Reklama

neděle 18. srpna 2019

Kdyby hloupost nadnášela Greta by mohla do New Yorku doplachtit

Michal Brand
18. 8. 2019
Samozřejmě pokud by foukal příznivý vítr. Jinak by musela buď mít motor, nebo spoléhat na vlastní bio-reaktivní pohon. Tím by ovšem vypouštěla různé skleníkové plyny. Takže to by vlastně nešlo. Greta ekologicky pluje do Ameriky jachtou, aby neletěla letadlem. Letadla jsou fuj, protože vypouští skleníkové plyny. Konkrétně při jejím letu by letadlo vyprodukovalo tolik CO2, že její podíl na uhlíkové stopě z tohoto letu by byl téměř tak velký, jako uhlíková stopa, kterou zanechají hystericky pokřikující demonstranti na každé jedné demonstraci „Pátek pro klima“. Nebo tak nějak.


Na jachtě, na které pluje svatá Gréta, nejsou záchody, takže celou cestu bude kálet a močit do oceánu. Záchody na jachtě nejsou proto, že daná jachta je sice jakoby ekologická, ale je tak pitomá, že musí být co nejlehčí, takže neuveze ani záchod, natožpak 14 dní plavby sbíraná všechna Grétina svatá ho...., no však víte co. Doufám, že je na jachtě aspoň odpadkový koš, aby svatá Gréta nemusela všechny ty plastové obaly od svých bio produktů dopravených letadlem přes půl světa do Grétina oblíbeného bio obchůdku v Mixlandu (dříve známo jako Švédsko, viz https://voiceofeurope.com/2019/07/ten-year-old-girl-wants-sweden-name-changed-to-mixland-inventive-prime-minister-says/ )

Myslím, že Greta je výborný příklad. Musíme se všichni chovat jako ona. Například bychom měli všichni ihned přestat používat auta a autobusy na pohon na fosilní paliva. Doufám, že se brzy najde nějaký ekologický miliardář, který nám všem nakoupí elektromobily Tesla a bude platit jejich enormně drahý provoz (zejména pojistka by jinak obyčejným smrtelníkům zacloumala rodinným rozpočtem). Také je nutné, aby dotyčný eko-miliardář koupil do každé rodiny minimálně dva elektromobily Tesla. Elektromobily totiž mají malý dojezd, takže by jeden nestačil – po návratu z práce byste třeba nemohli jet na nákup, protože by váš úžasný eko-elektromobil měl vybité baterie. Takže dva automobily místo jednoho. Bratru, 4 až 5 milionů na jednu rodinu. (Baterie elektromobilů sice podle zlých jazyků prý při dopravní nehodě rády vybuchují a upálí posádku zaživa, ale tím se také sníží uhlíková stopa lidstva.)

Také bude nutné investovat asi tak 500 000 miliard korun do kompletní přestavby elektrické rozvodné sítě, protože jinak si po návratu z práce a zapojení elektromobilů do zásuvky k dobití baterií nepustíte ani stolní lampičku. Prostě jinak nebude elektrika na nic jiného než na dobíjení elektromobilů. Až do rána, kdy konečně vypojíte dobitý elektromobil ze zásuvky. (Známý mi po své cestě na „vyspělý“ „ekologický“ Západ vyprávěl, že v Holandsku už to tak mají – spousta lidí si koupila dotované elektromobily, aby byli jako eko a zařadili se do stáda vymytých mozků, eh pardon, do skupiny eko bio lepšolidí, a po večerech v zimě doma mrznou, protože si nemohou pustit ani topení, aby nevyhazovali pojistky. Případně aby nepůsobili rovnou kolaps celé sítě.) No, stačí když nám do České republiky budou USA posílat příštích deset let celý svůj federální rozpočet – a to by mohlo stačit na eko-pjerestrojku alá Greta for Madness, eh, for Clima.

Také slibuji, že hned poté, co mi někdo bude platit veškeré moje životní náklady a potřeby, budu jezdit výhradně ekologicky i na dovolenou. Například bych chtěl příští rok navštívit Nový Zéland. Popluji tedy soukromou jachtou s plachtami, která musí být dost velká, aby uvezla v plastu balené potraviny na celou plavbu. Také budu muset mít dovolenou ne obvyklých 14 dní, ale rovnou 14 měsíců. Při příznivém počasí a dobrém větru, jinak se to protáhne. Ale samozřejmě požaduji, abych nebyl nijak krácen ve svých příjmech. Buď mi těch 14 měsíců dovolené musí zaplatit stát, nebo nějaká eko neziskovka, nebo nějaký miliardář. Napíšu Kellnerovi. Ten by mi také mohl zaplatit tu jachtu, protože pár desítek milionů dolarů na jachtu k plavbě na Nový Zéland jen tak někdo také nenajde na účtu. Čerstvou vodu mi na tuto plachetnici může vozit rychlý motorový člun, případně čerstvou vodu může dopravovat vrtulník. Na eko plachetnici se určitě nevejde odsolovací zařízení, pro které by stejně nebyla elektřina.

