Reklama

čtvrtek 8. srpna 2019

Nechval dne před večerem

Onlooker
8. 8. 2019  Outsidermedia
je staré české přísloví, které má hlubokou pravdivost. Můžeme si ho připomenout v rámci zamyšlení nad demonstracemi chvilkových milionářů.
Je efektní zdůrazňovat, že se na Letenské pláni sešly stovky tisíc nespokojenců, kteří by se chtěli zbavit předsedy vlády a oligarchy Babiše.


Ale co pak? Uvědomí si demonstranti, že i podle západních zdrojů je v ČR pět rodin, které vyšly z Klausovy privatizace a které ovládají Česko? Uvádí se jmenovitě Petr Kellner z PPF, Marek Dospiva z Penty, Patrik Tkáč z J&T, Karel Komárek z KKCG a Zdeněk Bakala z BXR.

A ty západní zdroje si dobře všimly, že mezi těmi „co ovládají Česko,“ není Andrej Babiš, který těm rodinám totiž svým politickým angažmá hodil do jejich pracně vybudovaného vlivu na politiku vidle. Proto se na něj žalovalo u EU. Že by se někdo z demonstrantů nad něčím takovým pozastavil? Ti pohodlnější si sice na další demonstrace nechávají udělat polstrované židličky, ale vzpomenout si na latinské přísloví Cui bono, to je nenapadne.

Měli jsme těch demonstrací v historii povícero. Zrovna teď se vzpomíná na demonstraci v roce 1419, kdy pražská chudina pod vedením kněze Želivského vyházela z okna radnice konšely rovnou na špičaté sudlice. Skončilo to bitvou u Lipan, kdy se ti bohatší domluvili, že jim to husitské hnutí kazí kšefty a že už si z bohatství katolické církve nahrabali dost a teď je potřeba si ho užívat.

Kolem třicetlleté války si na nějakou masovou demonstraci nevzpomínám, to bylo taky jen o rozdělování majetku a lid do toho neměl co mluvit, jen ho vojska vydrancovala a pak se rozhodlo, do kterého kostela budou poddaní povinně chodit.

Z novější doby pak bylo Václavské náměstí zaplněno v roce 1942 při holdu oddanosti třetí říši (přísahej a … drž hubu). No a v únoru 1948 holdovali Gottwaldovi kromě milicionářů jistě i ti, jež v r. 1938 zklamala západní demokracie a kteří ovšem za pár let zjistili, že „socialistické hospodářství“ má s nimi krapet jiné záměry.

Prvomájové pochody byly lidem označovány za „existenční pochody“ (EXPO - pozn. red. NR), zaměstnanci se povinně sešli u své fabriky, odpochodovali to a pak šli pod rozkvetlé kaštany na pivo.

No a předposlední demonstrace byly v listopadu 1989. Pochybuji, že ti, co tam cinkali klíči, cinkali za Kellnera, Bakalu nebo Koženého…

A tak i teď, kdyby se těm, co na Letné tleskali hérečkám, rozsvítilo a pochopili by, že po likvidaci Babiše vstanou noví oligarchové, pro které ti demonstranti jsou jen kanonenfutrem, snad by si to připravování pohodlných židliček rozmysleli.


151 komentářů :

 1. To by jste chtěl příliš, aby se těm hňupům rozsvítilo. Těm se rozsvítí až už bude pozdě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Energetický regulační úřad byl ostudou státní správy až příliš dlouho Více na:

   https://www.euro.cz/politika/energeticky-regulacni-urad-byl-dlouhe-roky-ostudou-statni-spravy-1461415?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#utm_medium=selfpromo&utm_source=euro&utm_campaign=copylink

   Smazat
 2. Už jsem zaregistroval v ČT úvahu, že prý 17.listopadu lidé demonstrovali za návrat kapitalismu. Máme se vskutku nač těšit...

  OdpovědětSmazat
 3. Premiér Babiš je první politik po Velké sametové revoluci, který si vzpomněl, že republiku obývají i obyčejní lidé, kterým je někdy třeba i pomoci. Na Letné ať se předvádí bez hudební produkce, tak na ty Milióny chvilek lidi serou /musím to tak napsat/.

  OdpovědětSmazat
 4. Ale na Letné lidé netlekají jen herečkám, sešla se tam elita národa, úspěšní a bohatí lidé, mnoho vědců, špičkových sportovců, zpěváků. profesorů, herců, lékařů a dalších vysoko a středoškoláků. Je nás podporovatelů už 430 tisíc a další se hlásí a Eman s Burešem jsou z toho nervozní, jinak by o chvilkařích stále nemluvili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:16 Elitou národa byly údajně i waffen SS, takže toto označení asi zárukou morální nadřazenosti nebude,ale klidně si tleskejte, když myslíte, že vám to rozhodující většina opět zbaští. Obávám se ovšem, že opakovaný vtip, není . vtipem

   Smazat
  2. 12:16 Nemáte tam něco jiného, opakujete se pořád dokola, jako pitomec.

   Smazat
  3. 12:16 ...lidé "netlekají" elito, nauč se psát...

   Smazat
  4. Ad 12:16
   Nervózní jsem z toho i já, nejen ten 'Eman s Burešem', protože každý soudný člověk musí tušit, o co jde, že je to silami z pozadí řízený pokus o zvrácení výsledků demokratických voleb nedemokratickými prostředky, s pomocí lůzy, a je jedno, jestli dotyčná sběř má mezi sebou nějaké tituly nebo řemeslné talenty.

   Smazat
  5. Letenské chvilky - blbci a ne elity. Jde-li někdo proti svým zájmům v zájmu lidí v pozadí, pak se stává nemyslící loutkou a hlupákem. Na letenské chvilky vzpomínáme jak na blby - nic jiného nejsiu.

   Smazat
  6. Anonymní hrdina našel překlep, sláva mu. Nic jiného Ferdo nemáš?

   Smazat
  7. 13:05 Že by byli naši podporovatelé pan docent Payne, Mudr. Eduard Zvěřina, prof. Čermák z FF UK, Mudr. Špička z 1.LF UK, prof. Mysliveček, prof. Flégl z PFF UK architek Rainiš, šachista David Navara, prof. Prudký z UK a další blbci se mi moc nezdá. Máš alespoň výuční list?

   Smazat
  8. 13,18
   Znám plno VYSOKOŠKOLSKY Nevzdělaných blbů,Bendou počíneje a Kalvodou NEkonče!

   Smazat
  9. Vláďo, to že demonstrace proti estébákovi je proti výsledkům voleb sis nechal do hlavy nalít ty. Podle ústavy má každý právo demonstrovat a podle tebe a Emana by nesměli demonstrovat ani vesty proti Macronovi, vyhrál přece volby, ani proti Trumpovi, vyhrál volby ani v Moskvě proti trpaslíkovi, vždyť vyhrál volby i když cinknuté, jak je v Rusku zvykem. Zamysli se nad tím.

   Smazat
  10. 13,25
   Demonstrovat můžeš,ale co tam má co plácat rudej podepisovač Antichrty Svěrač,pablb v sutaně ze Sudet,genitální myslitelka Geislerová,která nemá střední školu, zrzavá koloběžka a hradní havloštětka Štěpánová o věcech,kterejm nerozumí a neumí je mi záhadou.

