Reklama

úterý 13. srpna 2019

Mainstream se opravdu snaží poškodit SPD při každé příležitosti

Ivan David
13. 8. 2019
Nikoliv, redaktoři nejsou nijak zvlášť přiblblí, jen "dělají svoji práci" a dobře vědí, za co jsou placeni. Tentokrát v dojemné shodě napsali a odvysílali tutéž zprávu, dokonce pod stejným titulkem, tedy patrně vyrobenou v naprosto nezávislém objektivním veřejnoprávním ČTK. Nalezl jsem ji v přehledu tisku, který dostávám. Média Lidové noviny, Mladá fronta Dnes, Radio City, TV Prima, ČRo Radiožurnál, ČRo Plus, ČT1, ČT24, a jistě další, které v přehledu nejsou napsala či elektronicky šířila prakticky totéž.


"Za hajlování na akci SPD uložil soud podmínku." Ve zprávě o hajlování nikde SPD nechybí. Jakoby hajlováni na akci jiné strany nebo třeba v hospodě trestné nebylo. "SPD" je samozřejmě pečlivě uváděna v této souvislosti proto, aby se mezi povrchnimi konzumenty informací, a těch je mezi polykači mainstreamových zpráv většina, utužil stereotyp "SPD - fašisti." Marně by se v programu či v jiných oficiálních prohlášeních SPD hledalo cokoli fašistického. SPD je zkratka "Svoboda, přímá demokracie". Co mají svoboda, či přímá demokracie společného s fašismem? Jde prostě o standardní sviňárnu redaktůrků z těchto médií. Že je pravda, že nějaký blbec hajloval na akci SPD? A je to nutné zdůrazňovat v nadpisu? Možná to byl opravdový příznivec fašismu, který popleten podobnými zprávami radií, televizí a novin myslel, že je mezi svými. Možná jen dobře placený provokatér a možná proto tak mírný trest.

Jako obvykle nejde o objektivní zpravodajství, ale o nenávistnou propagandu. Pokud by blbeček hajloval na technoparty či podobné akci (což se občas vyskytne), média by se o tom ani nezmínila.

Ze stejného důvodu například je v barevných diagramech volebních preferencí SPD pravidelně značena hnědě, ačkoli v její symbolice či logu nelze hnědou najít.

Rovněž nešťastný pan Balda jednal pod vlivem duševní poruchy a nikoli pod vlivem SPD, jak mediální manipulátoři dokolečka opakují. Nikdo z desítek tisíc sympatizantů a statisíců voličů nic podobného jako pan Balda nečinil. Chyběla jim ona paranoidní porucha. Soud však dospěl k názoru, že obžalovaný neměl jednat pod vlivem bludu a mohl své jednání ovládnout, ačkoli znakem bludu je, že postižený pod jeho vlivem jedná, neboť své přesvědčení samozřejmě nepokládá za blud. Pod vlivem bludu postižení také někdy vědomě vytvářejí podvržené důkazy. Například zablokování vlaku jako důkaz muslimského teroru.

Média, která si takto počínají jsou prostě nepřátelé SPD, redaktoři jsou žoldáci majitelů médií nebo vlivových skupin, které ovládly veřejnoprávní média. To co proti SDP šíří jsou nenávistné projevy "hate speech" a typické desinformace, neboť mají za cíl vytvořit ve čenářích, posluchačích nebo divácích falešnou představu o reálném stavu věcí. Pokud propagandisté upřímně uvěřili vlastní propagandě, nic to na věci nemění.

Podprahová propaganda je stejně nemravná jako přímá a zjevná, ale záludnější. Na zaujaté komentáře mají soukromá média právo, veřejnoprávní na ně nemají nárok, stejně jako na podprahovou propagandu. Na nepravdivé zprávy nemá právo nikdo.

174 komentářů :

 1. Bartík napsal, že Zeman má rakovinu a podle jeho nejmenovaného zdroje mu zbývají tři až sedm měsíců života. Prezidentská kancelář tyto nepodložené informace okamžitě dementovala. Jakkoli můžeme prezidenta kritizovat a nesouhlasit s ním, je mimořádně nechutné, když se některý z jeho odpůrců sníží k takové sprostotě a podlosti.
  Co ale čekat od člověka, který se předloni na svém facebookovém profilu chlubil tím, že absolvoval jen šest tříd základní školy? Jeho poslední přešlap dokazuje, že mu chybí nejenom vzdělání, ale také takt a slušnost. Redakce serveru ePortál. sice nepatří mezi obdivovatele současného prezidenta, ale podobné podpásové útoky na hlavu státu rezolutně odmítáme. Zdraví není téma, které by se měla stát součástí politického boje.Smutné jen, že i naše vláda to ví a nechá si to líbit. Ví to i Karel Gott:
  http://orgo-net.blogspot.com/2012/01/karel-gott-vi.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. A ty jsi hladovej vůl u počítače! Zas už tady žvatláš z hladu a hned tak nepřestaneš? jak to bude pokračovat - oplzlé a úchylné nadávky, sprosté urážky, nadávky na Rusko - co máš na jazyku ty ubožáku? Vyblij se ze svých komplexů, to víš že jo, chudáku, od toho tyhle diskuze přece jsou.

   Smazat
  4. 15:52
   Tak si jdi stěžovat na lampárnu ty DEMOKRATE NESPOKOJENEJ!!!!

   Smazat
  5. 15:52
   Už je ti teplo, děvče ??

   Smazat
  6. Pane MUDr Davide,

   je to přece jako přes kopírák v sousedním Německu, kde veškerá veřejnoprávní média nálepkují AfD jako stranu nepřátelskou a mnozí politici žádají ..."boj všemi prostředky..."
   Což se v praxi děje, nejen vandalismem a fyzickými útoky. SNAD se v ČR nedočkáme podobných poměrů, jako na obdivovaném Západu.

   Smazat
  7. MEJSTRIM VI,ŽE SPD OKAMURA JE SLABY SAMURAJ

   a proto se mu směje,že mu nemůže uškodit.
   Dyt on si ani nedal do Programu,že s pomoci voličů chce dosáhnou většiny ve Sněmovně a na tento cil upravil svůj nedostatečný Program.
   To nevi,když bude tak lenivý,že mu budou ukradeny hlasy i z těch jeho nedostatečných 1o%?

   Smazat
  8. 12.41 má pravdu,

   PAn Okamura nechápe,že kdokoli SPD bude hájit a propagovat dočká se jen odpovědi

   "Proč mám volit fašisty a rasisty"!

   Copak tomu samurajovi s dřevěným mečikem pane doktore nedovedete vysvětlit,kde začiná hrát musika a jak zaútočit až se z majstrimu a dalšich stran začne valit dým?.

   Smazat
  9. PŘIPOMINÁME Z ČSV,ŹE ZPUPNÝ NENI JENOM MEJSTRIM

   ale i ti,kde by jste to nečekali.
   Zatelefonovali jsme do redakce Halo novin a chtěli osvéžit jejich padajici noviny.
   Řekli jsme jim tam toto:
   "Vime,ze vám nedovoli napsat něco ostejšiho ve prospěch vašich voličů a vaše noviny jsou nemastné a nic ve skutečný prospěch dělniků nenapišou.
   Co kdyby jste vytvořili rubriku,kde by se objevily články z alternativy a vy pak můžete být z obliga!!!"
   No dočkali jsme se opravdu hezké odpovědi!.

   " TADY JSME VICE NEŽ ALTERNATIVA A PROTO NIC ODTAMTUD UVEŘEJNOVAT NEBUDEME!!!!"

   Tak tu máte vy dělnici a proletarite důvod proč KSČM svými hlasy souhlasila se Zákonem o předsudkové nenávisti a úćastni se toho cirkusu Humberto v Parlamentu,vadnými zákony sami proti sobě a nikdo se nesmi dozvědět PROČ!

   PRÝ SE ONI ZMĚNILI NA UBOHÉ STÁDO LUMIKŮ!
   Tak děkujeme!

   Smazat
  10. Proto,se tady nikdo z KSČM nesmi objevit,maji zaracha a sedi v dirách, vedouci lumik jim to zarazil?!
   Pane doktore proč nedoporučite KSČM voličům přejit k SPD,je to proto,že pan OKAMURA nechce prosazovat Sociálni stát do svého Programu a tedy do,prvniho článku ÚSTAVY kde záměrně chybi,aby bylo zajištěno permanentni rabovani státu kapitalismem bez přivlastků, vychazejiciho z gangsterismu a tak ten Program zůstává nedodělán snad na věky věků?

