Reklama

čtvrtek 22. srpna 2019

ČSSD: Nejsou lidi


Lubomír Man
22. 8. 2019                                                        
Lubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem a který podle názorů mnohých byl  nejtěžsím oudem, který pomáhal stahoval preference ČSSD od někdejších třiceti a pak dvaceti procent, až posléze klesly pod procent deset, se má znovu stát členem vlády. 

S tím, že jak spravedlivě a inteligentně směroval naši politiku zahraniční, bude stejně skvěle dirigovat i naši politiku kulturní.

Čili: Zklamals v jednom, ale protože jsi náš a máme tě rádi, dáme ti možnost zkusit něco jiného. Třeba to tentokrát vyjde.

Nevyjde to, protože národ má toho člověka zafixovaného v hlavě jako zrádce. Cožpak bylo v této zemi zanícenějšího odpůrce amerického radaru, než byl Zaorálek? A nebyl pak, když prošel bránou Černínského paláce, ve svých proamerických, proukrajinských a protiruských postojích a proslovech k nerozeznání od předchozího zahraničního ministra Schwarzenberga?

Ne, ta proměna se z hlav lidí vymazat nedá, zůstává v myslích živá a nikdo z normálních lidí u nás po jejím vymazání netouží. A  v tom stavu mysli nápad se Zaorálkem jako ministrem kultury posuzuje.
A to, i když vůbec nejsou lidi.

71 komentářů :

 1. Důležité je schválení mediální žumpou. Potečou-li peníze vrchovatě jméno budiž pochváleno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Politicka mrtvola ČSSD si svého dalšiho bourače zasluhuje.
   Blahoslaveni chudi duchem,kteři budou tu nebožku ČSSD volit dál.
   Belzebub v pekle na ty chcipaky a bezmozky už čeká přikladá pod kotly s neomarxistickým nápisem "Já to zvládnu,VITEJTE!"

   Smazat
  2. ČSSD 30 let , děla populistickou politiku ,sliby splní ale pět krát na to zdraží !!! Děla Banderovsku politiku !

   Smazat
  3. 19:22 chápu, že se vám režim nelíbí, ale nezdražují politické strany, ale tržní síly! Inflace je motor, který žene do spotřeby a ničí úspory. To není jak za komunistů. Ti si vzali odpovědnost i za počasí. Podle toho taky dopadli.

   Smazat
  4. 6:12 Zaspal jste dobu a pravděpodobně nic nepochopil pane!"Neviditelná ruka trhu"již dlouho nefunguje-vlak kapitalismu sjíždí s kolejí!

   Smazat
  5. Označit Zaorálka jako jednu z nejchmurnějších postav ČSSD je dost nemístné, i když pan Man rád na ČSSD útočí.

   Smazat
 2. Pro zraněné banderovce a ukrajinské fašisty posílal v době Majdanu vládní speciál, abychom ty vrahy léčili v ČR za naše peníze! Proč západní demokraté netlačí na vyšetření Majdanovského vraždění?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Západní demokraté netlačí na vyšetření Majdanovského vraždění, protože je to jejich vraždění.

   Smazat
  2. Po takovem pusobeni se dostat znova do vlady, tomu rikam stesti. Ale vime, ze BLBI maji stesti. A on musi byt neuveritelne blby, a je. Proto to stesti. To se zadnemu propadaku nepodari.

   Smazat
 3. 8,14
  Na infekčním oddělení v jedné nejmenované nemocnici v Praze museli naši pacienti udělat místo tý BANDEROVERBEŽI a doléčit se v jiné nemocnici.....a hádejte,která nemocnice to byla,když tam ten nemocema prolezlej banderoksinl vozili z letiště ve Kbelích,kde tu svoloč vyklopila speciál Ministerstav obrany?!

  OdpovědětSmazat
 4. Stačilo napsat nadpis bez dvojtečky, tím by bylo vyjádřeno vše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na ja, jsou jako menagerie z demobloku. On by jim genosse Posselt rád nějaké lidi půjčil.. by, třeba i věnoval, Bibi též, ale jako to udělat nenápadně, aby si toho voličský "untermänsch - gójim" nevšimli?

