Reklama

sobota 24. srpna 2019

Jiří Paroubek: Bijec rudých z Prahy 6

Počmáraná socha maršála Koněva
Jiří Paroubek
24.8.2019 VašeVěc
Sochu maršála Koněva zase někdo polil rudou barvou. Stalo se tak ke zřejmému potěšení starosty Prahy 6 Koláře. Tento muž z obskurní, pomalu končící a zcela rozvařené TOP 09, se, jak se zdá, pokouší o výlety do historie i do vysoké politiky. Tím pádem nedělá, co by jako starosta dělat měl.


Poté, co se dozvěděl, tedy oficiálně dozvěděl (myslím, že to věděl tak nějak předem), že byl pomník osvoboditele Prahy, maršála Koněva, znovu polit rudou barvou, neváhal sdělit, že „má pro pachatele pochopení“. Mluvčí městské policie pokrytecky sdělil, že bylo zahájeno pátrání po pachateli trestného činu spočívajícího v poškození cizí věci. Jsem si naprosto jistý, že policie nic a nikoho nevypátrá. Ostatně je podivné, že kolem památníku, tedy sochy maršála, nebylo umístěno pár kamer, na základě jejichž nahrávek by bylo poměrně snadné identifikovat pachatele.

Pan starosta se ovšem pustil do ještě horších blábolů. Dává do souvislosti tento vandalský čin s tím „co se děje o pár kilometrů dál na Hradě…“. Podle starosty je vlastně prezident ten, „…kdo nutí svým jednáním vandaly k tomuto činu…“. Nevím, co Miloš Zeman udělal takového, že to způsobilo v nějakém slabém mozku potřebu uskutečnit vandalský čin. Kromě toho, k soše maršála Koněva byla před časem umístěna dodatečná deska s nápisem, kde se kromě konstatování, že má na svědomí osvobození Prahy v roce 1945, hovoří také o maršálově podílu na potlačení maďarského povstání v roce 1956 i na výstavbě Berlínské zdi v roce 1961. To bych považoval za dostačující pro všechny rusožrouty a komunistožrouty.

Kdyby nebylo Rudé armády v období II. světové války, jako rozhodující vojenské síly protifašistické koalice, český národ by dnes asi vůbec neexistoval. Možná v nějakém skanzenu na Sibiři by pár přeživších Čechů ještě hovořilo česky. Část národa by čekala po vítězství nacistů ve válce fyzická likvidace, další část poněmčení a ještě další část vyvezení na Sibiř. To jsou historická fakta, která nelze zpochybnit asi tak, jako nelze zpochybnit holocaust židů. Prostě nacisté měli konečné řešení české otázky připraveno až po vítězství ve válce. Samozřejmě, že komunistická diktatura nebyla nic, co bych chtěl obhajovat. Ale neznamenala ve svém celku ohrožení existence českého národa.

Pan starosta Prahy 6 by měl zanechat exkurzů, ostatně nepříliš zdařených, do české historie či exkurzů, opět nepříliš zdařených, do vysoké politiky. Chci mu jen připomenout, že prezident Zeman se podle relevantních průzkumů veřejného mínění těší podpoře 57% českých občanů... Rada MČ Prahy 6 by měla větší pozornost věnovat tomu, na co zapomíná. Modernizaci škol, údržbě zeleně, vytváření nových míst v domovech pro seniory. To také znamená, nepouštět se do srandovních sporů se státem o zámeček ve Veleslavíně apod. Prostě, ševče, drž se svého kopyta!

- - -


214 komentářů :

 1. Konev se podilel na krvavem potlaceni Madaru v r.1956 a take byl jednim z hlavnich planovacu vpadu ruskych bolseviku do Ceskoslovenska v r.68.
  Takze napisy a ruda barva na jeho pomniku sedi.
  Je zajimave, ze na jinych pomnikach Rude armady tohle neuvidite. A proto je kazdemu jasne, ze Konev ma na svych rukach krev.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koněv s okupací Československa neměl nic společného. Byl v té době už dávno v penzi. On vadí, protože to byl on a ne sadista Paton, kdo v roce 1945 osvobodil Čechy.

   Smazat
  2. "Krvavo potlačili." Hmm... Čo som čítal, Maďari za vojny v ZSSR, to bol i na vtedajšie pomery na okupovanom území taký extrém, že sovietski vojaci nemcov brali do zajatia a maďarov nie, strieľali na fleku. Čo mali v Moskve robiť, čakať kým to neprevezmú tí, čo ich nedobili kdesi pri Voroneži? Bolo desať rokov po vojne, tak povediac, jazvy ešte nevybledli. Dali maďarom "v rožu," do krvi... a potom už sedeli ticho, a bolo dobre. Vlastne, pre všetkých naokolo dobre,ČSR vrátane.
   RChPz

   Smazat
  3. V Maďarsku v roce 1956 začai vraždit fašisti, které amnestoval Imre Nagy. Začali štvanici na komunisty, vraždili policisty a vojáky. Bohužel, o tomhle detailu kontrarevoluce se nepíše a nemluví.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 9:05

   On není bezmozek jako vy, dokáže si o tom zjistit informace i z jiných zdrojů, než jsou tlampače současné propagandy.
   V Maďarsku byl rozpoután bestiální teror nejhrubšího zrna, v němž byli ubíjeni a upalováni lidé na ulici. Možná v západní "svobodě a demokracii" to je normální styl života, ale v zemích socialistické soustavy jsme na něco takového nebyli zvyklí a zvykat jsme si nechtěli. Bylo logickým a přirozeným krokem tyto vraždící stvůry zastavit, což bylo úspěšně splněno.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 9:05
   http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
  8. Pro 9:04.Taky se nikde nepíše o množství balónu s tiskovinami vyzývající k povstání a vraždění komunistů, které k nám posílali amíci. Kolik lidí také dav uštval v r. 68-manželku Koldera hnali nahou naši lidé.A myslíte si, že dnešní demokraté plni nenávist by si nesmlsli v krvavé řeži? Holt slabý národ a vždy se najdou lidé, kteří udělají cokoliv pro ten kus žvance. A je těch příkladů dnes přehršle.

   Smazat
  9. Toto může vypustit jen dement, který se za svoje názory asi stydí. Asi to někde slyšel. Vymytých mozků máme hodně.

   Smazat
  10. Je už přímo typické,

   že nejvíce protiruských štváčů a nynějších proamerických lokajů, pochází z generace, jejíž názory zformovalo spacákové politbyro České televize a české školství. (Potlesk, prosím ! )

   Pan starosta Mgr.Ondřej Kolář je klasickým představitelem této generace s vymytými mozky,
   pro které je současná Ruská federace totožná s tehdejším SSSR a vůbec bych se nedivil,kdyby za vpád
   vojsk v r.68 obvinili i Putina, kterému bylo 16 let.

   Zcela dostačující pro mě už bylo, když jsem se podíval na stránky radnice Ph 6, kde je, mj. i foto tohoto ubožáka,který se tak bravurně orientuje v tom, koho je třeba chválit a koho nenávidět.

   NIC nového, pane Novák, kam vítr,tam plášť...


   Smazat
  11. Mně to teda jasné není. Koněv osvobodil Prahu a zabránil tomu, aby dopadla jako Varšava. Proto je v Praze po zásluze Koněvův pomník a proto tam byla jeho pamětní deska. Bohužel dnes Prahu ovládli dementi, kterým nic neříkají slova vděčnost a historická paměť.

   Smazat
  12. 7.55 ale uvidíte, dokonce i na památníku v Polsku. Přitom není Koněva.

   Smazat
 2. A ty ses narodil v roce 99, jinak si takovou stupiditu neumím vysvětlit. Historie sahá dál, než tvůj pokus o uvažování, souvislostí, znalostí. Tak sklapni blbe.

  OdpovědětSmazat
 3. 7:55
  AMIOKUPANTY slibovali Maďarsku POMOC A SKUTEK UTEK!!!!!!!Ty exhortyovce kolaborantský měl RUS zamést pod zem!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 8;31
   Až po tobě ty untermensch!!!!

