Reklama

sobota 17. srpna 2019

Praha se podle piráta Hřiba osvobodila sama

Lubomír Man
17. 8. 2019
Právě se od ing. Jana Žižky dovídám o další sprostotě pirátů, tentokrát pirátského primátora (sic) Prahy Hřiba, a jak vidno muže, jako jsou ostatně piráti všichni, nadmíru vzdělaného a ve věcech historie a vojenství mimořádně informovaného. Takže veškerými vědomostmi o daném problému vyzbrojen, odmítl tento pirát umístit na pražské radnici znovu pamětní desku vzdávající hold našim osvoboditelům, protože Praha prý se osvobodila sama.Má tedy primátor Hřib za to, že povstání Pražanů 5. května 1945 by bylo i na jediný krátký okamžik myslitelné, kdyby sovětská armáda onoho dne neměla za sebou předlouhou cestu od Leningradu, Stalingradu a Kavkazu do centra Evropy, kterou zaplatilo životy 12 milionů jejích vojáků? Že by na pražské povstání kdokoli zdravý pomyslel, kdyby onoho 5. května nebyl Hitler už pět dní mrtvý, kdyby Berlín nespočíval už tři dny v sovětském držení a kdyby Rudá armáda na sever od Prahy nestála v podhůří Krušných hor a na východ od Prahy nepostupovala od osvobozeného už Brna Českomoravskou vysočinou směrem k hlavnímu městu. Nu a jestliže bez toho všeho bylo povstání Pražanů nemyslitelné, jak může mozkem obdařený člověk a navíc též úředně nejvyšší Pražan prohlásit, že Praha se osvobodila sama? A když už je tak prakticky zaměřený, že o těchto historických věcech nic neví, kde pobral tu drzost, že se k nim vyslovuje? A to za celou Prahu a snad i za celou republiku, která dnes jen zírá, k jakým koncům a k jakým duchovním velikánům jsme to od sametu dodneška až dotáhli.

Možná by nás pan primátor dokázal poučit, jak si správně ubalit džointa, ale historie a povšechný rozhled po světě a dějinách mu rozhodně nejdou. Takže by k nim měl pokorně mlčet. Protože jedině když budou všichni mlčet, mají tihle běsi už nejen moří, ale i pevnin a států, šanci zůstat učenci.

263 komentářů :

 1. Dnešní MUDr. Hřib bohužel během svých studií na lékařské fakultě rozhodně nestudoval tzv. politickou ekonomii. Na jeho povětšinou neuvážlivých proslovech je to slyšet každou chvíli...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Hřib je blbec s titulem ! To je konstatování !

   Smazat
  3. Ten Satan (hřib) byl prosazen do politiky a ke korytům proto, aby otrávil všechny Otčině a Praze prospěšné kontakty a škodil všude, kde dokáže, ve prospěch sobců, cizí moci... Čím více škod, tím větší odměna.

   Jsem ovšem zvědavý, jak příští rok OSLAVU NÁLETŮ NA PRAHU. Kdy američtí vyslanci nacvičovali humanitární bombardování a proti nim odstartovalo několik Messerschmidtů Luftwaffe v marné snaze jim to "rozmluvit"... Jak nenaštvat vládce světa a americké hrdiny, a přitom neurazit "milé krajany"?

   Za mé vlády by ten také člověk dostal kruh do nosu a byl by pohnán na pouť do Warszawy - do muzea varšavského povstání aby se poučil, jak Poláci osvobodili sami své hlavní město bez sovětské pomoci, jenom se štědrou pomocí západních spojenců ...

   Alláhu milosrdný slitovný, budiž tvé jméno nastatisíckrát pochváleno, moudře řídíš tento svět. Vidím, že i bezdušová pneumatika má něco jako černou duši...

   Smazat
  4. kopiruji vzor hřib je satan a pražaci si ani nic jineho nezaslouži nevadi že doprava je vhajslu sidliště jak za totalitni totality vyschle stromy v betonovych korytech a jakoby zazrakem jedina koryta ktera nikdo nechce a nakonec vystavni vyloha venclplac plne fetek smažek a povaleču s prestitukami a prestituti a všude nekonečna špina a exrementy jak psi tak lidske zato cedulky to je velke tema jako venci lahvačovilavičky qvuli kteremu se jezdi na konzultace až do vzadelnych exotickych krajin s rodinou a přibuzenstvem dočasnych okupantu pražske radnice akdyby se nestiděli tak i činu by okoukli samosebou že za statni svojich maji stale malo za beztak bezcenou exibici ktere někteři novodoby viskumnici řikaji že je to o ovladnuti prahy v rauši

   Smazat
  5. Ten člověk je spíš než Hřib Hadovka smrdutá,nejenže jeho názory smrdí po výkalech, on tak i vypadá, zkrátka Phallus.

   Smazat
 2. Proč mne to vůbec nepřekvapuje?

  OdpovědětSmazat
 3. Hřiba si nemalé procento Pražanů zasloužilo, lituji toho zbytku...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Ti co volí tyto desperáty si ho zasloužili.
   O 9.5.1945 je jeho drzost projevu, vč. neinstalace desky maršalu Koněvovi nesmírná, tedy slušně řečeno.

   Smazat
  2. soudruh hřib je pouze produkt našeho popřevratového "vyspělého" školství

   Smazat
  3. 9.37 Opravdu myslíte, že si soudruzi zaslouží takovou urážku?

   Pořád za ně někdo vydává ten nejhorší národní odpad a vetřelce.

   Smazat
 4. Pan Hřib mi připomíná takový zvláštní hřib. Nejsem si jistý, jestli je jedovatý, nebo "jenom" hnusný a nejedlý. Ještě mě napadá, že by mohl být taky atomový hřib? Pokud ano, tak to Prahu čekají těžké časy. :) Každopádně, jaký to je hřib si odpovězte sami. :)

  Rudý škorpión

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tomu hřibu se lidově říká satan - což je dost přesné v tomto případě

   Smazat
 5. Škoda, že se p. Hřiba nemohu zeptat, proč se Praha neosvobodila již v květnu 1942. Pražané měli 3leté zkušenosti s okupací. Mohli tím zachránit stovky, ne-li tisíce svých spoluobčanů a Američanům mnoho bomb a leteckého benzinu které potřebovali při několikerém bombardování Prahy.
  Mik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mik 1*****

   Smazat
  2. Nebojovala, protože to Praha nepotřebovala. Praha bojovala PROTI BOLŠEVIKŮM! Vpád téhle necivilizované smečky už na konci války byl smrtící. Tehdy Praha prohrála. Pamatuju to jako kluk, všichni zalezlí plakali. Pak značná část našich sousedu utekla protože se bála o život. Jenže nastoupili komunisti a ten masakr co tady Rudoši uspořádali jsme museli oslavovat.

   Smazat
  3. Když se podle Hřiba Praha osvobodila sama, kde se vzaly ty hroby sovětských vojáků na Olšanech, padlých asi zbytečně, když nebylo co osvobozovat.

   Smazat
  4. Tak jak to bylo s tím tvým osvobozením Pepku15:33, když si to tak jako děco skvěle pamatuješ? Zdá se žes z toho dětství pořád ještě nevyrostl a nedospěl. Raz-dva jste si ouplně poradili s "civilizovanejma němcama" a s nějakýma divochama si neumíte dát rady s celým tím vaším vyspělým západem? Chlapy dělaj činy a ne vykecávání po hospodách, ty vyspělá civilizovaná dětská onuco:-).

