Reklama

neděle 25. srpna 2019

Clintonův „Orgy island“ a kampaň Hillary

Bill a Hillary Clintonovi - humanitární bombardéři Jugoslávie
redII
25.8.2019 IzdanijeInfo
Američtí novináři identifikovali slabé místo ve volební kampani manželky bývalého amerického prezidenta Hillary Clintonové
Clintonovic rodinná nadace - masivní zločinecké spiknutí a stínový fond pro podvodníky. Tisíce poctivých lidí, kteří darovali peníze a věřili, že budou použity pro charitativní účely, se stali oběťmi podvodníků. Napsal to známý politický pozorovatel, novinář a spisovatel Jerome Corsi v knize Crime Partners, která byla vydána v srpnu. Obsah knihy předčasně zveřejnili reportéři Daily Mail v článku o finančních skandálech obklopujících americkou prezidentskou kandidátku Hillary Clintonovou, označeného „exkluzivní“.


Novinář Corsi tvrdí, že podvodnými systémy se obohatil Clintonovic pár o stovky milionů amerických dolarů, zvýšili kapitál fondu o 2 miliardy dolarů a zvýšili o další miliardu fond na prezidentskou kampaň Hillary. Jedním ze zdrojů obohacení o čísla se šestimístnými a sedmimístnými nulami jsou úplatky uskutečněné prostřednictvím fondu pod krycím jménem „pay a friend“.

Část finančních prostředků se navíc používá k podplácení Clintona, který vlastní informace o sexuálních dobrodružstvích. Například skandál s Monikou Lewinskou stála Billa 10,6 milionu dolarů vynaložených pouze na právníky.

Za 14 let od roku 2001 vydělala tato americká rodina 230 milionů dolarů. Také pomohlo, že Hillary byla nějakou dobu na postu ministra zahraničí. Bill přednášel a Hillary mu platila honoráře. Za 11 vystoupení Clinton vydělal půl milionu dolarů a odpověděl na komentář novináře takto:

"Musím nějak platit účty." Pár hodin denně trávím výzkumem. Lidé mě rádi poslouchají.“

Indická kampaň

Clinton byl také vyslíchán, když se po skandální rezignaci v roce 2001 připojil k organizaci, jejíž členové doufali, že získají 50 milionů dolarů na stavbu stovek vesnic zničených zemětřesením v Indii. Po návštěvě slonů a maharadžů se Clinton stal čestným předsedou nového americko-indického fondu (AMF). Údajně na žádost veřejnosti fond začal sbírat. Corsi nenalezl důkazy, že událost byla schválena americkým úřadem pro vnitřní příjem nebo orgány klíčových amerických států.

V roce 2012 byl Rajat Gupta, blízký přítel Billa, bývalého člena správní rady AMF, souzen za obchodování s důvěrnými informacemi a odsouzen ke dvěma rokům vězení. V roce 2003 odešel z funkce ředitele poradenského gigantu McKinsey & Companey a jmenoval 23letou Chelsea Clintonovou konzultantem s šestimístným příjmem.. Absolventka Oxfordu bez pracovních zkušeností.

Vinod Gupta a Bill Clinton


Další spoluzakladatel AMF, Vinod Gupta, vlastnil InfoUSA a použil jejich prostředky na zaplacení luxusního životního stylu. Média psala o téměř 9,5 milionu dolarů. V roce 2005 Hillary Clintonová, ministryně zahraničí, letěla Vinodovými soukromými tryskami pro osobní záležitosti. A po návratu z jedné takové „pracovní cesty“ poskytla Senátu účet za lety ve výši 858 USD.

V roce 2001 vydělával Bill Clinton ve společnosti InfoUSA 3 miliony dolarů jako konzultant a získal také opci na 100 tisíc akcií.

"Zatímco Clintoni chtějí prezentovat své úsilí o získávání finančních prostředků pro Indii jako vznešené nutkání, fakta naznačují, že nejlepším vysvětlením je snaha využít této příležitosti," píše Corsi.

Analytik Wall Street Charlesem Ortel, který studoval Clintonovu nadaci, řekl, že Bill vyvinul metodiku pro využití přírodních katastrof a epidemií ke výběru stovek milionů darů. Prostředky „ve slabém regulačním prostředí“ lze použít pro osobní účely. Například na financování kampaně Hillary.