   Smazat
  11. Sakramente,hwězdná pěchota prý TŘI HWEZD ,útoči,dyt našemu SPD rozbijete ty všechny odprné parlamentniky na sračku a nezbude ani na trikoloru,které spadne srdce do kalhot a tam si mohou pak tu trikoloru připnout,ta je taky proti voličům,nebot tatik ODS ten kapitalismus bez přivlastků totiž přivlik na hřbetě a když bude synátor proti napráská mu na holou až zmodrá!

   Smazat
  12. Mno ja si taky myslim,že ti diskutéři tu maji pravdu.
   Vždyť ten dřevnatý samurajský mečik co má pan Okamura, mu začne hnit,když se nehne a daji se mu do něj ponravy,když nebude chtit,aby ho zvolila ta větčina!

   Smazat
  13. ČSV kdesi napsalo,že jeji voliči budou bojovat ne o ideje nebot to je zakázano zakonem o "ideovém zločinu"schváleným zmrdy co jsme si na ten teror zvolili.
   Kdosi piše,že je však dovoleno bojovat za naše penize a vzor má být vyspěly stát Německo,kde si dali ten Sociàlni stát do jejich ZZ, hned po válce,když se z ruin vybombovaných Spojenci ještě kouřilo a chodil mezi nima zbytek mužů,kteři vyměnovali vajička za cigarety.
   Do té jejich provizorni ustavy vecpali prý Sociàlni stá proto,že jim to povolili Američani,kteři nevěděli co to je a dnes ten stát zbohattl a plati skoro 12 eur na hodinu a chce k tomu zabrat Sudetenland a vůbec nechce zkrachovat jak my!
   No nejsou ti naši "zastupitelé" blbi?
   Co myslite chceme ty penize nebo bude krise či co?

   Smazat
 2. Mezi novináři je málo slušných lidí a bohožel, velká část z nich jsou pouhými slouhy. Například každý stát má právo na obranu, přesto obrana "našich hodnot" má ve sdělovacích prostředcích tohoto přiblblého státu vždy prioritu. Vyváženost a nestrannost tu evidentně chybí. Svoboda sdělovacích médií je jen blaf, prostě pro blbečky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koho chleba jíš. Pan Šíma na seznamu.cz má jediný úkol ve zprávách - jen kydat špínu na Rusko, jiný komentář nemá.Kdyby člověk nečetl nezávislé weby, nutně by byl v souladu s USA -Rusko říše zla.Kdo tady rozeštvává???

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi tak blbej ty populisto, že snad za to ani nemůžeš. Hodí se ti přesně tyhle sračky do tvýho zakomplexovanýho scénáře? Zakoplexovaný malý hovno ve vysoký trávě může veřejně sprostě nadávat nějakýmu politikovi - to je žůžo - co? Samozřejmě že byl ten člověk duševně nemocnej, jestli četl články a diskuze serveru novinky? Ta jejich diskuzní chátra se skládá jenom z magorů - sprostejch, oplzlejch a úchylnejch. Co ta smečka dokáže napsat například o zavraženým šestiletým dítěti, to nemůže rozum zdravýho člověka vůbec vstřebat.Co ti Okamura udělal? Jsi jenom otrapa, denně přišitej k počítači, pro společnost neděláš už vůbec nic, jen slídíš, kde by ses mohl vyslintat ze svých komplexů a nenávisti. To co se píše o dnešní novinářské sebrance, je ještě čajíček vzhledem k tomu, co je tam za hovada. Sprostý hovada! Například takovej bulvár - rozkroky a kozy - jakou úroveň může mít zmetek, kterej píše tak hnusný články? Nebo to prase Mitrofanov? Víš vůbec co tohle bylo za komunistickou svini? Jak se z toho mohl vyvinout takovej protikomunistickej zmetek? Vždyť nemají čest, hrdost,vzdělání, styl - nemají nic! Jsou placeni za pomlouvání a sprostý žvásty. Nájemnej vrah je placenej za vraždění, a nájemnej novinář za štvaní na lidi, na který se ukáže prstem. Odporná chátra, která by měla skončit na věšáku.

   Smazat
  2. 15:02 No, když už jsi zmínil pana Mitrofanova, tak společně s panem Pehem dva nejlepší novináři u nás. Vždy jejich články popisují danou věc tak, jak je.Píšeš o novinářích "prasata" a co jseš za dobytek ty? každá druhé slovo sprosté, lživé. Ty něco piš o hrdosti,čestnosti burane z buranova. A tenhle sprostej, pomlouvačnej, prolhanej chudej blábol nevadí DVOŘÁKU ???????? Dvojí metr co!!! Co taky čekat od rudého komisaře.

   Smazat
  3. 16:01
   Hele, strejdo, Pehe je popletolog, ne novináč.
   A Mitrofanov je co ? Je to Rusák, ty nádhero. Nebo není ? A pustila ho sem KGB. Ti nevadí, co ? Kamaráde Rusáků, eurasijská obludo. Bys nás rád viděl ve východním chomoutu ?

   Smazat
  4. 16.07 - jak někdo začne nadávat někomu, tak je bez argumentů. Pan redaktor má takové projevy likvidovat pokud možno demokraticky. Děkuji

   Smazat
  5. Pro 16:01:
   Když píšete voloviny, nedivte se, že vám jako volovi lidé odpovídají.

   Smazat
 4. Kdopak tam toho dummkopf heiláka asi nasadil? Co na to naši (pseudo)investigativní novináři mainstreamu?

  A co u toho "procvičování pravé ruky" provolával? Nebyla to sláva Štětinovi, nebo ať žije Posselt, nebo co vlastně? Třeba Pryč s křížencem Moravěnky s Japanokorejcem?

  Nenahlásili toho provokatéra policii sami organizátoři z SPD ex officium? Nebo je nějaká "pověřená osoba" o fous předběhla?

  Neúplné zprávy jsou už v principu desinfomační!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sami účastníci demonstrace tj.příznivci SPD, hajlujícího blba okřikli.

   Smazat
  2. Nějakej troubu dostal kšeft za 5 litrů. Pro skutečné české vlastence je hajlování něco úplně nepředstavitelného.

   Smazat
 5. SPD poškozujete především vy, Davide. Za zástěrkou ušlechtilých cílů jako jsou svoboda a přímá demokracie propagujete ve skutečnosti předlistopadový totalitní režim, totalitní režimy všude ve světě jako Castrova Kuba a Kimova KLDR, spřádáte přihlouplé konspirační teorie o falešném přistání na Měsíci, 9/11 atd, Gorbačova považujete za zrádce, protože připustil pád vámi milované totality, osvobození lidu Československa nenávistně a výsměšně označujete jako "hadrák" atd atd.

  A eSPéDák Balda je asi tak duševně nemocný jako ti islamisti co v Evropě za řevu alah akhbar bodají a podřezávají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No - vy jste jasnej. Vy časem poškodíte sám sebe. Tady nikdy totalitní režim nebyl, a teď je už pokrytectví na takové úrovni, že bude dovoleno zabíjet jeden druhého, aby případné zákazy nebyly náhodou totalitní. Nikdy - nikdy nezapomenu, jak ti pitomí demokratičtí političtí a mediální idioti řvali cosi o svobodě, když se o sto péro čmáralo po fasádách hnusným sprejem. Hned se našli sprostí spratci, kteří zničili kde co, jenom ne doma jejich kredenc.Ničit druhým -to je jejich svoboda. Kopat na hřbitovech do pomníků??? To taky je svoboda? Dnes se tohle blbství obrátilo, když jsou všechna města počmáraná, fasády domů a vybavení měst zničené od "osvobozených" hajzlů- dnes se tomu najednou říká vandalství a každej čumí. A dřív to nebylo vandalství? Zničit hospodářství celé země - to nebylo vandalství? A brutální hajzl, kterej zamorduje pár lidí, nemusí čekat na věšák - kdepak - má se v lochu líp než spousta lidí - hlavně důchodců - na svobodě. Plnohodnotnou stravu pětkrát denně, výuku jazyků, knihovny, TV, internet, vycházky, ošacení - senioři jsou rádi když se za pětatřicet let i déle zhruba jedenkrát denně nažerou -a vůbec - držte hubu! Jste praštěnej. Nikdo nemluví o režimu takovým nebo makovým, ale chceme režim SPRAVEDLIVEJ! Vám připadá spravedlivý, když smečky samozvaných nadlidí a všelijakých protekčních čůráků ve státních a jiných trafikách berou jako plat měsíčně tolik, za kolik musí ti, co denně dřou, žít několik měsíců, důchodci skoro rok? Tohle nemůže být spravedlivý ani pro jateční prase - tam žerou všechna prasata stejně. Lidi, jako jste vy, kteří přezdívají té odporné genocidě po devadesátém "sametová revoluce" - jaká revoluce? Jděte do ....

