Reklama

čtvrtek 22. srpna 2019

Když fanatický vůdce v hnědých rajtkách trhá Ústavu České republiky

Milionový chlívek trhá Ústavu České republiky
Růžena Chrastekova
22.8.2019  VašeVěc
No, ještě že si nepozval k provedení tohoto aktu zneuctění a výsměchu nejvyššího zákona naší země kamaráda sudetského kněze. Jakože si ho pozval na Letnou, kde také promlouval manipulativně k davu společně s ním a nějakými dalšími sedmilháři.

Co na tom, že těm, už správně nabuzeným a zfanatizovaným, demonstrantům neříkají pravdu, že je obelhávají a manipulují s nimi, že je poňoukají k ještě větší nenávisti k prezidentovi a premiérovi republiky, jsou schopni, rétoricky správně vybaveni studiem na kazatele, ještě daleko větších zhůvěřilostí.

Výročí 21. srpna bylo v přímém přenosu velmi promyšleně, sofistikovaně a v podstatě podle, zákeřně zneužito k dalším extremistickým akcím nespokojenců s výsledky voleb. Vůle voličů byla zase pošlapána, zneuctěna jak ta Ústava ČR, která se tam trhala, byl jí vysloven nerespekt, netolerance, otevřené nepřátelství.

Kdyby si ti demonstranti, kteří tomuto odpornému činu freneticky tleskali a řičeli nadšením, radši tu naši Ústavu do posledníhio puntíku přečetli, bez jakýchkoliv stupidních výkladů některých darebáckých ústavních právníků a ještě mizernějších politologů, možná by jim docvaklo, možná by zjistili, že pan prezident naší Ústavu nikterak neporušuje a fanatický vůdce demonstrantů za destrukci státu jim lže až se hory zelenají.

Je politováníhodné, že na tuto vlnu lží a manipulací s davem naletěla i pamětnice, někdejší televizní hlasatelka, že byla zneužita, ostatně tak, jako celé toto výročí, k pronášení úderných lží a ke strašení lidí. Protože každý logicky a normálně uvažující občan této země ví, že žádné tanky z východu, severu a jihu už v našich ulicích nikdy nebudou, jak se tato seniorka snaží lidem nabulíkovat, při vší úctě k jejimu věku už.

Ostatně, tanky a vojenská technika vůbec, se nám tady producíruje co chvílu, ale z jiné světové strany.

Netolerance, otevřená nenávist a xenofobie, ze které je, žel i z oficiálních analýz ministerstva vnitra (jakoby jim to diktoval nenávistný gaypornoherec Jakub Janda) neprávem a bez jakéhokoliv relevantního důkazu obviňována SPD, zazněla na tom nechutném dýchánku před Hradem i ve slovech „Jediní dva migranti, kteří v naší zemi dělají problémy - Babiš a Okamura“. Zase - co na tom, že je to lež jak věž, protože ani jeden jmenovaný není migrant, ale oba dva byli vždy a jsou občany této země, mají české, resp. československé kořeny. To ale zfanatizovaný dav nezajímá, lež je základním motivem jejich nespokojenosti a z ní vyvěrající nenávisti k vítězům voleb, frustrace z poražení jimi volených politiků.

Jestlipak se těmito nenávistnými projevy, xenofobií a extrémizmem bude zabývat příslušný odbor ministerstva vnitra? Zrovna tak jako dalšími nenávistnými hesly tam pronesenými, včetně vyslovení zklamání z toho, že se na Hradě nezačaly rozbíjet okna.

Kam chce zavést, sice malou část lidí, demonstrantů, občanů naší krásné země, zaúkolovaný vůdce, libující si v hnědém oblečení, který je manipulativními, vylhanými projevy doslova nabuzuje k nenávisti, násilí, extrémnímu jednání? Chce tady opravdu vyvolat Majdan po vzoru Kyjeva před pěti lety? Chce tady krev v ulicích? Máme se opravdu bát, když nás tak straší tito nenávistníci? Zřejmě jenom jich a jejich nenávisti, plodící zlo, neúctu, netoleranci.