A srovnatelné prostředky, jak si je Ortl jistý, zmizely i z charitativních sbírek, které pomáhaly obětem zemětřesení v Indii.

Zatímco fond bývalého prezidenta USA vykonával své činnosti bez kontroly auditu, v důsledku podvodů bylo přijato více než 200 milionů dolarů pro politické a osobní účely. Podle Ortela lze společnost AMF použít jako krytí pro získávání darů.V oceánu je ostrov orgie


Clintonova prezidentská nadace financovala knihovnu bývalé hlavy státu v Arkansasu. Poté se proměnil v Clintonovu nadaci a v roce 2015 se stala Nadací Billa, Hillary a Chelsea Clintonové. Hillary zahájila druhou prezidentskou kampaň.

Clintonova globální iniciativa (CGI) se stala novým základem fondu. Účel: řešení globálních problémů spojením vlivných lidí. Každoroční setkání účastníků v organizaci stojí každého 20 000 dolarů. Zaoblené částky darů vám ve výchozím nastavení umožňují fotografovat se s Clintonem a zaručují okamžitý růst důvěry. Sponzoři jsou ujištěni, že těží z vlivu zahraniční politiky a Clintonových schopností.

Ron Berkeley a Bill Clinton

Ron Berkeley, majitel řetězce supermarketů, a Yucaipa, společnost specializující se na obnovitelné zdroje energie, tomu uvěřili. Podnikatel daroval stovky tisíc dolarů na Hillaryjinu volební kampaně. Když posledně jmenovaná jako senátorka z New Yorku odhalila své příjmy za období 2000–2007, ukázalo se, že Berkeley zaplatil Clintonovi mezi roky 2003 a 2007 za konzultace 15 milionů dolarů.

V té době Bill Clinton letěl Boeingem 757 s Berkeleyem, který byl přezdíván „Air Fuck One“. Další soukromý letoun, který Clinton používal, nesl jméno Lolita Express a patřil odsouzenému miliardářovi Jeffrey Epsteinovi. Poslední jmenovaný létal na Panenské ostrovy ve společnosti nezletilých přítelkyň.

Od roku 2001 do roku 2003 provedl Clinton 26 letů na Lolitě. Zavolali letadlo po nabokovské hrdince, protože, Corsi píše, v kabině bylo obrovské lůžko pro skupinové akce. Při vyplňování prohlášení byly cestující ženy označeny iniciálami nebo jménem, ​​z nichž vždy jedno bylo „Taťána“. Milionář Epstein využil služeb obchodníků s lidmi, kteří pro něj našli dívky ne starší než 12 let. Clinton se účastnil letů na "Orgy Island" a obcházel speciální služby, což vyplývá z palubních deníků předložených Federální letecké správě. Například v roce 2002 létal na „asijské turné“.

Jeffrey Epstein

Do roku 2015 byl Epstein jedním z největších sponzorů Clintonovy nadace. Poté policie v Palm Beach zahájila vyšetřování, byl obviněn z pedofilie. Zraněná 13letá dívka vypověděla, že navštívila Epsteinův dům a čekala na placené focení, ale místo toho se stala obětí sexuálních praktik. Virginia Roberts u soudu uvedla, že byla sexuální otrokyní jako nezletilá a viděla Billa Clintona na „ostrově orgií“.


Berkeley nebyl obviněn z „doručování“ nezletilých dívek na palubu Air Fuck One. Clintonovo přátelství trvalo do roku 2016, kdy Berkeley podporoval úřadujícího ohijského guvernéra Johna Richarda Keysicka.

"Bez ohledu na to, jak moc miluji Horuse, Cerry a Hillary, nikdo si nikdy nepamatuje, o co jde. Nevyhrají kvůli svému světonázoru - příliš ho komplikují. Nejsou nad nimi schopni vyhrát, “řekl.

