Reklama

středa 14. srpna 2019

Jak to bylo doopravdy: Rusko prý bude odebírat děti demonstrantům! Podívejme se případu na zoubek. Batole lidským štítem? Kde represe překonávají komunisty. Zkuste si to na Západě! Naše média: Lež, lež, lež!

Fomin  jako "rozeřvávač" v čele nepovolené demonstrace
Michal Brand
14. 8. 2019  ProtiProud
MICHAL BRAND se opět pustil do pátrání po pravdě, tentokrát v kauze "odebírání dětí prodemokratickým demonstrantům v Moskvě" - a přináší jedno naprosto zásadní ponaučení

Tomáš Flaška publikoval svůj článek „V Rusku represe už překonávají komunisty“. Jeho článek je reakcí na informaci, že na nepovolené demonstraci v Moskvě byli rodiče s malým dítětem. A někdo z moskevské prokuratury UVAŽUJE o tom, zda by jim to dítě nemělo být odebráno z péče. A tak, abych ten řetěz prodloužil, jsem se rozhodl napsat článek, jako reakci na článek pana Flašky, který je (ten článek, ne pan Flaška) reakcí na články o událostech v Moskvě.


Musím říci, že mi to přijde (zatím) ze strany příslušných pracovníků moskevské prokuratury také odporné. Ale abych tento jeden případ bral jako důkaz totality v dnešním Rusku, toho jsem dalek. Proč? Ne, pane Flaško, není to proto, že by mě platil Putin jako proruského trolla. Ale prostě proto, že podobné a setsakramentsky často mnohem, MNOHEM horší věci se dějí na „demokratickém“, „svobodném“ Západě.

Zkuste toto...


Mám, pane Flaško, takový malý návrh na test (jestli máte děti). Zaleťte si třeba do Norska, vezměte tam s sebou svoje děti na nepovolenou demonstraci třeba proti homosexuálům, nebo proti eko-fanatikům a jejich "globálnímu oteplení", nebo proti islamizaci nebo proti nelegální migraci.

Nebo na takovou nepovolenou demonstraci s podobným tématem zajděte s malým dítětem v Německu, ve Francii, v Británii...

Nebo zkuste v Madridu zaskočit na nepovolenou demonstraci proti zrušení katalánského referenda.

V Británii bych ještě doporučil nepovolenou demonstraci proti muslimským znásilňovacím gangům nebo třeba na podporu Tommy Robinsona.

Nebo doporučte někomu ze svých známých, ať v jakékoli této západní "demokratické'" "svobodné" zemi třeba zajde do školy, kam chodí jeho děti, a ať tam pěkně nahlas řekne, že globální oteplení vlivem člověka je nesmysl, že existují jen dvě pohlaví, že manželství je svazek muže a ženy, že nelegální migranti nemají žádné právo ani na pobyt v Evropě natožpak na sociální dávky nebo jakoukoli jinou pomoc.

...a uvidíte


V Norsku vám děti odeberou i za mnohem, MNOHEM menší provinění, než je nějaká nepovolená demonstrace proti něčemu, co současný režim v západních zemích razí jako „státní ideologii“ (a naneštěstí i praxi).

V Británii vás možná „jen“ zavřou do vězení, speciálně vybraného, aby tam byli právě jen náhodičkou především ti vězni, kteří vás budou nenávidět a budou se snažit vás za každou cenu zavraždit (jako se děje v případě Tommyho Robinsona). A pak vám ty děti vezme sociálka, protože jsou sirotci (což se v případě Tommyho zatím nestalo). A dají je na výchovu do nějaké fajnové muslimské rodiny, která nenávidí křesťany, západní kulturu a západní civilizaci a mluví jen arabsky (jako se už několikrát stalo).

Nebo možná „jen“ najdou nějakou blbku, případně předem nastrčenou agentku tajné policie, která se s vámi zcela dobrovolně opakovaně vyspí, pak vás obviní ze znásilnění, pak se sice ukáže, že o žádné znásilnění nešlo, že příslušnou blbku-agentku tajné policie vlastně „jen naštvalo, že jste nepoužil ochranu“, ale což. Stejně vás zavřou, budou vás měsíce týrat a šikanovat (jako se stalo a děje J. Assangovi). A časem vás možná vydají do nějakého fajnového koncentráčku, třeba na Guantanámo.

Mediální totalita: Odkud teče hlavní stoka? Veřejné vyznání německého novináře. Juncker objasňuje všivárny EU. Kam to vlezl Babiš? Válka proti našim mozkům. Kniha, jež by neměla zapadnoutSrovnání se Stalinem?


Pan Flaška píše: Člověk pořád slyší a nestačí se divit jak Rusové hromadně obdivují masového vraha Stalina. Je šílené, jak se ruská vládnoucí oligarchie drží u moci a lidé, byť mají údajně svobodu a svobodné volby (to měli ale ústavou zaručené i za komunistů), vidí tu bezmoc jak s tím nemohou nic udělat. A pak sklouzávají k ještě větší zrůdnosti a vzpomínají se slzičkou v oku na Stalina.
Tak milý pane Flaško. Stalinovy represe měly o několik řádů menší rozměr, než tvrdí hysterická antiruská a jako vždy neinformovaná propaganda. Ano, Solženicyn psal o 60 milionech obětí Gulagů. Pak si ale uvědomil, jak moc byl zneužit protiruskou propagandou a také si uvědomil, jak moc přestřelil daleko za realitu. Ale o tom se už zase tak moc nepíše. Na „svobodném“ zglajchšaltovaném Západě.

Anne Applebaum, protiruská fanatička par excelence, uvádí 1 až 1,5 milionu obětí stalinských trestních táborů a k tomuto číslu se kloní většina seriózních výzkumů. To je o dost méně než těch oblíbených a hojně citovaných „60 milionů mrtvých“ nebo „jen“ „desítky milionů mrtvých“. Je to mimochodem tolik mrtvých, kolik přineslo americké „osvobození Iráku“. Nebo je to cca 5 - 7 krát Hirošima plus Nagasaki. Nebo je to cca polovina nebo třetina americké války proti Vietnamu.

Ano, i tak je to strašné. I kdyby to bylo jen deset nevinných obětí. Ale jestli chcete, pane Flaško, nenávidět Stalina za oběti gulagu, tak musíte ze stejných morálních imperativů nenávidět stejně ba ještě intenzivněji USA za jejich politiku. Půl milionu mrtvých iráckých dětí v důsledku sankcí vynucených USA, miliony mrtvých z Irácko-íránské války, kde USA dodávaly zbraně oběma stranám a poštvávaly je proti sobě, 1,5 milionu mrtvých Iráčanů po americkém „osvobození“, 3 až 3,5 milionu mrtvých v Laosu a Vietnamu (a stále narůstající díky Agent Orange, vyráběného mimochodem firmou Monsanto, která dnes dělá „zcela nezávadné“ geneticky modifikované potraviny) během americké války ve Vietnamu, desetitisíce mrtvých v Sýrii, bombardované USA a terorizované islámskými teroristy z Amerikou podporované, financované a vyzbrojené „demokratické opozice“, totéž Libye, Salvador, statisíce mrtvých díky USA financovaným, vyzbrojeným a vycvičeným eskadrám smrti... Ten soupis by byl delší než si zřejmě vůbec dokážete představit.

