Reklama

čtvrtek 8. srpna 2019

Britská policie: Nemáme důkazy o „zapojení“ Putina do případu Skripal!

-kou-
8. 8. 2019  TheGuardian.com a PrvníZprávy
Britská policie nemá žádné důkazy, podle nichž by obvinily ruského prezidenta Vladimira Putina v souvislosti s případem otravy Salisbury.Podle britského listu The Guardian to uvedl zástupce vedoucího Scotland Yardu Neil Basu.

Putin podle britských tajných služeb prý „pravděpodobně“ schválil útok v březnu 2018 na Sergeje Skripala, bývalého ruského vojenského důstojníka, a jeho dceru, přičemž oba vážně onemocněli, ale přežili. Rovněž britští státní zástupci přitom obviňují z činu dva údajné ruské agenty a vydali na ně dokonce evropský zatýkací příkaz.

„Jsme policisté, takže musíme pracovat s důkazy. Bylo mnoho hypotéz o tom, kdo byl zodpovědný a kdo vydal rozkazy. To vše bylo založeno na odborných znalostech Ruska. Potřebuji důkazy,“ zdůraznil Basu.

Rusko: Sankce USA v souvislosti se Skripalem jsou provokací!

V březnu britská policie uvedla, že nadále vyšetřuje případ Skripalů, přičemž poznamenala, že „existují části obrázku“, které hodlají v Londýně „spojit“.

Ruské velvyslanectví 2. srpna informovalo, že poslalo britskému ministerstvu zahraničí další sdělení, v němž žádalo o odpověď na otázky ohledně pokroku ve vyšetřování případu otravy v Salisbury.

Celý případ „případ Skripal“ se podle Moskvy jeví spíše jako zinscenovaná provokace tajných britských služeb (ačkoliv sám Putin v rozhovoru s Oliverem Stounem řekl, že nevěří, že Skripalovy otrávila britská tajná služba). Poměrně dlouho trvalo Britům nalézt dva „podezřelé“ Rusy, kteří měli v té době krátce pohybovat v Salisbury, zatímco Boris Johnson, tajné služby a britská vláda už po pár hodinách tvrdily, že za otravou stojí Rusko, resp. Putin. K tomu patří i lživé tvrzení premiérky Mayové, že jed vyrobilo Rusko, ačkoliv ani tajná vojenská laboratoř Porton Down nebyla schopna určit, kdo vyrobil látku A234, jíž měli být Skripalovi otráveni. Ta patří do řady nervově-paralytických látek, na Západě označovaných jednoduše názvem „Novičok“, aby to znělo dostatečně rusky.(kou, prvnizpravy.cz, theguardian.com, foto: arch.)

57 komentářů :

 1. Jestli ty dva otrávené neotrávili tou historkou Britové a ne nějaký Novičok.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nenařídila OTRÁVENÍ Skřípalovic SAMA KRÁLOVNA? Provedla černá 007?

   Smazat
  2. Je to překvapivé sdělení v tom, že Putin v západní propagandě je pachatelem všeho. Personifikace je ostatně americký zvyk. Ne Irák, ale Hussajn, ne Sýrie ale Assád, předtím místo Libye Kadáffi, místo Maďarska Orbán, atd. Snad to v případě Česka nebude Zeman.

   Smazat
  3. Ale Skripalku vylez ven a neschovavej se a rekni nam jak to vsecko bylo ? Dostanes cukricek/ dolarek ..Nebo nesmis ?
   Proc nereknes na rovinu jak te zlej Putin otravoval ,/ nebo naopak ty jeho/ ?
   Vylez a vyloz fakta a dukazy ,aby Putin konecne neunikl spravedlnosti , no tak, prestan uz se porad schovavat?? Nebo mas spatny svedomi ?
   Nebo mas jinej duvod ?? Proc nechces aby byl Putin potrestanej ?

   Smazat
  4. 4:13, nevyvolávejte čerta, zjeví se vám. Skripal pravděpodobně žije, a věřte, že pokud má s touto "špionskou historkou" něco společného, může jeho "svědectví" přijít v nejnevhodnější dobu, viz Litviněnko. Skripal je trumfem v rukách těch, kteří jsou do této "špionské historiky" nějakým způsobem zamontováni.

