Reklama

středa 21. srpna 2019

Politický aktivismus Outů

Ivan David
21. 8. 2019
Politický aktivismus politiků je normální. Může jim být ku prospěchu, nebo je poškodit. Celý jejich úspěch závistí na odhadu, co jim prospěje. Pokud jejich snaha má prospět jen veřejnosti, může je samotné jako politiky zničit, a pak už neprospějí nikomu. Pokud začínají být politicky aktivistické firmy, zavání mi to politickým tlakem a nástupem totality. Soustředěný tlak má působit na instinkt ke konformitě: myslí si to všichni, měl bych si to myslet také. Nejde o občanskou aktivitu byť jakkoli podivnou, jako bylo oněch pověstných 99 pragováků. Jde o víc.



Dnes rozesílala firma O2 na mobilní telefony následující zprávu: "Přesně před 51 lety se obyvatelké Československa probudili do prvního dne okupace, která nakonec trvala 21 let. Ať už jste to ráno zažili, nebo Vám o něm vyprávěli, vzpomeňte si s námi."

"A proč ne", řekne si průměrný čtenář displeje: "Dyť je to pravda." Smysl sdělení je ovšem jiný: Rusko je nebezpečné, je potřeba se semknout proti Rusku! Že před 51 lety šlo o Sovětský svaz a ne Rusko, a že byl tam i tady jiný režim, že šlo o "bratrskou pomoc" více zemí, to pro vyznění agitace není důležité, naopak. A hlavně je třeba zapomenout na německou okupaci. Ano, německou, ne jen "nacistickou" či "fašistickou". Dnes v ČR a v SR vlastní Němci a jiní západní cizozemci významnou část průmyslu, bank, obchodní sítě. Je to okupace? Jsou hodní, "dávají nám práci", zisk je jejich.

Heslo "S Evropskou unií na věčné časy a nikdy jinak!" se nepoužívá, stejně jako "Česká republika - pevná hráz Severoatlantického paktu." Propaganda je dnes mnohem promyšlenější. A dost účinná. Ale to nestačí, oni potřebují znemožnit šiření jiných názorů. Na tom se pracuje. To je totalita.

O2 bude chtít dodávat "obsah" pro čtenáře displejů a posluchače podprahové reklamy a politické indoktrinace. Bude se chtít podílet na zisku a má zájem o přízeň režimu při rozdělování trhu. A tak se snaží. I za jiných režimů se firmy snažily. A vyplatilo se jim to.

87 komentářů :

 1. Goebbelsovská propaganda ve službách lokajů nadnárodní korpokracie uskutečňované v Evropě pomocí orgánů EU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:47 Unkrofte, proč děláš ze sebe totálního blba. Napsat takovou plejádu nesmyslu, nemuže normální člověk. To pozbývá jakékoli soudnosti.

   Smazat
  2. 17:14 Možná, že kdybyste si sám po sobě přečetl blábol, který jste napsal, pochopil byste, že se s Unknownem můžete vzít za ručičky a odpochodovat středem. Dvě stylistické blbosti.

   Smazat
 2. V té zprávě není o Rusku, dokonce ani o SSSR ani písmeno.
  Tak co to tady, vy snaživý ruský propagandisto, blekotáte?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:39

   A o čem ta zpráva asi je? I umírněný konzument zpravodajství ví, že jsme se neokupovali sami. Případně se o nápovědu postarají ostatní agitátoři. Dnes už není propaganda tak primitivní a nepřehlédnutelná, jako dříve. Podprahová manipulace je jen jednou z metod.

   Smazat
  2. Proč O2 nezapomněl na 100.výročí založení ČsR?!
   Proč O2 nevzpomněl 80. výročí nacistické okupace?!
   Tak kdo tady blábolí????

   Smazat
  3. 14,39 - Tím co jsi napsal, jsi potvrdil svoji neznalost věci a neznalost vo co go ! Tak jako ty to dělají jen hlupáci !

