Reklama

sobota 10. srpna 2019

Na Ukrajině se konstatovalo, že Zelenský dostal tvrdou lekci od Putina a Merkelové

10. 8. 2019 lenta
Výzva prezidenta Ukrajiny Vladimíra Zelenského k okamžitému uskutečnění setkání v normanském formátu kvůli smrti čtyř ukrajinských vojáků na Donbasu zůstala bez odpovědi. Píše o tom list Glavred. Podle autora článku dali lídři Ruska, Německa a Francie Zelenskému "tvrdou lekci". Putin, Merkelová a Macron dali najevo, že nevidí důvod, aby se spěšně sešli, když Ukrajina nemá konkrétní návrhy.


Klíčovým důvodem fiaska jednání je uveden "politicky zcela nezkušený populismus Zelenského, který nerozumí úloze diplomacie v zahraniční politice". Současný ukrajinský vůdce, který se spoléhá na svůj talent přesvědčovat, odmítá služby diplomatů, přestože právě ti by měli vyjednávat, a hlavy států by se měly setkávat v konečné fázi při podpisu dohodnutých dokumentů.

Hlavní překážkou setkání "čtyřky" je však absence vlastní strategie - jako by sám neví, co s Donbasem dělat.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

97 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Čímkoli.

   Smazat
  2. Všechno.

   Smazat
  3. No vy jste dobráci. A naše propaganda bude tvrdit, že konečně se Ukrajinci mají bombasticky.

   Smazat
  4. 12:56, vy jste na to konečně přišel!

   Smazat
  5. Jo leda tvou dutou makovici! Bandera není sice můj hrdina, ale ssi bych na jeho místě taky neměl s rudochy moc slitování! Já teda neviděl zrovna o jeho životě nic moc, ale zato jsem na youtube (ostuda, proč sakra tyto celovečeráky nedává v hlavním vysílacím čase naše ČT!) biografický film o Romkoj Šuchševyčoj a věru to nebyl lehký život! Nejdřív polskej hulán na koni s vytasenou šavlí honil partu kluků na železniční vlečce a Romek ho nakonec sundal šutrem a tím sebe a svý kámoše spasil! A pozdějc když vypukla válka, přepadli je bolševici. Po osvobození panem Hitlerem našel svého umučeného bratra ve věznici NKVD, kam ho Němci zavedli k identifikaci se spoustou dalších! Tehdy hrdě nosil mundúr OUN a vyvěsil v první osvobozené vsi ukrajinskou vlajku, jenže pak se cosi zvrtlo a že prej to nesmí a kdesi cosi, že tam bude "Komissariat" řízený Němci!A tak přímo z vlaku utek ke svým do lesů a začal boj proti všem! Velice odvážný člověk. Po válce ho celá léta honil jeden major KGB a nemoh ho furt dopadnout, až zradou kamaráda byl obklíčen v jednom domě když navštívil svou bývalou ženu. I tak v boji ještě složil jednoho rudocha - asi oficíra KGB! Skvělý bojovník! Kam se sere udavač Julda Fulda, kerýho tuná komouši vynášeli do nebe a točili o něm všelijaký gerojský škváry - tu s Iljou Rackem, tu dokonce s Filípkem Renčem! Škoda filmovýho materiálu ...

   Smazat
  6. Panebože, ten autor příspěvku v 15:23 má dokonale vymatlanou palici. Tohle by snad opravdu nemělo mít hlasovací právo...

   Smazat
  7. Anonym 15:23. Ano, děj filmu byl tak komplikovaný, že ani režisér a scénárista už po deseti minutách natáčení nevěděli kdo je kdo.

   Smazat
  8. 16:24 Myslíš ten Julda Fulda? No to je fakt - a hlavně lživej! V reálu zpíval a proto ho pustili a po válce hrál s Eichmanem v Brazílii forbesa!

   Smazat
  9. 16:10
   Myslel jsi nejspíš právo volební. Je dost možné, že to právo nemá.

