Reklama

pondělí 12. srpna 2019

Dověděli jsme se o odmítnutí NATO dodávat zbraně na Ukrajinu

13. 8. 2019 lenta
NATO se zřeklo myšlenky na dodávání zbraní Ukrajině. Oznámil to s odkazem na informace rozvědky samozvané Doněcké lidové republiky (DLR) představitel lidové milice DLR, píše Komsomolskaja pravda.Doněck. Jak bylo lidovou milicí poznamenáno, jednání o dodávkách, která byla vedena mezi Kyjevem a zástupci NATO, skončila fiaskem. Šlo o letální i neletální zbraně. Jak bylo poukázáno v DLR, aliance nazývá hlavním argumentem proti spolupráci s Kyjevem "absenci záruk na uchování" zbraní.


K tomuto závěru zástupce NATO pobídly výsledky práce komise, která odhalila na ukrajinských skladech manko více než 300 technických produktů v hodnotě více než milion dolarů. Kromě toho, jak tvrdí zástupce milice DLR, aliance ukázala ukrajinské straně fotografické a video důkazy o zjištění části ukradeného vojenského inventáře u zničených teroristů DAEŠ (organizace je v Rusku zakázaná).

V červenci vešlo ve známost, že zbraně a vybavení, bezplatně předané Ozbrojeným silám Ukrajiny (OSU) členskými státy NATO, dokonce ani nebyly po dodání do země rozbaleny. Sdělil to ministr obrany Kanady Harjit Sajjan.

Od roku 2014 poskytla Kanada Ukrajině zboží, vybavení a zbraně pro vojenské a jiné účely celkem za 700 milionů dolarů. Víc jak 10 tisíc ukrajinských vojáků absolvovalo školení v této zemi. Kromě Kanady dodávají Ukrajině pravidelně zbraně USA a další členské státy NATO.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

52 komentářů :

 1. Na co by UA byly zbraně, když se u nás a v EU roztahují pohodlně (zatím) s kýblem, hadrem, lopatou, fankou, ... beze ztrát?

  P.S. Raději zase sto okupantů z UA (ala 1968), než jednoho černavého islamistu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radsej okupanti z UA, ako okupacna, teroristicka armada z USA.

   Smazat
  2. Ani jeden z těch šmejdů!

   Smazat
  3. Okupanti rusaci z 1968 byly přímo ruska cccp. A Okupanti v 2014 v Ukrajině také z ruska kdyby vypadly odtamtud - zmizí otázky a problemy. Mají největší teretorium na světě a stále starkaji si ten svůj rusacky frnak do cizích věci.

   Smazat
  4. 19:02
   Okupanti v roce 1968 byli z Pšonci,východní Frickové,Maďaři,Bulhaři.....A UKRAJINCI,kteří tady po většinu dělali největší bordel!!!!
   To těm netáhlům věčně na šrot vydrželo do dnešních dnů!!!!

   Smazat
 2. To je dobře že jim nebudou dávat zbraně je to nebezpečné i pro ně a snad si to uvědomují.

  OdpovědětSmazat
 3. Dodávat Ukroušům zbraně, je na pováženou, za prvé nic nezaplatí a ještě to v době, kdy se EU snaží o sebrání legálně držených zbraní lidem v EU, Ukrozlodějskošmelináři prodají na černém trhu. Hej hou, rudý dědeček.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mnohé byly obratem prodány "agresivním" rusákům.

   Smazat
  2. 8:16
   Ty hloupý vlezdoprdelko. Rusové mají lepší zbraně, než šunt, který dodává uroušům západ.
   Václav

   Smazat
  3. 8:31 No, co sleduji Ruský propagační nalejvárnu SPUTNIK, tak není týden, aby rusák nevytáhl novou zbraň na zabíjení lidí ( místo léku na léčbu rakoviny ), ale, že by byly při tom ruském bordelu a šlendriánu lepší než USA, bych rusomile docela zdárně pochyboval !!

