Reklama

sobota 10. srpna 2019

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?

Lubomír Man
10. 8. 2019
Je demokratičtější být zvolen venezuelským prezidentem v prezidentských volbách 20 miliony oprávněných venezuelských voličů, to je 68 procenty z těch, kteří se k volbám dostavili (volební účast činila 46 procent oprávněných voličů), jak byl v květnu minulého roku zvolen prezidentem Venezuely stávající prezident Nicolas Maduro, nebo je demokratičtější prohlásit venezuelským prezidentem sám sebe, jak to 23. ledna letošního roku učinil předseda venezuelského parlamentu Juan Guaidó?


Tzv. demokratický Západ tuto otázku již zodpověděl - a samozřejmě tak, jak se čekalo. Nejdříve, to je 26. ledna, daly čtyři země EU (Německo, Britanie, Španělsko, Francie), stávající venezuelské vládě ultimátum uspořádat do osmi dnů nové volby, jinak prý uznají prezidentem Venezuely Guaidóa. Nu a když venezuelská vláda odpověděla, že řádné volby již proběhly a není tedy nutné pořádat volby nové, směřovala už 4. února do Caracasu od vlád USA a dalších západních zemí ( včetně ČR) celá záplava nót, které za úřadujícího venezuelského prezidenta uznávají Guaidóa. Celkem 50 zemí světa tak dnes stojí za Guaidóem, zatímco Rusko, Čína, Turecko a dalších 13 zemí dál uznává jediným prezidentem Venezuely Nicolase Madura.

Dám teď stranou hospodářské důvody, pro které se stávající vláda Venezuely jako země s největšími zásobami ropy na světě, o něž se nechce s nikým dělit, stala americkým i evropským štvancem jaký nemá v historii obdoby, nehodlám si všímat faktu, že USA znemožnuje Venezuele svou ropu komukoli prodávat, nechci se zabývat ani nemilosrdnými sankcemi, kterými USA už roky Venezuelu za neposlušnost a nevstřícnost vůči jejich nenasytnosti týrají a plení, ale jde mi o onu otázku z úvodu tohoto článku:

Co je demokratičtější? Být zvolen prezidentem lidmi ve volbách, anebo se sám prezidentem jmenovat?

Odpoví mi demokraté, nebo ti, kteří se za demokraty prohlašují, na tuto otázku? Nebo se snad čehosi takového dopustí i zahraniční ministr Petříček, který úspěšně uznání Guaidóa za prezidenta Venezuely české vládě navrhl?

66 komentářů :

 1. Mě více zajímá, že někteří občané v našem státě nerespektují demokratickou volbu našeho prezidenta. Co Venezuela! Osobně Zemana nemusím ale jeho volbu prostě respektuji. Ano, zvítězil jednooký mezi slepými, ale zaplať pánbů za něj! A nebo, že by to mělo něco společného s tou Venezuelou? M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No třeba se prohlásí Drahož s podporou Chlívkařů za prezidenta...

   Smazat
  2. No, když už jsme u toho, Zeman taky uznal Guaidoa, dokonce ho pozval na návštěvu. Zřejmě je tedy předsedou "pražské smečky" :-D

   Smazat
  3. Zeman uznal Guaidoa proto, ze se cpe do Trumpova pozadi, zatimco Trump na nej naprosto okate....

   Jinak jeste k tomu Guaidoove "presidentovani". Nejaka pani (z Venezuely, takze zna asi jejich ustavu lip nez ja) tady psala, ze se sice predseda nar. shromazdeni muze prohlasit presidentem, ale jen na urcitou dobu, aby mohl vyhlasit presidentske volby. Predpokladam tedy, ze si Guaido nejak kreativne vysvetlil jejich ustavu, protoze tu lhutu uz davno prokoucoval. Nejspis je to ustanoveni v ustave proto, aby se dalo "aktivovat" v pripade smrti presidenta anebo kdyz president odejde s usmevem do lesu.