   Litviněnko osobně z nemocnice celou dobu prohlašoval, že byl napaden kvůli jeho důkazům proti Putinovi ohledně Politkovské. Tisíckrát je mohl dát k dispozici, abychom si početli, jakým to je ten Putin vrahem svobody slova a novinářů. A ono nic. Zero. Po jeho smrti se nikdo po tomto neptal, ale všichni věděli, že ho nechal kvůli Politkovské zavraždit Putin. Už je to i ve Wikipedii.

   Skripal dtto. Zde se jako motiv uvádí "pomsta". Pomsta na člověku, který byl vytěžen, propuštěn, a žil poměrně skromně v Británii, podobně jako Litviněnko. Nevím, jestli zrovna tohle bylo cílem.

   Skripal pozorně sledoval celou dobu svého pobytu v Británii ruské zprávy a "zcela naprostou náhodou" (?) půl roku před otravou vylil svou dušičku jednomu novináři, kde se vyjádřil o svém stesku po domově. Berezovskij, Litviněnkův patron, dokonce napsal prosebný dopis, jež byl zveřejněn. Tak bohatý a mocný člověk.

   Tito lidé mají společnou jednu věc. Zradili, utekli a nakonec zjistili, že se v cizině musí nějak živit. Bělenkovi (1976) stačí dřevěná krabice někde v Tennessee, pár dolarů jako důchod ze svěřeneckého fondu a kamarádi v hospodě, hlavně že je teplo. Ale Skripal, Litviněnko, Berezovskij a další podobní jsou jiná kategorie.

   Rusů úspěšně žijících v USA i Británii je celkem dost. Tito výše jmenovaní se ovšem živili zcela specifickou činností, kterou mohli praktikovat ještě nějakou tu dobu, potom šlus. Ale peněz je stále potřeba. Hlavně pro ně, kteří byli zvyklí na více než slušný standard.

   Litviněnkova rodina už z jeho smrti něco vytěžila. Nemám informace ohledně životního pojištění nebo nějakých jiných důchodů a fondů v jejich prospěch, ale bylo vydáno několik knih. Za publikování Litviněnkových výpovědí se taky slušně platilo, takže... odpovědí a spekulací si jistě každý najde dostatek.

   To samozřejmě nevylučuje kšefty s dalšími vykuky z Ruska, Izraele, Británie, Holandska atd., kteří se na těchto kšeftech podíleli, jelikož se nejedná o jablka, ale o velice specifický materiál. Tajné služby v tom mohly hrát úplně jiné role než tito kšeftaři. Samozřejmě ani jedna s touto otravou nemusela mít nic společného, pokud se toho vůbec účastnili. Ale minimálně v případě té britské dost silně pochybuju.

   Smazat
  5. 4:13 A není snad dost? Nosit celej život tuhle tlamu? - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 2. Britové totiž nepředložili ani jeden důkaz, že k nějaké otravě vůbec došlo! Ty oběti přece nikdo neviděl. Ani před tím, ani potom. Dodnes. Jen tvrdí, že byli otráveni. Srovnejte to s případem Litviněnka, který byl on-line i na smrtelné posteli. A ty "důkazy", které předkládali byly pouze "jedna paní povídala". A navíc tak neskutečně blbé, navzájem si odporující a sebe popírající, že se tím Britové zesměšnili. Novičok mají pouze Rusové. Ukázalo se, že ho má kde kdo, nás nevyjímaje. Protože aby mohl mít někdo protijed, musí mít napřed i onen jed. Na to nemusím studovat chemii. "Zabíjí do několika sekund" - otrávení poobědvali, prošli se po městě a poněkolika hodinách to s nimi seklo a bůhví kdy si jich někdo všiml. Náhodný kolemjdoucí si všiml na lavičce dvou osob, kterým je šoufl a zavolal to na záchranku. A tam okamžitě zjistili, že jde o novičok a dorazili v "atombordelu" (kdo sloužil na vojně ví o co jde). A okolo špacírují policisté ve služebním stejnokroji a nic! Do toho ty kočky které chcíply nikoliv na otravu, ale hlady. A pokus repete, kdy se otrávili novičokem dva bezďáci v sousedním městě. Takže jed, který je jen na jednom místě na světě a to v Rusku se v Británii povaluje po popelnicích. Taky už se nikdo k aplausu nepřidal. Něco tak neskutečně blbého nevymysleli ani naši agitátorčíci v 50. letech. To i ten americký brouk vypadá důvěryhodněji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jde na mě hrůza z toho, jací jsou v britských tajných službách blbci. To snad není možné!