   Smazat
  2. Opravdu pro ČSSD už lidi nejsou a nebudou?

   ČSSD kalkuluje s krátkou paměti národa a dělá tak,ze svých voličů blbce!

   Smazat
 5. Zaorálek bude jistě výborným ministrem kultury a já se těším, až na slavnostní představení Pražského jara pozve do první lóže banderovce z Ukrajiny z praporu Azov (v čele se Štětinou), do druhé lóže sudeťáky v čele s Posseltem, do třetí lóže UČK v čele s Thacim, do čtvrté lóže pak ustašovce, do páté lóže pak litevské neonacisty, do šesté lóže V. Nullandovou z USA s bývalým velvyslancem Schapirem a naproti nim pak zástupce KSČM a SPD. Národ se pak po následném požáru Rudolfina jistě složí na rekonstrukci kulturního svatostánku poté, co "milým krajanům" v lóžích 1 - 6 budou uděleny medaile za bratrství ve zbrani. PK2

  OdpovědětSmazat
 6. Nedá se zapomenout, jak se při prvním výročí majdanu pan Zaorálek tlačil do první řady hned vedle Porosenka, aby ho nedej bože nezabrala kamera, že byl při tom...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zato Vlkovi na Kose se to náramně zamlouvá
   FUJ
   Tony

   Smazat
 7. ZA ORÁLEK bude pro kulturu skutečným přínosem!Zvlášť, s tou povedou familií ve který je Emma Smetana,Biomasa a Bursík!:_D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo jo, Zadolárka i ta jeho Emana Smetanovová ty mám taky rád, jako osinu. To vona jako příbuzná nějakou tu funkcičku taky vyfásne. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 8. tak to bude frčak uragan komunista zvoralek jak budou mizet miliardy na chatru a komedianty proti tomu zdraženi v kuplandech je mirny vanek protože koryto je zlate je třeba vydržat pianeri to si paninka kasičkova von bavič zpoti jatra i prsa ajn cvajn to se pan bavič zase unařika a ubreči

  OdpovědětSmazat
 9. Pokud se týče morální integrity L. Zaorálka, souhlasím s autorem.
  Již dnes lze říci, že nominací toho oranžového schwarzenberga to opět soc.-dem. dovedla k samé "dokonalosti".
  ---
  Jen jedno je nejisté, a sice, v čem vůbec je pro resort kultury Zaorálek kompetentnější než předchozí Šmarda, když tomu druhém prezident Zeman jmenování upíral s odkazem na jeho nekompetentnost? ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale jo, řídil ministerstvo, v zahraničí se prokazatelně domluví, a ke kultuře taky prokazatelně "čuchnul". Věcně to bude v pořádku. Ale "vejlupek ctností" to, taky prokazatelně, není. ČSSD našla další "zkratku" k pádu do propasti. Není jí pomoci.

   Smazat
  2. To co je zde uváděno jako jeho nectnosti, ho možná právě pro funkci v této pro EU vládě kvalifikuje. Jistě bude jeho další plus, že již zná, jak se nakládá s vládními penězi a nebude se snažit zavádět nějaký idealismus. P.K.

   Smazat
 10. Zvoral co mohl a dnes ho někdo uznává? Bože kam jsi rozum dal.
  Václav
  To už mohli rovnou navrhnou pracovitého Sralbotku!

  OdpovědětSmazat
 11. Včera někde vyšlo jak o něm v průběhu let mluvili Zeman a Babiš a celé to vyznělo jako velmi podivuhodná kvalifikace na ministra. Čím větší jouda, tím lepší ministr, nic jiného mě nenapadá. A nejlepší bylo jeho vyjádření, že se obětoval, když ho Honza Hadráček Hamáček oslovil. On se obětoval a tu jeho obět cváknem my všichni.

