Reklama

sobota 31. srpna 2019

Hlavní zpráva dne Českého rozhlasu

Ivan David
31. 8. 2019
Český rozhlas Radiožurnál dnes v 11.00 oznámil hlavní zprávu dne. Dva vandalové poškodili plachtu na pomníku maršála Koněva. Oba mladíci byli zadrženi bdělou policií. Již dříve se pokusil strhnout plachtu aktivista Černohorský. Obvodní úřad plachtu na pomníku nainstaloval za účelem ochrany pomníku před vandaly, oznámil Radiožurnál.Pan Starosta Kolář je adresátem výhrůžek a proto mu byla přidělena policejní ochrana, sdělil ČRo.

Je znakem doby, že policie chrání plachtu a nikoli pomník, zadržuje vandaly poškozující plachtu a nikoli dobré duše polévající pomník barvou a čmárající na něj nápisy. Pan starosta jim dal příklad umístěním tabulí s komentářem k maršálovi. On je normotvorný.

Moje generace pamatuje policejní stíhání za strhávání sovětských vlajek po srpnu 1968. Československý rozhlas to odsuzoval.   
                                                                                           
(...Však ne tak, jako včera, dnes už bez šeříků... K. Kryl)

Navrhuji TOP 09, aby  zabalila svého starostu do plachty a bez poškození ho odvezla do Chebu, protože patří na Západ.
239 komentářů :

 1. Hlavní zpráva Radiožurnálu:
  Adolf Hitler zřídil koncentrační tábory proto, aby ochránil ubohé lidi pře utrpením.
  Podobnost s plachtou na ochranu sochy je čistě náhodná a nezakládá žádný zlý úmysl, či nekalou domněnku a spekulaci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. „Opravdu si myslíte, že je vhodné ponechat vandalům, aby si vyřizovali své politické názory přes sochy na náměstích? Vrcholem všeho, že místo očištění pomníku jste nechal sochu maršála Koněva zakrýt prý jako ochranu před vandalismem. Nelze to chápat jinak než jako tichý souhlas s vandaly. Vandalismu je třeba čelit a ne se před ním skrývat.“

   Smazat
  2. 12:07

   Jacípak vandalové. Velcí vojevůdci to jsou, bojující svůj nesmiřitelný, hrdinný boj se sochami, pamětními deskami, vyřazenými tanky a vlajkami.

   S takovými chrabrými bojovníky se nemusíme bát ničeho. Nikdo by si už nedovolil jít s námi do střetu, jsa obeznámen s tím, jak udatně se rekové našeho národa vrhají na zteč s dávno mrtvými.

   Smazat
  3. A blbci, včetně naší vlády na to jenom čumí .. to jsme to dopracovali ..
   Nu což, naše slavná policie pomáhá a chrání .. ale komu a koho ???
   Blbců ráj to napohled ..

   Smazat
  4. Je nejvyšší čas povolat Národní domobranu a postavit se blbcům napadajícím pomník osvoboditelů

   Smazat
  5. V 16:30 dnes 31. jsem jel okolo pomníku a plachta je zaplaťpánbůh zase dole.Dopoledne se mně podařilo v klidu položit k pomníku kytici růží.

   Smazat
  6. Po velkém vojevůdci je nazváno letiště Ruzyně alias Václava Havla. Jen mě k tomuto vojevůdci chybí zásluhy o rozvoj a budování republiky.

   Smazat
  7. Co starosta Kolář udělal pro Prahu? H......

   Smazat
  8. 19:14, oblozil Koněva plachtou. Tím vstoupil do historie a po smrti bezpochyb vstoupí i má nebesa.

   Smazat
  9. Jak bojovat se sochami?? Není nic jednoduššího,než si najmout dva borce, aby pomalovali sochu. Pak jako starosta rozjedu akci, která teď probíhá a světe div se,dělám,že mi vandalismus vadí a tak tu sochu obalím plachtou,aby vandalové jako nemohli sochu zase pomalovat. (pod plachtou si s ní mohou dělat co chtějí) Původní vandaly ani moc nehledám,zato hlídám,kdo tu plachtu strhne a hned je označím za vandaly. Hezké,že? Ten starosta je neskutečnej intrikánskej mamrd.

   Smazat
  10. Za touhle komédii může být tohle.....

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Mocna-americka-neziskovka-svrhava-rezimy-po-celem-svete-Zaostreno-ma-i-na-nas-tvrdi-zkuseny-novinar-z-Zenevy-594034


   http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=235654
   ……..
   https://www.email.cz/web-office/iv7Ce4kmCKRi4cAnapeoHWJ2YrnIUZtGlRPTtNwaundC2TMDcYgJqzhvAvFE-w59YYcaJU0/Protesty%20v%20Prahe%20cez%20bratislavsky%20kopirak.docx

   Smazat
  11. ja bych šel dal než do chebu s panem starostou tam maji fašisti stale silne slovo a lžou vic jak vatikan na vyročnim potlachu třeba by se chitil u posrta když už je praglu všechno hotovy a nic jneho než přenašeni soch nemaji na praci už jen ta okamžita pomoc aby socha nezmokla a nemuseli jsme vyhlasit valku svatemu petrovi či samotnemu největšimu zkratka svuj ke svemu jak pravi dobre čezke pořekadlo prověřene staletimi enem ta realizacia chyba jen mi vrta makovici že nikdo nekona soudy statni zastupci president premier či policajti či vožrala kradlousek s šlaufenberkem nebo milionky chvilek nedej bože študenti či jini greteni co jsou zrovna v modě asi si dali bobra mlčeni ačeka se na spravny datum ktery je nebezpečně blizko a určitě nebude sametova ale majdanova

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Banderovci, ustašovci a podobní jistě o tom ví své ...

   Smazat
  2. 11.53
   Hrdino, tebe jednou stejně někdo rozšrotuje a hodí do koryta prasatům, když o to tak stojíš.
   Máme na Mírově takového experta, který to rád udělá

   Smazat
  3. 11:53, jo, hysterie, ta je vám vlastní jako beruškám tečky.

   A taky srabáctví a donašečství. Když jste v houfu a cítíte se silní v kramflecích, to se to bojuje. Proti sochám, které policie ani magistrát nechrání. Chci vás vidět, ty sklopené pohledy, až nastoupí jiná garda, ti vaši "refugees wellcome". To budete posraní až za ušima a doma vypkakávat, jak vám nedemokraticky ublížili. Špíno hnusná, zbabělá.

   Smazat
 3. O tom, že máme skvěle pracující policii, není nejmenších pochyb. Doufám že ty gaunery co si dovolili poškodit tak převzácnou plachtu, pošlou na doživotí, do lochu. Nechápu pitomce, co nám tady vtloukají do hlavy hrůzy devětašedesátého roku, kdy šla policie proti vlastním lidem. Dnes je to co ? Je to o to horší, že nás nikdo neokupuje a tady tento nehorázný bordel ještě nazývají "SVOBODA". O tom že se tady měři dvojím metrem snad nemůže pochybovat nikdo normální.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lidem jako lepsoclovek Ovcacek je potreba cas od casu vyklepat kozich obuchem. Ostatne tak to dela moskevska verchuska opozici, tak se aspon ovcackolidi muzou tvarit jako perzekuovani underground moskalove.

   Smazat
  2. Koněv byl prvním velitelem spojeneckých vojsk, která vstoupila do metropole a osvobodila většinu území tehdejšího Československa.
   Pokud budeme odstraňovat sochy všech, kdo se dopustili něčeho nekalého, nakonec odstraníme i všechny vesnické křížky: ve jménu Ukřižovaného se také napáchalo spousta zvěrstev.

   V dnešní době by nemusela obstát ani socha Kryštofa Kolumba či George Washingtona.

   „Polévat památníky barvami je bezpochyby vandalství – a zároveň legitimní politický protest. Ale pokud starosta Prahy 6 neznámé lidi, kteří sochu umyjí, nazve doslova „ruskými trolly“, zůstává rozum stát. A co je nejsmutnější: ti samí lidé, co devastují pomníky Rusů v Česku, se strašlivě pohoršují nad tím, jak na území bývalého Sovětského svazu panuje zdrženlivost vůči památníkům padlých československých legionářů...“
   Prostě dílna pirátů, ODS, TOP-09, KDU-ČSL, STAN a podobných.

