Reklama

neděle 11. srpna 2019

Die Welt: Rozzuřené USA hrozily stáhnout jednotky z Německa!

-kou-
11. 8. 2019  DieWelt.de a PrvníZprávy
Podle německého deníku Die Welt hrozily naštvané Spojené státy stažením svých jednotek z Německa.

Jak publikace vysvětluje, Washington byl rozzuřen tím, že Berlín kategoricky odmítl účastnit se americké vojenské operace v Perském zálivu a současně okamžitě odmítl žádost Bílého domu vyslat pozemní jednotky do Sýrie.

V předvečer cesty hlavy Bílého domu Donald Trump do Evropy Spojené státy podle Die Weltu pohrozily stažením svých jednotek z Německa.

„Je to jen urážka - daňoví poplatníci ve Spojených státech stále platí 50 000 amerických vojáků v Německu, ale Němci stále utrácejí zisky z obchodu pro domácí potřeby," řekl Richard Grenell, velvyslanec Spojených států v Berlíně.

Nespokojena s pozicí vlády kancléřky Angely Merkelové je i americká velvyslankyně v PolskuGeorgette Mosbacherové, uvedlo německé vydáníí.

„Polsko utrácí 2% HDP na obranu, a tím plní své závazky vůči NATO. Německo ne. Byli bychom rádi, kdyby se americké jednotky přesunuly z Německa do Polska,“ napsala Mosbacherová na své stránce na Twitteru.

Skutečnost, že Spojené státy mohou převést své jednotky z Německa do Polska, dal americký prezident Donald Trump najevo v červnu během setkání s polským vůdcem Andrzejem Dudou ve Washingtonu, připomněl Die Welt.


Ostatně Grenell plně sdílí pozici nejen šéfa Bílého domu i velvyslance USA v Polsku, pokračovala publikace.

„Prezident Trump a Georgette Mosbacher mají pravdu," uvedl americký velvyslanec v Německu. „Mnozí prezidenti žádali největší ekonomiku v Evropě, aby zaplatila za svou obranu. Mnoho vlád o to po mnoho let žádá.“

V této situaci musí Američané a prezident Spojených států prostě reagovat, uvedl americký vysoký diplomat.

Podle Die Weltu je Washington rozzuřen, že se Berlín kategoricky odmítl účastnit americké vojenské operace v Perském zálivu. Okamžitě také Německo odmítlo žádost Spojených států vyslat pozemní jednotky do Sýrie.

V Německo je umístěna většina amerických jednotek v Evropě. A po Japonsku je to druhá největší zahraniční základna amerických ozbrojených sil vůbec. Velitelská střediska pro americké jednotky v Evropě a Africe jsou ve Stuttgartu, nejdůležitější základně leteckých sil USA v Porýní-Falcku Ramstein. A jedna z největších školicích oblastí v Evropě je v bavorském Grafenwoehru.
97 komentářů :

 1. At jdou a nezapomenout zavřít dveře a okna(vyhodíš je dveřma vrátí se oknem) :-)!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je jen jeden uhel pohledu. Je potreba mit ale na pameti, proc byly v Nemecku okupacni zony utvoreny. :-)

   Smazat
  2. 11:25
   Aby po válce chránili nacisty vracející se z Evropy!

   Smazat
  3. 11:30
   A zač by Frickové zbrojili,když musí platit hordy černejch muslimopodřezávačů a van der Layenova Bundeswehr rozložila pomalu na součástky?

   Smazat
  4. 11:36
   Zač? Maj už dlouhé roky jako jedna z mála zemí na světě vyrovnaný rozpočet, vole.

   Smazat
  5. 11:42
   Mají díky Mer-kheli SRAROSTÍ NAD HLAVU,ty vyrovnanej rozpočte!!!!!
   Stěhují vlastní lidi na úkor těch muslimosviní,policii nejsou schopný vyzbrojit.....prostě jsou v HAJZLU!!!!

   Smazat
  6. 11,30
   Radsej mat u hranic mohutne vyzbrojeny Bundeswer,
   ako mat skurvene teroristicke svine z USA, vyzbrojene jadrovymi zbranami.
   Skurvene americke svine by sa mali zbalit, a vypadnut uplne z Europy prec, tam, odkial pochadzaju.
   Ak Europe hrozi nejake nebezpecenstvo, tak iba kvoli skurvencom z USA, ktory stvu cely svet, vyvolavaju vojny, a pokusaju sa zatiahnut Europu do vojny s Ruskom.
   Tak ako po pade komunizmu vypadol z Europy Ivan, tak by mali vypadnut aj skurveny teroristi z USA.

   Smazat
  7. 12:00 Souhlas

   Smazat
  8. 12:00 Tedy nemohli, hrozil bolševismus! Po roce 89 už sice mohli, ale my jsme jim to nedovolili! Naštěstí, páč dodnes nejsme sto dát na obranu každej aspoň ty blbý 2% HDP ...

   Smazat
  9. 12:46
   Posraná Nacistická Americká Organizace Trotlů je třeba rozpustit,ne těm ksindlům ještě platit!!!!!!

   Smazat
  10. Zas to tady ten cenzorský kokot promazal a diskuze tak nemá hlavu ani patu.

   Smazat
  11. 12:00
   No tak ty jsi teda dobře vymytý fanatik!

   Smazat
  12. 13:29
   Copak,antiAMImedicína ti neśmakuje???