  OdpovědětSmazat
 12. Nechcete mít po příštích parlamentních volbách tu sociálně demokratickou "skvadru" u parlamentních koryt? Rozplývejte se blahem nad jmenováním Zaorálka do funkce ministra kultury. Aby se nestal lovnou zvěří komediantských megahvězd ze všech těch megaseriálů, které dnes a denně chrlí všechny televize. Aby se nedostal do hledáčku těch režisérských kašparů z divadel, ředitelů výstavních galerií a muzeí a vůbec celé té "kulturní elity národa", tak to s nimi bude muset hodně intenzivně a hlasitě výti. A že to pan Zaorálek umí skvěle, to už svými názorovými veletoči dokázal několikrát. Tak doufám, věřím a utěšuji se, že Zaorálek, coby ministr kultury, je ten definitívní hřeb do socdemácké rakve a ta dopadne stejně jako jsme čítávali v pohádkách. "A už o ní nikdy a nikdo nic neslyšel." František

  OdpovědětSmazat
 13. Mám podezření, že ČSSD polapili scientologové
  https://www.youtube.com/watch?v=3tnw0RU-Ys0

  OdpovědětSmazat
 14. Zaorálkův otec byl lékař s dobrou pověstí. Lubošek studoval ML filosofii a politickou ekonomii. Dostal místo v ostravském rozhlase, kde vybírali superspolehlivé oddané soudruhy. Před převratem prý byl zaměstnán socialistickou stranou. Po hadrákové revoluci spoluzakládal v Ostravě OF, aby koordinoval čistky a štvanice na komunisty. Osvědčil se jako antikomunista a vstoupil do sociální demokracie.

  Přemýšlím, kde se Zaorálek tak charakterově zkazil? Ostravská kavárna neexistuje. V havířské hospodě by mu za jeho názory a činy jeho strany rozbili hubu. On musel s někým podepsat spolupráci. Nebylo to s Bakalou?

  OdpovědětSmazat
 15. Nechtěli jste za žádnou cenu Šmardu, máte Zaorálka. Dobře vám tak, kokoti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:34
   Tak opavdu nevím, kdo je tady kokot? Asi by jste se mněl zamyslet sám nad sebou a neotravovat spoluobčany.

   Smazat
  2. 10:34 pochopíte vy, duše prostá, že o nějakého toho Šmardu vůbec nešlo? Že tu máme, jak malovaný, obrázek bídy socdemácké politické reprezentace. Není ten Hamáček v kleštích svých spolustraníků, není už trapný až k politování?

   Smazat
 16. Přesně tak pane autore ale to se netýká jen zadolárka ale celé čssd.

  OdpovědětSmazat
 17. Je třeba říci, že Zaorálek udělal i dobré věci, asi před 20 lety jsem slyšel jeho odpověď německému živlu a obhajobu Benešových dekretů a to udělal velmi dobře. Dříve se čssd hodně dařilo, tak prostě usnuli na vavřínech a jako ovce napochodovali do tábora nepřátel. Ale která strana má kvalitní výchovu kádrů ? Člověk se učí celý život, pokud si přiznají chyby a budou se snažit, mohou vše napravit. Jde o obhajobu zájmů národa, učený z nebe nespadl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jó, to bylo ještě před piruetkou
   ten se otáčí, že už neví, číje

   Smazat
 18. Média: Německo utrácí stovky milionů eur za americká vojska:

  https://cz.sputniknews.com/politika/2019082210561805-media-nemecko-utraci-stovky-milionu-eur-za-americka-vojska/

  OdpovědětSmazat
 19. Prezident nechtěl Zaorálka jmenovat na MZ a teď ho chce jmenovat na MK a tak dokoná pád ČSSD ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zaorálek zařídil, že jsem se stal bývalým voličem ČSSD. A to za podporu vražd na Majdanu odvezením odstřelovačů, tedy údajných zraněných, které nikdo neviděl.

   Smazat
 20. Zaorálek měl moje sympatie. Ale jen do doby než se stal ministrem.Protože to co předváděl ve funkci ministra byla dokonaly opak jeho předchozích názorů. Byl pro mně největším zklamáním. A jsem přesvědčen, že jeho zásluhou je soc.dem tam, kde je. Naprosto nedůvěryhodná. Jeho nominaci na ministra kultury strana dokazuje, že nemá ani pud sebezáchovy a není ji pomoci. Končí a skončí ůplným rozpadem, navíc v obrovských dluzích, jako ODA. Je to škoda. Ale není ji pomoci.