   Smazat
  3. Nemame v CR zadou sochu Kolumba ani Washingtona. Mel byste prestat holdovat alkoholickym napojum, kdyz je takove vedro.

   Smazat
  4. Ale mají ji v USA, jestli to tedy ještě nevíte. Pokud je USA vaším vzorem, měl byste zkusit tyto sochy strhnou přímo na místě, abyste zjistil jak se ve vzorové demokracii chovají k vandalům.
   A pozor, aby to s vámi nešmejklo. :-):-)

   Smazat
  5. 12:26, ještě nemáme, ale v Kosovu mají Clintona a Albrightovou, mohlu bychom jim postavit sochy taky. Plus oběma Bushům, ti se přece také silně zasloužili. A pak ještě Hillary, ta má neméně menší zásluhy, vždyť byla pravou rukou svého muže. A všichni by mohli do jednoho Pantheonu, třeba Valdštejnské zahrady. Masaryka taky pryč a místo něj Franz Jozefa. A ještě Heydrich blahé paměti, ten vy tady chybět neměl. A hele, nemáte u vás ve městě ještě názvy typu Puškinova ulice? To musí pryč a honem!!!

   Smazat
  6. 12:26 tento provokatér má v diskuzích stále stejný a omezený rukopis. Joko by dělal pro MV, neboť reaguje pouze na slova bez věcného a historického obsahu.

   Smazat
 4. Bude nutné najít plachty pro zakrytí laviček Václva Havla.
  Nejlépe v nějakém pivovaru, aby plachty lavičku více chránily.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vaclav Havel byl, je a bude jeden z nejvetsich Cechu v nasi historii, ktery se zaslouzil o nasi svobodu a vypakoval z Ceskoslovenska smrdute Rusaky.
   Konev je vrah, ktery nechal tanky rozjezdit pokojne protesty za svobodu v Madarsku.

   Smazat
  2. Václav Havel byl především udavač, závistivec, přičemž ještě se sexuální úchylkou.
   Proto si ho také dopředu připravovali na plánovaný převrat.
   https://www.dobre-knihy.cz/analyza-17-listopadu-239472.html

   Smazat
  3. 12:09, všechna tato mimořádná díla jsou pod neustálým ostrým dohledem policie a jakýkoliv zásah kromě piety se trestá vězením. Já bych rovnou stínal hlavy a pro výstrahu nabodl na nejbližší sloup.

   Smazat
  4. 12:34 Libi se mi, jak v kazdem prispevku, za kazdych okolnosti mluvis o sexualnich uchylkach. Asi nemas do ceho pichnout. Pokud tedy nemluvime o gumove Ance:-)

   Smazat
  5. 14:09
   Copak,klátil ten ztrácejí vochmelka a UDAVAČ i TEBE,že se toho vlastizrádce tak zastáváš?!!!!☺

   Smazat
  6. Ty lavičky bych počmáral červenou barvou. Především za humanitární povahu bomb.
   Nebo k nim dal nějakou dodatkovou tabulku, aby se vědělo, co byl opravdu zač. I s Dášenkou, Čírem a Krvavou Madlou.

   Pak by je klidně mohly zakrýt plachtami na jejich ochranu.

   Smazat
  7. Proc?Vzdyt jsou vystizne...Kazdemu rikaji,ze nas prvni "porevolucni" byl ochlasta.

   Smazat
  8. vaclav veškrna havluj ani miša kccab natož pasaček krav nějaky ruml kvakajici žaden znich rusaky od nas nevyhnal tak jak sem přitahli se svoleni amiku tak s jejich svolenim byli nuceni odtahnout sami protože se tak dohodli mezi sebou a kocab a veškrna sehrali dobovou komedii ktere udajně uvěřilo miliony zmanipulovaych vovčanku co cinkali radosti zpitoměli kličky nad vitěztvim korporarniho fašismu v polsku už buduji amici šest zakladen a tak neni daleko doba kdy začnou unas když už mame helikoptery kanony pistole rakety od našich novych přatel protentokrat za velkou vodou ani pan bavič tam nejezdi jen tak na pokec sdonikem ale pro befely a vpozoru jinak by totiž ani nebyl tim čim je to snad vi už i male ditě

   Smazat
 5. NORMOTVORNÉHO KOLÁŘE ZAKRYJE PLACHTA ...
  To bude teprve norma!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Politický konec TOP-09

   Sundají brzy plachty,
   patrně z jeho jachty.
   Zabalí ho topkaře,
   kamarádi na faře.

   Smazat
  2. udajně misto koněva tam chtěji postavit sochu tež v nadživotni velikosti pepi geblse se zdviženou pravici nakonec kdy jinde hajlovat než na radnici a před sochou vudce to už tu totiž bylo jen se to nesmi řikat

   Smazat
 6. Ze sochy Koneva je potreba udelat granulat, vyklopit jej pred ambasadou Rusacka a zazpivat jim znamy song Vypsane fixy "Ty jsi pekny granulat".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To už jsi tady psal. Je to nudné. Proč nevyzveš k zabíjení ruských diplomatů a jejich rodin? To bys byl teprve heroj. Ale ty jsi srab.

   Smazat
  2. 13:40 Ty vyzyvas k zabijeni ruskych diplomatu a jejich rodin? Tak doufam, ze dnesni noc uz stravis v cele pro predbezne zadrzeni, rudy przniteli dejin.

   Smazat
  3. 14:29
   Ty tupá hroudo havlosraček,dějiny přízni Milion pochcanek,ty a další banda amianálních eurohovnot pornoJandy,takže MAUL HALTEN ŠMRKSO!!!!!

   Smazat
  4. Jo, blbečku a na jejím místě postavit sochu Adolfa Hitlera, případně Heinricha Himmlera, to by bylo to, co by kreténům, které tu představuješ vyhovovalo.
   Možná ještě sousoší bratrů Havlů, kteří pracovali pro Gestapo, tím myslím, Miloše s bratrem.

   Smazat
  5. 15:08, Havel bude s největší pravděpodobností stát někde na Můstku.

   Smazat
 7. Už se na ně vaří voda doufám že po volbách vypadnou fašisti hnusný.

  OdpovědětSmazat
 8. To už v Praze nejsou žádní slušní lidé, aby s tou pakáží fašistickou udělali pořádek?

  OdpovědětSmazat
 9. Pátá kolona placená američany, jede na plný plyn.Norimberský proces přijde znova.Počkám si na ten kvikot.

  OdpovědětSmazat
 10. https://youtu.be/Ak8o5lSU6xQ

  OdpovědětSmazat
 11. Kam jít dál z TOP-09

  I kdyby byl pan docent.
  Nedosáhnou pět procent.
  Pomalu jim kariéra
  tady v Čechách bledne.
  Mezitím si do rady
  Kolář v ČT sedne.

  OdpovědětSmazat
 12. Pan starosta má policejní ochranu? Hele, blbej je za sebe, tak ať si ochranku zaplatí ze svého!

  OdpovědětSmazat
 13. Rád bych upozornil pana Davida, který by rád posílal pana Koláře z Prahy 6 někam na západ, že pan Kolář získal 2. nejvyšší počet preferenčních hlasů při komunálních volbách v Praze 6. Nejvyšší počet získal člověk ze stejného uskupení. To také volby vyhrálo.
  Já navrhuji panu Davidovi ze strany Svobody a Přímé Demokracie, aby dobrovolně složil členství v SPD, když ani nerespektuje vůli občanů danou výsledky voleb.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže topkařovo řádění v Praze 6 má celostátní dosah. Tím pádem to už není jen věcí Prahy 6. To by rovnou mohl zkonfiskovat ruskou ambasádu a diplomaty nechat deportovat.

   Smazat
  2. Ano, takto "sběrač psích hoven" v obci Praha 6 dělá politiku na mezinárodní úrovni...

   Smazat
  3. 13:45
   Zahraniční zastupitelství jsou v majetku daných zemí, jsou výsostným územím daných zemí a nikdo je zkonfiskovat nemůže. Je vidět, že sem chodí diskutovat hlupáci.