   Smazat
  10. 11:00 Třeba o něj nijak zvlášť nestojí. Alfred Rosenberg o tom ve svém díle Mýtus 20. století píše:

   „Všeobecné hlasovací právo má být ženám odebráno? Ano! - A mužům rovněž! Národní stát nemůže zakládat rozhodující výběr na anonymní - mužské či ženské - mase, nýbrž na odpovědných osobnostech.“

   Smazat
  11. Jakým pravém ma ten teplej Putin lézt z armádou na cizí území a zabrat. Je to ubohý chudák, ktery se chytil do vlastní pasti. Kéž by Stephan Bandera žil teď. To by aspoň Putin poznal kde kanec nechal díru. Ať se sebere a táhne naspatek odkud přišel a nechá Ukrajinu napokoji.

   Smazat
  12. 18:57
   Bandera i ty máte smůlu,Krym je Ruský a tak to zůstane!!!!!☺
   A NAZPÁTEK ať táhne banderosvoloč z Čech!

   Smazat
 2. Zelenáč, éto děbil. Hej hou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíš že jsi anonym tak jsi lepší???? Jses tak drzej psát jen takový komentáře. Pokud jsi z Ukrajiny tak jsi separatista, pokud jsi Čech tak je vidět, že nikdy jsi nebyl na Ukrajině a nevyzkousel tam ten život. Je mi tě fakt líto. Buď jako chlap a ukaž své jméno a zdůvodnil svůj názor. Nebyl jsem na Majdanu ale věřím že právě tento Zelenáč, jak mu říkáš ty, Chytraku,aspoň o krůček dal popisné Ukrajinu..... Buď zdráv a pozdravuj rodinu

   Smazat
  2. Pardon, překlep. poposune ne popisne

   Smazat
  3. 18:40
   A ty se jmenuješ "Unknown"?

   Smazat
  4. Unknown, neztrapňuj se čím dál více....

   Smazat
 3. Není to jeho vina. Po celo dobu "vlády" Porošenka a jeho sebranky byli dirigováni ze zahraničí. Bez konzultace s Merkelovou a Macronem (a jeho předchůdci) a bez schválení Nulandovou a po ní Volkera se neodvážili jít ani na ha.zl. A tento trend přetrvává. O personálním obsazení ministerstev ale i gubernátorů se rozhoduje na velvyslanectví USA. Tam se rozhoduje i o tom, kdo smí být stíhán za zlodějny a kdo ne (viz seznam hájených, který předložila velvyslankyně MV). USA a spol. předpokládali, že Donbas vyřeší Porošenko krvavou cestou během několika dnů (sám se chlubil 48 hodinami) asi jako v Chorvatsku Srby a nějak to vyšumí. Ale chybička se vloudila. Ukrajinci nejsou jednolitý národ jako Chorvaté (pokud je vůbec možno je za národ považovat), Ukrajina sousedí s Ruskem a v Moskvě sedí Putin a ne kořala Jelcin. Není totiž jenom Donbas. Ruskojazyčný je i Charkov nebo Oděsa. A právě tyto oblasti jsou nyní velice často citovány v ukrajinských médiích jako "vzpurné" a na pokraji odtržení (viz YT). Požadavky má taky Polsko, Rumunsko a zejména Maďarsko. Takže kašpárek musí tancovat velice opatrně, neboť led je velmi tenký. Navíc nikdo neví co se bud dít od 1.1. 2020, kdy už nebude platit smlouva na dodávky plynu z Ruska. NAvíc mu nacionalisti dali jasné ultimátum a zatím nemohl vyměnit Porošenkovu bandu na ministerstvech, neb mu to "spojenci" neschválili. Takže vojensky udeřit nemůže, protože by to znamenalo předem prohranou válku s Ruskem a vyjednávat s Donbasem také nesmí, protože by ho náckové oddělali. Tak není divu, že neví co má dělat a kam se obrátit. Dělá co může.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Charkov a Odesa jsou za odtržení od Ukrajiny? Danny, vy jste zas úplně odtržený od reality.