   Smazat
  2. Na mně jde zase hrůza z toho, jak účinné jsou sdělovací prostředky na "západě", že jim věří několik stovek milónů lidí bez dalšího přemýšlení. Anonym 14:59 se velmi mýlí, že v britských tajných službách jsou blbci, ani naši mnozí novináři nejsou blbci!, ale dobře ví komu musí či chtějí sloužit.

   Smazat
  3. 8.8.2019, 14:59!!
   V britských tajných službách nejsou blbci. To by byla urážka všech blbů světa. V britských tajných službách jsou samí všehoschopní lůzři, zejména za jidášský groš zabijí vlastní děti, natož nějakého slovanského gojíma.

   Smazat
  4. 13:59, důkazy o otravě konkrétní látkou přineslo OPCW.

   Přímá otrava (aplikace otravné látky třetí osobou) od těch dvou to být nemohla, protože zapůsobila naráz, a oni v tu dobu byli už v letadle. Pokud oni, tak jinak.

   Napatlaná klička je úplná blbost. Pokud je to pravda, potom nemohla přispět k otravě. Mimochodem, u Skripala, na vedlejším domě i po cestě je několik kamer, proč nemáme záznamy?

   Takže ro musel být někdo jiný a přímo na tom náměstí, kde je našli. Kolem jsou kamery. Je otázkou, proč veřejnost opět nemá snímky z těchto míst. Možná to je součástí nějaké další hry.

   Taktéž ohlásili dalšího špiona, jenže jaksi není k mání, nikdo nemá potuchy, kde je. Tedy alespoň veřejnost ne.

   Je celkem možné, že je v tom namočená buď úplně nebo částečně ruská strana. Jenže dosud se předkládají samé kraviny a ne důkazy.

   Skripal byl špion, který klidně poslal kompromat ze Španělska přez svoji nic netušící manželku. V Británii se musel nějakým způsobem živit. Je otázkou, čím, protože výsluhový důchod mu asi z Ruska neplatili a i tak by mu nestačil.

   Rusové taktéž nevysvětlili, co konkrétně dělali Pat a Mat v Salisbury. Možná to se Skripalem vůbec nesouvisí, ale z nějakého důvodu uzavřeli přítok informací na veřejnost. Odhalení jejich totožnosti bylo na příkaz Putina, kterého zcela evidentně špatně informovali. Je zajímavé, že nedlouho poté došlo k výměně vedení v GRU.

   To naznačuje jediné, že Scotland Yard bude mít pravdu, když tvrdí, že nemají důkazy proti konkrétně Putinovi. Nejspíš proto, že neexistují.

   Nejzajímavějším na této špionské historce, jak ji nazval nedávno Putin, je samotný vražedný nástroj - "Novičok". To by mělo být vodítkem, protože něčím podobným se normálně nevraždí, už vůbec ne v tajných operacích uprostřed civilizace. Tedy pokud nemáte zájem na tom, aby vás polapil obyčejný okrskář.

   Nová odhalení případu Skripal skoro vždy korelovala s nějakým fiaskem SAS v Sýrii. Ruské zamini se taktéž nad tímto faktem pozastavilo, čímž naznačili, že případ Skripal mohl mít přímou návaznost jao nástroj vydírání.