Za další, uvedený průzkum oblíbenosti Stalina přináší „nezávislá“ agentura Levada, která je proslulá svými průzkumy veřejného mínění, podle kterých získá Putin v příštích volbách 0,3% hlasů a prezidentkou Ruska bude ve volbách zvolena některá Pussy z Pussy Riot. Agentura Levada dlouhodobě získává značný objem svých tržeb ze zahraničních zdrojů, ať již přímo nebo prostřednictvím ruských poboček různých, především amerických firem a organizací a snaží se pravidelně zcela mimo realitu zkreslenými průzkumy ovlivňovat výsledky voleb. 

Sergej Fomin si bere dítě jako živý štít , aby prošel policejním kordonem (vlevo)
a se svou maminkou na policejní stanici (vpravo)

Patafyzika


Ale začněme hezky s fakty případu „zločinná ruská diktatura chce rodičům odebrat dítě za účast na protiputinovské, prodemokratické demonstraci“. Nebuďme jako hystericky protiruský řev režimní propagandy, od iDnes až po Flašku. Začněme s BBC, která jistě není nakloněna příznivě Rusku.

V článku se dozvíme:

In a statement (in Russian) published on its website, the Moscow city prosecutor's office said it had asked a court to remove the couple's rights as parents. "During the rally the parents handed their young child, who was in a helpless state due to his age, to a third person thus endangering the boy's health and life," the statement said."And so by exploiting the child, the parents abused their parental rights to the detriment of their son's interests."

Tedy, otec předal svoje dítě v batolecím věku jiné osobě.

iDnes píše
„Prokuratura chce odebrat dítě rodičům za účast na demonstracích v Moskvě“. Jde o jistého Dmitrije Prokazova a jeho manželku. Rodiče dítěte novinářům řekli, že se protestů neúčastnili, vraceli se z procházky domů. Dítě Prokazov předal švagrovi, aby ho bezpečně přenesl podél policejního kordonu. Později se trojice s dítětem objevila v televizním zpravodajství o demonstracích.

Tak nevím. Pokud iDnes bere jako bernou minci prohlášení protestujících, tak ti se vlastně protestů neúčastnili. Takže titulek by měl znít „Prokuratura chce odebrat dítě rodičům za procházku po Moskvě“, ne? Když se tam Prokazov jen tak procházel, protestů se neúčastnil ani on ani jeho žena. A pak ho napadlo, jen tak, požádat svého švagra, jen malou shodou okolností jednoho z hlavních organizátorů nedovolené demonstrace, která se vlastně vůbec nekonala, protože jak říká Prokazov, žádnou demonstraci neviděli, ani žádné policejní kordony (i když se tu s Frominem vyfotil), aby ho ten bezpečně pronesl okolo neexistujících policejních kordonů.

Svobodná Evropa uvádí:
Prokazov also said that he, his wife, their son, and his wife's cousin Sergei Fomin were on their way home on July 27, when he asked Fomin to carry his son. "There were no cordons, no police, we simply were going home," he said.

Tedy – Prokazov uvádí, že se jen tak procházel. Prostě šel domů. Nikde žádná demonstrace, nikde žádné policejní kordony.

A pak ho asi prý napadlo předat svoje dítě Frominovi, který organizoval nepovolenou demonstraci, která se vlastně vůbec nekonala. A svoje dítě Frominovi předal, aby ten dítě bezpečně pronesl domů okolo policejních kordonů, které tam vůbec žádné nebyly. Protože to pro změnu uvádí verze iDnes - Dítě Prokazov předal švagrovi, aby ho bezpečně přenesl podél policejního kordonu.

Manipulátoři.cz: Když manipulují experti. Skandál s černochy a hidžábem. Festival argumentačních faulů. Jak to bylo s Miss Michigan? “Kriticky myslet” učí demagogové. Kostrbatě, zato se zápalem


Lidský štít


Ale vážně. „Aktivista“ a barevný revolucionář Fromin pak cizí jedenapůlroční dítě zneužil, aby mohl odejít z nepovolené demonstrace, kterou vedl a spoluorganizoval.

Prokazov ale popírá svoji vlastní verzi, když uvádí, že dítě nikdy nebylo v nebezpečí, protože nikdy nebyly nikde u policejního kordonu. Dmitri Prokazov denied that, saying they weren't anywhere near police cordons and the child never was in jeopardy.

Takže podle Prokazova žádné nebezpečí nehrozilo a proto, aby svoje dítě ochránil před nebezpečím, které neexistovalo, toto dítě dal Frominovi, aby ten dítě odnesl do bezpečí z toho nebezpečného místa, na kterém nehrozilo žádné nebezpečí.

Fromin jako hlavní rozeřvávač, fotky Prokazova s Frominem z nepovolených demonstrací, a moment, kde dotyčný „vzorný otec“ dává svoje dítě v batolecím věku Frominovi, aby ten s jednapůlročním dítětem jako živým štítem unikl zatčení, dalšímu účastníku nedovolené demonstrace:Nevím, co jste viděli vy. Já viděl následující:

Fromin, švagr Prokazova, je jeden z hlavních organizátorů a rozeřvávačů (po vzoru „roztleskávač/ka“ je na barevně-revolučních demonstracích rozeřvávač/ka). Na nepovolené demonstraci, které se účastnili jak Prokazov tak Fromin, se Fromin chce dostat mimo policejní kordony, aby nečelil zatčení. Prokazov mu dává svoje malé dítě jako lidský štít.

Case closed.

Otec svoje dítě v batolecím věku dal jiné osobě do nosítka na břiše jako ŽIVÝ ŠTÍT. A protože šlo o nedovolenou demonstraci a „otec“ dal vědomě svoje dítě v batolecím věku cizí osobě jako živý štít, proto moskevská prokuratura požádala o posouzení, zda dotyční rodiče mohou mít nadále svoje dítě v péči. Zneužít jedenapůlroční dítě k „pomoci“ při krytí osoby, která se dopustila protiprávního jednání...

Odkaz na příslušné video i další informace uvádí článek v Moscow Times.

Dotyčným lidem, tzv. „rodičům“, politickým fanatikům, kteří neváhají svoje dítě, batole, dát jako živý štít cizímu člověku na nepovolené demonstraci, by měli nejen odebrat děti. Ale měli by je postavit před soud a odsoudit po právu. Chtěli batole obětovat jako rituální oběť? Nebo jsou jen naprosto zfanatizovaní a na žebříčku hodnot je pro ně nejdůležitější nenávist vůči dnešnímu Rusku, jejich vlasti, a život a zdraví vlastního dítěte je pro ně až druhořadé? Na tohle ani není paragraf...


Hlavní ponaučení...


...pro pana Flašku a pro Tebe, laskavá čtenářko a laskavý čtenáři: Každou, ale opravdu úplně každou „zprávu“ v dnešních „svobodných“ prolhaných médiích aby člověk desetkrát prověřil ze všech možných stran. Protože cokoli naše „svobodná“ „demokratická“ média sdělí, je

LEŽ,

LEŽ,

jedna obrovská LEŽ!

A propos, kde je Skripal? Proč ho britské tajné služby nenechají vůbec s nikým ani promluvit?

107 komentářů :

 1. Dobře rozebraná protiruská propagandistická zhovadilost. Zrcadlo, nastavené panským škrabákům a zmetkům, kteří nám ukradli ČT a ČRo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naše MZV protestovalo proti porušování lidských práv v Rusku při těch demonstracích. Nebyl použit slzný plyn ani gumové projektily. MZV ale dosud neprotestovalo proti brutalitě policie v Hongkongu, ani předtím v Paříži a jiných francouzských městech, nebo v Barceloně. Je naše MZV nějakou americkou expoziturou?