   Smazat
  13. 12,46
   Na obranu proti komu chces dat 2 percenta DPH ?
   Ohrozuje snad niekto Cesku repebliku ?
   Ak si myslis, ze Rusko ohrozuje Europu, tak si na velkom omyle.
   Je to len propaganda, aby staty zvysili vydaje na zbrojenie.
   Myslis si, ze ak by CZ splnila Trumpetove vydieranie, a dala na nakup zbrani 2 perc DPH, zbrane kupila trebars v Nemecku,ze by to bolo podla Trumhpety spravne ?
   Omyl kamo. Jedine vtedy vynalozis tie 2 perc spravne, ak nakupis zbrane od USA.
   Cize tu nejde o ziadne nebezpecenstvo, o obranu, ale ide o to, aby staty Nato podporovali ekonomiku USA, zbrojarske firmi.
   Ako priklad nech ti sluzi Turecko, ktore nakupilo zbrane od Ruska, a pozri co s nim USA robia.
   Podporit Rusku ekonomiku a nie USA.
   A vobec tu nejde o to, ci zbran, protiraketovy system lepsi ten, alebo onen.
   Ide ciste o kseft, biznis.
   A o tom to vstko je.

   Smazat
  14. 13,39
   Aky vymyty fanatik ?
   Skor realne uvazujuci.
   Americka okupacna armada uz nema co v Europe robit.
   2 svetova vojna davno skoncila.

   Smazat
  15. 13:54 No jo, ale to by předpokládalo dát Německu a Japonsku místo stálých členů RB OSN a současně jim dát jaderný status, aby drželi Putlera a toho Sin-ťinga či jak, v šachu, ale na to Amíci, ani Frantíci s Anglánama nemaj koule ...

   Smazat
  16. 11:29 Blbost! Tak to přeci nebylo. Naopak - američtí jarmuláci jakým byli Baruch či Morgentau měli zájem poškodit jak Německo, tak i uvrhnout do koloniální závislosti země východní a střední Evropy, nás nevyjímaje! V jejich plánu odsunu Němců byla obsažena dvojí škoda pro nás: 1. zemědělské na několik států rozdělené Německo by nestíhalo uživit početné přistěhovalce z východu a dostalo by se na pokraj hladomoru. 2. země zbavené schopné populace by upadly do zaostalosti (což se stalo) a navíc by se usnadnilo vítězství komoušských protibílých sil v těchto zemích (což ovšem se stalo taktéž). Jenže plán přeci jen hochům stoprocentně nevyšel! A to navzdory tomu že zavraždili Pattona a jiné velké muže bránící zájmy naší rasy! Totiž postavil se jim sám FDR, což nečekali a po něm i Churchill a proti realizaci té první části byl i sám Stalin! Proto byl tento zločinný plán realizován jen v té druhé části - tedy odsunem Němců z území ovládnutém Moskvou, protože s tím počítaly loutkové Kremlem dosazené vlády těchto zemí, jimž se hodila možnost odstranit tento poslední problém k nastolení rudé totality. Sám velký generál George Patton po návštěvě trosek Berlína napsal 23. července 1945 své paní: „Z Berlína jsem byl smutný. Zničili jsme potenciálně skvělou rasu a chystáme se ji nahradit mongolskými divochy. Komunisté ovládnou celou Evropu. Říkají, že za první týden po obsazení města zastřelili všechny ženy, které se pokusily utéct – a znásilnili zbytek. Kdyby mi to dovolili, mohl jsem město obsadit sám (namísto Sovětů).“ Během následujících týdnů v něm toto podezření – tedy že jej spolu s americkou armádou politici zneužili ke zločinným účelům – dále narůstalo. Při večeři s francouzským generálem Alphonsem Juinem v srpnu překvapilo Pattona generálovo souhlasné stanovisko. Ve svém deníkovém zápisu z 18. srpna generála Juina cituje: „Nepochybně je neštěstím, mon General, že Angličané s Američany zničili jedinou zdravou evropskou zemi – a tím nemyslím Francii. Tím otevřeli cestu nástupu ruského komunismu.“ Pozdější deníkové zápisy a dopisy manželce opakují tytéž závěry. 31. 8. si zapsal: „Ve skutečnosti jsou Němci poslední slušný národ v Evropě. Pokud bych měl volit mezi nimi a Rusy, volím Němce.“ 2. září: „Ničíme jediný napůl moderní stát v Evropě, aby ji Rusko mohlo celou zhltnout.“ A Ben Klassen k tomu napsal ve své knize Na kraji krvavé rasové války: "Mnoho realistických vojáků, jako generál Patton a jiní prozíraví bílí vůdci prohlásili, že jsme měli jedinečnou možnost zničit komunismus. Mohli jsme to skoncovat už v roce 1945 a vydat se přímo na Moskvu abychom vyčistili to hnízdo hadů. Avšak Židé kteří byli u moci si to nepřáli. Tajně zabili lidi jako byl Patton a umlčeli jiné navždy. Naplno začali s propagandou a rozšírili ideu, že "posvátnou rolí Ameriky je přebudovat rozpadlý svět", který oni pomáhali předtím zničit."

   Smazat
  17. Poblazneny anonyme 16:21
   Patton byl hloupa opicka, s nazory formovanymy jizanskym KKK (KKK vznikl jako "domobrana" pred najezdy (obvykle "nosatych") carpet-baggers. Neco si o tom zjisti, nez zacnes KKK povazovat za "rasisty".) a tomu odpovidaly vsechny jeho vyroky. Podstatou ovsem bylo, ze ona "skvela rasa" vybudovala "prumyslove komplexy", ktere slouzily k vyvrazdovani prislusniku onech ras "podradnych". To o nejake vyspelosti teto rasy asi nesvedci, ze?

