Reklama

středa 28. srpna 2019

Kanibalismus – nový level multikulturalismu


Michal Brand
28. 8. 2019
Magazín Newsweek otevírá Overtonovo okno (wikipedia/Overtonovo_okno) pro další etapu multikulturalismu, tentokrát konkrétně pro eko-psychopatickou odnož multikulturalismu. Newsweek přichází s článkem na téma kanibalismu. Pokud jste již po jídle a nejíte k obědu jiné lidi, můžete si uvedený článek přečíst zde. V článku vědec mengelovského typu (wikipedia/Josef_Mengele) jménem Jared Piazza vysvětluje, že kanibalismus je zcela běžný u zvířat, zatímco lidé tedy mají nějaké psychické bloky. Lidské maso se sice pro výživu v zásadě hodí bezvadně, ale lidé mají psychické bloky jíst lidské maso. Nicméně dále Piazza uvádí, že když na to přijde, může se to rychle změnit. Jako příklad uvádí, že lidé v márnicích a v pohřebnictví manipulují s mrtvými lidskými těly, což se většině lidí příčí, ale pracovníci márnic se přizpůsobili perfektně. Takže tedy zřejmě to podle Piazzy bude v poho – lidé si časem zvyknou jíst lidské maso. Piazza si jen trochu povzdychává, že zatím to tedy není potřeba, i když řada lidí navrhuje, že lidské mrtvoly by se měly sníst a nepohřbít. Zřejmě to navrhují lidé z nějaké nové části multikulti hnutí, které se objevilo „na vyspělém Západě“.

Tak nám časem nejspíše přibudou i „Canibal Pride Parade“. Na podporu tohoto pochodu hrdosti tolerantních kanibalů Piráti na radnici Prahy vystrčí z okna na oštěpu napíchnutou uzenou hlavu pravicového extremisty, který proti kanibalismu zcela xenofobně brojil hned v několika příspěvcích na facebooku. Neziskové organizace „Člověk v tísni“, „Člověk v kastrůlku“ a „Máma už je mrtvá, sníme si ji k večeři, v.o.p.“ budou docházet na základní školy (časem i do škol mateřských), aby dětem vysvětlily, jak je dobré jíst ostatní lidi, jak si správně uvařit spolužáka nebo spolužačku k obědu, případně proč je pro jejich vlastní dobro nechat se sníst.

Začínající propaganda kanibalismu zřejmě jde paralelně v nepřímé spolupráci s tlakem na zákaz hovězího masa (z „ekologických“ důvodů). Koneckonců, až se podaří neo-marxistickým tyranům dosáhnout zákazu hovězího masa z „ekologických“ důvodů (zákazu vepřového pak aby nebyli uraženi čímkoli vždy uražení muslimové), tak už přesně dle úvah Overtonova okna od pana Piazzy bude lidské maso alternativou. Jiné maso bude pouze pro neo-marxistickou elitu. A Piazza pak jistě v nějakém článku zkonstatuje, že teď už tedy lidé jsou okolnostmi přivedeni k tomu jíst jiné lidi a že se opravdu báječně přizpůsobili a zvykli si na to. Většina. Až na nějaké bělošské pravicové extrémisty. ;-)

Další propagovanou náhražkou masa pak jistě bude i nadále sója. Sója je pro neo-marxistickou tyranii přitažlivá tím, že výrazně zvyšuje v těle člověka hladinu ženských hormonů. V míře, která mění mentalitu a chování člověka. Zejména u mužů sója ve větším množství vychyluje hormonální rovnováhu tak výrazně, že z Chlapů dělá ufňukané, ukňourané, podřízené a ochotně se podřizující slabochy. Americká alternativa už pro tyhle zoufalce popíjející sojové „mléko“ a pojídající sojové „maso“ má jméno – Soy Boys. Takže vynucenou nařízenou změnou jídelníčku bude společnost zbavena těch, kteří by se mohli (A MĚLI, SAKRA!!!) postavit na odpor proti tyranii neo-marxistické destrukce a multikulturalistického šílenství.

Trochu o Soy Boys:
https://www.urbandictionary.com/define.php?term=Soy%20Boy
https://www.infowars.com/study-reveals-science-behind-soy-boys/
https://www.dailymail.co.uk/news/article-5351661/Chemicals-plastic-90-teenage-bodies.html
https://news.berkeley.edu/2010/03/01/frogs/

Několik snímků Soy boys:
http://www.returnofkings.com/wp-content/uploads/2018/03/soyboy17.jpg http://www.returnofkings.com/wp-content/uploads/2018/03/soyboy26.jpg
https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2016/05/RefugeesWelcome.jpg

Mainstream media ale samozřejmě považují termín Soy Boys za pravicový extrémistický hoax. Myslím, že jak sója, tak celá řada látek v potravě, vyrábí Soy Boys. Jinak nelze vysvětlit neoddiskutovatelné slabošství a zbabělost až příliš mnoha mužů na Západě, jejich zbabělost dokonce i bránit sebe nebo svoje ženy/přítelkyně (viz proslulé události v Kolíně nad Rýnem, kde ani mladí Němci nedokázali a nechtěli bránit svoje přítelkyně, ženy a dcery, viz neschopnost Němců nebo Švédů bránit na ulicích nebo na koupalištích svoje ženy, dcery nebo přítelkyně proti obtěžování ze strany milých, hodných, tolerantních a všestranně kulturně obohacujících muslimských okupantů, eh, migrantů, eh, uprchlíků). Ale projdi si sám různé zdroje informací na téma ženských hormonů v potravinách a vlivu potravin na chemickou „kastraci“ mužů, milá čtenářko a milý čtenáři. Máš vlastní mozek, zapoj ho, potrénuj.