   Smazat
 2. Jednoduše shrnuto: Když dva dělají totéž, není to totéž!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teroristická Amerika zavraždila cca 200 milionů lidí za 200 let trvání USA.

   Smazat
  2. No - asi takhle - demokracie přece rozlišuje mezi vraždama, dělí je na spravedlivé a nespravedlivé, totéž mezi loupežema, totéž mezi napadením, rozbitím, rozesráním národů, vraždy prezidentů... atd.Přece máme rozpoutané války spravedlivé, obrana proti vpádu je ale válka nespravedlivá - ne? Že dva dělají totéž a není to totéž, je slabota k tomu, jak je zdeformovaný mediální kanál, co jsou schopni psát a hrnout na lidi. Protože media - to jsou ty pravé zbraně hromadného ničení - zničí všechno, rozpoutávají demonstrace, rozeštvávají lidi u televizí a internetů, přičemž není proti nim obrana žádná. Všechno to svoje svinstvo plodí v hlubokém utajení a v ilegalitě. Páté kolony tohoto vraha a tamtoho vraha - netrestaných, impotentních, dementních žoků peněz, jimž v jejich demenci už dělá dobře jen přihlížení k utrpení ostatních, mučení, ponižování, zabíjení - to je drží při jejich všivém, prázdném a parazitickém životě. Měli by být odhaleny jejich skrýše a úkryty, měli by být z nich vyvlečeni ven, na místě bez soudu ubiti, a veškerý jejich majetek použit k odškodnění všech obětí na životech, a k obnově zničené infrastruktury států, které ze své zhovadilosti napadli, neboť byly slabé na to, aby se přiměřeně bránily,a vynutily si okamžitou satisfakci srovnání se zemí sídel těch miliardářských hovad. Odjakživa!!! Války a vraždy, oslepování, vyklešťování, a další zhovadilosti rozpoutávala šlechta, a urození parazitičtí parchanti, a po šlechtě (když vychcípali na degeneraci) se toho ujala buržoazie-ale vždycky jen zbohatlíci, a zhovadilci s penězi a mocí. Žádnou válku ještě nikdy nerozpoutal dělný lid. Ano, i když existovali lupiči, i vrazi, ale ti vždycky dříve nebo později skončili na větvích, na špalcích, rozčtvrcení, uvláčení koňmi, rozlámáni na kole a podobně. Kdo ze současných miliardářských starých impotentních hovad, která se baví rozbíjením světa a zabíjením, takhle roztomile skončí?

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 3. To neni putinovska propaganda, to jsou oficialni stranky Vatikanu. Skandal otrasa Italii, ale ceska medialni homolobby o nem nevi.

  Organizovane odebirani deti heterorodinam a jejich "lifrovani" do tech "spravnych" rodin.

  https://www.radiovaticana.cz/clanek.php?id=29757&fbclid=IwAR3O-hAj48OhfNwxOV_5357XRrSBNnphw1Yj0UvC9e_nbBrCKr0Sbg6MPk4

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím vás, to je kremelská propaganda. A kdyby náhodou nebyla, tak se jedná o užitečný a ušlechtilý počin. Nechápu, proč skandál...? Normál.

   Smazat
  2. Tady je videt velmi dobrej a jen jeden priklad
   PROC SE MUSEJ KRAST DETI RODICUM a dodavat k "pouziti" pseudosexualnim homosexualnim parasitum..

   Smazat
 4. Když něco dělají Rusové - tak je to dle západních a našich blců nehumální.
  Pokud to samé a ještě v horším dělají anglosasové a vlastně i neše jelita - pardon elita. Tak je to svétové.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 8.09 - jsi blb, ostatním se omlouvám za použité slovo

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Václav má pravdu žiaľ je to tak.

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 08,07
   Novy kombajn ma byt vybaveny aj gumovym kladivom,a bude mlatit hlava nehlava blbcou, ako si ty.

   Smazat
  2. 8:07, jsi na drogách idiote? Článek je úplně o něčem jiném a jestli neumíš číst nebo nerozumíš psanému textu, tak si běž hrát na písek tydýte.

   Smazat
  3. 8:07 Rádoby vtipný článek, který se snaží dehonestovat úroveň vzdělání dosaženou za sovětského systému. Tak si trolle zapamatuj toto: Ruští matematici, fyzici, konstruktéři a programátoři jsou nejlepší na světě. Budeš o nich poslouchat čím dál víc.

   Smazat
  4. 11:06
   Jo. Zrovna teď těm nejlepším spadla na palici raketa, 5 jich zabila a zamořila okolí radioaktivním spadem. Asi chyba v desetinné čárce. Nebo spiknutí CIA.

   Smazat
  5. Ale tomu sráči přece nejde o názor k článku a o diskuze! Bude psát jenom svoje sračky, to jest oplzlý nadávky, urážky, je úchylnej a duševně postiženej. Mrzák. Proto taky plete do diskuze pana Ondráčka, tím svým sprostým, olezlým způsobem, přičemž si myslí, že je vtipnej. Smrdí jako tchoř, je vlezlej jako veš, zdejší diskutující nenávidí, nicméně denně mezi ně leze, aby jim mohl sprostě nadávat. Je zbytečné se k němu jakkoliv vymezovat, spíš se tvářit, že tu filcku na diskuzích nikdo nevidí - že je přehlížena. To by mohlo zabrat.

   Smazat
  6. Jo. Zrovna teď těm nejlepším spadla na palici raketa, 5 jich zabila a zamořila okolí radioaktivním spadem. Asi chyba v desetinné čárce. Nebo spiknutí CIA.
   Takých nehôd sa pri skúškach raketových motorov udialo neurekom i na západe. Aj preto USA nakupujú aj ďalej najspolahlivejšie Ruské raketové motory. ULA potrebuje pre americkú armádu vysokospolahlivé motory, ktoré doteraz amíci nedokázali vyrobiť.

   Smazat
 6. To je srovnatelné s tím, jako kdyby nějaký příbuzný dal lupičům, kteří prchají z místa lupu, svoje dítě jako kamufláž. Naprosto neuvěřitelná věc.

  OdpovědětSmazat
 7. Mohu jen politovat
  ty spoluobčany, kteří se nechají denně krmit "zprávami"
  politbyra ČT, nebo rozhlasu. V realitě je ovšem smutné,
  že podstatná část veřejnosti je z různých důvodů,zejména jazykové nedostatečnosti,odkázána na tyto prameny lží,manipulací a podprahové propagandy.
  Ve svém posledním komentáři k demonstracím v Moskvě,
  podává V.Pjakin na stránkách levanet vyčerpávající rozbor událostí s českým překladem.
  A kdo ovládá ruštinu natolik dobře, tak se podívá na reportáž televize RT, nyní i na youtube, kde uvidíte, co jsou vlastně ti demonstranti zač,kdo většinu z nich do Moskvy za bakšiš navezl,kdo tuto chátru v roli užitečných idiotů podporuje...

  CÍL je přece už dávno jediný a prioritní : destabilizovat společnost,vyvolat masové demonstrace směřující k majdanu
  ukrajinského scénáře a vyvolat v Rusku občanskou válku.

  NIC nového, pane Novák...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z pouceni z minulosti se zadny prevrat v Rusku nestane absolutne zadna sance ..

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Přesně tak pane jak u nás milion úchylek to jsou ti samí lidi.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Ale takoví pitomci jako je Flaška nechtějí nic vědět, nechtějí pravdu, oni mají tu svou rusofobní a USAfilní pravdu. Kecy pana Flašky, to jsou jenom splašky. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  6. 8:35, ale ty informace z druhé strany jsou, i v jazyku, který je možno vstřebat, třeba v angličtině, anebo lze použít translator, ale oni nechtějí. To je ukázka mentální bídy. My jsme dělali cokoliv, abychom se v době cenzury dostali ke všem informacím, snažili jsme se odhadovat, co se vlastně událo, ale oni tuhle potřebu nikdy neměli. Prostě stádo.