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/8655-kam-zmizela-deska-marsala-koneva-ze-staromestske-radnice-kdo-nas-tedy-vlastne-osvobodil-pokus-o-prepsani-historie-nebo-jen-technicky-zadrhel-nazory-historiku-hovori-jasne

   https://www.rozhlas.cz/bitvaorozhlas/fronta/_zprava/ruda-armada-v-praze-opozdene-osvobozeni--1468333

   Smazat
  3. 9:08

   Ostudná deska šla tam kam patří, na smetiště. Připravuje se nová, kde bude poděkování americké armádě za osvobození vlasti před bolševistickými nacisty. A hlavně tam bude vzpomínka na pravé osvoboditele - armádu generála Buňačenka, který zabíjel bolševiky ve velkém. Čest jejich památce! Bohužel, už nezvládl vpád rudé hordy a my jsme padli po její krvavý režim.

   Smazat
  4. 10:56
   To je novinka! Tak Prahu osvobodili Američani, a němečtí nacisté byli bolševici? Co vás dnes v tom pokleslém školství učí, na to nemá ani osazenstvo blázinců. Jsi ukázkou práce zfanatizovaných slouhů slouhů, kteří se neštítí žádné špíny. Bez osvobození Prahy Rudou armádou před zvrhlým Hitlerovským Německem, bys snad ani neexistoval, a plakali by jenom strůjci zla.

   Smazat
 5. Hanba vedení radnice Prahy 6!
  Velký dík občanům Dejvic za snahu tu ostudu napravit:
  https://www.hoppner.cz/nenavistne-utoky-na-symboly-osvobozeni-prahy-se-vymykaji-kontrole-radnice-brani-obcanum-dejvic-pri-vycisteni-zhanobeneho-pomniku-marsala-koneva-jiz-je-tam-vsak-napis-ave-marsalovi-konevovi/#.XWDZuW5uI2w

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kéž by napadlo pana Miloslava Černého, který iniciativně vyčistil čmárnice na Karlově mostě, počínat si stejně iniciativně a očistit Koněvovu sochu. Tady nejde o politiku, tady jde o slušnost. Hanobit sochy je ostudné a hloupé. Pan starosta Prahy 6 očekává zřejmě pochvalu od nějakého dosud žijícího nacistického potentáta. Svůj k svému.

   Smazat
  2. Soudruhu, byl byste ochoten se takhle prát i za sochu Reinharda Heydricha? Jelikož ten narozdíl od Koněva nezdevastoval půl Česka, Prahu nezničil nálety a střelbou, a narozdíl od Koněva nejsou za ním nevinné oběti. Heydrich taktéž nezpůsobil uvrhnutí jedné středoevropské velmoci ( Maďarska ) do středověku. Koněv tohle vše udělal. A to vše ve jménu zvrácené ideologie.

   Smazat
 6. Konevova role v Madarsku 1956:

  Síly obou stran byly značně nevyrovnané, zatímco Sověti měli skvělou výzbroj a podporu letectva, Maďaři hrdě bojovali všemi prostředky, které mohli sehnat, bez jakékoliv podpory. V hlavním městě padlo kolem 2 500 osob a po celé zemi ještě 3 000 dalších. Dále bylo více jak 16 tisíc lidí zraněno. Jako odvetu za zápalné láhve sovětské pancéřové jednotky rovnaly se zemí domy, ze kterých docházelo k útokům. Rusové pustošili celé čtvrti, o kterých se domnívali, že se tam skrývají povstalci. Tímto způsobem byly zničeny stovky domů, především v dělnických čtvrtích - kolébce povstání.[15] A pro dobytí Budapešti musela sovětská vojska dokonce nasadit i tehdy nejmodernější proudové stíhačky MiG-15.

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Maďarské_povstání

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.hoppner.cz/osvobodila-prahu-antifa-primator-hrib-prepisuje-dejiny-arogance-ze-ktere-mrazi-fakta-prahu-osvobodila-ruda-armada-nemecke-tanky-rychle-vyridila-dobova-nahravka-ceskoslovenskeh/#.XWDiqW5uI2w

   Smazat
  2. Debile, tu debilní wikipedii si strč do pr*ele, všechno bylo jinak.

   Maďarské povstání mělo dvě fáze, do první se Rusové nevměšovali, dali možnost samotným Maďarům, aby si ten problém vyřešili sami.
   Když to sami Maďaři nezvládli a došlo k teroru, tak Rusové humanitárně (podobně dnešnímu západnímu "humanitarismu") zasáhli a teroristy zlikvidovali.
   To je celé debilové, co děláte z maďarských teroristů podporovaných západem mučedníky ..

   Podobně se lze dívat na všechna "povstání" v "táboře socialismu", nejdříve dostali možnost povstalí pomatenci, když to nezvládli, tak Rus humanitárně zasáhl ...

   Smazat
  3. 9:30 Vsechno v Rusku bylo jinak. I ta rijnova revoluce byla v listopadu a Lenin se ve skutecnosti jmenoval Uljanov:-)

   Smazat
  4. 9:55
   Stejná,jak o byl Hitler Šikelgruber a žid ty chudinko tupá!!!!

   Smazat
  5. 9:30

   V Maďarsku to bylo stejné jako tady v '68, jen Maďaři bojovali. Tam povstání lidu utopili Rusáci doslova v krvi. Krev byla všude. Nebylo zřídkavostí vidět mrtvoly na ulicích, zdevastované kulturní památky, děti pověšené po stromech, vypálené nemocnice... Dodnes se pohřešuje okolo 12 tisíc lidí, přez 600 tisíc jich bylo zabito nebo umučeno, kvetoucí země se v HDP propadla o 95% a nastal hlad. Tehdy umřelo dalších čtvrt milionu Maďarů. 3,5 milionů uprchlo na Západ, většinou to byly klíčové postavy maďarské vědy a ekonomiky. Tím se Maďarsko propadalo ještě hlouběji, až přišel bankrot.

   Maďarsko svého času bývalo kvetoucí zemí, která světu dala 12 nositelů Nobelovy ceny za fyziku, chemii a matematiku, dva nobelisty za literaturu, jednoho za ekonomii. V USA je žertem označovali za mimozemšťany, jelikož na tamní malou populaci to bylo naprosto nevídané. Maďarsko bylo spolu s Vídní centrem Střední Evropy, tamní univerzity měly výjimečný kredit, stejně tak i kultura, banky, průmysl, výzkum... Vidíte to na tváři měst a tamní velkolepé architektury. Po pouhých 30ti letech ruské nadvlády bylo všemu konec, a těsně před pádem východního bloku se již jednalo o nevýraznou, šedou postkomunistickou zemi.

   Lze jednoznačně potvrdit, že ruský vpád do Maďarska a následný teror znamenal nezvratný úpadek této výjimečné země, jakou jsme znali po staletí. A tak je tomu všude, kam se upřímí pozornost těchto barbarů.

   Smazat
  6. Nejdřív začali vraždit maďarští " povstalci " !

   Smazat
  7. 11.49 Píšete pohádky, vhodné tak pro naše inkluzivní školství k výchově debílků ..

   Jaképak povstání lidu ? Lidu to bylo u pr*ele.
   V Maďarsku pohrobci horthyovských fašistů podporovaní siozápadem vyprovokovali teror proti komunistům, tak dostali o co si koledovali ..
   A u nás ? máte pravdu, to samé pořád dokola ..

   Smazat
  8. 11:49
   Troubo, tam právě krev tekla proudem, když se do toho vložili na žádost Maďarské vlády Sověti. Bestiálně vraždící pakáž umravnili a to tak důrazně, že od té doby už byl klid.
   http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
  9. Soudruzi překrucovači historie! Vy si opravdu myslíte, že vám ty vaše lži někdo dneska ještě sežere? V dokumentech jasně můžete vidět, i podle vzpomínek pamětníků, co se stalo. Maďarsko bylo odhodláno k reformám a obrátilo se k Západu. Taktéž dostali varování z Moskvy. Jenže oni se neposrali a pokračovali. Takže tam vtrhla ruská armáda a začalo bombardování, střelba, čistky. Maďaři se nevzdali a vzali zbraně do rukou. Tím ruský teror narostl do úděsné podoby. Celé rodiny byly vyvlečené z domů a postřílené, upalovaly se malé děti, zabíjelo se jen tak z žertu přímo v ulicích. Pamatuju se jak volal maďarský rozhlas na pomoc Západní země, jenže oni nepřijeli, podobně jako nepřijeli k nám.