Bill a Kazakh se zabývají


V roce 2005 daroval kanadský finančník Frank Justra, důlní specialista, 31,1 milionu dolarů Nadaci Clintonové a dalších 100 milionů dolarů. Je zřejmé, že za určitých okolností byl Justra nucen významně přispět a navázat si silné vztahy s Clintonovými peněžními řetězci. S pomocí Clintona byla uzavřena dohoda v oblasti jaderné energie v Kazachstánu.

Na schůzce s prezidentem Nursultanem Nazarbajevem Justra požádal o výlučná práva získat za výhodnou cenu tři projekty na rozvoj uranových dolů řízené státní agenturou pro atomovou energii Kazatomprom. Bill musel být zaplacen za komunikaci v Kazachstánu a za to, že všechny překážky ve Spojených státech odstraní Hilary.

"Clintonský pár by tyto peníze obdržel obvyklým způsobem: oficiálně bylo řečeno, že to byl buď šestimístný poplatek za Billovu řeč, nebo sedmimístný "dar" nadaci Clintonových. Zbývající prostředky by měly být tajně předány Clintonovým krycím společnostem a převedeny na rezervní účet banky, která není členem Federálního rezervního systému,“ píše Corsi. Clinton otevřel účet u WJC („William Jefferson Clinton“) ve společnosti s ručením omezeným registrované v Delaware.

V roce 2006 Justra znovu poděkoval Clintonovi uspořádáním večírku v Torontu při příležitosti 60. narozenin Billa. Fond obdržel „dar“ ve výši 21 milionů USD, ale čísla „se neukazovala“ ve zprávách.

Clinton zachrání Shalala


Hillary Clintonová, její asistentka, Huma Abedin, se zapojila do skandálu obklopujícího soukromý poštovní server. Její účet, prostřednictvím kterého vedla oficiální korespondenci, byl zaregistrován na Clintonově serveru, což je neobvyklé. Senátorka Iowa Chuck Grassley požádala ředitele FBI Jamese Komi, aby potvrdil, že úřad generálního prokurátora zahájil vyšetřování možných nezákonných opatření Abediniové.

Huma Abedinová a Hillary Clintonová

Huma Abedin a Hillary Clintonová


Corsi píše, že v létě 2012 pracovala Abedinová jako „zvláštní státní úředník“ v poradenské firmě na částečný úvazek. Poslední měsíce pracoval na americkém ministerstvu zahraničí a zároveň pracovala v mezinárodní poradenské společnosti Teneo. Pracovala také jako konzultantka Hillary a obdržela státní plat ve výši 135 tisíc dolarů.

Rozhodli se chránit Clintonovic nadaci před možnými skandály a v roce 2013 byla dcera Chelsea Clintonová jmenována do funkce místopředsedkyně představenstva. Teneo hledalo klienty pro Clinton Global Initiative a získalo měsíční příspěvky ve výši přes 250 000 $. Teneo a Clintonovic nadace poskytly „dvojí péči“ klientům, kteří zaplatili za možné výhody ze setkávání s manželským párem politiků.

Clintonův generální ředitel a blízký přítel Eric Breiverman rezignoval a Chelsea nebyla dost silná na to, aby konce potopila. V roce 2015 byla v čele fondu bývalá ministryně zdravotnictví a sociálních služeb USA Donna Shalala. Fond se dostal pod přísnou kontrolu kvůli aktivnímu úsilí získat finanční prostředky a velké dary od sponzorů mimo USA. Úkolem Shalaly bylo „skrýt nezákonné podvody Clintonovy nadace, po dobu, než se Hillary neusadí v Bílém domě,“ řekl Corsi. V případě, že by byla Hillary zvolena prezidentkou Spojených států, byla by rodina v případě vyšetřování fondu chráněna.

Chelsea, dcera

Nadace zaplatila v rámci kulturního programu Chelsea Clintonové, která strávila prázdniny návštěvou exkluzivního letoviska Amanyara na ostrovech Turks a Caicos. Hotelový pokoj tam stojí mimo sezónu 1 500 $ za den a 34 000 USD za den v sezóně. Noc v hotelu je dražší než roční plat  průměrného amerického pracovníka na rok.


Chelsea se aktivně účastnila kampaně své matky a po útocích na demokratického kandidáta Bernieho Sanderse se stala další „političkou“, píše Michelle Cottle v časopise Atkantic. Podle politických pozorovatelů se Chelsea stala Hillaryniným novým bojovým psem.