  OdpovědětSmazat
 21. Zaorálek zdechající ČSSD urychlí k jejímu rozpadu.
  Morave

  OdpovědětSmazat
 22. Motáme se v bludném kruhu, hledaje ty nejlepší lídry politických stran, v domnění, že nás - ovce, povedou lépe než ti současní. Jsme nebetyčně naivní, protože tam nejsou. Je potřeba je hledat tam kde jsou - mimo politické strany. Je to prosté, těmi lídry, které hledáme jsme my sami. Až budeme svobodní, tu společenskou svobodu si musíme sami vybojovat ve svých obcích a městech pak budeme moci vládnout - sami sobě. Diktát občanů ve svých územních celcích - to je skutečná demokracie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas. Ale nikdo schopný a nekorumpovatelný do politiky jít nechce, to je ten problém.

   Smazat
 23. Autor píše správně, svatá pravda. Místo aby se plížil kanálem, bude mnistrem. Jak patetické. Ten černínský bordel na kolečkách tehdy za zaorálka a stále i dnes, to je dílo. Fascinující je, že to z toho triumvirátu sobotka-zaorálek-chovanec, co se chopil moci, po pádu a ráně holí, že tu stále je. Zůstal narozdíl od těch dvou sedět v parlamentu a lidem na voči nelez, zřejmě v očekávání, až se to přechumelí. Teď se patrně domnívá, že se již přechumelilo. Fascinující je, že si oni podle všeho myslí, že když s touto "jednou z nejchmurnějších postav" polezou lidem na voči, že s ní udělají nějaké terno. Neudělají, protože je to tak, jak píše autor. Žádný příčetný člověk si tu "proměnu vymyzat z hlavy nedá", stejnou chybu udělá jen opravdu hloupý člověk. Je vidět, co si tato ČSSD o lidech myslí.

  OdpovědětSmazat
 24. Zadolárek bývalý cenzor České televize v pobočce v Ostravě , člen KSČ, vystudoval VUML. Do roku 1990 aktivní bojovník za socialistickou kulturu proti americkému imperialismu. Po revoluci převlékl kabát a šup do ČSSD - posléze i jako ministr zahraničí leze USA do zádele, schvaloval a podporoval ukrajinský majdan a fašistickou juntu na Ukrajině a pomohl spolu se Sobotkou dovézt ČSSD pod 10% volitelnosti a pomůže k dalšímu sešupu ČSSD pod 3%. Díky soudruhu a R.I.P. ČSSD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:59 než něco naslintáte, tak si to ověřte. Kazíte si renomé.

   Smazat
  2. Co je špatně? Co je slint?
   Asi dráždí označení dramaturga televize za cenzora.
   Ale jaký je v tom rozdíl - i dnes?!

   Smazat
  3. Jaké může mít anonym renomé?

   Smazat
  4. 7:05 Zaorálek nebyl členem KSČ ani absolventem VUMLu. To samozřejmě neznamená, že není šašek. Nejde o anonyma, ale o nick "Probuzený". Ostatně, nezáleží na autorovi, ale na obsahu! Tedy jak komu, že? JiH

   Smazat
  5. Anonymní 23. srpna 2019 7:06, Dobrý resesista.

   23. srpna 2019 10:53

   Vzdělání Lubomíra Zaorálka a období do 17/11/89, tedy PROSMRKANÉHO HADRU!

   Zaorálek v roce 1982 ukončil studium na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Brně, na Filozofické fakultě obory marxisticko-leninská filozofie a politická ekonomie. Během nich ve svých pracích, jak sám tvrdí, neobdivoval marxismus či leninismus, nýbrž se především zajímal o Tomáše Akvinského, chtěl s ním vstoupit do Národní fronty za ČSS s KSČ a ČSL, Akvinský, byl již mrtev, tudíž nevstúpil Zaorálek ano? Po ukončení studia pracoval v Československé televizi Ostrava jako dramaturg (rozhodoval o tom, co se smí vysílat a co né! ”CENZOR”). Od roku 1986 do 1989 byl ZAMĚSTNÁN V NF u Československé socialistické strany (NF „koalice“ ČSS, KSČ, ČSL). V listopadu 1989 patřil mezi spoluzakladatele Občanského fóra v Ostravě. Vyčůráný marxista-leninista, jak vyšitý, „Ručičky nebojte se, Vy nikdy dělat nebudete!“. PK3

   Smazat
  6. A zitra prijit Čiňani;tak ma šikmy oci.Uboha česka kultura.