   Smazat
  11. 13:42 No to je právě ta svoboda projevu. Nebo mají vystupovat jen někteří a říkat to co jim Eman nebo estébák Bureš doporučí?

   Smazat
  12. Ad ben 13:25
   jsem hrdý na to, že co si nechám do hlavy nalít si pečlivě hlídám.
   I přes Vaše názory proti Vám nic nemám, přesto jsme si nepotykali, tak bych chtěl požádat, vezměte to na vědomí prosím.

   Problém není v demonstraci, ale v nedostatcích v argumentaci a ve zcela zřejmém zapojení mnohokrát demokraticky poražené opozice.
   V případě našeho pana prezidenta se racionální argumentace nekoná vůbec.
   V případě Babiše, kterého já bych nikdy nevolil, je argumentace vágní (relativně, vzhledem k míře nasazení sebrané lůzy) a přeplněná mediální manipulací a dvojím metrem, a používané argumenty jsou stejné jako před jeho už více vítěznými volbami.

   Smazat
  13. 13,49
   Babiš je StBák,ale rudej Antichartista Svěrač je mluvčí Milionů chcanek????Jak demokratické!.-D
   Ti další jmenovaní to jsou opravdu JELITA NÁRODA!

   Smazat
  14. 12:16
   TEn kdo se vyvyšuje a pokládá za elidu národa je naprostý zoufalec. Nakonec i dle zjevu bylo opravdu vidět tu "elitu". A ještě bych dodal - kdo se povyšuje, bývá ponížen.
   Václav

   Smazat
  15. 13:49 Až půjdeš Ferdo s rakovinou za Mudr. Špičkou, tak mu to řekni do očí.

   Smazat
  16. 13:18 No vyjmenoval jste jich hodně, těch titulovaných a mocných, žádného z nich neznám a jim ani mě to nevadí. Doufám, že za nimi nebudu muset s prosbou o pomoc v některé jejich profesi. Stejně by mě nepřijali - nejsem VIP. No a my máme za sebou pana presidenta, předsedu vlády ( taky jsou titulovaní), výsledky voleb a hlavně zdravý rozum.

   Smazat
  17. Ben 14:46 – ach jo! Vy musíte být absolutní nula, když si honíte sebevědomí na cizích titulech. Když tak jmenujete, tak např. Drahoš nevystudoval komunistickou školu? Jaké styky asi musel mít, jestli ho nechali studovat i v zahraničí? Doporučuji občas zapojit vlastní mozek, ne jen bezduše vyjmenovávat cizí tituly, ty stejně nejsou zárukou kvalit člověka. Právě u výše jmenovaného jsme se o tom mohli přesvědčit ve volební kampani. Kdyby byl alespoň průměrně inteligentní, dal by si sakra pozor, aby se tak neodkryl. Jeho ego snadno převálcovalo trosky jeho inteligence.

   Smazat
  18. Bene, nejste taky rudej, že děláte roztleskávače? Nebo opravdu je chyba v nízkém IQ, kde ale nechybí zákonitě sebedůvěra?

   Smazat
  19. ben Jaká elita chcípácí co žijí z u eu dotací a béčkoví komedianti. Banda proti Českých zrádců a odporná spodina co bych jim vzal České občanství. Ať si jdou ke svým do reichu.

   Smazat
  20. 12:16
   Hezké, beníčku, i když bych čekal, že už zvládneš druhou lekci. Ale když jsi s tím začal, tak se zeptám, že čeho jsi nervózní ty, beníčku, že pořád omíláš pohádky o chvilkařích? :)

   Rudý škorpión

   Smazat
  21. Stale pribyvaji , tak na Slovensku je Caputova a v Polsku / byl/ ministr Czaputowicz.. Politicky novy system se muze nazvat Caputismus..
   Cela ta Elita /Caput/Inteligentu ,jeste neprisla s jednim novym napadem, mimo destrukce za ucelem poridit nepochybne, jeste daleko horsi Korporatni Sorosfasismus , Merkelismu, Oficialni Terorismus atd..Jou tak beznadejne chytry ,ze za ty stedry penize co dostavaji ,mimo veseni trenyrek , bezradneho pobihani a stupidnich kecu, parasitickych Antiumelcu , zaroven ANI netusi, vubec , ANI jak legalni vladu svrhnout..Vlada /vetsina doufam/, a president /myslim/ drzi veci a situace aby se jeste vice nezhorsily..
   V tom je jejich prace velmi dulezita..

   Smazat
  22. "bene", vy jste snad skutečně slabomyslný, nebo tady někdo, celkem mazaně, takhle zesměšňuje reprezentanty "pražské kavárny" a "chvilkaře". I když, ono z té Letenské tribuny, zvlášť od té umělecké reprezentace, bůhvíjaká moudra taky nepadala.

   Smazat
  23. Ano sešla se elita národa žijící z dotací od státu, elita která nic nevytváří ale jen žije na úkor společnosti. Hérci, hérečky,sportovci a mnoho dalších všeználků kteří později jen fňukají a opět jen natahují ruce protože mají malé důchody. Ano sešla se elita lemplů a nefachčenků.

   Smazat
 5. 12,16
  Jedinej,kdo je nervózní je ta demožumpa,protože jsou k smíchu celý republice Milionovej pindale:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já, i moji přátelé z Milionu chvilek jsme v klidu, sedíme v kavárně, popíjíme kávu a čas pracuje pro nás. Na estébáka se již vaří voda a pan Jaroslav Šaroch se vyjádří do měsíce a s Emanem nám pomůže příroda, ta je spravedlivá a nedá se ošálit.

   Smazat
  2. 12:56 Ještě, že se na tu pomoc přírody můžeme spolehnout i ve tvém případě. V krematoriu bude určitě narváno, až tam budeš vystupovat komínem k nebesům.

   Smazat
  3. 12:56 -STB, co to je za zkratku, Sorošův Tajtrlík Bakala? Jen ať vaří.:)

   Smazat
  4. 12,56
   Spravedlnost se ošálit nedá......proto udavač Havel prdí už léta do hlíny ty milionářu tupé!.-D

   Smazat
  5. Pan Havel svou práci již vykonal a proto na něho v podobě názvů ulic, náměstí a letiště vzpomínají po celém světě a stal se nesmrtelným. Jsem zvědavý co ve světě pojmenují po Emanovi.

   Smazat
  6. Ad ben 12:56
   obdivuhodné, máte jistě nesmírně hlubokou pravdu, že náš pan prezident není nesmrtelný.
   Kdyby ovšem jeho zdraví mělo plnit přání těch vašich 'slušných elit', už by dávno zemřel v krutých dlouhých bolestech.

   Ale snad se přesto zdárného konce celého svého prezidentského období dočká v dostatečné formě, fandím mu, je to prezident mojí České republiky.

   A jistěže potom nebude lehké najít za něj kvalitní náhradu. Takových osobností moc nebývá.

   Zato Drahošů a Čaputových takových je všude dost, stačí jen vytáhnout, napudrovat a dát do ucha sluchátko.