   Smazat
  4. 10,22
   No jo,není nad geneticky upravené Otraviny Made in Emerika!V těch žádné rakovinotvorné látky NEJSOU!!!!.-D

   Smazat
  5. 11:04 Nevím proč sem pleteš potraviny, ale napiš kde a v čem nejsou rak. látky. Jinak není prokázáno, že gen. upravené potraviny zpusobují rakovinu. A ještě se pozeptám, kde je vyšší věk dožití, v USA nebo Rusku, ty genitále.

   Smazat
  6. 11,17
   Protože ty dutolebe genitální ZMIŇUJEŠ RAKOVINU U ZBRANÍ!!!!!.-)))
   Poud se týká ŽRANÍ """ZRAVÍ PROSPĚŠNÝCH""""" HAMBURURGERŮ A CHLASTÁNÍ COCA-COLY tak AMÍCI JASNĚ VEDOU!!!!!!.-D
   A pokud budeš zmiňovat opět CHLAST,tak by Pšonci a Banderovci museli přestat EXISTOVAT!

   Smazat
  7. Vyšší průměrný věk dožití než v USA a Rusku je na Kubě.

   Smazat
  8. 11.17 Od nepaměti válek byly krmení a jídlo jedněmi z nejúčinnějších zbraní. To nevíte, nebo jenom nechápete?

   Smazat
  9. 10:22 informovat nepřítele o zbraňovém systému, kterým bude ukončen jeho život, je přece zcela standardní součást mediální války (zde spíše vynucená odveta). Je to stejné, jako když útočícímu blbovi řeknu, že další ránu dostane na solar plexus a že se minimálně poblije.

   Smazat
  10. Pane 11:17, klidně si věřte čemu chcete. Mimochodem, v Rusku je sice zatím délka dožití nižší než v USA, ale v Rusku trvale roste, zatímco v USA již klesá. Navíc, kdyby USA byly postiženy válkou a následnou bídou podobně jako Rusko, tak by ty statistiky taky vypadaly jinak. Samozřejmě je těch faktorů víc.

   Smazat
 4. Ale nejen ze Ukrajina ma zde denne a hlavni roli a navic VERIT ,ze NATO odmita dodavat zbrane, znamena mentalitu ditete veku 3-4 let..
  A z Ukrajiny jdou pak zbrane do celeho sveta pro Chaliphat/ISIL a jsou dulezite pro jejich plany..
  A jak ze maji bojovaT V Syrii a cim ?
  Lenta jako author se snazi a Sajtan jako ministr Kanady a vsechny ty media dohromady nam chteji dokazat ze Usaci nerozhodujou co bude a co nebude v NATO..

  OdpovědětSmazat
 5. Ó ano, DAEŠi můžou dodávat zbraně jen vybrané země, mezi něž patří částečně i Čezko. Ukrajina nemůže. Ačkoliv Čezko taky nemůže prodávat přímo, ale podle pravidel, a to, že z každého kšeftu se musí zaplatit nějaký ten desátek Velkému Bratrovi. Tím samozřejmě nemyslím český finanční úřad. Účka chodili napřímo jen proti Rusku, když dodávali zbraně wahhábistům do Čečny, nebo Dagestánu, do Gruzie, nebo různým zločineckým skupinám po celém Rusku.

  OdpovědětSmazat
 6. Tento článek je naprosto bezpředmětný a ve své podstatě hloupý: a) NATO je vojenský nástroj řízený a jednoznačně podřízený USA, b) USA nedodržují žádné smlouvy a dohody (USA uber alles), c) Ukrajina není členem NATO, ale USA tam budují svoje vojenské základny, d) dodávky na tyto základny nesmí kontrolovat ani sama Ukrajina, e) USA všude ve světě využívá bojové jednotky financované z tzv. "soukromých zdrojů" (mění se pouze názvy (Blackwater, Daesh, Islámský stát atd.), f) USA toho za pár let navezly na Ukrajinu tolik, že prodejní ukrajinští lampasáci se chopili příležitosti a část zbraní putuje z Ukrajiny do světa a nachází se i tam, kam je NATO nikdy nedodalo a kde jsou použity v bojích proti žoldákům z NATO v rámci bumerangového efektu :-)