V pátek nebudu pracovat. Budu sedět v hospodě na rohu a držet „Strike for Clima“. Také přestanu platit sociálko, protože když nám už zbývá jen 12 let do konce světa slíbeného Gretou a jejími následovníky, tak už se stejně důchodu nedočkám. Nebudu platit ani daně. Ta část, která jde na školství je zbytečná, protože mladí aktivisté stejně sami říkají, že nemá cenu se vzdělávat, když je konec světa za dveřmi. Daně, které jdou na zdravotnictví, jsou také zbytečné – když lidé prostě pomřou, tak se sníží uhlíková stopa a planeta Země zhyne v pekelných plamenech globálního oteplení za 12 let a tři desetiny vteřiny, namísto 12 let a 0 desetin vteřiny. Takže neplacením daní vlastně prospěji planetě.

Vlastně bych mohl přestat podnikat a nechat se někým živit. Snad se najde nějaká neziskovka. Nebo bych mohl napsat Kellnerovi. Když mě bude někdo živit, na oplátku budu někde vysedávat nejen v pátek, ale po všechny pracovní dny. S transparentem „Leností za klima“. Protože kdo je líný a nic nedělá, ten zanechává menší uhlíkovou stopu. Takže vlastně bojuje proti klimatické změně. Chánov je prostě super eko. Jen tam mají moc dětí, které nejsou eko, protože stejně jako všichni lidé - kromě svaté Gréty - dýchají, což je fuj.

Vzhledem k naléhavosti globálního oteplení zaviněného člověkem také požaduji, aby všichni mladí mysleli na budoucnost planety, protože je to jejich budoucnost. Proto požaduji, aby mladí do 30 let okamžitě:

- přestali bydlet v jakýchkoli obydlích, protože moderní obydlí při stavbě zanechávají uhlíkovou stopu; v zimě mohou spát v iglú, v létě pak pod širákem; samozřejmě bez spacáku, jehož výroba produkuje CO2 – přikrýt se mohou listím, které si nasbírají na podzim do zásoby;

- okamžitě přestali používat jakákoli vozidla, lodě nebo letadla na jakákoli paliva nebo jakýkoli pohon, kromě pohonu vlastní lidskou silou; je známo, že například elektromobily reálně zanechají v celém procesu produkce energie mnohem větší uhlíkovou stopu než auta s běžným spalovacím motorem, takže nesmí používat ani elektromobily;

- samozřejmě musí okamžitě přestat používat mobily, počítače a jakoukoli jinou moderní elektroniku; její výroba sama vytváří obrovské množství CO2, o dopravě z Asie ani nemluvě, a její provoz vyžaduje elektřinu, která se musí někde vyrobit – a dokonce i výroba solárních panelů k produkci elektřiny vyprodukuje tolik CO2, že uhelná elektrárna je proti solárnímu poli ve skutečnosti zdroj uhlíkové stopy téměř zanedbatelné;

- oblečení si samozřejmě musí vyrábět výhradně ekologicky sami; doporučuji oděvy z kopřivových vláken případně z vlastnoručně vypěstovaného lnu; inspirací mladým aktivistům může být poučný film „Jak krtek ke kalhotkám přišel“, pohádkám od AlGora a Gréty už mladí aktivisté věří, tak proč by nemohli mrknout také na pohádku od pana Millera;

Mohl bych pokračovat ve výčtu ještě dlouho, ale začneme s tímto. Samozřejmě budu požadavky na eko-aktivisty postupně stupňovat, protože je to účinná metoda, kterou sami aktivisté rádi používají. A také požaduji, aby se mladí aktivisté museli zpovídat před inkvizičním tribunálem, jak naplňují tyto požadavky. Svatá Gréta požaduje, aby se politici zpovídali, jak naplnili požadavky eko-aktivistů, tak je to jistě správný princip.

Ale teď vážně.