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, začínám lámat nad Vámi hůl. Máte pravdu, "všechny strany lžou", i Vy! Ano, Vlasovci náhodně byli poblíž Prahy a měli lví podíl na tom, že Němci neutopili povstání v krvi a snažili se bojům v prohrané válce vyhnout a uchýlit se do západního zajetí! Tak hloupý snad nejste to zpochybnit. Nicméně hlavní tíži války nesli Rusové lidskými oběťmi a upírat jim hlavní podíl je jen revanš! Nezávisle na tom, co si myslím o komunizmu!

   Smazat
  2. PS. vím, že to píšete podobně ale snažte se trochu objektivněji, prosím.

   Smazat
  3. Vlasovci se potřebovali dostat co nejrychleji, před Rudou armádou ze severu, přes Prahu do Plzně do milostivé náruče američanů, jejich osvoboditelů!

   Ps. Hergot Floriďane „I ty, Brute?“.

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 8. Vážený pane autore!

  Dnes jsem se dozvěděl v ČT24 od sudetské němky, jací ti rabující a znásilňující RUSÁCÍ byli "kurvy" při "osvobozování" Čech. Tý bábě, co přitom trpěla Vlasta Teichmanová, aniž by tu byla, jelikož byla nasazená v Německu na výrobu zbraní proti Rudé armádě, bylo 89-let, vypadala na 69-let, svůj chrup, žádná zubní "plastika", TRPĚLA a za Protektorátu jí bylo fajn. Pořád opakovala RUSÁCÍ, RUSÁCÍ, RUSÁCÍ chudácí němky trpěly!

  Živý přenos z ČT24:

  https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11059888231-jaro-45/215411033110015

  Ps. Arnošt Lustig se musí v hrobě obracet, měl jsem jej v oblibě, ještě že se tý dnešní poroby nedožil, z koncentráku jej osvobodila Rudá armáda, na Němce zanevřel zplynovali mu rodinu v Auschwitzu (dnes již nepíší Německý nacistický koncentrák), ale táborový komplex Auschwitz?! (DOVOLENÁ!?).

  OdpovědětSmazat
 9. Honolulu od začátku až po 0:53 se zas vykecáváte a ne a ne vysvětlit, jak můžete trvat na tom, že důkazem kolaborace Čechů s Velkoněmeckou říší je existence divize SS, která vznikla rekrutací občanů Německé říše německé národnosti z historického území Království českého. Dál, že bylo Stalinem vyvražděno až 60 milionů obyvatel SSSR, když to vývoj počtu obyvatel SSSR v daném období zcela jednoznačně vylučuje? Buď se omluvte, nebo tady nezodpovědně nezaclánějte!

  OdpovědětSmazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 11. Diskuse opět zahlcena a zcela zničena tím psychopatem z Floridy. Hnus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. HUBU drž zmetku tupej!!!!!!!
   Zasereš pokaždé všechny diskuze,NIČEMU NEROZUMÍŠ,JEN BLEJEŠ PÁTÝ PŘES DEVÁTÝ HOVADO TUPÝ!!!!!

   Smazat
 12. No, není to zrovna potěšující, holým faktem ovšem je, že pražské povstání Prahu od okupantů osvobodilo okamžikem, kdy kapitulací umožnilo německým jednotkám průchod Prahou na západ. Jinak by bylo utápěno v krvi.
  I tak si to Josef Smrkovský, představitel komunistů v České národní radě, orgánu na čele povstání, od soudruhů odskákal. Píšu jen to, co mám v paměti, přesné údaje si každý může dohledat. Tuším i primátor Hřib a blbě se nevymlouvat, když ona deska co vadí, není nic víc, ani nic míň, než dobový obraz historie. Malicherným tajtrlíkům takové věci ovšem vadí. No co, ještě tu máme repliku Mariánského sloupu ...

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak, Honolulu 2:15, vy jste ten pravý, který může radit jak pozorně číst ze všech stran.
   V 1:28 znovu tvrdíte, že divize SS rekrutovaná v historickém prostoru Českého království, výhradně z osob německé národnosti s Říšskoněmeckým občanstvím, je důkazem kolaborace českého národa s Němci. Snad také proto, že někteří z příslušníků té divize ovládali Češtinu. Bodejť ne, mohli být ze Sudet, odkudkoli z Čech či Moravy, Brna nebo Prahy! Jenže, byli to Němci!
   Pokračujete v tvrzení, že Stalin povraždil 40 až 60 milionů obyvatel SSSR, když takovou možnost zcela vyvrací skutečnost, že k roku 1921 měl SSSR 130,111 milionů a k roku 1940 167,321 milionů obyvatel. Jakpak to ten Stalin zařídil? A nebýt tohoto stavu, jak by SSSR mohl mít snad 20 milionů na lidských ztrátách za Druhé světové války? Ano, je uváděno 1,5 milionů osob, které se nevrátily z gulagů, nebo byly popraveny. Není to málo, ale růst populace by to mohl překrýt.
   Můžete tvrdit, že knižní fond USA všechno to dokonale dokumentuje. Pokud tak, jak vy tvrdíte, pak každý takový titul lže a překrucuje natolik hloupě, že se ze lži sám usvědčuje. Spíš si ovšem myslím, že jste spolknul ze čteného nebo slyšeného co se vám líbilo, aniž jste si uvědomil, že jde o nesmysl (v šedesátých letech bylo možné za 50 centů zprostředkovaně, cíleně nahlížet do fondu statistik USA).
   Tím s vámi končím. Dokázal jste, že bez nedomyšleného plácání ve prospěch jakési své víry se neobejdete. Budiž tedy, váš problém, dál se zesměšňujte! Je mi vás líto.

   Smazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 15. Ono, když se napíše Praha, tak těch hrdinů, teda Čechů, co tam nechali život v květnu 45. je více jak vojáků RA. Pan Hřib asi myslel jenom tu Prahu a ne Československo a půl Evropy. Ha ha.

  OdpovědětSmazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 17. Poté, co jeden z pirátů /myslím, že to byl ten, co vypadá jako Sandokan/ "ocitoval" TGM, žeprý "ne všechno se dá najít na internetu", mne u této rychlokvašené, ze zahraničí autorskými právy chráněné jakostrany v obecné stupiditě už nic nepřekvapuje. Jen je mi líto těch jelit, co je volí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6.29 Těch. kteří Piráty a "Demoliční blok volí, mi líto není - mají vše, co si zvolili. JÁ LITUJI VŠECHNY, KTERÝM TOHLE ZVOLILI... AŤ JIŽ DO MAGISTRÁTU, NEBO DO SENÁTU, DO SNĚMOVNY - a dalších žvaníren rozdělujících lup!

   Smazat
 18. Prahu zadni Rusove neosvobodili.
  Prahu osvobodil 1.ukrajinsky front, ktery s Rusy nemel nic spolecneho.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:48 Lžete!

   Užiteční idioti, kteří nám čtou z Nových dějin Evropy, jsou o hodně vedle,“ reaguje publicista na nový historický výklad. Tvrdí se nám totiž, že Ukrajinci osvobodili Prahu proto, že do ní přijela vojska 1. Ukrajinského frontu. Všichni přitom předpokládají, že Ukrajinský front byl složen z Ukrajinců, jenže to je naprostý nesmysl.
   Fronty, sdružující několik armád, nebyly v Sovětském svaze formovány na teritoriálním principu, ale objevovali se v nich vojáci všech národností. Nejvíc samozřejmě Rusové, prostě proto, že byli nejpočetnějším sovětským národem. Pojmenovávány byly nejčastěji podle místa nasazení. Ukrajinský front tedy proto, že byl nasazen na Ukrajině, ze které se pak probil do Polska, kde osvobodil Osvětim, a v závěru tažení pak přijel do Prahy:

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Osvetim-osvobodili-Ukrajinci-padlo-A-Tomas-Haas-zalistoval-v-knihach-355392

   Smazat
  2. 6:48

   A takoví blbci, jako vy a Hřib, mají také volební právo. Bůh s námi a zlé pryč!