   Kdyby oni mohli, hodili by na Donbas atomovku, aby tu válku skončili a vrátili území, ale v žádném případě nechtějí komunikovat s lidmi z Donbasu. Za celou dobu existence Ukrajiny už dávno mohli vytvořit federaci, ani to nerealizovali. V Charkově je víc nacistů než ve Lvově a to samé v Odese. Pozůstalí po těch upálených v Odese chtěli stálý památník a ve městě to vyvolalo takovou nevoli, že od toho magistrát ustoupil. Přiznat se tady k pozitivnímu vztahu k Rusku nebo všeobecně k ruskému světu je velmi problematické.

   Smazat
  2. 22:50 Nechápu, proč to vůbec rozebíráte, odkdy herec píše scénář ? Je to absolutní kašpárek, národ který si zvolí herce, musí být zoufalý.

   Smazat
  3. Ad propagandistický trouba 23:14:

   Charkov, Oděsa, Slavjansk, Marijpol a další rusky mluvící ukrajinská města jsou pod stálým terorem banderovců. V takové situaci se o "všeobecné nevoli" nedá mluvit.

   Leo

   Smazat
  4. 12:16, existují průzkumy, Leo, a ty hovoří jasně. Podle těchto průzkumů dopadly také volby, takže je to ověřeno.

   Ve Slavjansku probíhá pátým rokem totální banderizace, která zasáhla značnou část především mladého obyvatelstva. Pokud sledujete ukrajinskou TV, tam se po celý čas zaobírají jen zločineckým Ruskem, masovým vrahem Putinem - symbolem všeho zla, donbasskými teroristy, které je nutno pobít bez milosti, hrdinnymi Ukrajinci, kteří střeží hranici na východě EU, miliardami, které Rusko Ukrajině dluží.... atd.

   Nacifikace je v časech krize podstatně snadnější než národní myšlenka, protože se opírá o násilí a černobílé vidění nabízející okamžitý efekt. To je především pro mládež velice přitažlivé, zvlášť, když nacisté mají speciální fondy, kde si mládež může přilepšit.

   Nezapomínejte, že když se narodí dítě, je to tabula rasa. Do ní můžete zapsat cokoliv, a tento nový člověk to přenese na další generace. Takto končívají celé národy. Tak masivně a promyšleně jako současná banderizace východu Ukrajiny zde ještě nikdy v historii ruského národa nebyla, protože zasáhla i Pravoslaví.

   Je zajímavé, že nacisté mají naprosto stejné preference jako liberálové, i když ve skutečnosti musí nutně stát proti sobě. Jejich případně antagonistické tendence jsou velice důkladně tlumeny. To znamená, že podpora těchto skupin jde z jednoho zdroje, nebo více zdrojů majících podobný záměr s Ukrajinou.

   Smazat
  5. Když jsem psalo banderovském teroru, tak jsem samozřejmě měl na mysli i banderovská média a jejich propagandistickou sílu

   Leo

   Smazat
 4. Omluva za odchylku od tématu:
  Nevíte, jak se dostat na
  www.outsidermedia.cz
  ???

  OdpovědětSmazat
 5. Na Ukrajine se konstatovalo? To jsou zase vlhke sny rudych dedku:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbeček trolíček 7:00 Ty máš vo svojom veku ešte vlhké sny? To bude prostata, debilko.

   Smazat
  2. 7:58, vy tady neděláte nic jiného, než nadáváte. Žádné argumenty, nic.

   7:00, všeobecně Ukrajinci (občané Ukrajiny bez Donbasu a Krymu) mají k Rusům (obyvatelstvo RF) negativní nebo spíš negativní vztah, a to bez ohledu, jaké jsou sami národnosti a jakým mluví jazykem. Ovšem obyvatele těch republik přímo nenávidí. Ta nenávist je znepokojivě hluboká a sdílí ji drtivá většina obyvatel Ukrajiny.

   Proto volí vždy rusofobní politiky, a tím je i Zelenskij. V podstatě dá se říct, že Porošenka nesnášeli kvůli zlodějinám, ale i kvůli tomu, že se mu nepodařilo vyrovnat se s Donbasem. Vyrovnat = dobýt a potrestat. To očekávají od Zelenského.