Greta jede jachtou do Ameriky. Její plavba se protáhne na 14 dní místo obvyklých 6 hodin. Nic nedělá, jen hloupě žvaní a buzeruje, tak má času dost.

Jachtu, na které svatá Greta jede do Ameriky, poveze zpátky posádka.
Pětičlenná posádka.

Všech 5 členů této posádky

odletí do New Yorku letadlem.

Aby svatá Gréta mohla 14 dní znečišťovat oceán a s arogantní hloupostí a neznalostí žvanit, poučovat a vynucovat na ostatních.

A to je v kostce celá „zelená politika“ a „eko aktivismus“.

viz.: https://taz.de/Thunbergs-Segelreise-in-die-USA/!5615733/

34 komentářů :

 1. Neni snad lepe nereagovat na spoustu idiotu kteri v posledni dobe primo buji ?At se jiz jedna o buzeranty ruzne Tras perverty Metoo zelene mozky demonstrace za negry kteri vrazdi (hlavne sebe) ale je tabu je identifikovat a spousty dalsich idiocii jako je tato zneuzita autistka ktera blekoce dle diktatu zpoza ni ruznych zajmovych skupin. Dale dalsi lahudkou je svoz negru z Afriky kde vzdy byl nesmirny bordel ale v posledni dobe po barevnych revolucich made in USA je bordel snad nejvetsi pri cemz nikdo z nich kdo to zavinil nebyl ani napomenut ,naopak svine Hillarie kandidovala na presidenta a polovina americkych chytrych volicu ji volila ,no evangelisti, je jich pres 80 milionu a hlavu vygumovanou ruznymi uchylaky kteri jim lzou pod zidohvezdou a krizem a oni jim jeste nosi tydne desitky $ a oni si ziji jako kralove neb neplati dane ,je to zkratka k bliti

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velmi spravne , idiotu daleko horsich nez devitileta "zhypnotizovana" a zneuzivana !!!zajmem Greta je vice ..Posuzovat malou gretu dle cinnosti, do ktere ji nuti jini ideologove v zajmu koproraci, , je tez imbecilni ,zlocinne a NADNASEJICI HLOUPOST A Plachty "kritiku ,je unaseji v tom smeru jeste dal ...
   Snad by bylo dobra zalozit novy smer spolecenskych ved zvane , KRITIKY KRITIKU ...

   Smazat
  2. Souhlasím s Vámi, to děvčátko zneužili, udělali z ní idiota a měli by být tvrdě potrestaní za zneužívání dětí. Do smrti si bude nosit na čele nálepku totálního hňupa. Je to od těch, kteří to dítě do toho nacpali, absolutní zvrhlost.

   Smazat
 2. Málokdo ví, že uhlík je prvek vcelku vzácný. Podle odborných zjištění obsahuje zemská kůra všeho všudy 0,2 až 0,8 promile uhlíku.Je tedy otázkou času, kdy zůstane všechen uhlík vázán v uhličitanech (např. CaCO3) a z atmosféry zmizí a s ním i problémy s uhlíkovou stopou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte zřejmě na mysli čistý uhlík. A ten je u nás znám pouze jako grafit, nebo diamant. Zbylé množství je vázáno pouze v různých sloučeninách.

   Smazat
 3. Lidstvo je na konci s dechem. Jsme součástí přírody a v ní platí teorie přirozeného výběru. K páření se musejí probojovat fyzicky nejsilnější samci a tlupy, smečky vedou buď ti nejsilnější, nebo nejzkušenější jedinci. My je už nedokážeme ani rozpoznat, natož je pověřit vedením. A tak následujeme neschopné nýmandy a postižené Gréty. Kam nás asi zavedou?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 5:33
   Pozor, indiány sice vedl do boje a na lov náčelník, ale o tom, kdy bojovat, kdy lovit a všech důležitých společných věcech rozhodovala rada starších. Skutečnou moc tedy neměl náčelník, ale rada starších. Jejich společenský systém byl zevnitř nerozložitelný, protože byl přirozený.

   Smazat
 4. Zbytečně moc plivanců. Ano, samozřejmě, že celá ta trapárna s Gretou je hloupost. Greta, podobně jako ještě mnohem postiženější Harry s Megan, je takové to působení na hlupáky. Protože, ať se to někomu líbí, nebo nelíbí, klima se opravdu radidně mění k horšímu a člověk na tom má zásadní podíl. Tohle popírat, je podobný typ hlouposti, jako popírání genocidy /nejen/ židů, letů na měsíc, nebo že je země kulatá. Čili typ hlouposti mnohonásobně větší, než jakým trpí Greta. Rozumný člověk nepopírá destruktivní vliv člověka na své přírodní prostředí a ani tu Gretu na to nepotřebuje. Jenom hlupák prská, tak jako třeba v tomto článku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Některé věci je třeba prezentovat s nadsázkou, aby někteří pochopili. Tady bylo zjevně nepochopeno.