   Smazat
  4. Až příliš nápadně se tomu to politicko-reklamní oddělení vyhnulo.(Pomyslela jsem si, když mi to do toho telefonu "přistálo").

   Smazat
  5. Nastudujte si něco o působení podprahové reklamy, ať tady nejste za tupce.

   Smazat
  6. 14:39 Ještě, že jsem v celku klidný člověk jinak bych tu musel sedět s hlavou v dlaních a říkat si ...je to vůl...je to vůl...je to vůl...Hej hou

   Smazat
  7. Ideální konzument propagandy, jako zde Anonym 14:39, nikdy nepochopí, že je "pod vlivem" a jak dobře taková "bílá propaganda" funguje; protože používá relativně věrohodné informace, jenom některé předkládá vhodným způsobem a jiné zamlčuje; a přitom slouží i jako zástěrka a předstupeň skryté propagandy.

   Smazat
  8. 15:19 Napovím, zavolejte STBákovi Filipovi proč nerozesílal sms.Kdo jinej ba je měl posílat. Výborný počin O2.

   Smazat
  9. 17:09
   O výročí Německý OKUPACE NEINFORMUJÍ,výročí VZNIKU ČESKÝ REPUBLIKY PŘEŠLI MLČENÍM,ovšem v tomhle se budou hrabat,jak jeptiška v poklopci,OUDI!

   Smazat
  10. Vojtěch Filip bude v souladu s politickým vývojem české společnosti kandidovat za Ligu proti bolševismu. Tajemníka bude dělat Dlouhý, pokladníka Tošovský.Tak nám to alespoň říkal náš instruktor na ustavující tajné schůzce v telefonní budce.

   Smazat
 3. JEDNA VĚTA TY KOKOTE: NSA a její nepovolená protinárodní činnost!!!!Tak zavři hubu a opakuj se do amianálu debilové!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Anonymita kapitálu někdy ustupuje potřebě označit své teritorium. K tomu se používají vlastněné firmy. Pes též označuje svůj patník. Nedivte se firmě O2, nedávno Chvilky označili na mapě Googlu, místa manifestací proti zvolené ministrini. Tentokrát si fingovaně obsadili cizí prostor firmy. (Efekt kukaččího hnízda.) Nejde tudíž co, ale i kde všude.

  OdpovědětSmazat
 5. Hřib a ted OUTÚ-kdo dalsi???Hlaste se

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koho myslíš těmi "rudými vlastizrádci"? Já z poslední doby znám jen katolické vlastizrádce (lidovecké vedení leze do řitě sudetoněmeckému landsmanšaftu), pak soudci, co "vracejí" majetek bývalým kolaborantům, zrádcům a nacistům (Walderode, Schwarzenberg, Havel, Baťa atd.). Ale ti nejsou rudí! Nebo snad jo?!

   Smazat
  2. Dubček v r. 1990 přenechává republiku Sorosovi:
   http://multimedia.ctk.cz/foto/index?documentID=1066081&select-continue=1

   Smazat
  3. 18:03 Tak dnes jseš nejlepší, zlatá oslovská tě nemine. Tak takovo kokotinu vymyslet, dalo hodně práce ??

   Smazat
  4. Fotografie ČTK nelže.

   Smazat
  5. 18:30, co to mumláš, si líný ČTK z té doby před 30-lety překopírovat a rokliknout? 18:03, děkuji, vždyť ten Soros už má v západní Evropě, tolik finančních průserů (Francie, Anglie atd.), nekalé finanční machinace, jeho úprk před okradenými! Většinou průměrnými střadateli. A on se nakýbluje na východ Evropy, Orbán mu dal za uši a Bavič by ho uvítal ANO - BUDE HŮŘ!

   Smazat
 7. Tak znovu ty chudinko tupá....proč nám v roce 1968 NEPŘIŠLI AMIOKUPANTI NA POMOC???!!!!Předveď ste TYDÝTE!!!