   Smazat
  4. Hlasy?
   Příště je už mít nebude.
   Uvidíte.

   Smazat
  5. 13.00 13.45
   Pepku,zbytečně bojuješ ...
   Boj s pomníkem maršála Koněva nemůžete nikdy vyhrát, jenom lidi provokujete, nic neznáte, nic neumíte, jste většíně už jenom k smíchu ..

   Smazat
  6. No preferenční hlasy, nic moc, celkově asi 2600, což bylo 2% oprávněných voličů na P6. Takže bych si nevyskakoval, to není nějaký silný mandát. Mimochodem v EU volbách měl hvězda Pospíšil v Praze 10 tisíc přednostních, doktor David pak přes 4 tisíce. V Praze!!!!To nevypadá, že TOP si může nějak extra v Praze vyvádět, co chce.

   Smazat
  7. nestojíš za odpověd

   Smazat
  8. Anonymní 31. srpna 2019 16:09
   oprava, správně je to odpověď 13.00 14.21
   omluva 13.45

   Smazat
  9. 14:21, to je přece jedno. Spadl jste z višně? Když bude potřeba, může se udělat vše. Jako kdyby se to ještě nikde nikdy nestalo. Předtím než budete odpovídat, zkuste si najít, kolik ambasád bylo vystěhovaných, dobytých a splundrovaných. Samozřejmě v tomto případě by zřejmě zasáhl stát... pokud nebudou v jeho čele Kolářovi kumpáni.

   Smazat
  10. 19.15
   Stát, resp.vláda by měla zasáhnout i v případě neúcty k vojenskému památníku s maršálem Koněvem.
   V mezistátní dohodě z r.1993 mezi ČR a Ruskem O spolupráci a přátelství se obě smluvní strany v čl. 21 zavázali, že budou pečovat o vojenské pomníky a hroby druhé strany na svém území.
   Rusko předalo naší diplomacii demarši k porušování této dohody a vláda by měla podle toho konat !!!
   Blbci ve vládě si doposud neuvědomili, co jejich přihlížení a nekonání k aktivitám Pražské samosprávy může v budoucnu přinést za problémy.

   Smazat
  11. 20.45 Pražáci to už podělali s Čínou a už si v Číně nevrznou. Rusové při nedodržování dohod by nám pro blbost Pražské samosprávy mohli zajistit v zimě studený odchov jako Ukrajincům, přiškrtit kohouty s plynem s navýšením jeho ceny.

   Smazat
 14. Všiměte si opět stejného postupu těchto lidí vůči státům, které by nám mohly ekonomicky peospět. Je třeba si srovnat v hlavě to, že tenhle chronický antirusismus podporovaný veřejnoprávní ČT za naše peníze se opět netýká našich západních vzorů(podobně jako při návštěvě čínského prezidenta). Jak Německo, tak i Rakousko se snaží s Ruskem vyjít v dobrém, protože se jim to jednoduše ekonomicky vyplácí. Tam ale zemi neřídí ani vzteklí idioti s pěnou u tlamy, ani obyčejní vlastizrádci, kteří za zlámanou grešli udělají maximum pro to, aby se z nich stala banánová republika. Důvod je přirozeně jednoduchý - platí tam zákony. Osobně se na zprávy na ČT už léta nedívám, protože chronický antifašismus vystřídal chronický antibolševismus, tedy je to zase stejné - stejné ksichty, strejná zášť a nenávist plně srovnatelných mentálů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Jak Německo, tak i Rakousko se snaží s Ruskem vyjít v dobrém, protože se jim to jednoduše ekonomicky vyplácí. Tam ale zemi neřídí ani vzteklí idioti s pěnou u tlamy, ani obyčejní vlastizrádci, kteří za zlámanou grešli udělají maximum pro to, aby se z nich stala banánová republika."
   ===========================
   A proto tam ta úžasná vláda zakazuje jaderné elektrárny, zakazuje auta na benzin a naftu, proto tam zve miliony migrantů. Vy jste fakt hlava :-D

   Smazat
  2. 13:09

   Máte snad dojem, že zájem na obchodní spolupráci s RF je v nějakém rozporu s rušením jaderných elektráren a zvaním milionů migrantů? Zakazování aut na benzin a naftu jsem si nevšiml, vyjma vjezdu do center některých měst, což má logické opodstatnění.

   Mám dojem že právě dobrý nákup plynu z RF jim umožňuje realizovat takové výstřelky, jako je zavírání jaderných elektráren. Jak se vám do obchodu s RF povedlo naroubovat migranty, to jsem moc nepochopil.

   Smazat
  3. 13:27, ono to je těžké diskutovat s podobnými lidmi, kteří přináší argumenty jako 13:09. Stejně to nepochopí.

   Smazat
  4. 13:27 a 13:47
   Asi, hlupáku, nejste schopen pochopit, že rozporuji "skvělost" německých politiků vlády, kterou na rozdíl od těch našich tak moc nekriticky obdivujete.

   Rušení JE rozhodně není v ekonomickém zájmu Německa, z toho vyplývající závislost na ruském plynu také ne.

   Zvaní migrantů také není v ekonomickém zájmu Německa.

   Pokud jste ani nepostřehl emisní legislativou především z Německa, potažmo z EU, rychlý nucený přechod na elektromobily a tím zásadní ohrožení páteře německé ekonomiky, tak se nemáme o čem bavit.

   Smazat
  5. 14:19 Cim vetsi blb, tim vetsi znalost toho, co je pro Nemecko nejlepsi ...

   Smazat
  6. 14:19

   Komentátor, na kterého tak hloupě reagujete, vyjadřuje názor na vztah západních a našich představitelů k Ruské federaci, přičemž zdůrazňuje jejich snahu o pragmatismus, chybějící u těch našich. Vy si můžete rozporovat co chcete, ale toto je téma. Ostatně o nějaké absolutní "skvělosti" jakýchkoli politiků ve všech ohledech, může uvažovat jen prosťáček vašeho zrna.

   Smazat
  7. 14:19

   A můžete prosím doložit, že Německo a Rakousko "zakazuje auta na benzin a naftu"? Kolik a kde už jich zakázali?

   Smazat
  8. 14:19
   Nikdo netvrdí, že vláda Německa je skvělá nebo bezchybná. Ale není totálně vygumovaná. Což je právě pro vás, vygumovanou pro-fašistickou ovci, která tu tapetuje bláboly, zjevně nepochopitelné.

   Rudý škorpión

   Smazat
 15. Perfektní,Praha samí vandal.
  Ti co to polili barvou i ti co tu sochu očistili i ti co tu plachtu shodili.Není to obráceně,vandal starosta Kolář?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je. Ale o tom se nesmí mluvit, protože je NORMOTVORNÝ.

   Smazat
 16. Radnice Prahy 6 každoročně vyvěšuje tibetskou vlajku, aby připomněla čínskou okupaci Tibetu a potlačování lidských práv v této zemi.

  Jinak řečeno. Stále kvoká, stále kvoká.

  Nějak jim na té Praze 6 uteklo, že již není rok 1990.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak mi tedy vysvětlí to, že brání občanům umýt sochu?
   Opět dvojí metr, který vznikl v největší demokracii na světě, popř. v kosmu, v samotných USA.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 13:53

   To může být tím, že oficiálně se v civilizovaných zemích podpora německému nacismu ještě vyjadřovat nesmí, ale s gesty, při troše šikovnosti, balancovat lze. A tak se dělají zatím aspoň gesta. Ostatně daleko důležitější jsou činy, než slova. O starostovi Kolářovi nemám valné mínění, ale ke zvládnutí intrik mu asi rozum stačí.

   Smazat
  4. Pro 14:08 -- Logicky popíráte sám sebe. Tvrdíte, že onen rudý dědek nikoho nezajímá a chytil jste na první šlápnutí. Tedy rudý dědek vás prioritně zajímal! Něž něco napíšete příště, počítejte do deseti a pak si nechte pauzu na přemýšlení.

   Smazat
 17. Mám dojem, že si ty vandaly objednal, aby tu sochu mohl dát pryč. Myslím, že něco podobného se chystá i na Olšanech. Hroby padlých ruských vojáků byly trnem v oku už těsně po revoluci.