   Smazat
  10. 11:49 to sice barvitě popisuje, ale nebyl tam a o "maďarském povstání" ví velké nic. Lže. Nemůže doložit ani nějakou protisovětskou literaturou. Takhle se hochu propaganda nedělá. Dobrá propaganda musí vyhcázet alespoň z části z faktů.
   Pravdě blíž jsou diskutující, kteří popisují dvě fáze "povestání" a definují vraždící horthyovce a Bílé šípy.
   14:09 už píše jen zběsilosti hodné kreténa. S historií to nemá nic společného, jen záchvat sadismu nasunutý do kabátu morálního odsudku. Ale věcně blábol a lež.

   Smazat
  11. 14:09

   To jsou skutečně podivné "reformy":
   http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Můžete prosím svou dojmologii podepřít ještě něčím jiným, než svými úchylnými dojmy?

   Smazat
  12. 16:31

   S tím bolševickým plátkem financovaným ruskou ambasádou se můžete jít předvádět akorát tak do ústavu pro mentálně retardované. Nám ostatním stačí i obyčejná Wikipedie, nebo naučně populární dokumenty, kterých bylo natočeno za těch 30 let kvanta. Velmi dobrý je román od László Gyarfáse, v podstatě autobiografický, kde popisuje svoje zážitky z Budapešti od konce války do konce 50.let. Jinak v maďarském tisku toho najdete kvanta, nebuďte takový osel a zkuste google translator.

   Smazat
  13. 8:54 Potom přišel Vietnam a další mírotvorné mise bez obětí slušných lidí. Do dne to už bude pár milionu lidí. Doma měly apartheid do 68 roku. Vzor šíření demokracie MADE IN JUSEJ.

   Smazat
  14. 8:54 na městském bojišti se totiž proudové stihačky, byť by to byly blbé sovětské MIGy, mimořádně osvědčují.

   Smazat
 7. Většina zde vystupujících !expertů! si nevidí ani na špičku nosu. Díky SSSR jsme udrželi 40 roků mír.Díky zmrdům jako Jelcin a Gorbačov se Německu podařilo dokončit ekonomicky výhru ve 2. sv. válce a my jsme obyčejnou kolonií. Slaboši se vždy snaží ničit památníky historie.V době současné se jen předvádějí, aby se zviditelnili, protože jinak nic neumějí.Tak jako mezi právníky historyky a dalšími humanitními obory co osoba, to jiný názor. I historii píší především vítězové vždy ve prospěch současných vládců.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemecka spolkova republika byla ekonomicky nesrovnatelna se Sovetskym svazem davno pred r.89. Jelcin s Gorbacovem nemuseli nic dokoncovat.
   V NSR byly plne obchody, zatimco v SSSR bylo v obchodech prazdno.
   Tak tady nepiste tyhle blaboly.

   Smazat
  2. Nic Jste nepochopil, hlavně když máte plnou dršku.

   Smazat
  3. SSSR musel udržovat obrovskou armádu , NSR ne , také devastace za války byla v SSSR daleko větší , navíc Němci měli ulité peníze a zlato ve Švýcarsku a pomoc od USA !

   Smazat
  4. V sovětských obchodech nebylo prázdno, ale mnoho komodit v nich chybělo.

   Smazat
  5. 9:04

   "V SSSR bylo v obchodech prázdno".

   Ano, ale až po rozjetí Gorbačovovy perestrojky a s postupem času to došlo až tak daleko, že za Jelcina se museli lidé opět, po mnoha desítkách let, začít spoléhat na samozásobitelství, jež pamatovali jen ti nejstarší.

   Smazat
  6. Těší mě, jak hodně "znalců SSSR" ví jak tam bylo. Jen se jeďte podívat do míst na severu v ČR a budete jen žasnout. Banány máme, ale jsou většinou "černé", ty už Němci nechtějí. Nabízí se zboží, které je nekvalitní a předražené. Např. mléko MADETA, fialový hnus.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. My se máme,30let po HADRÁKU žerem na povel EU Pšonský pOtraviny obohacený posypovou solí, ty vemeno z kachny!!!!!!

   Smazat
  9. 11:14

   Kachna má vemeno? Ale no ták, soudruhu, zřejmě jste chyběl na hodinách VUMLu o úspěších JZD. Jděte si to zopakovat, ať neplácáte zas úplné hlouposti, kterým se zasměje můj dvouletý synek.

   Smazat
  10. 11:22
   To vemeno z kachny je stejný,jako to,že ty seš Ynteligentní.....prostě jen takovej slovnickej obrat!!!!
   A ten syn je tvůj nebo.soused před třemi lety přišel půjčit sůl??!!!!☺

   Smazat
  11. Takový 9:04 atd. měří úroveň života plnými obchody lecjakého haraburdí, pozlátka k ničemu a náhražkových potravin. Zkrátka primitiv. Prodá se, jak kdysi africký domorodec, za korálky.

   Smazat
 8. NSR byla s Ruskem nesrovnatelá....TOLIK ZASRANEJCH NACISTŮ A BANDEROSVINÍ PODPOROVANÝCH AMIOKUPANTY RUS OPRAVDU NEMĚL!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 10. Příšte se přihlásím k znovu polítí tohoto zločince,ale nejlepší by bylo zbourat, vyvézt někam jako štěrk a postavit sochu našeho velikána pana Václava Havla. To by byla adekvátní odpověď ruské špíně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ostudo lidí 9:45, a vedle toho "velikána" jeho milenku:
   https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/616905/zemrela-havlova-75-milenka-anna-kohoutova-87-kvuli-ni-se-malem-rozvedl.html

   Smazat
  2. 9:58 Vy jste své manželce nikdy nezahnul? Pokud ne, tak vás lituji.

   Smazat
  3. 10;12
   Tak jdi pro manželku Karla a zahni jí s Frantou!!!!!☺

   Smazat
  4. 9:45

   Namísto Koneva bude památník na ruskou okupaci 1945 - 1990. Zde budou vypočteny všechny ruské zločiny, kterých se v Praze dopustili, jen se to musí probrat s historiky. V každém případě budeme pamatovat i na genocidu našich německých spoluobčanů a vraždy německých vojáků, kterých se dopouštěli, stejně tak bombardování, střelbu a samozřejmě zvěrstva z roku 1968. Nezapomeneme ani na roky, kdy se nestřílelo a kdy Prahu zcela ovládli.

   President Havel bude mít sochu v centru, ale ještě jsme se přesně nerozhodli, kde a jakou. Nejpravděpodobněji někde v dolní části Václavského náměstí a v nadživotní velikosti.

   Na Žizkov připravujeme výstavbu muzea o útlaku Česka ze strany Ruska, a to v celé historii. Tedy bude zde i expozice ze Slavkova, kde se ruská garda dopouštěla neslýchaných zločinů, i politický a kulturní tlak od carů až po současnost.

   Smazat
  5. 11:13 Pokud bude zbíka na tyto bohu libé věci, tak velice rád přiapěji. Nedávno jsem viděl v ČT, jak se v Rusku zase rozmáhá kult Stalina, znovu plno nových obskurních pomníku. Nešťastný to národ ruský.

   Smazat
  6. 10:12 Nelitujte mě, jsme jedno z mála šťastlivců, které mají proč jeden druhého ctít, a užívat si vzájemnou blízkost. Ani já vás nelituji, protože se říká "jakej šel, takovou našel", a můžete soupeřit, v tom kdo z vás dvou vede...

   Smazat
  7. Bude mít stejně VOŽRALOU BUSTU JAKO FUCKITOWNU.....A HAVLOŽUMPA SE NĚJ SLOŽÍ.....A dejte k tomu lupu,protože ty fufníky co sejdou budou tak na minibustu!!!!!☺

   Smazat
  8. 9:45, 11:13, 11:32
   Vaše nenávist zřejmě pramení ze zlosti, že jste se nejspíš díky osvobození Rudou armádou vašim předkům narodili. Proto se snažíte překrucovat dějiny, a osvoboditelům se tak mstít. Obracet svůj hněv byste měli tedy raději k vašim zploditelům, a ne k jejich osvoboditelům.

