Reklama

úterý 20. srpna 2019

Příprava na etnické čistky. Politolog objasnil zabíjení civilistů ukrajinskou armádou

20. 8. 2019    360tv
Ne obránci, ale zločinci - tak nazval ukrajinské vojáky exposlanec Rady Alexej Žuravko. Vystavil na internetu zprávu o masových zločinech OSU. Zabíjeli a unášeli civilisty, zabavovali majetek a dopravní prostředky. Kdo se bude zodpovídat za válečné zločiny? Francouzský politolog Xavier Moreau sdělil, zda má smysl očekávat objektivní vyšetřování.


V letech 2014 a 2015 spáchali ukrajinští vojáci 147 zločinů proti civilistům, včetně 20 vražd. Tyto údaje zveřejnil bývalý poslanec Alexej Žuravko. Opublikoval skeny tajných dokumentů o nárůstu počtu zločinů vojáků Ozbrojených sil Ukrajiny (OSU) na Donbasu.

Podle těchto údajů bylo v oblasti ATO (antiteroristické operace) zaznamenáno 20 případů úmyslného zabití civilistů, 19 případů únosu a stejný počet případů nezákonného zabavení vozidla. Byly také zaznamenány krádeže, loupeže, výtržnictví, znásilnění. Existuje také samostatná statistika o zločinech mimo zónu ATO.

Zpráva připojená k publikaci, adresovaná ministrovi obrany Ukrajiny Stěpanu Poltorakovi, obsahuje příklady nejzávažnějších zločinů.

"Jsou to skuteční marodéři, zabijáci, lupiči, násilníci, ..." Tato fakta se i dnes skrývají před občany Ukrajiny. Média si jich "nevšímají". Ale pravdu skrýt nemůžete“, uzavřel Žuravko.

Jaký je důvod tak vysoké úrovně násilí, které uspořádaly OSU na svém vlastním ukrajinském území? Podle názoru francouzského politologa Xaviera Moreaua je to celé o postoji. Ukrajinští vojáci nepovažovali území Donbasu za své vlastní.

"Vojáci ukrajinské rmády, a zejména dobrovolnické prapory, považovaly území jihovýchodu za okupované. Nechovali se k místnímu obyvatelstvu jako k Ukrajincům", říká Moreau.

Diskutující s agenturou 360 se domnívá, že tento postoj určilo předchozí politické vedení Ukrajiny, ale především Petr Porošenko. To, co říkal o obyvatelích Donbasu, se podobá přípravě na etnické čistky, je přesvědčen Moreau.

"Pokud si vybavíme vojenský zákon, tak, co se týká zločinů proti lidskosti, i úmysl provádět etnické čistky je již zločinem", připomněl politolog.

Všechno směřuje k tomu, aby byl Porošenko pohnán k odpovědnosti za korupci. To však není jeho hlavní zločin. Jeho hlavním zločinem jsou hromadné vraždy , konstatoval Xavier Moreau.

Máme očekávat reformu Ozbrojených sil Ukrajiny? Mnoho obyvatel této země o tom uvažuje, ale současné vedení se o to nezajímá, domnívá se Moreau. Prezident se může pokusit zahájit vyšetřování ohledně velitelů praporů a jednotlivých vojáků. Ale dokud je na Ukrajině tak silná lobby "strany války", nemá smysl radikální změny očekávat.

Jednotlivé procesy proti bojovníkům praporů již začaly. Připomněl, že vojenský prokurátor Anatolij Matios se pokusil pohnat k odpovědnosti smutně známý prapor Tornádo, z něhož zažili obyvatelé Lugansku mnoho strachu.

"Pokud to všechno není kvůli zdání, měl by Matios postavit před soud i další prapory, zapojené do zločinů, vysvětlil Moreau, a také Porošenka".

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

58 komentářů :

 1. Xavier Moreau se ve svém vidění zločinů spáchaných pučisty a nácky v tom banderistánu neplete!
  Zbývá jen "drobnost".
  A sice, najít tam sílu, která všechny tamní darebáky postaví před soud a poté po zásluze potrestá ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zní to všechno hezky, ale buď postavíte na frontu válečníky, nebo guvernantky.

