Reklama

středa 28. srpna 2019

Říkáte neziskové organizace? Ne, jde o nájemné politické ziskovky

Stanislav Novotný
Stanislav Novotný
28.8.2019  PrvníZprávy
Vymývají mozky našich potomků, vnucují nám genderovou ideologii, znevažují zralost a zkušenost, cenzurují. Polykají miliardy a pracovní síly, jež chybí jinde.

Dnes a denně lamentují sociální manipulátoři, že nedostatek pracovních sil musíme vykrýt masivním přijímáním migrantů. Dnes a denně jsme svědky handrkování ministrů, kteří „hledají“ peníze do svých rezortů. A přitom jsme dnes a denně konfrontováni s aktivisty z celé řady náramně ziskových organizací, jež jsou napojeny na státní rozpočet a v zemi prosazují cizí politickou agendu, útočí na národní svébytnost a státní suverenitu.

Vymývají mozky našich dětí, vnucují nám genderovou ideologii, znevažují zralost a zkušenost, atomizují společnost. Usilují o omezení svobody slova, cenzurují a ostrakizují jinak smýšlející. Posluhují nadnárodním zájmům, přepisují dějiny a nabádají k lokajství a malosti. Za státní peníze suplují politické strany, aniž by získaly řádný mandát ve volbách. Tam jsou potřebné miliardy i špatně využité pracovní síly!

Nájemné politické ziskovky narušují náš politický systém a ústavní pořádek. Jsou často financovány ze zahraničních zdrojů a podle toho se také chovají. Je tedy naprosto nepřijatelné, aby byly navíc dotovány z veřejných rozpočtů. Jak dlouho ještě budeme poslouchat ohlušující parlamentní mlčení? Kdo už konečně odstřihne zemské škůdce?

Stanislav Novotný
předseda Asociace nezávislých médií

123 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty, Nicku, když o mě někde nestojí, tak tam nelezu. Čí prdel lížeš ty se svou proamerickou nekritičností ? Asi ti hrabe, když chceš furt někoho poučovat i proti jeho vůli - kdyby to aspoň bylo poučení, ale většinou jsou to jen kecy nebo přitroublé provokace.

   Smazat
  2. Pane Lulu,poreferujte jak skutečná vláda světa dala

   dne 29.3.2019 panu vašemu presidentovi Ameru,aby padl
   a to v terminu okamžitě!
   On ji uprosil,aby to odložili prý do terminu 1.1.2022 a potom to může prasknout.
   Proč nám tu misto vašich sraček nenapišete o co se jedná zaćiná nám, kteři o tom vědi být záhadou!

   Smazat
  3. A přitroublá Gréta připlula do USA, novináři tleskají ručičkama a něktěří blahem i učůrnou.
   U nás by matka absentérky se stovkama zanedbaných hodin výuky skončila v lochu. Jenže novinářská pakáž zpívá píseň těch co absenci oslavují.
   Jo a další píšou o suchu a budou o něm psát i po kolena ve vodě. Za tunely se v česku novinářům vždy dobře platilo.

   Smazat
  4. Tento web použivá zvlášt zvrácené taktiky podlosti

   Panu Novotnému tu byl dán vzkaz,že má na konci článku davat návrh na řešeni jinak članky popisujici situaci,které se tu objevuji ve velkém množstvi, jsou k ničemu a jen maji naznačit,že to vše maji řešit sami občanè,kterým však tato tzv "redakce"maže všechny návrhy na možnou nápravu, očividně s cilem prodlužovat agonii tohoto režimu neomarxistů dalšich §0 let.
   Nestydi se tohoto chucpe použivat a tak ve skutečnosti plni roli jakési "mucholapky" na bezmocně zuřici občany a čeká tak za rohem je třisknout do zad!

   Smazat
  5. Neustále čtu, jak komunisti zavraždili, jak provedli apod. Když se trochu začtu, tak zjistím, jak autobusák, když demokratům nakreslil tykadla do stal 1 rok vězení. A vůbec když si vzpomínám na první republiku, jak policie "tatíčka Masaryka" střílela do dělníků. Tam nikdo z "demo" politiků nejde a že by na ČT24? Dokud budou Evropě vládnout politici bez dětí, nic lepšího nemůžeme čekat.