   Smazat
  18. Anonymní11. srpna 2019 16:21
   Odsun Němců z naší země, byl naplánován spojeneckým velením, ve shodě s prezidentem Benešem. Názor nějakého fašouna Pattona, je pro demokraty nezajímavý.
   Se zavedením nějaké rudé totality ten odsun nemá co dělat, protože byla zavedena jak u nás, tak v DDR. Odsun Němců z ostatních evropských států a rozdělení Německa na čtyři zóny, má co dělat s mírovou budoucností Evropy.
   Dvakrát za sebou vzešla z Německa hrozná válka, která stála životy, miliony Evropanů. Po opětovném sjednocení Německa, je toto nebezpečí opět aktuální. Díky Bohu a prezidentu Benešovi, že byli z naší země spravedlivě odsunuti. Jinak už by si určitě našli nového Henleina a prudili proti naší zemi. P.K.

   Smazat
  19. 17:23 Částečně to je pravda, ale tady se hodně brečívá v jaký jsme prdeli a ubozí atd. Přitom si vem, že i takovej Švajc nám mohl čučet na záda, kdyby bývalo došlo k odsunu čecháčků do Bosny podle původního plánu Všeněmců, kteří v tom směru tlačili na jejich císařské Výsosti Franze Josefa I. a Wilhelma II.! Viz slova pana říšského kancléře Bethmanna-Hollwega: "Tato válka (rozuměj WWI.) jest vedena aby byl zničen živel slovanský v Rakousku!" Usmolení čecháčci si totiž ani ten svůj nudlovitej pidistát sami nevybojovali, ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". Čecháčkové se musí na někoho vymluvit! Za Protektorátu byli naopak Češi uváděni výslovně jako árijský národ a v osobních průkazech měli uveden rodokmen předků; z českých chlapců se měl vytvářet nový nacistický vůdcovský dorost na elitních školách NAPOLA; čeští muži měli být přijímáni do řad SS; „česká krev“ byla zákonem chráněná před míšením se Židy… Etablovaná česká historiografie k těmto skutečnostem mlčí, jelikož se tato historicky podložená fakta nehodí do narýsovaného konceptu, podle nějž neměli Češi v nové Hitlerově Evropě fyzicky co pohledávat. Naopak výsledkem mstivého a loupeživého odsunu původního obyvatelstva - namísto předtím mu odepřeného plebiscitu - je jejich současný žalostný a vydrancovaný stav, plný putinovské či čecháčkovské lůzy. Zplundrovaného parazitického čecháčkostánu, zamořeného jaderným a těžebním uhelným odpadem nebude žádná škoda. Je to boží trest za zlovolné a podlé vyhnání původních obyvatel, kteří nedostali ani autonomii. Jakékoli naředění bolševické lůzy neruskými a nečínskými cizinci je jenom prospěšné. Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou. Viz huhňavý Václav Klaus Perokrad. Nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil)!

   Smazat
  20. 17:33 Mmj. dodnes potlačovaná pravda je například ta, že do 5. května 45 tu byl klid, než antievropské živly vybudili to tzv. Pražské květnové povstání, ono absurdní divadlo, které si vyžádalo několik tisíc zmařených lidských životů. Zbabělá pražská chátra, která celou dobu využívala veškeré výhody Protektorátu a ještě navíc všemožně šmelila a okrádala vlastní spoluobčany, v sobě najednou objevila „statečnost“ a začala přepadat německé vojáky v ulicích, rabovat byty německých civilistů, rozbíjet výlohy, pálit knihy a vlajky, zamazávat německé nápisy, stavět nesmyslné takzvané barikády a páchat nejhorší zvěrstva na ženách, dětech i starcích ... tito „hrdinové“ dokonce pronikli i do rozhlasu, povraždili tam stráže, a když byly povolány posily, začal český hlasatel zoufale vykřikovat do mikrofonu, aby každý přišel na pomoc, neboť „esesáci vraždí české lidi“. Ano, byli to právě oni, kdo vyzýval slušné české lidi, aby napadali německé vojáky a civilisty! Přitom bylo více než jasné, že německá armáda si chce již zajistit pouze volný průchod na Západ, aby nepadla do rukou krvelačných mongoloidních hord zvaných Rudá armáda! Moji příbuzní poznali jejich krvelačné řádění na vlastní kůži ...

   Smazat
  21. 17:37
   Ty NEčeská svině,tebe potkat,tak to nerozchodíš!!!!!!

   Smazat
  22. 17:52 Některý názory jsou fakt až extrémní, ale je neoddiskutovatelným faktem je, že Rakousko-Uhersko bylo zcela legitimním nástupcem Svaté říše římské. Od obou říší jste dostali šanci stát se kulturními Evropany, kterou jste ovšem nevyužili! A tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska, aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie, tak se Čecháčkovo odtrhnulo od demokratického Rakousko-Uherska, aby skončilo přesunem do ruských stepí! Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí. Rakovinový nádor husitsko-bolševické loupeživé, rusofilské, protievropské, zamindrákované, pomlouvačné a lumpenproletářské lůzy a zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy! A přitom i Švajc nám moh koukat na záda, kdyby došlo k odsunu čechomužiků do Bosny podle původního plánu Všeněmců, kteří v tom směru tlačili na jejich císařské Výsosti Franze Josefa I. a Wilhelma II.! Viz slova pana říšského kancléře Bethmanna-Hollwega: "Tato válka (rozuměj WWI.) jest vedena aby byl zničen živel slovanský v Rakousku!" Zneuznaný Prof. TGM se sice proti literárním padělkům postavil, ale politický stvořil! Ani synáček se mu moc nevyvedl. Pravda vyděsí!!!