   Válečník slouží za žold a pro kořist, guvernantka je plná porozumění.

   Kdo myslíte, že v bojích uspěje? Hans Ulrich RUDEL, nebo Mary POPPINS?

   Smazat
  2. Rudel byl voják, ne kriminálník.

   Smazat
  3. https://cs.wikipedia.org/wiki/Hans-Ulrich_Rudel

   Smazat
  4. 8.53 a 10.10 SSSR žádal GB o vydání H-U Rudela coby válečného zločince (Z memoirů H-U Rudela).

   Když mu Britové vydáním do SSSR vyhrožovali, Rudel prohlásil, že Stalin jistě není hlupák a ani Rusové... Mimo jiné jim zničil přes 500 tanků. Co kdybych vycvičil určitý počet ruských letců, aby vám odpráskli každý 50 tanků než padnou a každý přitom vycvičí další, které vám zničí alespoň po deseti tancích? Teď si nevzpomínám na přesná čísla, ale výsledek těch pilotů by kromě likvidace všech zápaďáckých tanků existujících ještě pokryl JEJICH DALŠÍ VÝROBU...

   A netvrďte ji jeho StG tu a tam neupadla bombička a neuletěla kulička...

   Smazat
  5. 08:53

   Není voják jako voják.
   Rudel byl ale nacista, takže kriminálník.

   Smazat
  6. Zkušenosti Volyňáků s okrajinci byly takové že vedly k návratu do vlasti. Jsou neskutečně líní a v tomto ohledu netolerují ani vlastní potomky. Jejich přísloví o tom mluví jasně: Díty naperdity sebe hladýty. Výroste. Když se mezi sebou pohádají hned přemýšlí o pomstě. Když jim něco vytknete jako útok na sebe. Když jím chcete pomoct mají vás za blbce a okamžitě toho chtějí zneužívat. Mají v sobě cosi chazarského. Pokud můžou spí denně minimálně 10 až 14 hodin. Samozřejmě výjimky potvrzují pravidlo.

   Smazat
 2. Odpovědi
  1. Celej zapad krici v jednom kuse o fasismu, White Supremacismu, nenavisti, nasili a rasismu a vseho moznyho Pseudosexualismu ,i kdyz pod pretvarkou /hypocrisy/, kdyz jednotny nazev pro vsechno zapadni dnes muzeme nazvat TERORISTAN a napr. NA UKRAJINE PODPORUJE UPLNE VSECKO a stedre , vcetne loupeni a zotroceni populace a valecny statni a Oficialni Teror a tim se denne PROZRAZUJE a odhaluje sve PRAVE ZAJMY A ZLOCINY..Prave kvuli jim /zamerum a planum/,tezke zlociny /a vseho druhu/,spachane , kazdy den!!

   Smazat
  2. Zakladni pohled na dnesek :
   A/ Rozpinavost imperialismu.
   B/Vojenska moc , ktera ochranuje a dobyva svet..
   Tak napr. Washington jiz v roce 1812 /velmi brzy po jejich revoluci/,vyhlail valku britum. Protoze chtel uchvatit Kanadu. Britove ale vypalili usakum rybnik i s Washingtonem..Vypalili taky cele hlavni mesto..
   Staty a vlady , ktere se nechteji podridit a nechat se vykradat jsou pak nepratele a vsichni do jednoho Hitlerove...
   To je zaklad vsech jejich, imperialnich zlocinu..
   Tak napriklad s koupi Monsanta do Nemecka a rakoviny Monsantem sirene , mimo jinych skod na zdravi a na zemedelstvi v cele USA a mnozstvi zalob umirajich, uz nadelalo spousty skod a ted po prestehovani je na rade EU !!! Zacaly vadit kravy a dobytek a spoustu jinych veci a Vymrstili na nas Gretu. Za ucelem Totalne ovladnout potravinarsky prumysl a zvysit zisky a soucasne ulevit z mnozstvi populace v tech zemich..
   To znamena nas zpracovat abychom skoncili s jidlem chemicko bionicky biologickym a vselijak umele vyrabenym temi Korporacemi , coz s dobytkem neni mozne a nejde.....Urcite se najdou velka stada vedcu, organizaci , ministru atd. ktera budou strasit straslivymi pohromami, aby toho dosahli. Tez zprivatizovana voda umoznuje , aby kdokoliv nasypal do vody v soukrome vodarne cokoliv..A co se zjisti ??
   Samozrejme skody na zdravi na zemedelstvi atd. se objevi postupne a NIKOLIV IHNED !!!
   A co nadelate potom ??