   Celou tuto problematiku posuzují mimořádně emotivně, proto jakýkoliv náznak zdrženlivosti ze strany evropských spojenců vidí katastroficky. Připočteme-li hysterii tamních novinářů, je ten titulek článku správně. Neodpovídá sice faktické skutečnosti, nikdo Ukrajinu nezrazuje, ale odráží emoce ukrajinského tisku.

   Smazat
  3. 10:30
   Když člověk (který má přehled a je nezaujatý) přečte tvoje "názory", pak Janin "blbeček", je velmi mírné pojmenování. Měl bys si zvolit nějaký duchaplný nick (třeba Pan Ing. Houdek), protože spoustě lidí ušetříš čas. Přečtou nick a jdou dál.

   Smazat
  4. 10:30, to máš noty od Hamáčka nebo pornobuzeranta Džandy? Takovou snůšku nesmyslů máš z ukradinské banderovské propagandy od SBU. Já na rozdíl od tebe na ukradině 2x bohužel pracovně byl. Tak nemel nesmysly.

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 8.26 - omlouvám se za slova "Jsi vůl"

   Smazat
  4. 8:44 Ty budes asi mene chapavy. Snad jsi dochodil aspon pomocnou skolu.

   Smazat
  5. oprava času: 2:52 - sorry ....

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 9:28, ty jeden tapetující nacistický kokote, znovu tady kopíruješ ty neonacistické protiruské slinty z nacistických webů?

   Zajímavé, tyto texty jsou povoleny. Kdyby se objevilo něco podobného proti migrantům nebo islámu, okamžitě jde po tom policie.

   Facebook nedovolil Robinsonovi šířit informace o pedofilním pákistánském a nigerijském gangu, které distribuovaly drogy do škol a celá desetiletí znásilňovali bílé děti, natáčeli na video a prodávali pedofilům po celém světě. Na druhou stranu se vyhledávají věty, které mají ve spojení slova jako třeba "islám svině" ... a autory berou pod drobnohled.

   Ty samé organizace vyrábí a šíří nacistické texty podobné tomu cos momentálně odněkud zkopíroval, které pak kokoti jako ty přeposílají i mimo sociální sítě.

   Smazat
  9. 10?39
   A vy jste někdy od toho onana kokotoviče četl něco normálního,jeho vlastní myšlenku,vlastní názor???!!!!! JEDNOBUNĚČNEJ ÍÁček umí jen opisovat!!!!!

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. Vy jste neskutečně odpuzující lejno. Dokonce i ten yntelechtuál 10:57 je sice jednoduchý, ale proti vám alespoň normální člověk.

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. 10:39 Když je to oficiální programový Manifest hnutí Reconquista, ty debile rudej, tak proč by to měl někdo zakazovat? Leda nějaký kriplíci z fajksbůku nebo smradlavý shluky atomů putléria pravidelně tu vypouštěný na slídu ze smradlavý lejnolíhně tohodle smradlavýho antiruskýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Na tý fotce se zrovna narodil pšouk z 10:57!

   Smazat
 7. Cinske "investice":

  https://www.lidovky.cz/byznys/firmy-a-trhy/cinska-ts-plzen-miri-podle-odboru-ke-dnu-zastupci-cinskeho-vlastnika-mlci.A190810_192604_firmy-trhy_ele

  OdpovědětSmazat
 8. Donbas a jeho obyvatelé jsou ztraceni. Na mnoho generací dopředu. Hloupí naivové se nechali ošálit Putinem, který jim slíbil připojení k Rusku. Přitom od začátku věděl, že to je zcela nereálné a šlo mu jen o vytvoření nárazníkového pásma a o ekonomické vysávání Ukrajiny zamrzlým konfliktem. Dobře těm naivům tak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prozatím se jim relativně daří, až to je s podivem. Kdyby přestala střelba, bylo by to mnohem lepší. Ani by nepotřebovali sejmout ze sebe sankce a otevřít přirozený ukrajinský trh.