  OdpovědětSmazat
 7. NATO (tedy členské státy NATO) dodávky zbraní na Ukrajinu odmítlo, takže je budou v plném rozsahu moci dodávat výhradně USA.
  Viki L.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. předchozí (9:24) přece napsal právě to samé :-)

   Smazat
 8. 9:24 poslední dobou pozoruji, že NR byla "zmoderována", že se tu objevují články o naprosto okrajových záležitostech a že naopak chybí články ke klíčovým záležitostem. Možná se pletu a je to standardní "okurková sezóna". Uvidíme :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klíčová záležitost světového v významu je co? O rostoucí ekonomice v USA se najdou články úplně všude, stejně tak i o masivní protivládní revoltě v Rusku, o tamních lesních požárech a kolapsu už druhého tajného testu zbraňových systémů... atd. Na co, to probírat tady?

   Smazat
 9. Tak to už místní redakce NR musí být ve velkém srabu, podávat info od " rozvědky separátu Doněcka ". Totálně nevěrohodný blábol.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo jsou ti správní informátoři? Předpokládám, že ti vládní - ukrajinští. Upřímně, od té doby, co počátkem r. 2015 vehementně tvrdili, že žádná porážka v Děbalcevu nebyla a vypuštěli i další naprosto průhledné dezinformace, tomuto oficiálnímu zdroji nevěřím. Ačkoliv ohledně NATO vs Ukrajina důvěřuju spíš Spiegelu a Guardianu, případně analýzám J.Perryho, přesto se spoustu zajímavých věcí dozvím i v ruském prostoru. Co se týká rozvědek těchto republik, pak jejich hodnocení stavu a dodávek zbraní na Ukrajinu je natolik věrohodně znějící, že mám jen malé pochyby o pravosti této zprávy.

   Smazat
 10. 10.15
  Dej sem ty zprávný info ala Blicí listy nebo Fuckingtown post!.-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:05 Stačí si poslechnout nejserioznější ČT a jseš v obraze, jinak nevím co jsou blicí listy nebofuckin...

   Smazat
  2. 11,21
   Si děláš prdel,že NEčeská televize je OBJEKTIVNÍ????!!!!!Ta nelže jen,když jde o čas!

   Smazat
 11. Pro 10:22 Vyléčení rakoviny je známo více jak 100 let.
  Mudr Warburg 1931-Nobelova cena. Odebereme-li buňce35% O2, JIŽ ZA DVA DNY je rakovinná!!!
  https://r.search.yahoo.com/_ylt=A2KIbMk2eVJd8dcAaApXNyoA;_ylu=X3oDMTEydDU5MGV0BGNvbG8DYmYxBHBvcwMyBHZ0aWQDQjg0ODdfMQRzZWMDc3I-/RV=2/RE=1565714871/RO=10/RU=https%3a%2f%2fac24.cz%2f-%2flekari-vedci-a-prezivsi-lamou-mlceni-a-odhaluji-pravdu-o-rakovine-media-cenzuruji-a-mlci/RK=2/RS=17JrD8S_uh2kWEvmI4MJdHIXT1o-

  OdpovědětSmazat
 12. 11:21 Vy věříte takové žumpě jako je AC-24??? Stejné jako nějaká ženská tvrdila , že rakovina se dá po nějakém pochybném léčení vykadit. Stejný blábol jako ten váš.Ještě napište něco o chemtrals, harp a budete mít bláboly komplet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Thttp://www.ournewearthnews.com/2017/12/12/humanity-massively-addicted-and-forced-to-eat-slave-based-starch-food-would-you-like-some-death-with-your-meal-sir-deep-fried-stir-fried-baked-mashed-or-in-a-wrap-food-of-god-revealed-ple/
   Http://www.ushistory.org/us/32e.asp
   Tady máte jiný zdroj SSA - tomu snad uvěříte.