   Smazat
  9. 11:32 to neni nestastny narod, to je narod delikventu. Na to je treba myslet. Je velice nebezpecne se kontaktovat s jakymkoliv Rusem a dokonce mu verit. Rus je lump. Oni si nepriznaji svoje provineni, i kdyz jsou zdanlive proti Putinovu rezimu. Oni nepripusti demokratizaci zeme, dekolonizaci a svobodu tamnim narodum, oni budou tvrdit, ze to je jejich. Stejne tak vypeni, kdyz se ozvete ohledne te jejich rude soldatesky v '45 roce, a to muze byt i rusky liberal. Dokud nebudete mit Rusa na obojku a hladoveho, zbiteho jako psa, nikdo s nim nepohne. A ja vim o cem mluvim.
   Mel jsem tu cest v byvalem zamestnani v Britanii s nekolika Rusy. Na rezim sice nadavali, ale kdyz byla rec o jejich zverstvech behem valky, nebo utlaku narodu v te jejich federaci a nutnosti dekolonizace Ruska, nebo o odskodneni vsech zemi, kterym zpusobili ujmu, vsichni se rozzurili.

   Smazat
  10. 12:09
   Moje rodiče, oba Čechy, osvobodili hrdinové Rudé armády, a mnozí z nich i za Čechy položili život. Tvoje úchylné uvažování tě jen usvědčuje z tvé kriplovské povahy, s kterou by aspoň trochu soudný kripl nelezl do diskuzí.

   Smazat
  11. 13:10

   To je dost, že jsi kápnul božskou, a přiznal ses k tvému původu. Hitlerovští nacisti opravdu byli na svobodě, dokud nepřijela Rudá armáda, aby nás těch vrahů zbavila.

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. 14:38

   Tvůj původ nepřipisuj mému. Ani vzdáleně nemám, a nikdy mít nebudu se sebrankou, jejíž činy popisuješ, a které jsi součástí, nic společného, dnes už jen směšný pohitlerovsko-náckovský darebáku.

   Smazat
  14. 14:56

   Póvl jako ty a tvoje famílie mě nemůžou urazit. Jsi spodina. Evidentně máš něco společného s ruskou lůzou a s něčím podobným jsme se nikdy nekontaktovali. Hnusí se mi to. Končím.

   Smazat
  15. 15:10
   Jen táhni,untermensch!!!!

   Smazat
  16. Jo bude mít sochu v nadživotní velikosti aby jsme věděly jaký to byl kokot a budem se tam moct i vychcat zadarmo. Prostě světový unikát.

   Smazat
  17. Proč byl odstraněn 14:38, vždyť to byla pravda? Holokaust v Česku šel jednoznačně za Čechy a dílo se dokonalo po "osvobození" Rudomozky. Tehdy byly masové odsuny.

   Smazat
 11. Debilové, pláčící nad mučedníky, ještě dodatek ..
  V roce 1989 se Rusové už na zmagořené debily ve Střední a Východní Evropě vys*ali, a nechali je jít svojí vlastní debilní cestou do sionzápadní pr*ele..
  Tak si to ti debilové vyžírají a postupně by jim to mělo všechno dojít ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:47 Oni se naně ( rusové) nevys.., ono jim samotným chudákum teklo do bot a nic jiného nezbejvalo.. Nepište lež, ale pravdu. Děkuji za dnešní dobu pane Havle.!

   Smazat
  2. 11.35 Ruskému lidu bylo také na krátkou dobu dopřáno jít debilní cestou do řiti západu jako bratři v Evropě (aby jim teklo do bot, jak píšete ..)
   Všechno to byl záměr Centra v KGB, o kterém hlupáci Gorbačov a Jelcin neměli ponětí. Výsledkem bylo "vystřízlivění národa" a s příchodem Putina obnovení Ruské civilizace na staronových staroruských principech ...

   Smazat
  3. 12: Ano "staroruských principech " správně, rusomile. Žádná demokracie, mlácení lidí, zatýkání za názor,věznění oponentu, vraždění nepohodlných, manipulace s volbama atd. ano to je přesně co zatím fašoun Putin dokázal.

   Smazat
  4. 12:41
   Opravdu vládne celému světu, včetná USA či Španělska, kde rovnou opozici střílí na ulici, Rusko? To jsou mi ale noviny, vy musíte být neuvěřitelně moudrý člověk :-D

   Smazat
  5. 12:41 Rusko je demokratická země a nechce si nechat rozebrat tak, jako je to dnes u nás. Mlácení a zabíjení lidí jako ve Francii Putin nemá zapotřebí. Věznění oponentů je dnes běžné například ve Španělsku a manipulace s volbami jesoou běžné i ve Spoejených státech nebo u nás.

   Smazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím jestli jsi dědek, ale úchyl určitě.
   Ty tvoje stupidní provokace a pak se tetelit blahem, jak na ty tvoje píčoviny naivní nešťastníci reagují, nic jiného není. Možná by sis ho mohl nechat od nějakýho buzkámoše přeblafnout, aby ses uklidnil pro tvou komunitu přirozeným způsobem. A holt, když jsi vyžraná, blbá, zapšklá zrůda, tak aby se s tebou nějaký Janda zahodil, musíš obětovat nějaký peníz z invalidního důchodu. To se holt nedá nic dělat.

   Smazat
 13. Sochu Koněva jednou za bílého dne a povyku zfanatizovaného davu svrhnou a roztaví. V blízkosti pracuje elita České republiky jako ČVUT a generální štáb České (dříve také lidové) armády.

  Zajeďte si do Prahy a na památku se s Koněvem vyfoťte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To už mělo být dávno uděláno, jen vy dědci jste nepřeskočili vlastní stín. Dnes to dokončíme za vás. A z Prahy pojede pryč i ta centrála KGB Pod Kaštany a nepomůže jim ani ten třímetrový plot okolo.

   Smazat
  2. Všeho do času . Zase přijde doba kdy se kolo dějin pootočí a dav bude strhávat sochy V . Havla a pálit jeho lavičky . A sochy dnes strhávané a hanobené se budou vracet zpět na svá místa . To všechno už tu v minulosti bylo .Říká se tomu koloběh života .

   Smazat
  3. Mluví za sebe to že Vám ani po třiceti letech úspěšného budování kapitalismu nedá ten hrozný socializmus spát a to je právě ukazatel toho z čeho máte strach.

   Smazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 15. 10:05 Ty jseš hodně velkoj kokot co. Neustále tě mažou, ale ty dělník revoluce budeš neustále čmárat ty tvé fantaz. magorie.Něco tak blbého se nevidí.

  OdpovědětSmazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co, že by ses nám představil krátkým životopisem. Ale pravdivým.

   Smazat
 17. Poskok huliJandy a jeho mOUDra?!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 18. Co chtít po kovaných Českých fašistech celá demožumpa je jich plná.

  OdpovědětSmazat
 19. 11:00

  Troubo, vy opravdu nemáte ani ponětí o tématu, o němž se tak hloupě vyjadřujete. Snad v žádném Ruském obchodě nekoupíte takový humus, jaký se prodává u nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Zato Pšonci a posypová sůl je VRCHOL.....gurmáne☺!!!!!

   Smazat

 20. Nejdřív zahrávání si, náznaky, přešlapy a excesy..
  A teď, ..., skutečný rozjezd fašismu v přímém přenosu.

  OdpovědětSmazat
 21. 11:10 A jaký se u nás prodává " humus". Každý týden nakupuji ve velkém, tak kolem 1500 kč, ale že bych kupoval humus?? o tom nevím . Já kupuji dražší kvalitu. Odkud píšete, z Ruska, to potom ano.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je brutus.
   Nakupuje "ve velkém" - za 1500.
   Určitě éček, že jo osamělej dědku.