   Smazat
  3. 0:27 Ano, smrt fašismu, ale hlavně tomu RUSKÉMU.

   Smazat
  4. Ano Pepku11:22, hezky jsi to napsal, smrt ruskému fašizmu, tomu v KYJEVĚ.

   Smazat
  5. 11:22
   Ty BANDEROSVINĚ chcípni!!!!!!

   Smazat
  6. A čím sú ti Rusi fašisti. Vyvraždili ti rodinu?
   Nie si skôr ty ten fašista?

   Smazat
  7. Aragonit11, fašizmus je nálepka, ktorá sa ledabolo používa ako PROPagandistická barlička, ktorá dostala nádych niečoho zlého odpudivého. Prvá Slovenská republika je ovenčená tiež tou nálepkou, aby sa zastrel význam tejto druhej Slovenskej republiky. Pritom robí servis vojakom NATO a celej Bruselskej Byrokracii pri šírení demokratizmu vo svete, tak ako voľakedy Hitlerovej tretej ríše a jeho vojenskej mašinérii pri šírení vznešených ideálov nacizmu. Najlepšie to vidieť práve na udalostiach v Juhoslávii a Ukrajině o ktorej sa práve bavíme, ktoré verne kopírujú tie pred druhou svetovou vojnou. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  8. Nebude to už dlouho trvat, kdy tobě podobnej rudej negrofilní xindl na ostrově Utoya seznámíme s touhle Ančou! - https://www.youtube.com/watch?v=32_labDTeTM

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 3. Projekt plynovodu Nord Stream vychází z roku 1997. Smlouva o jeho vybudování byla uzavřena roku 2005. Teprve pak byla plynová krize z roku 2009. První část Nord Streamu byla otevřena v.r. 2011 a druhá o rok později. Slavný Majdan proběhl roku 2014 a Ukrajina byla okradena o energii v podobě uhlí na Donbasu. Spočítejte si Opluštile, v čím zájmu byl převrat na Ukrajině proveden a proč byl proveden. Napovím vám, že zájmem Ukrajinců to nebylo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. uhlie - no - problém milý bratranče je v tom, že trubky kúpil mladí Biden, na plyn samozrejme, a veru v rámci snáh aby sa Ukrainci mali lepšie to nebolo, takže kto mal záujem likvidovať na Donbase Rusov ? Rusi ? - Nullandová !!!! - iný plyn tečie cez Ukrainu a iný cez NORD ....

   Smazat
  2. A víte taky proč projekt plynovodu Nord Stream vznikl ? Když napíšete B , tak zmiňte i to za A.

   Smazat
  3. Re (00:32):
   Na tom nemám, milý anonyme, co počítat!
   Majdan přece nebyl proto, aby - nedej_bože - vycházel vstříc zájmům lidu obecného ukrajinského!!
   Stejně jako před ním to nebyla ani jedna z jejich barevných či kytičkových "revolucí".
   Byl, je a vždy to bude jen výrazem zájmu těch, kteří mají tu nutkavou potřebu stavět jedny proti těm druhým, aby z cíleně vyvolávaných rozporů a konfliktů mezi nimi těžili.
   Po celém světě, a ne jen na Ukrajině ...
   Poznáte je podle toků peněz a finančních (či mocenských) zájmů. Inovace byla jen v tom, že US Nulandová se tím penězotokem již netajila, a demonstrantům (i podvraťákům a prostitutkám z řad tamní politické "smetánky") nechávala platit veřejně - cash. Pět mld. US$ ...