   Smazat
  23. 18:04 To už jsi psal nahoře! Já nic extrémního nepíšu, vše je doložitelná pravda, cancy extrémní vede leda rudoprd z 17:52, kterej se nikdy ani chodit nenaučil, neb vylítává v podobě smradlavýho plnu přímo z prdele tohodle hnusnýho židočekisty! - https://img1.liveinternet.ru/images/attach/c/8/101/878/101878923_94870352_694.jpg

   Smazat
  24. Anonymní11. srpna 2019 17:33
   Proti té záplavě protičeských výmyslů, můžu „jenom“ postavit to, že český národ je státotvorný a má velkou historii. Náš stát kdysi sahal od Baltu k Jadranu, jindy jsme byli středem celoevropské říše, a také jsme byli v čele evropského odboje, proti zkaženým papežencům.
   Český národ se vždy o svůj stát zasloužil výkony a hrdinstvím svých členů. Legiemi v době I. SV, které založil T.G.Masaryk a účastí ve vítězných zahraničních armádách za II. SV. Za zvláštní pozornost také stojí hrdinský výkon českých parašutistů, v úspěšném atentátu na druhého nejvyššího pohlavára germánské, tzv. tisícileté říše.
   Je toho dost, na co může být český národ hrdý a na co může navazovat. P.K.

   Smazat
  25. 18:10
   Ty ZKURVENÁ SRAČKO majová,kdyby tady zůstali nacisti,tak ses nevyskyt,protože s tím svým ÚPLNĚ NEÁRIJSKYM KSICHTEM,by tvýmu dědkovi NEPOMOHLO ANI 1000 Svatováclavskejch orlicí za věcný udávání Čechů gestapu......STEJNĚ BY PROLÍTNUL KOMÍNEM!!!!!!
   Škoda,že to nevyšlo!!!!!!!

   Smazat
  26. na 17:33 a 17:37 nemá smysl věcně reagovat. Je to pomatený zfanatizovaný chudák a obdivovatel nacistů.

   Smazat
  27. 17:33 nechte si tu svou tapetu! Plácáte nesmysly. Za Protektorátu neměli Češi v občanském průkazu žádný rodokmen, za árijskou rasu považováni nebyli, i když bylo připouštěno, že mnozí mají příměs germánské krve. Pravda je to, že každý státní zaměstnanec, tedy i učitelé, museli za Protektorátu tři generace zpět prokázat nežidovský, zdůrazňuji, !nežidovský! původ. Faktem také je, že mezi protektorátními dětmi čistě německé "komise" prováděli antropologická měření a určitý test intelektuální reaktivity. Sám jsem jako osmiletý, spolu se svoji školní třídou, takový test absolvoval. Jste ukázkový, nevzdělaný, lidsky omezený, asociální demagog! Krom toho evidentně lžete.

   Smazat
  28. 18:23 Putler tě vyprd v květnu? Tak hlavně aby ho měl on, až se mu protáhne!☺ - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
  29. 18:26 Jsem především obdivovatel Přírody! - http://www.vontartarus.cz/bibliotheca/priroda-a-nacismus

   Smazat
  30. 19:06 Je fakt, že dnešní liberalismus je stejně bezvýchodný jako byl komunismus! Jeho mantra - tedy tzv. lidský práva, patří do slovníku masonských lhářů, jakým je i tento přemoudřelý žvanil Kronďák tu! - https://ferohrabal.blogspot.com/2019/01/moskva-mekka-svetove-reakce.html?fbclid=IwAR3lu6clts2fdc-HhEWvHLb_RxpmO83jaj7QqXDshfqKY07cYTzfniNaJTs

   Sic tam ten Kronďák krásně žvaní, jak se civilizace Západu po WWI. vydala "jedině správnou cestou k liberalismu", ale podstatu problému kterej sám přiznává nijak neřeší! Jak tam píše, když zdůvodňuje proč se odpůrci kapitalismu furt reprodukujou, a cituje přitom i Churchilla, že "neschopní a líní" budou chtít házet do "svobodného světa" vidle! Ale nenabízí žádné řešení krom obecných canců o "lidských právech" a "osobní zodpovědnosti" na kterou mu sere pes! Ten blbec nechápe, že tento rozpor je dán v genech lidské tlupy, která nemůže nikdy fungovat na principu rovnosti a rovnoprávnosti (což je NEODDĚLITELNÉ!). Prostě lid musí dostat nejen chleba, ale i hry! Musí se poté kdy je nasycen i nějak zabavit! Přerozdělení prostředků jak si to namlouvali socani NIC neřeší! Lůza neumí se svými potřebami zacházet, neumí je ukočírovat! Potřebuje pevné vedení Nadčlověka a především potřebuje pravidelně být vedena na válečná jatka! Neb válka je konečný chléb i hra pro nadbytečnou lůzu a upouští tlak z hrnce nerovnostářské společnosti! To jsou zákony přírody a jakákoliv vzpoura proti nim je pro existenci našeho druhu konečná ...

   Smazat
  31. Anonymní11. srpna 2019 19:09
   „Potřebuje pevné vedení Nadčlověka“
   Ale ti nadlidé, jsou jenom tupý dobytek. Jejich tisícileté říše (Napoleon, Hitler) trvaly jenom mrknutí oka. Ukažte mi nadčlověka, který není jenom tupý dobytek. P.K.

   Smazat
  32. 19:38, nebavte se pane P.K. s tou nacistickou špínou. To patří pověsit na hák ne do diskuse.


   Redakce. Vymažte prosím tapetujícího nacistického gaunera 19:09, 19:06, 18:04, 17:37, 16:21 a dalšího nacistického chlíváka 18:59, 18:10. Je to provokace se snahou označit váš web za neonacistické hnízdo.

