Reklama

středa 21. srpna 2019

Mrtvý zvěd Michal Šmarda

Erik Best 20. 08. 2019 EB
Mistr Sun-c' rozlišuje v rámci vojenské strategie pět druhů zvědů - zvěd místní, zvěd vnitřní, zvěd obrácený, zvěd mrtvý a zvěd živý (vrátí se a podá zprávy z nepřátelského tábora). Podle mistra nesmí být nic ve větší tajnosti drženo než to, co oni činí. Aby však byl mrtvý zvěd účinný, musí se odhalit. „Mrtví zvědové jsou určeni k šíření matoucích zpráv,“ píše Sun-c'. „Zařídíme, aby se tyto zprávy dozvěděli naši vlastní zvědové a posléze je prozradili zvědům nepřítele.“ Obchodní spiknutí, kterému říkáme ČSSD a.s., se pokusilo prostřednictvím Michala Šmardy infiltrovat vládu Andreje Babiše a narušit tak fungování koalice ANO a ČSSD. Mohlo to zafungovat, kdyby nebylo tak zřejmé, že je Šmarda jejich agent. Proboha, vždyť je to kamarád Bohuslava Sobotky a Radka Pokorného, hlavních představitelů ČSSD a.s. Jak by to Babišovi se Zemanem mohlo uniknout? Šmarda také porušil základní podmínku využívání špehů - úlisnou obezřetnost, o které mluví Sun-c'. Šmarda jako „mrtvý zvěd“ selhal a podle válečné teorie jej teď oprávněně čeká (politická) poprava.

14 komentářů :

 1. Myslím si, že nejde o řízené útoky vně strany ČSSD, ale uvnitř. Chytřejší pochopili, že 5% je ztracených a bude se hledat viník a nabízí se Hamáček. O uvolněnou židli bude mít určitě vážný zájem Onderka. Uvidíme, asi bez boje to nepůjde. Nechme se překvapit, ještě bude létat peří z bojovných kohoutů.

  OdpovědětSmazat
 2. Zvěd vnitřní Štěpán Kotrba s tím na stránkách PL zamíchal. Šmardu vychválil a Zemana pomluvil, protože z našeho chtěl vracet obdržené dary svému sponzorovi. Co s tím? Nevěřit nikomu, jen Kateřině!

  OdpovědětSmazat
 3. Jelikož mrtvý mafián Mrázek, který sbíral hříšky na politiky aby byli dobře ovladatelní, prohlásil, že na Zemana nemůže nic najít, tak je to pro mě jediná důvěryhodná osoba, na správném postu presidenta České republiky. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dědo, Kotrba ví, kdo je zač. Milošovi nevěřte.

   Smazat
  2. 17:18 A je nějaký důvod věřit Kotrbovi ?

   Smazat
 4. Ken jsem zvědavý, koho bude infiltrovat Zaorálek, pravé i levá ruka Sobotky. Pamatuji se, jak bylo o něm prohlášeno, že je "mluvící hlava". Můžete hádat, kdo to řekl.

  OdpovědětSmazat
 5. Jen tak na okraj, opět nejde otevřít Tadesco. Asi tam bude něco hodně výživného a proto jej opět blokují. Děkujeme cenzoři za tu vaši reklamu. Hej hou

  OdpovědětSmazat
 6. Prezidenti a politici jsou jenom herci-dobří,horší a špatní.
  https://www.youtube.com/watch?v=22Y7wEQviks
  10 zabitých prezidentů
  https://www.youtube.com/watch?v=vHtjv-PzA14
  Henry Ford kdysi řekl: "Isolujte 50 nejbohatších židovských rodin a zastavíte všechny války na světě"... Byl H. Ford hlupákem?
  Den,kdy byl J.F.K. zabit.

  OdpovědětSmazat
 7. Šmarda,socanská darda.To nemohlo skončit jinak.Tatíček Zeman je šachista a o dění u sosanů ví vše.

  OdpovědětSmazat
 8. Zaorálek bude jistě výborným ministrem kultury a já se těším, až na slavnostní představení Pražského jara pozve do první lóže banderovce z Ukrajiny z praporu Azov (včele se Štětinou), do druhé lóže sudeťáky v čele s Posseltem, do třetí lóže UČK v čele s Thacim, do čtvrté lóže pak ustašovce, do páté lóže pak litevské neonacisty, do šesté lóže V. Nullandovou z USA s bývalým velvyslancem Schapirem a naproti nim pak zástupce KSČM a SPD. Národ se pak po následném požáru Rudolfina jistě složí na rekonstrukci kulturního svatostánku poté, co "milým krajanům" v lóžích 1 - 6 budou uděleny medaile za bratrství ve zbrani. PK2

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to je až moc dekatentní.

   Smazat
  2. 21:44 Jo to jsou dobře popsaní kamarádi té odepsané čssd.

   Smazat
  3. To 23:28
   To není přehnané. Když jsem viděl Zaorálka, jak se bratří s Porošenkem, Štětinou a banderovci v Kyjevě a jak je pak pozval do Prahy na léčení, tak mi to připadalo ještě horší. Požár Rudolfina a jeho následná rekonstrukce je jen obrazem celé naší ekonomiky, která se bude muset taky rekonstruovat po nájezdu kobylek. Vykradená a vypálená už je. PK2

   Smazat
 9. Nechte chlapce z ČSSD, ať si poslední chvilky ve vládě vychutnají, už jim tikají poslední minuty na budíku a on brzy zazvoní. Zazvoní zvonec a pohádky bude konec.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.