   Pokud podle Putina možná ne přímo MI6, tak potom kdo? Klidně se mohlo jednat o nějaké špinavé boční kšefty. Pat a Mat mohli i nemuseli mít nic společného s GRU. V tomto případě to je možná "pracovní úraz" :D Klidně to mohla být i past, kdy sice MI6 přímo nezabíjela, ale kooperovala a plánovala. Jak řekl Putin, "špionská historka".

   Kolem nás se vždy něco v skrytu děje a občas i veřejně projeví. Jen se to nikdy neprezentuje. Nemusí se jednat ani o tajné služby. V Británii to je už druhý případ, kdy porušili toto pravidlo. To lze vysvětlit úmyslem, možná v souvislosti s SAS v Sýrii, přičemž sami tomu mohli dopomoct, nejspíš ve spolupráci se samotným Skripalem.

   Jenže pokud nepřinesou hodnověrné důkazy, těžko někdo uvěří historce o Putinově pomstě, která je směšná. A takové důkazy je těžko vyrobit. Musí se ještě hodně usilovat.

   Smazat
  5. 17.11, proc by se meli Rusove nejak vyjadrovat k patovi , ci matovi , kdyz nebyli oficialne prizvani ke spolupraci ? Tak jich maji Rusove na @o@ote !

   Smazat
  6. 17:11 "důkazy o otravě konkrétní látkou přineslo OPCW." A to má byť písmo sväté? Kto dokáže, že to, čo angláni odovzdali OPCW bolo niečo, čo bolo napatlané niekde u Skripaľa a nie vzorka priamo z Porton Dawn?

   Smazat
  7. 20:45, jelikož, milá Janičko, tuto látku lze prokázat také v metabolitech. Souhlasím, že "Novičok" mohli do hotelu v Londýně zanést i hoši z MI6, mohli ho napatlat na tu kliku, ale Skripalové ji v krvi falšovat nemohli. To by museli lhát i lékaři a nemocniční laboratoře, a my, jak si dozajista pamatujete, jsme dobře zaregistrovali odmítnutí šéfa Porton Down na naléhání B.Johnsona, aby dosvědčil, že dokáží určit místo původu. Takže proč by měli lhát v nemocnici?

   Smazat
  8. 19:40, já se nad tím taky nijak nerozčiluju, já jen konstatuju.

   Smazat
  9. Uboha tupost policejni /nad kterou neni/ se zase vysmekla na verejnost..Za co berou penize ?
   Kdyz jedu v nejakym komplotu , jako byla Muller komise a jinych ,nemuzu se Cukat. Debilove se snad
   chteji docista ozebracit..
   To je velmi dobry priklad ,ze, CO NENI MUZE BEJT, tedy tvurciho pristupu k veci...
   Kdyz nic neni tak se neco vymysli a na Putina samozrejme hodi .. Kdo si mysli ,ze policie, Scotland Yard a celej ten aparat /M15,M16, + ty americky ,co je dirigujou vzadu, a dalsi ty jeste tajnejsi,kdo ze je zivi?
   Otazka pro deti z prvni obecny..Prece Putin a uz hodne dlouho ..
   Prikladu dalsich je hodne, Assange, Tim R.,vsichni co se protivi i Orban, cinskej Xi, ktery jsou predhazovani neustale inkvizici /i medialni/,se vsim prislusenstvim a brutalnimi soudy, kdyz nic tenkrat nebylo Inkvizice prisla vzdy s necim ,aby neskoncili jeji clenove jako nezamestnany zebraci na dlazbe Fasistanu..Drive Vaticanu..
   I Papez se dnes cini a miluje az za HROB, vcetne toho svyho..Novou teroristickou laskou , protoze prisel s novou myslenkou /vlastne tu okopiroval/, a tak "veri" ze katoliku je hodne !!

   Smazat
 3. Demokracie žádné důkazy nepotřebuje !!!

  OdpovědětSmazat
 4. Vtip dne: Pravdomluvný Angličan:-)

  OdpovědětSmazat
 5. Že nemají dukaz na Putlera je jasné, ale, že dva ruští agenti navštívili VEL. BR. a pohybovali se v okruhu bydliště Skripala je jasné, co tam dělali?, pokud druhý den odcestovali do ruska?. Dokonce dostali od Putlera vyznamenání. Rusko vždy lhalo, lže a bede lhát.!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Kam podle vás ten novičok dali, ti ruští agenti?