  Hodně lidí v Praze touží postavit památník ROA. Nejen proto, že se na počátku obrátili proti nacistům (tohle nikoho netankuje), ale hlavně proto, že bojovali proti SSSR. A jak víme, SSSR a tím pádem i dnešní Rusko je čisté zlo. Samozřejmě, Buňačenka nikdo neobdivuje, je to jen debilní Rusák, ale jako schválnost je dobrý.

  OdpovědětSmazat
 18. Rudi prdichvosti s hulkama nad hrobem by udelali lepe, kdyby se doucili pravopis.
  Naprosta vetsina rudych dedku jsou ignoranti, kteri sotva prolezli skolu. Jen VUML "studovali" s vyznamenanim.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte problém s diakritikou, pane. To jste nechodil do školy? A pokud píšete na klávesnici bez diakritiky, někde ze zahraničí, pak jste nevzdělanec vy, protože u nás každý ví, že existuje virtuální klávesnice v libovolné jazyce. Ale když si to neumíte ani zapnout...

   Smazat
  2. Ano. Ta diakritika je obzvláště zřejmá.
   Je to proto, že má chudák stále zapnutou anglickou klávesnici.
   Takže to vypadá, že není ani Čech.

   Smazat
 19. Tady je vidět, jak toho Koněva lidi chápou. Osvoboditel, anebo okupant. Možná ta plachta bude, k něčemu dobrá a, to, že ta socha nebude počmáraná barvou. Byl bych za, aby ta socha se přestěhovala na Ruskou ambasádu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych ty havlolavičky také zakryl. Nebo udělal doplňující tabulky, které by vyjevily jeho zločiny.
   Podle toho, kolik lidí takto smýšlí, by to bylo normální.
   Nebo ať si je sešrotují někde u Krvavé Madly a u Bylla Lolity .......

   Smazat

 20. Protestní shromáždění proti zakrytí sochy maršála Koněva
  Pořádá : Proti zakrytí sochy maršála Koněva – Po dohodě s Jaroslavem Foldynou
  Pondělí 2.9.2019 v 16:00 až 18:00
  Náměstí Interbrigády, Praha 6 – Bubeneč

  https://www.facebook.com/RaptorTV.cz/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A bude Jarda nabizet svuj jazyk?-)
   Nejdriv tomu blbcovi Foldynovi pripomente, ze to tetovani, co ma na ruce, je heslo srbskych kolaborantu s nacisty. Ten blb Foldyna se nechal potetovat a ani nevi, co to heslo znamena:-)

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 21. 14:01 jak víte, který z diskutujících je nad hrobem nebo s jakým prospěchem absolvoval kterou školu? Jak víte, jaké nároky byly ulatňovány při studiu VUMLu? Prázdně plácáte, těžko vědět proč nepoužíváte diakritiku. Lze se ale dohadovat, že o technice rychločtení nic nevíte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koukam, ze o tom, co se vyucovalo na VUMLu, mate dostatek znalosti z prvni ruky:-)

   Smazat
  2. 16:22 máte pravdu, skutečně mám. Proto si dovoluji věc zmínit.

   Smazat
 22. 14:35
  Ty zvadkej,starej,polozdechlej amivohone,s Frickama kolaborovali PŘEDEVŠÍM USTAŠOVCI.....PANIMAJEŠ GRABIT???!!!!!!Poslední dvě slova ti přeloží nějaká tvoje amiKOKOŠKA!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Honolulu, před časem jste slíbil sám sobě, že sem už nebudete vstupovat, protože to nemá cenu. Tak buďte chlap a svůj slib dodržte!
   Bude to těžké, ale my to bez vás nějak zvládnem. :-)

   Smazat
 24. 14:49 - protoze mnoho Cechu nepise z Ceska, tak nema klavesnici s diaktrikou !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:04 nejde op klávesnici, ale o znakovou sadu.

   Smazat
 25. Fašisti přicházejí - viz. syn p. Koláře (tedy jeho otec, který chce kandidovat po prezidentu Zemanovi - směšné) - starosta Prahy 6 a zakrývání velícího maršála S. Koněva při osvobození našeho hl. města Prahy.
  A ustřední vláda nic. Tj. poněkud přehnaná "demokracie"!
  Plachtu shodit dolů je třeba.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že chce kandidovat Kolář starší po presidentu Zemanovi na post nejvyšší, mě až tak směšné nepřipadá. Naopak, pevně věřím tomu, že v Praze tento imbecil s přehledem zvítězí. Jak smutné. V ostatních městech a obcích, díky bohu nemá nejmenší šanci.

   Smazat
  2. Kolář to nějak nedomyslel, bojuje proti vlastním. Plachta jeho oblíbencům zamezí dalšímu zneuctění sochy jejím počmáráním těmi idioty, a tak i další ostudě. Kolik vlastně stojí počmárání vandaly vč. času, lešení s plachtou vč. (opakované) instalace, ochranka denně?

   Smazat
 26. Obnovte si v Praze německé názvy psané, nejlépe, švabachem,ať se cítíte dobře. Máte s tím osvobozením jenom problémy, jednou vám vadí tank, pak zas srpy s kladivy na hrobech, teď zas maršál. Hlavně, že už paní učitelka dějepisu nemusí lhát, lže totiž dobrovolně. Praha se osvobodila sama, to jistě, jenom v rozhlase hlásili krasnaja armija, pošlitě tanky i samaljoty, asi taky nevěděli, že už se dávno osvobodili sami, nebo to byli Vlasovci? , nebo Marťani?, zkrátka kdokoli, jenom ne Rudá armáda.

  OdpovědětSmazat
 27. To nevysílal rozhlas český, ale rozhlas pražský. To vysvětluje vše !!!

  OdpovědětSmazat
 28. „Pokud odejdu z Prahy, prásknu za sebou pořádně dveřmi… Povstání v Praze musí být všemi prostředky potlačeno. Praha se musí bezpodmínečně dostat zpět do německých rukou. Cesta na Západ pro naše vojska vede přes Prahu. V případě odporu (proti jednotkám SS), uplatněte nejpřísnější opatření. Z vesnic, které hoří, už nikdo nestřílí.“*

  (polní maršál Ferdinand Schörner)

  „Prohrajeme-li tuto válku, zahyne i německý národ. Je to jeho osud. Ti, kdo přežijí, jsou méněcenný zbytek. Protože ti dobří padli. Pokud zvolím smrt, dám německému lidu vládu z věrných mužů, aby ve válce pokračovali. Válka musí být vedena do posledního muže.“*

  (Adolf Hitler)

  „Rudá armádo, slyš naši relaci! Německá vojska ve velkém počtu pomocí tanků a letadel útočí na Prahu. Posíláme vřelý pozdrav slavné Rudé armádě! Potřebujeme vaši pomoc. Potřebujeme podporu vašeho letectva proti německým vojskům, blížícím se k Praze. Praha nepodlehne zbraním, Praha se nevzdá…"

  (autentické vysílání Čs. Rozhlasu, výzva Rudé Armádě)

  OdpovědětSmazat
 29. Kollar musi byt potrestan nejvyssim trestem, radnici ph6 rozpustit pro jejich fasistickou ideologii, top-09 rozpustit, vsechny neziskovky zrusit a nefinancovat, neziskovky financovane cizim statem zakazat po vzoru USA a Ruska !!!! Proc jsou politici a vlada tak hloupy, nevdelani-vzdit podporuji z nasich penez lidi a organizace, kere je ted v listopadu chteji zrusit!!!
  dustojni-val.veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trestat za hloupost v nešťastné kombinaci s politickou ambiciózností? To je myslím nevhodné, za blbost nikdo nemůže. Ostatně zostouzet naši zemi a mu umožnili idioti, kteří jej volili. Zejména ti nesou odpovědnost.
   Každopádně však již mělo být svoláno jednání o jeho zbavení funkce a pro jistotu by se měl podrobit psychologickému vyšetření. Včera bylo pozdě.

   Smazat
  2. jaký trest dá žid židovi
   jsou tam třicet roků a třicet roků kradou a lžou

   Smazat
 30. https://zpravy.aktualne.cz/domaci/plachtu-ze-sochy-koneva-se-nekdo-opet-pokusil-strhnout/r~b141a186cbbf11e98776ac1f6b220ee8/?