   Smazat
 2. Rusaci jsou definitivne v prdeli:

  https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/havarie-v-rusku-muze-podle-americkych-expertu-souviset-s-tes/r~2ed955e0bb5711e9b6a9ac1f6b220ee8/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo, ti "američtí experti", ti toho napovídají. A vždycky pak "Rusaci jsou definitivne v prdeli".
   Samozřejmě Amíci nic nevědí a jestli něco vědí tak pravdu nepovědí.

   Ale obecně jsou raketová paliva pěkné svinstvo, a to i ta, která jsou veřejně známá, a když dojde k nehodě tak jde vždycky o životy.

   Příklad některých: TOP5: Děsivá raketová paliva
   https://www.kosmonautix.cz/2016/08/top5-desiva-raketova-paliva/

   Smazat
  2. Už před 4 roky měli zkrachovat, nějak to "neumí". To dříve zkrachuje EU.

   Smazat
 3. Tak Epsteinovi demokrati demokraticky zakroutili krkem.
  Teď už asi nezazpívá, z pekla by to měl daleko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už nevím kdo, ale zcela srozumitelně řekl že Epstein bude velice ryche odejít z tohoto světa, protože toho moc ví a ten dotyčný měl dobré informace a nebyl to debil. Hej hou

   Smazat
  2. Máte přehled. Už to má za sebou .........

   Smazat
 4. K tématu, mám jen poznámku na okraj. Bez povšimnutí (kavárny) proběhla zprávička, že náš pan prezident pozval nezvoleného Guaida na státní návštěvu. Chybí mi ovace. Zrovna tak, paní ministrová Benešová nevydala do Ruska nějakého jejich ologarchu, který se k nám schoval před soudem. Opět mi chybí ovace z kavárny.

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak k těm komunistickým volbám. Buď jak buď, těch 99% lidi se jich zůčastnilo a to zcela dobrovolně. Nevšiml jsem si, že by před činžáky, neřku-li byty stáli vojáci se samopalama. A pokud nevěříš, tak se zeptej miminky nebo babičky. A na okraj, děda se voleb nezůčastňoval a nikdy se mu nic nestalo. Pracoval jako havíř na šachtě. Propříště kidy si nech pro sebe.

   Smazat
  2. Nebude tak zle! Autobusáka z Cáracasu už brzy čeká odtučňovací kůra v oranžovým pyžámku ve welllnesu "Guantanámo" na jeho milované Kubě stejně jako se o (pr)Assada dřív či pozdějc postará ňáká ta siorachejtle! Ovšem s tím Guaidóem, to byla fakt bota! To není vůdce, je to pod pantoflák a měkoň! Proč za skalpy komoušských poloopic s Madurem v čele nevypsal náležitou odměnu? Půjčku od MMF by na to určitě dostal! Na to vojáci čekaj, na pořádnej žold, a ne na kecy o "amnestii"!!!

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle Vás odborníci na Venezuelu jsou jen mainstreamoví žurnalisti, s nimi souznějící politici a jejich vždy poslušná sběř?

   Smazat
 7. 18:02, 19:08 chcete popřít, že Venezuelskou ropu US kapitál exploatoval za skutečně "výhodných" podmínek, že zcela samozřejmě, logicky a pochopitelně změnu ve vlastní neprospěch, v tomto případě ve prospěch vlastníka té ropy, tedy obyvatel Venezuely, neuvítal? Že US kapitál hledí všemi svými prostředky i prostředky státu ztracené pozice dobýt zpět? Není to logické, srozumitelné a pochopitelné? Komu ne, je buď omezenec, nebo vědomý podporovatel bezpráví, nebo úplatný propagandista. S tím se osoby či osobo 18:02 a 19:08 srovnejte.

  OdpovědětSmazat
 8. Aa, 18:02 zase mame komousi na tapete.......muzou za vsechno a celejch 30 let to zase tady kurvej. To havloidi a prazska kavarna to je jina sorta.Stavej prehrady, elektrarny (a dokonce atomovy) a mozna se jim podari i opravit D1.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo ty blbe. Ve tvé milované rudé Venezuele jsou komouši tak skvělí hospodáři, že i benzín dovážejí z Ruska. Kdyby komouši vládli na Sahaře, tak by byl i písek na příděl.