Chelsea přivedla svého manžela Marka Mezvinského do Clintonovy nadace. Ten zavedl pravidla do hry a obrátil se na Clintona se žádostí o uspořádání schůzky se zástupci ministerstva zahraničí. To se stalo známým z jednoho z e-mailů obsahujícího utajované informace uložené na soukromém poštovním serveru Hillary.

"Je třeba zahájit celonárodní kampaň pod heslem "Zavřít Clintonovic nadaci", aby se zabránilo jakémukoli jiné hlavě státu, aby využil kriminální systém rodiny Clintonových a vytvořil svůj vlastní "charitativní" fond pro osobní obohacení po odchodu z funkce," uvedl Corsi.


Odkud pocházejí peníze, Bille?


Třetina všech sponzorů Clintonovy nadace jsou cizinci. Darují více než 1 milion dolarů. Z Kuvajtu, Kataru, Ománu, Fond obdrží až 5 milionů dolarů. Ze Saúdské Arábie - od 10 do 25 milionů dolarů.

Mezi jednotlivé sponzory patří Denis Rich (manželka Clintonem amnestovaného Marka Riche),  od 250 do m500 tisíc dolarů, Issam Fares (bývalý místopředseda vlády Libanonu, podporovatel Hizballáhu a syrský prezidentem Bašárem Assadem, od 1 do 5 milionů dolarů), šejk Zayed bin Sultan al-Nahyan (bývalý prezident SAE, jehož rodina založila uprchlické středisko pro popírače holocaustu) od 1 do 5 milionů dolarů.

Na Clintonovi staří přátelé nezapomínají. Frank Justra přispívá 10 až 25 miliony dolarů, možná „shora“ - dalších 100 milionů dolarů. Vinod Gupta - od 250 do 500 tisíc amerických dolarů.42 komentářů :

 1. Sdružení politiků a přisluhovačů velkokapitálu v pedofilní partě. Toť demokratická praxe vysněného západu.
  Kdo nejde s námi, ten jistě spáchá sebevraždu třemi ranami do hlavy zezadu, oběšením, utonutím ve vaně a nakonec vyskočením z desátého patra.
  Demokracie prostě vítězí na celé čáře!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:29 Není nad Ruský NOVIČOK, nebo PLONIUM..

   Smazat
  2. 17:35
   Není nad TUPÝ LŽIANGLÁNY A JEJICH PODPORU IS!!!!

   Smazat
  3. Ale spojene nadoby nasili proti detem a zenam byly vynechany, kdy jako advokat a Feministka Hilary zurive potlacovala u soudu ,velmi zurive . a uplacela..Znasilnovani Clintonem vetsiho mnozstvi zen..Parasitismus a hromadeni majetku ,vzdy ma a melo za vysledek podobna zverstva a zvrhlosti.
   Je tady jeste propojeni pres Milouse Hilary, Humy Abedin a jejiho pedofilickeho manzela /ta si jako manzelka ovsem "niceho" nevsimla,nebo mlcela,jako Hilary ?/ kongresmana toho casu ve vezeni..Ze zadu to pak organizoval a tlacil dulezity Podesta ,jediny pohled vam o nem rekne vse..Zmizel rychle , po afere Pizza .. A Jestli neco vyplave, Podestu to taky potopi..

   Smazat
  4. A kdo ma silnej zaludek a velmi silnej muze se podivat na podrobnosti straslivou Aferu Dutroux v samotnem Bruselu..Pres snahy policie , vysetrujici soudce , tusim zena vzala patrani vazne a musela byt okamzite vykopnuta..Podezrelych bylo mnoho,ale tam kde se podezrivat nesmi, protoze se tam schovavaji a jsou prisne chraneni..

   Smazat
  5. Nejdříve se Clinton proslavil s Oral Office, teď má průser s Orgy Island, jak tohle vůbec může chodit mezi normálníma lidma, kterým kecal nesmysly.