  OdpovědětSmazat
 8. O2 je potreba zavolat a radne jim vynydat.Klienti O2 dejte jim to sezrat.

  OdpovědětSmazat
 9. 15:32 + 15:36
  Ti měli vážnější starost. Na Wilsonce byl přistaven zvláštní vlak a osazenstva z vyslanectví, jej použili k opuštění ČSSR. Nádražáci to bonzli, zjevně o invazi měli cizinci informace. Jak moc půjde do tuhého si asi nikdo nebyl jist. Tak se tu navzájem neurážejte, když víte prd.

  OdpovědětSmazat
 10. Možná by O2 mohl zlevnit své předražené služby kdybychom v nich nemuseli přispívat na odměnu tvůrci tohoto propagandistického žvástu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15.57 Vám připadá upozornění na Ruskou okupaci v 68 jako "propagandistický žvást "? Ještě napište, že je měl každý přivítat. Taky nějakej proruskej fekál co.

   Smazat
  2. 17.02 Nějaká "ruská" okupace je FAKE, NEBOLI ZÁMĚRNÁ LEŽ! Protože vojáci byli UKRAJINCI A ZAKAVKAZANÉ, POSLAL je k nám vrchní velitel ozbrojených sil SSSR UKRajinec L.I.Brežněv. Dále nás SPOLUOKUPOVALI POLÁCI A MAĎAŘI, NĚMCI (DDR) a BULHAŘI.

   První Rusové se k nám dostali až v rámci ROTACE VOJSK SSSR.

   To mrkáte na drát, šlemile 17.02! Lžete příliš brzy! My, PAMĚTNÍCI toho neštěstí, ještě žijeme a Němec Alzheimer není naším spolubydlícím! Co vám v těch vašich Think tancích nalévají do makůvek za sajrajt...

   Smazat
  3. 17:02 Omyl, nikoli proruský, ale prosovětský.

   Smazat
  4. 17:32 Ja ký je rozdíl mezi SSSR a RUSKEM ??? Žádný, nebo Rusko je dnes ještě horší jak dříve. ZASE TO MUŽEŠ DVOŘÁKU SMÁZNOUT, TO CO SE NAPÍŠE NEGATIVNÍHO NA RUSKO TAK SE MAŽE. TY SEŠ V TOM RUSKÉM ZADKU ZALEZLEJ AŽ PO KOTNÍKY FUJ.

   Smazat
  5. Tento způsob propagandy a manipulace, založený na opakování a připomínání vhodných manter, posunování kontextu, vytěsňování nežádoucích připomínek a dvojím metru, je velmi nenápadný a efektivní, protože např. mj. umožňuje prorežimním ubožáčkům, jako je Anonym 17:02, už jen pouhým opakováním příslušné mantry stavět se do pozice pravdy a lásky. Přestože v daném kontextu je to nenávist a lež.

   Smazat
  6. A samozřejmě taky, jenom podle nátury příslušného prorežimního individua, když se tento nechce nepohodlně přetvařovat v pozici pravdy a lásky, není ani problém se přímo vyjevit lží a nenávistí, jako v případě Anonym 19:47.

   Smazat
  7. 19:50 Ládíku a jakéže do nekonečna opakované mantry tady čtu já od vás. Neustále dokola jak bylo za sociku dobře, jaký je " vrah " USA, jaké že jsou špatné Miliony chv a podobné bláboly, tak potom i ty musíš vytrpět druhou stranu , pokud co ti píšu chápeš.Dotatek jaká, že nenávist a lež je v mém pří. v 17:02 to jako, že nesouhlasím s ruskou okupací je špatně?? Ládíku ty si je byl vítet tenkrát co.

   Smazat
  8. 17:02 Teď tady máme americkou okupaci. Vašich hlav.
   Blbci všech zemí, spojte se !

   Smazat
 11. V roce 1968 nás přece zase "osvobozovali" skopčáci....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak, tak Braniboři, Prušáci, ... Zle matičko, zle, Braniboři zde!