   Smazat
 13. 11,31
  HAARP NEEXISTUJE????!!!!!
  Je zajímavý,že i bývalý guvernér Minnesoty Jesse Ventura JE JINÝHO NÁZORU!

  OdpovědětSmazat
 14. Ale, ale přátelé! NATO nebude Ukrajině dávat(!) žádné zbraně. To je tu někdo tak naivní, že je předá Ukrajině zadara? Porošenko vyhlásil zákonem zmrazení splácení dluhů Západu. Ty zbraně by něco stály. A kdyby bylo Rusko vyprovokováno a napadlu Ukrajinu? Kdo by všechny ty ukrajinské ztráty zaplatil? Snad si někdo nemyslí, že by Ukrajina nad Ruskem vyhrála i s podporou NATO?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:51 zbraně zadara vydávala česká loutková vláda i v dobách ministra Žilky, akorát museli zamést stopy a Vrbětice explodovaly

   Smazat
  2. Likvidace stop formou výbuchů zbrojních skladů, je osvědčená metoda. Armáda se tak zbaví i šrotu, za jehož likvidaci by zaplatila více než za jeho dřívější dodávky ze zbrojovek. Použil to i Porošenko u Kyjeva a nepochybně i Putin u Ačinsku. Oba ke konci svého mandátu.

   Smazat
  3. 13:03, a v Česku to také použil Zeman na konci svého mandátu? Je obdivuhodné, že nemáte pochyby o vašich tvrzeních. Nechápu, proč hned do toho pletete presidenty země? Ačkoliv Ukrajina je opravdu hodně specifická, myslet si, že úplně ze všeho trčí Porošenkova kudrnatá kebule, dokazuje přinejmenším ne příliš dobrý přehled o situaci. Putin je už zcela mimo, kromě jiného i proto, že do konce svého mandátu má ještě čtyři roky a podobné události mu to značně ztěžují.

   Smazat
 15. 11:21 sleduji zprávy na ČT, ale jenom proto, abych věděl, co zamlčují. Klíčové informace jsou právě ty, o kterých ČT zcela mlčí. Ty si ale musíte najít jinde :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:59 Moc by mě zajímalo, oc ČT zamlčuje.Třeba, že v Rusku je demokracie?, nebo, že Venezuela je na tom ekonomicky lépe jak USA?,nebo, že rubl je tvrdá měna oproti DOLARU? Tak takové srač...opravdu nemusím vědět.

   Smazat
  2. 15:22
   Proto ty amiokupanti VYKRADLI např.irácké muzeum???!!!!
   Ve Fort Knoxu mají kulový,tak alespoň něco ty LOUPEŽNÍCI dotáhnout MUSELI!!!!
   Zřejmě za DOLAR si to místní koupit nechtěl i!

   Smazat
  3. 16:39 To je běžná rekvizice, ne? Švédi zas odvezli Rudolfovy sbírky z Prahy! A Rusáci? Tak ti kradou úplně všecko, i panenství desetiletým holčičkám, hlavně ale "časýýýý" - páč žádný funkční za rubliky nekoupěj! ☺☺☺

   Smazat
 16. Poslední zprávou č.1 ze světa je rozhodně kauza Epstein, kterého asi odklidil na druhý pokus deep-state na přání klanu Clintonových (smrtí kolem nich je už tolik, že Hillary označují jako Hitlary, ale často i Killary). Amerika je zemí neomezených možností. Jenom se divím, že je Trump stále naživu - viz článek na "aeronet" s titulkem "XOXO Hillary + Bill: Jeffrey Epstein je zřejmě naživu, organizace QAnon předložila důkaz, že tělo Jeffreyho Epsteina publikované na fotografii médii patří ve skutečnosti americkému herci z kuchařské reality show, který zemřel již před rokem ve Francii! Hercovo tělo spočívalo podle všeho celou dobu v mrazáku, potvrzují to skvrny zmrzlé krve vystupující na tvářích! Sebevražda krále lolitového impéria byla podle všeho dlouhou dobu plánována, záhadou však zůstává šachová koncovka! Clintonovi se usmívají od ucha k uchu, před bytem Epsteina na chodníku se ale objevil zašifrovaný vzkaz Game Over!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme za nové konspirace. Co bychom si bez vás počali!