   Smazat
 8. Američtí vojáci „zachránili“ teroristy ISIS a jejich vůdce před obléháním Talibanu:

  http://svobodnenoviny.eu/americti-vojaci-zachranili-teroristy-isis-a-jejich-vudce-pred-oblehanim-talibanu/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. SVŮJ K SVÉMU, takže se není čemu divit. Jedni i druzí jsou přeci prodlouženou rukou Deep state - majitelů FEDu.

   Smazat
  2. Nic nového. Běžná praxe. Když už do nich tolik investovali...

   Smazat
 9. Křečovitá snaha lokajských médií,
  udělat z našeho osvoboditele nepřítele a hrozbu,
  se u té informovanější a rozumnější části populace nesetkává se souhlasem, ale naopak.

  Zároveň lze konstatovat, že se bohužel mladší část populace
  nechává ovlivnit proamerickou rétorikou, nevidouc zločiny americké válečnické politiky na celém světě.
  ČT a další média, hlásající tu jedinou, jejich pravdu,
  vlastně nepřinášejí v propagandě nic nového.
  Už v srpnu 1933, (19.8.1933) je zaznamenám projev ministra propagandy J.Goebbelse na výstavě o rozhlasovém vysílání,
  což se dá aplikovat beze změny i na současné poměry u nás
  a to neměl k dispozici televizi :

  ..."Síla dobrého rozhlasového programu spočívá ve správném dávkování mezi zábavou,výchovou,poučením a politikou..."

  Právě pro ono zmíněné d á v k o v á n í si ti spacákoví revolucionáři nemohou na nezájem diváků ztěžovat, smutná skutečnost...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:24 Nikdo nemusí z "" našeho osvoboditele "", dělat nepřítele, ten se etabloval u nás sám svojí okupací v 68 roce.Ten váš " osvoboditel " tady zařídil 40 roku bídy, utlaku, nesvobody. Když jsem vyprávěl dětem jak to tady bylo před rokem 89 tak mě nevěřily. Nemohly pochopit, že se nemohlo vycestovat kam člověk chtěl,tak jako dnes, že se nedala koupit bar. televize, pořádné kolo,mrazák, že se stály na vše fronty, nebo pořadniky. To pišu pouze odpověď na tu vaši propagandu. Žádná propaganda, ale tehdejší realita soudruhu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 12:06 Děláte ze sebe vědomě lháře, nebo vás nenávist dočista zaslepila?

   Smazat
  4. Ne 13.02 - ještě jste nezaznamenal, že tohle hovado 12.06 píše svoje sračky schválně? On nemá svůj názor totiž vůbec žádný, akorát má dopal, že většinu slušných a normálních lidí už sere to věčné mediální štvaní proti Rusku- a najdou, vyhrabou a vymyslí kdejakou prasečinu - I když je to směšné, protože na straně druhé informují, co za dobytek (USA) ničí svévolně celý svět, zabíjí po tisícech starce, ženy i děti v napadených zemích, a tady píšou takový sračky k údajnému "odebírání" dětí ... bla bla bla. Asi je lepší děti rovnou pozabíjet, jako to dělá Jů es ej - ne?

   Smazat
  5. 12:06
   Starostlivý taťko,
   je naprosto v pořádku, že své děti informuješ o tom,jaké to tady bylo před rokem 89.
   Já sám bych k tomu ještě dodal špehující domovní důvěrníky, vlaječky a dobrovolně povinné 1.máje,
   banány jen na Vánoce, stejně tak pomeranče a mandarinky.
   Vůbec nepochybuji o tom,že by se chtěl kdokoliv ze současníků vrátit do té doby, ani to nejde, že ano.

   Ale ty, starostlivý taťko, snad nezamlčuješ svým dětem, že jsme tehdy byli součástí Varšavské smlouvy a naše armáda s desítkami vojenských útvarů byla záruka naší bezpečnosti, včetně povinné vojenské služby ?!
   JAKÉ pohádky vyprávíš svým dětem o tom, že současná zločinná válečnická politika USA a naše vtažení mezi zločince NATO je vlastně v pořádku a z tehdejších agresorů a válečných štváčů se stali naši spojenci a pro mnohé kolaboranty i přátelé ?!
   A co takhle tehdejší RVHP ? Taky si soudruzi v Moskvě vymýšleli zákony a direktivy, které pak Národní shromáždění bez odkladu aplikovalo do Zákoníku ČSSR ?! Nebo nám určilo kvóty na potraviny, aby sem mohli posílat ty jejich a zničit tak soběstačné zemědělství ?!
   Článek je o současnosti Ruska, kterou nelze srovnávat s dobou Brežněva, Gorbačova, nebo Jelcina.
   Ale to je mimo obzor tvého chápání,
   lituji tvé děti, budou z nich tolik potřební EVROPANI, netušíce co bylo kdysi vlastenectví.

   Smazat
  6. 15:43, obávám se, že žádnými Evropany nebudou. Evropa se změní v cosi, co s Evropou jako takovou už nebude mít nic společného.

   Smazat
  7. Vy lháři 12:06 povězte mi, jak jsem mohl mít nejen barevný televizor, magnetofon a přenosný radiomagnetofon, chladničku s mrazákem a automatickou pračku, byt 3+kk, garáž a během zaměstnéní třetí, vždy nové auto, samozřejmě kvalitní jízdní kolo s dvoušajbou a pětikolečkem? Když nic nebylo a na to málo co ano, se stály fronty? Ke všemu všechno to československé výroby? Pokud bych býval chtěl, mohl jsem vyjet i do kapitalistické ciziny vzhledem k nároku na devizový příslib každý druhý rok. Namísto toho jsem svépomocí stavěl rodinný dům. S plnou podporou státu a zaměstnavatele. Pak jsem zaměstnavateli vrátil družstevní stabilizační byt. Pravda, makali jsme oba, já i manželka a o naši práci měli zaměstnavatelé dostatečný zájem. Vy jste zřejmě byl k nepotřebě. Zřejmě proto dnes svým dětem lžete.

   Smazat
  8. Tak nevím,žil jsem v té době asi v jiné dimenzi.Ano,bezcharakternost mnoha lidí.Ale já měl první radioTv,poloautomatickou pračku ROMO,dostali jsme byt od státu,pravda,cikáni dostávali byt podle potřeby,my na něj čekali čtyři roky,pomeranče byly výborné kubánské a hlavně bylo naše ovoce!Auto nemám dodnes,nikdy jsem po něm netoužil!Jezdili jsme téměř zadarmo na ROH rekreace a i do zahraničí RVHP bloku.Kdo chtěl do Jugošky,musel žádat o tzv.Šedý pas.Dnes se už tam nejezdí,NATO,a bratři v triku,milování amíci si ji rozparcelovali likvidací statisíců obětí.Bezúročné půjčky novomanželům,byly samozřejmostí.Měli jsme krásného favorita na galuskách,skládací kolo,perfektní lyže Fischerky,perfektní brusle.Po silnici v naší vesnici jezdily FELDY a Škodovky,téměř každý chlap měl motorku 125,nebo 250 tku.A ne každý mlčel.Dostal jsem se do soukolí různých událostí a nikdy se mi nic nestalo,dokonce jsem se nechal unést při přednášce odborného tématu a odbočil jsem,ano dodnes nevím,jak se mi to stalo ,k životnímu prostředí a jenom jsem slyšel to hrobové ticho,po několika minutách mně předsedající prperušil,že jsem odbočil a abych ukončil přednášku. Byl jsem jak v tranzu!A čekal jsem,co se mnou udělají a ono NIC!Totiž,říkal jsem pravdu,sice zakázanou,ale pravdu.Toto dnes úsměvné drama se odehrálo v roce 1974!Vážený,každý máme svoje životní priority.Vy je máte v materiálních věcech a penězích,mnozí z nás mají životní hodnoty zcela jinde!Vše se vyvíjí,naše mysl,životní styl,závislost na penězích,bezcharakterní i charakterní vlastnosti.Jaké se vyvinuly u vás a co jste předal svým potomkům?Asi pouze samou lež a za to se styďte!