   Smazat
 2. https://www.narodninoviny.cz/fakta-vojenske-zasahy-usa-ve-svete-znamenaji-vzdy-spoustu-krve-civilistu/

  OdpovědětSmazat
 3. Přesně tak v Anglii byl taky takový skandál s prachatýma pedofilama tak by to chtěli legalizovat verbež jedna.

  OdpovědětSmazat
 4. Bill Clinton, tam je pánemu Hillary Clintonová! On je ten, co odevzdá peníze a za odměnu je “připuštěný, pedofilní sběratel skalpů“ u bohatých v americe běžné. To řvou nadopovaní sedmdesátiletí Calvinisti, při odhalení FBI, inflagranti: "SUNDEJTE ZE MĚ TU ČTRNÁCTILETOU BÁBU!".

  Odkaz dle reality amerických gerontolických boháčů!

  https://www.csfd.cz/film/155-hrisne-noci/prehled/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu to bude mít s chlapci nebo drobnou drůbeží, jako rodilý Smíchovák !

   Smazat
 5. Nakonec, co k tomu říci, že ti komunisté měli pravdu, co je ten kapitalismus, a zejména ten americký, za žumpu. Chyba byla v nás a nebo v nich, že jsme to nebrali vážně? Ted´ už podobný systém máme tady, agenti CIA tu mají neomezené rejdy v této republice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsi nepochopil o co jde v tomto divadle. Tady se pracuje na Globalnim projektu demoralizovat Demokratickou Stranu v Americe a tim udrzet Republikany u moci a polozit USA. Globalisti potrebuji znicit Ameriku aby mohli prestavet Globalni Spolecnost.A globalisti maji pravdu i kdyz je to smutne, asi neni jine cesty pro listvo. Ja verim tomu , ze asi Clintoni ziji Konservativnim zivotem, a toto je pouze divadlo pro volice!!! Pred 200 lety to bylo nabozenstvi!! nyni je to SEX!! Jinymi slovy Nove nabozenstvi = SEX. Pred 500 ti lety , kdyz potrebovali nekoho znicit tak to byl Kacir ci slouzil Dablu. Nyni je uchylny a soulozi s opicema a kazdy o tom pise po celem svete. A je politicky vyrizeny. Ale uz je neupaluji ale vlaceji je vykaly aby kazdy to mohl videt a volil podle toho. Nedej Buh aby lidi pocali myslet to by byla revoluce. !!!!! A proto mame HONOLULA ktery nam vse vysvetli, kde se lidi soulozi v USA a jak , neb on jest svetlonos!!!


   Brouk Pytlik

   Smazat
  2. 7:46 Demokratická strana sa demoralizuje dávno sama, žiadnu pomoc k tomu nepotrebuje. Ale blbečkovia budú stále obhajovať neobhájiteľné.

   Smazat
 6. Tož, to čučim. Pane Dvořáku, to se čte jak román. Mám strach o teho novinářa, aby neměl smrtelnó havário. Ta baba je mrcha, divim se, že ji to žeró. Dófám, že naše pány politiky neinspirujó, takovy americky sny.

  OdpovědětSmazat
 7. noviczech
  ...vždy a všude jde jen o peníze, protože peníze potřebuje díky INFLACI každý a čím více, tím lépe. V Německu je obchodní řetězec. Tyto domy, ostatně jako každý, musí platit daně z prodejní plochy.Tak jeden dům se šesti patry měl platit městu daň měsíčně 400 000,- euro. Kde tyto peníze veme, když si na to nevydělá, ale je to NAŠE CHLOUBA, UKÁZKA, MY JSME! Tak se shání sponzor, možná si vzpomenete na pana Zuckerberg. Odstoupil, nechtěl doplácet! Sehnal se jiný, to je totiž TATO POLITIKA! Pro nechápavé, my ti dáme možnost vydělat, ale budeš držet s námi! ZÁPADNÍ DEMOKRACIE! Špína od shora až po poslední článek tohoto řetězu. Mají všude machinace, nejen USA.
  Peníze jsou moc a moc je krásná věc, ALE, jen musí mít paní SPRAVEDLNOST zacpané uši a zavřené oči. Proto to má i pan Putin v Rusku těžké.

  OdpovědětSmazat
 8. Bylo by dobré se snažit o lepší překlad. Některé věty nemají smysl, některé lze chápat různě.