   Smazat
  2. 8:37 Vašnosti, když jim činí problémy myslet, neměli by otvírat ústa.

   Smazat
  3. 8:37 je jen fantazírující ulhaný troll.
   Putin na Ukrajině nikoho neošálil, nic nesliboval.
   Rusko nikdy neuznalo samozvané republiky Doněck a Luhansk!!!
   Nikdy neřekl, že budou součástí RF!!!

   Rusko potřebuje neutrální celistvou Ukrajinu jako předpolí, jako území, na kterém se zastaví agrese NATO!

   Leo

   Smazat
  4. 8:37
   Spíš bych řekl , že se nechali ošálit sušenkami které na Majdanu rozdávala Nulandová a sliby Západních politiků včetně Šláfenberka , Zadolárka , Štětiny a spol .

   Smazat
 9. Východ Ukrajiny nebyl nikdy plně ukrajinský. Mluví se tam rusky, dodržují ruské tradice a většina věřících vyznává pravoslaví. Majdanská sebranka si toho byla dobře vědoma. Věděla, že ti lidé se za žádné Ukrajince nepovažují a svržením Janukoviče, který se k moci dostal zejména díky voličům východu a jazykovým zákonem, nenaserou Putina, ale především ty lidi.Konec konců, ve všech bývalých svazových republikách se nacházejí miliony etnických Rusů a jediné, co pro ně Putin mohl udělat je, že je pozval k sobě do Ruska.
  Kyjev přišel odhadem o čtvrtinu své práceschopné populace. Se všemi důsledky, které z toho plynou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak se tam odstehuj, kdyz je to tam takovy raj:-)

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 9:49, Mozgovoje nezastrelila žádná ruská sebranka, tam působila ukrajinská diverze jako v případě Pavlova, Tolstycha a Zacharčenka. Hlavně tito tři byli užiteční a jen kokot jako ty může plácat nesmysly úplně od věci.

   Smazat
 10. https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4
  Demokracie-anarchie alá NATO-USA!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 9:37 Polsko rozpoutalo válku????? to je pro mne velká novinka.To je asi stejný blábol, jako když napíšu, že nás celé osvobodila vojska USA co.blbe.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 10:32 Ty muzes branit nanejvys gumovou Ancu:-)

   Smazat
  9. 10.32 - styďte se, že jste se narodil

   Smazat
  10. 10;37
   Dona tě neposlouchá ani KLIKA U DVEŘÍ,ty můžeš dávat rozkazy LEDA v Bohnicich nebo v Beřkovicích ty kokote nacistickej votlemenej!!!!!!

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. 12:18
   Opakovaný vtip PŘESTÁVÁ BÝT VTIPNÝ,i kdyz z tebe se ničeho jinýho,než paukosračkotapety nedočkáme!!!!!!!
   Jak říkám:KDE NIC NENÍ,ANI SMRT NEBERE!!!!!!☺
   A u tebe to platí nejmíň stonásobně!

   Smazat
  14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  15. 12:38
   Jen krátce:NEHODLÁM SE PŘÍT S NEDOVTIPNÝM,jdu si dělat smaženici a domácí brambory☺
   Ave já

   Smazat

  16. Zde se opět sešla intelektuální elita této země. Ani se nedivím, že se těm chytřejším daří odpoutat vaši pozornost na úplné hovadiny a dělat si tak co chtějí.


   Smazat
  17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  18. 10:57 Nebude to už dlouho trvat, kdy tobě podobnej rudej negrofilní xindl na ostrově Utoya seznámíme s touhle Ančou! - https://www.youtube.com/watch?v=32_labDTeTM

   Smazat
  19. 15:21
   Bubububu ty pračuráku,už se tě bojíme jako UDAVAČ prázdný flašky!!!!!!☺

   Smazat
  20. PROČ NEUSTÁLE ODPOVÍDÁTE TOMU TUPÉMU STVOŘENÍ V 15:21,12:33 VŽDYŤ JE TO POUZE DUŠEVNÍ TROSKA.