   Smazat
  4. Prečo sprosté Ukačka predali trubky od plynu tej americkej korporátnej opici Bidenovi?
   Prečo má za tranzit plynu zhrabnúť na Ukrajine kapitál nejaký dosadený pajác z USA. Nemali patriť zisky z tranzitu cez ukrajinské trubky Ukrajine?
   američania prišli na Ukrajinu len rabovať privatizovať tak ako rabujú a privatizujú v celom svete?
   Rusko urobí len dobre keď tranzit plynu po dobudovani severného prúdu cez Ukrajinu odstaví. a Ukrajina bude dostávať plyn jedine cez Slovensko. Už aby to bolo a aby sa fašisti na Ukrajine prestali chechtať.

   Smazat
 4. ad.0:32 Dále si uvědomte, proč mír na Donbase nesmí nastat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:32, 0:52 ono je vlastně jedno, co tím co píšete, myslíte, na co a na koho tím míříte. Evropou vládne liberální kapitalismus, Ruskou federací, co vím, taky. Pak to nemůže dopadat jinak, než že každý dobrý obchod, pokud má být dobrý a čím dál lepší, vynechá zbytečné mezičlánky. Na všelijaká ta "přátelství" či "sociálna" nehledě. No a s Nordstreamem se nic jiného neděje. Brání se jen ti, kterým to kazí právě ty jejich, výhradně jejich, kšefty. Laskavě, všimněte si.

   Smazat
  2. Veď je to jasné ako facka.
   Američania ten svoj drahý kvapalný plyn predajú len sprostým Poliakom. Nemci sa okašlať nedajú a radšej zoberú lacnejší Ruský aj napriek údajnej politickej nutnosti ekonomicky brzdiť Rusko. A Bidenovi ide o to aby jeho plynové trubky na Ukrajine neostali prázdne a bez zisku po dobudovaní severného prúdu 2.
   Preto USA tak vyšilujú proti Nordstreamu:-)
   A akej národnosti je ten majiteľ Ukrajinského potrubia?

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat

 6. Očekávat reformu ukroparmy patří do říše nejbujnějších fantazií ve stylu Disneyho pohádek. Zelenský už dřív ze svých vlastních prostředků financoval Azov. Ten si srát do vlastního nebude. Kdo o věci něco ví, tak je mu jasné, že poroch byl proti komikovi jen procházka růžovým sadem. Francouzský politolog se zjevně probudil s rukou v nočníku nebo lže, jako když tiskne. Boje pokračují dál a konec války je v nedohlednu. Ty počty civilistů zmíněné v článku jsou směšné. Bylo jich daleko, daleko víc. I teď vraždí ukroparmy další civilisty, možná právě v tuto chvíli. Tak se hleďte probudit, protože my všichni jsme na straně útočníků, protože i naše jednotky tam střílí do civilistů a naše vláda posílá ukropům finanční a materiální podporu. Tím, že si budem lhát do kapsy, že se tam nic neděje, se stáváme spoluviníky těchhle psychopatů a masových vrahů. Na videu komik ve svém projevu, adresovaném náckům z Azova, nazval obyvatele Donbasu špínou, lůzou a taky se těm náckům hlůůůboko poklonil. https://vk.com/donbass_res?w=wall-3223620_1486651&fbclid=IwAR1SMauEDuYJxv8D5ArclzeW9F4qg0Jbz7g0HDmj8wl7FS7tyDf_ITweQUU ; https://vk.com/strelkov_info?w=wall-57424472_224794&fbclid=IwAR3iBuJlNiP1ssfsdYKRr9Pt6mX957d48Qm1O9PH3ytWkYET5XfRYtkt8I8

  OdpovědětSmazat
 7. je to spôsobené aj návratom tých Ukraincov poťažmo ich vnukov, ktorí museli ujsť pred ČA v 1945 - väčšinou do Canady a USA - tí priniesli nenávisť k všetkému ruskému, a aj potomkovia tých, čo dodnes slopú na Haliči ...

