Reklama

neděle 11. srpna 2019

Ľuboš Blaha: Je to podvod. Ako celý Kiska

Ľuboš Blaha
11. 8. 2019 NovéSlovo
Ten Kiska si už asi naozaj robí z ľudí srandu, toto nemôže myslieť vážne. Viete, kto platí jeho megalomanskú billboardovú kampaň? Tú, v ktorej ide vracať Slovensko ľuďom a sám ani nie je schopný vrátiť ukradnutý pozemok... Podržte sa.

PORUŠUJE KISKA ZÁKON?

Túto jeho kampaň podľa zistení Mladí Sociálni Demokrati neplatí jeho strana Za ľudí, ani jej prípravný výbor strany, ani nič také, ale nejaké občianske združenie Je nás viac. Členom tohto občianskeho združenia je napríklad bývalý Kiskov hovorca Roman Krpelan či jeho bývalá poradkyňa Vladimíra Ledecká.

A to riadne zaváňa porušením zákona. Je to podvod. Ako celý Kiska.

Občianske združenia totiž nemôžu robiť politiku. Nemôžu financovať kampane politických strán pokiaľ im to zákon neumožňuje v čase predvolebnej kampane, ako oficiálna tretia strana s transparentným účtom. Kiska nespĺňa ani jedno. Občianske združenia nemôžu robiť to, čo stvára Kiskova mimovládka, ktorá oblepila Slovensko jeho nesympatickým ksichtom a logom Za ľudí.

Jednoducho to robiť nemôžu. Porušujú zákon. Haló, bývalý prezident. Patlal, čo nepozná zákon.


OBCHÁDZA KISKA FINANČNÝ LIMIT NA KAMPAŇ?

Čo je horšie, Kiska tým obchádza aj volebný zákon. Už zasa má problém s financovaním.

Na volebnú kampaň môže minúť 3 milióny, ale on si túto kampaň do nákladov nedá a veselo bude predstierať, že haha, čo on má s nejakým občianskym združením Je nás viac.

A od októbra bude používať 3 milióny, ako by sa nechumelilo. Čo je na tom, že robí kampaň už teraz. Nepriamo. Cez nastrčenú mimovládku. Klasický Kiska - podvody, podvody a podvody.


MIMOVLÁDKA, ČO ZAKRÝVA OLIGARCHOV

A samozrejme nikto nevie, odkiaľ sa lejú milióny do Kiskovej kampane. Kiska sa slizko usmeje, vzdychne a povie, že však mu to platí občianske združenie (v ktorom sú členmi jeho bývalí spolupracovníci!), ach, drahý tretí sektor a čo on za to môže, že ho tak milujú?

Nemusí nikomu hovoriť, kto v skutočnosti platí jeho kampaň a akí oligarchovia za ním stoja. V minulosti sa spomínal vlastník Esetu a vlastníci Nay Elektrodomu. Dnes sa tvárme, že je to nejaká obskúrna mimovládka Je nás viac. Nulová transparentnosť.


SLIZKÝ HAD TO INAK NEVIE

Kiska to dáva opäť - na Kisku. Ako v prezidentských voľbách, keď mu kampaň financovala jeho firma KTAG, on obchádzal volebné finančné limity a potom si to ešte chcel odrátať z daní. To nevymyslíš, to je Kiska.

Kedysi som ho označil za slizkého hada a Tódová išla puknúť od zlosti, že ako ho tak môžem nazývať. Tak ale povedzte - kto iný ako slizký had takto štartuje svoju stranu. Slizko, podvodne, úlisne.


ŽALUDE MAJÚ PROBLÉM

Pozrite si blog Mladých sociálnych demokratov – Roberta Bestra a Igora Melichera, ktorí to detailné rozoberajú. Podali aj podnet na Ministerstvo vnútra. Kiskovi Žaľudi sú od prvej chvíle jeden veľký podvod. Aj so všetkými ex-Slušnoslovenskármi a ex-Matovičovcami.

Kiska to jednoducho inak nevie. On musí podvádzať, je to jeho podstata.

Je fajn, že im na podvod prišli mladí ľudia. Mayday, Mayday, Žalude, máte problém16 komentářů :

 1. Co chtít po tom lichváři kiskovi snad ho Slováci prokouknou.

  OdpovědětSmazat
 2. Slovaci Andera z Popradu davno prekukli, ibaze volby sa blizia, media vlastnia židia,Ander je im nakloneny, je to ich clovek, nasadia taktiku ako pri Caputke, a mladez im to zhltne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podvody, zlodejny ,lzi , podvadeni voleb , kurupce ,sluzba monopolnim koproracim atd..jsou dnes pro politika tak bezne /a pro nas nuda/ a samozrejme , ze nemam potuchu proc takovej clanek o nejakym okresnim nebo vesnickym zlodejickovi byl sepsan a uverejnen..
   Navic zlocinu zmineneho Kisky jeste teprve zavaneji ...