   Smazat
  3. Jestli jsi pražák, máš kliku, že Prahu neosvobozoval 1. tatarský front...

   Smazat
  4. 6.48 UKRAJINCI nás od naší svobody osvobodili až v srpnu 1968, protože kromě záložního zakavkazskho tvořila naprostou většinu vojáků evropského typu UKRAJINSKÁ NÁRODNOST z ukrajinského okruhu ; RUSI K NÁM BYLI UKRAJINCEM LEONIDEM ILJIČEM BREŽNĚVEM nakomandováni až v rámci rotace vojsk Sovětského svazu.

   6.48 MŮŽETE SI VZÍT UKRAJINSKOU VLAJKU, PORTRÉT BREŽNĚVA, a jít na Václavák či rovnou na Letnou a potom k Ukrajinské ambasádě NÁSLEDUJÍCÍ STŘEDU, 21. SRPNA 2019, DEMONSTROVAT SVÉ DÍKŮVZDÁNÍ.

   Piráty a Kalouska si vezměte s sebou, zpestří jistě vaši sebepresentaci svým oblíbeným plédem od Dalajlámy.

   Smazat
  5. V srpnu 1968 nás,podle vaší logiky ,okupovali Ukrajinci.Vojska které nás obsadila měla také ve jméně ukrajinský Ostatně nebyla to okupace ,ale bratrská pomoc od sovětských komunistů československým komunistům.Národ se do toho jenom připletl

   Smazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:10
   Na prokázané lži může trvat jen hlupák, nebo gauner, a tak potřebuje opáčko.

   Fronty, sdružující několik armád, nebyly v Sovětském svaze formovány na teritoriálním principu, ale objevovali se v nich vojáci všech národností. Nejvíc samozřejmě Rusové, prostě proto, že byli nejpočetnějším sovětským národem. Pojmenovávány byly nejčastěji podle místa nasazení. Ukrajinský front tedy proto, že byl nasazen na Ukrajině, ze které se pak probil do Polska, kde osvobodil Osvětim, a v závěru tažení pak přijel do Prahy:

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Osvetim-osvobodili-Ukrajinci-padlo-A-Tomas-Haas-zalistoval-v-knihach-355392

   Smazat
  2. A s Ukrajinci asi tolik, jako ma s Němci společného frankfurtský párek, který jsem koupil včera na vaclavaku, ty demente.

   Smazat
  3. Volny, ten Nigerijec, co jsi ho vcera kouril na Vaclavaku prijel z Frankfurtu a rikal ti, ze ti privezl frankfurtsky parek?-)

   Smazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 21. 7:10
  Ty vole,takovej kreténem jako ty by měl bejt zbavené správnosti!!!!!!
  Ukrajinský front BYL ZALOŽEN NA UKRAJINĚ,NEVYL SLOŽENEJ HEN Z UKRAJINCŮ ty HOVADO TUPÝ!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1. Ukrajinský front vznikl přejmenováním -voroněžského frontu.
   2. Ukrajinský front vznikl přejmenováním Stepního frontu.
   3. Ukrajinský front vznikl přejmenováním Jihozápadního frontu.
   4. Ukrajinský front vznikl přejmenováním Jižního frontu.

   Vše proto, že byly pro další operace veleny na Ukrajinu SSSR. Kdyby poté osvobozovaly například Paříž, byly přejmenovány například na Pařížské...

   Smazat
 22. Myslím, že tihle nejrůznější Hřibové si sami naběhli. Plzeň se taktéž (a skutečně) osvobodila sama. Američani (a ještě před nimi Belgičani) vjeli už do osvobozeného města. Takže navrhuji... Odstranit v Plzni památník ,,Díky Ameriko!"
  Nebo je to jinak? :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je dík za bombardování, ne za osvobození.

   Smazat
 23. https://www.idnes.cz/technet/vojenstvi/vyroba-tanku-tank-ruska-rusko-armata-uvz-uralvagonzavod-armata.A190816_105942_vojenstvi_vse

  OdpovědětSmazat
 24. Osvobodili ji " PIRÁTI " ?!!!

  OdpovědětSmazat
 25. Již tu bylo řečeno, Praha si Piráty zaslouží, kdo ale bude po nich napravovat zmatky? "Včera" stáli na střeše a fetovali "vzduch" a nyní s KDÚ-ČSL jsou nej borci.

  OdpovědětSmazat
 26. Hřib stejně jako ostatní piráti a jejch podporovatelé je zhulenej debil který se opravdu hodí jen do Prahy.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 27. Je vidět,že ty 6:48 jsi idiot!Podle tebe v Ukrajinském frontu byli pouze ukrajinci.A ve Stepním frontu byli asi stepníci.Mysli hlavou,holt komu není z hůry dáno,v apatyce nekoupí!!!!!

  OdpovědětSmazat
 28. Co si ta pražská elitní společnost zvolila to má. Budiž ji to přáno.Piráti jsou pravděpodobně teoreticky vzdělaní. Co jim ale velice chybí je zdravý selský rozum aby mohli řešit starosti obyvatel Prahy. Naopak oplývají touhou po volném přístupu k "marjánce". To je vyřazuje ze slušné společnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejsou vzděláni o nic víc, než současný školní systém, který zabíjí myšlení a VĚDĚNÍ. Bůh s námi a zlé pryč, pokud lidé jen na chvíli uvěřili, že nějací JAKO POČÍTAČOVÍ piráti, co dávají ostatním informace a soubory lidem na internetu zadarmo by mohli aspoň solidně chápat politiku. Ve skutečnosti jen jacísi připindosové a proeuropsíci uchopili jednu z šancí na oblbnutí lidí. Stejně jako kdysi u nás Zelení. Ostatně mi kontrola pravopisu hlásí, že slovo OBLBNUTÍ je nespisovné či snad již nepovolené a politicky nekorektní? No, není to sranda?

   Smazat
 29. fronty sa pomenovávali podľa toho na ktorom území sa bojovalo, čiže operácia dostala krycie meno a na mapách sa kreslili fronty ako postupovali

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (09:03):
   Ano, a tak se ten front stal Ukrajinským ze Stepního. Ale dalším důvodem bylo i to, že Sověti měli ve svých osvobozovacích bojích těžké ztráty, a tak museli opět a opět svá bojová uskupení doplňovat o nové jednotky rekrutů a přeskupovat.

   Smazat
 30. Přesně západní poskok který rád přepisoval dějiny. Transatlantický soudruh hřib satan.

  OdpovědětSmazat
 31. Pirát Hřib snad ani nepředstírá, že by odmítnutím podílu Rudé armády na osvobození Prahy reflektoval historii.
  On jen vyjadřuje dnešní zparchantělý postoj své partaje k Rusku tím, že si ve své osobní válce jakože vyrovnává účty se SSSR. Inu vypatlanec!, všichni jsou k nerozeznání stejní ...

  OdpovědětSmazat
 32. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:34 Ty si blbej jak štoudev.

   Smazat
  2. 9:34

   Jste se nám nějak zacykloval. Už několikrát vám tady trpěliví čtenáři dokázali, jak jste blbej a vy se ve své blbosti plácáte dál.