Takže časem bude propagován jídelníček alá „řízek z mrtvé sousedky se sojovými placičkami na sladko“. Mladí svazáci zorganizují „Čtvrtky za rozčtvrcení na pekáč“, protože budou opět v čele destrukce fungující a vysoce humánní západní společnosti založené na morálce, svobodě, pracovitosti, podnikavosti a tvůrčí přínosné invenci.

Mladí svazáci se k tomu báječně hodí se svými nulovými znalostmi, se svojí leností cokoli opravdu řešit nebo dělat vlastními silami. Mimochodem, z pohledu teorie neomarxismu a neomarxistického plánu rozvratu a zničení prosperující a vysoce humánní západní společnosti jsou mladí, nevzdělaní, hloupí a vzdělání neschopní svazáci ideální a patří do neomarxisty vybrané kategorie „nezaměstnatelní“, což má být dle neomarxismu jedna z hlavních součástí „předvoje“ nové „skvělé“ společnosti.

K tomu ta nezřízená chuť mladých svazáků poroučet a nařizovat všem ostatním, co ti ostatní mají a musí ihned. A ta svazácká touha dosáhnout bezpracného uznání násobně převyšující marginální schopnosti těchto lidí. Navíc k tomu přidejte jejich absenci jakéhokoli kritického myšlení, protože kritické samostatné myšlení je to poslední, co dnes školy učí. Jediné, co školy učí je prázdně žvanit stejná hesla, jako všichni ostatní – „globální oteplení“, „CO2, bububu“, „migrace je právo“, „homosexualita je super, hetero je fuj“, „pohlaví je jen sociální konstrukt“, „rasy neexistují“, „geny jsou pravicově extrémistická rasistická pavěda“, „manželství je svazek kohokoli s kýmkoli nebo s čímkoli“, „někdo musí okamžitě zařídit“ apod.

Generace hloupých rozmazlených a rozcapených fracků – smutné, co jsme i my jako národ nechali ze svých vlastních dětí udělat za pouhých 30 let.

Za tohle by měli milionchvilkaři demonstrovat – za kvalitní, náročné školy. Za rozšíření a podporu technických oborů. Páteční záškoláci by měli požadovat více výuky přírodních věd, chemie, fyziky, matematiky, aby mohli řešit problémy – včetně problémů životního prostředí (těch skutečných problémů životního prostředí, ne těch vylhaných za peníze z dotací) a problémů spojených s výzkumem nových, efektivnějších technologií.

Ale to je jen sen – jim přeci nejde o řešení, ale o nastolení tyranie, destrukci všeho, co je na naší judeo-křesťanské civilizaci pozitivní a co nezpochybnitelně přineslo její úspěch. Úspěch, který ve všech parametrech převyšuje jakoukoli jinou civilizaci, jakoukoli jinou kulturu. A k rozvratu a destrukci naší civilizace, k nastolení neo-marxisty vysněné a všemi směry a odnožemi multikulturalismu nastolované totality, k tomu se hodí vše - kupení nesplnitelných a zcela zbytečných a absurdních požadavků na nulové emise CO2 stejně dobře, jako se k nastolování tyranie hodí

- zákazy hovězího masa,
- propagace kanibalismu,
- úsilí o znevážení a rozvrat rodiny,
- propagace a maximální podpora homosexuality (ať již skutečné nebo té „módní“),
- snahy o legitimizaci pedofilie,
- tolerance a tedy nepřímá podpora muslimského násilí na ženách (i v Evropě statisíce dívek se zmrzačenými pohlavními orgány brutální a krutou ženskou obřízkou, která nemá nic společného s obřízkou mužskou; tolerance a tedy nepřímá podpora muslimských znásilňovacích gangů s desítkami možná stovkami tisíc obětí jen v Británii; žehlení prsou mladým dívkám https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/velka-britanie-zehleni-prsou-mlade-divky-afrika-kamerun.A190130_171107_zahranicni_kha atd atd atd.),

- válka proti bílým mužům a proti bílé rase vůbec (paradoxně organizovaná a propagovaná bělošskou „elitou“ moci).

Časem budeme mít zřejmě i kanibalismus jako báječné ekologické a multikulturní obohacení. Vlastně vám to bude připadat normální. Protože právě tak funguje Overtonovo okno – nejdřív se něco nadhodí, ale pro jistotu označí jako „nesmysl, vyloučené“ („lidé mají morální zábrany“), později se to stane prosazovanou věcí („ale ty morální zábrany mají zcela zbytečně, navíc nejíst lidské maso je neekologické, snížila by se uhlíková stopa“...“jezte lidské maso“, „jíst lidské maso je lidské právo“), následně vynucovanou (OSN přijme globální kanibalský pakt „Snězte bělochy“, EU vydá směrnici, kolik lidského masa musí občané jednotlivých zemí EU povinně sníst každý rok a na řeznictví s lidským masem budou obzvlášť velké dotace... )a nakonec pak vlastně věcí jakoby přijatou i většinou populace, která se smíří.

Už otevírají Overtonovo okno i v otázce kanibalismu.

Stejné to bylo s debilizací školství (inkluze), eko-šílenstvím (od řepky až po zákaz uhelných a jaderných elektráren), homosexualismem („manželství“ homosexuálů, adopce dětí). Vrchol zvrhlosti, úchylnosti a anti-civilizačního destrukčního směřování multikulturalismu/neomarxismu se ještě nedávno zdálo být postupné připravování veřejnosti na akceptování pedofilie. Viz články v MSM na témata, jak jsou pedofilové hodní lidé, kteří mají moc rádi děti – viz například článek v deníku SME, vlastněném skupinou Penta – na webu jako „Aj pedofil má právo na život bez predsudkov a odsudzovania“ https://komentare.sme.sk/c/22162410/aj-pedofil-ma-pravo-na-zivot-bez-predsudkov-a-odsudzovania.html , v tištěné podobě pak „Pedofili nie sú zločinci“ (viz otisk obrazovky níže – zajímavé je, že Yahoo v náhledu archivu ještě má uvedené obrázky deníku SME, ale odkaz na obrázky novin už nefunguje – Yahoo ZATÍM nechává jen náhled, zbytek „demokraticky“ zcenzuroval a vymazal z archivu. Svoboda informací. Po neo-soudružsku.)