   Smazat
  2. Billboards jsou cesky velke napisy okolo silnic a v ulicich mest. Samozrejmostna rika ,ze je plati miliardari a korporace /nebo jejich organizace/,za ucelem zvoleni politika , kterej prosazuje jejich a svoje zajmy . Nikdo jinej na to nema..
   Zakonu jsou tez miliardy a stale nove pribyvaji a kazdej z nas denne zakony porusujeme..
   Vo co vlastne v clanku de ?

   Smazat
 3. Drahy 11:52, bud tak laskavy a povedz nam jeden jedinky pripad, kedy Slovaci niekoho prekukli.

  OdpovědětSmazat
 4. Američané si Čaputovou koupili za 7 milionů EUR
  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019072810437441-vysvetluj-caputova-vysvetluj-blaha-promluvil-o-informacni-bombe-ktera-otrese-slovenskem/

  OdpovědětSmazat
 5. noviczech
  ...pane Bláha, ty jsi jako nějaký naivní začátečník, vše co se odehrálo v bývalém Československu po roce 1989 bylo na silný kriminál! Téměř každé velké podnikání s velkými zisky! Je to totiž to samé co se dělo a děje na "demokratickém" západě! Akorát se tomu musela nasadit správná maska! Takže, nekritizovat, toto normální cestou do pořádku nepřijde!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Téměř každé velké podnikání je na kriminál? Jak to, proboha, myslíš?

   Smazat
  2. Už spisovatel Diana říkal : "za každým velkým majetkem je velký zločin."

   Smazat
  3. Oprava: spisovatel Dumas.

   Smazat
  4. noviczech
   ...víš jak to myslím? Jdi na finanční úřad a Zeptej se, co umožnila legislativa za rozkrádání státního majetku jen tím, že je takto falešně, neboli špatně nastavena! A kdo za toto mohl? Tehdejší politici, včetně pana Chytrého. Milióny korun se převáděly na konta vychcánků, i když se oficiálně vědělo, že je to podvod! ALE TO UŽ JE PROPADLÉ, JAKO ROPNÁ, NAFTOVÁ AFÉRA!

   Smazat
  5. noviczech
   ...podvojné účetnictví je nastaveno pro obelhávání.
   A DPH se mám dojem mohlo sedmkrát nahazovat. Znám případy, kdy touto chytrostí lidé přišli ročně k milionům, aniž by dělali jakoukoliv činnost. Tehdy, v devadesátých letech ani finanční úřady kontroly nedělaly.

   Smazat
  6. Proto je tu EET a proto také šmejdi a jejich užiteční idioté demonstrují na Letné.

   Smazat
 6. 22:34 zřejmě si 18:02 nemyslí, že by ty skutečně světově velké majetky vznikaly, byly udržovány a rozvíjeny jen a pouze usilovnou, výhradně společnosti prospěšnou prací. Kdepak, žádný nátlak, žádné gauneriády, žádné mocenské a velmocenské čachry.
  Jen mi není jasné, proč tolik majetku a z toho moci, připouští bídu, chudobu a války.

  OdpovědětSmazat
 7. Pri toľkých majetkoch v rukách mocných a chamtivých je bieda nevyhnutnou realitou.
  Keby sa niekto pokúsil im tie majetky zoštátniť budú vraždiť ako náckovia

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. noviczech
   ...naprostý souhlas!!!
   Proto, nezlobte se na mne, ale zatím nejlepší politický systém, který lidstvo poznalo, byl ten co jsme měli b Československé socialistické republice!
   Znám lidi, z kterých sbírání majetku a peněz udělalo ...ní to vypadá jako člověk, má ruce, má nohy, má hlavu, ale bohužel nemá mozek a srdce pro společnost, pro jiné!!! A prvním socialistou byl Kristus! A ono to snad i přijde, vždyť on to slíbil! Přečtěte si na netu: proroctví od matuš lašut
   vím víc, ale ještě nepřišel (asi) správný čas. Bible říká, dne a hodiny nikdo neví, ani Kristus, jen Bůh. S pozdravem.... :-)

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.