Reklama

pondělí 19. srpna 2019

Nemůže taková deska narušit tradiční dobré vztahy se Sudetoněmeckým landsmanšaftem?

19. 8. 2019

28 komentářů :

 1. Nemaj tam Hřiba

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takové desky ba měly být v mnoha městech !

   Smazat
  2. 9,35
   Ve všech městech!

   Smazat
  3. Dnes nám i ten Švajc mohl čučet na záda, kdyby Čechy & Morava zůstali součástí Rakouska! Kdyby došlo k k dlouho plánovanému odsunu čechomužyků do Bosny, nikdy by se Němci v pohraničí nebouřili (my se pracovitych germánu nemuseli zbavovat a nahrazovat zaostalou menšinou importovanou ze Slovenska), nikdy by Sovětský svaz nepriclenil do východního bloku naše území a my dneska měli prosperující zemi. Místo toho máme chaos, nejistotu ale jistotou je že v Evropě nejdražší vodu, telefon, elektriku, potraviny (a to je pro východní Evropu dělají specielně ještě ošizené z náhražek)... a to vše za 1/3 mzdu než má za stejnou práci Rakušan či Francouz. Navíc tím způsobem jakým je dneska společnost rozdělena a plná nenávisti proti všemu a že sousedé a kolegové v práci jsou si schopni vyškrábat navzájem oči, očekávám občanské nepokoje.

   Smazat
 2. Se divím,že jim to z Prahy ta chodící předkožka dovolila.....A že herrMANN si nepodává Ustavni stížnost na Český národ!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 3. No tak teda fuj, co to jako má být? Zaprvé se tam vůbec nemluví o černoších, jenom samí bílí a to je přinejmenším nevyvážené. A za druhé chudáci Němci, takhle se do nich za to co všechno vytrpěli, trefovat, no to je naprosto nekorektní a vůbec bych se nedivil kdyby na nás v Evrosajuzu po právu žalovali. Styďte se, fuj tajbl. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 4. Toto je pomalu na kriminál a nebude to dlouho trvat.

  OdpovědětSmazat
 5. Přesně tak jak se píše na té desce ať si skopčáci trhnou protézou takové věci se nezapomínají.

  OdpovědětSmazat
 6. Počkejte,až se to dozví modrý fláterník ODS Fiala !
  Pozor na pana Petra Fialu, který byl svého času šéfredaktorem sudetoněmeckého časopisu vydávaného v Čechách
  https://blisty.cz/art/64567-nadejny-zachrance-ods-a-sudetske-panevropy.html

  OdpovědětSmazat
 7. Je-li tam opravdu veřejně umístěna, má Národ Český snad ještě budoucnost. Kromě nás nezblbli ani mnozí další...

  OdpovědětSmazat
 8. 22:16
  Fiala je NEčeská slizká SVINĚ.....voda už se aké vaří!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. Nedávno vyšel rozhovor ( myslím, že v PL),,pseudohistorika" Tomáše Krystlíka kde tvrdil, že
  po obsazení našeho pohraničí německá policie a gestapo bralo zůstavší Čechy a německé antifašisty do ochranné vazby právě proto, aby je ochránila před pogromy ze strany henleinovců. Respektuji odlišné názory a jsem ochoten o nich diskutovat. Ovšem tento názor mě totálně vytočil. Takže se určitě najde nějaký demagog typu Krystlíka, který se proti desce ozve. Jsem starší generace a z osobního vyprávění rodinných příslušníků vím jak to v pohraničí tehdy vypadalo. Naše rodina taktéž musela utéct jen s nejnutnějšími věcmi. Problém je co bude za pár let až nebudou už ani pamětníci pamětníků. :-(

  OdpovědětSmazat
 10. Tomáš Kryslík je kojit a svině,jako herrMANN a jemu podobná VERBEŽ!!!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Tuto fotku do každé knihy dějepisu !!!