   Smazat
  6. Co na občany ušili naši "zastupci" za boudu

   Je to politická korektnost čili lež a cenzura což je povýšeno na kulturni maras režimu,který trestá názorovou rozdilnost,stigmatizuje ji na kaciřstvi stejně jako středověká inkvizice.
   Triky,které neomarxisté použivaji je třeba odhalovat i když vime,že budou mazány.
   cilem tohoto svinstva je dosáhnout autoorganizace lidského myšleni a jeho autoregulace ,což působi zvláště na primitivni jedince,kteři sami nedokáži samostatně myslet.
   Občanům se odebirá svoboda slova,aby nesměli zpozorovat co se s nimi opravdu děje a tak sami připravovali svoje otroctvi a vykrádáni svých kapes.

   Myšleni maji nahradit vzorce neomarxismu tzv politické korektnosti čili LŽI!

   Toto sice odhaluje pan Okamura v jeho SPD,ale skutečnost vidi občané sami.
   Stejně jako za komunistů nesmite vyjadřit svůj názor.

   MUSIT BUĎ LHÁT NEBO MLČET

   tak daleko došli neomarxisté mezi námi ve svém nepřátelstvi proti občanům,kteři jsou tak ohlupeni i tiskem a tv,že dokonce chtěji zabit ty,kteři jim tyto podlé metody odhaluji!

   Smazat
 2. Hovnolulu jsi naprostý idiot, který nepochopil ani obsah článku.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 3. 13,50
  A vy jste snad čekal něco jiného?

  OdpovědětSmazat
 4. Pane NOvotný, ta pakáž která si tady hraje na politiky je vlastně chrání. Mimo jiné je také spolufinacuje.

  OdpovědětSmazat
 5. Dříve se nesměla spochybňovat jen "vedoucí úloha strany" Všechno ostatní bylo možné i v ČT ( teplouši , vietnamci , černoši , rusové i američani ) dnes je to naopak , hajzl president ,premier , vláda ale skuste řící vtip o teplouších

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 24 DAYS TO BREXIT

   Smazat
  2. Víš jak se řekne polsky buzerant? - .. labužnik prdelowy ...

   Smazat
  3. A česky ?? ... Jakub Janda , Think-tank Evropské hodnoty

   Smazat
 6. Přeji dobrý den,
  podle mého názoru není v těch několika větách nic, co by nebylo pravdou. Otázkou je co s tím. Myslím si, že jedinou možností jak těm hlasitým neziskovkářům, sluníčkářům, propagátorům jakési bezpohlavní kreatury, neomarxistům, zastáncům pašeráků Afričanů do Evropy, jak jim zavřít huby je to, abychom přesvědčili všechny ty, které nazýváme "mlčící většina". Abychom je přesvědčili, aby šli k volbám, aby nezůstali doma a přišli třeba tiše a nenápadně, bez mediálního humbuku k volbám a volili ty strany, jedince a hnutí, kterým nepůjde o dobré bydlo v parlamentu. Aby ignorovali ty, kteří už v tom parlamentu sedí třeba od studentských let, kteří nikdy nepracovali a mají jen plná ústa frází a floskulí, kteří možná budou před volbami slibovat ty bájné "hory, doly", ale když šanci v minulosti měli, ale ukázali něco jiného. Tu bezmezný obdiv k Bruselu, tu kamarádičkování s Posseltem a jeho grupou vysídlených. Nechci nikoho nabádat, zda volit Losnu či Mažňáka, ale jsem pevně přesvědčen a věřím v přirozenou moudrost našich, poctivou prací se živících lidí. Věřím, že se nenechají zviklat různými pražskými či mimopražskými režiséry, nedoceněnými zpěváčky kdesi od Třince, nebo těch, kteří se s humbukem vrátili z Holandska, nenechají se zviklat vyřvávajícími herečkami z nekonečně hloupých sitkomů ,principálů různých divadélek, zkrátka všemi těmi, kteří jsou přesvědčeni o své intelektuální a umělecké výjimečnosti. Vždyť za touto jejich chimérou o výjimečnosti se často skrývá jen touha po publicitě, která je pro ně spojena s nemalými příjmy. Věřím, že všichni NEOBYČEJNÍ lidé, dosud jen mlčící, kteří jsou touto pražskou "elitou" nazýváni, v tom lepším případě, jako OBYČEJNÍ vidláci z venkova svou účastí ve volbách a svým rozhodnutím na hodně dlouhou dobu zavřou nevymáchané, rozežrané a zpovykané huby té naší samozvané elity. Já osobně se vůbec nestydím za to, že nejsem z Prahy, necítím se méněcenný, že se děsím nekontrolovatelnému a nekontrolovanému přívalu Afričanů do Evropy a nestydím se ani za to, že nemám potřebu "zdechnout", jak by si jedna herecká megastar přála. Tak Vy všichni, kteří máte stejné pocity jako já, vyhrňte si ty pověstné rukávy a vysvětlujte a nabádejte své okolí k tomu, aby volili svým rozumem, svou zkušeností a svou moudrostí bez ohledu na to, zda se to bude pražské havlérce líbit. P.S. Líbit se jim to nebude. František