   Smazat
 12. Vy snad Davide, chcete říst že dnešní Rusko není světu nebezpečné??? CHCCÁÁÁ. Rusko s jedním vudcem autokradem Putinem začíná být samotnému Rusku nebezpečný. Tím co Rusko v posledních letech předvádí se pomalu, ale jistě dostává do role fašistického státu, Na Rusko si celý vyspělý a demokratický Západ musí dát velký pozor.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:58
   Zase tady ÍÁčkuješ a meleš ty chudinko tupá svoje naučený z HAVLOSRAČKY pořád dokola?!!Už i ten pornoJanda má větší slovní zásobu ty vohráblo nesprávný!

   Smazat
  2. Vy jste úplně podlehl protiruské propagandě. Rusko chrání a hájí své lidi a své zájmy. Postupuje, na rozdíl od USA, striktně podle mezinárodního práva. A zbrojí, protože ví, kdo má na něj zálusk.

   Můžete mi prosím popsat ten ruský "fašizmus" a srovnat ho se zeměmi NATO?! Buďte tak laskav, toužím po poznání a informacích, které jistě máte.

   Smazat
  3. 17:33 Máte " pravdu ". Podle mezinárodního práva a pouze své zájmy ( velice dobře ) proto zabírá cizí uzemí, třba Krym.. To nemyslíte vážně!!! co. Sám si najděte co je fašismus a po přečtení dospějete k názoru, že Rusko splňuje všechny podmínky.

   Smazat
  4. 18:10

   Můžete prosím doložit, že "Rusko zabírá cizí území, třeba Krym". Můžete se prosím rozepsat o tom údajném fašismu v Rusku?
   Mohl byste prosím sdělit, co si myslíte o agresích USA a jejich nohsledů vůči jiným zemím? Co říkáte na jejich okupační vojska v mnoha zemích světa?

   Smazat
  5. 7:55 Pouze " četníku " z USA mužeme poděkovat, že více jak polovinu světa dnes neokupoje Rusko se svojí rudou ideologii.Od 50 let až po krach Ruska se její vedení snažilo po celém světě infiltrovat do řízení mnoha státu a dosadit tam své lidi. Tehdejši Jugoslávie,Albánie, Kuba, Korea, Vietnam, Chile mohl bych pokračovat dále ve výčtu desítek státu. Dnes se pokouší rus navázat na svou tradici Sýrie, Venezuela stačí.A jak se projevuje dnešni ruský fašismus, tak to si dohledejte.

   Smazat
  6. 10,49
   Pro AMIDEBILA Z BEŘKOVIC NEBUDE NIKDY RÁNO MOUDŘEJŠÍ VEČERA!!!!!!!:-D

   Smazat
 13. Rusko má svých starostí dost. Nepotřebuje nikoho a nic!
  Je zajímavé jaká prorocká slova pronesl více než před 100 lety říšský vůdce Bismarck : " Rusko bude poraženo teprve tenkrát , až bude od něho odtržena Ukrajina .Pak je třeba tuto zemi rozeštvat postavit tam bratra proti bratrovi , otce proti synovi . Všechno ostatní je už jen otázkou času ." Asi už tenkrát věděl co říká a proč to říká . Západní jestřábi jeho odkaz plní svědomitě , protože moc dobře vědí že bez ruského přírodního bohatství nepřežijí . To svoje už dávno vyrabovali a není už kde krást .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bismarck nikdy nic nic takového nepronesl. Co krást už není leda ve tvojí duté hlavě, blbečku.

   Smazat
  2. 17:10, Asi je ještě kde krást, třeba v Grónsku, americký blonďák Trumpeťák (Ken), drze soptil na Dánsko, že jim ho neprodá! Ale k tomu už více 99 smíchováků s malým lulu v čele !