   Smazat
  7. 13,30
   Hlavně předražených LAHVIČEK udavače Havla,to jsou veledíla.-D
   P.S. A ta jeho celosvětově VOŽRÁLA BUSTA to je taky něcíčko!!!

   Smazat
  8. 13:30 jo ty lavičky starýho veškrny - aspoň maj pejsci co vočurávat

   Smazat
  9. Ben ve 13:18
   Vida, jak snadno vyjmenujete těch pár loutek. Ty univerzity mají každá stovky zaměstnanců (a chytřejších, než jsou ti, kteří umí stáhnout králíka), jaké procento z nich tvoří těch pár jmen, která pořád dokola opakujete? Navíc jste zapomněl na nejvýraznější tváře, jako je A.Geislerová, Pavel novotný, apod. Člověk, který se nechává ohromit pár tituly, je přesně ten, kterého na Letnou přitáhnou jak na vařené nudli. Nebo že by vám ty vaše zdejší výlevy uznávali jako diplomku? Gratuluji!

   Smazat
  10. 13:30 Ano, pan Havel svou práci již vykonal, proto jeho "tvorbu" už nevysílají ani na výročí 17 listopadu. Tvorbu pro "náročného" diváka, které rozuměl nejspíš jenom on sám a zbytek chtěl být za toho náročného diváka. To je obdoba vás, blbců z Letné.

   Smazat
  11. 14,06
   Havel je nejpřekládanějčí český spisoval......už roky ty jeho veledíla přehazujou ze skladu do skladu!.-D

   Smazat
  12. Děkuji pane Havle, že jste zadusil tu rudou hydru, která tady dusila lidi více jak 40 roku, děkuji za 30 roku nádherného života, po roce 89. Konečně se člověk podíval do světa, řekl svuj názor bez následku, díky za plné obchody kvalitního zboží,díky konečně za plnohodnotné fabriky, které vyrábějí konkurence schopné zboží, ne jak za rudé luzy, kdy se veškorý šunt vyvážel pouze na Východ, díky.

   Smazat
  13. 14:03 Ale to jsem vyjmenoval jen pár známých, mezi námi chvilkaři je spousta lékařů, IT techniků, vědců a jiných vzdělaných lidí, 430 tisíc to už je síla. Ano pan Drahoš mimo jiné umí stáhnout i králíka jinak VŠCHT, předsada Akademie věd,studium na universitě v Hannoveru, kandidát věd, přednášky na universitě v Sao Paulu atd./ Eman vystudoval jedinou komunistickou VŚ ekonomickou kde se učil ještě o JZD a dali to tam každému, kdo nebyl proti režimu, jinak nic, nula, anglicky mluví jako můj desetiletý syn, celý život přisátý na státní cecík, nic nepostavil, nic nevyrobil, králíka se bojí a asi by si při stahování ublížil.

   Smazat
  14. 14,44
   A že udavač s StBákama chlastal na Hrádečku jak prokoplej se ti ty DĚKOVAČKO JEŠTĚ NEDONESLO????.-D
   Zřejmě důsledek kvalitní bašty Pšonských Otravin!

   Smazat
  15. 14:46 Jste v dostatečném předklonu ?

   Smazat
  16. Paní Věro, on to bude nejspíš ten zrzavej na fotce v úvodu článku, nebo jeho pohůnek. Ti mají z předklonu permanentně odřenou čelní, i zadní stranu.

   Smazat
  17. 14:44 Ty budeš asi německý, japonský či korejský průmyslník. Nikdo jiný tu totiž plnohodnotnou fabriku, na našich pozemcích, nemá.

   Smazat
  18. 14:46 Nestál jsi tomu Drahošovi při stahování toho králíka modelem?? Nevíš proč pan profesor v těch TV debatách tak blekotal?? Bych čekal kultivované a plynulé vyjadřování. V případě projevu ubohost už v češtině, cizí jazyk si radši ani nepředstavuji. Nakonec jeden onanista, pár zmatených pěnic atd.. opravdu elita.

   Smazat
  19. 15:16 To raději nechám na vás, vy jste žena,k tomu stvořená, ikdyž u vás, se dá o tom oprávněně pochybovat.

   Smazat
  20. 14:57 Známej onanista zase tady otravuje ty tvé žvásty se nedají okomentovat, NĚJAK TI TAM CHYBÍ SMAJLÍCI, UŽ NEJSEŠ DOBREJ TAK JAKO DŘÍVE,KDY JSI PSÁVAL NEUSTÁLE DOKOLA- USAFAŠOHAVEL. -STÁRNEŠ !

   Smazat
  21. Jo ,miliony jim tecou do kapes a slibena Chvilka VUBEC ZADNA...To smrdi..Jeden da tezce vydelany penize a druhy nabizeji co ? Chvilky !! Pozor miliardari jsou prosluli svoji nizkou inteligenci..
   Mam svoje podezreni ,ze to budou nejaky cesky Vychcankove /pozor, je jich porad dost a dost a pyjavic jeste vic/a ze chteji Tezkyho miliardare Sorose a progresivisty z USA/ PODVEST.
   Sebrat prachy a nic !! Nebyl by to ani prvni ani posledni PODRAZ..Zdalky to tak vypada..
   Zachrante bohace a progresivisty.. Poradte jim /za mensi obnos/, aby nevykrvaceli a neskocili na ulici, kde jim nikdo nic neda ...A ty co je vokradli uz vubec nic..

   Smazat
 6. Pro 12:16 Elita s tituly před i za jménem ještě neznamená,že to jsou chytří lidé.Ti kteří si je koupili v Plzni,Bratislavě a nevím kde to všude je možné jsou-no nevím jak je pojmenovat,sebevědomí jim nechybí!Píši o těch,kteří mají dobrou paměť a studia ukončili řádně,jsou někteří také velmi jednodušší-viz. neúspěšní kandidáti na prezidenta.Žádný neroste až do nebe.Když jdeš po
  schodech nahoru zdrav i ty co jdou dolů......

  OdpovědětSmazat
 7. Elita národa je pojem, který by bylo třeba nejdříve pojmenovat, ale určitě by na prvním místě měla být hlavně jejich morálka. Ale být známý nebo slavný opravdu neznamená morální. Nemělo by stačit zahrát si v nějakém seriálu nebo i hlavní roli ve filmu nebo jej režírovat k tomu, aby jej ostatní vnímali jako někoho, koho by měli následovat. Na to je třeba mnohem víc zkušeností a znalostí. A plně podepisuji, že Čaputových a Drahošů se najde všude dost a už brzy, bohužel, budou tito lidé nejspíš řídit i náš stát. Ale nač stahovat kalhoty, když je brod ještě daleko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:21 Nestrašte prosím. Po přečtení předposlední věty, že by snad u nás mohli řídit stát lidé typu Čaputová, nebo Drahoš, se mě objevila kopřivka.

   Smazat
 8. A zase rudí uplakánci bulí. Desítky článku které neustále pomlouvají Milion chvilek, svědčí o tom ,že tihle světlonoši národa,začínají mit čím dál více příznivcu a podporu obyčejných lidí a těmhle mazalum se začíná stahovat z toho prde... snad donutí tu hradní ostudu abdikovat a zvolíme něco demokratického, ne pro ruského ani Čínského, ale pro Evropského, Západniho, jako paní Čaputová !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, také jsem si všiml, že Emanovi a rudému slizu leží chvilkaři v žaludku. Asi to tak bezvýznamná skupina lidí nebude.