   Smazat
  33. 20.02
   Nerad, ale tak se vyjádřují ti, kteří si to nepamatují, nebo nezařili. Moje matka byla totáltě nasazená na nucené práce v Německu a to na statek vysokého důstojníka SS. Když onemocněla, žádala majitekla o výn´měnu pracovnice a mé matky sdělila " Vždy stojím za vůdcem a plním příkaz, zlikvidovat neariskou rasu". Otec na udání nekoho, který z okupací neouhlasil se z Osvětini nerátil.
   A nyní mi zkuste někdo vysvětlit, proč se vůbec ohledně Sudet neuvádí, ani nezmiňuje o tom, kolik čekých občanú se ze Sudet muselo vystěhovat pouze s majetkem, který se vešel na malý vozík? Pokud má někdo pochyby, zašleteč svou adrewu a já vám tyto drastické okamžity přepošlu.

   Smazat
  34. Neco se skutecne pohnulo , tedy zacalo od doby kdy spratelena USA /NSA/odposlouchavala spratelenou Merkel a jine vlady..
   Merkel je urcite potrefena spatnym svedomim , ktere s ni OTRASA v dusledku jejich OTRESNYCH zlocinu FEMINISTKY, na vlastni populaci a nejen muzu, ale predevsim straslive nevinnych ZEN A DETI a EU.. Ty pak se zjevuji v Nightmares /velice zlejch snech a taky o strachu z potrestani/, ..Pokud jeden neni Psychopath,sociopath, aby se takovych snu a zlocinu predevsim velmi tesil..
   A muceni obeti prodluzoval na maximum pro jiz zminene poteseni..
   Tak vidime na policiich v nemecku a francii /kde jsou zmineni psychos a ve veznicich jako bachari hojne zastoupeni ve vedeni/, a v cele EU ,jak si uzivaji to mlaceni a zabijeni nevinnych protestujicich a zaroven ochranuji okupanty a usvedcene zlocince od spravedlnosti..

   Smazat
  35. 20:02 Nácek jsi maximálně ty, dvoumolekulový pšouku z lejnolíhně téhle škaredé ugrofinské poloopice! - https://img1.liveinternet.ru/images/attach/c/8/101/878/101878923_94870352_694.jpg

   Já jsem monarchista, jako byl pan Hitler, kterej vás ožralý přihřátý buzny z SA nechal za noci dlouhých nožů zaříznout jak svině! I na tebe už kudla čeká ...

   Smazat
  36. Pravdou je jedině to, že nikoliv bezvýznamnou zásluhou českých a slovenských národovců bylo za WWII. zlikvidováno něco okolo 300 tisíc židů, cikánů a komunistů. Ale škoda že to nestačilo, jak se ukazuje a případu komoušského podčlověka ze 17:52! Tyhle rudé podlidi nechám ho ihned poté co se chopím moci s celou zdejší sortou bolševických podlidí zaživa zakopat pod zem, aby dřív než ta jejich smradlavá, chlastem a špatnou stravou zbytnělá, avšak rachitická trupiska prohnojí zem, ji stihli svými prackami a hnátami v předsmrtných křečích ještě i řádně prohnětat, aby pak takto zúrodněná zem poskytla žírný chléb králikům, z jejichž kožek kurvy co je vrhly někde v chlívě na udusanou zem mohly po nocích ušít hřejivé límce na zimní mundůry vojáků Barbarossy 2, likvidujícím tento podřadný xindl, dosud ještě obývající ruské stepi! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
  37. Neni mi vubec jasny , proc USA do takovy na prvni pohled strasny a vyderacsky Organizace NATO, vubec vlezli..A kdyz tak, proc rychle a davno uz neutekli...Nejdrive NATO predstiraji pravdolasku ,to uz je dnes /underhand/ proflaklej trik , a Svlikaji ty NATO z USA, posledni kosili !!
   A potom v omameni po deseti erarnich panakach vodky , nebo erarniho kila kokainu, neco vykrikujou o Rusku a USAk plati a plati jako blbej.. Vsichni by meli zadat skolny /v USA je to dost penez/ i s urokama, za to ze je ve skole nic , opakuji nic, nenaucili...

   Smazat
 2. 11;17
  Raději skelnou vatu pod nehet než amiokupanta na svém území!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíš tu co s ní pravidelně drbeš prdele zdechlejm komoušskejm gerontům, když tě primář teplický patologie pošle pro kožní vzorek?☺

   Smazat
  2. 16:39
   Já mám ČÍM MYSLET,ty seš jen chodící HALDA AMINAZISRAČEK!!!!!!☺

   Smazat
  3. 16:49 Cože? Tvý vypouštěči sami serou po Kremlu nazí? Tak mazej pro skelnou vatu, putlerpšouku, ať něco nepromeškáš!☺

   Smazat
  4. 17:29
   Chudinko RETARDOVANÁ,ANI psanénu nerozumíš!☺

   Smazat
  5. 17:50 Ty umíš psát? A já měl za to, že jen duješ po klávesnici a ty skřeky z toho vycházej tak nějak samy!☺   Smazat
  6. 18:07
   Untermensch a ještě dumkopf,z tebe ty TYDÝTE musí mít náckové"""radost"""☺

   Smazat
  7. 17:29 a další tvoje výblitky...doopravdy jsi "intelikent"

   Smazat
  8. 18:42 Že tvůj vypouštěč poblil celej Kent? A kdo ho tam pustil, proboha!☺

   Smazat
  9. 18:07 Nácek jsi maximálně ty, dvoumolekulový pšouku z lejnolíhně téhle škaredé ugrofinské poloopice! - https://img1.liveinternet.ru/images/attach/c/8/101/878/101878923_94870352_694.jpg

   Já jsem monarchista, jako byl pan Hitler, kterej vás ožralý přihřátý buzny z SA nechal za noci dlouhých nožů zaříznout jak svině! I na tebe už kudla čeká ...