   Smazat
  9. My sme mali jedni z prvých v dedine televízor vtedy ešte čiernobiely susedovci chodili pravidelne pozerať a to pracoval len otec mama bola domáca, a postupne sme mali ladničku mrazák, Ruská ladnička Saratov bola funkčná 40 rokov s chaty sme ju napokon vyhodili do šrotu výmenov za váčšiu a modernejšiu plne funkčnú, favorit bicikel, fotoaparát Zenit vydržal 15 rokov fotiť kvalitné diáky. Všetko čo sa vtedy vyrobilo bolo trvácne aj technika aj obutie.. V teniskách som prešiel 800 km pochod a nerozpadlisa. Nestáli sme v rade ani na farebnú televíziu, mali sme slušné bývanie, chatu, vernostne dostávali ľudia byty zadara. Družstevný byt stál 30 tisíc nie milióny ako teraz. Ľudia si stavali nové domy záhradníčili a dopestovali si ovocie zeleninu zemiaky, zadara boli rekreácie a kúpelné pobyty sme dostali zadarmo ako roboši. Potraviny boli lacné a zárobky primerané. Pracanti si zarobili pekné peniaze v pridruženej výrobe aj 15 000 Kčs mesačne. Montážnici na civilnej výrobe motorov 6 - 8 tisíc o špeciále ani nehovorím. My sme prežili mladosť na horách a pri výchove mládeže k láske k prírode. Organizovaná turistika bola bohato podporená ako aj iné športy. Aj preto tá doba nebola pre nás tak šedá ako by sa mohlo zdať.
   Samozrejme boli problémy nadávali sme na stranu vládu na rusko na program v telke, rebelovali sme, ale až dnes v porovnaní s tým čo prišlo zo západu vieme doceniť a hodnotiť tú dobu inak ako sme ju videli vtedy, keď sa nám zdala tráva n západe zelenejšia.

   Smazat
  10. 10:07 Pohádky mám jako duchodce (63) rád, ale ty vaše jsou pouze tupý hloupý blábol. Na vše se stály fronty, pokud jste nedal uplatek . Byty za darmo??? člověče vy jste blázem. Družstevní byt mě stál v 84 roce 210 000 plus 3 roky každý měsíc odpracovat 100 hodin. Tak tady nepište bláboly a lži.Píšete, vše bylo kvalitní a co taková Škodovka??? jednu jsem také měl Rapida, do týdne 10 oprav , vy hloupej mudrlante. 10 let jsem žádal o cestu na Západ, nic příslib byl pouze pro vyvolené komouše. A těch vašich 15 a 8 tisíc?? když měl člověk čistého 2 500 až 3 000 tak to byl max. Ach jo.

   Smazat
  11. 4:15 Podle toho co jste všechno měl dokonce 3 auta, tak by jste musel s manželkou vydělávat min. 15 000 měs. což v 70 a 80 letech bylo nereálné. Proto tě dovolím nazvat sprostým lháře. Já to dobu pamatuji moc dobře. Na žádný devizák nebyl nárok!!!!!! LŽEŠ rudý šmejde. A 9:14 Hlavně ty kubánský pomeranče byly " výborné " vy mě kritizujete za lásku k penězum a za co jste to vše CO JSTE MĚL ( POKUD TO JE PRAVDA ) tenkrát koupil??? nevidíte si do huby .Když vše bylo tak super, proč 95% národa ty komouše nechtělo?? Čtyři totálně prolhané vaše příspěvky, tendenčně prolhané.

   Smazat
  12. 15:43 Ty nezapomeň svý dětem říct co ta Varšavská smlouva byla za svinctvo a ne "" záruka bezpečnosti "" troubo.. Nikdy žádný stát NATA nenapadl svého spojence, ale ta tvá var sm. hned 2x. Píšeš zločinci NATO, a co Rus? který ukradl Krym ? co.A to tvé RVHP, kdy nám rusák vyraboval URAN a nezaplatíl ani bezcenný rubl.Jinak z RVHP měl Západ opravdu velkou srandu, pouze třetinová výkonost tohoto spolku, něco si nastuduj než se tady ztrapňovat.A dodatek, dnešní Rusko je pouze špatně přemalovaná firma. Nic mimo velká města se tam nezměnilo, vesnice totálně zaostalé, jeden zdroj vody, kontaminovaný neexistující kanalizací , ale jak píšeš, to tvuj rudej mozek není schopen pochopit.

   Smazat
  13. 12,27
   Krym NIKDY NEBYL SOUČÁST UKRAJINY ty dementní vemeno vychlastaný!
   A Nacistická Armáda Trotlo Okupantů je rozlezlá 75 let po válce v Rajchu,Japonsku,Jižní Koreji PROČ???!!!!Určitě kvůli bezpečnosti výše jmenovaných viď,ty pohádkáři!
   TY SEŠ FAKT CHUJ,JAK FOTR TVŮJ!

   Smazat
  14. 12.27 Přišel jsi na šichtu,
   starostlivý taťko ?!

   Dle tvých reakcí, mužiku, rusky neumíš a v Rusku jsi nikdy nebyl.K tvé spokojenosti stačí to, co ti předžvýká ČT a jí podobné žumpy.
   Komouše a vůbec tzv. levici jsem nikdy nevolil,
   klíči nezvonil a loutce Havlovi netleskal, neboť jsem trochu dříve než ty, starostlivý taťko, pochopil,
   že je to jeden jak druhý - podlézavá chátra rychle přebarvená z Východu na Západ.
   Současné Rusko a především jeho prostý lid vnímám pozitivně, asi proto,že ovládám ruštinu a sleduji tamější dění bez upraveného zprostředkování lokaji ČT. Ale proto ještě nejsem rudý mozek, že nesdílím tvé euroatlantické, nebo evropské hodnoty...
   A to už vůbec nezmiňuji tvou poznámku o ukradeném Krymu, politruci v ČT musí mít z takových myslitelů upřimnou radost.
   Jsi vlastně k politování, takových indoktrinovaných občanů vychovala veřejnoprávní média už celou řadu, vlastně ti není pomoci.

   Smazat
  15. 13:55 Aha, tak ČT podle tebe vše upravuje, ale potom kde sbíráš to tvoje " pravdivé " info, asi z Ruských křišťálově čistých sraček. Potom tě snad i lituji. Rus co slovo to lež viz.poslední dny kdy do světa pouští den co den lež o jeho pruseru s buh ví čím. Ale radiace v okolí " uspěšně " stoupá. A o Krymu mužeš psát do nekonečna své bláboly. Naprostá většina světa označuje anexi Krymu jako za zločin Rusa. To neříká pouze ČT, ale mimo Rusa pomalu celý svět.Ty jseš typiský představitel pojídače ruských lží a polopravd, podle toho taky píšeš své sračky..Uč se dál rusky, budeš to jistě potřebovat až tam odtáhneš. Jinak napiš co je na ČT, tak negativního, špatného. Pokud srovnám info sputnik, aeronet nebo místní NR. tak nevidím na ČT nic špatného. Ty níže jmenované jsou totální žumpa.Tobě není pomoci, žij si svuj kremelský sen dál.