   Smazat
  3. Re (09:34):
   Ten 1. UkrF byl zformován dne 20.10.1943 z frontu Voroněžského.
   Jeho veliteli byli Rusové (postupně Vatutin, Žukov, Koněv). Samosebou, že v něm sloužilo i mnoho Ukrajinců aj. jiných národností býv. SSSR, protože mnozí z těch, kteří zahájili osvobozovací boje v hloubi SSSR (dnešním Rusku), již ani na Ukrajinu nedošli. Proto museli Sověti své frontové útvary přeskupovat, doplňovat, a zpravidla je i přejmenovali.
   Podobně se 2. UkrF stal "ukrajinským" přejmenováním předchozího Stepního.
   Takže fakt neměl? ...
   k přečtení třeba zde: https://www.valka.cz/1-ukrajinsky-front-1943-1945-t10038

   Smazat
  4. Pozor, podivný jedinec 9:34 právě potvrdil důležitou věc:

   Okupace v roce 68 taky nemá nic společného s Rusy!
   Okupace v roce 68 taky nemá nic společného s Rusy!
   Okupace v roce 68 taky nemá nic společného s Rusy!

   Protože sem přišli hlavně Ukrajinci, Bělorusové ap. Pokud tuto myšlenku razí někteří neziskoví troubové o druhé světové, tak musí platit i roku 68. Děkujeme, neziskovkáři. :-)

   Rudý škorpión

   Smazat
  5. 13:40 Magore, kdo rozhodl o okupaci Brežněv, kdodal rozkaz, Bržněv,to nejvyšší ruské zvíře, tohle nemužeš nikdy obhájit, to je stejné jako když napíšu, že druhou SV rozpoutalo RAKOUSKO, protože Hitler byl Rakušák, chápeš dyyylino.Nebo 20 milionu rusu nepozabíjel rus Stalin ale Gruzínec , tak snad už chápeš, asi ne.

   Smazat
  6. BREŽNĚV byl sice v Moskvě,ale byl to UKRAJINEC TY ČURÁČÍ PIDIMOZKU!!!!!!Když chceš bejt trampnej,jdi.na Blicí listy ty grabit zajebany!!!!!

   Smazat
 33. Cestovní kancelář eu:

  https://navratdoreality.cz/pohyb-lodi-s-migranty-8250.html

  OdpovědětSmazat
 34. 9:34
  JSI CHUJ,JAK FOTR TVŮJ!!!!!!!
  A ještě se tím ty psychologický vemeno z kachny hlubší????!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 35. Deportace Tatarů: Co se opravdu stalo na Krymu na jaře 1944
  https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2019/05/deportace-tataru-co-se-opravdu-stalo-na.html
  https://topcor.ru/4120-deportacija-tatar-chto-realno-proizoshlo-v-krymu-vesnoj-1944-goda.html

  OdpovědětSmazat
 36. A běloruský front BYL složen jen z Bělorusů?
  A co gardový nebo stepní,????
  No pochlub se ty jednobuněčnej havlo(Š)moulo?!☺

  OdpovědětSmazat
 37. Ach jo. Kam to naše školství vede. Za nějakou sobu jiné Muchomůrky budou vykřikovat, že nás v r. 1945 osvobodil Wehrmacht a Usáci od komunistické Rudé armády.
  P.S. V Praze již byla zrušena Ulice Rudé armády.

  OdpovědětSmazat
 38. Koukám, že jednotka hlouposti už není jeden Laudát, ale jeden Hřib.:-)

  OdpovědětSmazat
 39. 10;07
  Je to pane kolego Milionový Hřib☺

  OdpovědětSmazat
 40. Hlupáci dnes v mediích slaví všude. Teď třeba objevili,že hraboše zlikvidují migrující čápi, ale zřejmě neumějí počítat. V TV ukázali, že v napadených polích je cca 8 nor na 1m2, tj. na hektaru 80000. I kdyby nebyly hraboši ve všech (v některých je ovšem celá rodinka!), tak by jich mohlo být cca 50000 na 1 ha a tudíž 5milionů na 100 ha, těch napadených hektarů je ovšem řádově více. Na redukci hrabošů by tak evidentně nestačili ani čápi z celé Evropy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sorry za překlep - "..nebyli hraboši... "

   Smazat
  2. achtung neplest hraboše s hrabišem stejně jako hřiba se satanem

   Smazat
 41. Níže uvádím část citace prezidenta Beneše. Je to neuvěřitelné, jak se u nás najde tolik lidí, kteří jsou schopni přepisovat dějiny. Možná , že jste si všimli , že je to proces nenápadný. I v místních novinách (Jirkov) píší o odsunu němců, jako o vyhnání. Jestli nepřijde nové "národní obrození" tak zbohem národe Čechů a samostatné ČR.
  Beneš v květnu 1947. Částečná citace:
  "Vážení spoluobčané, v době nedávné jsem podepsal historicky významné dokumenty pro naši Československou republiku. Tyto dokumenty nám dávají naději, že se již nikdy nebudou opakovat tragické události let 1938-39.Nezapomeňte, že mé dekrety se týkaly i potrestání vlastizrádců, že mají trvalou platnost, a potrestejte všechny případné vlastizrádce, ať je to kdokoli a v kterékoli době. Váš Edvard Beneš."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Beneš a Masaryk byli zrádci, kteří rozvrátili plně funkční stát v centru Evropy a zasloužili se o to, aby zde zakořenil primitivní kmen, co nebyl schopen se postarat sám o sebe.

   Smazat
  2. 14:36
   To mluvíš o svojí untermensch familii ty schweineschwanz?!Tu chybu s ftickama jsme bohužel nedotáhli do jejich TOTAL ENDE!!!!Ale Makrela to napraví!!!!☺

   Smazat
  3. 14:55

   Určitě raději normální lidi z Asie nebo Afriky než hajzly jako jsi ty. Budu volit takové politiky, kteří sem vpustí co nejvíc lidí a s definitivní platností vás přečíslíme. Mně je Iráčan nebo Nigerijec mnohem bližší než ruskej dement jako jsi ty.

   Smazat
  4. 14:36
   Pokud za ten plně funkční stát pokládáte jak jsem pochopil, Rakousko-Uhersko, pak se nestačím smát a rovnou nad Vámi pláču pln ironie. Kolik Vám platí Váš kníže či to jde od severozápadu?

   Smazat
  5. 15:06
   Tak zmiz do Rajchu ty ZMRDE a nech se tam těma šmejdama kulturně obohatit,roztrhat PRDEL i hubu a pak se nech halal vykrvit!!!!!!Žádná škoda tě ty NEčeská havložumpo NEBUDE!!!!!!!!

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 15:26
   Topí se jich málo!!!!!!Ale můžeš vypláznout prachy za gumovej člun a jít tu VERBEŽ zachraňovat.....doufám,že se utopíš s nima!!!!

   Smazat
 42. Je-li to Hřib, či jiní, např. pan profesor,atd., je úplně jedno. Jde jim pouze o to, správně sloužit svým pánům, díky kterým se dostali k moci.

  Každý majdan je důsledkem toho, že si určité klanově-korporativní skupiny přejí provést státní převrat a dostat se tak k moci nelegální cestou. Zda se bude jednat o celkový státní převrat, jako se to například stalo na Ukrajině, nebo proběhne jen částečný s tím, že určití lidé prostě budou přibráni ke státnímu řízení, a náměstí se tak vyprázdní, je už čistě taktickou otázkou s ohledem na úkoly vytyčené před majdanem.

  Jestliže lidi ženou do ulic na majdan, tak to znamená, že určité klanově korporativní skupiny potřebují vyvolat potřebný obrázek, na jehož základě by se dalo změnit stávající státní řízení a odůvodnit to vůlí lidu.
  Musíte si uvědomit jednoduchou věc, že to množství lidí, které může přijít na náměstí, vždy bude stejně několikrát, mnohonásobně menší než množství voličů v celém státě. Proto se takové shromáždění na náměstí nemůže přirovnávat k referendu, to ani náhodou.