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 15:03 Když jste nemyslící individuum, nechoďte laskavě ventilovat svoje nesmysly mezi slušné a odpovědné lidi.

   Smazat
  5. 15:03 kromě Castrovy Kuby a KLDR zapomínáte uvádět Lidovou Čínu a navíc, to všechno co svým textem MUDr. Davidovi podsouváte, nejste schopen doložit jediným věcným argumentem. Chce se mi věřit, že jste natolik omezený, že tak konáte v dobré víře.

   Smazat
 6. Pokud někdo pana Baldu "stvořil", tak to byli všichni ti nadšení vítači muslimských invazistů. Všichni, kdo nás od prvních dnů řízené invaze v roce 2015 přesvědčovali o tom, že do Evropy jdou samí doktoři a inženýři a tuto invazi podporovali. Následné děje - zvýšená kriminalita v migrací nejvíc postižených zemích, hromadné napadání v Německu na Silvestra, teroristické útoky, zjištění, že 90% z migrantů je neintegrovatelných a na dávkách, bylo přesně to, co některé Evropany podnítilo k odporu minimálně u voleb: Psychicky labilnější osoby (jako byl právě i p. Balda) pak sáhly k poněkud zkratkovitým, nešťastným akcím v domnění, že tím probudí i tupé a slepé masy. Z více, než půl milionu voličů SPD udělal jeden nějakou hloupost a hned se to rozmazává. Mimochodem, zjišťuje se snad u každého, kdo spáchá jakýkoli trestný čin, koho daný zločinec volí? Kolikpak dealerů drog to asi hodilo Pirátům? Na akci na podporu legalizace marihuany, která byla zaštítěna právě Piráty (byli tam účastni i pirátští poslanci), se prodávaly ve velkém tvrdé drogy. Zdůrazňoval snad někdo fakt, že podobné akce podporují Piráti a ti, kdo prodávají i nakupují drogy jsou voliči Pirátů??? Vezmeme-li do úvahy, kolik životů drogy zničily a ještě v budoucnu zničí, neměli by to být právě Piráti, většinou sympatizanti či členové extremistické Antify, kdo by měl být považován za skutečné extremisty?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až někoho budou soudit za to, že ve velkém prodával tvrdé drogy na akci Pirátů, jak tvrdíte, bude se to mediálně rozmazávat úplně stejně.

   Smazat
  2. 15:10 Strejdo, lhát se někdy dá, u vás v SPD to je normální, ale napsat, že Baldu stvořili vítači, hm , pochybuji o tvé zdraví. Toho Baldu mají na svědomí přesně takoví lidé jako ty. Strašit lidi, lhát,neustále blábolit jak je napadnou muslimani a podobné srač...tak hloupej duchodce uvěří, ani nemusí být psych. labilní. Vy mě z SPD připadáte jak komouši z 50 letech, taky lidi zbli protizápadní propagandou.

   Smazat
  3. 16:12
   A za znásilněna holka tím muslimonegrem je VÝMYSL???!!!!!Zvedni prdel a podívej se,jak nádherně to SOUŽITÍ S TĚMA SMRADLAVEJMA HÁBITAMA vypadá u nás na severu.
   Chcaní a sraní na veřejnosti je běžná muslimská KULTURA,takže halt die klape dumkopf!!!!

   Smazat
  4. 16:31 Ale jděte. Brutální trestná činnost ruskojazyčných gangů je tu na denním pořádku. A už to ani nikoho nevzrušuje.

   Smazat
  5. 16:48
   A že o tom ta NEčeská žumpa Čt24 NEPŘETRŽITĚ NEINFOMUJE????

   Smazat
  6. Pane 16:12, vy ty svoje přitroublé názory šíříte pouze proto, že vám ještě žádný z těch obohacovačů nepřiložil nůž na krk, nehodil vás pod vlak ani vám neznásilnil ženu či dítě. V Anglii a Walesu dojde ročně k 36 000 znásilnění a 40 000 napadení bodnou nebo sečnou zbraní. Říká vám něco název města Rotherham, kde došlo ke znásilnění 1400 dětí. Běžte některým z rodičů těchto dětí do očí říct, že je jsou jen hloupě strašeni.

   Smazat
  7. 16:12 Jako svazáci z 50. let se naopak chováte vy, liberofašouni, podporující genocidní politiku EU, která podporuje návoz musulmanů z Afriky i Blízkého východu. Stačí se podívat, co ta svoloč mohamedánská dělá v Británii, Francii, Švédsku, Německu a jinde. Vy, vítači, jste stejná sebranka, kvůli které jednou dojde k ovládnutí Evropy islámem. Demografická data hovoří jasně, vysoká porodnost muslimek v kombinaci s nekončící migrací se o to postará. A mladí eurosvazáci, kteří pobíhají s holými zadky v průvodech deviantů, si tuto budoucnost EUchalífátu sami vytvářejí.

   Smazat
  8. 16:48 oni ti příslušníci ruskojazyčných gangů jsou tady se sociální podporou státu, stát jim zajišťuje bydlení a pokud něco vyvedou, nesmí jít do tisku ani statistik, že šlo o příslušníka ruskojazyčného gangu. A pokud se proti tomu kdo ozve, hrozí mu trestní řízení za rasismus. Vybral jste argumentaci hodnou pitomce.

   Smazat
  9. "Ruskojazyčný" je kdo? Všichni z území bývalého SSSR, kromě Rusů. To je výsledek protiruské propagandy, korektního vyjadřování a vnitřních předpisů tiskových odborů vlády a policie.

   Smazat
  10. 17:13 A kolikrát vám ten ručníkář dal nuž na krk,kolikrát vás hodil pod vlak, kolikrát jste se podělal, když jste zahlédl myš. A co píšete ty počty, to je vycucané z prstu, nebo to píše Pitomio ve svejch cancech na netu? Balda by vám mohl závidět, co tak nějakej malej atentát a svést to na jiné co.

   Smazat
  11. Propagandou zdupaneho tisku a tv jste VY 12.39 ztratil rozum a čekate až vas podřežou majitele kaka ramu,který se naučte už teď nazpaměť pane Allah akbar.
   Takovam tu řikáme kundi pysk,tak tu dále čvachtejte a slintejte!

   Smazat
 7. Komouši taky říkali podívejte kdo charta 77 je. Pankáči a hipíci (-:

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Diskutovat s nevychovaným a nevzdělaným člověkem déle než 5 min klesáte na jeho úroveň. Je to ztráta času!
   Pokud něco tvrdím,musím to doložit odkazem zdroje informace. Nenadávat,neurážet- slušnost= vychovanost!

   Smazat
  2. A měli pravdu. Stačí se podívat ma Magora Jirouse nebo Hutku, poslechnout si pár jejich neúplných vět... a normální člověk má jasno. A jejich guru Havel? Obyčejný šašek a lhář - jak se předváděl v unifirmě Hradní stráže a vzpomeň si na jeho projevy z r. 1989 a 90...
   Je mi tě líto, že jsi tak naletěl...

   Smazat
  3. 17:58

   Tvůj „milovaný“ projev od vožrali, lháře, podvodníka, tuneláře a chamtivce zn. Chemapol (Junek), tfuj dobytek!

   https://uloz.to/file/ftVfdNrL/prazsky-charakter-je-zrejme-dedicny-a-zhoubny-jako-lidska-naivita-i-nase-blbost-je-nekonecna-a-pamet-je-na-ni-kratka-proslov-venovan-ex-havel-fanatikum-dnes-vetsinou-ex-bolsevikum-jpg

   Smazat
 8. Pevně věřím, že každý, byť jen trochu inteligentní člověk si umí zprávy, které produkuje "naše" nestranná žumpa, naprosto bezchybně přeložit do reálu. Je to asi jako když se neustále dozvídáte, že všichni moudří a vzdělaní s láskou vzpomínají na největšího morálního giganta, Havla, skutečnost je však úplně jiná.

  OdpovědětSmazat
 9. Až na světlé výjimky byla charta 77 banda vožralejch nemakačenkù v čele s tím svým UDAVAČEM flaškou !☺

  OdpovědětSmazat
 10. Jiří Jírovec13. srpna 2019 16:34

  Zvednutá pravice je pozdrav, který byl po válce zařazen mezi symboly nenáviděného Německa.

  Časy se mění, jen pokrytectví zůstává. Němci nás po roce 1989 dobyli bez boje a Havel je poprosil za odpuštění.

  Sudeťáci kdysi chtěli zpátky do Říše a Beneš jim, s požehnáním velmocí, jejich přání splnil. Teď by zase chtěli zpátky. Dějiny se přepisují a tak z nich najednou jsou z nich naši milí krajané.