Co dělají složky ministerstva vnitra, aby tomu zabránily?89 komentářů :

 1. Ti ubozaci , co kraceli k Hradu jsou jeste vic zpitomeli, nez si uvedomuji. Nechaji tam hrimat proti komunistum a agentum STB byvalou aktivni komunistku Mouckovou. Tu Mouckovou, ktera s pravdepodobnosti hranicici s jistotou byla nadsena z obeseni Milady Horakove(jako hlasatelka ceskeho rozhlasu to minimalne schvalovala). Jeji otec clen UV Ksc STB kontroloval. Mouckova, jako komunistka a zaroven dcera prominentniho komunisty, se stala prvni hlasatelkou v CT. To uz si ten "Milion chvilek nenavisti" mohl klidne pozvat Jakese, ten je jeste dusevne celkem fit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravda. Paní Kamila jako mladá, hezká, uvědomělá a chytrá holka vstoupila v 18 letech (!) do KSČ. Z rozhlasu přešla do televize a stala se tak první moderátorkou zpravodajství. Asi ze skromnosti neuvedla zásluhu svého tatínka, člena UV KSČ (!) Zrovna vrcholily procesy, tak komouši potřebovali v televizi spolehlivé lidi. Škoda, že už nežijí pamětníci z těch dob, co by nám řekli jak se Kamilka v rozhlasu i televizi bila jako lvice za Slánského, nebo Horákovou, odsouzené na smrt. Snad bude něco v archivu. Až s tím zase někdo vyrukuje, to bude taškařice, že to Kamilka tak nemyslela, vytrženo z kontextu , atd, atd. Rudou knížku určitě, ale určitě v těch nehezkých dobách chtěla vrátit, asi ji nemohla najít. Dvanáct let (12 !) z obrazovky dál vesele hlásila o očistě a budovatelských úspěších pod vedením moudré komunistické strany. Po čtyčiceti letech (40 !) v boji za lepší zítřky se najednou vloudila chybička. Při rozkolu v KSČ vsadila na špatnou partu komoušů. Dokonce si chvíli hrála i na Pavku Morozova a zřekla se rodičů. Bezmála rok se ještě snažila, nic platné. Soudruzi zasloužilou členku vysypali. To se holt někdy stává. Když balila našla i tu rudou knížku, kterou s nostalgií po čtyřicetitřech letech (43 !) nesmlouvavého třídního boje vrátila. No a teď nám paní Kamilka, svého času kovaná, prověřená soudružka, vedle toroubovitého nedostudovaného flanďáka, vykládá něco o studu. Snad se ji ten pablb při volné chvilce zeptá, co pěkného hlásila, když zavírali faráře. A do toho panoptika zpovykaní nedovzdělaní pražáci ryčí blahem.

   Smazat
  2. Většinu z toho ještě pamatuji. Nikdo, ale opravdu NIKDO neprověřený a neoddaný se nemohl na takový post dostat !, jako Kamilka ! Mně to připadá, že většina prominentů KSČ stále ještě sedí na klavírové stoličce a otáčí se vždy jen podle toho, odkud vane průvan. Všechny by je chtělo vyfackovat, lhostejno jestli je už 30 roků "PO". Alespoň bychom viděli hajzlíky pochodovat špalírem hanby !!! Určitě bych jedno z předních míst rezervoval pro Štětinu !

   Smazat
  3. adda, mikkesh jak navazat primi kontakt, aby se do toho nepletla UPS (unijni praskacska sluzba), v niz celni misto zaujimaji zdegenerovani culikovi elfove, rizeni kmotrem Kartouzem, Pirati, Stetina atd...?

   Smazat
  4. Kamilko škoda, bylas symbolem inteligentní neposlušnosti. Dnes jsi si vybrala jinou alternativu. Je to tvoje volba. Tak ahoj. Ti kluci okolo na tribuně, jsou buď hloupí, nebo hodně mazání. Obé není pro tuto zem dobré, čas přinese vystřízlivění.