  ...........

  Proto také není jejich úkolem organizovat spravedlivé volby, kde by pro ně lidé buď hlasovali nebo nehlasovali, ale zlomit stát, najít něco, proti čemu se dá protestovat a udělat z toho záminku pro provedení státního převratu.

  OdpovědětSmazat
 43. Atomový Hřib Satan se vznáší nad Prahou, Greta seroucí, dech beroucí. Nová, aktuální poezie pochází ze stránek Pepy Nose , tak se mu omlouvám za použití, ale to sedí jak zadek na hrnec!!!!

  OdpovědětSmazat
 44. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale že v tom pětačtyřicátém lidi byli většinou na fotkách šťastní, jak blechy, když ti Rusáci dojeli,to se s fotkama z 15.března moc nedá srivnat, že?

   Smazat
  2. Celý tvůj přislintek je debilní, ale vyjmu: "Co se tady při " osvobozování " nadělal rusák za prasárny."
   Byl jsi u toho, debílku, nebo ses vyskytl až po hadráku.
   Sověti nás de facto zachránili. O 30 let oddálili pád na hubu, který si při své demenci neuvědomuješ. A jen tak mimochodem, v srpnu 68, bys u nás mezi sovětskými vojáky moc Rusů nenašel. Byl to samý pologramotný mongoloid.

   Smazat
  3. 12:09 sviňský rudý zarchant zase uředuje. Kurvy rudý se nezapřou. Rusák nic neosvobodil pouze znásilňoval a kradl hodinky. Koněv ta svině má na svědomí tisíce životu Maďarských vlastencu v 56 roce, tak a zase mazej, nic jiného ty rudej nácku neumíš.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jinak pologramotný mongoloid je celé Rusko, podívej se na Putlera- MONGOL. A děkovat rusákum za okupaci v roce 68 muže opravdu jenom tan nejsmradlavější PROKREMELSKEJ poooooovl JAKO TY. Dobytku ruskej.

   Smazat
  4. 16:00
   Za tvoje untermensch familie,Hitler,Himler Gőring atd.....vy jste PŘÍKLAD KRÁSY A ASIJSKÝ RASY???!!!!!Nenech se ty zdechlino z množírny vysmát!!!!!!!V roce 1968 TADY BYLI UKRAJINSKÝ SVINĚ,KTERÝ TĚ BOHUŽEL NESEJMULI!!!!!!
   Odstěhuje se do BANDEROSTÁNU,tam zdechneš do týdne hlady,ovšem s pravicí hrdě vztyčenou!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  5. Probuzený 12,09 Hamáčku ,konej předsudečná nenávist k jinému i svému národu .Zavřít toho nenávistného člověka předsudečně nenávidějícího Rusy i Čechy.Jsem zvědavý jak se s tím policie vyrovná .Nebo stíháte jen protimuslimské názory ?

   Smazat
 45. 11:06
  V roce 1968 nás ty jednobuněčnej TYDÝTE osvobodili UKRAJINSKÝ SVINĚ v čele s UKRAJINCEM BREŽNĚVEM,doučování dějepisu ty Inkluzivní veletele by ti prospělo!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 46. Jojo. Praha se osvobodila sama, protože Němci utekli pred postupující Sovětskou armádou.

  OdpovědětSmazat
 47. Že jsme si tu Prahu neosvobodili již 16.3.1939,ze současného výkladu dějin je zřejmé, že nám v tom teoreticky nic nebránilo. Pokud tam ta deska byla umístěna bezprostředně po válce, jako výraz vděčnosti tehdejších obyvatel Prahy, tak tam měla zůstat. Kupodivu nikomu nevadí Hitler a další nacisté jako čestní občané mnoha českých měst.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A z jakého důvodu byste chtěl "osvobozovat" Prahu v roce 1939? Někdo na ni útočil, nebo hrozilo nějaké nebezpečí? Kdyby vaše rodina dokázala rozlišit pravé zlo, šla by také proti němu bojovat na východní frontu jako ta moje. A ne se válet v pohodlí a užívat si, zatímco jiní umírali v bojích proti bolševismu. Pak se nedivte, že se to neubránilo a vtrhli sem.

   Smazat
  2. 14:33
   Tak proč ses neřídil heslem Heim ins Reich ty kriple kolaborantskej?!!!!!

   Smazat
  3. 14:40

   Kdo je u tebe kolaborant, ty bolševiku. Já jsem tady doma a odjakživa byl, ty si táhni do toho tvého Rusostánu. Tak můžete vzpomínat, jak jste zabíjeli Evropany.

   Smazat
  4. 15:02
   Nastat ty kolaborantskej frickomile a podporovateli nacistů!!!!!Evropany vraždil nejvíc tvůj milovanej štáckripl Adolfek blbečku vygumovanej!!!!A za Lidice a Ležáky měli Češi Fricky nejen vyhnat,ALE OPLATIT JIM STEJNOU MINCÍ!!!!!

   Smazat
  5. 15:06

   Ty si dovolujes vyhrožovat Němcům ty smrade? Kdyby nepritahla ta svoloc z východu už bys tady dávno nebyl hajzle! Ale dneska te už nikdo chránit nebude bolševiku zasrana a skoncis v hnoji.

   Smazat
  6. 15:22
   Ty ZKURVENÁ NEčeská untermensch,FRICKOVÉ jsou díky Mer-kheli na pokraji občanský války a vyhnuli se mezi sebou.....A bude klid!!!!!Já jsem tady doma,ty šmejde zmizni do Rajchu,do 14dnů bude po tobě!!!!☺

   Smazat
  7. 14:33 Moje rodina s vámi na východě bojovat nemohla protože byla v německém kriminále. Jinak by mě zajímalo, komu z Čechů Němci umožnili kdekoliv bojovat. Vaši předci byli zřejmě Henleinovci, nebo něco na ten způsob. Každopádně byste se měl představit, máte být na co hrdý.

   Smazat
  8. Kostěji, s tím čestným občanstvím to závisí na inteligenci toho, kdo spravuje magistrát. Samozřejmě je příznakem nedokrevnosti mozku, když se na jedné stránce objeví jména Konrad Henlein a Ludvík Svoboda , ale čelit tomu lze, jak dokazuje třeba Cheb na svých stránkách. Nemusíme všechno řešit jmenným seznamem bez komentáře, udělení čestného občanství se děje v nějaké konkrétní době, historickém kontextu .

   Smazat
 48. Dívejte se na svět optimisticky, ještě nedal pan pirát desku s poděkováním Vlasovcům a navíc funkce primátora v rukou MUDr Hřiba mu zabere čas a zachrání od jeho léčby nějaké pacienty.

  OdpovědětSmazat
 49. Praha měla vždy a má kolaboranty typů Havlů, Buriánů a dnes i Hřibů a na druhé straně i ty kteří trpěli za fašistů, komunistů a dnes zase kvůli Hřibům, Pospíšilům atd. Přesto se těm hnědům daří vyčnívat.Řekněte, jak se má ten Hřib presentovat tu proti Číně, tu proti Rusku v lajně s EU, když má na radnici takový bordel a korupci.!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 50. Současný výklad dějin nevynechává hrozbu =Schörnerovy armády=, nevim co pan Kostěj studoval, ale mohl hrozit masakr. Stejně si někdy všiměte na pamětních deskách obětí, že šlo o samé mladé lidi.