   Smazat
  3. Agentem snadno a rychle, stačí navštívit Anglii,pokud možno s lahvičkou od voňavky plnou jakéhosi jedu, který kupodivu neotráví koho má, ale jakési anglické individuum hrabající se v popelnicích.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 14:35, kdy a jaké vyznamenání dostali ti dva od "Putlera".

   Smazat
  6. 15:59 DVOŘÁKU TY HOVADO RUDE, PROČ JSI SMÁZNUL MUJ KOMENT PRAVDA SE TOBĚ TY RUDÁ ZRUDO NEHODÍ CO.!!!!A TO ŽE TY SVINĚ Z GRU DOSTALY VYZNAMENÁNÍ JE PRAVDA IDIOTE. A ZASE MĚ MUŽEŠ TU KURVO RUDÁ ZABLOKOVAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE NA PRAVDĚ NIC NEZMĚNÍŠ

   Smazat
  7. 17:08..to je přímo výron Vaší inteligence.Nenechávejte si nic pro sebe a šiřte svá moudra kde to jen půjde.

   Smazat
  8. 17:08, kokote, dej link, kde je důkaz, že tito dva dostali v roce 2018 nebo 2019 nějaké vyznamenání?

   Žádná podobná informace není k dispozici, dokonce ani v deníku "Novaja Gazeta", která jde Putinovi po krku a má informátory úplně všude.

   Přestaň vypouštět ty svoje slinty, prolhaný debile.

   Smazat
 6. Jako kdyby nějaká vyjádření Britských institucí měla ještě nějaký význam, stejně jako mnoha dalších západních orgánů, např. holandských.
  Jsou už definitivně zkompromitovaní.

  OdpovědětSmazat
 7. Brexit se zatím nepovedl.Ten hroznej Putin snad ovládá všechno. Nebo ,že by něco jiného.Jedno referendum se nepovedlo,tak demokraticky uděláme nové. Jednou to snad ovčané pochopí jak to má dopadnout.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Doktor-Campbell-o-male-Grete-kapitance-Carole-a-nasich-chvilkarich-Debilizace-spolecnosti-dosahla-zcela-nove-urovne-Toto-je-vysledek-liberalni-demokracie-589167

  OdpovědětSmazat
 8. Putin podle britských tajných služeb prý „pravděpodobně“ schválil útok v březnu 2018 na Sergeje Skripala, bývalého ruského vojenského důstojníka, a jeho dceru, přičemž oba vážně onemocněli, ale přežili.

  Mohl bych je vidět?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ovšemže nemohl. Nikdo je od samého začátku případu naživo vidět nemohl. Ani zástupci ruského velvyslanectví. A žili šťastně až ... prostě jak tyto pohádky pro (ne)dospělé končí.

   Smazat
 9. Sotva zmizela Mayová ,pravda leze pomalu na světlo.Co si u nás o sobě budou říkat blbci ,kteří té blbosti uvěřili a co prodejní novináři ,kteří nám to cpali do hlavy

  OdpovědětSmazat
 10. BRITÁNIE JE ZLOČINECKÝ stát. Žvásty jejich natvrdlých představitelů nemají žádnou váhu.

  Věta "je to založeno na odborných znalostech Ruska" mě rozesmála. "Tak určitě", vy odborníci na kliky, nátěry, rozpoznávání otrav očima (asi běhají v Británii další Grety Thunberg, které vidí pouhýma očima oxidy uhličité :-)), záhadné lahvičky v kontejnerech, které se měsíce nevynášejí atp.

  Rudý škorpión

  "Ostatně soudím, že zločinecké státy mají být zničeny."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každý stát je nástroj třídního teroru a jako takový musí být zničen!

   Smazat
 11. A co na to čučkaři? Tedy BIS aby mi bylo rozuměno. Politická prohlášeni motivovaná CIA jsou ostudou této komunity.