Pozn.: V otázce pedofilie je legalizace zatím v etapě přípravné palby, mapování terénu, průzkum bojem, nazvěme to jakkoli; z pohledu Overtonova okna někde mezi fází 1 a 2. Těžko soudit, zda počínající legalizace pedofilie nějak souvisí s přizpůsobením se evropských zemí nově dováženým „kulturním“ „hodnotám“ v rámci kulturního obohacení muslimskými migranty. Pokud ano, bude v EU pohlavní styk legalizován pro sex s dívkami starší 9 let. Samozřejmě to nesouvisí s ničím. A s tamtím už vůbec ne.

Tak jako tak, pokusné balonky v otázce legitimizace a legalizace kanibalismu, to je už zase další level multikulturalismu. Bahno, které se ještě před časem zdálo naprosto absurdní a nepředstavitelné.

Už se „těším“ na propagandu oslavující kanibalismus.

Tomáš Klus se veřejně přizná, že jednou jedl hovězí guláš, ale slíbí, že už bude jíst jen sóju a řízky z lidí (samozřejmě smažené na bio palmovém oleji). Jeho žena mu v melodramatickém veřejném prohlášení odpustí, že jedl hovězí guláš, a sama přestane kupovat čokolády Milka, protože v reklamě na Milku jsou krávy a krávy vypouští skleníkové plyny, což je fuj. Možná nám pak kromě fotky svého zadku (https://www.instagram.com/p/Bw7tugIFUuN/?utm_source=ig_embed ) zveřejní i fotku ....ehm, svého předku. Samo že s vysvětlením, že se její dcera učí fotit a zrovna ji vyfotila, když si teprve navlékala spoďáry nebo tak něco. Zcela zbytečná pak bude otázka „madam, můžete mi prosím ukázat váš croissant“, jak zpívají Kabáti. A samozřejmě to bude bio eko croissant.

Mádl natočí video „sežer bábu s dědkem, stejně volí blbé strany“.

Aňa proletářka Geislerová navrhne, že by se mělo jezdit po venkově a vysvětlovat tam těm hloupým lidem, že sníst souseda je zdravé, moderní, kultivované a ekologické, protože ti chudáci na venkově nemají ty správné informace (jako má Ańa) a jen proto odmítají jíst lidské maso, což je od nich buranské. (A může za to Zeman, Klaus, Putin a alternativní weby.)

Sadistický vrah Hojer (https://cs.wikipedia.org/wiki/Ladislav_Hojer) bude po vzoru vyznamenávání psychopatických zbabělých vrahů Mašínů a po vzoru navrácení majetku rodině Mašínů rehabilitován a letiště Ruzyně bude znovu přejmenováno. Tentokrát na „Letiště Ladislava Hojera a Václava Havla“.

Myslíte si, že si dělám legraci?

Hahahaha! Počkejte za pár let – však on vás smích přejde.

82 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bob byl smazán.

   Smazat
  2. Vedec a profesor z texasu navrhoval rozsireni Eboly , kdyz Aids se siri pomalu. Videli jsme ,jak v Syrii spojenci USA poziraji lidske vnitrnosti hned po brutalnich popravach.. Le Pen za to ze to zverejnila muze jit do vezeni a byla prohlasena za
   nemocnou !!Ted se bouri psychiatri proti uplne Spatnym rodicum , kteri nenechaji sve malicke ihned preoperovat na LGBTQ...Lecos se jeste taji..Tedy vedci, pedagogove a politici navrhuji abychom napodobovali DIVOU ZVER ,coz ma byt vrchol pokroku.. Tech zfetovanych pokroku a nahore uvedenych a do zbesilosti aby uspech Multikulturalismu a politicke KOREKCE , byl tak zarucen..Tak daleko to nedopracoval ani Hitler,nacisti a Mengele a ty Japonsky sileny "doktori a vedci" za II.sv. valky..

   Smazat
  3. To ale dokazuje ze opravdu jde o valku proti bile populaci zvanou the Great Replacement..
   Coz zapiraji ale denne prinaseji dukazy a fakta, ktera svedci ze opravdu se prave to chysta..

   Smazat
  4. Mestske urady , neziskove organizace,za penize z poplatku v San Francisku vsech tam zijicich, pouzili je za realizaci a natoceni filmu
   "Proc nevyvrazdime vsecky bile spoluobcany". Film je take na You Tube.
   Natoceny reziserem Garciou, dlouholetym clenem Centra pro Umeni a velitelem stabu Socialniho Klubu..

   Smazat
  5. Autor filmu nenasel jediny duvod proc uz davno belosi nebyli vyvrazdeni..Najit ty ochotne Kdo belochy vyvrazdi asi neni vubec problem..

   Smazat
  6. Mádl toho natočí, jako toho natočil Václav Havel, nikdo to nepotřebuje vidět. Za to od Trošky se budou promítat filmy i za 50 let.

   Smazat
  7. Ten článek je výživnej, nastala doba vymknutá z kloubů, kdy se ke kormidlu dostali šílenci a úchylové, budeme prcat zvířátka ale lidi budeme žrát a takové blbky, jako je ta autistická Gréta povedou svět právě tímto směrem...je to úžasný, co čeká naše potomky, je to naše chyba, že to všechno šílenství připouštíme krok po kroku opanovat celý prostor a naše životy...

   Smazat
  8. Idi Amin znamy jako velmi zapadem podporovany statnik take leckoho snedl..Velky Vzor dnesku..