  OdpovědětSmazat
 51. Hřib, Mádl, Gajzlerová... jsou produkty porevoluční doby, kde jim bylo m.j. na školách od Člověka v plísni vysvětlováno, jak jsou a byli Sověti(!) špatní a krvežízniví. Jako vítězové nad Německem znásilňovali Německé Gertrudy. Hrozné! Jen se zapomíná na to, že když ten sovětský voják přišel domů, neměl tam ani ženu ani děti ani rodiče, protože je manžel ty Gertrudy upálil ve stodole. Jen v Bělorusku dopadlo 150 vesnic jako Lidice. Není mi líto těch Gertrud, na rozdíl od manželek sovětských vojáků přežily a pak si mohly dokonce stěžovat!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste hnusný, když se vysmíváte obětem. Vy nejste člověk!

   Smazat
  2. Zapal za frickosvini svíčku a vyglancuj Svatováclavskou orlicí!

   Smazat
  3. Vzdělávání pokačuje - na R+ historik David Svoboda z ÚSTRU vyzkoumal, že za masovou vraždu v BabiJar, nemohou Němci, ani Ukrajinci, ale Rusové.No comment

   Smazat
  4. 15:46
   Ten vědec je taky omylem PŘÍRODY!!!

   Smazat
  5. 14:27 Kdyby s těmi německými Gertrudami zůstali jejich Hansové doma a netáhli vraždit sovětské Nataši do SSSR, vojáci Rudé armády by v Německu nikoho neznásilňovali. Takže : nejdřív příčina a potom následek.

   Smazat
  6. 14. 27 Abych tedy psal ve vaší tónině. On ten Hitler taky zase až tak špatný nebyl. Nepil, nekouřil, byl vegetarián, hezky maloval, měl rád psy, byl galantní k ženám a kdyby byl dopaden živý, tak oni by ho snad i popravili!? To abych nebyl až tak úplně hnusný! A ty Gertrudy nikdo až tak moc taky v Německu ve stodolách s dětmi neupaloval. To víte, vítězové jsou vítězové, a že se trošku pomstí? V historii některé poražené národy dopadly daleko hůř, než Němci ve II. světové...

   Smazat
 52. 14:25
  A proč se nepíše,že při vylodění v Normandii bylo těma aminegrama znásilněno 250 000francouzek?!!!!
  Za SMRT NAŠICH LIDÍ V DOBĚ NAZIOKUPACE MŮŽE ANGLIE,FRANCIE A HLAVNĚ FRICKOVÉ TY ČURÁKU VYMASTĚNEJ!!!!!!Jo a ještě kolaboranti jako teplomil z Barrandova jménem Havel a možná i tvoje ZKURVENÁ familie!!!!

  OdpovědětSmazat
 53. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 54. Co to zase meleš ty amisračko?!

  OdpovědětSmazat
 55. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 56. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 57. 14:47
  Ty tady zase bleješ ty svoje amisračky ty TYDÝTE?!!!Všude JINDE MÁŠ TY VOHONE Z PAPUNDEKLU ZÁKAZ,JEN TADY KURVÍŠ DISKUZE SVEJMA GERONTOSRÁGORAMA,HŇUPE RETARDOVANÁ!!!!!

  OdpovědětSmazat
 58. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 59. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 60. Ty a informace????☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
  To si ty jednobuněčnej TYDÝTE kurva fandiš!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 61. Pražské povstání mělo být s cílem stejným nebo podobným jako povstání ve Varšavě. Šlo především o politiku. Naši prozápadní politici chtěli co nejlepší podmínky pro obnovu situace jako za První republiky. Ale rozhodnuto bylo již dříve. Lidé měli dost politiků právě První republiky, protože naši zem zradili. Američané nemohli přijít, protože jejich počty nebyly dostatečné. Plzeň zabrali byť dočasně, především kvůli tamějším výrobním podnikům a nutným "zabráním" "válečné kořisti" pro výrobu raket a dalších "německých patentů" a strojů. Ostatně oni tam v Plzni zakázali jakkoli "obtěžovat" Němce. Pro české obyvatelstvo byla velká řada omezení. Viz např. Boštík, J.: Jak to bylo s osvobozením Plzně? Orego.

  Kdyby Rudá armáda nepřišla, Němci by toto naše Pražské povstání utopili v krvi už jen díky převaze ve zbraních. Obětí by tak bylo nesrovnatelně více. Pražské povstání však splnilo jiný cíl, neumožnilo Němcům Prahu zničit. Stačí si jen najít, co vše bylo podminováno. Například si vzpomínám na Břevnovský klášter v Praze 6.

  Pane Hřib, tak už vím proč nerad chodím na houby pro houby do lesa ...

  OdpovědětSmazat
 62. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 63. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 64. Češi v těch tvejch vysněnejch JEDNOTKÁCH POLICIE SLOUŽIT NEMOHLI,NEDOVOLILI JIM TO!!!!!!
  Jenže to ty tupane NIKDY NEPOCHOPÍŠ!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 15;18
   No to se máš ty SVINĚ ZKURVENÁ NEčeská čím chlubit!!!!!Takovýho jako ty a tvoje untermensch familie měli bejt na místě po krk zahrabaný do země a politý medem,příroda by vás vy frickosvině vyřídila sama!!!!!!Můj děda zase jednoho amihlídače ROZSEKL od hlavy k PRDELI!☺ A teď zmiz do Rajchu ty ZMRDE zbytečnej!!!!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 15:50
   A za tebe ty dementní HOVADO může taky Rus??!!!!Chuj jak fotr tvůj!

   Smazat
 65. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:11 pozor navádění k terorismu!

   Smazat
 66. 15:11
  Už máš zase tři v žíle ty jednobuněčnej TYDÝTE z amianálu???!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 67. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Je TŘEBA TAKOVEJ UNTERMENSCH JAKO TY HLADIT DO ÚPLNÉHO VYHLAZENÍ....ANI TEN KSINDL ISLÁMSKEJ TI NEPOMŮŽE,SVINĚ NEČESKÁ!!!!!!!!

   Smazat
  4. Hoši (15:36 - 15:43)
   Carpe diem, dokud je čas, podle toho jak vyhrává násilí, tak to tu dlouho trvat nebude.

   Smazat
 68. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 69. 15:23
  Jednou ses PRAVDIVĚ POPSAL PŘEMŘELO TUPÝ,blahopřeji!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 70. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 71. Po pečlivém přečtení, zjišťuji že téma může být lhostejné ale vždy je končí tsunami nadávek. Není to ztráta času ?

  OdpovědětSmazat
 72. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 73. 16:16
  Jdi si stěžovat k Rooseveltovi a Churchillovi,že se takhle v Jaltě a v Teheránu takhle se Stalinem dohodli ty jednobuněčnej HOVNE!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 74. Článek je zdrcující, postoj primátora hlavního města České republiky odpovídá mentalitě těch, kteří jsou a dále se derou k moci. Diskuse zoufalá - těch ubohostí a sprosťáren, zase jsem si zarolovala.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 17:27 Odpovím vám, protože jste zrovna tedˇ nesprosťačil, i když je mi jasné, že s vámi nelze věcně diskutovat. Nám, narozeným v posledních letech války, o ní ( i o válce I. světové ) povídali naši RODIČE a prarodiče a žádní prolhaní komouši. (I mezi nimi bylo mimochodem velmi mnoho lidí slušných a rozhodně daleko slušnějších z všech hledisek, než jsou dnešní mocipáni.) Takže o válce, jejím průběhu, dopadech, konci atd.,atd jsme se dozvídali doma.A i když tady byl !jen" protektorát, velmi mnoho rodin bylo válkou postiženo - bída, hlad, strach, členové rodiny v koncentrácích apod. O Plzni jsme věděli to, že tam byla demarkační linie, a na ní se zastavila americká spojenecká vojska. Jestli to bylo takhle v tehdejších učebnicích nebo nám to řekli doma, to už opravdu nevím, ale myslím, že to není podstatné. O 40 letech po válce nám nikdo nemohl lhát ( kromě současné propagandy), protože my jsme v té době žili!