  OdpovědětSmazat
 12. Konečně někdo napsal, že útrapy Čechům a dalším obyvatelům ČR v pohraniční odsunem způsobili sudetští Němci ! V posledních letech slyším z mainstreamu jen o nějakých nacistech ? Tak se mě děti ptají co jsou to ti nacisti a kde mají svůj stát ? Pravda je jednoduchá moje děti žádné Nacistko nebylo. 2. světovou válku a likvidaci přes 300 tisíc občanů Československa, vyvraždění občanů a dětí z Lidic a jiných obcí v ČR, vyvraždění milionů Židů a desítek milionů jiných národů provedli Němci! Mezi nimi i naši sudetští Němci. Samotný Hitler bez Němců by taková zvěrstva nezvládnul, že. Co říkáte svým dětem Vy ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mým dětem je to absolutně lhostejné.
   Bohužel.
   Když cokoliv vysvětluji, tak vypnutí čumí skrz mně a evidentně čekají na konec toho utrpení.

   Smazat
  2. 10,35
   Vyprávějte,jakým """"báječným a ČESTNÝM"""""člověkem byl udavač Havel,třeba si pozornost získáte:-D

   Smazat
 13. Deska narusuje a zajiste. Narusuje svobodny navrat Sudetskych fasistu a sluhu Imperialistu , za ucelem okupace Ceska a hned za nimi invaze a okupace vsech prebytecnych /to jsou vsichni/ islamskych afroarabu a nejen z Nmecka .. Prebytecnych je 99%. Nektere si ponechaji jako vykladni skrin a vystavu jejich vystavniho pravdolaskoveho Multikulturalismu ..

  OdpovědětSmazat
 14. Tleskám a oceňuji, že někdo připomněl, že prvními oběťmi jsme byli my. Glorifikace německých obětí jimi vyvolaného válečného a rasového šílenství by měla neprodleně skončit.

  OdpovědětSmazat
 15. Jasný případ"předsudečné nenávisti" dle lokaje Hamáčka. Město Jeseník zavřít "až" na 15 let a zabavit majetek. A je to!

  OdpovědětSmazat
 16. Copak ČR má s landsmančaftem dobré vztahy?

  OdpovědětSmazat
 17. Možná zajímavý projev Eduarda Beneše. při odsunu Němců.

  https://www.youtube.com/watch?v=FThvJ81NWtI&feature=youtu.be

  OdpovědětSmazat
 18. A to tam opravdu ještě visí ? Hmm.

  OdpovědětSmazat
 19. Psychopate Davide, co genocida Čechů na Němcích - řádění lůzy, vraždění dětí, žen, vyhnání a krádež jejich majetku? A to v mírových dobách? Česká špína se po skončení války ukázala být stejná, jako nacisti - mstila se na nevinných. Btw. kdyby československá vláda netýrala Němce celá 20-30. léta, těžko by chtěli do Říše, tak vehementně. Připojení Sudet k Říši bylo úplně stejné, jako anexe Krymu fašistickým zlodějským Ruskem - takže podle vašeho chorého mozku zcela legální... Proč na Sudetské Němce plivete, když dělali to samé, co vámi obdivovaní Rusové. Blijete si do své špinavé huby

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:21 Jako germánský fašoun umíš i psát česky. To tě
   chválí. I když se vždycky někdo najde, kdo to napíše za tebe.
   Jelikož všechny znaky ukazují na to že jsi uslintaný
   puberťák, tak se měj na pozoru.

   Smazat
 20. Co tady blekotáš o týrání Fricků ty ČURÁKU bez mozku????!!!!Podporovali toho kripla Šikelgrubera a po konci války se jim splnilo HEIM INS REICH!!!!!Sudety k Říši NIKDY NEPATŘILY A KRYM NIKDY NEPATŘIL BANDEROSTÁNU ty z HOVNA vzeŝlá havloflaško!!!!!Češi se s tím násilném ještě moc mazlili!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však ty taky nemáš zrovna ideální původ! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali tyjejí povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali Putlerovy jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho antiruskýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg!

   Smazat
 21. 12:21 Pane, existuje něco, jako logika a ta rozlišuje příčinu a ďůsledek. Snažte se to pochopit, jste homo sapiensis.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.