   Smazat
  2. 19:09 jak víte, že ten "blb" miluje Venezuelu, že tam vládnou komouši? Možná, že jsou to nacionalisti, možná se chtějí zmocnit majetku, možná chtějí na té ropě vydělávat oni osobně namísto USA monopolu. A proč prosím svoji, snad "prozápadní" víru nebo co, podpíráte nadávkami? Bez toho "blba by to nešlo?

   Smazat
 9. Snad jednou se dočkáme, že ne jen fiktivní demokratické státy, ale skutečné lidovlády budou kolektivně vyhlašovat sankce proti diktátorským a vyděračským USA. A pak zavládne na Světě klid a mír! Kéž by už to bylo!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná to nebude ani tak dlouho trvat, 30 let nám slibují svobodu a demokracii a zrodil se nechutný paskvil na svobodu a demokracii. Zkuste se podívat na nového Pjakina, nic lepšího nenajdete a jestli ano, nebuďte lakomý a podělte se. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. Rudý dědečku, přestaňte se chlubit tím svým Pjakinem.
   Myslím, že jste na něm závislý. Také sleduji občas Pjakina, ale nepotřebuji to křičet do světa.

   Smazat
 10. Tenhle Man je ten samý Man, který psal oslavné články do Rudého práva?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:59sem s nimi nestyď se, problémmůže být v tom, že pokud je dodáš, abys nebyl za debila, možná ten obsah nebude tak hloupý. To jenom hádám, ale v každém případu se předveď a když nic nemáš tak zbytečně nenadávej, vypadá to docela hloupě. Těší se rudý dědeček

   Smazat
  2. "ben" tady naléhavě chyběl. To, že občan Man, snad, psával do Rudého práva nevylučuje, že dnes argumentuje správně a po pravdě. Takže vy, "ben/e", pokud chcete být na jisté úrovni, vyvraťte názory autora článku logikou s věcnými argumenty. Vás charakterizuje jedno, když se vám někdo ozve věcně a logicky, nereagujete. Polemice na jisté úrovni se zřejmě vyhýbáte. Pak je pravděpodobné, že na ni nemáte. Pokud budete reagovat doufám, že si nadávky ušetříte. Nebojte se, Putinův agend ani Rudou Čínou placený propagandista, dokonce ani neschopný a neúspěšný lúzr nejsem. Do toho, "ben/e"!

   Smazat
  3. Ne bene, to je ten Man, který v roce 1985 odmítl spolupráci s STB, třebaže mu byly za podpis spolupráce slibovány padesátiticové náklady všech jeho knih, a svou práci pro STB měl vykonávat v nejmenované anglicky mluvící zemi.

   Smazat
  4. ben 8. srpna 2019 21:14

   No tři zatrpklíci proti stovkám svědků s jinými zkušenostmi s panem Havlem není moc. Video s opilým Havlem tedy neexistuje?

   Bene dočkal ses, nacucaný Václav Havel, se svou "hladinkou" až nad hlavu, nacucaný jak piškot!

   https://uloz.to/file/dd7NyCt0l8Ru/analyza-17-11-1989-vice-google-cz-miroslav-dolejsi-politicky-vezen-po-r-1989-vladnoucim-teatrem-opet-zatracen-prestoze-si-odsedel-19-let-o-sametu-napsal-r-1990-a-skoncil-30let-media-mlci-osvetlil-osobu-havel-most-avi-mp4

   Smazat
  5. To je všechno? Jen si z vás Václav dělal legraci. To se s Emanem u klenotů nedá srovnat, toho jsem viděl i v thajské televizi a Thajci se náramně bavili.

   Smazat
 11. Bene, on ty oslavné články píše pořád.

  OdpovědětSmazat
 12. https://beforeitsnews.com/v3/crime-all-stars/2019/2474267.html
  Zdá se, že „Poppa Bush“ byl hlavním vůdcem ringu a Epstein byl facilitátorem Mossad / CIA, který možná nebude žít dost dlouho na to, aby viděl soudní síň, pokud ho Trumpův DoJ neposlal do GITMO. Můžeme se dohadovat, zda George HW Bush byl tiše popraven za zradu, nebo se setkal s jiným osudem, ale konečný výsledek je prostý fakt, že více než 100 000 zapečetěných obžalob má být odepřeno 70 000 osob, které jsou přímo spojeny s celosvětovým obchodováním s dětmi pro propracovanou zpravodajskou operaci pro vydírání vysoce postavených politiků, prezidentů a zahraničních vůdců

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:20 Když chlastáš, tak nepiš. Píšeš totální srač....