   Smazat
  2. 14:59 To nemusí být zrovna paní Čaputová, tady vedle soused Francek říkal,že by to klidně vzal. A vychází to nastejno, toho taky nikdo nezná.

   Smazat
  3. Milione chvilek 14:59,
   konkretizujte jmenovitě "zvolíme něco demokratického", ať se konečně dozvíme, co vlastně chcete.

   Smazat
  4. 15:18 Vy neumíte číst ? Píšu to v poslední větě.

   Smazat
  5. Ben se velice snaží utvrdit sebe i ty kolem sebe o významnosti a počtech Miliónu chvilek. Ale jsou už poraženi. Puč se nepovedl, v listopadu bude jen derniéra. Někdo mocnější zaúřadoval, a tak se neopakuje slovenský scénář. Ten mocnější ve stejném období zmařil podobné pokusy v Moldávii i Gruzii. Kdo to byl? - cikán, černý cikán. Ale ne, to mi jen cosi naskočilo ...

   Smazat
  6. 16:04 Tak je pro vás jediným řešením odstěhovat se na Slovensko, protože tady se takové něco nedočkáte. Zasloužíme si vlastenecké osobnosti, které umí hájit zájmy ČR, nikoliv něco(loutky, věci) pracující pro cizí zájmy.

   Smazat
  7. 16:44 A kdo že je porazí vy? taková O , nebo těch nul bude víc, tak jako vždy, když rudý sliz udělá nějakou demon. tak se sejde někdy 8 až 10 podobných zoufalcu. Tak zalez a prohlídni si metály od komoušu.

   Smazat
  8. 11.20
   Chudáku geronte,z prdele ti ještě nedávno čuměla červená legitimace i teď budeš tapetovat ty havlosračky?????Jsi stejně prolhanej,jako tvůj VELKEJ VZOR UDAVAČ A KOLABORANT HAVEL!!!!!!!.-D

   Smazat
  9. 11:35 Někde jsem tu v diskusích několikrát četl, že to snad byl dokonce tvůj "biologickej fotr"!

   Smazat
 9. 14:59
  Mikronové chcanky jsou světlomety pro havložumpu,aby si na prvním rohu jdouce z putyky nerozbili rypák jako když pablb Vondra Fuckingtownu na recepci spadnul pochcanej že schodů!☺Ani přimluva fašikolobęžky u huliCliftona nezabrala!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě nějaký Zemandrtálec, ano Emana dle plátku estébáka MF Dnes volí lidé převážně starší, z menších sídel a s nižším vzděláním.

   Smazat
  2. 15:24
   Co to je za odpověď,jaká MF Dnes,co to sem ty jednobuněčnej vohone taháš???!!!!Jsi zase
   vylitej po vzoru Venzla chrchloflašky???☺

   Smazat
  3. Podle vyjadřování jsem anonyma z 14:59 odhadl na Zemandrtálce a to jsou voliči Emana, lidé starší s nižším vzděláním, jak psala MF Dnes.

   Smazat
  4. 15+44
   Se divím,že krom obrázků z gay časopisů UMÍŠ číst....teda spíš plkat dokola havlosračky Geislerky,která nemá ani STŘEDNÍ ŠKOLU!!!!☺

   Smazat
  5. 15:44 Nedávno jste volili jednoho přestárlého feudála s čírem, co s vypětím všech sil absolvoval základku. Tak jak na tom asi budete vy, jeho voliči.

   Smazat
  6. 15:16, 16:02 Ten pochcanej budeš asi ty co. Naprostý blábol opírající se o- jedna paní povídala -Asi pan smajlík, který tady čmáral ty bláboly před nedávnem " havlistoameriskýchfašounu " a něco podobného " inteligentního"na 100%.

   Smazat
  7. 15:44 To je výstup který se zabývá výsledky voleb.
   Eman má podobnou voličskou základnu jako hnutí ANO.

   Velké rozdíly v preferencích se jako obvykle projevily u lidí s různým typem vzdělání. Nejvíce lidí s vysokoškolským diplomem odevzdalo svůj hlas Pirátům (18 %) koalici TOP 09, STAN a Zelení (16 %). KSČM a ČSSD volilo jen 5 % z nich.

   Lidé bez maturity volili především hnutí ANO (25 %) a SPD (17 %). Pro hnutí ANO hlasovalo podle průzkumu 25 % lidí s ukončenou střední školou. Jako druzí u této skupiny skončili Piráti s 14 %.
   .... Prostě Emana volí lidé starší, chudší /i duchem/, s nižším vzděláním, s tím nic nenaděláme.

   Smazat
  8. A havložumpa volí NEčeskou svinin Poserplínu,která nezná ani slova NÁRODNÍ HYMNY a kterej podporuje banderovce....To se máte vy bando kolaborantů s ÍÁ místo IQ čím chlubit!!!!
   Ten pochcanej se jmenuje Vondra a je to stejně pravdivý,jako že byl Venzl vlastizrádce a UDAVAČ!!!!!!!
   Ty budeš vysokoškolsky vzdělaný,zřejmě Plzeňská práva nebo jiná extra třída!!!☺

   Smazat
  9. 16:25 Víte - neměl byste nadávat. Je to kontraproduktivní. Milý malý ben se propichuje sám hodnocením VĚTŠINY ( to je ten kámen úrazu, že!) voličů.

   Smazat
  10. bene- byť jsem napadl výše Vaše IQ, pokusím se o seriozní odpověď. Je Vám známo, že za komunistů je volilo 99% voličů. Kolik z nich volilo z přesvědčení a kolik z prospěchu? Jako dnes volí lidé strany, které jim pomohly k majetku a jiní volí protestně. Já jsem volil za komunistů protestně, bylo nás necelé % a teď volím také protestně, protože jsem si nenakrad ani zázračně nezbohatl. Všichni vzdělaní v éře komunistů zbohatli, ne všichni poctivě, jak vás na té Letné odlišit?

   Smazat
  11. PS.-Jistě víte, že přesun majetku po 89 byl větší než po Bílé hoře! A jistě také víte co to provází, mrtví (v sudech) by mohli vyprávět, kdyby mohli.

   Smazat
  12. PSS. správně má být- všichni vzdělaní z éry komunistů...

   Smazat
  13. Každý rozumný ví, že za komárů to nebyly žádné volby, jen vhazování lístků. Mnoho lidí získalo vzdělání v minulých třiceti letech a to dokonce většina dnešních ekonomicky činných.

   Smazat
  14. Bene, narážím na Vaši stupidní "studii", že jen vzdělaní lidé se rozhodují správně politicky! Ve všech případech které znám, vždy zklamala politicky inteligence a vždy dokázala naplnit náměstí! Letopočty si doplňte dle libosti své politické orientace, já Vám je doplním o svou.

   Smazat
  15. Bene, a proč je ti vzdělaní lidé, Vaši rodiče do uren házeli víte?