   Smazat
  2. 11:52 Chudášku hloupej, pokud chceš udržet potravinu nějaký čas, tak bez ÉČEK ani ránu troubo. Taky se dají koupit bez, ale do dvou dnu spotřeba, ale co psát volovi.že.

   Smazat
  3. Pro dislektiky - v kontextu éčka = Eura

   Smazat
  4. 14:51 No, tak jak jsem si myslel, velký BLB.Více nemusím psát.

   Smazat
 22. Já mám prvotřídní kaviàr z Ruska dražší,než ten tvůj tejdenni nákup VOHONE!!!!!
  Dráž vyjde leda Íránské!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:31 CHCÁÁÁ Rus už žádný kaviár nemá, podstatnou část rybí obsádky VYZY vymlátil, možná tak z lososa..Dnes se kaviar platí zlatem a kde by takové hovado blbé jako ty ne něj vzalo. To vykládej v tom tvém ustavu pro choromyslné.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Copak vy tři vohoni v jednom????
   Sere vás vy huliJandové,že RUS a Íránem vyváží přebytky kaviáru,kdežto AMIOKUPANTI pouze ten šrot na D1???!!!!!

   Smazat
 23. K čemu jsou tyhle přiblblé diskuze -zhovadilé hádky nad poničenou sochou? Co má se sochou co dělat, jaký byl maršál Koněv, a obecně hnusného se dělo za války? Každá válka znamená hnus, vyvolávaný impotentními pracháči, kteří si vylepšují svůj totálně prázdný a zbytečný život zabíjením a týráním ostatních -musí světu ukrást radost, aby oni měli svůj orgazmus, kterého jinak nejsou schopni. Ale sochu, jako takovou, musel někdo udělat. Nespadla z nebe - je výsledkem lidské práce, a poměrně těžké práce - nikdo ze sráčů, kteří brojí i proti sochám ztvárňujícím historické osobnosti, by nic takového nedokázal, jsou to obyčejně jen zametači ulic, popeláři a sběrači psích výkalů - ti jsou nejdivočejší. Ničení soch je nejpitomější svinstvo, kterého jsou schopni snad jen Češi - národ závistivců, zlodějů, ochlastů a lidského humusu. Proč jiné národy sochy neničí? Proč Angličané a Francouzi neboří sochy svých králů, kteří taky nebyli nic moc? Proč Řekové neničí sochy dávných bohů? Kdy idiotský český ksindl začne ničit sochy Myslbekovy s přiblblým zdůvodňováním, co ta či ona socha ztvárňuje a co to v minulosti znamenalo? Český ksindl je neporazitelný, a ten starosta je blb, odporný zbabělec a ksindl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mají mustr...
   https://www.lidovky.cz/svet/islamiste-nici-pamatky-pamet-mezopotamie-mizi.A140922_175530_ln_zahranici_msl

   Smazat
  2. Protože se ČR dostali k moci, kteří jsou tam doposud. Byli mezi vyvolenými za starého režimu a jsou tam skoro všichni. Nemusím je ani moc připomínat. Např. Vl.Dlouhý, Lubomír Zaorálek aj. V současné době udávají směr nedostudovaní jedinci, kteří nic nedokázali.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 11:35

   Takže postavíme sochu taky Stalinovi a Pol Potovi? Anebo ještě i Kaddáfímu a Husajnovi. Všechno tohle svinstvo musí pryč! Vy jste zbořili sochy Marii Terezii, tereziánské sloupy, sochy rakouských císařů, kteří moudře spravovali tuto zem po staletí a přitom jste nechali sochy xindlu typu Hus nebo Žižka. Dokonce jste postavili sochu masovému vrahovi jakým je Koněv. Musí nastat řádný průvan a konečně vyhnat kupce z chrámu. Od roku 1918 se Bohemia poprvé konečně vrací tam, kde je její místo a nezabrání tomu ani národ pasáků a kramářů.

   Smazat
  5. Souhlasím.Ty, anonyme 12.18 jsi svinstvo, které musí ze slušné lidské společnosti pryč, a čím dříve, tím lépe, a jakýmkoliv způsobem. Ty ubohý žvásty o Pol Potovi a podobně, jsou stejně ubohý jako pisatel těchto věčných sprostých sraček na diskuzích. Každý národ má právo postavit si sochy komu chce, ty sochy nepadají z nebe, a pokud by v Libyi postavili sochu svému prezidentovi, kterého sprostě umučily podplacené svině tvého ražení, je do toho nějakému českému hovniválovi, který se denně válí u počítače, a neudělal by ani bábovičku z písku, úplný, ale úplný hovno! Každá generace má ctít předchozí generace a své předky, bez nichž by tady nebyla, a také jejich tradice a jejich práci. V jiných státech a pro jiné národy je to normální. Jen v přiblblé ČR, kde každých dvacet let se nacpe ke korytům jiný ksindl ( vždycky horší než ten předchozí) je normální plivat na historii státu a její představitele, na tradice, na své předky. Jdi, ty přiblblé hovado, a rozkopej na hřbitově pomník svým prarodičům a rodičům - kdoví co prováděli. Už jsi jim polil pomník barvou a poplival hrob? Tak zalez, a vyser se na plivání na jiné. A na svoje oplzlé nadávky, ty ubožáku praštěnej. Národ, který plive na svoji historii, a uráží své předky, je určen k zániku. A to Češi jsou. Jenže to už na tvůj zasviněnej hrob bude chodit chcát jinej pitomec.

   Smazat
  6. 12:37

   Á, soudruhovi se protrhly hemoroidy, když si přečetl o tom, jakým svůj svět vidí současná mladá generace. Takže vážený, abyste byl v obraze. My už o ty vaše kraviny nestojíme. Nestojíme o Rusáky, ani ty vaše sochy a staré "pravdy". Jděte s tím už konečně DOPRDELE!
   Žil jsem nějaký ten pátek v Anglii, ve čtvrti, kde byla spousta imigrantů z celého světa. Měli jsme tam čtyři mešity a jeden kostel, do kterého nikdo nechodil, takže sloužil jako koncertní sál. Všichni se velice dobře snášeli, vše prosperovalo. Pak si v českém plátku podobném tomuto přečtu nějaké tupé lži o "krimigrantech". Pak přijedu sem a tady úpadek, válka na ulicích, závist a špína. Tak kdo je krimigrant? Vážený starochu, PROČ FURT LŽETE?!
   Pro mě a pro drtivou většinu mladých je vzorem anglická kosmopolitní ulice plná různých barev. Jestli se vám to nelíbí, jděte pryč. Ale my tady žádné Rusy nechceme ani jejich sochy, my máme rádi Maročany. Jste neskutečně trapní!!! Když bych chtěl nějakému angličanovi vyprávět něco o těch vašich husitech, tak bude na mě koukat jako na ET.
   Svět je o úplně něčem jiném. Dnes už v Británii nikoho netáhne ani Oliver Cromwell, maximálně tak jako filmová postava, dnes se mladí zabívají úplně jinými problémy a to hlavní, hledí do budoucnosti. Ty vaše "české" hovadiny jsou vrcholem trapnosti.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 15:05- ale rozkope, možností je více, nenávist, válka, Developer.

   Smazat
  9. A proč takzvaná "mladá generace" leze otravovat, urážet a pošklebovat se starší generaci, bez niž by tady tihle potetovaní sráči nebyli? Nedovedu si představit, že bych lezl na přitroublé diskuze (viz Stream.cz) mladých trubců, a mentoroval tam, proto se nedovedu ztotožnit s drzostí, s jakou lezou tihle blbečkové mezi starší generaci, která ví o čem mluví, neboť to zažila, zatímco ti blbečkové ví velký kulový. O čem vlastně tady žvaní? CO si někde přečetli? A kde? Kde si nechávají vymýt své ubohé blizny až do stadia vymaštěný blbeček? Myslím, že si čumte do tabletu a posílejte si navzájem, i když se vůbec neznáte, na facebooku fotky svých genitálií - tak jste blbí. Nelezte mezi starší lidi, tím pak méně zde poučovat, kvákat blbiny, urážet a nadávat -to si fakt nedovedete najít ke svým mentálním schopnostem přiměřenou zábavu?