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Františku, obávám se, že "volby" se konají až po uzavření volebních místností... Bohužel

   Smazat
  2. Změnit něco volbami v této zemi je jen iluze a vaše zbožné přání Františku . Země je natolik rozdělena a rozhádána , že není možné aby vyhrála s převahou jen jedna strana která by to mohla změnit k lepšímu . Musí dojít zase k nějakému silnému otřesu , nebo ke katastrofě která tuto Českou kotlinu zase sjednotí . To znamená , že až zase Čechům půjde doslova o kejhák tak všechny ty kavárny , neziskovky , pravičáci , levičáci a další podobná sebranka změní své názory a přidá se k té mlčící většině a potom nastane změna k lepšímu . Jinak ani náhodou .

   Smazat
  3. Františku, jsem rád, že kultivovanost řeči i mysli lze opět čerpat z venkova, jako v naší historii již vícekrát. Nejste jediný ale vynikáte, až si Vás zde někdo spletl s F. Koukolíkem. Moc se mu nedivím. Vás češtinářů s rozumem je tu třeba jako soli, ač mohou trollové z Prahy argumentovat "Zapadlými vlastenci", na které ovšem jejich stylem nemohou! Díky.

   Smazat
  4. Ať volíte koho chcete, nakonec se z něho vyklube stejný zmetek, jako byli ti před ním. Je to smutné, ale je to tak.

   Smazat
  5. 17:09 a není to naše chyba? Možná z nedostatku informací uzákoněných! Třeba rodinné tradice kandidáta, národnosti atd. Žádejme uzákonění všech informací, nejen těch vládních "relevantních"!

   Smazat
  6. Františku,
   mockrát jsem si lámal hlavu, jak tento problém vyřešit, aniž by to vyvolalo občanskou válku. Jediné, co mne napadlo je to, že problém za nás vyřeší život, resp. hluboká a dlouhá hospodářská krize. Bohužel, doplatíme na to všichni a bude to cena za naší lhostejnost při vzniku a rozvoji těchto parazitů. Obrazně řečeno, až budou lidi spásat trávu a poznají skutečný hlad, roztrhají na kusy každého politika, který si dovolí sponzorovat kulturu, neziskovky, nebo jiné parazity. Až lidi budou rabovat a rozkrádat majetek bohatých, bude jim nějaká demokracie u prdele. Protože hlad je neskutečný čaroděj s lidskou myslí. Ten už vehnal na barikády jiné pacifisty.

   Smazat
  7. Stačí schválit stejné zákony které na tyto organizace má JUSEJ a nedávno schválilo i Rusko. Jenže všechny tyto organizace včetně vedení státních institucí a exekotorů jsou rodinni příslušníci členů politických stran. Takže jedině povinná volební účast a použitelný zákon o referendu to může rozhýbat.

   Smazat
  8. 20,47
   Ale FARA neřeší samotnou existenci parazitů. Pouze nařizuje zveřejnit, v kdo ho financuje, resp. v zájmu koho pracuje. My tady řešíme miliardy, kterými je živíme a jak je separovat od těch, které skutečně pomáhají potřebným.

   Smazat
  9. Ještě jedna malá douška. Momentálně se řeší státní rozpočet na rok 2020. Všichni se tahají o 10,20, nebo 30 miliard, které si Babiš zase bude muset půjčit. Když vezmu, že neziskovky berou cca 15-17 miliard, kulturní fronta nejméně to samé, kdyby nebyl Babiš posraný a zaříznul parazity, nemusel by si půjčovat možná ani groš. A ještě by mu zbylo na platy policajtů a všem, kterým slíbil a neví kde na to vzít.
   Jenomže to by se Praha, která už zapomněla, co je skutečná práce, asi posrala. To by nebylo čtvrt milionu, ale celý milion, na Letenské pláni.

   Smazat
  10. Přesně 21 .17
   Zaříznout parazity neziskovky si Babiš netroufne .Jsou to většinou synáčkové a dcerušky politiků kteří se štítí poctivé práce nebo jejich příbuzní . Je to obrovská džungle parazitů , která drží pevně pospolu a dobře vědí , že jejich ochránci - zkorumpovaní politici nad nimi drží ochrannou ruku . A na ty si Babiš netroufne .