   Smazat
  5. Paní Moučkové nikdy nešlo o politiku, jen se ráda předváděla a aby měla zajištěný přísun ….

   Smazat
 2. Domnívám se, že konáním vůdce, jakých si Miliónů chvilek..., Mikuláš M. by se měly zavčas orgány činné v trestním řízení - hanobení a napadání nejvyšších představitelů státu, pohrdání Ústavou ČR, kterou napadá aniž by ji uměl nedostudovaný kněz vysvětlit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. A počkáme si, jak to s tou demokracií doopravdy je.

   Smazat
  2. čučkaři ???

   Smazat
  3. Co dělá BIS, kterou si platíme?

   Smazat
  4. Co ústavní soudci, a ústavní právníci, co těch několik vlasteneckých politiků? Uvidíme, jestli se najdou takoví, kterým vadí, že jim Ústavu ČR trhá na kusy hnědorajtkař.

   Smazat
  5. Jo hoši takhle roztrhat ústavu na nějakém shromáždění nějaký komunista. To by Němcová, Kalousek a přidružená ,,kultirní" fronta řvali!

   Smazat
  6. To až někdo přetře v Plzni sadistu Patona, to pak bude křiku. To se rychle začne konat.

   Smazat
  7. čilit se nad trhanim papiru na kterem je napsana ustava je trošinku mimo misu spiš bych se zaměřil nad dodržovanim těch odstavcum tam napsanych kterym se řika pravo a pokud jmenovany exibicionysta na trhani tento svazek neukradl každy soud ho musi osvobodit nejsme přeci v době temna kdy na cisaře pana srali mouchy a byl to trestny hrdelny čin

   Smazat
  8. Příště třeba podpálí státní vlajku. To budou jeho soukmenovci také řičet nadšením?

   Smazat
  9. Vždyť ta vlajka je podle pána 7.54 jenom kusem hadru, tak co? Hitler pálil na hranicích taky jen samý popsaný papír!!!

   Smazat
  10. 7:54
   Však taky za odstraňování obrazů s prezidentem Zemanem ze škol nikdo nikoho z trestného hrdelního zločinu neobviňoval, ale normální člověk si jen uplivnul nad hloupostí vedení škol, které to připustili. A Ústava České republiky se stane cárem papíru jenom v prackách dementů, kteří ji vzteky cupují na kousky, když není po jejich. Od dodržování ústavy tu máme Ústavní soud, a ne fracka hnědých rajtkách, který v životě ještě nic pozitivního nevytvořil. Hanobení, a ničení symbolů státu, jako to předvádí hnědorajtkař, nebo jako to předvedlo 100hoven, a hanobení hlavy státu, vyhrožování smrtí, jako to předvedl ódeesák Lang, by ve slušné společnosti právem trestné bylo.

   Smazat
  11. Nerozumím, proč se nosí jen destrukce, bez jakéhokoliv návrhu konstrukce, proč se nosí nadávky, bez jakékoliv snahy o diskuzi, proč jen nenávist beze snahy o toleranci (o lásce se vůbec nebavme), proč jen imperativy, bez snahy o porozumění, proč se nosí lží, bez důkazů (o pravdě se též nebavme), proč trhat Ústavu, když ji můžeme doplnit (i USA má tzv. Dodatek). A všem těmto úchylnostem říkáme - boj za demokracii - ?

   Smazat
  12. 101:20Proč nechávat a mládeži ukazovat obrázek prezidenta, soudem uznaného lháře, co sám neuznává Ustavu a vykládá si ji po svém.Nevím proč nazýváte mladého hocha frackem, vám někdo říká, že jste smradlavej dědek, a to že má hnědé kalhoty, do toho je vám velký hovno. To, že nějaký primitiv, jako vy, tohle spojil s Němcem je do nebe volající debilita. Já také nosím červené triko a nejsem komouš. Vy starší si myslite, že jste sežrali Šalamounovo hovno ano právě to velké hovno nic víc.