   Smazat
  16. 16:23
   Když vyndáš držku z amianálu a zacneš myslet alespoň jednou buňkou co ti po mejdanech zbyla v lebeni,tak přestaneš mlejt ty ohraný SRAČKY!!!!
   Krym NIKDY UKRAJINĚ NEPATŘIL TY VEMENO DUTÝ,douč se dějiny nebo drž hubu!!!!

   Smazat
  17. 11,45
   Ja konkrétne som dostal byt za 30 000 Kčs. Trojizubový ešte som to stihol pred hadrákom. Tak čo to tu táraš. Bol som v poradovníku 2 roky. Ženin brat bol nejakú dobu asi rok makať v Sýrii ako elektrikár a potom si za zarobené peniaze postavil krásny barák a byt som dostal po ňom.
   Žiadne fronty som nestál.
   Ešte keď som bol chalan stávali sa fronty na mlieko a chleba, ale neskôr už nie. Žil som tú dobu. Úplatky som nikde nedával. Keď žena rodila zašiel som za lekárom ktorý ju mal na starosti a doniesol som flašku lepšieho alkoholu aby dal na ňu pozor ako na prvorodičku.
   A ďalší flaškový úplatok si zapýtali armaďáci keď ma povolai na 2 roku a ja som mal už vybavenú 5 mesačnú vojnu preto že som mal odklad preto že som študoval popri zamestnaní a pracoval v ZŤS na prípravách pre špeciálnu výrobu.
   A tak si oficiéri na vojenskej správe v Žiline zapýtali fľašku koňaku a povolávak stiahli to boli jediné úplatky ktoré som niekedy za komančov niekomu dal.
   Auto som vtedy nemal tak že s autami skúsenosti nemám.
   Ale z horskými vybramami a obuvou všeobecne áno
   U nás na montáži motorov Belaz starí chlapi tých 6 000 zarobili a na špeciáli 8 a viac ja som tam robil, keď že som bol mladé ucho zarobil som len tých 2 000 - 2 400. Môj nástupný plat na dielni pri železnici v Rušňovom depe vo Vrútkach bol 1200 Kčs a keďže som skončil učňovku s vyznamenaním hneď som dostal vyššiu triedu 5 a potom keď som prešiel do ZŤS MArtin dostal som 6 triedu a plat sa mi zvýšil do tých 2 000 - 2 400 Kčs. Neskôr som robil dilenského dispečera majstri mali 7-8 triedy a zarobili okolo tých 4-5 tisíc.
   Nuž ale boli to odborníci.
   Tesne pred nežným hadrom som prešiel k podnikovým hasičom kde som mal hneď cez 3 200 a postupne až 4 000.
   Ešte ako učni sme stretli v depe vo Vrútkach Českého majstra učňovskej výuky ktorý bedákal nad našími slovenskými nástupnými platmi a tvrdil že v Čechách si kluci prijdou po vyučení aj na 3 - 4000 kaček.
   Skúsení kovoobrábači v závode 01 u nás mali bežne 4 tisícové platy. Z montáže Belazov prešiel tak 28 ročný chlapík na montáž tankov a hneď dostal 8 000 Kčs bol to môj dobrý kámoš a ten mi hovoril že stari machri tam dostávajú 10-12 tisíc. Odborníkov platili dobre hlavne tých najskúsenejších. Tam sa nesmel spraviť žiadny prešlap a každí kto tam robil bol vtedy riadne preverený a musel byť v strane. Ja som v strane nikdy nebol a nešiel som po kariére ani po prachoch mňa lákali hory, ale stačilo ísť k pridruženej výrobe kde si chalani prišli na pekné peniaze rýchlo postavali chalupy. Chodili na dva tri týždne do roboty väčšinov do Čiech kde zarobili aj tých od 10 do 15 tisíc. S tými ľuďmi som bol priamo v kontakte najprv sme spolu robili v strojárňach oni šli za lepším zárobkom mne sa týždňovky a dvojtýždňovky nepáčili nechcel som byť od rodiny a radšej som sa uskromnil a bol som každé poobedie doma a cez víkendy na horách.
   Tak že nemám dôvod si vymýšľať.
   Do zahraničia som nechodil len do Rumunska a Poľska. čierne more a exotické Rumunsko nám raz do roka úplne stačilo.
   no ale od nás z dielne sa roboši dostali aj do Juhošky boli s tým behačky a preverovačky ale cestovalo sa.

   Smazat
  18. Upřesnění pro ANONYMNÍHO neználka 12:27:

   Členové NATO Řecko a Turecko se několikrát mezi sebou sekali, Turecko okupuje severní Kypr a zřídilo tam nikým neuznanou Tureckou Kyperskou republiku. Dodnes oba státy - členové NATO - proti sobě silně zbrojí a Řecko to dostalo do hluboké krize, když se zadlužilo u německých bank za nákup německých tanků, ponorek a lodí.

   ZA český uran z Jáchymova a Příbrami platil SSSR ve světových cenách, pravda, byl také monopolním odběratelem rudy. Ale platil a ne raboval. O RVHP, s kterou obchod s uranem neměl moc nic společného, nevíte nic. Ale nadávat spoludiskutujícím, na to jste machr.

   Rozvoj ruských měst a venkova je opravdu pomalejší, než byla naděje, ale postupuje. Embargo na mnoho komodit podpořilo investiční činnost do komodit, typických pro venkov a zemědělství, takže jsou oblasti ruského venkova, kde je velký pokrok patrný.

   Vaše hláška že dnešní Rusko je pouze špatně přemalovaná firma" je trapná propagandistická fráze, která nestojí ani na oněch pískových nohách. Rusko je na rozdíl od Sovětského svazu podstatně menší, s podstatně menší armádou , letectvem i námořnictvem, o hodně demokratičtější, postavené na zcela jiné ideologii. Má s Čínou a bývalým SSSR jedno společné - je to kontinentální velmoc, která si chrání své předpolí proti agresi nejsilnější námořní velmoci, která chce stále ovládnout celou planetu.

   Nadávky a ponižování ostatních si nech. Víš prd, špatně ses učil, jsi nevychovaný a v soukromém životě asi velmi neoblíbený psychouš.

   MM

   Smazat
  19. 19:08 Nebudu rozebírat váš tendenčně prolhaný koment, ale jenom jedno " O HODNĚ DEMOKRATIČTĚJŠÍ " docela jsem se zasmál komiku, zvláště to je vidět dnes ta Ruská " demokracie". Nechápu lidi totálně zblblé Ruskou lživou propagandou.A O TOM URANU SI NĚCO ZJISTĚTE, RUS NEZAPLATIL ANI KOPĚJKU.Dodatek, ta těžba uranu stála stovky mrtvých Českých vlastencu, právě díky takovým jako jste vy, podporovatel totalitniho režimu.

   Smazat
  20. 10,49
   Z hovna bič neupleteš,marně se sneážíš ty amiTROTLE|!