   Smazat
  11. K těm Pražákům. Moje rodina(spíš rod)žila přes 90 let v Praze. Já se před pár lety i s rodinou přestěhoval kousek za Prahu a jsem tomu rád, že už nemůžu být označován za Pražáka. Je faktem, že takto opouští Prahu hodně původního obyvatelstva z důvodů vysokých nájmů ve zprivatizovaných či restituovaných domech. Nahrazuje je ta verbež ze všech koutů republiky, která si myslí, že jsou lepšolidé, protože mají ostré lokty, umí v tom chodit a mají prachy. Je to divné, ale i některé původní osazenstvo, které se drží ještě finančně v Praze jen tak tak, přebírá názory těch lepšolidů. Snad si tito zoufalci myslí, že tak mezi ně budou patřit a bude na ně tak nahlíženo.

   Smazat
  12. Toto všechno už tu v minulosti bylo , že v Praze se nacházela sebranka dokonce z celého světa . Ne nadarmo na sklonku svého života Žižka hořce litoval že to hnízdo nevypálil .

   Smazat
 7. Ad 13:31
  Mr. Honolulu, myslím si, že by bylo lepší kdyby jste se věnoval situaci v Honolulu, anebo tŕebas na Aljašce, anebo situaci v celých SSA. Možná, že by Vás tam zaměstnali, aby jste jim dával své rozumy. Pokud jde o Česko,. tak stŕílite mimo terč.
  Morave

  OdpovědětSmazat
 8. Neziskový jsou obyčejní zlodėji ! Když jim někdo nėco dá, tak by to mělo jít na prospėšno . A ne krást a živit se tím ! Prvně by mėli pracovat , a záslužnou činnost po præci a zadarmo .
  Chtėl by vidėt zlodėju kolik by to dělalo !

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 10. Všude, kam jdou peníze z veřejných rozpočtů by měl být proveden hloubkový audit o jejich využívání, platech, výdajích a jejich účelnosti. Týká se to především samotné TI (Transparency International) a jejího vedení, EU, ČTV, neziskových organizací atd. Jsou nástrojem korupce, vydírání a rozkladu národních států.

  OdpovědětSmazat
 11. 14,22
  I retardovaná Eržika z pomocný pochopí,že KDE NEJSEM VÍTÁN,TAM NELEZU.....ty seš prostě UBOHÁ,TUPÁ UŽVANĚNÁ TROSKa BEZ KAMARÁDŮ,ZNÁMÝCH A ZÁJMŮ!!!!!!
  Tvůj bezMOZEK JE DOHO DŮKAZEM!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Eržika je "vítána" všude, jinak je to diskriminace a ona moc dobře ví, že na to jsou paragrafy a dokáže to důrazně svým zvučným hlasem sdělit. tomu, kdo by se opovážil ji nevítat.

   Smazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohuzel pan Dvorak ma pravdu HONOLULU takove svinstvo co pises by se nemelo tisknout na Noverepublice. Neumis nic jineho nez napadat lidi a urazet je. Zadna teorie , zadna fakta!!! Neni divu ze se ti STARO USEDLICI z Floridy vyhybaji. Mas chovani clena z ESTB, jen jsi si prevlekl roucho. A to je kdo jsi. Styd se.

   Brouk Pytlik

   Smazat
 15. Přesně v duchu nové historie profesoři vyškolení v Americe hlásají:

  Popřevratová, demokratická historie - Váš operátor 22. 8. 2019

  Před 51 lety se obyvatelé ČSSR probudili do druhého dne okupace vojsky spřátelených armád, která nakonec trvala 21 let. Osvobodil nás až Adolf Hitler. Svoboda není samozřejmost. Čest jeho památce. Heil Hitler!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:40
   Ten KSINDL sudetorajtkách z Milionů chcanek by vám to po havlokolaborantsku zcela vážně odsouhlasil!!!

   Smazat
 16. Výborný článek, děkuji.

  OdpovědětSmazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele lulu,
   My to tady zatím tak nějak dáváme. Ne, že by jsme tu neměli barevné, ale pořád to není Amerika. Když potkáme černocha, je to taková menší atrakce pro naše děti. Cikánů máme sice dost, ale pořád je to ještě v nějakých mantinelech.
   Možná, že se to časem posere, protože momentálně tempo pochodu určují pošahaní pražáci. Ale ona je příští krize zase postaví nohama na zem. My na vesnici si zase začneme krmit prasata, slepice a králíky, a nějak to přežijeme. Ale pražáky si jednou skutečně vychutnám.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Honolulu čtete VETERAN TODAY?

   Smazat
  4. Clintonofka s uzasnym Bylllemm musi byt dobre ne nervy, protose ji nechteji pustit cernou pakaz do kurniku.