   Smazat
  2. Popírání letů na měsíc je hloupost?Hloupost je spíš tomu ještě s dnešními vědeckými poznatky věřit.

   Smazat
  3. Popírání letů na Měsíc je stejná hloupost podobně jako tvrzení, že klima se mění působením člověka. Oboje nedoložené fakty.
   Zatímco "nepřistání na Měsíci" je neškodná sranda, tvrzení, že člověk způsobuje klimatické změny je základem veleokrádání, pardon - nového podnikatelského oboru: solární a větrné elektrárny, elekromobily, vytěsňování spalovacích motorů, bionafta, bioplynky atd. atd. atd.

   Smazat
  4. Protože, ať se to někomu líbí, nebo nelíbí, klima se opravdu radidně mění k horšímu a člověk na tom má zásadní podíl
   A ti co tvrdí něco jiného, skončí(li) na hranici. Mmch, už v Grónsku pěstují obilí?
   Jenom hlupák prská, tak jako třeba v tomto článku.
   V podstatě jste směšní, nebýt toho, že v chcete zničit celou tuhle civilizaci, vyhubit převážnou většinu obyvatelstva nebo je alespoň uvrhnout do bídy a hladomoru. Nebo snad ne? Jste jen blbí ?
   Zkrátka vaše náboženské blouznění prezentované pokryteckou bandou hajzlíků a vychcandírů korunované copatým dementem, u mně příliš důvěry nevzbuzuje. Ba dokonce vyvolává odpor.
   Vy náboženští fanatici jste zkrátka boží, ale proč vždy musíte ostatním lidem kurvit život.
   P.S. Asi budu ten popírač, protože kdo nejde s Grétou určitě i popírá holokaust, ale pst, zatím je trestná jen popíračka holokaustu. Ale to se poddá.

   Smazat
  5. Co je "klima se mění k horšímu"? Ono je nějaké lepší klima a nějaké horší klima? Co je klíč k výběru?
   Je lepší klima malá doba ledová (14.-18. století) nebo teplé klima zlatého věku Římské říše (mnohem teplejší než dnešní klima)?

   nebo je to lepší klima ještě teplejší klima rozkvětu fauny i flory v éře dinosaurů, kdy ve střední Evropě bylo tropické moře?

   Co je lepší klima? Klima současné? A špatné klima je pak jakékoli jiné?
   Proč? Máte něco třeba proti zalesněné Sahaře, jako již byla v jiných klimatických obdobích?

   A pokud je to lešpí klima jedině dnešní, pak se musíte smířit s tím, že kromě dneška budeme mít vždy jiné, tedy podle vás "horší" klima. Protože globální klima je dynamická rovnováha, nikoli statická. A mění se v obrovských změnách zcela nezávislých na činnosti člověka. Je to tak po miliardy let - klima se velice dramaticky mění. A navždy měnit bude.

   Bránit se tomu je stejně absurdní, jako chtít zaparkovat planetu Země na tom místě ve Vesmíru, v těch souřadnicích, kde se zrovna nachází. Pod heslem, že tohle místo je ideální a žádné jiné.

   Smazat
  6. 7:20 Popierame vplyv človeka na zmenu klímy, čo je globálny proces, nie to, že sa zasviňuje a ničí príroda. Zaujímavé, že gretenisti s médiami akosi nechávajú bez povšimnutia výrub lesov a ničenie ekosystémov korporáciami, zasviňovanie oceánov lodnou prepravou a vypúšťanie svinstiev do nich korporáciami,výrobu šuntov na jedno použitie a tým zbytočnú nadspotrebu surovín, energií a ďalšie zasviňovanie odpadmi tiež korporáciami.... Jedinou mantrou je CO2 a požiadavka na jeho nulu, to žiadajú tieto nuly. Žiadajú to od Európy, ktorá so 6,9% podielom na počte ľudstva produkuje cca 25% svetového HDP s len 12% podielom na emisiách. Od Európy, kde sa najviac dbá na ekológiu a znižovanie znečisťovania. Inde na gretenistov a inak postihnutých serú bobky, pretože ich spoločnosti ešte nezhlúpli natoľko, aby sa dali ovládať retardovanými hlupákmi.