   Smazat
  10. 19;01
   Píšeš si sám se sebou dumkopf!!!!☺
   Ale to ti zřejmě při tvým ÍÁ v mínusu nevadí?!☺☺

   Smazat
  11. 19:07 A ty snad ne? Já putlerprdštině nerozumím, tak se jen domejšlím co tvý skřeky znamenaj!☺☺

   Smazat
  12. 19;11
   Je vidět,že psanénu a ještě v češtině ty dumkopf NEROZUMÍŠ,to není novinka!!!!!☺

   Smazat

  13. Idiote, hádáš se sám se sebou?

   Smazat
  14. 20:04 To je u nich normální, co bys taky tady čekal? Místní odulci jsou sice pilní v trolení, ale jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   Smazat
 3. No jak meteorolozky jiste potvrdi, perspektivni presun zakladen do PL je i v nasem bytostnem narodnim zajmu, pac prevladajici zapadni vetry a tudiz ten pripadny spad k nam nepujde..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní11. srpna 2019 11:38
   Oceňuji Vaše strategické myšlení. P.K.

   Smazat
 4. Tak ať si jdou domu jsou tam od konce války a pamětníci nacismu jsou už bradou vzhůru.

  OdpovědětSmazat
 5. 12:00
  Jasně,Mer-kheli Fricky vyvraždí na vlastní náklady!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vsetko je uz davno dohodnute, rozhodnute,Amici sa budu do PL stahovat.
   Teraz ide uz len o to, ako oklamat verejnost, ci uz nemecku alebo polsku, pripadne cely svet, odvovodnit rouhodnutie,ze na uzemi Polska budu uskladnene jadrove zbrane.
   Ak by nahodou aj Rusko protestovalo, co sa da ocakavat,budu Amici vinu hadzat na Nemecko, lebo....
   Do ich planu zapada aj finanncovanie rekonstrukcie letisk na Slovensku a Madarsku, ktore, zatial, Slovennsko odmieta.
   Ale volby na SK, sa blizia, židia, ako potetovany Truban, sa uz aktivizuju, planuju vyhrat volby, a po nich budu mat Amici dvere otvorene aj na SK.
   Zialbohu, a clovek s tym nedokaze nic urobit, pretoze zapredanci sa dostanu k moci.

   Smazat
  2. Souhlasim velice pravdive

   Smazat
  3. Na rozdíl od Polska a Maďarska je Slovensko velmi vhodné pro umístění raketových vojsk všeho druhu. Ve slovenských horách a údolích lze velmi dobře utajit start křídlatých raket, které se mohou velkou část letu krýt přírodními překážkami. Na jaderné nálože na Sliači (Kiska to jistí svými parcelami) a Malackách také dojde. Slovensko je kaput, přesněji Čaput :-)

   Smazat
  4. 12:30, marně jsem se snažil ovlivnit mé známé a partnery na Slovensku ohledně voleb. Jejich odpovědí bylo jednoznačné Fico do basy, Kiska do vlády. Všichni fanaticky proameričtí, raketové základny by brali ihned, nejraději už dnes by vyslali slovenský kontingent na Donbas "proti Rusku", buzeranti jim nevadí, a ohledně migrantů buď tvrdí, že to je agenda Ficova anebo jsou úplně zdegenerovaní a tvrdí, že to může být jen přínosem. S takovým materiálem se pětimilionová země složí do deseti let. Ale jim to nevadí, oni tvrdí, že Slovensko je jen trapným a dočasným flekem na mapě Evropy a jsou s tím naprosto ztotožněni. Tímto mi absolutně nejdou do hlavy ty "špecifiká". Kam se poděli skuteční slovenští patrioti? Vždyť tahle smečka pošlapává tvrdou práci desítek generací!

   Smazat
  5. 20:17 Počáteční problém je v tom, že naprosto uměle vytvořeným státním útvarem bylo celé Československo (ČR), proto nepřežilo ani jedno století. Slovákům je nějaký český Masaryk zcela ukradený, protože za první republiky odešlo cca 2 milióny Slováků za prací do USA a ty rodinné vazby fungují dodnes. S tím flekem na mapě to je fakt. Stát, který má 5 miliónů obyvatel nemá žádnou samostatnost a suverenitu naprosto v ničem. Pjakin takové území označuje termínem geopolitický bod. Abychom se nevytahovali nad bratry Slováky, Česko má sice dvakrát tolik obyvatel, ale suverenitu také žádnou!

   Smazat
 6. V Německu,J.Korei,Japonsku a v dalších zemích 2.svět.válka ještě neskončila.
  http://www.nwoo.org/2019/06/10/na-prahu-zmen-32-nemecko-neni-plne-suverenni-zeme-nema-ani-vlastni-ustavu-rika-reditel-kancelare-prezidenta-republiky-a-predni-cesky-diplomat-rudolf-jindrak/

  OdpovědětSmazat
 7. 12:06
  Ale pan diplomat nechápe,že amiokupanti to dělají SVOJE(pardon) jejich DOBRO!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 8. Jistě, jděte domů, Rusové už šli dávno,což jste, i při té vaší pověstné inteligenci, už určitě zaregistrovali. Jste jak cirkus Buffalo Billa, akorát indiány nahradili černoši.

  OdpovědětSmazat
 9. GO HOME ! JDĚTE ODEVŠAD DOMŮ AGRESIVNÍ KOBYLKY !