   Smazat
 14. Je to zajímavé, snad se nepletu, že O2 (Outú) je součástí impéria páně Kellnera, jehož nejvýznamnější aktivity jsou, údajně, na území Ruské federace a postupně i v Lidové Číně. Svého času tiskem proskočilo, že O2 uzavřelo s čínskou Huawei smlouvu o realizaci G5, ale zanedlouho se ozval šéf BIS Hovorka, že tedy to Huawei může ohrozit kybernetickou bezpečnost, krom celého světa, tak i ČR. A ejhle, tohle O2 nám hromadně připomíná, jak nám ten sakramentský ruský stát vlastně ublížil. Zajímavé. Chyba ovšem, že při tom nebyla i ta Lidová Čína. Outú se zeptám, jakým že právem mi taková sdělení zasílají. S jedním mobilem už jsem od nich pro nemravné ceny odešel, s druhým, předplaceným v rezervě, je po této drzosti, zřejmě opustím taky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak ten Kellner je velkým kamarádem Zemena, na Hradě je pečený vařený, na Zemanových zahraničních cestách má vždy čestné místo.

   Ptát se a odcházet máte samozřejmě právo, jen abyste s takovou za chvíli nezůstal bez mobilu úplně :-D

   Smazat
  2. Já jsem to vyřešil tentýž den a řekl jsem jim pápá...

   Smazat
  3. 18:34 myslíte, že nejúspěšnější český podnikatel nemá mít ve státně ekonomických delegacích to nejčestnější místo? Zvlášť, když je navštěvován stát nebo místo, kde podniká nad jiné úspěšně? A ty jeho návštěvy u prezidenta. Kdopak vám to hlídá na Hradě a kdopak v Lánech? To vy osobně?

   Smazat
  4. 1:08 Joo. Von je Von hamtáčka.

   Smazat
  5. 1:08
   Víte, to je složíté, kdo u nás projde jako čestný a zasloužily podnikatel, tak jinde ho hodnotí jinak. Např.podnikání v Číně bude asi muset brzy zabalit. Nevím jak dopadne pan Tvrdik, tomu alespoň Slavie dělá čest. Pamatuji povzdech významného ekonoma začátkem 90.tých let : přál bych si více Kožených. A nezapomeňme i na Krejčíře.

   Smazat
 15. Taky mi spadla čelist, tohle teda fakt nebylo inteligentní, možná to poslal nějaký jejich konkurent, protože aby někdo začínal s politickým školením rovnou tímhle, to je fakt na hlavu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co vám na tom sdělení konkrétně tak moc vadí?

   Smazat
 16. 18:37
  To říká masařka,která přiletěla z hromady havlohoven!!!!!☺
  A výměna desky by neškodilo čuramede!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pozor, skřekáš vo svým tatínkoj! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali tyjejí povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdan,u kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali Putlerovy jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ kolem jeho lejnolíhně jako Putlerprd!!!!!☺

   Smazat
  2. 19:48 jo,jo,jsi holt inteligent

   Smazat
 17. Jak vidno, rudí vlastizrádci, kteří by i dnes znovu s chutí vítali ruské tanky jako své osvoboditele, se tu na ten článek vykaděný soudruhem Davidem, slétají jako mouchy na hovno.
  Před těmito sviněmi se musí stále varovat, vůbec se nezměnili

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:36 Soustruhu máš recht. Vidíš a já jsem skutečně vítal "ruské" tanky v r. 1945 V Ostravě, tam u Sýkorova mostu. Ale nebyly to "ruské" tanky, stejně jako ne v r.
   68 ale sovětské.
   To prozrazuje že jsi jen uhříkatý blbeček, se soplem
   pod rypákem, co v prdeli byl a tím jen hovno viděl.

   Smazat
 18. 19:36
  Jak vidno....JEDNOU havlokokot NAVŽDY havlokokot!!!!!