   Smazat
  21. 17:27 My žádný trosky nejsme, ani putleprd 12:33, natož pak já, lejnosrku! Tou budeš leda ty, páč patříš k místní sebrance rudých odulců, kteří se navzájem na ulici či v socce poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  22. 16:37 Celkem příhodný popis průměrného redaktůrka putleroffského hoax-webu zvaného NOVÁ REPUBLIKA, kteřížto by nás rádi zavlekli mezi sobě podobnou sortu za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících či po zemi se válejících ožralých podlidí tu - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   které tak či onak bude nutné zlikvidovat v zájmu civilizace!☺   Protože jak praví klasik:
   "Čím jest opice člověku? Posměchem či bolestným studem. A stejně má i člověk být nadčlověku: posměchem či bolestným studem."
   Mě na tebe postačí takováto krásná sukovice kterou třímám tady v chrámu Přírody ve své ruce! - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   A tý se boj! Anči je na něco takovýho škoda ...

   Smazat
 11. Smlouvu o ochraně menšin, ratifikovanou 28. června 1919, vypovědělo Polsko již 13. září 1934. Počet zabitých Němců před 1. zářím 1939 odhaduje Udo Walendy na 3 až 4 tisíce. Nejprominentnější obětí byl 30. srpna 1939 německý konsul v Krakově, Schallinger. Také poté, co se 22. března 1939 navrátilo Memelsko k Německu, nařídilo Polsko částečnou mobilizaci své armády, což je rovněž v mezinárodních vztazích považováno za vyhlášení válečného stavu!

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 13. https://video.aktualne.cz/dvtv/stacilo-malo-a-zastrelili-me-lide-v-donbasu-jsou-zoufali-a-b/r~b94bbfb0b53a11e999160cc47ab5f122/

  OdpovědětSmazat
 14. Vážení tady jsou důkazy.Porošenko už utekl i s rodinou.
  Obama & Jaceňuk → Exporting Chaos: 'West spent $5 billion destabilizing Ukraine'
  https://m.youtube.com/watch?v=-2xBhpFi9JU
  Telefonní rozhovor mezi náměstkem ministra zahraničí Viktorem Nulandem a velvyslancem USA na Ukrajině Jeffrey Payette, který diskutuje o jejích dalších krocích při řízení revoluce na Ukrajině. https://m.youtube.com/watch?v=FWJCNs6txL4FWJCNs6txL4

  OdpovědětSmazat
 15. Rusko, potažmo Putler se nikdy nevzdá boju na Ukrajině. Bude je podporovat do doby až on sám pocítí tvrdou odvetu. Prezident Ukrajiny je pozván do USA, ( ne jako ten náš kašpar, který škemral a houn..), tak se snad ledy hnou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mozna byl pozvan si vyzvednout noticky, a soucasne mu vysvetli, co se jemu a jeho rodinou stane v pripade ze se pokusi hrat falesne.

   Smazat
 16. 17:22
  Zase bude pozván leda DO PŘEDSÍNĚ a na půl hodiny!☺

  OdpovědětSmazat
 17. Nečetl jsem komentáře. Když hledím na fotografii toho cobystátníka, napadlo mně toto: Jak může herec určovat směr života v nějaké zemi, jak může být herec politik. To jistě může být, v době takové, jak ta, kdy záleží na dojmech vzbuzených v publiku. Myslím tím ale statníka, kterého budou v positivech vzpomínat vzdálené budoucí generace. Herec si vždy bude myslet, že smyslem života je dobře zahrat roli, dobře se uvést. Roli, kterou mu měkdo určí - v divadle režisér. Ten Zelinský, to je loutka jak vyšitá. Pokaždé když vidím jeho fotografii, tak si myslím, že to je nějaký pomatenec. Byl jeden herec s velkou hloubkou myšlení - vyjimka proti pravidlu. Tímto hercem byl Shakespeare. Již byl však natočen i film o tom, jestli opravdu ten komediant Shakespeare napsal tak skvělá dramata. Otázka pro eventuální čtenaře meho komentáře. Znáte nějakého herce - skvělého státníka? Doufám, že mě nenapíšete Reagan.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já si myslím, že je vybraným maňáskem pro určitou roli. Která ruka ho ovládá a jakou roli bude hrát uvidíme.

