je proto už delši dobu zalezený a nepomůže ti i kdyby jsi se posral a prosil ho!

   Smazat
  11. 17.51
   LC viš co je to pro tebe jako lgbt,za pochoutka?

   Smazat
  12. Ad 14:14 : Tady jemáte pěkně odkopané (OSV, SVČ, KSDH, HVzV, Forgáč, Mrázkovi pohrobci, atd. Prostě smečka trollů a diletantů - nereagovat na ně!

   Smazat
  13. Nahodou mi se ti chlapi z ČSV libi.
   Jsou na rozdil od tebe statečni,konkretni a skvěli.
   Ty 16.21 jen bez důkazů pomlouváš z prdele režimu ti trči jen polobotky,jsi občejný sračkomet,který jen tlachá,poušti jed a svoje prdy.
   Bez přesných důkazů co se ti sračko nelibi se dej spláchnout a tak tu aspon přestaneš smrdět!

   Smazat
 12. 18:56 Bezva. To většina lidí podepíše. Ale....postavíš se do čela? Budeš organizovat demonstrace, protesty, budeš lídr nového hnutí? Nebudeš? Tak je to zase k ničemu. Stejně jako ten článek o kterém diskutujeme. Kecy, kecy a zase kecy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Většina lidí tě s takovou snůškou blábolů pošle do řiti. Jste úplní momoni.

   Smazat
  2. 19:20 V čem prosím blábolím???

   Smazat
 13. 19:03 : Nepotřebuju nové hnutí. Stačí, když si poctiví lidé zvolí poctivé zastupitelstvo a poctivé poslance a ti splní to, co slíbili. Ne marginálie ala zvyšení minimální mzdy nebu výstavbu nové lávky přes řeku. Systémové změny, počínaje znárodněním klíčových odvětví, vyhlášení nové ústavy včetně odvolatelnosti politiků, referenda o důležitých věcech a vystoupení z EU a NATO, atd. Takový program existuje (nikoliv u SPD), ale lidé se ho bojí. Co kdyby se už nedostali na Malorcu, nebo v Lidlu nebyly ty ty úžasné francouzské sýry anebo by nesehnal poslední model i-padu, že... Tak raději pojedeme dál v té Unii, však ona se o nás postará (jak?), NATO nás ubrání (před kým?, atd. Hlavně že jsme byli 2x umoře a v zimě v Alpách a na jaře budeme kupovat nový volkswagen...
  Pokud se toto myšlení u většiny populace nezmění, je zhytečné zakládat nové hnutí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19.41 nemyslím si, že lidé mají ze změny strach. Strach mají naši volení zástupci a ti udělají vše pro to, aby se nic neměnilo. Jako začátek změny navrhuji nerozpouštět senát, ale senátorskou funkci uzákonit jako čestnou. Prostě metoda postupných kroků, co užívá protistrana.

   Smazat
  2. Kde brát čestné, zodpovědné, inteligentní zastupitele ?

   Smazat
  3. 19.41

   nebudte malověrný,studujte PROGRAMOVÉ ČLANKY ČSV a přneste do diskuse čemu a včem tam nerozumite.
   Na uskutečněni budoucnosti,tak jak pišete bude třeba zajistit ve Sněmovně většinu a o to se prozatim plánem vykazuje jen ČSV a bohužel nikdo prozatim neni silnějši nebo si myslite,že ne a dokážere i zdůvodnit proč?
   Zkuste to tady i sepsat a dát do diskuse..

   Smazat
  4. Nepotřebuji bláboly ala Forgáč, OSV, ČSV, atd. Máme svůj program systémových změn, který začínáme naplňovat.

   Smazat
  5. Nejste náhodou VLASTA (burian),který opruzuje alternativu poserou frgáčem,kterého tu nikdo neviděl a nezná a k domu ještě ani neumi dát prý svůj doslova asi domrdaný program,aby jsme tu všichni sami posoudili co je to za jeho zvirře!?
   Stydte se diverasante fuj,fuj fuj!

   Smazat
 14. Pane Umlaufe, tak tentokrát jste vystřelil pěkně mimo mísu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak a čím Umlauf přestřelil? Popiš podorbněji, uveď fakta, rozviň sovu myšlenku.

   Ne-li, drž svoji otrockou kušnu!!!!

   Smazat
  2. Naopak. Velmi presne konstatoval, ze at jeBabis jakykoliv, je v toto chvili ten nejlepsi koho mame a je nutno jej podrzet do doby nz se objevi nekdo lepsi, nevydiratelny. Napriklak Klau ml.

   Smazat
  3. Anonymní4. srpna 2019 11:01
   Klaus ml. by měl hodně zúžený manévrovací prostor. Krev není voda, musel by hájit zlodějny 90. let. P.K.