   Smazat
 24. V průběhu války bylo na sovětsko-německé frontě zničeno 607 ( na ostatních frontách 176) divizí Německa a jeho satelitů a tři čtvrtiny bojové techniky. Německo utrpělo na této frontě více než 73% ztrát v živé síle, v tancích a letectvu 75% a v dělostřelectvu 74% - jde o procenta ze všech jeho ztrát za 2. světové války.
  Sevastopol se bránil více jak 8 měsíců a za jeho obležení Němci ztratili více než 300.000 vojáků a důstojníků.
  Partyzáni vyřadili z bojů 1,5 milionů vojáků, z železničních náspů svrhli cca 20.000 vlaků, vyhodili do vzduchu cca 12.000 železničních a silničních mostů, zničili cca 65.000 automobilů, více než 4.000 tanků a 1.100 letounů. K ochraně svého týlu před útoky partyzánů Němci museli vyčleňovat krom strážních a policejních jednotek i cca 10% svých pravidelných vojsk.
  Na východní frontě se ze 1.418 válečných dnů aktivně bojovalo 1.320 dnů.

  OdpovědětSmazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. No a největší zoufalec, totálně v prdeli a duševní mrzák jsi ty anonyme 11.44. Abych denně lezl diskutovat s lidmi, které nenávidím, abych jim psal, že je nenávidím a urážel je, si nedovedu vůbec představit. Ty jsi typický zakomplexovaný chudák - každý den potřebuješ, aby se tě někdo všiml, proto sliníš ty nadávky. Opuštěnej, jak prašivej pes.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Proč bych měl být Rusák? Ale má mi snad být sympatické, když kdosi sprostě nadává lidem které nezná? Tento web dává čtenářům možnost na diskuzích vyjádřit svůj názor na tema článku, a podiskutovat si o tom s ostatními. Ne aby dnes už tragická lidská krysa sem lezla "diskutovat" dnes a denně, ale zneužívá tento web, články, a diskuzní možnosti jen ke sprostým nadávkám ostatním. A nadávka "rusáku" apod. je opravdu jen ubohoučká a blboučká, jako pisatel sám.

   Smazat
 26. Panenko Svatokopecká vidíš to? To jsou ale slátaniny vzniknuvší z naprosté neznalosti tehdejší situace a popisované v intencích dnešní doby. I když řeknu, že Rusů se nebojím a jsem jim vděčný za naše osvobození, budu, ač nikdy jsem nebyl komunista, považován za jejich ruského špiona a komunistickou svini. Nic s tím nenadělám. Porevoluční mládež má své vnucené představy o naši historii a osvobození a tím to hasne. Howgh. M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12.00 - nic si z toho nedělejte, je nás takových více.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Na ty mladý aktivisty taky dojde, ale je třeba je brát s rezervou. Vždyť mají před sebou skvělou budoucnost.
   Budou válčit o vodu, potravu, bití a bytí s migranty, kvůli ekologii - prostě si to pěkně užijí.

   Smazat
 27. https://www.reformy.cz/angelu-merkel-pri-navsteve-drazdan-privitaly-vykriky-fuj-nacisticke-pozdravy-a-skandovani-vypadni/
  https://pravyprostor.cz/imigranti-otravuji-na-koupalistich-napadaji-i-plavcice/
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Krajanka-Yngland-Hruskova-z-Nemecka-Nektere-zeny-uz-radeji-po-18-hodine-nevychazeji-Denne-je-nekdo-znasilnen-policie-nezvlada-592131
  http://www.protiproud.cz/politika/4530-nemecko-uz-je-ztraceno-deprimujici-pohled-za-nasi-zapadni-hranici-kolik-lidi-staci-na-prevrat-demokracie-v-troskach-chvilkari-mohou-zavidet-nepratelske-vysadky-pro-ovladnuti-zeme-troji-dulezite-pouceni-pro-nas

  OdpovědětSmazat
 28. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dokonce i na té odkazované Wikipedii se píše něco trochu jiného.
   Opravdu jste tak, řekněme méně inteligentní, žo to nedokážete vstřebat? Pak asi nemá smysl poučovat vás o vztahu příčin a následků.
   Ale zajímalo by mě něco jiného. Jak se vám žije s vaší idiocií? Je to hodně těžké? A jak vás oslovují ostatní lidé? Blbe? Idiote? Kretene?

   Smazat
  2. Tyhlety neustálé žvásty o válčení a o době před téměř sto lety, už je diagnoza. Možná že na území dnešního Ruska kdysi žili lovci mamutů, kteří vtrhli na jiné území lovců mamutů a vyvraždili je. Proč to neprobíráte a neaplikujete to na dnešek? Proč zatím zde nikdo z duševně nemocných diskuzních a válečných závisláků nežvatlá o tom, jak rod Přemyslovců v Čechách vyvraždil rod Slavníkovců do posledního miminka? Vážně - u počítačů na diskuzích už dřepí jenom duševně nemocní lidé - ti zdraví pracují a snaží se být společnosti ( i sobě) prospěšní. Zakomplexovaní chudáci se vykecávají ze svých komplexů.

   Smazat
  3. 12:17 https://cs.wikipedia.org/wiki/Sovětská_okupace_východního_Polska_1939_–_1941

   Smazat
  4. 12:12
   Člověče nešťastná, a vám podobní překrucovači dějin v této diskuzi. Nemůžete tady takhle řádit s převracením dějin, a kabátů, dokud pamětníci pamětníků nevymřeli. Musíte si počkat, až vychcípáme, jak to po nás požadují Holubová, a jiní komedianti. Ale, k vaší smůle, a zadostiučinění lidstva, ani potom nezmizí dobové dokumenty.

   Smazat
  5. 12:21
   Co tím Ctrl+c Ctrl+v chcete sdělit nového?
   Že Polsko už před válkou vyjednávalo s Německem společný útok na SSSR? Že spolu s Německem napadlo a okupovalo v roce 1938 Československo? Že v Polsku vládl režim velice blízký fašistům? Že SSSR až jako poslední, po Británi, Francii, Polsku, Dánsku a dalších, uzavřel s Německem dohodu o neútočení, jako poslední možnost k oddálení nevyhnutelné války? Že obsadil svá bývalá území, které okupovalo Polsko a učinil tak až tehdy, kdy Polsko jako stát již prakticky neexistovalo? Že tím mj. zachránil obyvatelstvo před likvidací v koncentračních táborech, jaká nastala na území obsazeném Němci?
   Ale to všechno přeci vzdělaní lidé ví. Pro vás je to něco objevného?

   Smazat
  6. 12:20

   Není nic diagnóza. Bez poznání minulosti nemůžete pochopit současnost. Takže pokud vím, že mám před sebou potomka bývalého vraha, nikdy mu nebudu důvěřovat. Naopak, budu se ho snažit zničit. Rusák lže vždy. Když náhodou mluví pravdu, tak jen proto, že se splete. Rusák je zabiják, má to v genech. V Rusku má polovina populace má poškozenou funkci D4 dopaminových receptorů, což z nich dělá chladnokrevné vrahy. Pokud se někdo takový vyskytne mimo Rusko, většinou má k Rusku nějaký genetický vztah.

   Smazat
  7. 12:32
   Co si z toho, že celou dobu tady lžete a snažíte se překrucovat historii, máme vyvodit?

   Smazat
  8. "Rusák" že lže? No a hnusák 12.36 zase zasírá a zasviňuje diskuze každej den svejma duševníma zvratkama. Jdi se nažrat ty boží hovado, a pak jdi někam ven do parku vytahovat na kolemjdoucí ptáka z kaťat - třeba se leknou. Baví tě srát a urážet lidi kolem - ne?

   Smazat
  9. 12:44
   Vy jste "Rusák"?

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 29. V květnu 1968 přijel navštívit nově zvoleného prezidenta Ludvíka Svobodu a podle některých zdrojů část jeho delegace začala mapovat terén pro případnou invazi vojsk Varšavské smlouvy. Tvrzení, že by v roce 1968 osobně zaštítil zpravodajský průzkum před vpádem vojsk odmítlo ruské velvyslanectví i Koněvova dcera Natalja. Podle českého historika Povolného byl Koněv od roku 1963 v důchodu (mimo službu) a jeho role při invazi byla tedy nulová. Koněvova reakce na vpád do Československa nebyla příliš nadšená. V roce 1970 si nepřijel do Československa pro titul hrdiny ČSSR, který mu udělila Husákova normalizační vláda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Konev osobne ridil zabijeni madarskych delniku v r.1956.