   Smazat
  16. "bene" 16:13, odkud víte, jak starými a jak vzdělanými (přesněji s jakým dosaženým vzděláním) voliči byli zvoleni Zeman a hnutí ANO vedené Babišem, když volby jsou tajné? Povězte například, jakého jsem já dosáhnul vzdělání, s jakým výsledkem a efektem v užití? Jistá zkušenost mi napovídá, že jste snaživý omezenec. To ani vysokoškolský diplom, natož maturita nevylučuje. Pak ještě existují tzv. "fachidioti". Pokud tušíte, o jaké perzóny jde. Volil jsem podvakrát Zemana, hádejte proč? JiH

   Smazat
  17. 16:29 I kdybys měl na kvadrát recht, tvůj styl ožralýho zřízence teplický pitevny do vždycky srazí do lejen ...

   Smazat
 10. Prosím, mohl byste mi někdo poradit, jak tu funguje to řazení příspěvků? Pokaždé mi to skočí jinam, než chci. Díky.

  OdpovědětSmazat
 11. sehnat hejla do politickeho komparsu je stale vice nakladnějši a neni čemu se divit každej chce jak je v době postkomunistickeho kapitalismu zvykem za každej prt dobry bakšiš jinak maji miliardaři smolika sadarmiko ani kuřatko nehrabne však vy taky zadarmiko ne soudruzi kapitalisti jinak by ty vaše miliardy měl někdo jinej

  OdpovědětSmazat
 12. A je to tady zpátky!Noví svazáci pod jinou vlajkou,stejně naivní a stejně hořící pro správnou věc!Že-svazáku bene!

  OdpovědětSmazat
 13. Skandál ČR - tak konečně to prasklo

  Václav Klaus je majitelem PPF Group 10,5 miliard USD

  Boží mlýny melou pomalu, moc pomalu, ...................

  Pošli dál, ať se co nejvíc lidí dozví, jaká "svoloč" nám tady vládla a dávala rozumy!

  Hana Lena Jacobson:

  Potvrzuji, že Václav Klaus je skutečným majitelem PPF Group v Holandsku, jehož majetek se odhaduje na 10,5 miliardy $. Petr Kellner, narozený 20. května 1964 měl v roce 1991 teprve 27 let, vzal na sebe úlohu „bílého koně“, kterému kruhy kolem V. Klause poskytly luxusní život za mlčení.

  Majetek tedy pochází z privatizace ČSSR po převratu v roce 1989, který soudruzi s polu s některými lidmi z OF a ODS do fondu „uklidili“.

  Vše vycházelo dobře, Petr Kellner vystupoval jako miliardářský neviditelný duch a veřejnost tleskala úspěšnému podnikateli, chloubě tzv. možnostem, které „nové společenské zřízení“ skýtá každému z nás.

  Václav Klaus ovšem udělal strategickou chybu – po skončení prezidentského mandátu si „jel do Holandska zkontrolovat majetkové přístupy“ a z peněz PPF fondu si zakoupil zámeček, který mu nyní nahrazuje život na hradě. Médiím pouze vypustil zprávu, že zámeček mu daroval sponzor – Petr Kellner! < /strong>
  A spadla klec, rozeběhlo se vyšetřování na mezinárodní úrovni. Co se očekává? Nejdříve zmizení Petra Kellnera…

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No tuneldědek dostal ještě několik milionů od osvobozených podnikatelů z 90tých let za amnestii. Podle posledních zpráv ale nechce nic pustit pro synkovu Trikolóru a mladej se zlobí. Důchodci, šiřte to dál ať pravda nezhyne.

   Smazat
  2. 16:05
   Bavíš se rád sám se sebou? Ten hoax jsi psal ty nebo jenom debil jako ty?

   Smazat
  3. Bene jdi uz do p.dele.H.vno na kosili je tvuj vzor

   Smazat
 14. Vždyť ta zpráva je stará sto let a jednu zimu!

  OdpovědětSmazat
 15. Mně by na Emanovi nevadilo, že je ruský a čínský šváb, stejně mu to není nic platné, rusáky lidé nenávidí a čínské investice jsou i přes několik výletů Emanovi kliky nulové.
  Vadí mi, že se bojí lidí. Co je to za státníka, který již několik let nevystoupil s projevem na náměstí u příležitosti vzniku republiky, 17.11. nebo ruské okupace 21.8. Pan Macron nebo Trump běžně vystupují i když na ně pískají. Když se Eman bojí v Praze ať vystoupí třeba v Brně, Ostravě nebo Plzni. Vystupuje jen v malých obcích kde mu přivezou tři autobusy prověřených důchodců a ochranka pracuje na plné obrátky. Vím, je starý a nemocný, ale trochu odvahy by mohl ještě sebrat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:35 Proč by chodil na náměstí, kde by na něho řval zfanatizovaný dav ? Není žádnej hej-počkej, je to president suverénního státu, řádně zvolený v demokratických přímých volbách, přeci si nenechá nadávat od nějakých hovňousků ( s prominutím ). To víte, ti co pracují, starají se o obživu svých rodin, jsou z venkova a třeba bez aut, ti ho nepojedou bránit na Václavák, kdepak by na ty "geroje" mladé stačili? Naši podporu má a ví o ní, tak "vo co by mělo gou" ( abych mluvila po vašemu)

   Smazat
  2. No protože je to president republiky a neměl by se bát. Každý pořádný president vystupuje na hlavních akcích před celým národem. Pan Trump, Macron, Erdogan, Johnson v Anglii a další se nebojí i když na ně pískají.

   Smazat
  3. 18:24
   Chtěl bys snad diktovat prezidentu republiky ty smrade s nudlí na nose?
   To bys musel mít ovšem daleko větší podporu než bylo těch pár idiotů z mikroflašek na Letné.

   Smazat
  4. Chápu že je starý a nemocný, ale tak bát by se neměl, vždyť je to president a velitel ozbrojených sil a bojí se pár křiklounů.

   Smazat
 16. 16:35
  Mně by taky nevadilo,že Venzl byl VOŽRALÀ,ale že chtěl bejt chytrej jak rádio a blekotal cosi o tom,že mu není jasný,proč se oxidy síry a dusíku v severních Čechách neměří v kilogramech,ale v mikrogramech....bylo mu řečeno,že je to.jednotka mezinárodní a že to tak.měří i v SS,tak se ten ZMRD rozzářil pravíce,ŽE PAK JE TO V POŘÁDKU!!!!!!Ale věděl pořád HOVNO,vo co de!
  Inu,genitálni každým coulem i s tou jeho krrrrálîkárrrrnou a blbou náladou!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale vystupovat na náměstích se nebál jako Eman.

   Smazat
  2. 16:57
   Nebál,neposlouchala ani jeho KLAKA,kterou si.tam přived!!!!!!
   Raději šli vedle na PIVO☺

   Smazat
 17. 16:49 Větší lež snad nejde na pana Havla vymyslet. Slyšel jsem tisíce blábolu, ale tenhle nemá chybu. Nějakej odkaz, by nebyl ? blb..Já viděl vožralého Zemana na záznamu několikrát, třeba u klenotu, tam byl slušně na plech, ale pana Havla jsem tu čest. vidět neměl.Tím zmrdem tituluj svého fotra !