   Smazat
  13. 17:09 Už podle vyjadřování jsi obyčejný blbeček. A ještě k tomu poskok cizí mocnosti. Kolik ti platěj?

   Smazat
  14. 17:23 Blbečky máš doma, své parchanty a jinak mě platí dost na to, abych napsal o tom hradním kašparovi zase něco pravdivého, od plic.

   Smazat
  15. Pozor na souchotiny zparchantělý blbečku.

   Smazat
  16. 18:26 Děti ještě nemám. Nedávno jsem se ale vrátil ze Švédska. Tam by jsi se měl jet podívat i Henlainem co tu připravuje revoluci. Pak by jsi si vážil toho, jak se tu máme. Tam žijí lidi se strachem vyjít na ulici. I policie se těch gangů bojí. To by jsi tu potom nepsal ty tvoje výplody.

   Smazat
 3. Jako vzkaz od loutkovodičů, pokud se to pokouším domyslet je to jasné a drsné. Herec možná ani netuší, co činí. Budoucnost bude asi všelijaká.

  OdpovědětSmazat
 4. Jakeš by s chvilkaři nešel ani náhodou. Sahají mu tak po podrážku a to ještě s bídou ! Jakeš je nad nimi o hladiny výš !

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, co by se stalo, kdyby nějaký Američan veřejně roztrhal Ústavu Spojených států amerických?

   Smazat
  2. 19.12 at zije Trump Bolton a dalsi politici bojujici za mir -mirotvurci jak moudre pravil nas velitel a nekmocnejsi muz na svete at zije Zeman at ziju ja h

   Smazat
  3. Honolulu 19:26, glorifikace je mimo mísu.
   Odpověz na otázku 19:12, nebo jdi s tvými jalovinami do pryč!

   Smazat
  4. 19:32
   To se nečekáte!☺

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. stači vytlačit exrement na chodnik a posrat prestitutum a už jste čelebrita na všech kanalech ovšem onanovat na pomniku svych předku v noci kdy i policie spi je hodno globalniho vysirani i na vzdalene galaxie aby věděli co jme zač ještě že už nevladne veškrna ten by hnedle rozdaval řady neřadum jak to uměl jen on

   Smazat
  7. 18:37 Tys mě pobavil, ten mekta mektovič ultra blb měl pěkně vyhráblo. Celá ta banda tehdejších rudých zločincu byl samej inžiiinýr.

   Smazat
 6. Paní Moučková ve mně kdysi vzbuzovala úctu, stejně jako p. Kubišová p. Čáslavská a mnoho dalších. Podotýkám, "KDYSI". Po, posametovém vystřízlivění dávám téměř ve všem zapravdu komunistům. Jo jo, kdeže jsou ty časy, byla to ale zlatá svobodná doba.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Svobodná nebyla ale přívětivější k obyčejným lidem. Bohužel vůdci to z nedostatku moci a intelektu formulovali jako diktaturu proletariátu. Nevládli ovšem dělníci, ti byli jen protěžováni pro moc skutečných uživatelů socializmu, jako teď, kdy vláda lidu-demokracie je také jen zástěrkou!

   Smazat
  2. Ps. na čem myslíte že staví současná moc? Na lidech, kteří si polepšili a mají vliv. Problém levice je ve vůdcích, kteří brzy po vstupu na politický vrchol "zfotrovatí", příklady najdete snadno, ostatní jsou odstaveni "fotry".

   Smazat
  3. 19:00 Ty těm třem DÁMÁM nesaháš ani po kotníky. Ty něco aspoň pro stát znamenají, co znamenáš ty?Pouze hájíš rudé zločince a píšeš jaká byla "svoboda" , právě tyto damy poznaly tu rudou " SVOBODU ".