  Takový výrok má stejnou vypovídající hodnotu, jako zvednutá pravice. Rozdíl je v tom, že je podlézavý a činěný politiky jako by jménem nás všech. Sem patří i překreslování historie II Světové války. V našich mediích se pravidelně objevují materiály naznačující, že Němci hrdinně bojovali proti komunistickému zlu.

  Jakýsi historik nedávno prohlásil, že Stb bylo horší než Gestapo. Tento výrok, jdoucí daleko za Harryho hajlík a strom pana Baldy, zůstal policií nepovšimnut i když má dalekosáhlý dopad.

  ČT24 před několika dny použila jako výplň před začátkem zpráv zdánlivě náhodně prolínané obrázky. A kdo se z nich na nás usmívá? No sám Posselt. To je taky forma propagandy.

  To vše nemá nic společného s SPD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejhrůznější symbol Německa ( po válce právem nenáviděného, dnes jsme před ním předklonu ) byl a je Hitler. A jeho "Mein Kampf" zde vychází bez potrestání, mám dojem že i s požehnáním soudů! Kolik asi lidí mohl ovlivnit nějaký hajlující přiblblík? A kolik ta kniha zla?

   Smazat
  2. Jírovče, zrajete stářím jak víno! A pohled, souznění s lidmi z "venku" je milý.

   Smazat
  3. Jiří Jírovec14. srpna 2019 0:31

   Děkuji za poklonu Miroslave Povolný, jakou rukou si myjete vlasy pravou, tak pozor ať nedopadnete jak SPD, zajisté nejste vegan.

   https://www.svetkadernictvi.cz › vegan praha ...
   Veganský šampon pro normální až jemné vlasy Loréal Source Daily ...

   Veganský šampon pro normální až jemné vlasy s velmi jemnou přirozenou vůní. Šampon dodává vlasům lesk a jemně ...

   Smazat
  4. 21.03 Paní Nedvědilová, když za socíku nevycházela "díla" chartistů a grafomanů, vynášená do nebes Svobodnou Evropou, Hlasem Ameriky atd, mysleli jsme si, o co vše nepřicházíme.

   Po převratu ten převážně PÓVL vyšel v masových nákladech, aby včetně "sebraných spisů" Václava Havla hromadně skončil ve sběru surovin a v popelnicích nás, kteří jsme zaplatili daň z očekávání, a za neznalost propagandistických triků, a ten grafomanský hnůj si koupili...

   Je to, jako by ve VAŠICH PŘEDSTAVÁCH hlásali z ciziny, že disidenti na váš kulturní hlad mají pečené kachničky se zelím a bramborovým knedlíčkem na způsob Hrádečský a Plzeňské... abyste v praxi dostali Snickers a polskou břečku. NEIN, DANKE!

   Jinak, je prima vědět, díky vydání českého předkladu Mein Kamf (zakázaného samým autorem), komu a za co se Václav Havel OMLUVIL!

   Smazat
  5. Jiří Jírovec 0:31- píši pravou, manuálně jsem zručný na obě ruce,svoji "všežravost" neopustím, rodina se dělí napůl, mé děti mladší ze sourozenců podlehli veganství a vypadají nezdravě nejen politicky, tož tak!

   Smazat
  6. Gauneři, kteří po převratu začali vládnout, okamžitě vydali zločinecké sračky typu "prostříleli jsme se na západ". Tehdy v Praze byli ještě slušní lidé. V prodejně Dětská kniha si pamatuji paletu s metrovým stohem knih, ze které byla vytažena jedna tato odporná kniha a pak štítivě pohozena na vrchu stohu.

   Smazat
 11. Na "morálního giganta" Havla s láskou vzpomíná jen část pomatených Pražáků (nejčastěji herci), pochybuji však, že jsou mezi nimi nějací vzdělaní a chytří. Samozřejmě, že v dnešní polototalitní a nenávistné době, musí navenek i tito slušní a vzdělaní lidé předstírat lásku k těmto "gigantům", schvalovat LGBT pochody, kritizovat Zemana a SPD, vítat migranty a odmítat dávno překonanou tezi, že existují pouze dvě pohlaví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rejža rozdá scénář a jsou v richtiku.

   Smazat
  2. 16.54 Vidíte, a dříve stačilo jenom podepsat ANTICHARTU (měně nadaným přežít i 1x za měsíc stranickou schůzi) angažmá, filmové role i penízky se jenom hrnuly...

   Takže nevím, co ti dnešní vyčítají dříve narozeným kolegům? Morálně jsou na tom lautr...

   Smazat
 12. 16:34 Jenom jedno ,to ŽE STB bylo ještě horší jak celé GESTAPO a víš proč, protože mučilo a zabíjelo svoje vlastní lidi ČECHY, na rozdíl od Němcu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:56
   Zrůdné gestapo si opravdu svoje "kameraden" chránilo. To je podstatný rys všech lidských zrůd, a to platí pro každého, kdo se je takovým způsobem snaží obhaj(l)ovat. Pan Jírovec napsal pravdu, která je právě takovým nepohodlná, a u kterých je vzhledem k jejich vychování řeznického psa pochopitelné, že ačkoliv s panem Jírovcem husy nepásli, neomaleně mu tykají.

   Smazat
  2. O historii víte prd. Gestapo honilo a týralo jak Němce tak Čechy. Na rozdíl od něj StB honila a týrala "třídně".

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 18:53
   Závist je smrtelný hřích.

   Smazat
  5. To vaše gestapo ovšem Němce vůbec nešetřilo. Jenom zaměnujete svoje zbožná přání a historickou realitu.. A tuto vaši nevědomost považujete to za argument.

   Smazat
  6. 18:22, pane Dvořák, víte vy vůbec, že tady žádné třídy před převratem nebyly? Koho ted týrali? Máte nějaký důkaz třeba popis způsobu týrání, jako má CIA pro water boarding?

   Smazat
  7. 16:56 rozdíl je ovšem i v tom, kolik jich za 40 let povraždilo a StB umučila i v tom, že s cílem chránit vlastní stát. Zatímco Gestapo mělo tu příležitost necelých 6 let, podalo mnohonásobně větší výkon a pracovalo pro stát, který měl v programu náš národ likvidovat, v lepším případě poněmčit nebo vyhnat kamsi na Sibiř. Chcete to popřít?

   Smazat
  8. Pan Dvořák si myslí, že půlka obyvatelstva u nás trpěla v kriminálech a druhá půlka je hlídala.

   Vidím to jinak. V moji blízké rodině zemřel předčasně můj bratr, protože jsme za Masaryka byli chudí. Druhé předčasné úmrtí se stalo za demokracie u švagra, který měl práci se smlouvou na tři měsíce. Nemohl si dovolit chodit k lékaři a brát od těch nových milých čestných a poctivých vládců, a proto ho zabil infarkt, který se už tehdy dokázal léčit zprůchodněním cév v okolí srdce.

   Smazat
  9. ... brát nemocenskou ...

   Smazat
 13. Paradox dnešní doby: Liberál fašisti poukazují na každého, kdo s nimi nesouhlasí, tak je fašista.

  OdpovědětSmazat
 14. 16:56
  Škoda,že StB u Havla udělalo chybu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 17:10 Dvořá smázne koment v 17:37 a nechá 17:10 Tak znova, pro tebe je připraveno parchante tolik lamp, kolik si jen budeš přát. A o pana HAVLA, se ty totální nulo neotírej !!!

   Smazat
  4. 12:30 Přitroublý intelektulále.

   Kdo řídil Havlohadrákový teátr po roce 1989, celou dobu komunista Marián Čalfa (mafián)!

   Po odstoupení Adamce z jednání se stal hlavním vyjednavačem s nastupující mocí a následně 10. prosince 1989 premiérem v takzvané „vládě národního porozumění“ (fakticky druhá vláda Mariána Čalfy), která dovedla zemi k prvním demokratickým volbám v roce 1990. V této vládě dočasně, do 30. prosince 1989 zaujal i post pověřeného ministra vnitra ČSSR, který zastával společně s Jánem Čarnogurským a Valtrem Komárkem.

   Sehrál významnou roli při prosazení Václava Havla na post prezidenta. V té době se ozývaly hlasy pro přímou volbu, v níž ale měl větší šance Alexander Dubček než málo známý Havel. Čalfa ale zajistil Havlovo jednomyslné zvolení v nepřímé volbě (parlamentem složeným ještě z předlistopadových poslanců KSČ) a coby člověk obeznámený s fungováním vládních orgánů poskytoval Havlovi profesionální politické rady!

   V nejvyšších politických funkcích se udržel i po dva roky po “sametové revoluci“, (čili hadrové taškařici). V lednu 1990 vystoupil Čalfa z KSČ a po volbách roku 1990 byl zároveň opětovně jmenován předsedou vlády (takzvaná vláda národní oběti, fakticky třetí vláda Mariána Čalfy) a tuto funkci zastával až do voleb roku 1992)!