   Smazat
  7. Táák, sami jste to chtěli. Na protest proti zalesněné Sahaře si dnes nedám Viržinko!
   Zalesněná Sahara = doba ledová. Tedy z pohledu Středoevropana nic moc.

   Smazat
  8. 7:20
   Souhlasím s vámi. Gertu si musely synteticky vytvořit vládnoucí elity, pseudoekologie poskytuje nové prostory pro tunely a další závoj pro zblbnutí důvěřivců. Nenadávejte Gertě,ona (možná její matka) jsou jen loutky. Hlídejte si zkryté ekologické rarášky (Bursíčky). Pozor, nevylejme s vaničkou i dítě. Já jsem generace "bronťáků" a ochranu přirody beru vážně. Radost mi udělalo mléko v pap.krabici, misto v igelitu. Akce dešťovka atp.

   Smazat
  9. Užgrundaný Čechomužik19. srpna 2019 10:12
   Ona zase Země překmitne a zase bude všechno jinak. Zůstane tu nějaká nezlatá miliarda, ta ať se pak stará. P.K.

   Smazat
  10. Jenom čekám, až někdo napíše rozumnou úvahu, že ve světě, kde už žije různě rozptýleno 9 miliard lidí ( dříve 7 miliard) musí zákonitě docházet k ničení přírody, nikoliv úmyslně. Jenom si zkuste představit, že příroda musí denně likvidovat - s prominutím- hovna od devíti miliard lidí, a množství hektolitrů moče, do toho obrovské množství igelitových pytlíků a obalů,v nichž si nosí devět miliard lidí denně žrádlo a odhazujou to různě, obrovské množství hektolitrů pracích a čistících prostředků, které se denně používají na koupání, praní, úklid a čištění, dále denně množství tun psích hoven, kterých žije jen v ČR údajně už dva miliony, koček, a dalších mazánků, plus zvířata v ZOO a ve volné přírodě. To všechno jde do spodních vod, tyhle jedy, a zákonitě je to životu nebezpečné. Úděsná spousta chemie v potravinářství a lékařství, úděsné množství aut,letadel,lodí, vlaků a dalších strojů, a různých výrob ve fabrikách, vypouštějících zplodiny a jedy do ovzduší. Moře a oceány jsou plné chemie, odpadků, igelitových a dalších sraček, což ohrožuje tuny ryb, které lidi konzumují - a to jsem nejmenoval všechno - a všechno jde denně, pořád dokola. Jenom ta představa - denně tuny hoven od devíti miliard lidí - umíte si to představit? Já ne a upřímně se divím, že zatím to planeta Země vydržela a zatím funguje. Ale do nekonečna to jít nemůže, a bude se to stupňovat, i kdyby se nějaká Greta užvanila k smrti. Co s tím? Zakázat lidem srát a močit? Nebo zvířatům? Takže planeta Země - tak jako tak - stojí před zánikem.Civilizace, které dala vzniknout, sama sebe zahubí, a povede i k zániku planety. Válka by tomu mohla pomoci jen teoreticky, kdyby během velice krátké doby dovedla vyhubit naráz například tři miliardy lidí a odlehčit tak tu šílenou produkci lidského odpadu -ale ty tři miliardy mrtvol by musely ihned sublimovat, aby se nerozkládaly na zemi, ale kam? Do ovzduší. A s jakým výsledkem? Zkrátka je to konečná pro Zemi, a proto už zbohatličtí zbabělci hledají cesty na jinou planetu, kterou bude moci lidské potomstvo zasírat dál, i když předpokládáme, že je to nesmyslné.

   Smazat
 5. nenažranost a přežirani vede jenom k zahubě což je psano v bibli svate jakože každy začatek ma svuj konec už od nepaměti a žadny strom ještě nevyrostl do nebes jak nam preluduji naši multi kulti miliardaři střidmost a pokora je jim zcela neznamy pojem ba naopak každou vteřinu chtěji vic rust a bohatnout až budou nejbohatši i ve vesmiru a všechny dušičky a votroci budou patřit jen jim jakože už tomu tak teměř je

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 7. Nejspíš sami autoři grétina působení očekávají, že se brzy znemožní. Ale rozvrat musí pokračovat, tak už se připravuje desetiletá následovnice Wilma. Její nápad přejmenovat Švédsko na Mixland, premiér označil za „vynalézavý a ten nápad je v podstatě přitažlivý“.
  Ten tlak na rozvrat evropských zemí a další zdaňování samotné existence Evropanů, bude pokračovat. Ta část daní, kterou neshrábnou korporace „bojující“ proti klimatu, bude nejspíš využívána na vydržování té africké části „švédského mixu“. To sousloví, by se koneckonců mohlo stát odborným termínem pro směřování Evropy pod vedením EU. P.K.