  OdpovědětSmazat
 8. Sbalit tu banderoverbež po celým světe a takhle zvednutý pazoury zlomit a naházet dojam V BABIM JARU!!!!!!Stejně je to horší,než obtížnej hmyz!!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. Osobně znám pár Ukrajinců, co tady pracují... co pracují, dřou jak barevní! Pilní lidičkové. Ti lidi jsou Slovani jako my, řekl bych docela prima.
  Chybu a VELIKOU vidím v jejich vládě. Vždyť je to jeden Icik vedle druhého a třetího...Ti vymýšlejí ty nesmysle, řekl bych. Nechce mi někdo říct přece, že Ukrajinci na Donbase a Luhansku, se vzbouřili jen tak. Prostě se jim války zachtělo? Přece ti Icikové v Kyjevě začali štvát lidi proti sobě. (Prasenko: Žid s občanstvím Israele)... Ech.. pořád stejná historka, od počátku věků...Henry Ford kdysi řekl: "Isolujte 50 nejbohatších židovských rodin a zastavíte všechny války na světě"... Byl H. Ford hlupákem?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě že nebyl, protože byl také žid. Píše o tom ve svojí knize- Mezinárodní žid, světový problém. Už tenkrát přiznával o čem to je!!!

   Smazat
  2. Henry Ford popisuje tuto skutečnost ve svojí knize " Mezinárodní žid, světový problém" už na začátku minulého století. Popisuje v ní, kdo a jakým způsobem ovládá svět!

   Smazat
  3. "Isolujte 50 nejbohatších židovských rodin a zastavíte všechny války na světě"...
   Byl H. Ford hlupákem?
   Ukazuje sa stále viac že tým hlupákom nebol.
   Ale návod k tomu ako svet zbaviť vojen tu ostal.

   Smazat
  4. Pane Čech zajděte se podívat jaký mají pořádek tam kde bydlí. Jejich práce se vyznačuje tím že co mohou tzv ochčijou. Z okrajiny sem přišly ti lepší co mají snahu. Že jsou Slované? Tak se jich zeptejte proč vraždí Slovany? Proč oslavují banderovce? Ale radši ne, protože by jste mohl končit špatně. Těch 50 nejbohatších lidí nejsou semitští hebrejci ale chazaři. Přečtěte si od Šolomo Sanda Jak vznikl Izraelský národ.

   Smazat
 10. A kdy se bude zodpovídat Rusko potažmo Putin za 15000 mrtvých civilistu, do dnešních dnu, po anexi Krymu a následné válce proti Ukrajině ?? Dnešní Rusko je více fašizující a militantní banda, jak celá Ukrajina.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:20

   O čem to píšete? Mohl byste prosím konkretizovat a podrobněji rozepsat?

   Smazat
  2. Tak už jsi si vytáhl z prdele Ukrajinu a "ukrajinskej národ" Pepku11:20? Hezky. Ještě dej pusu svému šéfovi pornoherci Jandovi a jeho kámošům Porošenkovi a dalším. Pošeptej jim do ouška jací jsou to skvělí demokraté, když jste se distancovali od zbytku "ruska", tedy Sovětského svazu a jeho "ruského" obyvatelstva. Trapnej a komickej trole.

   Smazat
  3. Nemoh pane 11:40, protože je to trapnej provokatér11:20. To spíše dostanete smysluplnou odpověď od kohouta, proč kokrhá na vašem dvoře a otravuje vaše sousedy.

   Smazat
  4. 11:40 Něco si o dnešním Rusku přečtěte, ale ne sputnik a pod. prolhané srač., potom se vám rozsvítí, ale o tom pochybuji.Jedinný vládce dnešního Ruska je autokrat Putin, který mluví hlasem celého národa a k dosažení svých cílu je schopen udělat cokoliv. Jak dnes rus zbrojí, vyhržuje , napadá malé státy v okolí,doma potírá veškerou opozici, o nějaké demokracii si muže Rus nechat zdát, jak moc by chtěl ten prcek putin pobaltí, ale jsou v bezpečném NATU, chlapec má smulu.Ještě se vám zdá Rusko málo FAŠOUNSKÉ?