   Smazat
  4. Všechny ty dámy za komunistů netrpěly hladem, nespaly pod mostem, byly existenčně zdravotně a ekonomicky zajištěny. Paní Čáslavská se věnovala výchově mladých gymnastek, podílela se na zdravém vývoji socialistické mládeže...

   Smazat
  5. 19:42
   Jakou SVOBODU TY Havlokokotino???!!!
   Podporovat AMIOKUPANTY může jen neužitečná havlotroska jako TY!!!!

   Smazat
  6. 19:42 Velevážený "inteligente". Pouze jsem vyslovil svůj názor, že jsem si kdysi někoho vážil a dnes, tomu tak již není. Je na tom něco urážlivého ???

   Smazat
  7. 20;37
   ,Ani názor natož vlastní se u havložumpy nedopouští!!!!

   Smazat
  8. Pane Povolný, co měli ti mocní komunisté ze své moci, krom té moci samotné, když chtě nechtě se museli snažit užívat ji tak, jak tvrdili, tedy v rozumný prospěch všech? Kolikpak mezi nimi bylo skutečně zazobaných? V jakém balíku našla sametová revoluce Jakeše, Bilaka, Kempného, Lorenze, krajské a okresní tajemníky, ministry a ředitele fabrik? Co kdo a jak vyváděl potom, je přec zcela jiná píseň! Nebo ne? Povídejte!

   Smazat
  9. pani časlava se v te době nechala titulovat soudružka a dobrovolně sloužila lidu v lidove armadě jako falešna komunisticka lampasačka školena vumlem to všechno udajně dělala aby mohla svobodně cestovat po celem světě jako ikona bolševismu samosebou dobře placena jako všicni tehdejši lampasaci i s premiemi a že zdrhla od armady od dobře placeneho koryta kdy i sam velki veškrna ji povišil na majora když chtěla byt jeneralem byla jeji věc a veškrnuv i jeji boj s bolševikem ve skutečnosti boj o prachy a zase jen prachy nakonec takovych soudruhu jako je soudružka jen stači chtit vidět

   Smazat
  10. 23. srpna 2019 5:46

   Viděl jste Jakešovu pražskou trojpatrovou vilu mezi jehličnany ve Střešovické noblesní čtvrti, kousek od Havlovi vily? Na tu si vidělal jako prodavač brojlerů, vyučený elektrikář, pokračující na Vysoké stranické škole při ÚV KSSS v MOSKVĚ. Vygooglujte si ji, vy neznalý socialistických poměrů všech papalášů za každého REŽIMU!

   Smazat
  11. 14:31 Píše, prznitel českého pravopisu. Vy jste v pomocné škole neměli český jazyk. V.J.H.

   Smazat
  12. 5:46- Nešlo mi ani tak o vedení, na ty je vidět, možná protěžovali své příbuzné a známé, jako vždy mocní za každého režimu. Spíše jsem jako nekomunista vnímal nihilizmus členstva dole a odvozoval vzhůru. Na stejnou "nemoc" doplácí každý režim, neboť i ve včelstvu se daří "matkám" (vůdcům), pokud produkují feromony a nenajdou se konkurenční. I tento režim má stejnou "Achillovu patu", zdá se být vyplozený, byť je v úlu ještě medu dost. Uvidíme, až přijde světová krize. Minulá generace nebyla hloupá, to jen my si to o ní myslíme a naši nerozhodnost jsme dali dětem, ať se s ní po(s-p)erou.

   Smazat
 7. .......zasevaji vitr , sklidi bouri.....(vzdy to tak bylo,je to v lidske podstate)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není to tak. Například v roce 1989 díky Havlovému "Nejsme jako oni!" se rudí vlastizrádci za 40 let svých zločinů a teroru na obyvatelstvu bohužel nezhoupli na kandelábrech tak jak správně měli.

   Smazat
  2. 2;;28
   UDAVAČ,KOLABORANT,lidská SVINĚ HAVEL BY VISEL MEZI PRVNÍMA!!!!!