  OdpovědětSmazat
 9. http://themillenniumreport.com/2016/12/the-pizzagate-evidence-you-will-never-see-in-the-mainstream-media/

  OdpovědětSmazat
 10. Honolulu bude zase samá DEKLARACE a Trampík nebo se pro jistotu ani neobjeví. Článek jasně říká v jakém rozkladu jsou bezpečnostní složky v JUSEJ. Ono to u nás není lepší ale my ještě 1.0000 let budem trpět za komunizmus.

  OdpovědětSmazat
 11. Smazali jste prispevky o zdrave , romanticke Americe a o jejim BOHATEM spolecenskem ziviote, aby jste mohli zduraznovat a zvelicovat perversitu, male skupiny UCHYLU, kterou predkladate ceskym obcanum jako majoritu a to z duvodu - natrit Ameriku negativne !

  Vy nejste informatori a novinari ! Vy jste nateraci a jste ostudou Evropy !
  NICK HONOLULU - strazce majaku pravdy !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Člověče, ale musíte uznat, že ta, jak píšete, "malá skupina ÚCHYLU", že ta její "perverzita", opravdu stojí za to. To perverzní je na tom také to, že vám tihle perverzní úchylové, jak jste je sám nazval, vládnou, takže vládnoucí malá perverzní skupina, no a že by byla zase tak malá, no o tom si už cvrlikají všichni vrabci na střeše. Ještě že ten hnus tady nemáme, jen si to tam užijte, hlavně nepouštějte děti ven, zejména dívenky mezi 12 a 15 lety. Fujkyfujky.

   Smazat
  2. Blbeček honolulu,zdravá Amerika? To akože tá Amerika, z ktorej sa do sveta šíria všetky možné úchylky? Tá Amerika, ktoráprodukuje napr. cez holýúd filmy plné brutality a násilia? Tá "romantická" Amerika, ktorá vzťah medzi mužmi a ženami zredukovala na sex, čím odpornejší tým viac ospevovanejší? Ktorá zredukovala sexualitu medzi ľuďmi na homoúchylov a pedofilov? Ten amícky "spoločenský život", ktorý pozostáva z prefetovaných a úchylných celebrít a la kardashian či holyúdskych niciek? Celé usákovo je jeden veľký grc a nič na tom nezmení výskyt ojedinelých ostrovov ľudskosti a zdravého rozumu.

   Smazat
  3. Ad Jana - bezvadně popsáno! Celá ta společnost se propracovala ke zrůdné kulturní deviaci dlouhým řetězem podlostí, lží, krádeží a vražd, prakticky již od doby ústavy, 1788! Ale mají/měli vynikající marketing svobody a demokrácie!

   Smazat
  4. 18:02, jsi totální debil

   Smazat
  5. Honolulu, určitě je i zdravá Amerika, ale teď je momentálně řeč o tom póvlu, kterej se hnusí i tobě. Tak nekvákej blbosti a přidej pár pikošek.

   Smazat
 12. 7:46 - Brouku Pytliku ! Povazuji te za potvoru pekelnou a silenou !
  O cem zvanis , ze neni jina cesta pro lidstvo, nez prestavet svet, dle globalistickych predstav ?

  Ty chces zahynout ty masochisto ?
  nick honolulu


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podivej se na to HONOLULU jasne ,
   tvoje cerne deticky z Afriky od tvych 16 ti letych cernych milenek z Afriky z tveho cerneho haremu v kterem jsi provadel denne svoje hashishove sexualni orgie vsemi rouznymi zpusoby. Cerne masicko ?? zepredu i ze zadu. Je to pravda ci neni to pravda?? To je stejny pohadkovy pripad.