   Smazat
 10. https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rozhovor-s-tomasem-etzlerem-o-demonstracich-v-hongkongu-i-pr/r~8b49505ebdbf11e9bb450cc47ab5f122/

  Co vy na to, rusko-čínští rudí přiblblíci?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Komu to píšeš, ty barvoslepý pitomo?

   Smazat
  2. 11:26 Nás vaše proti Čínská západní propaganda nezajímá západní poskoku.

   Smazat
 11. Dnešní Rusko je neštěstí pro celý svět. Zvláště dnes, kdy není pomalu dne aby se nepsalo o nějakém globálním pruseru v Rusku.A o té jejich pověstné " DEMOKRACII " už ví taky celý svět. Z Putina, se ve světě stal nevěrohodný politik, zvlášte po anexi Krymu. Dnes, kdy potlačuje poklidné demonstrace, včetně nesmyslného odebírání dětí( JAK V NACISTICKÉM NĚMECKU )tak tímto už ztrácí podpuru i v Rusku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:14 Dejte pozor ať vám nepraskne žilka.

   Smazat
  2. Jenom žilka? Ten blbec u počítače chcípe hlady! nemá co žrát, invalidní důchod na palici ještě nepřišel, a on se musí něčím zabavit. Píše ty sračky aby ostatní nasral, a má z toho bžundu. Jenže mu tak jako tak kručí v žaludku, a ani chlast už dneska žádnej nemá.Jenom ještě pár těch prášků na komplexy a deprese, ale ty si musí šetřit.Proto tady diskuze zalévá splaškama, kýbl splašků má po ruce vždycky, jeho smradlavé doupě totiž nemá WC.

   Smazat
  3. A Ty (12:14) jsi neštěstím pro všechny. V.J.H.

   Smazat
  4. 14:14..mýlíte se. On 12:14 je mladý,hloupý,inkluzí zasažený a pracuje určitě v neziskovce .Jinak by se neuživil.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 9,29
   Copak,delirium pominulo,tak tady zase šnorchluješ ty havlopravdolásko zbytečná????

   Smazat
 12. 12,14
  Kříženec mouchy a komára v akci.....pořád na HOVNĚ a svému okolí PIJE KREV!.-)

  OdpovědětSmazat
 13. Pan Flaška má jednostranné myšlení. Stačí přečíst název jeho bloku, případně dvě věty jeho článku a dost dobře se dá odhadnout pokračování. Nicméně je dobré jeho výtvory číst, alespoň člověk ví, co od něho a jemu podobně smýšlejícím očekávat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pohádkový televizní vodník Barbora měl také jednostranné myšlení... když se zlobil, že se jmenuje jako ženská... Podle České televize mu pomohlo přejmenování.

   PS Sám Václav Havel prý miloval flašku více, než ženu... umřel.

   Smazat
 14. Tak se na to zaostalé Rusko podívej trotle: https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=wnznPclsZxc
  http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/2607-reportaz-z-ruska-putin-je-pro-rusy-druhy-taticek-masaryk-a-pouze-se-boji-ze-je-nato-zacne-bombardovat-jako-jugoslavii
  Nejlepší programátor podle google pochází z Ruska ..a vyhrál už kolikrát? https://rusvesna.su/news/1565543374

  OdpovědětSmazat
 15. Protesty mimomoskovskej opozície

  Екатеринбург — 1000 — 0,07% (Jekaterinburg - 1 485 000 - )
  Хабаровск — 500 — 0,08% (Chabarovsk - 577 000)
  Новосибирск — 350 — 0,02% (Novosibirsk - 1 618 000)
  Омск — 200 — 0,02% (Omsk - 1 172 000)
  Томск — 100 — 0,02% (Tomsk - 573 000)
  Ижевск — 100 — 0,02% (Iževsk - 628 000)
  Тюмень — 70 — 0,01% (Ťumeň - 788 000)
  Иркутск — 50 — 0,01% (Irkutsk - 587 000)
  Казань — 50 — 0,00...% (Kazaň - 1 243 000)
  Кемерово — 15 — 0,00...% (Kemerovo - 520 000)
  Красноярск — 15 — 0,00...% (Krasnojarsk - 1 090 000)
  Уфа — 15 — 0,00...% (Ufa - 1 062 000)
  Саранск — 11 — 0,00...% (Saransk - 297 000)
  Владивосток — 8 — 0,00...% (Vladivostok - 622 000)
  Псков — 1 — 0,00...% (Pskov - 195 000)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z voleb do moskevského parlamentu pokus zoufalců o zburcování Ruska na liberální revoluci. Největší švanda je v tom, že mezi nimi byli i penzisté s rudými prapory, kteří si zjevně neuvědomovali, o co kráčí. Vlastně už je jedno, o co šlo v původní demonstraci. Proč se ještě nedemonstruje na Letné za svobodné volby v Rusku? Tj. za okamžité odstranění Putina a jeho krvavé kliky a umožnění vstupu demokratů do vládních budov a Kremlu. A samozřejmě za okamžité vpuštění těch správných poradců to těchže prostor.

   Tak jako tomu bylo v '93, kdy Kozyrev přijímal i obyčejné asistenty Armády spásy v devadesáti stupňovém předklonu. Pět let 147 milionu lidí fackovala hanba, když se na to dívali. Pak konečně zvolili jiné řízky a Rusko se opět stalo Ruskem.

   Smazat
  2. 18:01 Chudáku, chartistu bylo taky pouhejch několik desítek a tu rudou špinavou hydru s jeden a pul milionem soudruhu, poslali do pr..čic.

   Smazat
  3. Ale Československo nie to isté čo Rusko
   Tam urobiť vládny prevrat a farebnú revolúciu financovanú západom nebude tak ľahké.
   Putin sa poučil videl nedávno ako to fungovalo vo Venezuele iste si s lúzou preferujúcou západné hovnoty poradí

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 11,38
   A teď nám tady prozraď:CO VLASTNĚ VŮBEC CHÁPEŠ?!.-)

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 11:38
   O akom zločineckom režime to hovoríš? V Rusku sa toho zmenilo veľmi moc. Rusko v hipersonických technológiách predstihlo USA. Už to hovorí jasnou rečou za všetko. Rusko neustále nakupuje za Americké doláre zlato a ich zlaté rezervy sa šplhajú k 2 300 tonám. Rusko sa stalo potravinovo sebestačné a sú druhým najväčším vývozcom obilia na svete. Sú najväčším vývozcom zemného plynu, prezbrojili armádu a zastabilizovali situáciu v Sýrii, kde armáda momentálne čistí Idlíb od proamerických militantov.
   Putin toho urobil pre Rusko veľa hlavne nedovolil odpredať a privatizovať plynárenský a ropný priemysel a ťažba distribúcia a predaj ostala v štátnych rukách. Obnovil Ruský kozmický program. Čoskoro bude hotová nová Ruská kozmická loď Federácia.V tomto roku má rusko za sebou už viac ako 11 úspešných štartov rakiet na obežnú dráhu, dokončuje sa kozmodrom Vostočnyj, dokončila sa stavba Krymského mosta spolu s novou železnicov a elektrárňami. Rusko nestagnuje napreduje i s novými technológiami.

   Smazat
  9. 11:38,13:08 Dvořáku, sám nemáš rád CENZURU druhých, ale tady mažeš příspěvky, které pouka¨zují na fakta, které tu rudý parchant bez duvodu mažeš. Jseš opravdu typický představitel rudých zločincu, jak vy rudí mužete lidem říkat co je pravda. Pravda u vás je to co hlásáte pouze vy hnus.

   Smazat
  10. 10,38
   Tak co tady ty spaltnino z havlosračem pořád remcáš????Táhni čmárat na Blicí listy,tam tě Čulík pochválí!!!!!!