   Smazat
 13. Odpověď pražské havlérky na autoru otázku lze snadno předvídat. Pokud vůbec, bude falešná, pokrytecká ...
  Čemu však nerozumím, je někdejší postoj prezidenta Zemana k venezuelské situaci.
  Jaké pohnutky jej totiž vedly, že se v tomto Zeman otevřeně přidal k těm, kteří by rádi mocensky ovládli Venezuelu i s jejím přírodním bohatstvím? A samozvaného (či US nastrčeného) Guaidóa dokonce pozval na (státní) návštěvu naší republiky!
  Nebo snad svůj lapsus mezitím Zeman napravil?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan prezident Zeman je někdy také "provokatér".Předem věděl, že se to neuskuteční,ale trochu sebral vítr z plachet svým odpůrcům.

   Smazat
  2. Prezident Zeman je starý popleta a alkohol mu nedělá dobře

   Smazat
  3. Já jej docela chápu. Když řekne "dobrý den" Zemanofobové začnou řvát, není den, je noc a tak podobně. Nemůže být proti EU jako Klaus, protože by jej ocejchovali jako EUskeptika a už by jej nikdo nebral vážně, s Qvídem si tak trochu z blbů udělal srandu a oni to sežrali i s navijákem. Je toho od něho více a nejvíc se mi líbí jak těm pitomcům dovolí udělat ze sebe ještě větší idioty, aniž by vůbec něco pochopili. Potom samozřejmě o to více řvou a není den ale noc, a jsou opět za debily. Hej hou je to prča.

   Smazat
  4. No osobně jsem si od začátku myslel, že uznání Qaudia Zemanem bude jistě jen jeho typický, avšak nepochopený bonmot, který jsem asi pochopil jen já. Zeman je všechno možné ale není až takový řiťolez. Jsem rád, ža nejsem ve svém předpokladu sám.M.R. P.S. Kavárna by nad jeho počinem měla jásat a chválit ho, ne? Kdyby to udělal obráceně, to by bylo řevu...

   Smazat
  5. 8.20 Kdy a kde jste viděl naposledy na veřejnosti ožralého prezidenta? Nezáviďte mu tu becherovku a zabíjačkové pochoutky, které mám taky rád.

   Smazat
  6. 21:28 ÁÁÁ zase ten zelenej politruk, co roznáší svá rudá "" moudra "" napříč od sputniku až po tenhle plátek.Že tě to soudruhu baví, dělej raději něco užitečnějšího.Rudí tě semleli dokonale.Pro 9:20 Co tak u KLENOTU, kde byl vožralej jak dobytek. A dalších a dalších záznamech byl nalitej na plech.

   Smazat
  7. 9.30 U klenotů se zakymácel v minulém volebním období a to je tak asi vše co? Že byl ožralý i jindy? Uveďte kdy! Takový Junkers se kymácel jako bříza ve větru a co? Bolely ho záda, nebo co to vlastně měl. Tam se to omluví. Jen my vysvětlete, že ti co respektují demokratickou volbu prezidenta musí být hned rudí? Osobně prezidenta nemusím ale respektuji ho! Čekám na vaši odpověď bělogvardějče. Proboha, když se vám to tady nelíbí, tak sem nelezte.

   Smazat
  8. 11:56 Tak zrovna ty, joudo mě nebudeš určovat kam mám psát. Další video ožralého dementa, jak spadl ze schodu, když chtěl popelníček a další,pokaždé pokud navštívil nějaký kraj. A jina, tady se nepíše o Junkrsovi, to jste v rozčilení nějak popletl.