   Smazat
  2. Epstein je docela průšvih právě pro Clintona (Monika Lewinsky mu zjevně nestačila), protože létal Epsteinovým Lolitka expresem (zadokumentováno 26x letů) bez doprovodu osobní ochranky, což je v případě prezidenta stíhatelné zákonem. Mít vedle sebe takovou kreaturu jako manželku, tak se mu ani nedivím :-)

   Smazat
  3. 13:51, frigidní snobka, panovačná, chamtivá, tlusté nohy, bedra jako brána do stodoly, s diblíkovským manýrem... nechutné..

   Slušné odpuzovadlo, taky se nedivím.

   Smazat
 17. David Icke Jména Jeffrey Epstein Společní spiklenci: Bill Clinton, Tony Blair, princ Andrew.
  https://beforeitsnews.com/v3/prophecy/2019/2507464.html
  https://beforeitsnews.com/v3/opinionconservative/2019/3479632.html E. není mrtvý
  https://beforeitsnews.com/v3/opinion-conservative/2019/3479883.html -"-

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. předpokládá se smrt někoho z TOP 3 královské rodiny - prince Andrew (tento pedofil možná spáchal harakiri), prince Filipa a královny Alžběty (mohla ji z toho klepnout pepka): https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/intel-bridge-event-in-uk-royal-funeral-allegedly-imminent

   Smazat
  2. 13:57 tato sebranka řídí svět a Úchylkám vadí Čapí hnízdo? :-)

   Smazat
 18. nein nein nein, "wir müssen der ukraine waffen senden", tak nějak to svého času pravil schwanzenberk pro spiegel nebo koho, tak toto bude určitě nějaký hoax

  OdpovědětSmazat
 19. Všem těm obdivovatelům Ukrajiny a jejich západní demokracie: Před pár dny se z Ukrajiny vrátila naše známá - rodilá Ukrajinka, která se po patnácti letech pobytu u nás, zajela s dcerou podívat na svou rodnou Ukrajinu. Dnes nám řekla tato slova : " Nikdy tam už nepojedu. Takový bordel jste ještě v životě neviděli, prostě katastrofa. " Stačí ? Určitě za to může Putin a zlé Rusko, že ? Volové. Každému, kdo má IQ vyšší než 60 je jasné, že kdysi nejbohatší republiku SSSR si zplundrovali, rozkradli a zbídačili sami Ukrajinci svým hlupáctvím a debilitou. Nebo mi to tady někteří trollové chtějí vyvracet ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Byl jsem na Ukrajině v r. 2005 a ten bordel tam byl už také. Začal hned ve vlaku, když se nám ve Lvově průvodčí snažil vecpat dalšího nocležníka, který si u něj "zaplatil" cestu do Kyjeva. Museli jsme se v kupé zabarikádovat. Přitom jsme byli dva a zaplatili si celé kupé 1. třídy (pouze pro dva), ale to víte, byla tam ještě jedna lehátková police, která se dala prodat bez ohledu na předpisy. Po návratu jsem napsal stížnost na české ministerstvo dopravy. Dodnes jsem nedostal odpověď, jak to banderovcema projednali. P.S.: o úplatcích a natažených dlaních by to bylo na celý román

   Smazat
 20. Podobne prohlaseni NATO , byli ve vztahu se Syrii a dodavkami zbrani demokraticke Syrske armade....pak jej ale doplnili , ze NATO nebude branit jednotlivym krajinam aliance v dodavkach zbrani !Takze ne pod hlavickou NATO , ale jednotlive staty NATO , ano .

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.