  ZASTAVME TŘICETILETOU OKUPACI VLASTI VŠECH ČECHŮ!!
  VYŽEŇME OKUPANTY, KTEŘÍ ROTROČILI ČESKÝ NÁROD!!!

  nechceme KALOUSKY, PITHARTY, JEŽKY, SOBOTKY, KLAUSE, RATHY, FILIPY, BĚLOBRÁDKY, SKÁLY a všechny ty iciky!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 16:20 vy si onikáte? Co a koho tedy vlastně chcete? Když do jednoho pytle házíte ty protipóly?

   Smazat
 31. Doufam, ze se konecne sochy vraha Koneva zbavime a rusti dedkove se poserou vzteky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. určitě se zbavíme vrahů Českého národa. kteří vyvražďují celá pokolení Čechů.
   Pošleme je do Březinky nebo do Palestiny.
   V jakékoliv formě!

   Smazat
  2. 16:23 Nauč se psát diakritiku troubo, to zvládají i malí haranti, jenom ty jsi mentálně mezi veverkou a užovkou.

   Smazat
  3. 16:46 To te ucili na VUMLu, dedulo?-)

   Smazat
  4. 16:49 IQ tykve, nevím co to VUML, ale díky tobě vím, co to debil, díky. A snaž se inovovat, ročníku 2000 nemůžeš tvrdit, že je dědula, to budeš nejspíš ty.

   Smazat
  5. @ 16:23

   ...v tom je ten váš problém, právě.
   A všech provokatérů obecně.
   Že jediné co řešíte, je cizí vztek.
   Víc nedáváte.

   Smazat
 32. Na osvobozeni Prahy se podilelo 2.700 padlých povstalců i zavražděných Pražanů, 300 padlých vojáků ROA a 30 vojáků Rudé armády.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16.26 Nepište blbosti , 300 vlasovců , kde jste to sebral ? Na osvobození Prahy se hlavně podílelo 26 milionů zabitých sovětských občanů !

   Smazat
  2. soudruhu, nějak si zapoměl, stejně jako ti vobřezaní, co tu hlásají hebrejskou pravdu, že dobít jedno náměstí nenístejné jako vyhrát válku nad územém v délce tři tisíce kilometrů!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  3. to vás v knesetu neučili?

   Smazat
  4. 16:31 Oni padli na ceskoslovenskem uzemi? Nenechte se vysmat!

   Smazat
  5. 16:26 Při "osvobozování" Plzně a okolí padlo 16 Američanů, v důsledku čehož máte potřísněné spodní prádlo již v lednu, a kupodivu nikomu netvrdíte, že se Plzeň osvobodila sama. To by mohlo Amíky naštvat, viďte.

   Smazat
  6. 16.35 Pro vás válka začala až v roce 44 na československém území nebo až 5.května 45 ? Bez vítězství Sovětů u Stalingradu a Kurska by žádné vylodění Spojenců v Normandii nebylo a nebyla by ani Česká republik !

   Smazat
  7. 16:26- problém ve Vašem výkladu je tedy proč všichni utíkali z Prahy před RA na západ?

   Smazat
 33. jen bych rád viděl jak by se tvářili soudruzi ti soudruzi z radnice kdyby jím někdo zasral barvou nějakou tu jejich modlu - třeba churchila

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:38 Čerčil zní rusky, to by jim vadit nemuselo, pro ně by to byl totiž další počmáraný sovětský generál.

   Smazat
 34. Konečně! V pondělí 2.září bude zasloužená odezva na přepisování historie!

  https://www.hoppner.cz/protestni-shromazdeni-proti-zakryti-sochy-marsala-koneva-proti-aroganci-tuposti-prepisovani-historie-rusofobii-a-za-odvolani-starosty-prahy-6/#.XWqE2m5uI2w

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prijmes jazykovou nabidku Jardy Foldyny, dedecku?

   Smazat
  2. 16:48 Nabízím ti kurs ovládání mobilního telefonu pro debily. Hlas se v ZOO Praha, pavilon opic, diakritika. Pořádám to zdarma.

   Smazat
  3. 16:38 Kolik se tam sejde trapnejch koněvu. Počítám tak 20 rudejch proruskejch zoufalcu.To bude zase trapárna, včele soudržka Semelová, Skála a podobní pomatenci chchchciiiiíííááá

   Smazat
  4. 17:29 Sejdou se tam všichni slušní lidé, kteří nestrpí ostudu, kterou fašisti dělají České Republice přepisováním dějin, a čmáráním na sochy hrdinů osvoboditelů.

   Smazat
 35. Nový dějepis podle Němců začíná nést svoje ovoce. Zakrývat sochu generála, který nás osvobodil od německého národa je skutečně na úrovni skutečných a nefalšovaných nácků s hákenkrajci nad hlavou. Tomu nahnědlému starostenskému nýmandovi bych doporučil návštěvu Osvětimy, nebo alespoň Lidic a Ležáků, protože toto byla naše budoucnost plánovaná německým státem. Poněmčenec dnes naplival na hroby všech zavražděných a umučených Čechoslováků rukou Němců a za to by měl rezignovat - když už příklon k fašismu není u nás trestný.

  OdpovědětSmazat
 36. Všem co ničí tuhle ochranu před vandaly, 5 roku nepodmíněně. Hlavně ten duchodce komik v maskáčích, na co si ti troubové hrají? V 80 roce při " oslavách " odhalení pomníku zločince, tam stála tlupa ruskejch zločincu, fašounu, okupantu," moc krásný pohled. "Děkuji za dnešní krásnou dobu, pane Havle a tohle svinstvo rozrejt buldozerem a srovnat se zemí.

  OdpovědětSmazat
 37. Nevím, do jaké míry to starosta myslí vážně a do jaké míry si uměle píše vlastní karierní historii. Rozhodně tímto osobním přičiněním vstoupil do dějin a bezpochyby se o tom přeci bude odteď psát. Dokonce to možná už od příštího roku začnou učit dětičky ve školách - neohrožený Kolář se postavil sovětskému generálovi a celému ruskému impériu tím, že nechal schovat sochu Koněva! :-))) To je ve srovnání s uťáplým českým národem v roce 1968 přeci nesrovnatelně větší odvaha a hrdinství! :-)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je. Koněv dobyl Berlín, ale nestačil na mladýho Koláře. Kolář je největší vojevůdce všech dob.

   Smazat
  2. Bojovnik se sochou...Ten uz neni smesny jen jeho skalnim priznivcum

   Smazat
 38. Hitler nechal zakrýt sochy na staromáku. Dnes je zase totalita a fašismus?
  Nezapomeňte že Vlasovci byly nasazeni na potlačení Varšavského povstání. Stahovali z kůže Poláky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...byli nasazeni i na potlačení slovenského povstání v srpnu 44...

   Smazat
 39. 17:26
  Vůl zůstane volem.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:41 Pouze stejný darebák jako ti co strhávají plachtu, je muže podporovat.

   Smazat
  2. 17:46 Strhavaji plachtu vsichni necikani.Starostuv bordel je hnusny

   Smazat
 40. Děkuji pražákum za jejich přístup k soše vraha Koněva. Jedině v Praze jsou ještě lidé rozumní, zvláště pan Kolář zatím co Ostrava a okolí jsou totální rudí omezenci, až na pár vyjímek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:44 Nehodnoť, ty vyjímko.

   Smazat
  2. Toho 17:44, a další blbce, plodí vypatlanci z hnízda zla:
   https://www.facebook.com/pg/Satanovakomunita/posts/

   Smazat
  3. 17:44

   Vám Koněv někoho zavraždil? Vy pocházíte z nacistické familie, že o něm tak píšete? A jak se vašim předkům podařilo uniknout odsunu, případně trestu? Také se z nich přes noc stali antifašisti a horlivě rozšiřovali řady Revolučních gard, jako mnozí jiní se škraloupem z válečných let?