   Pravda je ze Amerika je zdemoralisovana v Televisi a v Novinach a je to za ucelem Noveho Svetoveho Radu a vse ma logiku. Hillary se boji o sebe ji pouze organickou zeleninu a miluje sveho Billa Clintona jako kazda slusna konservativni zena. A to lesbo-divadlo je jen politicke manevrovani stejne jako vse sexualni ostatni. Globalisti potrebuji znicit Ameriku aby usporadali novy svetovy system NWO. Musi to udelat!! aby zcivilisovali Afriku a Indii a Jizni Ameriku. Jinak se jim budou mnozit zbytecny lidi radou geometrickou a zaplavi cely svet a budou takove valky o nichz se nikomu nezdalo!!. Amerika se musi znicit a udelat zmatek a v zmatku urvat veskerou politickou moc pro NWO. Ty to chapes velice dobre!!! , jen se nedelej uplne BLBYM!!!! Clintoni jsou normalni konservativni lidi, stejne jako Bush ale hraji zdegenerovanou Ameriku na lidstvo z politickyuch duvodu. A tak Globalismus je nutne reseni, Trump je herec (pouze herec) stejne jako Bannon. Ty to vis velice dobre je se nedelej VOLEM. A civilisace se musi prestehovat do Ciny a Indie, tak je to planovano!! Amerika je prilis mala na to aby zcivilisovala cely svet!!! a Cina to zvladne!! A tak System je mrtev !! At ZIJE NOVY GLOBALISTICKY SYTEM!!!

   ty kretene tady je
   Brouk Pytlik ve svem brlohu, zerouci korinkya pijici pampeliskove vino.

   Smazat
  2. Čau Honolulu, kdy dáte konečně tu Clinton famílii k ledu? Vždyť oni tam straší už od 80tých let, kdy tys ještě honil nosorožce v Rhodesii. Už tehdy dělal Billie ksefty s Columbijskou mafií coby guvernér Arkansasu. A už tehdy umírali kolem něj lidi jako mouchy a ta jeho bezpáteřní fuchtle mu dělala advokáta. Poslední podivuhodný případ byl Seth Rich. Ani se nechce věřit, že to je vše náhoda. Já jsem sice nikdy Demokraty nemusel, ale vždy jsem je považoval za "normální" politiky. Ale tihle vypadají jako zelenej hnus. Nebo spíš hnědo-rudej. S duhovou prcgumou.

   Smazat
 13. A zase tuny hoaxu na USA.Odporný pomlouvačný článek nějakého rusa.Chudáci, vy nemít USA, Soroše, Milion chvilek, tak tady nemáte o čem psát, zoufalci. Pište o Rusku, tam je ten správnej bordel!!!, tam několik zbohatlíku včetně Putina rabuje Rusko.Tam začíná Čína mít velký vliv. Rus bude rád, když za několik let se bude Rusko jmenovat Nová Čína.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fakta z USA NĚCO SI PŘĚČTĚTE ! CLINTONOVCI mají za sebou 80 nepohodlných-zasebevržděných.
   https://beforeitsnews.com/v3/alternative/2019/3695776.html Pravda odhalena............
   Ačkoli škoda způsobená těmito mocenskými drahami byla nejzřetelnější v nedávných prezidentských správách - za Trumpa, Obamy, Bushe a Clintona - semena tohoto současného šílenství byla podle Ungera zaseta, v roce 1940, když prezident Roosevelt, „ zakladatel “ otec moderního mimosmluvního prezidentského válčení, vojensko-průmyslového komplexu a tajného federálního dohledu nad zákonnou domácí politickou činností , “prohlásil národní nouzový stav. https://beforeitsnews.com/v3/opinion-conservative/2019/3479342.html Trump trojký kůň.....Sledujte to, než bude pryč….
   https://www.dailymail.co.uk/news/article-7344181/Billionaire-Jeffrey-Epstein-dies-suicide-inside-Manhattan-jail-cell.html sebevražda ??