   Smazat
 18. Hloubka Reaganova myšlení je třeba ve vtipech - obzvláště ve vtipu o třech psech - ruském, americkém a polském: Zde jest patřičný link: https://www.youtube.com/watch?v=9A9ZxIrc9CE.
  Proč si myslím, že Reagan byl člověk bez hlubokého myšlení. Napovídá tomu doba, ve které žijeme. Jak Vám připadá dnes Reagan. Myslím těm myslícím lidem, ne trollům.

  OdpovědětSmazat
 19. Jsem z Ukrajiny,muj tata z Belhorodske obl.kdysi Ukrajina,dnes je to rusko,matka z Zakarpatská,kdysi Československo,vše co dělali rusáci šířili svůj rusackij mir kam jen mohly,Krasnodar byl taky Ukrajinský,takže všichni co tady píšou banderovci,nebo že Ukrajinci jestli jsou vůbec národ,a pak že Ukrajinci nenávidí tam to a ono, jděte se někam schovat ,ikvetykve.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:39, Moje rodina je taky z Ukrajiny a znám i jiné názory. Vám někdo nakukal, že v podstatě celá Rus vám patří, minimálně celá černomořská oblast až k Volze. Bez ohledu na to, co si myslí tamní obyvatelé.

   Tuto myšlenku vám vetkli do hlavy cizinci, kteří se celá staletí usilovali o rozvrat Ruska. Přitom Ukrajina jako taková se začala formovat mnohem později, na západní výspě dnešního území, tj. v R-U, a její idea byla živena ze západu Evropy, především z Anglie. Už Rakušani dusili zárodky ukrajinismu a následně padli.

   Chováte se se stejně jako Poláci. Ovšem oni tu svou expanzní říši skutečně kdysi dávno měli a jako národ se dávno vyprofilovali.

   Vaším problémem je, že vy ukrajinskou ideu chcete vnucovat okovanou botou všem, bez ohledu na souhlas a přitom nejste schopni provozovat funkční stát. Takhle se žít nedá. Zkuste hádat, jak by dopadlo Československo, kdyby si Češi silou protlačovali tvrdou bohemizaci Slováků a kdysi i vás v Podkarpatí?

   Přitom nikdo o vaší identitě nepochybuje. Jak by mohl, když v Ruské federaci jsou desítky různých národů a etnik se svébytnou kulturou, kde někteří mají i svoje republiky. Představte si, že na Sibiři je i rozsáhlá ukrajinská diaspora s vlastní samosprávou. Vás irituje, když vás někdo označí za bratry, dokonce za dvojčata? Vy si skutečně myslíte, že lidé z Charkova a Voroněže se tak strašně liší, anebo považujete Voroněž také za ukrajinskou?

   Symbolem úspěchu a velkých dějin je Rusko, jako dědic Rusi, Ruského Impéria a SSSR, s tím už nic nenaděláte, leda že by se spálily všechny knihovny světa. Dnes je Rusko opět stabilním státem, velmocí, a měli byste být za to rádi. Sorry, ale nějakou Ukrajinu nikdo nikdy jako centrum síly a moci nebral ani nebere. Při vší úctě. Vy jste na světě s Poláky proto, abyste zničili ruskou sílu. Proto byly u vás už dva Majdany (u nás se pokouší o něco podobného). Jenže vy jste naletěli. To tvrdím přesto, že mám Ukrajince, svoji rodinu, rád.

   Smazat
 20. 9,39
  A ta vlajka s hankenkrojcem v tom baderoobchoďáku na schodech...….za tu může taky Rusko ty Vygume?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nesmíš lýzt do Badera či Neckermanna! Zkus GUM!☺

   Smazat
 21. 14:15
  Mein Gott herr Jacehňup,voni budou s českým jazykem
  na huntě stejně,jako Večerníček z Foridy☺

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.