   Smazat
 14. Františku Opluštile 21:28, možná to pochopíte. Za totáče byla uplatňována taktika tzv. "levicové fráze". Navrhované pitomosti bylo čeleno ještě větší pitomostí, ovšem vyfutrovanou ideologicky, se stupňováním tak dlouho, až to vzdal i navrhovatel první verze. Prostě proto, že to stupňovaně navrhované bylo tak pitomé, až to neunesl ani on, ale s tou svou „iniciativou“ ideologicky neobstál. Tím ze všeho, k pobavení chytřejších, spolehlivě sešlo. Nemyslíte, že podobně lze postupovat i dnes?

  OdpovědětSmazat
 15. 22.48

  Nedělal. Mám videa, kde se Soroš chválí, jak s pomoci Čalfy udělal "sametovou revoluci" a také jak v uniformě hradní stráže dělá šaška. Soroš také v uvedeném příspěvku uvádí, že za Havlem jezdil často, kdy už byl prezidentem. Za čí peníze byl proveden "hadrák"?  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za čí peníze? Lidi vás kopli do vašich tlustých, rudých prdelí zcela zdarma a s chutí, soudruhu.

   Smazat
  2. 23:53 Vy jednodušší koho by jste obviňovali, pokud by nebyl pan Soroš. Za vše muže Soroš i za to, že jseš hloupej, co Je pravda, že se jednou potkali, no a co !!!. Pan Havel se nestýkal s nulama jako ty !!! Díky pane Havle, za dnešní krásný život. 8:11 TAK, TÁK.

   Smazat
 16. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tak-toto-peticnici-kolem-Pajerove-nevydychaji-uz-vubec-Promlouva-mrtvy-student-z-Narodni-591981
  https://pravednes.cz/click?id=74031123&r=http%3A%2F%2Foutsidermedia.cz%2Fnechval-dne-pred-vecerem%2F
  Po r. 1990 tak došlo u nás fakticky o největší přerozdělení majetku od bitvy na Bílé hoře. Jen to většina z našich občanů v r. 1989 a ještě dost dlouho poté nepochopila. Ti na těch náměstích dodnes.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:32 O jakém majetku to píšeš ? Po vás rudejch tady zbyla po roce 89, jen poušť, bida, zmar a totálně zaostalý veškerý prumysl.Pouze zahraničnímu kapitálu se tady dnes tady dnes podařilo vybudovat vysoce výkonný a kvalitní prumysl. 90% lidí se dnes má jako nikdy, o mě to platí dvojnásob. Doma kvalitní auta, dvakrát ročně dovolená, velký dum, zahrada, zabezpečená rodina.O tom se mě před rokem za vlády rudejch zločincu nikdy ani nesnilo. Tak tady nemel ty své bláboly. Díky pane Havle za 30 roku nádherného života.

   Smazat
  2. Zajímavý článek o polistopadovém kapitalismu Jan Skalský

   240 let tu prakticky nebyli bezdomovci. Josef II nařídil stavět obecní pastoušky a obce měly POVINNOST v nich ubytovat každého, kdo neměl střechu nad hlavou. Existovaly pro všechny obyvatele "domovské listy", které byly vlastně poukazem na bydlení v pastoušce v dané obci.. .Po druhé světové válce pastoušky zanikly a jejich funkci převzaly podnikové ubytovny (lidově "svobodárny") . Jejich fungování jsem zažil na studentské brigádě v 70. letech. Jednak jsem zjistil, že na podnikové ubytovně, kde jsem dočasně bydlel, žije cca 30 % lidí, kteří u firmy nepracují a také jsem zažil, jak se tam lidé ubytovávali. Přišel invalidní důchodce, kterého po rozvodu manželka vykopla z bytu s nějakým lejstrem (asi od tehdejší sociálky), které strčil správci pod nos a on mu přidělil postel. (Bydlel se mnou a s dalším brigádníkem). Po roce 1989 byly postupně podnikové ubytovny zprivatizovány, za ubytování už se neplatilo 50 Kčs měsíčně, ale postupně 5000 Kč.... Všichni ti invalidní důchodci, duševně nemocní schizofrenici a alkoholici se octli na ulici. Po cca 200 letech opět davy bezdomovců..... Proto se mne v té době moje matka ptala "Prosím tě co je to ten bezdomovec?" Pamatovala první republiku a pastoušky..... Bydlení je v poměru k platům bezkonkurenčně NEJDRAŽŠÍ V HISTORII!!! Například v roce 1912 zaplatila nejhůře placená dělnice za jednopokojový byt čtvrtinu svého platu! V Praze je to dnes nedostižný sen. Je dnes hodně bezdomovců s pravidelným měsíčním příjmem, (i když na černo) , kteří si přesto vlastní byt nemohou dovolit, neměli by na jídlo a ostatní věci. Chtělo by se říci "zkur**ný kapitalismus", jenže ten kapitalismus tu byl i před válkou a přesto tu nebylo sto tisíc bezdomovců. Takže zkur**ný polistopadový kapitalismus, který od začátku vychovává lidi k bezcitnosti. Takže tu žije podle odhadu odborníků na ulici třetina duševně nemocných, kteří by měli být v léčebnách, třetina "absolventů" z děcáků a třetina se záznamem v trestním rejstříku. Jsou i výjimky ale v podstatě je to takhle. Že jsem zapomněl na alkoholiky? Kdybych byl na ulici, také bych buď chlastal nebo se oběsil.... Pro tupce, kteří současný systém hájí, připomenu podstatné: I vrazi mají ve vězení střechu nad hlavou, pravidelné jídlo a lékařskou péči. ... Otec zavražděné holky začal chlastat a dostal se na ulici. Žije tisíckrát hůř, než vrah jeho dcery...díky Havle.