   Smazat
  2. 12:26

   "Maďarských dělníků"? Nebo zastavil krvavé řádění bestiálních vrahů, z velké části rekrutoivaných z propuštěných krimninálníků a bývalých nacistů?
   http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
  3. 12:23, Koněv sice byl už na penzi, vojskům nevelel, ale v Československu byl. Viděl jsem ho osobně.

   Smazat
  4. 12:36
   Pokud vím, Koněv nikdy neměl zákaz vztupu do ČSSR. Že tady byl v ČSSR, na jaře 1968 při jmenování Ludvíka Svobody prezidentem, přeci není nic nového. To snad ví každý, koho to zajímá. Vy jste to právě objevil? Gratuluji!

   Smazat
  5. 12:39, ne, Koněv tady byl v září nebo říjnu 1968. Už si přesně nepamatuju.

   Smazat
  6. 13:22
   Zato já si to pamatuji velice přesně, byl tady na inauguraci prezidenta Ludvíka Svobody, bývalého spolubojovníka z 2.s.v. Potom už nikdy, dokonce ani vyznamenání si nepřijel vyzvednout.

   Smazat
  7. 13:26, kruci, chlape, přece mi nebudete vysvětlovat, koho jsem osobně viděl nebo neviděl v září/říjnu 1968. Já si jen nepamatuju přesně, jestli to bylo ještě koncem září nebo už začátkem října. Viděl jsem ho vystupovat z auta, prošel kolem mě i s doprovodem, viděl jsem mu do tváře max. ze dvou metrů.

   Smazat
  8. 13:45

   Můžete své dojmy prosím doložit něčím bytelnějším, než jen svým tvrzením? Že by si v celém Československu, kromě vás, nikdo nevšiml Koněva zapojeného do okupace ČSSR? Poněkud zvláštní, nemyslíte?

   Smazat
  9. 16:26, nemůžu, byl jsem náhodným svědkem, a že se jedná o Koněva jsem zjistil, až když byl skoro u mě. Existovala/existuje sice fotografie, na níž bych podle všeho měl být, jenže mě nenapadlo, že bych ji mohl někdy potřebovat.

   Koněv nebyl zapojen do okupace. Na to byl už moc starý. On jen přišel na konkrétní místo žehlit, co nadrobili. Tehdy ho lidé sice nepřišli přivítat, ale ani se neodvážili vystoupit proti němu, protože '45 byl ještě u mnohých v čerstvé paměti.

   V '68 byl již stařík. Malý, bělovlasý, nahrblý, ale dostatečně hbitý, v staromódním nepřirozeně zeleném vojenském kabátě. Pamatuju si, že se usmíval na nějaké děti a sklonil se k nim. Celé to trvalo cca 5 až 6 minut, ale na něj pamatuju velmi dobře, v té scenérii byl ústřední figurou.

   Smazat
 30. https://www.armadninoviny.cz/rusky-pravoslavny-extremismus-a-neonacismus.html

  OdpovědětSmazat
 31. Díky Paroubkům. Foldynům a dalším, kteří potvrzují, že celá ČSSD ještě nezblbla
  Tony

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jiří Paroubek už dávno není členem ČSSD.

   Smazat
 32. Starosta Prahy 6 Kolář je synek hlavního ideologa Pražské kavárny Petra Koláře, pohrobka Havlovy proamerické klaky a bývalého velvyslance ve Washingtonu, který má za sebou nespočet podobně namířených aktivit, např. akce strýc Brady a Dalajlama u Hermanna. Jsou to stále ti stejní, jako Kolář, Pehe, Klvaňa, Kchárl, Bakala a ostatní soudruzi co spolu mluví v Aspen Institutu krvavé Madly, mezi něž patří třeba i Hamáček, ale i kulturní a mediální jelita, jako třeba Wollner. Tedy nic podivného. Běžná praxe 5-té kolony.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17;19
   Pro milovníka NACISTŮ herrMANN A určitě,nám je celkem u zadku!!!!!

   Smazat
  2. 12:47 Pro mne jsou vzorem ti, kteří dokázali něco udělat pro svůj - tedy Český národ a stát. Je to spousta bezejmenných, kteří přinesli oběť nejvyšší, aby lidé výše jmenovaní mohli vúbec žít a následně ten odkaz podupávat. Seznamte se s tím, co obětovali třeba L. Svoboda nebo Kriegel, bylo to i 27 českých pánů, kteří se postavili Habsburkům, stejně jako lidé, kteří pomáhají a nic za to nechtějí. A to se nedá srovnat s falešným pseudokazatelem jako Halík, Hermannem co salutuje před Landsmanschaftem, či partou dobře si žijící ze zahraničních příspěvků a kázající zájmy cizích, stejně jako zvrácené moralizování gay pornoherce s praporem "Evropských hodnot". Dalajláma je nešťastná figurka a Tibet téma na článek, ale pokud šel člen vlády Hermann proti rozhodnutí vlády, je to pouze důkaz aktivity oné páté kolony a sám Hermann Koláře zmínil jako organizátora. Jinak já jsem v Tibetu (zřejmě na rozdíl od vás) byl a mohu z osobní zkušenosti soudit. Ta vaše idea pocty pramení z váší zřejmé neznalosti a neinformovanosti. Ale což, třeba jednou i ta vaše motyka vystřelí...

   Smazat
 33. No a už jste s diskutováním k soše poničené od zhovadilého českého zmrda skončili? Nebo ještě něco bude k ožvatlávání tohoto typicky českého svinstva? Možná to bylo ožralý hovado, který nerozezná most nebo dům od sochy, prostě český tupý hovado vyjadřuje svoje hrdinství a svobodu ničením věcí, které mu nepatří, poléváním barvou. Možná pak přijde polejt barvou váš auťák nebo pokydat fasádu domu. Že celá řada tupců vodí svoje psiska srát na ulice, kudy chodíte vy všichni, a nechávají je chcát na fasády domů hned vedle vchodových dveří - o tom žádná? Chápu, o tom není článek, ale je to taky druh ničení majetku druhým. Copak česká hovada umí něco jiného, než se demokraticky kochat tím, že něco zničili?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych z charakteru těchto ubožáků neusuzoval na charakter všech Čechů. Naopak, podle jejich názorů a projevů mi připadá, že s Čechy mají málo společného a možná se jimi sami ani necítí.

   Smazat
  2. Nejsou to Češi, ale placená nečeská sebranka, která má rozněcovat nenávist mezi lidmi.

   Smazat
  3. 13:39
   Svazáci, náckové, sedmilháři a váleční magoři, jak si ustelete, tak si taky lehnete. Ale dějiny se vám nikdy nepodaří překroutit, mírumilovní lidé vždy budou převládat, a vám nikdy nedovolí zvěrstva, na které se těšíte.
   https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Skala-KSCM-23-srpen-1939-sedmilhari-a-valecni-magori-593533

   Smazat
 34. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. “Kdo popírá historii, bude ji nucen znovu prožít.”
   https://vimeo.com/355696945

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. On September 17, 1939, the Soviet Union invaded Poland during World War II, more than two weeks after Nazi Germany had launched its assault.

   https://www.youtube.com/watch?v=gH-NhdOjD_U

   Smazat
  4. 14:51
   Tady jsi na českém webu. Překrucovat můžeš u tebe doma.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 35. Bylo by vhodné zjistit, kolik hlupáků a omezenců se samo odhalilo díky svoboďě. Díky represi totáče, se všichni chovali k vrchnosti podlézavě, okna zdobili, do průvodu chodili, závazky plnili a o to víc jsou dnes "hrdiny". Když už nejde o nic a nic jim nehrozí, tak se manifestují alespoň natíráním tanků, soch atp. Kluci, kde jste byli tenkrát? Předstáváte si, že i tenkrát tu byli jini, kteří v podpalubí pracovali proti Husákům a ne tak pro obdiv davů a těch si vážím. Vás, ne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:53
   Taky jsem chodil v dětském věku do průvodu. 1. máj, neboli svátek práce vznikl v Americe. To je překvápko, co? A co tvoji rodiče, tebe nechali doma, nebo jsi ještě chodil po houbách?