   Smazat
 41. V té Praze je to snad samej Kuřbuřt.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Praze i když náhodou zatím není, tak za příslib profitu ho ze sebe udělá.
   Ovšem nutno dodat, že když je řeč o obyvatelstvu Prahy, tak to zdaleka nejsou jen rodilí pražáci, tj. ti, kteří tam bydlí aspoň 2 generace, ať už přišli z jižních Čech, nebo odjinud. Jedná se také o velice početný podíl čerstvé náplavy, zejména z Moravy a dalších regionů, ze Slovenska, Polska, Ukrajiny, Bulharska atd. To co se tam stahuje bývá také "dobrý materiál", mnohdy překonávající i pražáky samé.

   Smazat
  2. Jarda Foldyna ti nabidne svuj jazyk a kdyz budes hodnej, tak te i vykouri:-)

   Smazat
  3. 19:56
   To ti nakecal pornoJanda do mikrofonu ty rozkuřovačko z havložumpy???!!!!☺
   To by pak odpovídalo,jako všechny ty tvoje untermensch žblepty!!!!!!

   Smazat
 42. Ještě furt je okurková sezona. Zvedání a stahování plachty
  skončí po uveřejnění zprávy žalobce k čapáku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ¨Zvedání a stahování plachty je prostě v rámci technických možností pouličního divadla Praha 6 jen počet opon na konci sezóny, závěr slavnostního představení ,,Náš maršál" , kde hlavní role se ujal Ivan Koněv, další představitele si pak prohlédněte na Novinkách.Je to nápad Prahy 6, jak maršála neotřelým a nepřehlédnutelným způsobem připomenout té části veřejnosti, které dějiny v povědomí trochu vybledly.

   Smazat
 43. Nejvíc mně baví, jak superweb "novinky" spolu se spřátelenými
  pravičáckými webu šíří ty bajky o "potlačení maďarského povstání".
  To jejich povykování jasně naznačuje na čí straně tak jasně
  stojí.
  Maďarsko jak známo, bylo spojencem Německa, Hortyovská armáda
  bojovala na východní frontě, doma se maďarští fašisté starali
  pečlivě o své židy a posílali je do koncentráků.
  Jelikož po válce nemohli sověti všechny ty válečné zločince
  pozavírat (moc maďarů by nezbylo), dalo se počítat že se pokusí o převrat.
  "Povstání" to bylo velkolepé. Samozřejmě kde jinde než v Budapešti. Bývalí hrdlořezi z fronty se ukázali v plné nahotě.
  Věšení hlavou dolů, upalování a zběsilé ničení všeho co jen trochu připomínalo Rusko či komunisty.
  Je zajímavé, že se nám teď maximálně ukazují dokumenty z časů
  války, hlavně o našich spojencích ze západu. Existují také otřesné záběry z oněch časů z Budapešti. Zatím jsem nezaznamenal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. novinky.cz - noviny Pravo je pamflet propojeny se socdem, jen abychom doplnili do obrazu..

   aneb echt-hujerske medium, ktere povazuje bojacneho komformistu Foldynu za "radikala" a ty ostatni normalni asi jiz za zplozence pekla ci jak..

   Smazat
  2. Povstání 1956, byly propuštěni všichni fašisté a zabijáci z vězení. Kdo se neschoval, byl pověšen za nohy na lampu a rozsekán. Jiní upáleni.

   Smazat
  3. 2038 Snímek z té akce byl nedávno na Nové republice.

   Smazat
  4. třeba tady:
   Kdo chce vidět pokojné povstání maďarských dělníků:

   http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 21:55

   I blbej by pochopil, že obrat "pokojné povstání" je zvolen k ironizování toho teroru, rozpoutaného v Budapešti.
   Dostali vaši fašounci opět po hubě, že? Chápu, že vás to musí bolet, ale mám takový dojem, že až to zkusíte znovu, tak skončíte zase špatně, ne-li definitivně. :-D

   Smazat
  7. 22:42
   Tak samozřejmě, že v Maďarsku v 56 byli "fašounci", u nás v 68 i 89 byli "fašounci", východní Němci bourající zeď v Berlíně byli taky "fašounci".

   Škoda že u nás revoluce proběhla sametově a vlastizrádní zmrdi jako ty a cenzor soudruh Dvořák, kteří si tehdy moc přáli, aby vám přijeli na pomoc opět ruské tanky a "fašounky" rozstříleli, se nezhoupli na kandelábru.

   Smazat
 44. http://www.skrytapravda.cz/domaci/2688-prahu-obsadil-venkoevsky-hnuj-ktery-se-nestiti-niceho-pirat-hrib-ondrej-kolar-synacek-antiruskeho-velvyslance-top-09

  OdpovědětSmazat
 45. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebrečíme smrkáči 20:01
   Podle Čl.21 Smlouvy o přátelství a spolupráci uzavřené 26. srpna 1993 a podepsané tehdejšími prezidenty Václave Havlem (jinak to miláčkem rodiny Kolářů) a Borisem Jelcinem, se obě smluvní strany zavazují, že budou na svém území zajišťovat péči o vojenské hroby a vojenské pomníky druhé Smluvní strany, jejich udržování a přístup k nim.
   Samozřejmě, že na prvém místě je to povinnost České republiky, ale nepochybně v rámci svého území i starosty. K čemu by tam také jinak byl.
   Z toho vyplývá, že Kolář je velmi snadno žalovatelný.

   Smazat
  2. 21:19
   Není ani trochu divné, že když neumíš diakritiku, neumíš ani text s diakritikou přečíst, natož pochopit. Nech si to přeložit, a vysvětlit někým s mozkem, než se odhodláš znemožnit. Koneckonců, od toho tě fašouni platí, hnědáku: "...se obě smluvní strany zavazují, že budou na svém území zajišťovat péči o vojenské hroby a vojenské pomníky..."

   Smazat
 46. Janda tě vojede

  OdpovědětSmazat
 47. No a vidíte! V Praze stojí jiná socha, socha politika, služebníka imperiální Británie, který má na svědomí mnohonásobně více nevinných lidí, než Koňev a nejen domorodců britských kolonií a to pražské kavárně nevadí. Jak by vlastně mohlo, když i pražská kavárna je sluhou téže imperiální diktatury a stejně statečně by dovedla zabíjet, jen když to jejich pánům vynese zlaťáky!!

  OdpovědětSmazat
 48. https://www.youtube.com/watch?v=WRoqkpcfx20

  OdpovědětSmazat
 49. Titulkem svého článku nazvaného:
  "Starosta Kolář má z obav ochranku. Nestačilo by přes něj přehodit plachtu? Kdo seje vítr..."
  publicista Tomáš Vyoral vlastně navrhuje docela vtipné řešení té typicky pražské plachtovací kauzy.

  OdpovědětSmazat
 50. Já jsem Kolářovi napsal, ale at´nelže ten parchant, já mu nevyhrožoval, jen jsem mu napsal, že on jako Žid by měl být zejména vděčný Sovětskému svazu za to, že je Němci nevyhubili do jednoho. Bude mít ochranu jako Melčák za peníze dańových poplatníků. Dne 12.9. 2019 bude veřejné plenární zasedání zastupitelstva na Praze 6, příjd´te, pohovoříme se zastupiteli,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:24 ten poserplína je tvůj nadřízený, a není rudý, ale hnědý, nauč se to nazpaměť, abys své chlebodárce z blbosti neurážel. Smrdíš na dálku politickou neziskovkou, protože se štítíš práce, hnědáku. A ty by měli všechny zrušit, aby nedoničili ČR:
   https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019083110610145-jan-vitek-varuje-americka-neziskovka-ktera-svrhava-rezimy-po-celem-svete-si-do-hledacku-vzala-cesko/

   Smazat
  2. 21:24

   Čím tomu blbovi vyhrožoval, bezmozku?

   Smazat
  3. 21:24 Jako každý dnešní "uvědomělý" občan jsi blbý jako tágo. Nechápeš ani výslovné vyjádření toho 21:00, že nikomu nevyhrožoval. Hluchý, slepý, blbý, ale oddaný. Takové kavárna potřebuje.

   Smazat
  4. Lide bdete to je jen provokace aby zase mohli kvicet ,ze jsme spatni. Podelanej Ideologickej Potkan si to spolu s vandalskejma banditama vymyslel ,ze je ohrozovan any media mohli jecet jak jsme zli a Nebezpecny a to je duvod pro dalsi zakony reperese ,propagandy a Utoky policie na nas..
   Dobre zapamatovat spravedlnosti neujde..