   Smazat
  7. 14:07
   Zajímavé, čte se to jak Sága rodu Forsytů. Podobně u rodu Taberly.Je asi jen pár rodin, které ovládají tuto zem. Sic bez zásluh, ale sami se cítí být korunovaní. Mimochodem, kamsi zmizela genese rodu Smetany, škoda jí patřil čas 14:07 ?....

   Smazat
 25. To je ten správný člen vlády, který podporuje všechny. Od KSČ po "hajlování" na Ukrajině. Dříve se říkávalo "Bůh s námi a zlý pryč". Těším se na volby.

  OdpovědětSmazat
 26. Zaorálek? Typicky socdemácké chování. Podívejte se na podrazácké chvání socdemáků za I. republiky a ničemu se nemůžete divit!

  OdpovědětSmazat
 27. To je ten,který k nám letecky dopravoval zraněné Banderovce a za naše peníze je léčil.To je ten,který tak miloval Majdan v Kyjevě!To je ten co jaksi obšťastňoval tu"revolucionářku"Jude Pajerku!...................................Ó ten propletenec těch nadlidí u nás!

  OdpovědětSmazat
 28. Dnes říká paní Benešová ministryně spravedlnosti, v jednom rozhovoru ,že v příštích volbách dostane ČSSD pod 5% hlasů.Není jich škoda ,když socani zmizí-lokajové Bruselu a vlastizrádci.A to jsem je 20 let volil

  OdpovědětSmazat
 29. Zadolárek je určitě ta nejlepší volba, protože bezcharakternějšího člověka v ČSSD snad kromě Sralbotky nenajdeme. Takže za mě výborná volba a po dalších volbách už konečně o této kvalitní straně nikdy neuslyšíme. To by v tom byl čert, aby se mu nepodařilo srazit voličské preference pod 5%.

  OdpovědětSmazat
 30. Mám podezření, že ve vládních salonech řádí infekce, kdo tam projde, je zasažen autogenialitou a pak přehlédne, že se historicky znemožnil. Ti nejotrlejší se pokoušejí o recyklaci, sami si však myslí, že jde o reinkarnaci. Drama vrcholí, situace je vážná, porod ministra kultury byl velmi komplikovaný. Kdo vlastně vyhrál ? Jasno není ani médiím. Obyčobčan má jasno, ČSSD míří do .. kytek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:24 - Lidí je jen od rodinného klanu DienStBierů a spol., jako srač..., čtěte jedná se od KSČ potažmo ČSSD, přes Zelené po TOP09 až po ANO!

   1. Monika MacDonagh Pajerová (dále jen „Monika MDP“) – bývalá studentská vůdkyně z roku 1989, nyní pedagožka pražského centra New York University, je nevlastní sestrou Jiřího Dientsbiera ml. (protizemanovské červené karty rozdávala Šárka Kadlecová, bývalá zaměstnankyně Amerického velvyslanectví – jaká náhoda!). New York University je něco, jako byl dříve VUML (Večerní univerzita marxizmu-leninizmu), jen teď je to Havlismus.

   2. Monika MDP je vdaná za Ira, Petra MacDonagha.

   3. Měla milenecký vztah s Lubomírem Zaorálkem (ex-ministr zahraničních věcí) a po rozvodu s ním žila. Proto byl Zaorálek proti Zemanovi?

   4. Její dcera Emma Smetana byla moderátorkou na TV Nova, nyní na Bakalově DVTV (narodila se v Paříži, kde Monika MDP žila se svým prvním manželem Smetanou). Emma Smetana žije s muzikantem a hercem izraelského původu Jordanem Hajem.