   Smazat
  5. Už exKomunista Čalfa a 200.000.000.-Kč z CHEMAPOLU (insolvence!) pro HAVLA za ½ LUCERNY!

   Po volební porážce odešel Marián Čalfa z politiky (do které se v roce 1995 neúspěšně pokusil vrátit) a po rozdělení Československa zůstal v Praze, kde do roku 2011 působil jako advokát. V roce 2006 ho Deník zahrnoval mezi nejbohatší a nejvlivnější pražské advokáty. I po odchodu z politiky měl blízko k Václavu Havlovi! V roce 1994 ho Havel jmenoval svým poradcem, jako právník dojednával úspěšný prodej paláce Lucerna Chemapolu v insolvenci za 700.000.000.-Kč.

   Byl také akcionářem, členem představenstva (1994-1999) a dozorčí rady (1999-2005) pražské IC banky (dnes Equa bank). V letech 1993-1995 byl také členem dozorčí rady CS First Boston investiční společnosti (dnes WOOD & Company investiční společnost), a v letech 1998-1999 členem dozorčí rady chemičky Synthesia. Působil i v dalších obchodních společnostech. Od roku 2008 je jediným jednatelem a společníkem v PROGNEM, s.r.o.(likvidace vyhlášena 5. 8. 2014), od roku 2004 společníkem v Starlit, s.r.o., a od roku 2012 členem představenstva Pražské energetiky.


   Tak se věci mají, moulo 12:30, odkaz gaunerů:

   Zadej na GOOGLE a máš je tam jednoho, vedle druhýho!

   Zadat: marian calfa

   Smazat
 15. 16:34 - Jirovce ! Kdyz Bolsevici zabili vice lidi nez
  Naciste , tak se nejde divit reakci lidi !

  U vas v Canade byla vzdy cenzura a u nas v Americe nebyla a neni zadna .
  Takze my jsme meli moznost cist vse a u vas v Canade nic.
  Osobne povazuji oba rezimy za spatne. Jak v SSSR, tak v Nemecku !
  Mam vsak dojem, ze se bude vse opakovat v budoucnosti !
  [(Nekdy myslim na Canadu ! T.j. krasna zeme s hloupou
  vladou ! U nas je lepe , tak se prestehuj !)]
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:18 Abyste nebyl za prolhaného dobytka, musíte vaše tvrzení podpořit důkazy. A než něco naslintáte, tak se zatím můžete pokochat bilancí vaší nynější pseudovlasti, odrodilče:
   http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/1873-dveste-let-americkeho-terorismu-tajnych-operaci-a-valecnych-zlocinu-god-save-the-us

   Smazat
  2. 17:30
   Takže i 2. sv. války byl "americký terorismus a válečný zločin"?
   No ty jsi tedy dobře vymatlaný kokot. I se svými odkazy.

   Smazat
  3. 17.40 Bombardování Hirošimy a Nagasaky byl zločin určitě !!

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 18:54
   Los debilos opět v akci

   Smazat
  6. Tady něco o neexistující cenzuře v USA

   https://www.commondreams.org/news/2019/08/11/leaked-draft-trump-executive-order-censor-internet-denounced-dangerous

   Smazat
  7. Honolulu 17:18 vy jste si nepovšimnul hlouposti té protibolševické argumentace? Komu prosím přičítáte lidské ztráty Druhé světové války? Kolik že tvrdíte, že Stalin "povraždil" lidí? Škoda, že tentokrát ani náznakem nemyslíte. On totiž i ten Solženicyn ve svých tvrzeních podstatně ubral.

   Smazat
  8. je zde opet kuku retard a debility prsi jako v desti velikem. Zalez do sve boudy a vypravej nam o velbloudy

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 20. Jelikož ti nepříliš moudří reagují na trolly, vypadá ta diskuse tak jak vypadá, prostě ubohost pod obraz. V každém případě vítězí trollové, protože se jim daří diskuzi bourat a o to jim jde. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo Rudej dědo, otázkou je, kolik se tu prezentuje hlupáků, kteří tomu jak jim bylo nakukáno věří. Otázkou pak je, kolik z nich jsou trollové, kteří se snaží nějak promyšleně narušovat diskuzi a, do jaké míry tak činí z přesvědčení. Nemyslím, že by škodilo jedny i druhé z nesmyslnosti jejich tvrzení usvědčovat a jejich hloupost zesměšňovat. Mlčením, stejně jako mazáním takových příspěvků jim do značné míry dáváte za pravdu. Nevím proč neukázat, kdo má morální i znalostní převahu.

   Smazat
  2. Dříve se na stranických schůzích přednesla jedna pravda a pak byly přípustné jen souhlasné koreferáty. Poraďte, jak oddiskutovat z politického programu SPD zákaz konzumovat kebab a nechodit do mešity. Stačilo by jen nedoporučit se modlit. Komunisté povolovali návštěvu kostelů bez účasti na bohoslužbách. Když šlo o církevní pohřeb, přivřeli oči. Mne by konkrétně zajímalo, proč ze strany vyhodili Ostraváky s velmi sympatickými názory.

   Smazat
  3. Ještě mám rudý dědečku dotaz, zda jste někde okusil kebab?

   Smazat
  4. 0:28 vy jste na ty komunistické schůze chodil? Já se dodnes domnívám, že se tam scházeli lidé stejného přesvědčení, samozřejmě mezi nimi i kariéristé, kteří to přesvědčení snaživě hráli. Komunisté návštěvu kostela ani bohoslužeb svým členům zakazovat nemuseli, když za členy přijímali pouze ateisty! Ta partaj totiž měla náboženskou víru "za opium lidstva"! Co vím, tak třeba současná ODS ze svých řad mladého Klause vyloučila, snad víte proč. Jste z toho všeho schopen, namísto plácání, vyvodit logické závěry?

   Smazat
  5. 0:59, ve straně byly statisíce členů. Pro každého se koryto nemohlo v žádném případě najít, což si členové museli uvědomit. Dnešní strany jsou pidistrany, ve kterých slušného člověka, kromě kariéristů, nenajdete. Kromě získání koryta tyto strany žádný program nemají.

   Když už chcete konat masově politickou práci nejspíše ve prospěch SPD, napište, jak chce Tomio vyrovnat naše platy s Německem a Rakouskem? Já to v jeho žvanění objevit nemohu. Ví Tomio, co je to sociální spravedlnost?

   Smazat
  6. TOMIOVI DALI NOTY JEN NA 10%.PIŠEME MU POŘÁD DOKOLA

   aby upravil svůj nedostatečný Program a doplnil ho o požadavky voličů nepolitické ČSV,která to už do něho pere až odcházi s monclem.
   On to však odmitá a trvá na tom,že chce,aby se mu v tom Parlamentu smáli a proto si nedá do programu prý NIKDY dosáhnout většiny v Prdlamentu a je prý na to liný upravit na ziskáni většiny svůj Program.No ještě štesti,že ho živi jen migranti a když pestanou tak prý padne!

   Smazat
  7. 9:34, přidejte v KSČ bylo v ČSSR přes 2.miliony členů, tzn. v rodině manžel/ka tj. 4.miliony členů a rodinných příznivců KSČ! Ty nejaktivnější a nejvychcanější směrem k svému dobrému bydlu, dnes rodově pokračují, avšak na druhé straně!

   Proto bych doporučoval a uvítal u všech politiků, politologů, redaktorů, historiků, novinářů, zkrátka u všech diskutujících atd. v médiích uvádět před jejich jménem POVINNĚ, všechny partaje a hnutí, kterými ty šmejdi prolezli. To by se mi ulevilo a celá diskuze by měla jiný spád a kontext, politici a politologové by se diskuzím v TV vyhýbali pro nedostatek volného "pracovního" času. Vsaďte se!

   Smazat
  8. 9:34 nevím, co má můj text z 0:59 společného s SPD Tomia Okamury. Poukazuji pouze a jedině na chyby Vaší logiky.

   Smazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 23. Soudruzi, kdo z vas tam pojede na dovolenou?

  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-raketovy-test-radiace-vybuch.A190813_162807_zahranicni_knn

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jedu do Fukušimy, je tam teplo a léčivá radioaktivní voda.

   Smazat
 24. 19;16
  My jedem do Detroitu,tam je nádherně....spousta zamestnanejch lidí,fungující automobilovej průmysl,žádnej polorozpadlej barák,nicotná kriminalita.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 25. Ne při každé příležitost ale kroku!