   Smazat
 51. Ondřej Kolář je obyčejnej protekční spratek, výsledek rodinného nepotizmu Koláře staršího. Synátor se mu moc nepovedl, i když jablko nepadá daleko od stromu. Problém bude asi s tím tzv. vysokoškolským studiem v Plzni. Kupodivu právě Plzeň se vyznačuje tím, že se tam vylíhli i takoví čeští velikáni jako Pospíšil a Benda. Odlehčené plzeňské studium by se mělo opět dostat na pořad dne, protože na ty VŠ jelimany bude doplácet celé Česko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Copak? Nelíbí se ti ve svobodných volbách rezidenty demokraticky zvolený starosta, rudý kádrováku? Nejsi náhodou ten "přímý demokrat" co nesnáší demokracii? Jak mu Kolář starší zajistil zvolení? Vyprávěj a přeháněj.

   Smazat
  2. 21:45 Smutná pravda. Za zvolení toho spratka ve svobodných volbách mají plnou odpovědnost jeho voliči.

   Smazat
  3. 21:55
   Maj. No a? Je to jejich městská číst. Oni tam žijí, ne vy. Tak co je vám vlastně potom?

   Smazat
  4. 21:45

   Chcete snad sdělit, že demokraticky zvolený zastupitel(ne starosta, osle, toho volí zastupitelstvo), se musí všem líbit? Čili nikdo k němu nesmí mít žádné výhrady, ani kdyby se během svého mandátu dopouštěl sebevětších nepřístojností? Koukám že se nám pěkně odkopáváte, vy "demokrate". Zvolit a pak už jen držet hubu a krok. Je to tak?
   Panečku, to je jistě přesně ten stav veřejné správy, po kterém jsme všichni toužili. No, asi ano, když do nové, "demokratické" Ústavy už naše "demokratické" panstvo odvolatelnost politiků z předešlé, "totalitní" Ústavy, nepřevzalo.

   Smazat
  5. 22:00
   Všem se líbit jistě nemusí. Stačí, že se líbí obyvatelům Prahy 6, kteří si ho zvolili. Vám, pokud nebydlíte na Praze 6 je po tom velké ho.no.

   A nebyl jste to náhodou vy, kdo okřikoval 300.000 účastníků protestů na Letné proti Babišovi?

   Smazat
  6. 21:57
   Ať si tam zvolí třeba lucifera, a žijí si tam s ním, když k němu inklinují. Nic mi po tom není jen dokud ti zvolení nedělají mezinárodní ostudu celé ČR, pak by se ale slušní občané měli zlu vzepřít.

   Smazat
  7. 22:12

   Pokud se všem líbit nemusí, co má tedy znamenat vaše ubohé skřeky na adresu 21:32 o "rudém kádrovákovi a demokracii?
   Ne, já jsem žádných 300 tisíc(opravdu tisíc, nebylo to spíše milionů?) účastníků milionu chvilek nenávisti neokřikoval. Mně jsou u zadnice.

   Smazat
  8. 21:57

   Oni tam žijí, ale nemají právo si přivlastňovat politický výklad historie za celou republiku.
   Ehm, podle vašeho mentálního rozhledu by si tedy třeba Praha 1 mohla dělat s Hradem, co se jí zlíbí? Třeba ho prodat, nebo zbourat? Zastupitelstvo Rozvadova by si mohlo zavřít hraniční přechod? Zastupitelstvo Temelína odpálit jadernou elektrárnu? Vy máte v kedlubně dobře nakydáno.

   Ale konec srandy, ČR má s RF smluvní závazek pečovat o pomníky. Na vašem názoru, nebo názoru toho blba z radnice Prahy 6 prd záleží.

   Smazat
  9. 22:20
   Ta socha není žádné kulturní památka, není to ani hrob, není to nic. Je to obyčejná socha odhalená až v roce 1980 35 let po skončení Války, socha bez jakékoli historické a umělecké hodnoty. Jako tisíce jiných soch a plastik které se tu staví a jinde zase odstraňují.
   Vaš přirovnání k Pražskému hradu, který je v úplně jiném režimu a jehož majitelem není Praha 1 ale Česká republika, svědčí o naprosté neznalosti problému nebo hlouposti.

   Smazat
  10. 22:41

   Samozřejmě se opět mýlíte, na základě článku 21. Smlouvy mezi Českou republikou a Ruskou federaci o přátelských vztazích a spolupráci každá Smluvní strana bude na svém území zajišťovat péči o vojenské hroby a vojenské pomníky druhé Smluvní strany, jejich udržování a přístup k nim.

   Vy si spolu s primitivním starostou za TOP09 můžete myslet co chcete, třeba že na místě Koněva je NIC(přestože "nic" neexistuje), ale prd na tom záleží, podstatné jsou smluvní závazky.

   Je to jejich městská číst. Oni tam žijí, ne vy. Tak co je vám vlastně potom?
   Psal jste to vy, nebo snad někdo jiný? Pokud to platí jen na sochu Koněva, v jakém "jiném" režimu je, podle vás Hrad? Proč by si s ním městská část Prahy 1 nemohla dělat co chce?

   Smazat
  11. 22:56
   Šmarja pano, už toho plácání nechte! Ten Koněv není ani hrob a ani to není majetek "druhé Smluvní strany", tj, Rusů, ani to není kulturní památka!

   Pražský hrad má status "Národní kulturní památky"

   https://cs.wikipedia.org/wiki/N%C3%A1rodn%C3%AD_kulturn%C3%AD_pam%C3%A1tka_(%C4%8Cesko)

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_n%C3%A1rodn%C3%ADch_kulturn%C3%ADch_pam%C3%A1tek_%C4%8Cesk%C3%A9_republiky

   Smazat
 52. Pan prezident věděl dobře, proč má výhrady k osobě současného ministra ZV. Petříček drží hubu, protože se nejedná o sochu Bandery. Kdyby za něco stál, už by hanobení sochy veřejně odsoudil, ale to by mu Poche asi pěkně vyprášil kožich. "Demorati" z ČT a ČRo také drží huby, kdo mlčí, souhlasí.

  OdpovědětSmazat
 53. Vždy jsem byl přesvědčen, že vandal je ten co něco poškodí. Kretén Kolář a naše slavná policie mne nyní přesvědčuje, že vandal je ten kdo ctí památky. A ten který je znehodnocuje je vlastenec a chráněný druh.
  FUJ to je HNUS!!!!!!!!!!!
  Václav

  OdpovědětSmazat
 54. No to je výživný článek! Opět slet diskutujících primitivů, oplzlých nadávek a urážek - umí dnes ti zasraní a sprostí chlapi co se denně slézají žvanit na diskuze taky něco jinýho? A co je to za prase, které tady uráží starší spoluobčany a nadává jim "dědků"? Nějakej trapnej smrkáč? Kterej ví o historii jakož i o roce 1989 a následujících lautr hovno? Tak proč lezeš diskutovat zde ty přitroublej utřinose - abys mohl sprostě nadávat a urážet? To ti dělá dobře ty mládežnickej impotente? Urážíš taky doma svýho fotra? Ten musí mít radost! By mně zajímalo, jestli taky v Anglii polejou barvou sochu admirála Nelsona - jestli jsou stejně blbí chcípáci jako Čecháčkové? Trapní, kvůli ideologii vlezou i do sraček. A proč nikdo zatím nepolil barvama ty posraný pomníky Američanům v Plzni - třeba příbuzní a pozůstalí po pozabíjených lidech a dětech při jejich zhovadilých náletech na Plzeň - ale to ne, ti lidé se musí dívat, jak se povinně v Plzni provolává Americkým vrahům sláva! A co ty medaile vrahům Mašínům? A bábě vrátili statek! Naše současné poměry jsou totální hnus! Senkrůvna, z níž tečou sračky už všema směry. Pěkně se to tady podařilo mediím a jiným kurvám rozesrat - pěkně! To co si tady sprostě nadává jsou spoluobčané? No - hezký. Krása. Už si dovedu představit kdyby naše zem byla napadena - jak by se ti čeští duševní mrzáci zabíjeli mezi sebou. Fakt hnus! Samej retard.