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:05
   A psychopat jako ty potřebuje hladu prášků,svěrací kazajku a klecový lůžko!!!!
   Jdi si kreslit na toaletu,papíru tam máš haldu!

   Smazat
 4. Vážený pane svoji ženu by jste neubránil taky slimáci operují v partě a jednotlivec nemá šanci. Snad se tak daleko u nás nedostaneme a multikulti pošahanci tu vládnout nebudou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Źe útočí v tlupách, to je na internetu k dohledání. Ale že nikdo, zdůrazňuji nikdo, nevykřikl : Hr na ně, to je trestuhodné a nepochopitelné. A o něčem to svědčí. Že už žádní pořádní chlapi nejsou. A kmen, který si nechal uloupit žen, vždycky zahynul. To ví všichni, kteří ve škole dávali pozor.

   Smazat
  2. Jednotlivec šanci má, ale musí si vzít větší zásobník, nebo jich rovnou víc a to do něčeho, co střílí dostatečně rychle a přesně, doba si to žádá...

   Smazat
 5. noviczech
  ...pane Brand, na můj vkus jste trochu ostrý, ale ...potravina má na nás větší vliv, než si mnozí z nás uvědomují. Začněme u mouky! Ta dnes obsahuje "dotykový jed"!!! Larvi molů mi ve špajzu vlezli do rýže i přes plastový sáček, který prokousali, ale do mouky zkusily a chcíply. Zeptejte se odborníků, jak se za KSČ skladovalo zrní na mouku, to se vám protočí panenky, jak se ta vláda výborně starala. Mouku jíme denně. Dále, mléko a mléčné výrobky, mléko jako bylo za KSČ už dnes neseženete. I když to bude mléko od krávy, otázka je, ČÍM JE ZVÍŘE KRMENO?, (to samé s vepřovým). A jsou trubky, kudy teče mléko bakteriologicky nezávadné? Kdo bude investovat do vařící vody, či páry na mytí už při tak nízkých prodejních cenách a sníží si tím zisk??? A mléko a mléčné výrobky jíme, nebo jsme za KSČ jedli denně!!! Jak chcete mít zdravé děti, když náklady na kvalitní výrobu potravin by vyrostly a tento " židofašistický" politický systém vás i nás nutí všude šetřit a dokazuje, že na nic nejsou finance? (židofašistický protože dvě největší zla se spojila).
  Ale v globále, i ti, co toto vymysleli a uvedli v život, umřou a bez dětí a nebo bez vnoučat, a nebo ...bez zdravých dětí a vnoučat!!
  Kdo jinému jámu ..., sám do ní...!!!
  Je to vše velmi smutné, ale toto můžou zastavit jen a pouze dvě události VÁLKA NEBO OHROMNÁ KATASTROFA., můj názor.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Kriple 7:37, požírá nás rakovina z těch jedů co nám cpou a stále více i ty dříve narozené, zajeď se podívat na onkologii a budeš čumět bruselský trotle.

   Smazat
  3. 7,37
   Ty tvoje kraviny tupane, neznající nárůst jednotlivých nádorů je tady tapetován, už asi po stý....víš kulohulo,tak drž pec!!!!!!

   Smazat
  4. Soudruzi z 8:09, tak se tolik nerozčilujte. Prostě se dožíváme o 8 let déle. Každý okolog vám řekne, že s náskokem nejzásadnější rizikový faktor vzniku rakoviny je právě věk.
   A zatímco incidence novotvarů se kvůli nárustu věku zvyšuje, úmrtnost se díky skvělému zdravotnictví snižuje.
   Pokud vás ale těch 8 let co máte navíc nebaví, tak klidně chcípněte.

   Smazat
  5. 8,42
   Takže v případech ULCEROSNÍ KOLITIDY A CROHNOVY CHOROBY,což jsou v některých případech prekancerózy se unemocnění projevuje u ČÍM DÁL MLADŠÍCH LIDÍ,PROČ!!!!!!O nádorech mozku,rakoviny děložního čípku,prsu,melanomu kůže atd. ani nemluvím!Takže si strč ty svoje mOUDra do pornoJandovo trenek a zmiz,kreténe s ÍÁ!!!!

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 8:51, byl byste tak laskav a snížil svou zuřivost, a tím přestal během chrlení slov ťukat na CAPS/LOCK?

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 9,05
   Ty jednoduchej tupane,co se mám stejně,jako tvoji amikokoti cpát GMO a jíst Pšonský Otraviny???!!!!!!Naser si a zdechni sám ty fušere negramotnej!!!!!

   Smazat
  10. 9:52
   Pitomec jste leda tak vy. Podívejte se na výmluvný graf vývoje a pak se omluvte.

   1960 až 1990 - za 30 let prodloužení dožití o NULA let. V Německu za stejnou dobu prodloužení o 4 roky!!!
   1990 až 2018 - za 28 let prodloužení dožití za stejnou dobu o 8 let!!!

   https://bit.ly/2JctolE

   Smazat
  11. Pane 7:37, plácáte nesmysly. Dožíváme se možná o 8 let více let, ale lidé, kteří to číslo navýšili, prožili většinu života za socialismu. Důvody vyššího dožití rozhodně nejsou dány vyšší kvalitou potravin. Kdysi se rohlík vyráběl ze tří ingrediencí, dnes z více než třiceti. Především je to dáno novými, masově zaváděnými léčebnými metodami, které před rokem 1989 u nás nebyly rozšířené nebo ještě neexistovaly (např. bay passe nebo miniaturní kardiostimulátory voperované téměř na počkání). Dalším z mnoha důvodů je nesrovnatelně nižší počet lidí zaměstnaných dnes ve zdraví škodlivém prostředí (doly, hutě atd.) a s tím související nižší počet úrazů. Pisatel je zjevně naivní mladý člověk, neví, že obrovské množství těch dlouhověkých jen přežívají v různých státních a soukromých zařízeních. Generace narozená v devadesátých letech bude ráda, když se dožije padesátky. Mimochodem, rakovina dnes kosí i mladé lidi a tento trend raketově narůstá.