   V úterý 27. srpna v mexickém městě Tapachula vypukly násilné střety mezi africkými přistěhovalci a mexickou vojenskou policií, jelikož migranti požadovali, aby měli právo cestovat na sever do USA a Kanady.

   Stovky afrických migrantů, kteří jsou státními příslušníky Demokratické republiky Kongo, Somálska, Angoly, Senegalu, Kamerunu a několika dalších afrických zemí, jsou v současné době uvězněny na mexické jižní hranici. Stalo se tak poté, co se latinskoamerická země rozhodla posílit své hraniční kontroly v návaznosti na o uvalení cel na mexické zboží. Migranti požadují cestovní doklady a vládní podporu, aby mohli vstoupit do USA a Kanady.

   Smazat
  5. 28. srpna 2019 21:05 Bylllemm Lolitem Hulibrkem z Byleho Domku v Oralni Prasovne.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Honolulu, v tom Vám dávám za pravdu ale budou to vaše volby. Tak "makejte", ať jsou to i naše volby a ať do té doby najdeme společný cíl! Zatím hledáte cíl USA-bílých a my v Evropě nejsme bílí?

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 18. V textu autora postrádám návrh, jak tyto hajzle v neziskovkách odstavit od našich respektive peněz z našich daní.

  OdpovědětSmazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Viděl jste někdy český film Ikárie XB1? Tak to je přesně model hydroskopického paradoxon uskutečněného ve vesmíru. A tudíž demokracie versus fašismus rovná se plnotučné mléko.....
   Nedává Vám to smysl?
   No ani se nedivím, jen jsem se zde pokusil o názornou paralelu vašich schizofrenních nicneříkajících myšlenek z vašich ZBYTEČNÝCH rádoby příspěvků.

   Smazat
  2. "Doktore" Josefe Volny, vy "Einstejne" ! 20:46, kdyz oslovujete nejakeho schizofrenika, tak ho musite oslovit jeho casovym cislem ! nick honolulu nerozumi telepatii ! On neni pes ! On je namysleny PAV !

   Smazat
 21. K odstřižení té neziskové pakáže od státních peněz je třeba odvahy. Bohužel !

  OdpovědětSmazat
 22. 20:57
  A kdo se odváží v dnešní demokracii?
  Vemte si sám,jak dopadl řidič,který politikům JEN PŘIMALOVAL TIKADLA!!!!
  Ten,kdo něco řekne proti tý havlobandě sōrōs placených vlastizradců je sám nazván vlastizrádnÿm fašistou!:-(

  OdpovědětSmazat
 23. Nevěřím tomu, že by ty tradiční strany z těch neziskovek taky něco neměly. Něco jak bylo Promopro. Neziskovky by neměly doatávat peníze na mzdy a služby. Pokud je jejich čiinost prospěšná, určitě si sponzora najdou.

  OdpovědětSmazat
 24. Peníze ve státním rozpočtu jsou naše peníze. Jsou to peníze z našich daní. Daňová zátěž dosahuje až 60% a více. Hospodaření se státním rozpočtem je katastrofální. Jsou v zásadě dvě skupiny občanů, jedna saje ze státního rozpočtu a druhá do něj pouze přispívá. Z našeho si politici financují agitátory, kteří rozhodně nehájí naše zájmy.
  My, občané si velmi špatně hlídáme svoje finance. A pokud nenajdeme způsob, jak toho dosáhnout, lépe nebude.
  Pro 22:01
  Autor se možná chce zviditelnit a popsal realitu. Pravda dnes přitahuje mnohem více pozornosti, než politické bláboly ..
  ABC

  OdpovědětSmazat
 25. Pane Novotný, čím více poznávám Vaše názory, tím více si Vás vážím.

  OdpovědětSmazat
 26. Přesně tak ale Babiš to určitě nebude je třeba aby měla dost hlasů Trikolora a SPD.

  OdpovědětSmazat
 27. 00.3
  Šef Trikolory bude muset poslouchat tatika byvaleho presidenta ODS,který nám přivêsil na hřbet us kapitalismus bez pivlastků, vycházejici z gangsterismu.
  musel by jit proti fotrovi a ten by mu naložil na prdel,až zmodrá!
  SPD nechápe,že má tak slabý program,že mu stači max. na 10% a odmitá ho posilit,takže vice voličů ani nechce,či mu povoleno nebude.
  Hlasy tomu samurajovi budou brzy vyluxovány dalšimi,nebot ho drži při životě jen jeho Afroarabi a nic vice neumi!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je na programu SPD slabeho?Cetl jste ho nekdy?

   Smazat
  2. 0:54 Kecy jsi strč za klobouk milánku státnický projev Okamury si ani nečetl.