  OdpovědětSmazat
 18. 17:02
  Zeptej se zaměstnanců Hygienické stanici v Teplicích,oddělení rozboru ovzduší a vod.....já jsem přímej svědek těchjeho lejnomouder!!!!!!Ředitel se nestačil divit ještě měsíc potom!
  ZMRD seš ty a ta tvoje havlopakáž!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já dodám video opilého Emana a ty dodej video s opilým panem Havlem, jinak se to nevyřeší a jsou to jen plky.
   https://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zajimavosti/hit-internetu-zeman-a-korunovacni-klenoty-bavi-lidi.html

   Smazat
  2. 17:25 Na dodání nějakejch materiálu na to místní rudá galérka pane nemá. Protože nejsou. To jsou jen kecy zapšklejch rudejch chudáku co je pan Havel vypakoval z jejich teplých sekretariátu. A dnes pouze okolo sebe kopou, pomlouvají, intrikují, ale na něco kloudného se nezmohou. Max tak tady se plácají po ramenou jak za pomoci chudého Ruska to znovu otočí. Neotočí, těch pár mizeru nikdy !!!

   Smazat
  3. 17:48
   Je veřejným tajemstvím,že UDAVAČ chlastal na Hrádečku s StBákama a paní Olga je musela obsluhovat!
   Že zlitej jezdil na kolobrndě v sídle českých králů je známý každému....že vypadnul z letadla na držku a Bild z toho měl PRDEL je taky fakt,ale kdo.nechce,nikdy neuvěří neb nemá čím viď ty jednobuněčnej TYDÝTE?!

   Smazat
  4. Tak dodej konečně to video, kde je pan Havel opilý, kecy nemají cenu a vymyslet si každý může cokoliv. Já video s Emanem dodal

   Smazat
  5. 19:20
   To ti nestačí ta VOŽRALÀ BUSTA VE FUCKINGTOWNU,na který bude ten idiot vidět zlitej do ty doby,než tu zdrápaninu nějaká uklízečka vyhodí do smetí????
   Tahle mezinárodní ostuda je VIDITELNÁ VEŘEJNĚ KAŽDÉMU!!!!☺

   Smazat
  6. Pardon 18:20

   Smazat
  7. 18:36 Ne to je jen výplod tvého mozku, dodej to video a je to jasné.

   Smazat
  8. 18:54
   Ad.Jiří Wolf:Opilec Václav Havel-svědek vypráví o bývalém prezidentovi..........."Jen pod matrací bylo dvacet lahviček tvrdého alkoholu,pid polštářem jich bylo napěchováno pět a noční stolek byl nacpán chladném,že mi igelitka od Olgy nestačila.Nakonec i ty JEHO VITAMÍNOVÉ dárečky od jeho přátel jsem do služebního kabátu"
   Mám pokračovat tím veřejným tajemstvím???

   Smazat
  9. A zase jen plky, jedna paní povídala. Video by nebylo, ať je jasno?

   Smazat
  10. Mít tam bustu je vyznamenání pro celou zemi a sen mnoha politiků. Náš Eman sní alespoň o tom, aby ho tam přijali, ale nějak se to nedaří.

   Smazat
  11. 19;21
   Profesor Janouch ti taky nic neříká ty MAMRDE,kterej si nechce přiznat,že ten KSINDL byl lempl,UDAVAČ a VOŽRALA?!!!!
   A ta zlitá BUSTA by na čele měla mít ještě Svatováclavskou orlici,aby bylo na první dobrotu vidět,do to bylo z sviní!!!!!
   "Václav se zvedl ze židle a začal se omlouvat a něco breptal,že musí někam nutně jít.
   Potom udělal krok dopředu avšak náhle přepadl přes židli,která stála za ním.
   Válel se tam pan prezident na zemi JAKO.PYTEL OVSA!Paní Olga vyskočila ze židle a hnala se k ležícímu manžílkovi.Přičinila k ústům,potom běžela k tomu zmrzlinovému poháru,také ho očichala a věděla,KTERÁ BIJE!Kdo.mu do toho poháru nalil vodku?Kdo to byl?Dala jsem výslovný zákaz nedávat MU CHLAST,zaječela paní prezidentová,poté běžela do.kuchyně a tam vlastnoručně profackovala číšníka,jenž opilému Vaškovi nosil ty ZMRZINOVÉ POHÁRY"☺
   Video se bohužel nedochovalo,což JE SKUTEČNÁ NÁRODNÍ POHROMA,neb smích je zdravej!!!!!☺☺☺

   Smazat
  12. Tak pan Havel byl dle tebe stále opilý, kameramani za ním běhali každý den, existují tisíce hodin záznamů a nikdo nemá video s opilým Havlem. No to je nějaké divné.

   Smazat
  13. 19:44
   A on každého kameramana URČITĚ HNED PO RÁNU S VOPICÍ NA RAMENI PŘIJAL???!!!To kokotí zjeve!☺
   Mašinův dopis Václavu Havlovi z roku 1996
   Václave Havle,
   Jako dávný spolužák vyzývám Vás jménem VŠECH ČESTNÝCH LIDÍ v naší vlasti,pro kterou tolik lidí položilo životy:VZDEJTE SE ÚŘADU!!!!!!!!Vyčerpal jste dávno veškerý morální kapitál,který jste zdánlivě měl.......Stavíte na stejnou úroveň mého otce,generála J.V.Maŝína popraveného nacisty v Kobylisích s vrahy K.H.Frankem a Heydrichem.

   Dalším důkazem Vašeho pojetí je Vaše zneužití úřadu prezidenta republiky pardonováním zločinců HAKO Chadimová a cyklista,který zabil několik lidí svojí neopatrnosti,což je zvikláváním,zpochybňováním důvěry občanů v existující právní systém,který se snaží o kontrolu nad nejhoršími výstřelky kriminálních živlů"
   Mám ještě ve VELEBENÍ TOHO KRIPLA POKRAČOVAT????

   Smazat
  14. Jen plky pár jednotlivců, kterým pan Havel šlápl na kuří oko. Existuje stokrát více svědků o životě pana Havla, kteří o něm mluví jinak a to v dobrém. To video opilého pana Havla by náš spor vyřešilo, škoda že žádná neexistuje.

   Smazat
  15. 20:16
   Takze antikomunisté jako Jiří Wolf,profesor Janouch a Maším jen plkají a NIC NENÍ PRAVDA????!!!!Ty seš holt chuj jak fotr tvůj!!!!!☺
   Oni totiž kupodivu NAPSALI O TOM SRÁČOVI PRAVDU a to se v havlostoce NEODPOUŠTÍ!!!!!
   Všechna videa a materiály k usvědčeni UDAVAČE hledej v ÚSTRU ptám ty tajnosti.pečlivě střeží!!!!!☺

   Smazat
  16. No tři zatrpklíci proti stovkám svědků s jinými zkušenostmi s panem Havlem není moc. Video s opilým Havlem tedy neexistuje?