  OdpovědětSmazat
 26. noviczech
  ...pane Davide, určitě dobře víte, toto je nová taktická politika západu. Musí se najít viník, musí se lidem ukázat kdo to je a musí se očernit a odsoudit. Lidé u televizorů to pochopí a budou tomu takto i rozumět. To je začátek toho, co na západě již běží, tam jsou dál, tam vzniká pocit všude kontroly a strachu. Lidé se stávají sluhy špatného pocitu a budou dobře manipulovatelní. Věřte, bude hůř, to je JEJICH požadavek. Akorát že máme v Evropě milióny Arabů a ti se asi neskloní. Poznáme z budoucnosti...

  OdpovědětSmazat
 27. Pane doktore Davide, "mejnstrým" je už zaveden na to špinit všechny a všechno, co se nehodí do holportu kapitálu, Babiše, Zemana, SPD, 0kamuru a naopak vynášet do nebe naklonované Emanuely Moravce, ba Goebbelse. Jenže kdo má pro ten politický i politrucký brak tzv. pseudodemokratické pravice tolik korupného, jako vládnoucí naklonovaní Kožení??? Stejné je to se skorumpovganým mejstrýmem a gtzv. veřejnoprávními medii: vše ruské a čínské je špatné až hrůzné, vše z USA je skvělé, jedinečné. Štvaní proti Rusům si nezadá už moc s někdejším hitlerovským a koho to zaráží???
  Vy, jako psychiatr byste mohl občanům vysvětlit, proč psychické poruchy českých občanů narostly v posledních letech o 80 %, proč ani armáda psychologů a proti jiným lékařským oborům strmě narůstající počty psychiatrů nestihají duši a rozum českého národa udržet v normě. Nastala doba, "co Čech, to potřeba psychiatra?"

  OdpovědětSmazat
 28. no to cituješ pěkný sračkomety iděs to tady nikdo nečte.

  OdpovědětSmazat
 29. Celý ten článek je dost zbytečný. Zvykněte si, že když se řekne SPD, hned posluchače napadne, že někdo hajloval. Nic s tím neuděláte. Když kdysi se objevilo slovo komunista, o několik slov dále se napsalo vrah. Komunisté si toho moudře nevšímali až to hloupé provokatéry omrzelo. Pan doktor David se nemusí naparovat, že nikdo proti tomu nic nedělá. Když byl kdysi členem velké strany, která se mezitím podstatně zmenšila, tak mu to u komunistů nevadilo. Zkrátka netýkalo se ho to. Komunisté mu dělali pomyšlení, když přes semináře pečovali o to, aby se na něho nezapomnělo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Komunisté mu dělali pomyšlení, když přes semináře pečovali o to, aby se na něho nezapomnělo." - A nebylo to náhodou opačně? Svými semináři (Vratimov) komunisté dělali všechno možné, aby se vetřeli do přízně známých levicových osobností? Vratimov zhebnul na komunistické byrokraty, kteří levicovou politiku vyměnili za korýtka. Naštěstí se objevily jiné protestní strany a komunistům utíkají voliči. Toho si raději soudruh všímej a nenavážej se do lidí, kterým to myslí samostatně a ne stranicky stádně!

   Smazat
  2. 0:39
   Ono vlastně když se hlasuje kdo je pro, kdo je proti a kdo se zdržel - tak všichni do jednoho hajlujou.
   s pozdravem Václav

   Smazat
  3. Václave máte ode mne velký "bezvýznamný" bod, trefil jste se do černého, záviďme levákům!

   Smazat
 30. Honolulu by, tuším, měl mít touhle dobou nějakých 19 hodin. Tak mu připomínám otázku k jeho včerejšímu komentu. Jak už to dělá u náročnějších, tak ji přehlédnul:
  Honolulu 17:18 vy jste si nepovšimnul hlouposti té protibolševické argumentace? Komu prosím přičítáte lidské ztráty Druhé světové války? Kolik že tvrdíte, že Stalin "povraždil" lidí? Škoda, že tentokrát ani náznakem nemyslíte. On totiž i ten Solženicyn ve svých tvrzeních podstatně ubral. A že si svůj exil sakra zasloužit potřeboval.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, jiz jako mlady pionyr jsem pochopil (po predeslem pomyleni ,kdy jsem si hral s kamarady na SS aky)ze proti vetru se chcat neda a udal svou babicku dedecka i tatinka s maminkou kteri pozdeji mne dekovali za zachranu charakteru .(po propusteni na amnestii s Novotneho )Pavlik Morozov byl muj vzor samozrejme jiz od detsvi a je doposud i pres me stari, temer s.Jakese -pritele a dalsiho vzora Jak jsem zde jiz popisoval i v praci kde jsem se poctive a stranicky zivil jako jesterkar v Pragovce kde jsem vyvazel spony Jiz tenkrat jsem pochopil skodlivost inteligence a plne podporoval vsechna usneseni vyboru vcetne s Kapka kteryzto souddruh se obesil na svestce v sadu sve sestry.Cest praci soudruzi a nezapomente na prozirava slova s Gottwalda na skodlivost inteligence a take i dalsich ehme ehm ehm jez popravil i se soudem behem dvou kvartalu ,jak by se meli ucit ty dnesni tzv soudy ,jo to byly casy. Cest v sest HuHuHu H.

   Smazat
 31. 1:15 - vetsina toho co napisi je smazano ! Casto, kdyz se odmlcim , tak lide si mysli, ze jsem nekamaradska nafuka a ve skutecnosti mam zalepenou hubu !

  Solzenicina mam v knihovne a vim urcite, ze bolsevicky terror a pozdejsi valka v SSSR s Nemeckem byla 100 x horsi nez je popisovano !

  Ideologie byla pouze zasterka na vzajemne eticke vrazdeni a nenavist, ktera v Rusku existuje od vpadu nezvanych 620 A.D.

  Vsimnete si jedne veci ! Ruske dejiny "zacinaji" Vladimirem na Kyjevske Rusi a ja mam knihy, ktere neignoruji nic z toho co se stalo pred Vladimirem ! Tam je zaklad porozumeni toho vrazdeni !
  Solzenicin MEL PRAVDU !

  Ani zdaleka to nejde svest na Stalina ! Tam byli vetsi gauneri, nez byl on !

  Nemohu rict vse co jsem se docetl, bylo by to smazano !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stejně jako tento váš příspěvek bez halvy a paty, nafouklá hloupost, urážky a odvádění pozornosti od téma článků, to jsou důvody, proč vás redakce maže.

   Smazat
  2. Honolulu 3:08, neuhýbejte. Kolik občanů SSSR, podle vašich zdrojů, povraždil ten Stalin?
   Když už připomínáte "Vladimira na Kyjevske Rusi", vzpomeňte i Přemyslovce. Se Slavníkovci se tuším taky nemazali. Srovnáváte nesrovnatelné.

   Smazat
  3. lulu, Solženicin je v Rusku považován za velkého nenávistného lháře. Nezesměšňujte se lulu. Guru nepřátel Ruska tvrdil, že nemůže žít ve lži. Proto začal tvořit velké lži, které se vám zalíbily. Nevím, jestli to ten velký pseudospisovatel vymyslel. Později něco podobného tvrdil také Havel, a proto začal zákeřně lhát i ve svých projevech na Václaváku v listopadu roku 1989. Lhář Solženicin pomluvil ze záští opravdu velkého spisovatele Šolochova. Neunesl, že Tichý Don je úspěšnější než jeho vylhané zvratky. Lulu, polepšete se a doplňte si vzdělání.

   Smazat
  4. Václav Dvořák14. srpna 2019 5:20
   Pane Dvořák, bez "halvy a paty", dejfem ten fek nebo ti rofbiju drfku. P.K.

   Smazat
  5. 3:08
   Honolulu, když se podíváš na dějiny hodně zpět, tak to co se dnes pokládá za zrůdnost to byl jen čajíček. Nelze srovnávat dnešek nebo dvacáte století se stoletími předešlími. jenže to ty asi nikdy nepochopíš. TAkové vyvraždění Inků, indianů a pod. to bylo proti vraždění mongoskými kmeny Japonci, Řmany to se stát dnes (mimo supervraždění US army v daléké cizině naprosto neskutečné.
   Václav
   Totiž jde o to, že US nebyli nikdy napadeny. Ale vraždí o sto šest.

   Smazat
 32. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 33. Vim urcite, ze Bolsevici velmi motivovane a svedomite vrazdili Slovany a vim urcite , ze Naciste zase Bolseviky !
  V tom neni pouze ideologie. Vsechny strany ji prehlizely !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opět pitomost, které snad věří jen velký prosťáček, jakým je vzděláním zanedbaný a vlastního úsudku neschopný troll Honolulu.

   Připomínám Hitlerovo pohrdání Slovany, jako podlidmi a jeho pojetí války na východě jako rasové.