   Smazat
 6. Zřejmě mnozí nevědí, co to Overtonovo okno je, tím pádem tomu jejich reakce odpovídají jejich vědomostem. Nevím jak teď, ale dříve bylo ve školách na nástěnce heslo "Neuč se , život tě naučí". To je jako bys byl ve škole když se probíralo sčítání a odčítání a teď na tobě chtějí bys řešil rovnice. Je to smutné, ale i na těch příspěvcích je znát v jaké mizérii dneska školství a všeobecná úroveň je. Hej hou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ubohý Baldo,
   toto heslo na nástěnkách ve škole zaručeně nikdy nebylo. Možná tak vyryté na lavici. Už se vám to na stará kolena všechno motá.
   Pokud někdo tenhle absurdní Brandův žvást bere vážně, tak je blázen a měl by být v jeho vlastním zájmu zbaven svéprávnosti aby sobě nebo někomu jinému neublížil.
   Tak hejhou, utíkejte se rychle schovat před těmi kanibaly, "vzdělaný" Baldo. Kanibalové vyslaní Západem už na vaše masíčko rozpalují ohně a vaří na vás vodu! :-D

   Smazat
  2. 7:33, o čem to tady žvaníte? Salámová metoda je natolik starý a známý pojem, že má i český ekvivalent. Tímto způsobem dokážou manipulovat i děti, sám jsem to dělal.

   Ještě před dvěma lety byli pedofilové vykopnuti z LBGTI komunity a široká veřejnost se k tomu stavěla v drtivé většině extrémně odmítavě. Dnes se už objevuje zkratka LBGTIP a slovenský mainstream, mínkotvorný tisk v silně katolické zemi, už nějakou tu dobu otevírá tematiku pedofilie s tím, že se jedná o přirozenou vlastnost, s níž se člověk prostě narodí, a kterou je nutno akceptovat.

   Jenže to není vše. Tím podstatným je fakt, že se zároveň rozebíhá "vědecko-společenská" debata, od kdy je možné považovat člověka za sexuální subjekt. Mezi jiným se přišlo na to, že pokud pětiletá děvčátka zbožňují svého mužného tatínka, je to vlastně projev rané sexuality, kterou je nutno dle těchto vědátorů rozvíjet.

   A naprosto signifikantním je, že všichni mluví v množném čísle a obvykle ve třetí osobě. Zde se ukazuje, že kromě zvrácených kreatur, které by neměly mít dosah ani na vlastní děti, všichni tito propagátoři "modernity" by nikdy svoje děti nepostavili do situace, kde by musely přijít do kontaktu s pedofilem. Ovšem děti těch "ostatních" ano, dle nich to jednou bude společenská nutnost. Co se s našemi dětmi stane, to je vůbec netrápí, oni plní své zvrhlé společenské zadání.

   Proto úvahy o legalizaci kanibalismu, které teď vypadají jako hyperbolizace, se můžou v blízké budoucnosti stát běžným tématem společenských a politických diskusí. A co se diskutuje, manipuluje a trenduje, to se nakonec i může i prosadit.

   Společenskou diskusi o "normálnosti" pedofilie jsem očekával už před pěti lety, vše k tomu směřovalo, a už to tady máme. Teď už jen zavést důslednou gender politiku do škol a školek jako povinnou (na Západě již funkční), a materiál pro pedofily bude připraven.

   Smazat
  3. Žádné "úvahy o legalizaci kanibalismu" nikde neprobíhají. To jen pomatený protizápadní fanatik Brand blouzní. A vy s ním.

   Smazat
  4. 9:12, nikdo netvrdil, že už něco probíhá. Téma legalizace pedofilie byla před pár lety také společensky naprosto neakceptovatelná, a už vůbec nemožná ve střední Evropě. Dnes je téma o nešťastných pedofilech, které je nutno akceptovat a chránit před "společenskou zlobou", otevřeno. A ruka v ruce s tím napředuje gender tématika na školách.

   Těsně po pádu režimu, jedním z prvních aktů mimovládních organizací byl extrémní zájem o školy. Právě na školy se na počátku 90.let rozprchli všichni ti aktivisté z "Peace corps" a jiných organizací.

   Takže mějte kritické myšlení, to je jistě správné, ale zanechte despektu, protože nic není nemožné. Jednou můžeme zůstat hodně nepěkně překvapeni.

   Smazat
  5. 8:42
   Ne my umřeme, ale ty a tobě podobní chcipnete a budete proklínt ty kteří vás k vaši nenávisti proti předkům naváděli. A sebe že jste jim věřili.
   Václav

   Smazat
  6. Někteří nepochopili, o čem článek je. Kdyby mi někdo před 30 lety tvrdil, že pohlaví dnes bude jen sociální konstrukt a bude jich asi 70, že dnes budou evropští politikové nadšeně vítat migranty, kteří nás chtějí nepokrytě islamizovat, považoval bych ho za blázna. Až naši progresivní bolševici dokončí svou práci, budou se dnešní mladí lidé hodně divit, co se to stalo s jejich životy.

   Smazat
  7. 22:18 Nebudou, aktivisté jsou tak debilní, že za peníze udělají cokoli.

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Proč by na tom nemohlo být ve zvrácené západní společnosti něco pravdy? Poznal ses snad na některé z těch fotek, blbe 7:21? Trefa...

   Smazat
  3. 8:12
   "Zvrácená západní společnost"
   Víš co? Mluvíš jak nějaký pojebaný islamista. Zamysli se nad sebou.