   Smazat
  17. 21:14
   Umíš číst ty jednobuněčnej TYDÝTE.....Výše jmenování jsou ANTIKOMUNISTÉ,Mašiny dokonce ocenil DEMOKRAT TUPOLÁNEK,havložumpa tleskala jak o život!!!!!!
   A dokonce i dnešní antiZeman Čulík v roce 2009 Blicích listech toho VOŽRALU NEPOCHVÁLIL!!!!!
   Chceš zase úryvek ty videohavloabstinente?????☺
   Kdyby paní Olga vstala z hrobu,tak by ten kripl NADEJCHAL PO TĚCH ZMRZLINOVÝCH POHÁRECH JEŠTĚ TŘI PROMILE!!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  18. 21:33 I kdybys mě na kvadrát recht - a často máš, tvůj styl zřízence z teplický prosektůry to bohužel vždycky srazí zpět do lejen, putlerpšouku ...

   Smazat
  19. 21:14 Pane s tímto idiotem v 21:23, 20:33 a vejš, nemá naprosto smysl něco odepisovat. Ten puoze čeká kdo co napíše a potom nad tím onanuje a čmárá ty své fantasmagorie. Je to debil.

   Smazat
  20. 21:23 Nějak tady chybí CENZOR DVOŘÁK!Ten tě dá zase do klidu na pár měsícu.

   Smazat
  21. 10,55
   VYSER SI VOKO ty havlopoháre zmrzlinovej!!!!!!!.-)))))
   To samé platí pro tvoje retardopředřečníky z 8.07,10.52 a 10.55....čest vaší památce,chípáci negramotný!!!!!!!.-))))))))

   Smazat
  22. 11:31 Nevztekej se putlerpšouku! Budeš-li tu moc smrdět, budu nucen použít svůj speciální sprej!☺

   Smazat
  23. 16:42
   Smrad tebe a tvoji zdechly z mutr???????☺
   Jsi ubohej stejně,jako ten benik z HOVNOHAOCHVILIČEK!!!!!!!☺

   Smazat
  24. 17:31 Když tě ta rudá kurva potratila, tak komouši tě naložili do lihu a poslali Putleroj do Kremlu jako delikatesu! On to (tě) sežral a od tý doby poletuješ u jeho lejnolíhně jako Putlerprd! !!!!☺

   Smazat
  25. 7:25 Dost dobré na toho debila, to je vymrdanec co.Ten retard tady otravoval tak 6 měsícu dozadu, potom ho zavřeli do blázince a brzo pustili, tak zase tady onanuje.

   Smazat
  26. 10:22 A já pořád, proč se na tak dlouho odmlčel! To se bude muset Ivánek Davidů zase snažit ho tam vrátit, aby mu to tu moc nezasral:-)))

   Smazat
 19. 17:25
  Podívej se na STŘÍZLIVOU BUSTU VE FUCKINGTOWNU,nic dalšího netřeba!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O bustě tam sní mnoho politiků, náš Eman by byl šťastný, kdyby ho alespoň přijali ale Trump na něho hodil bobek.

   Smazat
 20. Václavák a Staromák, nebo třeba také Republikáč, Palacháč či prostor dnešního Národního divadla, byly plné i při jiných příležitostech. Václavák kupř. v roce 1918.
  KR

  OdpovědětSmazat
 21. Pro BENA, jestli nemas mesicne aspon 100 tisic kc, tak ses jina liga nez
  Tvoji chlebodarci a jinak Bene , nechod s pany na led, pan uklouzne a ty si nohu zlames.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No nakukat ti můžu cokoliv, sto tisíc čistého ještě nemám, ale mám se tak jako nikdy dříve. Dopřáváme si cestování když už jsme dříve žili v zadrátovaném komunistickém koncentráku, můžeme /zatím/ svobodně dle ústavy demonstrovat, v obchodech už nestojíme fronty na hajzlpapír a Favorita apod. a komáři nám pomalu odcházejí. Průměrný věk členů strany je 74 let a každý den odchází na věčnost průměrně sedm soudruhů nebo soudružek.

   Smazat
 22. 18:36
  Kdybys byl v koncentračním táboře jak píšeš,tak by tě komunisti prohnali komínem.....jenže řidiče jako uliční důvěrníci a donašeči holt svýho TYDÝTA dostali protekcí alespoň do zvláštní školy....výsledek vidíme na vlastní bulvy☺

  OdpovědětSmazat
 23. Proboha, proč tady ztrácíte čas s tím vygumovaným milionchvilkovým trollem Benem? Vždyť je k smíchu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už budu končit, dnes jsem měl dobrou náladu a dost času a tak si tady dělám z místních Zemandrtálců jen legraci. Docela jsem se při vínku a kávě pobavil, děkuji a někdy se zase ozvu.

   Smazat
  2. 21:18
   My z HAVLOABSTINENTŮ TAKY!!!!!☺
   A pamatuju:Když jsi blbej nepiš,projeví se to!

   Smazat
  3. Hezké sny Bene, až se někdy z "kocoviny",i té politické proberete, zkuste mi odpovědět jinak, než "trollí řečí", díky.

   Smazat
 24. Vážení spoluobčané "naše zem nevzkvetá". Připadám si jako na zádušní mši za zbankrotovaného příbuzného, kde se pozůstalí hádají o neexistující dědictví. Pochopte konečně, hlavní dědictví včetně vody, už není naše. Horší je, že jsme přišli nejen o majetek, ale i o rozum.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A páníček vzal z věšáku vodítko a šel svého rozverného psíka Beníka vyvenčit.A Ben byl tuze rád,že má pána.
   A k údajně opilému Zemanovi.Na videu se může zamotat každý,ale krev je důkaz.Havla,by si nikdo ze svobodných medií,nedovolil natočit a zveřejnit.Havla tipuji na kokain.Usuzuji,dle toho,jak bravurně lhal.marek.


   Smazat
  2. 23:35, A opět Beník brečí. Všechno co spadá pod ministerstvo zemědělství si udělaly ze státu dojnou kravu .Nic nevyprodukuji a jenom berou .Kdyby střílely a prodávaly za rozumnou cenu byl by to dobry přinos ale oni se nechtějí z nikým dělit a už jim to přerůstá přes hlavu. Nechci chválit ale komouši hospodařily lepe, media informovaly lépe a pak se zjevil Venca Lahváč i obyčejný člověk si mohl koupi zvěřinu. Dnes je zvěřina jenom pro vyvolené nebo cenu kterou si málokdo dovolí zaplatit.
   Štefan

   Smazat
 25. Ze by sel ben konecne do ...?Predseda novodobe svazacke buňky nebo kdo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:25 A další rudá sebranka brečí nad tím, že jim pan Havel zarazil ty její zatuchlý komunistický sekretariáty a museli něco konečně dělat. Ale to se neodpouští ani po mnoha letech, Proto intrikují, píší naprosto vygumované debility a myslí, že někoho urazí, nebo dokonce něco změní. HOVNO velké soudruzi, vy už nejměníte nikdy NIC, vy jen čekejte až si pro vás příjde ta zubatá. Díky pane Havle za krásných 30 let od revoluce !!!!