   Smazat
  3. Pardon 19:28

   Smazat
  4. Kdo chce věšet, bude viset!!!

   Smazat
 8. Před chvílí jsem na ČT zaslechl vynikající zprávu, že někdo polil vraha Koněva rudou barvou. Je vidět, že ještě u nás jsou ti praví vlastenci. Jak rá bych se této akce zučastnil !!! A doufám, že většina mistních mazalu taky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaká barva? To jen na oslavu výročí 21. srpna "pravdoláska" vystříkla svou rudou žluč.

   Smazat
  2. 19:36

   To musel být skutečný hrdina tělem i duchem. Ještě by se mohl udatně vymočit na hrob Rosy Lucemburgové a to bude definitivní důkaz jeho nepřekonatelné chrabrosti, velikosti a moudrosti, předurčující jej jako kápa vaší party zoufalců, co by všem ukázali, kdyby na to měli.

   Smazat
  3. Hrdina by se také mohl vymočit a nastříkat na rudo Malou Pevnost v Terezíně, nebo střelnici v Kobylisích. To by byly další hrdinské činy "pravého vlastence".

   Smazat
  4. 7:30 Mýlíte se pane, to bych odsoudil taky, ale tenhle zločinec má na svědomí 10 000 Maďarských vlastencu v 56roce, a on je strujcem plánu na naši okupaci v 68, tak proto souhlasím s politím.

   Smazat
 9. Nečekejte, že by mocenské orgány postihovaly tu nenávistnou sebranku, která nepříčetně huláká zejména v pražských ulicích. Ano, jsou to vyšinutí psychopati, kteří se neštítí nejhnusnějších výkřiků a výhrůžek. Tahle spodina je ale hájena, protože naplňuje zadání od loutkovodičů. Zde spočívá vysvětlení masové mediální podpory, nečinnosti různých "elfů", "obránců evropských hodnot", ale bohužel také státních orgánů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro Anonymní22. srpna 2019 19:37:Bingo trefil jste do černého.Nyní pokud víte jména loutkovodičů tedy protinárodních a protičeských hajzlů, napište je sem do diskuze.Hodně občanů by rádo vědělo kdo tito hajzlové jsou.

   Smazat
  2. Jsou to děti a příbuzenstvo kovaných komoušů-chazarů. Víte kde bylo a je víc chazarů než v TEL A VIVU v TEL E VIZI. Parazit má větší schopnost adaptace než normální člověk.

   Smazat
 10. Tohle rozesírání skončí násilím, jinak to nevidím, protože ti zfanatizovaní či účelově motivovaní(zaplacení) "demonstranti" mají větší prostor, zastání a podporu státních orgánů (sic !), než lidé, kteří v jejich počínání nic demokratického nespatřují a dovolí si nesouhlasit - hned jsou za xenofoby, fašisty, rasisty, rudou verbež, atd. Proč kdejaký úchyl zorganizovaný pod hlavičkou LGBT si může nárokovat privilegia ? Byly časy, kdy herci měli vyhraněný prostor za městskými hradbami a kdo měl čas a chuť, se zašel podívat na jejich kousky. Dnes nás zdivočelí režiséři, herci a "celebrity" šoubyznysu chtějí soudit a rozkazovat, koho máme volit. Co dokázali ?

  OdpovědětSmazat
 11. Pražské děvky napadli pomník maršála Koněva.
  130 000 Sovětských vojáků položilo život při osvobození Československa.
  Nikdy nezapomeneme!

  OdpovědětSmazat
 12. Pan Mikkesh má celkem pravdu o morální kvaltě paní Moučkové, za svobodna Nové, jen trošku nezná historii. Při procesu se Slánským, byl soudruh Nový na lavici obžalovaných a oprátce unikl jen o vlásek, tehdy ho jeho dcera Kamila zapřela poprvé. Podruhé to bylo po roce 68. Ale naše západní civilizace stojí právě na těch kajících se, na těch chybujících, o poctivce nemá přeci nikdo zájem. Vždyť v písmu je to o Návratu ztraceného syna a pak při proměně Šavla v Pavla a tak to paní Kamile nemějme za zlé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky bych byla shovívavá k paní K.Moučkové, je jí 91 roků. A "oni" jen potvrzují, že zneužívají buď nezralé děti, nebo přestárlé lidi. Jiní jim nenaletí.