   Smazat
  3. 3.17

   Rozumiš psanému slovu?.Na Programu SPD je slabé to,že přináši jen 10% v parlamentu a opirá se jen o Afroaraby.
   Kromě toho tu má na webu diversanta,který návrhy voličů na posileni pana Okamury maže,nebot je to inkvizitor Koniáš.
   I když preceda SPD piše,že nenavidi cenzuru,presto si tu vydržuje svého Koniáše dále.
   Tak se stane sam nedůvěryhodným a se svým nedostatečným Programem se bude podobat ptáku tetřevu hlušci,ostatni mu střeli broky do zadku a půjde bez podpory mas na pekáč!

   Smazat
  4. 10.37
   Tzv statnický projev Okamůry neopsahuje nic novho a je jen teplá voda a nic vice.
   Jen tak pro zajimavost,napište tu v čem je podle vas státnický, možná se dávate opit rohlikem 30 let a nás by tu zajimalo, proč se to daři dál!

   Smazat
 28. Já jenom k článku, už jenom nadpis stačí. V USA v Rusku a Maďarsku mají zákon pro kontrolu nezjiskovek placených ze zahraničí, protože mají obavy, že budou konat protistátní činnost. My jsme je předstihli a protistátní činnost si platí stát ze svého, tedy z našich daní. To nemá chybu, asi bychom jako voliči měli dostat Nobelovu cenu za blbost. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. myslíte protistátní činnost prezidenta, poslanců SPD, KSČM a Trikolory?

   Smazat
  2. 7,57
   A jaká je jejich protistátní činnost konkrétně?!
   TVRDÁ KONTROLA neziskovek JE V POŘÁDKU!

   Smazat
 29. tolik účelové hlouposti av vědomých lží, pane Novotný.... kdo vám za tyhle špinavosti platí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7,56
   Tolik hovadin v jedný větě....že by furšus z neziskovek?!:-D

   Smazat
  2. Žádám anonyma 7:56 o upřesnění a konkrétno, v čem jsou ony "hlouposti" a "vědomé lži" a v čem tkví "špatnost" pana autora. Jinak je to jen bezdůvodné napadání autora a taková na Nové republice mažeme.

   Smazat
  3. 11:04 A vartujete takhle i před ambasádou Na tržišti?

   Smazat
  4. 12:24, ale no ták... :)

   Smazat
  5. Vidím, ze redakce má opravdu vynikající smysl pro ironii a nadsázku, když smazala bezezbytku příspěvek, kde se popisuje vysloveně absurdní kontakt pana Novotného s ruskou ambasádou, která mu platí samovary a balalajkami. Byla to reakce na otázku od 7:56 "kdo autora platí za lži". A to není poprvé, co jste něco podobného smazali.

   Redakci blahopřeji. Jen tak dál, strejcové, a zůstanou vám tady jen trollové a zmatení blábolové, co si ventilují přetlak příspěvky s výrazy jako "amihavlotlama" a vulgarismy zvýrazněnými kapitálkami.

   Smazat
  6. VÁŠ PŘISPĚVEK 8.21 ČSV STAČILA ČSV PŘEČIST

   u nás smazan nebyl.S vašim nynějšim přispěvkem souhlasime.
   Odhadujeme i to proč se tak děje a proč SPD má být poškozována.
   Bohužel nejde tady pravdu napsat,bude to smazáno.
   Nesnažte se radit oni to co pišete velice dobře vědi a patři to do podpory tzv skoku na špek,jestli nám tu ovšem rozumite!

   Smazat
  7. Škoda,že tu nesmite napsat "jejich"odhalené myšlenkové pochody a každý občan samostatně je musi vypozorovat sám.
   Zajimavá by byla diskuse o nich z perspektivy zdejšich mnohdy pomýlených občanů.
   To by se mazalo a zůstali by tu jen trotli!

   Smazat
 30. Volby se blíží,autor se zviditelnil a cenzor maže příspěvky.

  OdpovědětSmazat
 31. Pokud vím, pan Novotný se nechystá někam kandidovat a co se "cenzury" týče, na těchto stránkách mažeme pouze nadávky, trolly, bezdůvodná napadání autorů a pod. To není cenzura, to je osvobození diskuze od protizákonného a protispolečenského jednání.

  Ale vy, provokatére, to velice dobře víte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Fuj, Dvoak lže a krade!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 12:11, víš vůbec, co to je neomarxismus, ty intelektuále?

   Smazat
  5. To mě tedy zajimá co ten Sociálni stát proti němuż SPD bojuje opravdu znamená.
   A proč to dáva SPD mazat?
   Vi o tom Okamůra?Pry mu to už rekli,ale ani on nevi o co jde!