   5. Sestrou Moniky MD Pajerové, je „Biomasa“ Kateřina Jacques (jméno má po francouzském exmanželovi Christian u Jacques). Kateřina Jacques je partnerkou Martina Bursíka, předsedy strany Zelených a místopředsedy ODS Topolánkovy vlády. Porodila mu dceru Noemi. Bursík dříve žil s Monikou – nevlastní sestrou Jiřího Dienstbiera ml. Jiří Dienstbierst st. byl 4x ženatý, jeho třetí manželkou byla Květa Dienstbierová, bývalá manželka Ivana Havla. Ivan Havel je bratrem exprezidenta Václava Havla. Jiří Dienstbier ml. (protizemanovská klika v ČSSD) se narodil ve Washingtonu a je americký státní občan (takže ve vládě byl Američan!).

   Tak to je rodinná MAFIE (rodinný propletenec na nejvyšší úrovni): Klan organizující hysterické mediální a červeno-kartičkové kampaně proti Zemanovi.   https://uloz.to/file/QCf4gvxN0VwN/tak-to-je-rodinna-mafie-rodinny-propletenec-na-nejvyssi-urovni-pres-tento-klanovy-most-se-organizuji-hystericke-medialni-a-kartickove-miliony-chvilek-proti-prezidentu-volenemu-lidem-m-zemanovi-calfa-stb-havel-placi-mkv-jpg

   Smazat
  2. Koukam samej spravnej clovek,nemusi nosit paraplata v desti a usetri za drahe veprove.

   Smazat
 31. 15:35
  Trefa přímo na střed,to je ta havlopakáž v plný parádě...ovšem ne v PLNÉM POČTU!

  OdpovědětSmazat
 32. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 33. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 34. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 35. 16.32, 16.37 16.44 neboj všichni víme, co bylo smazáno, co jsi duchaplného napsal. Myslím, že ti šlo hlavně o to smazání, jak jsou tu všichni antidemokratičtí! Viď že jo ?

  OdpovědětSmazat
 36. tomu bohdá nebude, aby se v království českém nekradlo ! krást se bude !!!

  OdpovědětSmazat
 37. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. lulu, nech si ten posměch do Česka. Kdo by před 30 léty pomyslel, že se vlády zmocní takové svině jako jsi ty.

   Smazat
  2. Tohle může napsat jen úplný hlupák! Jakoby vůbec neexistovala výchozí základna, od níž se hodnocení odvíjí. A k té cenzuře - kupříkladu v Žiďákově ji mají dokonce uzákoněnou, ve Spojených státech fašistických ji neznají jen formálně.

   Smazat
 38. Banderovec Zaorálek dotáhne ČSSD k preferencím 1%, čím dříve, tím lépe, do kriminálu s touto žumpou z ČSSD

  OdpovědětSmazat
 39. Nejsou v politice schopní, inteligentní a vzdělaní lidé se samostatným myšlením. A když se pak objeví, tak političtí tupani ve službách kapitálu se semknou společně s ČÉTÉ, aby je utloukly lživou propagandou. Případ posledního ministra kultury je toho zářným příkladem: poukázal na grandiózní rozkrádačky v kultuře a hned bylo mezi zloději zle - pražská kavárna, vůdkyně těch zlodějů se mohla uvztekat, že jim někdo odepírá rozkrádačky. Český občánku, kdy konečně se probereš a přestaneš podporovat všechny ty zloděje - české kulturtrégry - jinak sluhy diktatury kapitálu - za tvoje peníze!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:22 Je pravda, že se pražská kavárna a "kulturní fronta" mohly uvztekat nad tím, jak jim ministr kultury přistřihl křidélka. Ale je absurdní, jak se jim ČSSD snažila zavděčit přinucením Staňka k rezignaci. To si ČSSD opravdu myslí, že "umělci" patří mezi jejich voliče? A pokud ne, proč tedy bojuje za jejich svobodu okrádat stát?

   Smazat
 40. Milá ČSSD, národ má opravdu paměť a nepotřebuje k tomu žádný prokádrovaný ústav.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.