  OdpovědětSmazat
 12. rusky znějící "novičok" se podobá "now we choke" a to zní zase anglicky, tak nevím...
  A234 vyřazuje z činnosti nervovou soustavu, a u oběti tak nastává zástava dýchání a srdeční činnosti. Takže nastane "choke - dušení".

  OdpovědětSmazat
 13. Aha , nasla rit koprivu ! Tak je z toho holejoud !

  OdpovědětSmazat
 14. Zločin napadnout stát jako třeba Irák na základě falešné informace o držení jaderných zbraní, stejně tak jako vyrobení falešné informace o otravě novičokem zůstává zločinem I kdyby se zločinci tisíckrát omluvili. Je potom třeba klást si otázky, zda státy či seskupení států, které tak činí nejsou zločinné? A mají-li vůbec místo v mírovém společenství národů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud nejde o jednu chybu, ale směr nebo typický rys politiky, která produkuje další podobné podvody, útoky, krize ap, tak je to důkaz, že jsou to zločinecké státy. Británie je v tom hnusu a smradu až po uši.

   Rudý škorpión

   "Ostatně soudím, že zločinecké státy mají být zničeny."

   Smazat
 15. Jen fraška vycucaná z prstu s tím se mohou jít vycpat hlupáci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:35, Živě si představuji Putina, jak se projektuje do role Mikuláše II. a klečí na kolenou při ohňostroji na památku zesnulých mužiků. A to vzývání ruské moci přes obrazy milované carské rodiny. Michalina musela dostat nabídku, která se neodmítá (finanční, samozřejmě).
   Václac

   Smazat
 16. Novičok je od počátku pouze virtuální aféra ! K žádné otravě nějakých Skripalů nedošlo. Vše to je jen informační válka Židoanglosasů proti Rusku.

  OdpovědětSmazat
 17. Krásná a plodná diskuse o hovně, už můj táta říkával "vem si z dlaně chlup, když tam není". Kde ale něco je,to se neřeší. 2015 se zasebevraždila 13-ti bodnými ranami Aneta R., z toho se jí šikulce podařilo 3x trefit do srdce. A jelikož to táhla s nějakým čičmundou s koberečkem, jehož otisky se na noži nalezly, tak zmizel nejenom čičmunda, měl přece kobereček, ale zmizelo i srdíčko zasebevražedkyně. A teď vážně, Angláni jsou proti nám naprostí čučkaři, břídilové a saláti. A tohle vážně není o hovně. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Arabské čubky není nejmenší škoda.

   Smazat
  2. Jak se říká o mrtvých jen dobře, ale jinak s vámi asi souhlasím. Tady ale jde o ty živé a o to že nám tady propaganda servíruje Horákovou a Mašíny a jiné lahůdky ale s tím ale tenkrát veřejnost masově souhlasila, což ale tehdejší mocipány neomlouvá a udělali největší pitomost co mohli i když důkazy fabrikované a podsouvané západními rozvědkami, se zdály být neprůstřelné. Ale k věci, kdo dneska souhlasí s tím co se děje okolo Anety R., nebo paní Vitáskové. Bohužel se jedná o nejhorší zvůli státních orgánů a míra zvůle a korupce se neustále zvyšuje. 9:58 do soukolí té mašinérie se může dostat kdokoli, jak říká pan Kájínek, ať je vinen nebo ne a kdybyste to byl vy, co byste potom říkal? Rudý dědeček

   Smazat
 18. Nejjedovatější jed v celém blízkém vesmíru nikoho neotrávil. Nakonec jediná otrávená osoba byla Tereza Májová, čehož dokladem byly její podivné tanečky někde mezi černochy v Africe...