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Nechte pana Dvořáka napokoji nelezte sem a nikdo vás nebude mazat havloidní vejlupci. Těch vašich žbleptů máte plný mainstream.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. Nechat dvořaka na pokoji znamená podporovat jeho lhani a terorismus s cilem dále podporovat souasný rabijátský režim,který on chce držet u moci brutálni cenzurou tam,kde se diskutuje o možnostech nápravy!

   Smazat
  11. 15:02
   Někdo tady tebe a tu havloverbež násilím drží?!Táhněte na Blicí listy,Reflex,Lihovky atd.máte toho vy eurohovnoty k dispozici něúrekom!!!

   Smazat
  12. 10:36 Dvořáku, slušný sarkasmus. Vysvětlení cenzury na takový Ruský zpusob. Je vidět, že si vás na VUMLu "slušně" vychovali. Na vás platí staré, ale pravdivé.
   Jednou komouš, navždy komouš.

   Jednou prase, navždy prase.
   Co slovo to lež, co čin to zločin.

   Smazat
  13. 17:28
   Stejně slušně na VUMLu vychovali Tupolánkův zdvižený prostředník ve Sněmovně se slovy:Kraďousku,jsi jednička!!!!
   Jednou amischwanz, navždy amischwanz,co slovo to lež nebo verbální útok!
   Maul halten!!!

   Smazat
  14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  15. PANE DVOŘÁKU MÁ ČSV ZATELEFONOVAT PANU NOVOTNÉMU

   A sdêlit mu,že amatérský naprosto neodborný cenzor chce pod jeho článkem poškozovat demolovánim informaci republiku ČR o stovky milionů korun a udělat z SPD a jejiho vedeni blbce,kteři mu to dovolili?Toto lživé tvzeni zni:

   KOMUNISTÉ SE POKOUŠELI VYBUDOVAT SOCIALNI STÁT:

   Stál proti nim ZÁPAD,tedy kapitalismus,který nechtěl takový systém připustit.

   Toto je obludná lež,která způsobila vyrabováni ČR,vznik vadného exekučniho zákona a nemožnost postavit v ČR Středni třidu,přičemz miliardové ztráty maji pokračovat v budoucnosti dále!

   Nelze se totiž odvolat na ŪSTAVU,kde Sociálni stát chybi a takovi jako vy nevi,že je to konstrukt pravice v Německu a úspěšný německý vývozni artikl s výkladni skřiňi daleko vyvinutějšich států

   než je zubožovaná A VYKRADENÁ ČR   OPAKUJEME VÁM

   VY SÁM nejste schopen a ve ve stavu posoudit kritiku jednoho z vašich autorů,který tady napsal vyloženou lež s cilem,aby republiku nebylo možné přeměnit na úspěšný stát,jeji rabováni má pokračovat a v důsledku toho,že tak důležité sděleni jste tu vymazal!

   Smazat
  16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  17. 21:16
   Tak znovu:Nutí vás někdo chodit rozvracet vaše amipitomosti?!Nenutí,tak mazej,kam tě Milióny havložilek táhnou,ynteligente!

   Smazat
  18. 21:32
   Oprava....zvracet

   Smazat
  19. 21.32
   30 let panáčku se nikdo neozval a ty neomarxistický zmetku se ptáš proč tu naše elita zachranuje tebe a ostatnoi od otroctvi?
   Co vlastne chceš dokážeš to tu napsat namisto,aby jsi nm tu smrděl přes obrazovku?

   Smazat
  20. 21.32

   Mohl by jste pane Terazky prosim vysvětlit co si představujete pod vaši zkomoleninou amipitomosti?

   Smazat
  21. 0,15
   A cos ty pučmidráte dřepící po půlnoci u kompu už dokázal ty????Leda kulový hovno,smrade galaktickej!!!!
   A jaká vaše elita????Ta po kotníky v amianálu!!!????

   Smazat
  22. 12.24

   Podivejte se všichni na něho,to je černé srdce poplantaného nositele vládniho neomarxismu,který je rudý vztekem.
   Já přinesu strejdo podporou ČSV občanům jejich kradené miliardy zpět a ty primitive navštiv náš doučovaci kroužek nebo pozoruj z diry jak to bude uděláno .
   Napiš tu ty nevzdělače aspon definici Sociálniho státu,který bude žadat zastaveni tvého olupováni a hledat,kde je náš biftek,
   No neni to málo brouku,nebo chceš zašlápnout,co?

   Smazat
 32. Pro Anonymní29. srpna 2019 11:30 trefil jste do černého bingo.