  OdpovědětSmazat
 19. Takto se musí zacházet s dary EU (daňových plátců EU!) do Avriky, žádné slitování s jejich klumpy, zrcadla ať si strčí do ... avrikánsky KAK!

  https://uloz.to/file/rI1zI9sT2VmT/afrika-a-solarni-most-panelu-pro-ne-za-penize-platcu-dani-eu-misto-na-strese-mezy-doktori-archytekti-a-yngenyri-v-pousty-svou-praci-vzdelancy-dokonaly-po-svem-mkv-mp4

  Ps. Pokud opomenu namísto skutečné práce, neustálé vyřizování účtů komunistů kontra exkomunistů kontra exexkomunistů a jejich komunistických potomků u KORYT v Praze, Brně atd.. My ze severu se vám jenom smějem a smějem, to máte za ty pražské cikorky, perte se a objímejte se, perte se a objímejte se fraška jako flaška! Tragikomedie je ČT, Železnýho táta byl evidován jako spolupracovník StB, většina ostatních to samé ... :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A že ji už v rádiích nepustí (самиздат), Odkaz na píseň Karla Kryla “Demokracie ... 1991“.


   https://uloz.to/file/CJaqTEPNbMTL/analyza-17-11-1989-vice-google-cz-miroslav-dolejsi-politicky-vezen-po-r-1989-vladnoucim-teatrem-opet-zatracen-prestoze-si-odsedel-19-let-o-sametu-napsal-r-1991-a-skoncil-30let-media-mlci-osvetlil-osobu-havel-most-mkv-mp4


   „Demokracie rozkvétá byť s kosmetickou vadou
   Ti, kteří kradli po léta dnes dvojnásobně kradou
   Ti, kdo nás léta týrali nás vyhazují z práce
   A z těch kdo pravdu zpívali dnes nadělali zrádce…"

   Karel Kryl, nePOHODLNÝ prorok!

   Smazat
 20. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 21. Taky jsem tu blbou zprávu dostal a můžou si ji strčit za klobouk. Jejich režim je stokrát horší.

  OdpovědětSmazat
 22. Taky jsem tu zprávu dostala a uráží mě to. Studovala jsem v té době v Praze a udělat z tehdejší atmosféry reklamní žvást, je nechutné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za zprávu O2. Výborný počin, hlavně pro mladé, aby pochopili na koho si mají dávat pozor. Amík to nebude, ale dnes ruská, putinovská, říše zla, na tu si dávat pozor.

   Smazat
  2. 10,37
   Ty,Moučková,Šiklová a Milion chcanek…..havložumpa v akci!

   Smazat
  3. 10:41 Už ti to píšu po několikáté, tebe nejde použít ani jako smradlavej hnuj na pole a nedá si pokoj a nedá. Napiš Davidovi mistnimu majiteli tohoto plátku, snad ti napíše nějakej lék, po kterém už nic nenačmáráš.

   Smazat
 23. Kdo má O2 měl by požadovat informací kdo toto platí a co tím sleduje. Bude také rozesílat v den prodeje cukrovaru v Brodku u Přerova francouzům za 1Kč, abychom vzpomněli? Byla to v té době a ve všech souvislostech skutečně bratrská pomoc bez uvozovek. Na rozdíl od okupace US Arny maskovaná za NATO dnes.

  OdpovědětSmazat
 24. 7:58 Jen totální prokremelské prase jako ty, muže schvalovat ruskou okupaci hnuse. Jinak nevidím, že by nás tady dnes Amík okupoval, uděl si v tom pořádek blbe. A co si dělá soukromá firma je pouze její věc ty jako žebrák to neplatíš. Požádej soudruha STBáka Filipa, snad ti nějakou k 28 unoru pošle.

  OdpovědětSmazat
 25. 10,32
  Jdi oslavovat 19 letý výročí okupace Afghánistánu a 16 letý výročí okupace Iráku ty amihovado nesvéprávný!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:39
   Ten datum máš špatně, je to právě 40 roku, kdy Rusko napadlo Afghanistán, troubo a dej si bacha na ty tvý přihlouplý komenty, nějak často tě mažou chciááá

   Smazat
  2. 11:12 Ty vole, že ty si ho při tom honíš ! Chciááá a kap.