   Smazat
 36. Nechápu, proč se Pražáci s tím Koněvem furt tak serou.
  Chodil jsem na gympl, který se jmenoval "Koněvka", podle ulice, na které se nacházel. Už 30 let je to Vídeňská....
  Ostatně pomník dalšího rudého netvora, pod Letnou, letěl do vzduchu celkem snadno

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky to nechápu. My jsme dali pryč úplně všechno, včetně rudé hvězdy na pomníku padlým za války, všechno jsme přejmenovali. Před pěti lety jsme zrušili i ty ruské názvy, které s komunisty nic neměli. Třeba park Dostojevského jsme změnili na na Park R.Reagana. Ani jeden s naším městem nic společného neměl, ale Reagan významnou měrou přispěl k demokratizaci a kapitalizaci naší společnosti. Dnes u nás najdete jediný název, z Ruska, neoficiální, a to "Stalingrad", a jedná se o veřejnou skládku. Na druhou stranu jsme začali dávat názvy podle ostatních zemí z tohoto prostoru, například Ševčenkova ulice.

   Smazat
  2. Nepleteš se, mily? Není to ulice Nadi Ševčenkové? Protiputinovské bojovnice, že které se vyklubala Putinova zákeřná agentka?!

   Smazat
  3. 7:17

   Ale ale soudruhu, nespletl ses náhodou? Nemyslel jsi na Naděždu Savčenko, která nedávno prohlásila, že Ukrajině patří polovina evropské části Ruska?

   Smazat
 37. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:09- to bychom se tam mohli spolu setkat! Vy s rudou barvou v kyblíku a krhavým pohledem a já s dokumentační schopností Vás předat spravedlnosti boží nebo jen světské? Jaké budete mít poznávací znamení? Já kameru, hrdino.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 16:06- jak Vy to děláte?-zase vedle. Já to dokumentoval z té druhé strany a fotil jsem si vaše rodiče v pozici Lidových milicí, ve Vašem rodinném klanu spíše ty, kterým oni veleli, "kapišto"! A byli lidé, kteří mi ty fotky vyvolali aniž informovali STB. To Vy byste nedokázal, viďte?

   Smazat
  4. 15:47 Kdo chrání vraha ( Koněva), je považován za stejného pachatele jako je on sám.

   Smazat
  5. 17:12
   On ti vodbachnul někoho z nazifamílie ty kreténe??!!!Bohužel NE!!!!!

   Smazat
  6. 17:12- nejste pomýlený? Z Vaší logiky platí, že generálové jsou vinní, tedy i ti ve Vietnamu. Vám by měli soudně odebrat svéprávnost a volební právo. Co se zabývat těmi výše postavenými, máte na to?

   Smazat
  7. 17:12

   SPRÁVNĚ!!!!

   Smazat
 38. 14:53 + 15:06
  Tak co navrhujete ? Občanskou válku, nejlépe se zbraněmi? Bitvy o pomníky, bitvy o přejmenovávání ulic ? Jaká pitomost vás ještě napadá ? Snad exemplární potrestání autorů soch. Vytvoření nových kádrovácích útvarů? Pro vaše uklidnění, normalizace mne zastihla na ZDŠ, kde jsem vyfasoval 2z chování za poníčení nástěnky k 21.8 Ppřiznám se, že nešlo o politický protest, ale o klukovinu. Co vy?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby byla po 1989 důsledná lustrace a procesy, dnes bychom se nemuseli s bolševikem takhle dohadovat. Havel byl moc humanistický a to se vymstilo. To je jediné, co mu zazlívám.

   Smazat
  2. 21:32

   Hlupáčku malý, kdyby byla po 1989 důsledná lustrace a procesy, neměl by tady kdo vládnout.

   Smazat
  3. 21:58

   Na planetě je 8 miliard lidí a pár schopných na správu téhle země by se určitě našlo.

   Smazat
 39. Nejde náhodou o předsudečnou nenávist starosty za TOP 09, proti ruskému národu tak jak ji definuje ministr Vnitrta Hamáček?

  OdpovědětSmazat
 40. No doba se mnění. Byla i taková, že poslanci nebo poranci, kterým ještě teklo mléko po bradě natírali pomník representovaný tankem na růžovo. Tehdy jsme ještě neznali sympatizanty s lesba & buzna. Prostě předběhli dobu. Co bude dál to je ve hvězdách. (ale bez pruhů)
  Václav

  OdpovědětSmazat
 41. 15:41
  Na to bych krátce odpověděl. Zkuste majiteli firmy říci, že je hovado a prase a chcete ho vyměnit. Jsem zvědav kdo půjde dříve.

  OdpovědětSmazat
 42. 14:51
  To už znali naší dědové, buď se domluvíme a jeho zboží nebudeme kupovat, když mu zboží vyrábíme, tak na chvíli přestaneme vyrábět,balit,vozit,prodávat. On taky není nezranitelný. Odpovídám asi složitě. Protože dnes, my z podhradí nejsme schopni se domluvit.

  OdpovědětSmazat
 43. Zveřejní někdo totožnost těch prasat, která pomník zhanobila, nebo se zveřejní sami "hrdinové" zla? Jsou tam přece kamery.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle jsou totiž ti praví nácci, ty současnou českou policii a justici zajímají jenom pokud se dostanou do úzkých, aby jim pomohly.

   Smazat
  2. Obdivuji tyto lidi. Oni jsou schopni udělat správnou věc a díky podobným se konečně dostaneme mezi demokratické země, které netolerují žádné připomínky na nacismus. Nechápu, jak je možné, že toto svinstvo tam ještě stojí. Doufám, že v brzku se vykopou i Olšana.

   Mládeži do toho, vy jste naše naděje!!

   Smazat
  3. Milý blbe 21:38: Jak se můžeš s náckama a fašistama dostat do demokratické společnosti? To mi hlava nebere! Tobě ano?!

   Smazat
 44. Dík občanům Prahy 6, kteří zhanobení pomníku anonymními zbabělci odstranili přes odpor starosty. Dobře pan Ovčáček, a SPD:
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019082410574098-hitler-nebo-konev-prazsky-primator-a-starosta-prahy-6-si-uz-favorita-vybral-tvrdi-ovcacek/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:58
   Závidím Vám Vaši nedotčenou mysl. Málokdo dokáže všechno tak dokonale otočit. Nejste náhodou historik absolovent amerického školství? Nebo německého?

   Smazat
  2. Blbíšek 21:58 byl redakcí smazán. Z hygienických důvodů.

   Smazat
 45. Nápis 45 je jasným signálem k tomu, že to udělali potomci těch, co hajlovali tomu uřvanýmu a uslintanýmu parchantovy s knírkem, když nás pod dozorem ANGLIE A FRANCIE ZABÍRAL. Obyčejní proněmečtí kolaborantští parchanti, kteří díky upadající české justici začínají vystrkovat už zase svoje hitlerovský rypáky.

  OdpovědětSmazat
 46. Po třiceti letech úspěšného budování kapitalismu s lidskou tváří straší zdegenerované zvrhlé parazity neúspěšný socializmus. To jasně vypovídá z čeho mají bobky.

  OdpovědětSmazat
 47. Muj strejda sloužil v r.1956 na slovensko-madarské hranici. Jednoho dne maďarská hlídka spustila palbu na naše , odnesl to jeden kluk. Pomsta byla krutá. Hlídka z dobrovolných pohraničářu provedla granátový útok na maďari.

  OdpovědětSmazat
 48. Ničitele soch a památníku od mariánského sloupu po masaryka a koňeva
  mají hňízdo v praze.

  OdpovědětSmazat
 49. Předpokládám, že slušní občané, když dokázali čuňárnu napravit a sochu očistit, tak určitě dokáží instalovat minikameru a natočit ta čuňata, kopie se potom hodí k podání žaloby a slušný právník se najde.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.