   Smazat
  4. Blbeček trolíček 7:21, ktorému robí problém pochopiť, že NR poukázala na článok mainstreamového "renomovaného" Neewsweeku, teda slniečkárskeho média, ktoré toto hlása. Takže psychiatra v prvom rade potrebuješ ty a s tebou všetci tvoji spolusúdruhovia.

   Smazat
  5. 10:18, a víš, co je blbé? NR čte poměrně značné množství lidí, včetně diskusí. A hádej, jestli tuto informaci odhodí jako úplnou kravinu, tak jak jim radíš, anebo si to raději uchovají v paměti, co kdyby náhodou zaregistrovali posun onoho pověstného okna Overtonova?

   Smazat
 8. G K Chesterton před sto lety napsal, že jestli budou jednou lidé žrát jiné lidi, nebude to z hladu, ale z rozežranosti.
  J. Hruška

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:54, mám pocit, že z člověka by byl poživatelný jen mozeček na másle s rozmarýnem.

   Před časem vypuknul skandál někde ve Slovinsku, kde se v nějaké restauraci objevilo v jídle lidské ucho nebo nos, už se nepamatuju. To samozřejmě nedokazuje kanibalismus, ale katastrofální hygienické podmínky, které u země jako Slovinsko dost zarazily. Ovšem skutečnost, za jakých okolností se může něco podobného dostat ke konzumaci v restauraci, vyvolává hodně velké otazníky. Nebylo by to poprvé v historii, co se lidské maso objevilo v potravě, a nemyslím tím kanibalistické kmeny někde v Papui.

   Smazat
 9. Dobrý nápad. V primitivních společnostech jedli poražené protivníky. Dnes by to museli být ideoví či názoroví oponenti. A tak je docela humorná představa jak si v neděli v poledne při sledování předtočených OVM dávám k obědu Moravce na paprice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toho bych nejedl, prase se mi líbí víc.

   Smazat
  2. Týdenní politické menu:

   Pondělí: Kalousek na víně
   Úterý: Jandův ptáček
   Středa: Mozeček a la Němcová
   Čtvrtek: Grilovaný Foldyna
   Pátek: Petříček po bruselsku
   Sobota: Hřibova pražská omáčka
   Neděle: Dušený Moravec

   Dobrou chuť přeje česká politická scéna.

   Smazat
  3. 10:13, mozeček á la Němcová... To jako myslíte prázdný talíř?

   Smazat
  4. 10,44
   PRÁZDNÝ,ALE DRAZE ZAPLACENÝ!.-D

   Smazat
 10. No, článek je dobrá ironie ..
  Až na tu identifikaci ideologií, které jsou příčinou toho bláznění.

  Judeo-křesťanství je protimluv a nesmysl.
  Křesťanství vždy stálo a szojí proti judaismu
  Kristus byl neúspěšný reformátor judaismu, kterého judaisté zabili, sežrat si ho tehdá ale nedovolili.
  Dnešní ideologií Západu je spíše judeo-islamismus -liberalismus (judaismus -mamon a islamismus -válčení a boj za správnou víru bláznivého liberalismu). Křesťanství se na to jenom z Ruska dívá a baví se.

  Neomarxismus je ve skutečnosi bláznivý psychopatický neoultra liberalismus. Marxisté jsou normální, to liberasti Západu jsou blázniví psychopati. Marxismus normálních lidí se na to jenom dívá a baví se.

  OdpovědětSmazat
 11. Blbeček trolíček 7:37, dnes sa ľudia "dožívajú" o pár rokov viac ako polymorbídni pacienti so zničenými vnútornosťami, dementní,kŕmení tabletkami. Ja mám cez 50 takže si dobre pamätám, že pred cca 35 rokmi sa ľudia v okolí dožívali väčšinou od 80 vyššie a zomierali na slabé srdce a nie na rakovinu, porážky,infarkty....Deti zomierali pri nehodách a nie na leukémiu či mozgové nádory. Choď sa opýtať do pohrebnej služby či sledovať vyvesené parte, buď zomierajú 80-90 roční alebo 50-60 roční a množstvo mladých. Keď vymrú ročníky 50-te, max. 60-te,ktoré sme mali ešte iné základy a detstvo, potom sa jasne prejaví to "zvyšovanie priemerného veku", ty dement.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 10,35
   V tom případě ty budeš VRCHOLEM YNTELIGENCE,Blbsteine?!.-)

   Smazat
  4. 9:55, nemyslím, že se snižuje věk, tabulkově to je naopak a bude to pravda. Ale je také pravda, že se celkově zhoršuje zdravotní stav mladé populace.

   Smazat
  5. Blbeček trolíček 10:11 Ako obyčajne, relevantné argumenty žiadne, len pena u huby. Typický svedok sorošov.

   Smazat
  6. 10:35
   Dáma zůstane dámou, ale ty "gentlemane zůstaneš volem. Timto se omlovám za urážku jmenovaného deobytčete.

   Smazat
 12. 10,36
  Kraďousku šnupni si zmlkni,chlastat už máš zakázáno!

  OdpovědětSmazat
 13. Facebook půjde před soud. Za cenzuru.

  http://svobodnenoviny.eu/facebook-pujde-pred-soud-za-cenzuru/

  OdpovědětSmazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:38, no ty sis zjevně taky užíval výdobytků socialismu a probral se až tehdy, když dávali na zeď místo Husáka Havla. Vem duhovou vlaječku a běž vítat refugees. Možná se konečně dočkáš tvé vytoužené trojky: ty, refugee a duhová vlaječka.

   Smazat
  2. Zjevně jste nepochopil, jak funguje Overtonovo okno.