   Smazat
  4. Uvědomte si jedno,ani Klaus ml.neni schopen NIČEHO.
   Musel by jit proti tatikovi a ten by ho chytil a dal mu rákoskou pár na holou.
   Efekt nového hnuti je jenom hořici sláma.
   Dokud nebude akceptovat už vznikajici PROGRAM voličů ČSV, může jit tak jedině pást kozy a strašit třepánim plechu,že vyvolá bouřku a až naprši bude sucho!
   Teprve spojenim s voliči a akceptaci zejména jejich članku č.2 programu by si mohl pomoci.
   To mu ale fotr nepovoli ani za boha a zbije ho do modra!

   Smazat
 15. Před volbami jsem byl proti AB, neboť v jeho volbě jsem viděl dosti protidemokratický posun. Měl jsem svého bílého koně. V současnosti se zdržuji kritiky AB, neboť vidím, že za bukem číhá řada černých koňů, kteří by ho rádi vystřídali. Jeho kritiku je třeba nahradit hledáním bílých koňů. Ale případní adepti se toho bojí, takže je zde stále ten jediný. Pro mě je volba jasná –T.O. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. T.O.stale nechápe,

   že si musi dát do svého Programu zabezpečeni VĚTŠINY ve Sněmovně a v tomto smyslui upravit svůj nedostatečný Program.
   Nevi,že když bude jen lavirovat a dělat se hloupý,že neni proti vadným zákonům na př předsudkové nenávisti a jen se dále poveze na vlnách svých milých mu-slimáků,kteři mu dávaji jeho bidných 10%, bude jednoho dne a to brzy nebožtikem.

   Smazat
  2. Anonymní4. srpna 2019 15:37
   Sudkulatý, rystupije, tujekára, tentoryje. Už chápete? P.K.

   Smazat
  3. LC pane PK už chápete?

   Smazat
  4. PANE PK.NENI TO SVÝM ZPŮSOBEM OD VÁS PODLOST

   když na jedné straně propagujete svého favorita T.O. ale na druhé straně mu nechcete dopřát vice než malých a nedostačujicich 10% v parlamentu a zároveň přimo nenávidite sám sebe za to,že se ve vás cosi polámalo a doslova nenávidite ty,kteři mu chtěji k většimu % podilu pomoci?

   Jste si jist svým zdravotnim stavem?

   Smazat
  5. Anonymní4. srpna 2019 19:37
   Mám pochybnosti o Vašem zdravotním stavu. P.K.

   Smazat
  6. Doktore Pekáči,
   kde jste studoval,źe umite dálkově diagnostikovat,to umi málokdo.

   My doktoři vime totiž svoje, no ni?

   Smazat
  7. Anonymní4. srpna 2019 23:01
   Přesto to neoddalujte a u toho Davida se objednejte. P.K.

   Smazat
  8. 23.01

   Pokud panu doktorovi Davidovi bude sloužit rozum,objedná se on včas u nás jako čestný člen ČSV a my mu vysvětlime jak se stane miláčkem občanů voličů a jejich bohem!

   Nakonec co myslite pane Pekáči koho on asi tak zastupuje,co?

   Smazat
  9. Anonymní5. srpna 2019 21:52
   Musím obdivovat, tu Vaši nezištnost. To, že jste sami „miláčkem občanů voličů a jejich bohem“, Vás nijak nezkazilo a přejete to i jiným. Ale, není Vám podezřelé, že o to nikdo nestojí? P.K.
   P.S.
   Přesto to neoddalujte a u toho Davida se objednejte.

   Smazat
  10. 11.43
   NECHTE MALOVĚRNÝCH PŘIJIT VČAS POD KŘIDLA ČSV.

   Chcete li nastoupit pane Pekáči na stezku boži,vřele vám doporučujeme studovat pismo boži sepsané pro všechny občany ČR do Programu budoucnosti ČR, našimi svatými osvicenými špičkami ČSV.
   Je na vás a na občanech ,aby zpytovali svoje možnosti a pochopili hloubku myšlenek tam stojici,pokud se tak nestane mohou klidně už dnes sepsat zavět ve smyslu,že odkazuji své hlavy uřezané cizim náboženstvim k výzkumu vakua!