  OdpovědětSmazat
 19. Taková malinká otázka. Když chtěl Putin zlikvidovat Skřípala, proč už to neudělal, když dotyčný seděl v ruském Gulagu? Proč čekal na to aby si jeho otrávením v Anglii dělal mezinárodní ostudu??? Kdo to ví, ať mi odpoví!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:37, taková malinká odpověď od rusofila a Putinovce! Převzato od Vladímíra Vladimíroviče, parafrázuji, bez odkazu na Škřípalovi: „Kdo zradí svoji VLAST ve službách vlasti, výměnou za osobní zisk, nezaslouží si dlouhého žití!“, plně se s jeho názorem stotožňuji. Avšak aplikace tohoto výroku v Praze, znamená jedna velká JATKA, tamtéž.

   Smazat
  2. 0:50, to jste si teď vymyslel. Jste bohapustý lhář. Putin se ke Skripalovi vyjádřil v tom smyslu, že jako špionovi a zrádci nebude udělovat žádnou milost. Skripal si odseděl své v base, byl vykopnut ze země a tom to pro Putina skončilo. Tohle jsou jeho slova.

   Slova "jatka" a "v Praze" jste mohl napsat ještě výrazněji, třeba: " !!! SKRIPAL = PUTINOVA HRŮZNÁ JATKA V PRAZE !!!". Lidi by si přečetli jenom to, a ihned by věděli, která v případu "Skripal" bije.

   Smazat
 20. Jací Angličani musejí být bordeláři, když po třech měsících najdou v kontejneru flakon s otravnou látkou, vhozenou tam ruskými agenty. Kdy ty kontejnery vyváží? Po půl roce? To musí být humus se v tom hrabat.

  OdpovědětSmazat
 21. A ještě si Putin doveda, jistě z důvodů přísného utajení, vybral ausgerechnet A324, který ukázal přímo na Rusy (tedy v podání propagandy).
  To už by bylo nenápadnější ožrat je do bezvědomí Vodkou Putinovkou, udusit pomocí kaviáru v hubě a frňáku, na čelo vypálit hvězdu, srb a kladivo a na ksichtobůku vydat selfíčko nad ztuhlými těly.

  OdpovědětSmazat
 22. Tedy vypálit SRP & KLADIVO.
  Ne srb.
  Bratři Srbové odpustí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Člověk někdy šáhne vedle. Tady není důležitá forma ale obsah. Stane se!

   Smazat
  2. 17:42
   To říkej v gay baru a nejlíp pirátském☺

   Smazat
 23. Stale tí Skripalovi , ČT a dalšie prozapadné media a havlozmrdi šaleju zo Skripalových , dalšie sankcie na Rusko a opät dalšie sankcie na Putlera až sa Havlozmrdi uplne zbláznia. Ale čo tak novinár Chačukdží z krajiny ludských práv Saudskej Arábie zmiznutý na Saudi Embassy v Turkich. ČT TV a Havlozmrdské média maju pre tuto vraždu pochopenie. Vydali vyhlasenie že Chačukží sa pred vstupom do Saudi Embassy napichol na špicatov kudlu, zavraždil sa, rozrezal sa na kusy a ked vstupil do Saudi Embassy tak sa sam rozpustil v kyseline a vyparil sa cez komín. Tak to nám serviruju Havlozmrdske media. Morálne české autority Fiala, Belobradek,Kalousek , Piráti , Černokníže maju pre toto vysvetlenie plné pochopenie . Tak hurá sankcie pre Skripalových na Putlera a pre prípad Chačukdžiho vyznamenanie pre Saudi princa Salmáana . Trikrát Huráááá Havlozmrdi.

  OdpovědětSmazat
 24. 17:30 Ten největší ZMRD budeš určitě ty!!!Něco ti doporučím, zadarmo, ty své ultra idiotské žvásty si piš u vás na Čobolsku. Paní Čaputová takové jako ty, brzo srovná do latě .Ty jseš opravdu odpad a kus KOKOTA.ČOBOLSKÉHO.

  OdpovědětSmazat
 25. Pročpak je i v dnešní době tajné jak probíhala jednání R. Hesse ve Velké Británii. Na druhé vykecají všechno a o sobě mlčí jako hrob a to druhá světová skončila v roce 1945 a v Norimberku to také nezaznělo. Angličanům se nedá věřit v ničem, jsou to pokrytci.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.