   Smazat
  2. 6:08 a zase vrazil frnak nekomu nejmenovanemu do vyfuku a udelal mu dobre. Ted ma hnedy nos ! - ALE ZAVDECIL SE a dostane
   gift certificate do Mc Donalda v Praze ! !
   nick honolulu

   Smazat
  3. 7,51
   Jdi si na HUMUSBURGER a nezaclánej přemřelo!!!!!

   Smazat
  4. 10:41 Až někdy, pokud vůbec, dosáhneš na vzorek podrážek Nickových loveckých bagančat, tak si poprvé ve svý zoufalý existenci zavýskáš, rudosračko!!!:-)

   Smazat
 34. Nenechte si ujit toto 8 minutove video !
  To NENI z Ameriky ! T.j. z Bolsevickeho Ruska ! (Na youtube).

  BRUTAL DRAWINGS FROM THE GULAG

  na video upozornil
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, vy vole, ten váš BRUTAL DRAWINGS FROM THE GULAG je kreslená blbost, fikce, vymyšlenina a ne dokument. Opět ukazujete, jak jste hloupý užvaněný omezenec!

   Smazat
 35. Honolulu 3:23, k sakru, tak kolik těch občanů SSSR ten Stalin podle vás povraždil?

  OdpovědětSmazat
 36. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, ostatně jako i další nedovzdělaní trollové šířící anglosaskou imperiální propagandu neunesl slušnou kritiku a věcnou výzvu, psychpaticky zanadával na všechny strany vesmíru a... byl smazán redakcí.

   Smazat
  2. A cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak, který je známým čichačem prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   usilující pod jejich vlivem mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí, potáhne odsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Smazat
 37. 5:50 - RUSOVE a Ukrajinci, stejne jako Litevci rikaji
  40-60 MILLIONU ! Ukrajince, ktery jako dite zazil hladomor jsem poznal v Pennsylvanii ! Ten rikal strasne veci !
  V cele vesnici zbyla jedna krava schovana v lese. Lide zrali kuru ze stromu. Samozrejme po prichodu Nemcu vsichni zacali honit Bolseviky a Nemci je strileli na rozkaz Hitlera !

  COPAK JSEM ZDE JEN JA SAM, kdo umi cist ?

  Vy umite Rusky daleko lepe nez ja a Ukrajince mate v Praze, tak se jich zeptejte !

  Ukrajincu bylo tolik, co se pridali k Nemcum ze z nich Nemci postavili divizi !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opět Honolulí blbost: "RUSOVE a Ukrajinci, stejne jako Litevci rikaji 40-60 MILLIONU !" - to přece není žádný zdroj.

   Když ale já napíši, že Honolulu je žvanivý sebestředný hlupák a podepíši se, tak to už zdroj je.

   Smazat
 38. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 39. Dvoraku podrz se stolu ! T.j. vyhradne pro tebe !

  XIX divize SS ESTONSKA cis. 2
  XXX divize SS Ruska cis. 2
  XV divize SS Litevska cis. 1

  POZOR, 31 a 32 divize (XXXI-II) SS Frw Gren Bohmen- Mahren
  T.zn. cesko moravske divize (SS)
  Madari meli v Rusku 3 divize SS !
  27-SS divize Flemish (Holandane)
  28 -SS divize Walonie (Belgie)
  A tak mohu pokracovat az do rana !
  Vsechny nemecke utvary, jejich velitele a nasazeni jsou zname a mame je v knihovne a Ukrajinci byli nejlepsi lovci partizanu a nejmotivovanejsi hlidaci koncentraku.
  29 - divize SS Italska.
  Proste Evropane sli proti Bolsevikum a PUJDOU ZNOVU !
  Ne proti Rusum ale, proti jejich Bolsevickym panum , dnes pod jinym jmenem
  ZAHADA DNESNICH DNU na Ukrajine !
  Proc se Ukrajinci hlasi k druhe a pate divizi SS ("Das Reich and Viking"), kdyz u ni NEBYLI - nevim , ale zeptam se jich anglicky - rusky neznam a ukrajinsky vubec ne !

  To je cisty dejepis a cim vice se bude mazat, tim vice se bude tisknout !
  vyskumnik honolulu  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. lulu, doufám, že ještě za pobytu doma jste se přiučil trochu rusky. Poslechněte si toto
   https://www.youtube.com/watch?v=TDMmB6GbFpw

   Smazat
  2. lulu, to je výborný poslech
   https://www.youtube.com/watch?v=l1fABpvTB4o

   Jak byste se choval v Rusku vy? Vraždil byste také?

   Smazat
  3. 7.08 A váš táta s vašimi dědečky sloužili v XXXI, nebo XXXII?

   Smazat
  4. Honolulu 6:36, i s fakty zacházíte neuváženě. Ta "31 a 32 divize (XXXI-II) SS Frw Gren Bohmen- Mahren, T.zn. cesko moravske divize (SS)" byla zformována z obyvatel Čech a Moravy, kteří se přihlásili k německé národnosti, tuto národnost stanoveným způsobem prokázali a tím získali i říšskoněmecké občanství. Občan protektorátu příslušníkem říšskoněmecké branné moci, natož SS ze zákona být nemohl! Pak nelze vyloučit nějak podobný přístup nejen v Maďarsku, na Ukrajině, v Litvě, Lotyšsku, Estonsku ... kde, jak je notoricky známo, existovaly silné německé menšiny. To ovšem nevím a nebudu po Honolulovsku tvrdit, co se mi hodí. Honolulu, je skutečně tak těžké být nad věcí?

   Smazat
  5. Poslechem ruských historiků jsem se dozvěděl, že do wehrmachtu mohl vstoupit pouze německý občan. U nás se to týkalo pouze občanů Hlučínska, kde bylo německé občanství i Čechům vnuceno. Do divizí SS mohli vstoupit i občané jiných států. Měli jsme sice vládní vojsko o síle 6 nebo 7 praporů, které však nebylo považováno za spolehlivé, proto ho poslali konat strážní službu do Itálie, kde občas někdo z nich přeběhl k partyzánům, například herec Karel Efa. O jednotkách SS se nemluvilo. Jen bratr našeho prvního demokratického prezidenta se k nim dal, na rozdíl komunistických dělnických prezidentů. Nejvíce sympatii k Havlovi má asi náš lulu, což je pro něho větší ostuda než celý gulag i s prolhaným Solženicinem.

   Smazat
  6. Znám případ člověka z Hlučínska, kterého odvedli do wehrmachtu. Měl však štěstí v zajetí v Rusku. Když se zjistilo, že mluví česky, tak ho oddělili od transportu na Sibiř a on jej okamžitě domů. Komunisté byli moudřejší než demokraté, protože nejitřili vztahy mezi lidmi z různých zemí.

   Smazat
 40. Dvoraku, ty proste musis mit posledni slovo, i kdyz je to hloupost a co se ti nelibi to vymazes.
  Tech 40-60 millionu je popsano v knihach, ktere vydali ti lide co tu dobu zazili a ty knihy napsali !

  Dvoraku NAPADLO ME PRAVE - KDYZ TAK FANATICKY CENZURUJES !
  Nemel jsi nahodou fotra u 32 - SS divize Bohmen-Mahren ?

  NEBO mozna, ze jsi mel fotra u Trockystu a Stalin ho umlatil motykou s kterou zasazoval jablone.

  Dvoraku kdyz se budes chovat CIVILIZOVANE A NEBUDES nic mazat, tak ti napisi za odmenu jmena a funkce tech Bolseviku za ktere ty dodnes kopes. Mam jich v seznamu 100 ! Napisi ti jich 25 a treba tam najdes zivotopis tveho fotra.

  Kvuli lidem jako jsi ty , Cesi nemaji pristup k dejinam a budou ti to mit jednou za zle ! CENZORE , ja tech knih mam nekolik ! Knihy od Ruske a ukrajinske emigrace !
  nick honolulu -SECTELY !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu 7:25, je mi líto, ale znovu se projevujete jako nesoudný omezenec. Pokud by skutečně stalinský teror, krom přirozené úmrtnosti, zahubil 40 – 50 milionů obyvatel SSSR, jaký meziroční přírůstek by musela krýt natalita v zemi zužované hladem, bídou a nouzí, když SSSR ke konci roku 1921 vykazoval 130,111 milionů obyvatel a ke konci roku 1940 167,321 milionů obyvatel? A to prosím ve dvacátých letech dobíhaly hladomor a epidemie jako důsledek První světové a občanské války i vojenské intervence západních států a z konce třicátých let lze uvažovat ztráty z Rusko Finského a Rusko Japonského vojenského konfliktu. Až si to Honolulu přepočítáte, budete nucen jásat nad úspěchy stalinské sociální, zdravotní a potravinové politiky. Přiznám, že já to tak růžově opravdu nevidím. Asi čtu takové ty nesprávné knihy a zbytečně nad všelijakými těmi bláboly uvažuju. Honolulu, nějak se, při svém rozhledu z USA, s celou tou věcí vyrovnejte. Zdravím srdečně.