   Smazat
  2. A proč jsou to "tuny hoaxu"?? ty fanatickej milovníku rodokapsů a filmových amerických pokleslých a škvárových krváků. Kdyby to bylo o Rusku, nebyly by to "tuny hoaxu" nýbrž naprostá a svatá pravda? Bože - tihle fanatický blbečkové, to je ale matroš! Neobjektivní, jak blbečkové v blázinci. I kdyby viděl před sebou dokumenty, bude tvrdit, že jsou zfalšované.Amerika je už dávno semeniště buranství, omezenosti a neřesti - viz jejich opravdu hnusná filmová a televizní kultura. Umějí vůbec natočit a produkovat něco jiného, než absolutně přiblblé takzvané reality šou, nebo zabijácké, oplzlé sračky? Kdysi ano, kdysi dělali pěkné filmy podle dobrých předloh, a měli kvalitní a dobré herce - kdy ta smečka "producentů" takhle zblbla? A proč - následkem požírání prášků a drog od malička - nebo proč? A ty hnusné herecké loutky, umělé od hlavy k patě, deklamuje to ty blbosti z nesmyslných předloh. Všechno za těžký prachy - už na tom je vidět, co je to za blbečky. Bohužel odtud k nám přišlo všechno to svinstvo, pornografie, umělý vlasy, umělý řasy, umělý čumáky, umělý kozy a zadky, přiblblý krávy,(pardon ženy) potetovaný haksny, pocvokovaný čumáky, číro, nebo vyholený lebky, na nohou děravý kaťata z nichž lezou kolena, zkrátka americkej humus a čeští blbečkové? Imitace a napodobovači čehokoliv? Plošné blbství se zmocnilo celé mladé generace - kdo je ještě normální a cítí se být Čechem? A ty přiblblý jména - Emma Smetana, a samej Džek a Džery - fuj! Stydím se za své spoluobčany, ale ty, fanatiku, ty
   jsi určitě konečně spokojenej.

   Smazat
  3. 18:38 Jsem spokojenej, ze rudi curaci jako ty sli konecne do prdele a to navzdy.

   Smazat
  4. 20;31
   Tak jdi příkladem ty chudinko z pornoJandovo trenek!

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  6. 18:38 Něco tak tupého se nečte každý den.Přesně jak píšeš, ty jsi ten fanatický blbeček. Nenávist k Západu ti sežrala mozek.Kritizovat, um. prsa, řesy, vlasy,děravý kalhoty, přiblblá jména ( jaké máš ty?)opravdu veký chudák. Co přišlo z Ruska dobrého za posledních 100 let. NIC, NIC, jen rudá fašounská demagogie s miliony mrtvých ty troubo.To z toho USA má aspoň někdo užitek.z Ruska jen bída a chlast.

   Smazat
  7. 17:49 Vždy mě fascinují lidé, kteří něco někde přečtou ( hoax ) a na sto procent to uvádí jako fakt, zaručenou zprávu a určítá část hlupáku bude hulákat, ano toto je ta pravda, ale po určitém čase se dozvíme, že je vše vymyšleno upraveno a situace je diametrálně odlišná od článku.. Na něčí žádost se dá nakydat na dotyčného tuny hnoje. Lživý článek splnil svuj ukol a nikdo po čase nepátrá jestli ta daná věc je pravdivá, pouze se uvádí jako fakt. Tak se pracuje s demagogii a lží.

   Smazat
  8. 9:55, hej blbečku! Sami Amíci nedali tomu póvlu šanci. Nespojuj tuto pokleslou dvojici s Amerikou, jinak si začneme myslet, že kšefty s kolumbijskými narkobarony je v USA normální věc, kterou se běžně zaobírá úřad guvernéra. Nás vůbec nezajímají tvoji a jejich teplí kamarádi, kteří tak rádi dětské prdelky v domnění, že jim vše projde. My máme rádi normální Amíky.

   Smazat
 14. Koukam, ze rudi dedkove zase nemaji kde smocit jejich seschle a utrapene kolibriky:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty zjevně taky ne, proto jsi sem přišel.

   Smazat
 15. Článek stojí za hovno, obsahem i formou. Redakce/korektor by si měla pohlídat pravopis i nepřesnosti zřejmě "strojového" překladu...

  OdpovědětSmazat
 16. Pro 16:35 Vojenská přítomnost USA v Afghánistánu zajišťuje šíření mezinárodního obchodu s drogami.
  http://www.zvedavec.org/komentare/2019/05/7912-kudy-vede-afghansky-obchod-s-drogami.htm

  OdpovědětSmazat
 17. A tkovýhle svině nám vládnou a přitom se vůbec nestyděj. Je to k zblití

  OdpovědětSmazat
 18. Doufám,že když to Trump v Afganistánu zabalí, tak náše jednotky tam zústanou na obhajobu demokracie, jak jim káže civilizace.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.