Reklama

pondělí 19. srpna 2019

Debatní klub: Informační válka - Jiří Wagner / Stanislav Blaha

kolektif
19.8.2019 E-republika
Pozvání přijali vydavatelé internetových projektů Jiří Wagner (Exanpro.cz) a Stanislav Blaha (Outsidermedia.cz).
Do debaty byli pozvaní i reprezentanti Člověka v tísni, kteří na pozvání reagovali výzvou, ať jim přestanu posílat maily. Dále byl pozván František Vrábel ze společnosti Semantic Visions společně s redaktorem Českého rozhlasu Ondřejem Golisem, i ti odmítli účast.
V případě zájmu ze strany zmíněných společností a firem je možné natočit debatu i s jejich reprezentantem. Pozvání stále platí.


5 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 2. Ubožáku Honolulu, jak jinak ti má redakce jinak naznačit, že tu nejsi vítán, že tě tu nikdo nechce a že máš své žvásty a pitominy uveřejňovat někde jinde.

  OdpovědětSmazat
 3. Pokud zmiňované tlampače režimní propagandy odmítly účast v debatě, pak zřejmě nevykonávají svou práci z nevědomosti, ale potvrzují, že tak činí naprosto vědomě a cíleně.

  OdpovědětSmazat
 4. https://zemavek.sk/video-cesky-reziser-petr-zelenka-kapitalizmus-sa-spolcuje-s-despotickymi-rezimmi/
  Režisér Petr Zelenka, známy napr. filmami Knoflíkáři, Samotáŕi alebo Rok ďábla, v rozhovore pre Český rozhlas uvádza, že kapitalizmus je nezlučiteľný s demokraciou. Tvrdí, že by mal prísť nový spoločenský poriadok.
  https://www.narodninoviny.cz/vyrocni-zprava-bis-konstatuje-ze-tzv-dezinformacni-weby-nejsou-podporovany-ruskem/

  OdpovědětSmazat
 5. Otázka je o čem asi tak chtěj místní odulci*) "diskutovat"?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
  Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

  *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.