   Smazat
 26. 11,13
  Hoď tam jinej refrén ty ukníkaná retardovaná HAVLOFILCKO a jdi si raději dát po voru VRCHNÍHO OPILCE ZMRZLINOVÝ POHÁR!!!!!!.-D

  OdpovědětSmazat
 27. Prahu na 2 měsíce oddělit od republiky, a bude klid. Umřou hlady, hérečky a hérci, i ty "inteligentní" lidé, kteří tleskají nesmyslům pro ty, kteří se chtějí dostat k moci (opilec Kalous). Dobře si toho škrtače pamatujeme. Chemik a ekonom!?? Tito jsou v pozadí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:46 Dobré, až na tu vymletou hlavu. LIDÉ JSOU HLOUPÍ, ALE AŽ TAK!!!

   Smazat
 28. 11.46
  Kradousek NENÍ opilec,játra se mu zlomily v zatáčce a kvůli slinivce chlastat nesmí,taže přešel na BÍLEJ PRÁŠEK!.-)

  OdpovědětSmazat
 29. Že si každý z nás idealizoval sameťák po svém, je jedna věc, že káždý měl a asi má jiný názor na Václeva Havla je věc druhá. Prosím, začněme si názory navzájem nevnucovat. Pokládám za ubohé, urážet mrtvé, kteří se nemohou bránit. Havel, jako každý z nás měl i chyby, ale za jeho života jste proti nim nepípli, ale dnes "hrdinně" hulákáte. Jeho osobnost už patří do historie a jeho roli nechte hodnotít historikům. Kritika (nevulgární) Kalouska mi nevadí, ten se obhájí sám

  OdpovědětSmazat
 30. 15:42
  Ta moje včerejší kritika toho VOŽRANA a UDAVAČE je od Antikomunistů,kteří ho znali,zažili a poznali a takto hodnotili!!!!!!
  I Heydrichem patří do historie,ale ani tuhýho TOLO KRIPLA VELEBIT NEBUDU!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A česky to znamená co, Putlerprde?☺☺☺

   Smazat
 31. 7. srpna 2019 22:25
  Minuta po minutě
  Již čtyři desítky osobností, mezi nimi Michael Žantovský, Olga Sommerová, Ivan Havel či Marta Kubišová, se podepsaly pod text, jehož prostřednictvím se někteří bývalí studentští vůdci a představitelé Občanského fóra z listopadu 1989 ohrazují proti seriálu článků publikovaných v Mf Dnes.

  Jsou přesvědčeni, že otištěné rozhovory hrubě zkreslují tehdejší události, snaží se zpochybnit jejich význam a dehonestují jejich aktéry. Vyzývají veřejnost a novináře zejména, aby se takovým pokusům aktivně postavili.

  Celý text je k dispozici zde:

  PROTESTUJEME PROTI FALŠOVÁNÍ HISTORIE

  30. výročí Sametové revoluce se teprve blíží, ale snahy o falšování historie jsou už na cestě!

  S blížícím se letošním výročím je čím dál tím zřetelnější, že budeme čelit manipulativní kampani ve snaze přepsat dění kolem roku 1989 tak, aby lépe vyhovovalo některým současným politikům.

  Ideály stávkujících studentů, Občanského fóra a étos celého roku 1989 vycházely z víry v otevřenou a demokratickou společnost, ve které svobodná média a silná společnost občanů budou kontrolovat mocné. To se ovšem nejmocnějším lidem dneška nelíbí.

  Zřejmě je rozzlobil pískot a protesty v ulicích při posledních oslavách 17. listopadu a tak se rozhodli, že si 17. listopad 2019 trochu usnadní.

  Deník MFDnes, vlastněný svěřenským fondem premiéra Andreje Babiše, uveřejnil v minulém týdnu dva rozhovory (s Jiřím Jaksmanickým a s Pavlem Chalupou), v nichž se cíleně zpochybňují všeobecně známá a dobře zdokumentovaná fakta kolem organizace studentské demonstrace 17. listopadu 1989 a představitelů studentského hnutí.

  Ti z nás, kteří jako signatáři Charty 77 a účastníci politické opozice čelili dezinformační kampani tehdejšího komunistického režimu, jsme zaraženi tím, jak podobná je současná taktika té ze 70. a 80. let minulého století.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V rozhovorech s vytipovanými lidmi se objevují nehorázná tvrzení, která zřejmě mají znevážit a očernit stávkující studenty v očích veřejnosti:

   „…pietní akce 17. listopadu 1989 na Albertově byl můj nápad“ (Jaksmanický)

   nebo

   „…snad po týdnu se tam (v Disku) objevil takzvaný celostátní studentský stávkový výbor…

   ..byli v něm Monika Pajerová, Šimon Pánek, Igor Chaun, Martin Mejstřík…

   …tam to vypadalo jako papalášské doupě – na stole whisky, víno, americké cigarety…

   „…i přes naši nechuť pak do Disku svolávali fakultní výbory z celé republiky“ (Chalupa).

   Jelikož se MFDnes nesnažila ověřit tyto nové, překvapivé informace z jiných zdrojů, můžeme se jen domýšlet, že deník s radostí slouží jako prostředek k šíření konspiračních teorií a diskreditaci představitelů a událostí roku 1989.

   Seriál se ironií osudu jmenuje „30 let svobody“ a je zřejmě plánován jako příprava na podzimní střet Andreje Babiše s minulou i současnou opozicí.

   Podporujeme ověřování naší nedávné historie a vítáme snahu dát hlas širokému spektru lidí, díky nimž byla Sametová revoluce možná. Ale snaha zpochybnit integritu lidí, kteří soustavně hájí hodnoty roku 1989, je něčím jiným.

   Vyzýváme veřejnost a novináře zejména, aby se takovým pokusům aktivně postavili!

   V Praze dne 7. srpna 2019

   Ivan M. Havel, Dagmar Havlová, Daniel Kroupa, Marta Kubišová, Jan Ruml, Vladimír Mišík, Jiřina Šiklová, Jaroslav Hutka, Olga Sommerová, Monika MacDonagh-Pajerová, Michael Kocáb, Marek Benda, Pavel Žáček, Jan A. Dus, Zuzana Roithová, Jan Hřebejk, Petr Zahradník, Petr Jarchovský, Petr Hlaváček, Marek Tomin, Jan Štern, Jiří Oberfalzer, Nataša Dudínská, Jan Horník, Jindřich Štreit, Ondřej Zach, Petr Kolář, Jitka Vodňanská, Jan Vodňanský, Michael Žantovský.

   Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na editori@denikn.cz.

   Ps. "Chtěli prý kapitalismus a všichni jsou na výplatních páskách státu - *Komunisti*?“!

   Smazat
 32. ben 8. srpna 2019 21:14

  No tři zatrpklíci proti stovkám svědků s jinými zkušenostmi s panem Havlem není moc. Video s opilým Havlem tedy neexistuje?

  Bene dočkal ses, nacucaný Václav Havel, se svou "hladinkou" až nad hlavu!

  https://uloz.to/file/dd7NyCt0l8Ru/analyza-17-11-1989-vice-google-cz-miroslav-dolejsi-politicky-vezen-po-r-1989-vladnoucim-teatrem-opet-zatracen-prestoze-si-odsedel-19-let-o-sametu-napsal-r-1990-a-skoncil-30let-media-mlci-osvetlil-osobu-havel-most-avi-mp4

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.