   A také jste se zjevně nepoučil z předchozích na vlas stejných případů aplikace postupu Overtonova okna - manželství homosexuálů, adopce dětí homosexuály, omlouvání muslimského potlačování práv žen i v Evropě, nelegální migrace a jiná masová porušování zákonů nejen tolerována ale přímo podporována státní mocí, cenzura na internetu, násilí na odpůrcích multikulturalistického neomarxistického šílenství atd

   Vás zřejmě ponaučí teprve až vás nějaký milý, tolerantní, multikulturně obohacující ekologický magor sežere, aby snížil uhlíkovou stopu lidstva

   PS: promrskejte si gramatiku, když už si chcete hrát na vzdělance, neměl byste dělat triviální hrubky

   Smazat
  3. 15:38 Mluvíte rozumně. Tak to příště nekazte zaměňováním pravopisu za gramatiku resp. tvarosloví. Gramatiku má pán v pořádku. (V hlavě to nemá v pořádku a pravopis neumí.)

   V gramatice chybují jen cizinci, kteří se nějaký jazyk učí. Domorodec má tvarosloví mateřštiny na háku.

   Smazat
 15. https://beforeitsnews.com/alternative/2019/08/5g-kill-bees-now-will-sterilize-entire-usa-for-chinese-and-eric-shcmidt-3697546.html
  5G nyní zabíjí včely! Podívejte se na důkaz ve videu výše
  https://www.youtube.com/watch?v=kY2mH4xt_ME
  Snowden na INFEKCI PRODUKTŮ houby a parazity .
  https://www.youtube.com/watch?v=8Dof6UeF870
  Plazi nám dali těla a odvedli nás do Matrice.
  Opět jsme „varováni“ o tom, co budou dělat vedle nás? Nyní máme varování před předpokládanými případy akutní ochablé mylózy (AFM), což je virus podobný obrně. Toto je „nová“ nemoc, kterou lékaři nevědí, odkud pochází.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/510740-nakazena-klistata-jako-biologicka-zbran-v-usa-proveri-vojenske-experimenty.html
  Vakcíny, autismus a přírodní zdraví Alternativy: Naše vakcíny nejsou bezpečné; existuje řada zpráv přezkoumaných vládou a kolegy, které ukazují pravděpodobnou souvislost s vakcínami a autismem, a několik dalších zdravotních problémů. Níže uvedené příběhy o tom diskutují v různých detailech. Jako otec amerického syna postiženého autismem vidím tento odkaz každý den. https://www.activistpost.com/2019/08/monsanto-paid-google-to-censor-results-operated-fusion-center-to-discredit-journalists-and-activists.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pomlouváním vakcín se živí sekta neználků.
   Umělá sladidla (aspertam a pod.) jsou v silném podezření, že způsobují autizmus!!!

   Smazat
 16. Autor si asi neceho snupnul. Proboha co ma dane tema spolecnebo s marxismem nebo neo-marxismem? Co maji s Marxismem spolecneho vykriky ekologickych demagogu? Touhle priblblosti se vyznacovali synackove a dcerky protikomunistickych bijcu v devadesatych letech. Prikladem je hlasovani ke zruseni trebonskeho prasecaku Gigant. Vsechny ti chlapeckove a holcicky z lepsich rodin vykrikovali, ze je treba zrusit tu hruzu kde komunisti v nedustojnych podminkach trapi prasatka. Co na tom, ze Gigant mel vlastni bioplynku a byl energeticky sobestacny. Tak co ma kurna tohle priblble chovani spolecneho s marxismem? Nebo je to jen snaha zdiskreditovat marxismus prilepenim falesne nalepky?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, pokud zrušíme všechny ty prasečáky kvůli památníkům holokauzy a krávy vybijeme za to, že moc prdí, nic se nevyžeší !!! Prdět za ně budou vegani a vegetariáni jsouc o zelené stravě a vlivem nedostatku masité potravy degradují na dobytek a ten pak bude požírán ke kanibalismu se vynuceně obrátivším zbytkem lidstva, které se bez živočišných bílkovin nebude schopno obejít...Nastane ta krásná harmonie, kdy si obě půlky listva vyjdou jen samy se sebou a zdravou zelenou stravou. Ale problém prdění, který je dnes kapitální a hýbe celým světem, zůstane. Nebudou krávy nýbrž prdět ti osvícení senožrouti, kteří budou sloužit za potravu kanibalům...Problém s prděním tím bohužel odstraněn nebude a tak nelze zkáze Zeměkoule zabránit...

   Smazat
  2. ...pouze jej jen poněkud odsunout...

   Smazat
  3. 15.58 Pane, pitomcům těžko vysvětlíte, že ideologie se označují podle obsahu a ne podle jejich aktivity.
   Pitomci proklamovaný "neomarxismus" je obsahem ultra liberalismus, svoboda v absurditě dohnaná do extrému blbosti.
   Revolučnost této liberální blbosti, jenom pitomci spojují s revolučností marxismu .. a svoji pitomost dávají najevo používáním pojmu neomarxismus ..

   Smazat
 17. Více než 30 000 vědců říká, že „katastrofické globální oteplování způsobené člověkem“ je úplný podvod .
  https://beforeitsnews.com/environment/2019/08/over-30000-scientists-say-catastrophic-man-made-global-warming-is-a-complete-hoax-science-2597294.html

  OdpovědětSmazat
 18. ... a Jourová nám - v rámci sjednocování kvality potravin - z Brusele nezapomene předepsat, jaké euro-údaje má obsahovat popiska na spotřebitelském balení mraženého souseda/sousedky.