   Smazat
 13. Stačí aby dělníci přestali makat a prachy jim budou k hovnu!Bez dělníkú jsou nuly, ale nejvíc je nenávidí a zotročují, jak typické!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdo to těm dělníkům zorganizuje? Odbory? Filipova KSČM? Spoléháte na socany? Také se smějete, že...

   Smazat
 14. Milión úchylek proti demokracii, vulgo, nepřítel !

  OdpovědětSmazat
 15. Nojo bíle punčochy jsou „Evropané" oni už dávno nejsou Češi touží po tom vysněném superstátu. Ale to mají smůlu ta menšina.

  OdpovědětSmazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Achtung achtung jiz se probral z mrakot a zase nevinne zacina poblekotavat slinty blba Achtung achtung

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, Honolulu. Největší škody nadělá prolhaná propaganda, fanatici, kteří ji následují, sobectví a zištnost těch, kteří se pachtí za majetkem a pak takoví ti prostí, kteří půjdou kamkoli a za jakoukoli cenu, aniž by existenčně strádali, prostě, aby se měli líp. Pořídili si Mercedesy či ojetého Cadillaca, na vlast, národ a blízké se vykašlali. A nakonec, svou bezcharakternost, svalí na komunisty.

   Smazat
  2. Honolulu, tvoje hloupost, ješitnost, nevzdělanost a nadutost nám ostatním dělá velkou radost v okamžiku, kdy tě smažou!!!

   Smazat
  3. 6:02 - co si to zde zase vymyslite ?
   Moje prispevky jsou mazany proto, aby vam bylo zachraneno sebevedomi !
   A muj Cadillac byl vzdy uplne NOVY !
   To akorat vase Trabanty byly v zalostnem stavu.

   A nemoralizuj ohledne pachteni za majetkem ! Vy komousi jste fanaticti zlatokopove !
   Ale nekteri porusili jednotu s vami !
   A jsou ted uspesni kapitaliste !

   -----------------------------------------------------

   "SOUDRUZI" HURVINCI mam v rukou fantastickou studii o levici !
   Vyslo to vcera ! Jdu najit clanek pod ktery to umistim !
   Nenechte si to ujit, uvidite jak jste slavni !

   Smazat
  4. Honolulu přestěhuje se s těmi svými pindami zpět na tiscali.cz odkud jsi přišel. Ne že by jsi mě vytáčela, ale zbytečně a schválně (dtto jako Mikoláš M. z Chvilek...) trhaš spojitou diskuzi. Žďár Ž sílu ty...

   Smazat
 18. Ani mi nevadí tolik, že je nedostudovaný. Vadí mi, že to za co by každým z nás byl vyšetřeován a stíhán on provádí steně jako ti kteří k nám jsou exportováni z cizích kultur a jak se zdá nejsou právně postižitelní. To není jeho zásluha, ale je to naprostá ignorance vládní moci, která nezasahuje. To je to co proč nesouhlasím s premierém ¨¨Babišem. TEn není schoopný ani zastavit finacování těch kteří evidentě finace pocházející z našich daní využívají pro destabilizaci státu.

  OdpovědětSmazat

 19. Takže nakonec potomci obětí přispívají z daní na film o mašínech:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019081510530030-film-oslavujici-bratry-masiny-se-bude-tocit-za-penize-z-nasich-kapes-pro-a-proti/

  Režim prostě potřebuje hrdiny, ber kde ber.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to take idioti rekonstrukuji jejich statek barabiznu to snad neni ani mozne Tupolanka zcela jiste povesit

   Smazat
  2. 23:49 A zase tady nějakej mentál dává sračku sraček sputnik. Stejná hovna jako sputnik žvanil Brežněv, ale to už je hodně dávno. Jen hloupí a tupci tomu věří.GRATULUJI.