   Smazat
  11. 10:38
   I kdyby byl pan Dvořák přesně to, co o něm píšeš, tak by se nijak nelišil od tebe. O faktech nevíš zjevně vůbec nic, nejradši bys jiné názory zakázal a umlčel, a pravda je pro tebe pouze to, co vyhovuje tobě, nebo co je tvůj zahnilý minimozeček schopen pochopit. Zameť si před vlastním prahem, nemyslící liberální ostudo.

   Rudý škorpión

   Smazat
  12. 16:27 Velice se mýlíš strejdo, já snad někoho mažu? ,nebo někoho zakázal, umlčel, něco takového jsem psal. Vidím že tvuj vymletý mozek nedokáže pochopit psané slovo, tak příště uděláš lépe pokud budeš držet hub... usta.Ty mě napiš o těch tvých faktech troubo.

   Smazat
  13. 16:58
   Vidíš akorát to, že nechápeš slova jiných, což je tvůj problém, ne problém mě nebo někoho jiného.
   Vysvětlovat ti něco nemá smysl, stejně by to tvůj zhnilý minimozeček nepochopil. Co budu nebo nebudu držet si rozhodnu sám a nemyslící hňup jako ty do toho nemá co mluvit.

   Rudý škorpión

   Smazat
 16. 18:01
  Ještě,že jste ten amikomparz vůbec našel☺

  OdpovědětSmazat
 17. Je zajímavé jaká prorocká slova pronesl více než před 100 lety říšský vůdce Bismarck : " Rusko bude poraženo teprve tenkrát , až bude od něho odtržena Ukrajina .Pak je třeba tuto zemi rozeštvat postavit tam bratra proti bratrovi , otce proti synovi . Všechno ostatní je už jen otázkou času ." Asi už tenkrát věděl co říká a proč to říká . Západní jestřábi jeho odkaz plní svědomitě , protože moc dobře vědí že bez ruského přírodního bohatství nepřežijí . To svoje už dávno vyrabovali a není už kde krást .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:36 už vám to jednou s tou Ukrajinou vymluvili. Tou dobou žádný takový útvar neexistoval.

   Smazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:38
   To je nepublikovaný scénář Havlova Alkoholového Poblouznění????

   Smazat
  2. 18:38 to je doopravdy třeskutý humor,komiku.

   Smazat
  3. Smutný pokus o humor:-)
   Rusko má hipersonické rakety, na západe ich ešte nemajú sú ešte len vo fáze vývoja.
   Tak že ten Ruský autobusák vás zasa prechcal:-)

   Smazat
  4. 10.21 Možná to tak je, ale Ruský duchodce reje držkou zem, na rozdíl od toho Západního který žije v blahobytu. To už naši duchodci se mají 3x lépe jak Ruský ty troubo.Všk to nebude dlouho trvat a rusák se zase uzbrojí, těch pruseru za poslední dny tomu nasvědčují !!!

   Smazat
  5. 11,29
   U hlupáků jazyk předhání myšlenku!

   Smazat
  6. Dôchodca tu u nás ryje držkov do zeme rovnako tak neni o čom diskutovať. Naši dôchodcovia nemajú ani na lieky. Kto na západe žije v blahobyte, kto u nás žije v blahobyte? Za Putina sa niekoľkonásobne zdvyhla životná úroveň Rusov. Za JElcina Rusi demograficky vymierali a tento demografický úpadok Putin zastavil.

   Smazat
  7. 16:18 Hloupejm po lopatě. Ruský prum. duchod v přepočtu 4 900 kč, Český od ledna bude 13 200 kč,A na tom " zlém " Západě činí 32 300. Pokud umíte počítat, tak jednoznačně vychází nejhuř vaše oblíbené Rusko. Nevím jak u vás v Čubolsku, ale u nás pokud zaplatíte 2 500 za léky, tak vám stát přeplatek vrací, myslím duchodce. Trochu něco načtěte, ať nejste za vola.Vše lehce dohledatelné.

   Smazat
  8. 17:29
   A kdepak jsi tu VZÁCNOU HOVADINU VYČETL????Pochlub se,ať víme,který údaje jsou ty správný!!!!!
   U nás je průměrný plaz 36000hrubého....kdo na něj na severu Čech a severu Moravy po zničení tamního průmyslu ty čuráčí mladé dosáhne????!!!!

   Smazat
  9. 17:46 Nevzdělané hovado jako ty určitě ne. Proč se chlubíš svojí hloupostí. Normální lidé jako já mají 50 000 a vic troubo.Jinak ty udaje jsou běžně k dispozici.lulane smajlíku.

   Smazat
  10. 10,32
   Nauč se rozumět psanému ty čuráku zděšenej!!!!!!
   Píšu o PRŮMĚRNÝM PLATU a ne,že já mám tolik a tolik.A kde ty lemple línej tady neustále trolící bys přišel k padesáti papouchům????!!!!
   Lead by tě platila amižumpa za ty tvoje neskutečný sračky nebo děláš podržtašku v neziskovce oude vygumovanej!!!!.-D

   Smazat
  11. 17,19
   V Rusku sú iné ceny potravín energií benzínu všetko je tam podstatne lacnejšie tak že to takto porovnávať nemôžeš.

   Smazat
  12. 10:32 ty vole budeš asi z prahé. a jako drogspeed s
   50 000 ? to je slabší !

   Smazat
  13. 2:43 Benzín je lacinější, ale toho se nikdo nenají. Potraviny vzhledem k podstatně nižším příjmum v Rusku jak duchodcu tak prac. jsou podstatně dražší než u nás.

   Smazat
 19. 18:36
  Obávám se kolego,že tyhle slova Bismarck neřekl;-(

  OdpovědětSmazat
 20. Flaška-nomen-omen

  OdpovědětSmazat
 21. Hloupost lidská je nekonečně velká 18:38

  OdpovědětSmazat
 22. Každý má svou zkušenost, nezapomenu na debatu v hospodé, kde jsem s kamarády propíjel svou 1.výplatu absolventaVŠ (1200hrubého). Od sousedního stolu se ozvalo - Za to robiš ? Já som za ňů jel taxikom s kamošema do KV hotela Pupp sa ožrať.- Taky jsem za totáče žil v jiném prostoru.

  OdpovědětSmazat
 23. Mám radost, že se zřejmě tady nikdo nedívá na "českou tele vizi". Protože by si musel všimnout co se tam v onu dobu dělo.
  Čekal jsem na jedenáctou večer abych spolkl antibio a jen náhodou jsem přepl na tu žumpu 24.
  A co nevidím. Náš nejlepší, hned po panu Moravcové, ocelový
  Železný tam měl jistého "sena tora" Hampla.
  Téma, jak jinak Rusko a Putin. Konkrétně situace na nepovolené demonstraci v Moskvě.
  Ježíši, co ten Hampl tam předváděl, to stálo za všecky prachy.
  Málem tam brečel, lamentoval, jak ti policajti tak hrozně zacházejí s pokojnými občany. Už jsem se lek, že si to vzhledem ke stavu zřejmé podnapilosti spletl s Paříži či
  Barcelonou. Ale ne. Na závěr nebyl schopen ani pojmenovat svého oponenta v "diskusi", poslance SPD Holíka, který se ho
  zeptal zda tam osobně byl, nebo jen čerpá s materiálů žumpy 24, případně toho přizdisráče ze žumpy Karase, dočasně v Rusku.
  Divím se rusům, že toho "nezávilého" už dávno neposlali domů.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.