   Smazat
  5. 11:58
   Ty si dostatočne fašistický a to je na tom to najsmutnejšie.
   Démonizuješ druhých a Rusko len preto aby si v konečnom dôsledku sám mohol začať vraždiť.

   Smazat
  6. Nech ho bejt debyla, aragonit11 ať se nesnížíš na jeho úroveň.

   Smazat
  7. 14:24 No napsat debYYYYYl, muže zase jenom DEBIIIIL. Opravdu se nesnižuj chcicháá. 13:00 Démonizovat Rusko nikdo nemusí, Rusko je ČERNÝ DÉMON sám a sobě!!!

   Smazat
  8. 16:35
   Dement od přirození s amiandělem vraždícîm po celým světě opět v akci!!!!

   Smazat
  9. Prečo by práve Rusko malo byť Černym démonom?
   Nechápem tú logiku.
   USa sú v prirovnaní k Rusku omnoho horšie. USA sú priam semenišťom parazitických Čiernych démonov. toto je toho dôkazom.
   "Isolujte 50 nejbohatších židovských rodin a zastavíte všechny války na světě"...
   H. Ford
   A kde sídlia tie najbohatšie rodiny? Istotne nie v Rusku. čo by robili v takej chudobe ostatne to pre nich nie je zatiaľ ani bezpečná destinácia. S nakradnutými miliardami odtiaľ často utekajú na západ pred stíhaním za ekonomickú kriminalitu.

   Smazat
 11. 11:58
  No jo,zasranej obhájce amiokupantů a BANDEROSVINÍ opět v akci!!!!!!
  A teď nám řekni,proč mají amiokupanti JEDINÝ NA SVĚTĚ POLICEJNÍ STÁT,KTEREJ JE NEOPRAVNĚNĚ SLEDUJE A ODPOSLOUCHÁVÁ???!!!!
  Tak mluv ty kreténe z nazianálu!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klídek pane12:21, stačí když mu řekněte ať odprejskne z těchto "sraček" a sputniku, ať si jde číst o Rusku někam jinam, jak rus pořád zbrojí, napadá malé státy, o autokratovi Putinovi ať se mu zdá o "málo fašistickém rusku" v těch jeho vlhkejch erotickejch snech:-).

   Smazat
  2. 14:40 Závidím vám to vaše křišťálově čistý Rusko, jenom nevím proč ten křišťál má tolik příměsí a je zakalen. Asi o těch vlkých snech něco víte, když je tak zaníceně popisujete.

   Smazat
  3. Veď tu nikto netvrdí že Rusko je kryštálovo čisté

   Smazat
 12. Na ty blby nemá smysl reagovat, jenom bych chtěl k tomu článku dodat jedno. Na Ukrajině je velice mnoho férových lidí ať Ukrajinců či Rusů, kterým se fašismus nelíbí a Rusko velice pozorně sleduje zločiny, které tam páchají. Mají tam své lidi a vše dokumentují, tudíž v rámci možností, nic nezůstane potrestáno. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 13. Rudí dedku majú nás za fašistou aby nás mohli začať vraždiť. To je tá ich vypatlaná vražedná taktika. Čierne vydávať za biele a naopak. To je ná najodpornejšia fašistická propaganda na svete, ktorá si nájde dôvod ako zabiť hocikoho a zmocniť sa všetkého cudzieho.
  Ako si s týmto svinstvom a nezákonnosťou poradíme? NEcháme ich aby nás napokon povraždili?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To sú tie nálepky: fašizmus-komúnizmus, pomocou ktorých sa im tam podarilo rozdeliť Russký národ a poštvať proti sebe. Ktosi to okomentoval slocami, že Rusom na Ukrajině sa podarilo nakukať, že sú fašisti, alebo komúnisti a musia bezpodmienečne zlikvidovať protivníka. A ja len žasnem že po toľkých rokoch po vojne sa toto niekomu stále ešte darí. Akoby nestačilo to krviprelievanie naších národov cez vojnu v prospech skupinky vychcaných vojnových štváčov, ktorí zarábali na našom utrpení. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  2. Vidíš že to ide aj tu. Aj tu je to už rozdelené na tých dobrých prozápadných a tých zlých fašistov a komančov rusofilov. A najradšej by už vešali na kandelábre. Ono im tá taktika vymývania mozgov stále vychádza a stále sa darí. Mladá generácia si už nepamätá hrôzy vojny ani nestíha sledovať kde je vlastne sever a tak naletia na hociakú štvavú propagandu