  OdpovědětSmazat
 8. Prý je Greta dobře placená dementní p i č e n k a .
  Víte o tom něco ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní19. srpna 2019 9:05
   Ona to může být hodná holka, jenom byla zneužitá mocnými. Ona se mohla zajímat o ekologii, zachraňovat králíčky, nebo sovičky, tak si ji vyhlédli a řekli jí, že to dělá dobře, že jí dají možnost zachránit králíčky i sovičky na celém světě. Tak to vzala. Jistě tam byla i další ujednání, jinak by nepraštila (předpokládám, že dočasně) se školou. P.K.

   Smazat
 9. No jo loutka zneužívaná prachatými vychcánky to jim nemůže projít. Jestli opravdu skopčáci zlikvidují svojí ekonomiku tak se „slavná" eu rozpadne a konečně budeme mít klid od takových hlupáků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Agent Kremlu se hlásí. Dělejte zásoby na horší časy, ozbrojte se!!

   http://svobodnenoviny.eu/agent-kremlu-se-hlasi-delejte-zasoby-na-horsi-casy-ozbrojte-se/

   Smazat
  2. už aby to bylo

   Smazat
 10. Lidé jsou tvorové většinou líní,zapomětliví a tudíž nepoučitelní.Dáme jim chléb a hry.To stačilo ve středověku a v malé úpravě i dnes.SVĚT se"vyvíjí" v cyklech - vracíme se s plnou podporou svět."elit" do STŘEDOVĚKU!
  „Svět nebude zničen těmi, kteří působí zlo, ale těmi, kteří jen přihlížejí aniž by cokoli učinili“
  Albert Einstein
  Národ, který volí korupčníky, přeběhlíky, podvodníky, zloděje a zrádce, není obětí, je spoluviníkem.“
  George Orwell

  OdpovědětSmazat
 11. Když těm našim mladým leží tak na srdci stav naší planety, že v pátek musí držet stávku pro klima. Tak jim určšitě nebude vadit, že se tato stávka přesune na sobotu a pátek se věnují vzdělávání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A pátek by mohli protestovat PŮSTEM - tedy od čtvrtečního večera do nedělního rána nejíst... nemohli by se přeci v sobotu cpát krmivy, když stávkují! Pro významnou část majetných, rentierů, je přeci krmení se jedinou prací.

   Smazat
 12. Greta je zneužitá hloupá holka, které říkají, že je chytrá a že má ve všem pravdu. Všechny ty reakce na její hloupost jsou pravdivé. V podstatě nejde o nic jiného než o byznys, který nám tu věší buhlíky na nos a bájí o jitrnici co ji svět ještě neviděl, a ani neuvidí. V každém případě nám obohatila slovník o nový termín "Gereténismus". Hej hou, rudý dědeček.

  OdpovědětSmazat
 13. Pane Brande a ostatní: Zbytečně marníte čas a energii psaním článku a diskuzí pod ním na lživé a zavádějící téma. Celá ta maškaráda se dá odbýt poťukáním na čelo a pak pokračovat v užitečnější činnosti (třeba vychovávat děti v duchu TRADIČNÍCH hodnot a přirozených práv a povinností, k odpovědnnosti, čestnosti, poctivosti, atd.) A hlavně začít u sebe a být vzorným příkladem. pak tyto pseudokauzy vůbec nevzniknou...

  OdpovědětSmazat
 14. Oprava: Greténismus a ni ta buhlíková stopa není špatná. Hej hou

  OdpovědětSmazat
 15. Greténismus:

  Skauti se v USA učí ekologii. V jídelně ale musí používat jednorázové nádobí


  Jídlo není možné dát do své misky. Jedině na jejich jednorázový talíř a pak do misky. Stejné je to s pitím z várnice: jde to jen a pouze s úplně novým kelímkem, který se pak vyhodí a bere se nový.

  https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/foto-zanechat-svet-lepsim-skauti-se-na-celosvetovem-setkani/r~f01b1364b2b611e9a305ac1f6b220ee8/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hrozné pokrytectví.Svět spěje hodně nikam!
   http://www.stationgossip.com/2019/06/collapse-of-city-thats-lost-control.html odpadky a kolaps L.A.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.