   Smazat
 41. 7,08
  A cos nám tím žvástem chtěl říct novýho ty Cardo Retadro????!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:28 - kdyz je neco smazano, tak to strati souvislost "ENSTEINE" z Putimi. (Ted zase nevis co je to Putim, ze ano ? Tam se ti vylihnul bracha. Jmenoval se Pepek !)
   honolulu

   Smazat
  2. 7,44
   Voni jsou genitální doslova a do písmene!!!!!!!!.-)

   Smazat
 42. Ohledne "VZDELANI" - cenzore Dvoraku !
  Vy mate v Cesku indoktrinacni ustavy pro samostatne NEMYSLICI.
  Umim to snadno porovnat, nebot anglictina a cestina jsou pro me prirozene jazyky a rozumim i psychologii tech jazyku a zpusobu mysleni anglosasu, jak ty rikaz Americanum - coz je spatne - a rozumim i Cechum !
  Ceske skoly v Americe nikdo NEUZANA, coz je snadne k pochopeni ! Staci prelozit diskuzi na NR do anglictiny a Americane slzy smichem .
  Koncim pro dnesek pozdravuj Trockysty !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7,38
   Ty bezmozku,ty nepochopíš NIKDY,NIKDE A NIKOHO,jen tu dementní smečku amiokupantů!!!!!!

   Smazat
 43. Přesně tak mají z vlastenecké SPD strach kdyby náhodou vyhráli a začali prosazovat svůj program.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:11 Jaký program ??? To neustále přihlouplé žvanění Pitomia, neustále dokola? Nesmyslných žvástu? Pouze lidé přitroublí a hloupí mu naskočí na ty jeho bláboly, viz Balda a ten co hajloval..K Babišovi mám mnoho výhrad, ale neumím si představit, jak by tihle nýmandi z SPD spravovali stát. Jen totální blbec, muže chtít vystoupit z EU a NATA.Víc nemá smysl něco psát.

   Smazat
  2. 12,24
   Jaký výhody má Nacistická Americká Trotlo Organizace pro běžnýho Čecha?????A jaký výhody má EU?OBOJÍ JE jenom vysavač peněz a roubík do huby ty demokrate!

   Smazat
  3. 12:24 Žít jako Švýcarsko bez žádných západních páníčků nepotřebuji eu ani nato.

   Smazat
  4. 12:44 To tady opravdu funguje parlamentní partaj, která má politický program - žít jako ve Švýcarsku?

   Smazat
 44. Jaký je pan David vlastenec, když napíše hrubku hned v prvním odstavci, nechť si laskavý čtenář udělá sám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi, na rozdíl od vás, není učitelkou PRAVOPISU NA PRVNÍM STUPNI. Proslulý "doktorský rukopis" také prozrazuje absenci tisícehodinového studia kaligrafie.

   Tak nám zbývá hledat v textech OBSAH A MYŠLENKY - ne zhled a vnější formu... paní učitelko. Ale to se učí až na druhém stupni, takže vás omlouvám. Většina z nás se celé životy živí/živila jinou prací, než opravováním písemek, slohů, pláčem nad shodou podmětu s přísudkem a větnými rozbory. Těch se nikdo nenají... a nejsme vydavatelé, kteří si mají platit (jsou-li solidní) věcné i jazykové korektury a korektury obtahů...

   Smazat
  2. PS 11.27 Prosím o vysvětlení, co má znamenat vaše "nechť si laskavý čtenář udělá sám."

   Co si má laskavý čtenář udělat sám? Nebylo by lepší, aby si to koupil už hotové? Nebo jste se jenom "překlepl" a místo SI jste chtěl/a napsat SE?

   Smazat
  3. Ono je trochu sporné, jáké "i/y" by tam mělo být, neboť podmětů je mnoho, jsou sice neživotné, ale jednají jako životné, podobně "sněhuláci rozmlouvali", tak jsem to přepsal na "média psala". Nejsem jazykovědec.

   Smazat
  4. Václav Dvořák 23. dubna 2018 10:06

   „13:07“ touto serií svých výkřiků ses definitivně zařadil k trolům jako "Honolulu" a "Radosta" a řadě dalších bezejmenných hrdinů naší doby. Zatím vypadáš na erekci bez ejakulace - myšlenka z Tebe ještě žádná nevstříkla - Vydrž - paže tuž! Jenom, prosím, tě, až skončíš se svou exhibicionistickou onanií, nezapomeň si zapnout poklopec!

   Smazat
  5. 23. dubna 2018 10:06

   Tady je jasný důkaz, jak je pan Dvořák i pan David nadčasový a vytvrdlý i v jejich věku se nebrání, vzájemným hrátkám v rámci tolerance a clavinových vymožeností, zkrátka šermíři, ptáčníci.

   Smazat
 45. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. lulu, poslouchám besedy Jegora Jakovleva na youtube. Tady je díl o německé propagandě
   https://www.youtube.com/watch?v=9x3iOo-esHI

   Lulu, že vy máte rodinné zatížení těžkým hříchem z minulosti. Nebyl někdo z vašich předků ve wehrmachtu nebo aspoň v SS? Vy mluvíte jako pravý německý voják v Rusku. Další možnost je vaše přátelství z lidmi z Evropy, kteří unikli denacifikaci. Najděte si nějakého amerického komunistu.

   Smazat
  2. Mícháš páté přes devété a pleteš pracovní s vyhlazovacími tábory. Pokud nevíš, že zakladateli koncentračních táborů byli Angličané (v Burské válce - a to bys jako Jihoafričan měl vědět!!!), tak už se sbal, běž si dát rum a čum na ty UMOs (Unidentified Moving Objects - 200 kg hory masa kdy lze těžko říct zdali je to chlap nebo baba) valící se na pláži.

   Smazat
 46. 14;21
  Nám je z amiokupantů NA BLITÍ a z tebe ty TYDÝTE taky!!!!!

  OdpovědětSmazat
 47. Takový hňupové jako Fomin udělají z Ruska takovou trosku jako benderovci z Ukrajiny.
  Toto nám česká televize neukáže, kde jsi Tvaružko ?

  OdpovědětSmazat
 48. Pozdě,ale přeci musím pogratulovat naší milé "Veřejnoprávní" která nejen,že odrazila nejapné útoky z periferie Barandova, ohledně nechutného požadavku na zveřejnění účetnictví, ale dokázala pomocí jedné z mnoha rad, zaútočit na konkurenta Soukupa s pokutou skoro 1/2 milionu. Došlo tak jasnému vymezení moci "Veřejněprávní" nad "Neveřejněneprávní" TV. Tento exemplární proces s exemplárním rozsudkem postrádal jen laickou (diváckou) porotu a prošel nějak ve stínu jiných událostí, bez veřejné diskuze. Škoda.

  OdpovědětSmazat
 49. Sledování čt24-vypnout zvuk,přečíst lištu a přepnout na jiný kanál...

  OdpovědětSmazat
 50. jsem rád,že pan David je v Bruselu.Už nebude možno lhát,jak nás němec miluje.Byl to němec,co rozpoutal 2 války,co vynalezl průmysl likvidace lidí nyní i islamizaci své země,němec,co nás chce zlikvidovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Likvidovat a ovládat nás chtěl vždy Rus - proto se zpočátku s Hitlerem spojil... pak nás okupoval, okrádal a vraždil sám - a dodnes v tom pokračuje v Gruzii, na Ukrajině a dalších místech. Rus je náš úhlavní nepřítel a nejzákeřnější zrůda na této planetě

   Smazat
 51. Nelze popřít, že SPD je strana dobrá pro rasisty, nacisty, fašisty, teroristy a parazity. Její příznivci hajlují, páchají teroristické útoky s cílem vyvolat nenávist, vyhrožují smrtí i malým dětem a lidem v nouzi. Politici SPD podrývají suverenitu ČR spoluprací s nepřátelskými režimy a mocnostmi, brojí proti lidským právům, lžou svým voličům, vydlávají na lidech v nouzi. Nevidím zásadní rozdíl mezi Hitlerovými nacisty a SPD. Voliči SPD jsou stejně tupé stádo hovad jako zfanatizovaní nemyslící Němci ve 30. letech.

  OdpovědětSmazat
 52. Stovky příznivců i členů SPD šíří nenávist - vyhrožují smrtí lidem - dětem, politickým oponentům, politikům, uprchlíkům - to ani LHÁŘ David nepopře

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.