   Smazat
 14. Žijeme v MATRIXU- jsme otroci peněz. Chléb a hry,to je vše!
  Samozřejmě, že debata kolem tvaru země by mohla být snadno vyřešena létáním nad jižním pólem. Vládci této ploché země chtějí, abyste věřili ve fiktivní snímky přistání na Měsíci. Přesto nejsou žádná videa člověka, který by letěl přes celý kontinent Antarktidy. Proč? Protože neexistuje. A je to nezákonné. Všechny lety přes smyšlený Jižní pól byly zakázány v roce 1958. Toto je co je znáno jak Nation státní smlouva. Je to jediné geopolitické téma, na kterém se OSN může dohodnout. Mezinárodní námořní organizace, Světová meteorologická organizace, Mezinárodní organizace pro civilní letectví a Letecká mapa světa zobrazují plochou zemskou vlajku a přidávají vrstvu zednářských intrik. Plochá vlajka OSN je rozdělena do třiceti tří svobodných zón.To něco naznačuje!
  https://www.youtube.com/watch?v=VsqBkC965uA pokud sledujete západ slunce vidíte tvar země

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a je po diskuzi. Civíme jak trotlové a nevíme která bije. Ano jsme uzavření otroci. ZA 200 km ledovou a temnou stěnou jsou jiné 1000x větší světy !

   Smazat
  2. 13:16 Další pošahanec, který věří, že je plochá země. Tisíce dukazu a oni budou neustále blábolit ty svoje debilní fráze. Letadlo přeletí celou zem dokola, ale oni budou blábolit to své, Ty vole, to není možný co se vyrojilo za idioty. Proč je pouští z psychiatrie.

   Smazat
  3. Ale aj to je súčasťou západnej propagandy aby ti vždy mohli povedať keď prídeš s nejakým poodhalujúcim podozrením že si konšpirátor a veriaci na plochozemcov. Sa stavím o čo chcete že toto nové náboženstvo hrajúce sa na plochozem sa zrodilo niekde v centrále USA dezinformácií v Langley

   Smazat
  4. Je třeba se vzdělávat - ne slepě věřit.
   https://www.youtube.com/watch?v=VsqBkC965uA pokud sledujete západ slunce vidíte tvar země
   https://www.youtube.com/watch?v=GjB4iMbzwQg&t=158s přiznání Kubricka o filmování na měsíci
   Teď si vzpomínám na ty lety a to, co jsem viděl na vlastní oči: Země je opravdu plochá, z oken kokpitu není vůbec žádné zaoblení! Je zvláštní, že v té době tomu nikdo nevěnoval pozornost. A další zajímavý fakt, že ve výšce letu letounu v noci neexistují ŽÁDNÉ hvězdy, žádné nejsou, je možné vidět jednotlivé body, ale lze je spočítat na prstech, i když existuje spousta viditelných hvězd ze země. https://www.youtube.com/watch?v=oQ192F-p4qQ&t=633s plochá země
   https://www.youtube.com/watch?v=wwYLngG7OMo Skutečné hranice našeho světa. (L.D.O. 232 část.)

   Smazat
  5. Ale choď:-)
   Že neni vidieť hviezdy
   Chlapci z centrály USA dezinformácii v Lengly majú z teba radosť, preto že takto môžu neustále udržiavať mýtus o tom že boli na Mesiaci, tvrdením že to že neboli na mesiaci tvrdia len takí pablbovia čo veria na plochú zem:-)

   Smazat
 15. Však se nad nimi smráká, posloužili jako užiteční idioti těm, kteří nyní sami čelí smrtelné odplatě. Likvidace vždy probíhá odspodu...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.