   Smazat
  3. 9:35
   A kolik jsi těch bezdomáčů ubytoval ty? Aha, že se vůbec ptám. Ale řveš a kňučíš hezky, to se musí nechat. Každý ale vidí, že nějací bezdomovci tě ve skutečnosti vůbec nezajímají a slouží ti jen jako užitečná zástěrka ke kňučení nad tvým vlastním, zpackaným, zbytečným životem.

   Smazat
  4. noviczech
   ...pro anonym 9:35.
   milý pane, píšeš naprostou pravdu, čte se to z minula, jako pomalu z jiné planety. Těmto novodobým kritikům-debilům bývalých časů je lepší nenaslouchat. To jsou lidé bez srdce a citu. Ale, ono je hezké pro ně, chválit tuto novou demokracii, dokud její následky nepocítí na vlastní kůži. A ono to se někdy stává, že se kolo osudu v jejich případě třeba začne točit obráceně. Co potom, že....!!!

   Smazat
  5. 9:35: Souhlas. To co jste napsal zapadá do takového mého konceptu: den ze dne to je horší a horší /špatné zprávy, vyhlídky vyřešení neutěšené situace žádné. Pokud jsme třeba v otázce bezdomovectví ještě hůře než za císaře Josefa, který rovněž zametl s církevním majetkem - po právu, na co velbeníčkům majetek - tak to je krok zpátky ne, a to krok do středověku/.

   Smazat
  6. 9:41: Víte Pane, slušelo by spíše tykání na to co jste napsal. Vy jste ten ryzí kapitalista, to jest sympatizant toho dnešního režimu. Ti sociálno navrhují řešit žebráckým způsobem a vidí se to všude - "dej" peníz, abych žil - třeba i v případě těch víček od lahví pro děti trpící rakovinou.

   Smazat
 17. 9:35 95% lidí co je na ulici si za to mohou sami. Feťáci, alkoholici, ti co pracovat nechtějí.Před lety 2 mladí tak kolem 30 let žebrali před nák. centrem. Když jsem jim nabidl pomocnou lehkou práci ve za 10 000 kč, tak se mě vysmáli. Stejné to je i s dlužníkama, když je vidím, hulej, aspoň dva čokly, krabičák vínaa pujčují si dál a dál !A ospravedlňovat někoho, že kvuli problému začal chlastat, no to je silné kafe. 99% LIDÍ MÁ PROBLEM a všichni chlastají ??? Díky pane Havle.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Havel na hradě často opilý-jinak také bezdomák.
   Americkej pucflek běhá v převleku po Hradě a všichni se musí chechtat jeho stupiditě: https://www.facebook.com/pavel.hasenkopf.5/posts/2583544791697496