   Smazat
  3. 18:13 O špatnosti válek nepochybuji, hlavně o těch co rozpoutal Rus.Pokud obhajujete ten 40 let trvající zločinný rudý režim, tak více není duvod něco psát.

   Smazat
  4. 18;22
   Obhajovat OKUPANTY No.1.kterým je ten zasranej amikripl může jen zase kripl s IQ menším než 40!!!!!!

   Smazat
  5. 18:22 Zločinců bylo za totáče u nás řádově méně než dnes !

   Smazat
 75. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 76. Trollíčci a sprostá invidua těmito příspěvky obsah a myšlenku článků nezmění ! Jejich zvýšenou aktivitou a asi i teplotou lze posuzovat úspěšnost tohoto webu.
  K Článku.
  Děkuji rudé armádě za osvobození a to nejen Prahy. Není tajemstvím ,že po židech měli být na řadě slované a to včetně i předků přisprostlých pravidelných trollých přispěvatelů. Hřib je magor. Bredy

  OdpovědětSmazat
 77. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hovnocuc je lina kuze
   ale on za to nemuze
   muze za to jeho mama
   co ho mela s cikanama
   ty delaj deti
   po patnacti pivech s rumem
   a rodi se jim blbci
   jako tento idiot
   co otravuje o prekot
   Venco prosim zamazni ho
   neb mu nekdo pomuze
   jako Epsteinovi na snure

   Smazat
 78. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trollíčci a sprostá invidua těmito příspěvky obsah a myšlenku článků nezmění ! Jejich zvýšenou aktivitou a asi i teplotou lze posuzovat úspěšnost tohoto webu.
   K Článku.
   Děkuji rudé armádě za osvobození a to nejen Prahy. Není tajemstvím ,že po židech měli být na řadě slované a to včetně i předků přisprostlých pravidelných trollých přispěvatelů. Hřib je magor. Bredy

   Smazat
  2. Tvoje zbytečná havloidní troska zase nemá nic společnýho s člověkem,a už vůbec ne s Čechem!!!!!!

   Smazat
  3. 16:53
   Pohrobku Goebelse, tvoje sprostá, stokrát opakovaná lež, se nikdy nestane pravdou. Prostě už nejsou 30tá léta minulého tisíciletí. Už ti to bylo opakovaně vysvětleno. Jednou provždy si zapiš za uši, že jenom duševní mrzák to ani po sté nepochopí:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Osvetim-osvobodili-Ukrajinci-padlo-A-Tomas-Haas-zalistoval-v-knihach-355392

   Smazat
 79. Stačí jeden hřib satan, a několik krvelačných zrůd, které pomocí lží přepisují historii, aby rozzuřili lidi, kteří ty sprosté lži nemůžou spolknout, a zoufale se brání. A gauneři se radují, jak se jim za 30 let podařilo rosesrat společnost. Tolik nenávisti tady nebylo snad nikdy v historii. Několik zrůd by opravdu zasloužilo trvalé znepřístupnění webu podle IP adres, jinak se to časem ještě zhorší, a administrátor nebude stačit všechny ty hnusy hitlerovských pohrobků mazat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Vyser si voko ty odporná protiruská a protiobčanská zrůdo! Komu tady pořád oplzle nadáváš ty mizernej skřete? Už toho nech, už jsi s tím odpornej ty votrapo jeden. Jsi obyčejný nenávistný prase, a doufám, že už jsi přežranej a vybranej na porážku - co pořád a denně lezeš diskutovat s lidma, které nenávidíš, a kterým sprostě nadáváš? PROČ MEZI DISKUTUJÍCÍ LEZEŠ???? ty hnusná zrůdo! Dobře, nenávidíš tady každého, máš pro to nějaký důvod, už jsi to tady nablil a pořád se opakuješ, tak odprejskni a přestaň mezi lidi tady lézt ty odpornej impotentní hajzle! Nikdo tady nemůže za to, že jsi hnusná, šeredná nula, v kaťatech už ti to neslouží, žádná tě nechce! Stačí že denně sežereš kvanta prášků na depresi - ale sem přestaň lézt ty odporný prase 16.59!

   Smazat
  3. Pardon - omluva pro 16.59 - jedná se o odporný prase anonyma 17.20. Naopak -anonym 16.59 napsal pravdu, zase pravdu, a nic než pravdu. Právě proto začalo to protiruské, nenávistné prase v 17.20 zas blít tu sprostou, oplzlou diskuzní sračku. Důvod, proč tohle prase je tak posedlé nenávistí k Rusku, není pochopitelný. Je vůbec možné, aby někoho držela tak odporná, bezdůvodná nenávist? Ví hovno, čerpá jen z toho, co si někde přečetl, čte jen co se mu hodí - je to duševní mrzák přímo typickej. Nenávidíš i svoje spoluobčany ty hajzle odpornej. Jsi nebezpečnej, měl bys být zavřenej v kleci bez možnosti vycházet ven. Dvakrát denně žrádlo jak pro prase, a pak už rovnou na porážku. Diskuzní hnus, co vytrvale, každý den leze diskuze kazit svejma zmrdovinama.

   Smazat
  4. 17:59 Já se pánovi 17:41 nedivím. Takové lhaní, a překrucování dějin, jakého jste i vy schopen, by rozčílilo i mrtvého. Prostě je to příliš pobuřující, a ta sprostá slova pasují na každého lotra.

   Smazat
  5. 17:29 Ty v tom máš docela hokej, dej bacha ať to s tebou neflákne. Komu jsi to vlastně ty hrdino psal. 16:59 asi ne trubko. ale mě v 17:20. Tady je zase slet nýmandu.

   Smazat
  6. 18:05
   Pán se přehlédl, a opravil se v 17:41. A ty kritizuješ, a taky ses přehlédl, a tak jsi za tu nýmandskou trubku ty.

   Smazat
  7. Ano, taky jsem se vzápětí anonymovi 16.59 omluvil. Slet nýmandů je ještě možné brát, ale oplzlí šmejdi jsou přes únosnou čáru. No tak - abych to srovnal - docela mně sere, že v každej diskuzi se teď nově předvádí jasnej trotl - nenávistný prase, nadává oplzle zde lidem "rudých zmetků" apod. Je to kreatura posedlá nenávistí proti Rusku, ( to by mně zajímal důvod) a hlavně nenávistí posedlá, že občané začínají vidět věci jinak, než aby byli nadšeni z americkýho rekta. Imitace američanů v kultuře, oblékání i mravech, nás začínají prostě srát, protože je to krajně přehnané - taková občanská posedlost Ruskem tady nikdy za socíku nebyla. Imitace Američanů, kterým čumí z děravých nohavic kolena, mají potetované haksny jak Zulukafři, vyholené palice s čudlíkem na temeni, a vypadají jak blbečkové, jsou prostě směšní. Normálním lidem jsou směšní. No a asi to toho nenávistnýho blba sere - že to tady neprobíhá tak, jak si při čtení rodokapsů vysnil. Jenom nechápu, proč sem leze tak zatvrzele - každý den lézt mezi lidi, které nenávidím, abych jim napsal, že je nenávidím? - přece není normální - ne? Je to duševní mrzák a podle mého názoru by oplzlí sprosťáci neměli diskutovat vůbec. Ano, uznávám že jsem použil určitá slova, ale jen aby se ten dement zastyděl - přece když to čte od jiného člověka, musí vidět, jak je to hnusný. Tak jsem to myslel. Když se ho nelze nijak zbavit. Pořád musím dávat pozor, aby diskuze na NR nečetla moje matka nebo ségra - takovej hnus by je mohl porazit. Ale proč? Proč tady něco podobného může být bez varování, že web je vyhražen jen pro chlapy?