  OdpovědětSmazat
 19. Pan Brand zjevně opět zaujal. Našel něco dost šíleného, co tu ještě nebylo - pojednání jakýchsi magorů o kanibalismu, narouboval na to multikulti, aplikoval Overtonova okna a na tomto "materiálu" rozehrál jako obvykle koncert svého ostrovtipu, ironie a hororových představ. Při jeho souběžně probíhající klima obsesi o něj začínám mít obavy - taková hlava a takové plýtvání talentem. Taky škoda, že jako obvykle ani nenaznačuje, kudy z toho lesa ven. Ale i tak - pobavil jsem se. PF

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:05, ono to je jedno, čím se budeme bavit a o čem mluvit. Napadlo by vás, že se bude zcela vážně, navzdory demografickénu deficitu, doporučovat, abyste neměl děti, protože jejich prdíky plundrují klima planety? Ve válečných oblastech kvete orgánová mafie, je to známý fakt. Jeden gang nedávno objevili v Sýrii, konkrétně v Rakce. To je také úděsné. Proč tedy nemluvit o kanibalismu? Blíží se krize, během podobných období se v Evropě kanibalismus sporadicky vyskytoval, tak z toho někdo udělal téma. Ačkoliv já si myslím, že autor článku byl spíš inspirován starším textem, který kdysi koloval internetem, coby příklad "Overtonova okna" a tam se to demonstrovalo na příkladu "kanibalismus". No a on to prostě pojal jako fakt.

   Smazat
  2. 20:58, bude-li chtít kanibal sežrat jedince svého druhu, tak ho musí nejprve ulovit (nepředpokládám existenci "dodavatelských služeb" tohoto druhu). Lovení jedinců stejného druhu je pro vyšší živočichy rizikovou záležitostí, proto se omezuje na specifické případy - např. samec medvěda může být takto nebezpečný medvíděti, které je ovšem chráněno medvědicí až za hranici sebeobětování (ochrana mláďat funguje na pudové úrovni) - čili opět riziko pro agresora. Nemocné kusy a mršiny by asi nebyly cílem kanibala. Obecně se dá říci, že predátor v přírodě neplýtvá silami ani neriskuje nad rámec nutnosti přežití sebe či mláďat/smečky. Lze spekulovat o extrémech typu přežití jen za cenu kanibalismu, nebo o zrůdnosti kanibalismu z rozežranosti/pro zábavu/z rituálních důvodů apod. Ale tyto spekulace, byť povýšené aplikací Overtonových oken, považuji za notně ulítlé, a to i u takového fabulátora, jakým je pan M.Brand. PF

   Smazat
  3. PeeFe, běž doprdele s těma svejma kecama...

   Smazat
  4. 11:35, vzhledem na to, že Brand se s největší pravděpodobností nechal inspirovat tím internetovým textem, můžeme se o kanibalismu bavit skutečně jen jako o kuriozitě. Ačkoliv bych nevylučoval, že nějaké zvrácené kriminální skupiny existovat můžou. Prozatím jsme se v našem kulturním prostoru, pokud si pamatuju, setkali s kanibalismem jen u zcela specifických zločinců.

   Smazat
  5. 15:05 nauč se česky, pepane. Nebo přijeď do Ostravy, dostaneš lekci zdarma.

   Smazat
 20. Nedávno proběhla tiskem zpráva ,že v USA budou praktikovat nový způsob pohřbívání zesnulých tak zv.kompostování.Nebožtík se zahrabe do země a po čase až zetlí tak se s ním pohnojí záhon.Vše "dobré"přichází z USA a věřím tomu ,že i ten kanibalismus .Jde přece o ta lidská práva

  OdpovědětSmazat
 21. Celosvětové obchodování s dětmi zahrnuje otroctví, orgány těla, kanibalismus, sex, prostituci a volný průchod do Spojených států. Demokraté NEPOUŽÍVAJÍ, aby to zastavilo ..
  "V prezidentském prohlášení prezidenta Donalda Trumpa o stavu Unie včera vyzval k boji proti obchodování s dětmi a zdůraznil významnou práci ICE v boji proti nelegálnímu přistěhovalectví."
  "Trumpův postoj proti obchodování s lidmi přinutil nejvíce vstát a potlesk s výjimkou Alexandrie Ocasio Corteze, který se několikrát rozhlédl a neochotně stál a odmítl tleskat."
  https://beforeitsnews.com/v3/alternative/2019/3666221.html

  OdpovědětSmazat
 22. Podle mne je článek poněkud přeexponovaný, ale asi má burcovat emoce. Bylo by podle mne pochopitelnějši řici jednoduše co je za čárou. Za sebe se doznám k tomu, že jsem 20let vegetarián, svaloviny mi neubílo a chuť dát občas někomu pár facek taky ne. Rodina funguje normálně a mám 2 děti.S impotencí nemá vegetariánství nic společného vždyť Indie je plná vegetariánů a s počtem dětí nemá žádný problém. Možná to pomáhá některým mužům (v Evropě), vasvětlit, že problém je v potravinách a ne v nich. Totéž se týká nátury,je-li někdo cholerik, tak mrkví se nezmění a melancholika krvavým biftekem nepředěláte. Z nedostatku výchovy se dnes často pohybujeme za čárou a z nedostatku rozumu si někteří ani existenci čáry neuvědomí. Nežijeme v tlupě, ale v kulturní společnosti s historicky generacemi ověřenými pravidly, jejich svévolné překračování není projev liberalismu, natož svobody. Prosím nenechte se zblbnout, je to finta a útok na vás.

  OdpovědětSmazat
 23. Lidské maso nelze jíst. Důsledkem kanibalismu je nemoc kuru, která "není nemocí ve smyslu nákazy organismu jiným organismem, ale spíše poruchou organismu v důsledku přítomnosti a působení látky, kterou tělo neumí likvidovat (metabolizovat ani vyloučit)". https://cs.wikipedia.org/wiki/Kuru
  Mrtvoly lidí nelze konzumovat, protože obsahují smrtelné "mrtvolné jedy". Celá podpora kanibalismu je jen fantasmagorie debilů nebo provokace.

  OdpovědětSmazat
 24. Naši politici jsou chlapci k sežrání.
  Nadržená pražská duha.

  OdpovědětSmazat
 25. Téma je blbost. Váš nekrofág.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.