   Smazat
  2. 9:49 zapomněl jse něco napsat k tomu drahému bydlení. Někteří bezdomovci i přestože mají práci, zůstavají bezdomovci, protože nemají na zaplacení bytu. Vždy si myslím, že v lidech, kteří píšete jak Vy je nějaké nepřátelství k tzv. "nepovedencům" /a to včetně těch psychicky nemocných - budte rád, že jste psychicky zdrav, psychicky zdrav to je často psychopat - tím jsem nechtěl říci, že jste psychopat, ale zřejmě psychopat je pro Vás přijatelnější. Co s těmi nepovedenci? Otravují, smrdí, stojí peníze - často mají úraz, pak jsou hospitalizovaní. Nejdříve je - můžeou si za to sami. Pak by mohlo být - tak na nich provedeme eutanazii. K oběšení je třeba hodně odvahy - myslím k sebevraždě. A važený Pane, nepovedenců bude příbývat. Přibývá totiž např. autismu - odpůrci očkování tvrdí, že je to po očkování.

   Smazat
 18. Stydím se za Miloše Zemana, neb se ve věci Venezuely zachoval jako prachsprostý idiot!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Terorismus a imigrace: Musíme se zastavit terorismus a reformovat přistěhovalectví, než se staneme jako Německo a Švédsko. https://www.usatoday.com/story/news/health/2019/08/10/hepatitis-vaccine-outbreak-spreads-shadows-opioid-epidemic/1967284001/ http://www.investmentwatchblog.com/los- andělé-tváře-bezprostředně-bubonické-morové epidemie - kvůli nekontrolovatelnému bezdomovectví

   Smazat
 19. 9:49 Za 10 000 Kč si dělej sám.A za takovou nabídku bych ti tak nakopal prdel ,zmetku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak jim ty dementní, rudý kokote nabídni klidně milion. A vlastní dům. Nebo drž hubu.

   Smazat
  2. 10:13 LADINE. Trochu slušnosti by neškodilo, pracante. To o čem jsem psal je staré tak 5 let, a ta práce byla velice lehká, dala se stihnout za méně jak 8 hod. A než žebrat, být dno společnosti, špinavej, smrdět, tak pokud bych si mohl vybrat já, tak určitě tu nabidku přijmu, jako nový start do života, nemyslíte, ale asi ne.

   Smazat
 20. Vám 10:20 - tak jak projevujete svůj intelekt a morálku bych vám práci v žádném případě nedal. Nejen že jste intelektem hluboko pod průměrem, ale podle reakce na jednoduchý podnět se ukazujete i nebezpečný. O to hůř, že v osobním styku, zvlášť s výše postavenými, to nejspíš budete, se snaživou úslužností, spolehlivě skrývat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:23 Pěknej odpad tady vypěstoval současnej režim

   Smazat
  2. 11:31 Ale kdeže, to teprve nyní přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus, blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Závistiví a připosraní Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné lejno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu či Berjozky. Ony dva miliony estébáků a bolševiků se po jejich Sametu nikam nevypařily. Výpomocný slovenský estébák plní bojový putinovský úkol: posílit proruské skomírající senilní agenty Klauzemany v plíživé destrukci EU a v budování oligarchického komunizmu-babišismu?

   Smazat
 21. No jo západ jen demokracii předstírá proto uznali tu americkou loutku včetně ČR.

  OdpovědětSmazat
 22. Další otázka pro naše demokratisty. Proč, když Zeman uznal Qvída, nebyl za tento čin jimi pochválen a třeba nenavržen na Nobelovu cenu míru??? Proč ten klid nad tímto jeho rozhodnutím?

  OdpovědětSmazat
 23. 12:49 otázkou, z hlediska diplomatického protokolu je, zda pozvání, které Zeman Guaidóa/ovi vyslovil, bylo oficiálním pozváním z postavení prezidenta ČR a to vůči dotyčnému tak, že byl stavěn do role prezidenta Venezuely. Tedy, bylo to pozvání vysloveno odpovídající formou jako oficiální a diplomatickou cestou potvrzeno? Nemusí to být tak jednoznačné, jak to někteří vidíte.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.