   Smazat
 80. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:04 Pravda ;)

   S Ruskem neměla vojska 1. Ukrajinského frontu nic společného, protože to byla vojska Sovětského svazu, která sdružovala vojáky všech národností Sovětského svazu, nejvíc samozřejmě Rusy protože byli nejpočetnějším sovětským národem.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Víš že jsi ubožák anonyme 18.19? Jsem si jistej, že si to začínáš uvědomovat, jako si každej soudnej člověk musí uvědomit, když diskuze čte, že je to snůška hnusných, perverzních blbábolů, hádání, a nadávek. Nic seriozního - nebo velmi málo. Co to znamená? Že slušní lidi, kteří psali slušné a věcné příspěvky jako názor k článkům, diskutovat přestali, protože je to pro ně pod úroveň - a jako všude - zůstala jen závislá, dementní čuňata, bez úrovně,jen aby se zabavili, anebo lidi, kteří se snaží a snaží diskuzní úroveň nějak pozvednout, ale snaží se marně, protože smečka z novinek, na novinkách ubývá, zatímco na NR se to soustředí se svým pitomým kvákáním a hádáním, jsou skutečně jen magoři. Tam slušní a normální lidi nediskutujou.Bohužel. Když NR začala, byla super - teď je to díky diskuzím ubohost. Proto taky nechávají jeden článek celý den i dva dny, protože smečka trubců se stejně na tom verbálně vyblbne. Když se podíváte na počet diskuzí, je to dost přes stovku hovadin. No a kromě toho že jsi ubožák, tak "debil smrdutej" jsi ty, Večereku z Floridy.

   Smazat
 81. Na diskuzích se začínají slézat jen odporná, dementní, hnusná, sprostá, oplzlá, duševně vypatlaná, psychicky zmrzačená, impotentní, pro život zbytečná mužská prasata. Erc prasata! Diskuze by měly být opatřeny varováním "ženám a mládeži nepřístupné" a označeny hvězdičkou. Protože tak odporné, hnusné, a oplzlé nadávky, tak hnusné urážky, a tak hnusné sračky, které ta prasečí hovada na diskuzích každý den blejou, už je na pováženou. Diskuzím by měl být vrácen tvar "neanonymní" aby se každý diskuzní sráč musel řádně přihlásit a identifikovat. Tohle - viz shora - je hnus všech hnusů. Stahnu to, a pošlu to na Ministerstvo vnitra, ať se podívá, co v ČR je za "občany" denně u počítače, a ať s tou smečkou sprostých, nenávistných magorů něco udělá. Tohle se musí vyřešit - tohle musí skončit. Buďto diskuze budou diskuzemi, anebo ať si jde smečka mužských polohovad vřískat ty svoje sprostý sračky někam jinam.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tvoje sprostá prasečina se bude policajtům určitě líbit. Ty mi nevěříš, že všechny tyhle prasárny nazvané "diskuze" si stáhnu a pošlu k posouzení, co všechno dřepí u počítačů, co je to za charaktery? Musí konat - protože tahle perverzní prasata musí ze života slušných lidí zmizet. Za socializmu si tyhle zhovadilosti nikdo nedovolil. A našup bude po diskuzích. Kam pak budeš chodit zvracet svoje sračky ty ubožáku?

   Smazat
  4. Myslel jsem tím samozřejmě anonyma 18.08, který mně na diskuzích ( co mají mít úroveň) tituluje "stará píčo" a krávo šílená, a mám si jít "prohánět svíci" co je to? To je prosím přesně vzor hnusu, kdyby mi někdo nevěřil, že je to vůbec možné, o čem píšu, a že nejde o žádné diskuze, ale že si tady prostřednictvím článků, které nečtou, opravdická lidská prasata ulevujou od prasklý žluči, a od svý nenávisti, co mají v sobě proti všem lidem.

   Smazat
 82. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:45 Uvědom si totalitářská obludo, že kdybys neexistovala, neměla bys se svobodou projevu, vycinkanou v 89., vůbec žádný problém. Čili, tvoje existence není naše chyba, zkus to aspoň pochopit, když už tedy jsi.

   Smazat
  2. 17:59
   Ty a svoboda projevu ty mamlase z prolhaný Čt 24!

   Smazat
  3. Proč bys rušil nějaké weby mizero 17.45? Stačí když na diskuze nepolezeš, a máš vyřešeno. Proč mezi lidi na diskuze lezeš? Jdi na procházku do prasečáku - tam máš kámoše.

   Smazat
  4. 18:34

   Ten 17:45 by chtěl rušit weby, o kterých tvrdí, že jsou podporované Ruskem, i když to ničím není schopný dokázat, a tobě se to líbí? Pak jsi to ty, kdo je "z prolhaný Čt 24", a tedy, jak ses hezky označil, mamlas.

   Smazat
  5. Svoboda projevu na Čt24 je KVADRATURA KRUHU,PANIMAJEŠ?!

   Smazat
 83. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:14
   Goebelsovský darebáku, to ty jsi jedním z těch, kteří podle notiček překrucujete dějiny, a jako nejjednodušší cestu volíte, když z toho obviňujete i pamětníky pamětníků, které byste rádi umlčeli. Tuny dobového materiálu se však nikdy neztratí, nedoufejte v přeprogramování lidí na vaše lži, nikdy se vám to nepovede. Vždy vám o vaše prolhaná ústa někdo omlátí existující důkazy.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 84. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:19
   Myslíš tu nekonečnou LEŽ ŠÍŘENOU AMIOKUPANTY a jejich slabomyslnými poskoky?!☺

   Smazat
  2. Je to úplně obráceně - naopak ty se bojíš pravdy vytočenej, relativně mladej demente 18.19 - to je taky důvod, proč denně mezi "rudé dědky" lezeš diskutovat a nadávat jim. Musíš sledovat, jestli ty tvoje odporný, oplzlý nadávky na lidi zabírají, jestli třeba konečně nemění názory, kterými by tě uspokojili, a protože je to úplně obráceně, jsi čím dál nasranější. Ty totiž pravdu nesnášíš vůbec - jsi obyčejnej zbabělec a posera, a jako tvůj americký vzor, který si svoji "pravdu" vynucuje násilím, ty si ji vynucuješ alespoň oplzlostmi. Kdybys mohl vraždit - vraždil bys. Jsi hnusná zrůda.

   Smazat
  3. 18:19

   Tak to "sedí" zrovna od vás, kterému vzdělávací instituce nedokázaly vštípit ponětí o tom, že český jazyk má svou diakritiku, negramote.

   Smazat
 85. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 86. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 87. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 88. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 89. Ten člověk je spíš než Hřib Hadovka smrdutá,nejnže jeho názory smrdí po výkalech, on tak i vypadá, zkrátka Phalus.

  OdpovědětSmazat
 90. Klasická americká mrcha, takzvanej honolulu - všude to vleze, všude se to vnutí, i když o to nikdo nestojí. Mažou to, odstraňujou to, ale mrcha vleze znovu, a dnes a denně - a zrovna! A zrovna vás budu srát abyste věděli, já hnusnej američan z Floridy sem denně polezu, já Jiří Večerek Florida. Zasviní diskuze jen svýma sračkama dědek prašivej, sprostej, nenávistnej.
  A zrovna vás budu

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.