  OdpovědětSmazat
 55. Tuším to bola vnučka Koneva, ktorá k poliatiu podstavca sochy povedala niečo v tom zmysle, že teraz sa hrdinsky bojuje so sochou mŕtveho, keď predtým chýbala odvaha bojovať so živými.

  OdpovědětSmazat
 56. Až zase někdo v Rusku napíše něco nevhodného o srpnu 1968, tak už ani žádné protesty nepodávejte.

  OdpovědětSmazat
 57. Nebudeme jako oni, ale jsou ještě horší, že Pepíčci.

  OdpovědětSmazat
 58. Doporučuji následující články, je to neuvěřitelné...
  https://www.novinky.cz/krimi/clanek/samozvani-cistici-odstranili-napisy-ze-sochy-marsala-koneva-40294237

  https://www.forum24.cz/sochu-koneva-dezinformator-jovanovic-dal-cistil-i-pres-policejni-zakaz/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:08 Nepredvadejte se.Jste jen trapny

   Smazat
  2. Pane doktore Davide, souhlasím s Vámi. Kolářovci, syn i otec jsou nepřijatelní kavárníci. Ale s omluvou přece je připomínám: Maršál Koněv po celou 2. WW nehleděl na obrovské ztráty na životech rudoarmějců. Na začátku 2. WW Koněv částečně selhal (současně ovšem výchozí stav Rudé armády v r. 1941 ohledně výzbroje atd byl téměř katastrofální). Od popravy 44-letého Koněva prý zachránil výhradně Žukov. Koněv pak zřejmě po zbytek války nad sebou cítil Stalinův "Damoklův meč", i proto byl vůči svým prostým vojákům možná až postrachem. Hmm, tuhle na TV Kino Svět líčili, že Žukov na minová pole posílal rozkazem nejdřív svou pěchotu a teprve potom (drahé) tanky. Může to být pravda? Anebo jen pouhá pomluva od Západu? Koněv zvolil tu nejhorší, nejtragičtější cestu před dukelský průsmyk prý možná i proto, aby se Stalinovi zavděčil, aby v porovnání s ostatními sovětskými maršály ve Stalinových očích vynikl. Průběh karpatské operace byl pak hrůzostrašný. Koněv předtím prohlásil: "Karpaty buďto přejdeme, nebo na nich padneme". Inu, toť maršálské pokrytectví: Maršálek nepadne, ten z úkrytu v povzdálí jen dalekohledem sleduje, jak jeho útočící vojáčci jdou na jatka (viz Jiří Suchý: Jó, to jsem ještě žil.) Maďarsko 1956 bych Koněvovi příliš nevyčítal, neboť k tomu dostal vojenský rozkaz od politické věrchušky. Sochu Koněva samozřejmě nelze hanobit nebo zabalovat do plachty nebo přemisťovat. Ale samotného člověka Koněva si vážím mnohem méně než padlých sovětských hrdinů mnohem nižších hodností, v prvé řadě si vážím prostých vojínů, jejichž situace byla tehdy na pokraji beznaděje, mohli přežít spíše zázrakem. Koněvovu sochu ovšem ponechme na původním místě. Ale s přidáním vysvětlující tabulky bych asi docela souhlasil, třebaže vysvětlující tabulku tam prý přidal odpudivej mladej Kolář ...

   Smazat
 59. Problem poskozeni statniho symbolu-stani vlajka na hrade bez poradneho potrestani. Na vojne za stratu bojove zastavy by byl Sabinov-voj.veznice. Schvalna strata boj.zastavy boj.utvaru za valky by byla kulka. U nas nic !? Kde je chyba? Mame v republice mnoho fasistu, kteri po valce se zamaskovali- viz Kolarovci ( syn, otec, asi i deda, praded,...) Je mnoho fasistu v politice a i u soudu !!!! Musi se to docistit !!! Napr. Odsun sudetaku porad plati, nebo cesky Norimberk !!!!
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
 60. Starosto Kolare ty jsi to posral !!! Delal si hrdinu pred kolegy take fasisty a najednou si zalezl, prosikal policii aby ti chranila prdel. Urcite mas kalhoty barevne-rezave podle lebky.
  Uz se budes bat cely zivot, protoze dovolil si si jako fasista utocit na nase predky, kteri polozili spolu ze sovetskou armadou sve zivoty v boji proti fasistum...tvym pribuznym !!!!!
  Kolari poklekni na kolena, omluv se ceskym a slovenskym obcanum, omluv se Rusku. Jinak budete cela tvoje rodina zit ve strachu.
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
 61. Koláři karma.
  Za těch 140 000 Sovětských vojáku kteří padli při osvobození Československa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kolar na karmu kasle..
   Ma konta a vazaci akt nekde ve skladu ve Virginii. Pokud se zmeni rezim - mensiny a "nesystemova" levice posiluji v Americe dlouhodobe tak slouhove jeho razeni se budou snazit hrat ja nic ja muzikant..

   V nejhorsim dozije v exilu v nejake "demokraticke vyspe" ci danovem raji.

   A podle inteligence asi dost chude pac takove trouby tam oberou na kost.

   Smazat
 62. Měl by zasáhnout nový pan ministr kultury. Nekulturní ochrana sochy neprůhlednou plachtou by měla být nahrazena kulturním obesklením. Co je s vámi socani? Máte nového ministra kultury a pražská kultura opět stojí za hovno! A navíc taková příležitost na nový kšeft pro svoje kámoše!

  OdpovědětSmazat
 63. Omlouvám se za posun tématu: Poláků si vážím jakožto statečného národa, ale: Dneska ve Westerplatte se budou nafukovat germáni makrela plus Steinmeyer. A Putina Poláci vůbec nepozvali! Tisíckrát škoda, že my Slované máme mezi sebou vzájemně tak těžké křivdy a animozity.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen to, ale Polsko navrhlo, aby se na územích hraničících s Ruskem vybudovaly základny pro jaderné rakety středního doletu. Jednu už má na svém území a dnes se tam podobná raketa testuje. Jejich premiér taktéž prohlásil, že neustanou, dokud se Krym nevrátí Ukrajině a nestane podobnou základnou pro Americké zbraně a dokud Rusko nebude demokratické. To je potřeba docílit tom, že celá společnost bude pod dohledem západních poradců. Samozřejmě neopominul ani přírodní zdroje, které dle těchto lidí mají být oproštěny od "embarga". Už to tak vypadá,bze se má nás řítí další krize a kvantitativní uvolňování už nepomůže. Budou se muset dobýt další území, třeba Čína nebo Rusko.

   Co se týká Polska a "slovanství", Polsko hluboce pohrdá všemi zeměmi východní Evropy. Pohrdali jimi i v době, kdy neměli co žrát a jako gastarbeiteři chodili pracovat do Československa a SSSR. Čest výjimkám. Na tuto část světa jejich pohlaváři vždy pohlíželi jako na zdrojovou oblast, kde budou vládnout tvrdou rukou a byli frustrovaní, že se tak dosud nestalo. Proto se neustále spojují se zeměmi jako Francie (18.,19.stol.), Británie (20.stol.) a USA (20.,21.stol) do úzkých vojenských spolků s tahem na východ.

   Smazat
  2. Ano Polaci se aktivne podili na tom, ze posunuji Stredni Evropu do situace v horke - studene valce pred 40 a vice lety, tj. rakety dislokovane a cile zamerene v nasem nejblizsim okoli. Ze to Polaci riskuji jejich vec, ale ze Cesi to resi naprostym nezajmem je vec druha.

   Smazat
 64. Dobrý den.
  Doporučuji shlédnout video z roku 2015, kdy Tuskovi odpověděl V.V.Putin. Tenkrát pozval V.V.Putina premiér - letos NIKDO. Je to s českými titulky.
  Pěkný den.

  OdpovědětSmazat
 65. Omlouvám se, zapomněla jsem v rozrušení dát odkaz.Promiňte.
  https://www.youtube.com/watch?v=-Yg2Sqj9E9U&list=RDqEl_uHwjSaU&index=3&fbclid=IwAR3fe7FhWRkxDjlHVmAcHeNSX-F44Q-cDTwypzk6N5TrNtoQxBbHrKj-HkM

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.