  OdpovědětSmazat
 10. Ačkoli škoda způsobená těmito mocenskými drahami byla nejzřetelnější v nedávných prezidentských správách - za Trumpa, Obamy, Bushe a Clintona - semena tohoto současného šílenství byla podle Ungera zaseta, v roce 1940, když prezident Roosevelt, „ zakladatel “ otec moderního mimosmluvního prezidentského válčení, vojensko-průmyslového komplexu a tajného federálního dohledu nad zákonnou domácí politickou činností , “prohlásil národní nouzový stav. https://beforeitsnews.com/v3/opinion-conservative/2019/3479342.html
  Trump trojký kůň.....Sledujte to, než bude pryč….

  OdpovědětSmazat
 11. Nepropadejte panice! Z Německa nikdy neodejdou, protože je to proti jejich globální politice. Spoustu fašounů si po válce importovali a věta "Kam vstoupí noha našeho vojáka, tam navždy zůstane.", Tak ta platí pro každou armádu. Nakonec v Rusku leží těch německých noh pěkná řádka. Kam vstoupily, tam mnohé zůstaly. To je jen šaškárna, nebo už v SSA ví kam se to v Německu pohne a vezmou roha, až se do nich místní, jistě neradikalizovaní muslimové, dají. Války, které mají amíci tak rádi, ještě nikdy nic nevyřešily. Toliko historie. Ale chtějte něco od lidí, kteří jsou "národem" tak dvěstěpadesát let.Nemají ty historické zkušenosti. Co naděláme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Rusku některé německé nohy neskončily pod zemí, ale žily dál a dnes jsou součástí této země. Nejen ty poválečné, ale i z minulých migračních vln. Tito Němci byli vítaní. Jen v Česku se většina nějak zvlčila. Ale my nemáme tolik prostoru pro lebensraum jako široká Rus, v níž se následně rozplynuli a obohatili genofond.

   Smazat
 12. zasa je tu problém Poľska - tak sa tam vojská USA presunú a bude

  OdpovědětSmazat
 13. 14:56 tady všichni troubové nadávají na US hochy v Německu, že válka dávno skončila a pod. tak ty si to uhodl. US armáda se přesune blíž na východ, teda k Moskvě, aby nás udatná armáda US kamarádů bránila před ruským morem. Trumpeta a madam Anděla mají za ušima a ke všemu je poláci chtějí na svém území. Tak snad možná by bylo dobré, aby US armáda zůstala, tam kde je.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:11, ačkoliv naprosto nesouhlasím s pojmem "ruský mor" (spadl jste z višně?), souhlasím s termínem dohodnutá taktika. Vypadá to tak, i kdyby to nebyla pravda.

   Smazat
 14. 16:11
  Jasně,ať ty amiokupanti táhnou GO HOME,FOREVER!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Před pár roky byl naopak rozzuřen Berlín, když mu Washington odmítl repatriaci měnového zlata. Berlín ale zuřil v tichosti, má na svém území USArmy. USA si z SRN udělaly dojnou krávu, ale nějak to přestává fungovat, nenažraného bumbrlíčka už neuživí ani celá Čína.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bumbrlíček doufá, že by ho mohlo nějaký čas živit Rusko. Vždyť v 90.letech už začali a byli v pěkném rozběhu, jen je seknul džudista.

   Smazat
 16. Pokud ten canc je vubec pravda. Pokud ano, tak to napsal nějakej bejvalej bezvýznamnej komouš z NDR. To, že jsou vojáci USA v Německu od 2 S.V je jenom dobře. Rus by už dávno Německo zhltnul, tak jako nás v 68. Pouze tím, že vojska USA jsou v mnoha státech světa, odradilo rusa dodat svoji rudou zabijáckou politiku do těchto státu. Viz, Chile, Kuba, Vietnam, Afhanistán, Venezuela a řada dalších. Doufám, že základna USA bude v dohledné době taky u nás, proti ruským okupantum jako na Krymu, je tohle nezbytnost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:43, Rus Německo zhltnul... WAÚÚ no to je dedukce hodná Řádu zlaté vařečky. Soudruhu, Dederony nezhltnul ani SSSR, nežto dnes. Jedinou můrou by mohlo být, kdyby začali spolupracovat. Můrou pro USA, ne pro nás. Pro nás naopak. Taky pro Pšonky by to bylo přínosem, ale oni plní svoji zadaču od amerického pana wielkomožnego.

   Smazat
 17. 17:43
  Osvobodili je v rámci Operace TRVALÁ OKUPACE a nikdy DOBROVOLNĚ NEIDEJDOU ty dutolebe!

  OdpovědětSmazat
 18. Pane 17:43, uvědomujete si, že jste nemocný člověk? proč ty svoje bláboly tady píšete, copak si vážně myslíte, že ty vaše bláboly mají na někoho vliv? Za pravdu vám moou dát pouze lidé se stejným postižením.

  OdpovědětSmazat
 19. 17:38 chtěl bych vidět, vy chytráku, jak by 140 milionový stát s HDP někde na osmém místě mezi světovými ekonomikami, mohl "shltnout" například osmdesátimilionové Německo s HDP daleko před ním, s třistadvaceti milionovými USA s HDP pořád ještě na prvním místě ve světě za zády. Tohle přehlížet může jen kolosální pitomec.

  OdpovědětSmazat
 20. „Je to jen urážka - daňoví poplatníci ve Spojených státech stále platí 50 000 amerických vojáků v Německu, ale Němci stále utrácejí zisky z obchodu pro domácí potřeby," řekl Richard Grenell, velvyslanec Spojených států v Berlíně.