   Smazat
  3. 18:17
   Pust si lžiprojev UDAVAČE HAVLA,tláskej si kačera a drž hubu,nikdo tě tady nežere havlokokotino!!!!☺

   Smazat
 26. 11,22
  Jenže Rus odešel a amiokupant po 19 letech dokázal JEDINÝ,PŘEDAT KAPITULACI DO RUKOU TALIBÁNU havlodemente!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 27. 11:37 Rus dostal totálně napráskáno s 22 tisíci mrtvych soudruhu , Amík tam dělá pořádek po rusácich. Ty vemeno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milé Vemeno 15:05 - nedělá náhodou ten tvůj AMÍK v Afghánistánu "pořádek" nějak podezřele dlouho?
   Není náhodou "pořádek" podle Amíka Hirošima a Nagasaki?
   Neo Vietnam? Nebo Pinochet?
   Není "pořádek" podle tvého Amíka náhodou Kosovo?

   Vemeno, rozepiš se na téma. Dlouho jsem se nesmál za břicho se popadaje.
   Tak se čiň, Vemínko.

   Smazat
  2. 15:05
   Takže ta banda amiokupantů DOSTÁVÁ 19 let na PRDEL,bejvalej kámoš Křoví ml.JIM ZDRHNUL POD NOSEM A VRCHOLEM VŠEHO JE KAPITULACE DO RUKOU TALIBANUU......TO JE POŘÁDEK PODLE AMIOKUPANTŮ!!!!!!☺☺☺☺
   A když máš místo IQ ÍÁ raději mlč,blb seš i bez toho dost VELKEJ!!!!

   Smazat
  3. 15.24 TY VEMENO,at 1Japončik dostal to co si zasloužil, podobně jako Miloševič,Vietnam chtéla rudá soldateska okupovat , zasáhl Amik,Chile blbe, dosadil Rus Aliendem, tak tam to dopadlo super, komouŠ dostal po tlamě,A celé Kosovo soudruhu rozpoutal Srb, Ruský komouš Miloševič. Díky v NÁLETUM Z USA. bylo vše dříve ukončeno.

   Smazat
  4. 15:40 Ty vemeno, Rusák tam vše rozpoutal, v roce 79 s 22 000 mrtvých ruských molodcu, pouze rus muže dnes za taliban, ale tobě ty totální vygume, je zbytečné něco psát.

   Smazat
  5. 15:44, Vy nevemeno, vy jste se povýšil na Boha a rozhodujete, které národy mají koho poslouchat. Možná, až si to znova po sobě přečtete, uznáte, že je to pitomost. Souhlasím, jen s jednou částí, že se velmoci rády do všeho pletou. Ale jen pro vaši informaci, jeden nemocný generál z Čile, byl persona non grata i pro GB.

   Smazat
 28. 15:49
  Ta toho zlého Rusa chodily ženy oblíkané normálně a měli svá práva,žádnej lajntuch přes pusu a islám nejhoršího ražení v zádech!!!!To amiokupanti podporujou ty urezávače hlav všude po světě,ale teď,po 19letech ZBYTEČNÝ OKUPACE JSOU V HAJZLU A TU KAPITULACI JIM NIKDO NEODPÁŘE!!!!!S ostudou a tisíci mrtvých civilistů potáhnou s vocasem mezi nohama domů!!!!!A ty si jdi pustit Ramba ty kreténe vypatlanej!!!!!

  OdpovědětSmazat
 29. 15:44
  Je možný,že může EXISTOVAT TAKOVEJ PROLHANEJ A TUPEJ MEGAKOKOT JAKO TY???!!!!Je bohužel,prostě ani matka příroda není neomylná!!!!!A teď nám vysvětli kauzu Írán Contras,pobav nás ÍÁčku!☺

  OdpovědětSmazat
 30. It is really nice post. It seems also very informative for all readers. Thank you for the share it.
  Idesignpassion

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.