   Smazat
 16. Já bych zavedl povinné volby a bylo by vymalováno je smutné že na to půlka obyvatel kašle.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Domorodcům nepomůže ani naizeni povinných voleb.30 let jsou podvæděni svymi prý zastupci,kteři jsou postupně ničeni a zklamani voliči je nechtěji.
   Došlo to tak daleko,že na př. i sami členové ČSSD jsou zneuživáni k podpoře Aspen institutu a voli si totálni zrdce a prasata do vedeni.
   Ostatni strany včetně KSČM nejsou na tom jinak.
   Pokud sami voliči nevytvoři návrh Programu a nezačnou ho protlačovat pod pohrůžkou,ze svoje prasata volit nebudou aby se na nich pásli,nic se nezměni.
   Je jedna možnost

   VOLIČI MUSI POCHOPIt,ŽE je třeba VYTVOŘIT SVOJE "opravdová HNUTI" A TY SE PAK s jejich plnou podporou POSTRAJI O VĚTŠINU VE SNĚMOVNĚ a to pod jejich nepřetržitým dozorem viz članek č.2. jejich Programu!
   Tož tak!

   Smazat
  2. Ad 17:31: Správně. A ty, kteří nebudou program OSV plnit, postavit ke zdi. Demokracie bude, i kdyby měla být popravena polovina národa (nejlépe ta zemanovsko-babišovsko-okamurovsko-komunistická).

   Smazat
  3. Ááááá, násilníci a náckové se tu pěkně sešli. To tu bylo naposledy v letech 19549-53. Kdo bude tentokrát dělat Urválka?

   Smazat
  4. PANE DVOŘAKU NEZTRÀCEJTE NERVY,LID CHCE DISKUTOVAT

   tak at to KAŽDÝ demoš sam zkusi.
   Program OSV špasisto 21.34 neexistuje!
   Pokud se domnivate,že ano,dejte tu prosim vás jeho body a pak se uvidi zda se pro ně vyplati,jak pičete ,jiti ke zdi!

   Smazat
  5. Moc vám nerozumím. Co že jsem napsal? Cože ode mne chcete? Proč to mám dělat?

   Smazat
  6. NIC PO VÁS NIKDO NECHCE.

   21.52 jste něco napsal nevidite to?

   Smazat
 17. Volby jsou pouze hrou na demokracii.V USA a kdekopliv ať vyhrají demokraté,nebo liberálové nic moc se nezmění.Předem je určeno kdo nastoupí na to kterou pozici.Vzpomeňte si u nás.Část DEMOBLOKU se krčila kolem 3%.Potom vypadla síť.Asi po hodině naskočila a "zahraniční" hlasy poslaly "správné"strany do sněmovny! Zahraniční hlasy by bylo potřebné zrušit.Kdo nebydlí ČR ať nehlasuje!
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019062910244330-fiala-odhalil-spiknuti-kolem-pruzkumu-volebnich-modelu-cvvm-padlo-i-na-bakalu-se-schwarzenbergem/

  OdpovědětSmazat
 18. HLAVNIM A PODSTATNÝM PODVODEM JE,ŽE SI PLATIME TV,

  která svými lživými a zkreslovanými informacemi způsobuje
  a vede voliče k omylu při volbách a vlastně jim timto podvodem ukradne jejich hlas.
  Takové volby nemusi vůbec platit, nebot to je to podvodné jednáni!

  Druhou věci je,že se prostřednictvim předsedů stran dostávaji do Parlamentu jen bezmocné kreatury,které MUSEJI zvedat obě ruce i za naprosto vadné zákony a nejen to,když uvidi zloděje našich peněz a chtěji je zastavit

  JSOU OKAMŽITĚ VYKOPNUTI NA DLAŽBU,KDYŽ JEDNAJI!.

  Tyto připady se množi a prasárny se odehrávaji drze a přimo před očima voličů,kterým se papaláši stran směji do oblićeje a zalepuji jim pusy zákony o policejnim statu a jakési předsudkové nenávisti,cenzurou a nemini nikdy přestat ve své roli námi zvolených zločineckých majitelů ukradené moci,která patři občanům!
  Pokud obćane nezačnou podporovat sami sebe a jejich nepolitickou ČSV zažiji brzy dalši výbuchy teroru,který se bude jen a jen zvětšovat!

  OdpovědětSmazat
 19. pro 20_21: nepolitická ČSV? Jednoho nepolitického politika jsme už měli - říkali mu humanitární bombardér. Vy jste jeho následovníci?
  Pokud ano - český národe honem pryč!! Další kulisáci na scéně...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Haumanitárni bombarďak nemel žadný tak jaaaasný Program vize budoucnosti jako skvěli buditelé národa z ČSV.
   Prostudujte si ho a zkuste ho uchopit,pokud to dokážete...že ano?

   Klidně toho bombardistu dejte vykopat a připněte mu na hřbet větrák,bude se v hrobě moci otáčet a vy můžete dohlížet,aby mu z vás a otáčeni nezabylo špatně!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.