  Hajzlové , nechtějí si platit okupační armádu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem předtím, než byl Doník zvolen, říkal, že ten filuta si nechá za okupaci zaplatit. Vůbec bych se nedivil, kdyby to vyúčtoval i Srbsku, tak jako Británie po 2.sv.válce nám. To je taky taktika. Někomu něco rozbiješ, nebo ti někdo pomůže z bryndy a ty následně využiješ svoji převahu a donutíš ho k totálnímu ponížení. Zároveň budeš jeho děti učit k bezbřehé lásce a obdivu k tvému majestátu a milostivě z nich uděláš své komorníky. Tímto dáš najevo svoji nedostižitelnost. Jestliže se najde někdo, kdo to prokoukne a odmítne, stane se z něj Říše Zla. Stará známá anglosaská strategie. A všichni jim to dosud žerou.

   Smazat
 21. Kdyby měli vládnout světu sráči, kteří denně dřepí u počítače, píšou sračky, sprostě se hádají, a přezdívají tomu "diskuze" - to by bylo teprve strašné. Naštěstí tihle duševní mrzáci dřepí jen u svých počítačů, a svět ovládají jiní duševní mrzáci. Celé je to směšné. Magoři s poklopcem. Proč o válce a podobných - stále stejných - směšných sračkách nediskutují ženy? Protože to nejde. Plést se mezi tyhle hádavý, sprostý magory prostě nejde. K čemu vlastně jsou dnes "chlapi"? De facto k hovnu. Jen aby se hádali, navzájem si vyhrožovali, a bavili se rozpoutáváním válek a zabíjením nevinných starců, žen a dětí, kteří tyhle připitomělý mužný sračky vždycky odnesou. Mělo by se uzákonit, aby každý chlap, když začnou po padesátce blbnout a magořit, byl povinně vykastrován, a na světě by začal být klid. Vykastrovaní impotenti by dali pokoj - takhle jenom otravují, žerou, škodí, a jsou zbyteční. Včelí hmyz je rozumnější než lidé - všechny trubce vyházejí včely na podzim z úlu, aby jim nežrali zásoby, protože jsou de facto k hovnu. Jako chlapi - mají jen kladélko a sosáček, a když jim kladélko přestane fungovat, mají potřebu přitrouble si hrát na vojáky, a otravovat druhým život. Vykastrovat, někam zavřít, a dát jim na hraní nějaké vláčky - a byl by od toho sajrajtu s poklopcem pokoj. Na světě by zavládl rozum, vzájemná prospěšnost a mír. S nevykastrovanýma poklopcema toho nebude dosaženo nikdy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel historie ukazuje, že kastráti jsou velmi ambiciózní. Naopak světu jsou nebezpečné ženy a především mladé dívky, které neustále hledají cestičku vzhůru dokud to jen jde. Pak kvůli svým choutkám (nemám na mysli, to co Vy, mám na zřeteli materiální zajištění) poblouzní především muže, hrající přitom dovedně na jejich představy o fasádě "plného života" po ... nějakém jejich životním jubileu. Jak ale chcete to samé, co navrhujete mužům, udělat ženám všeho chtivým? Ostatně poslední dobou to jsou spíše političky, které určují co a jak.

   Smazat
  2. Protože my starý chlapi prostě hrozně rádi zabíjíme všecko, co nám přijde pod ruku. Dneska jsem ještě nikoho nezabil a mám z toho opar, tak se ventiluju na internetu. Mít opar v takovým vedru nejni jen tak.

   Smazat
  3. Kdyby příspěvek 21:32 skončil konstatováním, že "celé je to směšné", tak budiž. Zbytek už svědčí o rozvinuté duševní vyšinutosti provázené likvidačními představami. Slovy docenta Chocholouška : "Agresivita víceméně slovní". Nicméně pro jistotu doporučuji svěrací kazajku a opakované shlédnutí filmu Sexmise.

   Smazat
  4. Mám horší představu,podle mne jde o schyzofrenního jedince, který má nutkání se sám se sebou hádat, nadávat si a navíc k tomu potřebuje zveřejnění. Možná by nám tuto diagnozu mohl popsat pan doktor David. Je to prostě nemocný chudák.

   Smazat
 22. Kéž by je stáhli z celého světa. To bych snad i bouchnul Ruské igristoje.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já si to taky myslím, Václave. Má to ale jeden háček. Že ta uprázdněná kasárna obsadí čínská armáda... Světem už se totiž začínají šířit pověsti o tom, jací nesmírně hrubí a zlí jsou ve skutečnosti Číňané ...

   Smazat
  2. Jenom abyste nepochybil, ruské Igristoje se k nám nedováží z Ruska, ale od sousedů z Německa, kde se i vyrábí. Takže, až si koupíte českou škodovku, tak bude zase s vysokou pravděpodobnosti dovezena z Ruska a vyrobena v Nižném Novgorodu. Obojí sami Číňané vyrobit neumějí, ale je to jen otázkou času :-)

   Smazat
  3. 12:51
   Ale umi a dokonce levnější. Prostě jsi zaspal dobu.
   Václav

   Smazat
  4. Budou vypráskáni i z Kosova !

   Smazat
  5. Z Ruska nedovážíme kromě plynu nic.

   Smazat
 23. A USA nejsou okupanti, kteří tam jsou už od války? Ale je možný, že Němci jsou už tak zblblí, že je opravdu vnímají spíše jako ochranu před Ruskem a možná i jako ekonomický přínos.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ekonomický přínos? leda tak v německých bordelech! amíci v německu nekupují ani žrádlo ani plechovku koly (vše se dopravuje leteckými mosty z USA), asi se dodnes bojí, aby je němčouři ze samé vděčnosti neotrávili :-)

   Smazat
 24. Že by Německo, myslelo demilitarizaci opravdu vážně ?

  OdpovědětSmazat
 25. Přesunout z nevděčného Německa do vděčného Polska?.... blíž k hranicím Ruska....

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.