   Smazat
 20. Nemyslící individum Moučkovou lituju, prostě na to nemá buňky.

  OdpovědětSmazat
 21. Prosím, opět začíná platit, nejsme jako oni, lépe řečeno, nebuďme jako oni(třeba 0:49). Provokatéří,želbohu odhadli náštvanost a touhu po změně a využili to k vzájemné občanské nenávisti, kterou stále přiživují. Protože je program a postup Majdanu znám, prosím všechny slušné Čechy, Moraváky a Slezany, pojďme zastavit cestu vedoucí k násilí a naopak požadovat nové volby.

  OdpovědětSmazat
 22. Nějak mě uniká proč se těchto demonstrací nezúčastňuje nadějný politik Gazdík ze suchéj loze. Že by to bylo tím, že spolu s Drahošem a Mikolášem Bekem vymýšlí novou koncepci českého školství ?
  Jsem zvědav kdy si ho pozve naše nezávislá ČT a zeptá se jak jsou daleko...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na staromáku se už zesměšnil dost

   Smazat
 23. https://www.expres.cz/praha-6-lavicka-vaclava-havla-alter-eg.. .havloidé nedají pokoj.
  https://uloz.to/file/dd7NyCt0l8Ru/analyza-17-11-1989-vice-google-cz-miroslav-dolejsi-politicky-vezen-po-r-1989-vladnoucim-teatrem-opet-zatracen-prestoze-si-odsedel-19-let-o-sametu-napsal-r-1990-a-skoncil-30let-media-mlci-osvetlil-osobu-havel-most-avi-mp4

  OdpovědětSmazat
 24. Jak si dovolí trhat ÚSTAVU ČR??? Není to stejné, jako kdyby pálil vlajku naší republiky? To si dovolil dost a mělo by to být trestné... ubožák! Chová se jak ředitel ZEMĚKOULE >:(

  OdpovědětSmazat
 25. Snad konečně davy pochopí, kdo jim píská na píšťalku.

  OdpovědětSmazat
 26. Co jiného byste u "bílého koně" jednoho ze Soroszových protidemokratických konstruktů NWO čekali? Že ve sféře podnikatelských a mediálních šmejdů (záměrně neříkám podnikatelů, protože těch poctivých je většina), dostanete o Babišově vládě pozitivní informace? Jejich zájmům přece stojíte v cestě Vy a všichni ti co respektují základní principy demokracie, chodí k volbám, ano i ti co volí ANO. Díky Bohu si i ono "milionové" Minářovo hýkání střízlivě uvažující lidé sami přeberou. Stejně tak jako trvalou antiBabiš kampaň. Stačí vzpomenout na to co tito podnikavci v příšeří "politických a.s." zplodili v devadesátých letech. ODS, ČSSD a TOP09 dnes prý "zavedené parlamentní strany", a jejich "odklánění" peněz ze SR, falešné "losovačky", danění v "daňových rájích" a jejich justiční mafie jasně ukázali lidem jak oni chápou správu věcí veřejných. A aby své "přešlapy" měli jak se patří "ošetřené", zařídili si pro ně prezidentskou amnestii a v posledních letech dokonce Chovancovu "reorganizaci policie", aby mocní mohli nahlížet do "živých" kriminálních kauz. Na jiných kauzách se naopak potvrzuje, že si v Česku členové takových prohnilých souručenství dokonce mohou trestní stíhání objednat a kdo ví co dalšího se ještě ukáže. Lidé si to pamatují velmi dobře. A žádné antiBabiš či antiZeman kampaně, žádné nové "Národní fronty" "blokařů demokracie v parlamentu", žádné "ústavní žaloby" zkorumpovaných senátních "nul" žádné fake news prodejných novinářů, včetně těch falešných "veřejnoprávních" to nemohou zakrýt.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.