  OdpovědětSmazat
 33. 12,12
  To by musel obachnout tebe,ynetliegente!

  OdpovědětSmazat
 34. Co kdyby se vláda poučila i v chudém Řecku.
  Toto jsou asi ty důvody, proč je Řecko před krachem zachraňováno stylem:
  buď se podvolit systému "západní demokracie" nebo zkrachujete.
  Nám se o tom může jen zdát …
  Na dovolené v Řecku jsem se od domorodců dozvěděl, jak tam řeší cikánskou
  otázku. Odpověď byla tak jednoduchá, že mi údivem spadla čelist.
  V Řecku je postoj státu k cikánům (žádní "Romové" tam nejsou) velmi
  jednoduchý. Pokud pracuješ pro stát a platíš daně (jako většina), stát pracuje
  pro tebe. Pokud nepracuješ a neplatíš daně, stát nepracuje pro tebe a je jedno,
  zda jsi červený, černý nebo žlutý.
  Jednoduše cikáni ve větších městech mají své oplocené teritorium a tam, pokud
  kočují - přespávají nebo zkrátka žijí. Stát se o ně nezajímá.
  Obecně se však cikáni pasovali do role likvidovat a uklízet ulice od vyhozenéhoželeza, spotřební elektroniky a nepotřebných věcí.
  Tyto suroviny svážejí na výkupní místa a inkasují za to peníze.
  V Řecku žije cca 11 milionů obyvatel a 80% země pokrývají neúrodné hory.
  Těch 20% úrodné půdy uživí všechny a ještě jim zbude.
  30% populace pracuje v zemědělství.
  Největším průmyslovým odvětvím je námořní doprava, která je třetí největší nasvětě.
  Příjmy z turistického ruchu tvoří 30% ve státním rozpočtu.
  Když má mladá rodina třetí dítě, tak stát poskytne této rodině dotaci na koupi
  osobního auta v ceně bez daně. Auto má červenou SPZ, a když ho policista
  zastaví a neřídí ho osoba, která auto kupovala s dotací od státu, privilegia jsou
  najednou pryč, a navíc ještě ta hanba s pokutou jako řemen. Až po pěti
  letech může majitel auto prodat. Tato auta jsou velkou pomocí mladým lidem.
  Školství funguje tak, že pokud oba rodiče pracují a platí daně, všechny děti majístudium do maturity zdarma včetně stravování. Když pracuje jen jeden z rodičů -
  děti mají studium zdarma, ale stravu si musí hradit. Když nepracuje ani jeden z rodičů, musí děti platit školu od první třídy až např. po maturitu včetněstravného.
  Řekové rádi posedí se svými přáteli nebo rodinou na verandě či balkoně
  a uspěchaný život je u nich vzácnou výjimkou.
  98% obyvatelstva je pravoslavného vyznání s velkým důrazem na rodinu.
  2% jsou muslimové a bez vyznání spolu s ostatními náboženstvími a sektami.
  Ve vnitrozemí na vesnici téměř neexistuje kriminalita a ve větších městech jevelmi vzácná. Prostě v Řecku se nekrade. Stát zakázal na svém území hrací automaty. Drogy jsou tam neznámou věcí, protože rodiny a víra jim nedovolí
  něco podobného.
  Pokud nechce mladík nastoupit povinnou vojenskou službu, tak o to může
  požádat úřady a dostane modrou knížku. Dnes je služba v řeckých ozbrojených
  silách natolik vážená, že žádosti o modrou knížku by se daly spočítat na prstech
  jedné ruky. Hlavním problémem po vystavení je získání celoživotní
  invalidity, která majitelům modrých knížek neumožňuje práci ve státních
  službách. Ten kdo má modrou knížku je automaticky řazen na poslední místo ve
  všech seznamech, které stát pro uspokojování svých občanů musí vytvořit.
  Takže není osobou, která je volená, při podpoře v případě nezaměstnanosti je na
  posledním místě i při žádosti o byt, transplantaci atd.
  Prostě nic nedáš pro stát - stát nedá nic tobě.
  V zemi, kde vzniklo slovo demokracie, je účast ve volbách povinná a
  neúčast znamená vysokou pokutu. Zda do volební urny volič vhodí obálku s
  hlasem nebo bez, je už na voliči. Výsledky voleb tam nikdo nezpochybňuje. Je
  zajímavé, že v Řecku neexistují extrémistické strany a ani k tomu není
  důvod. Menšiny se buď přizpůsobí většině, nebo potom platí - nechceme vás
  tady.
  Ing. Alena Péliová
  Odbor implementace státní podpory výzkumu a vývoje, sekce vědy a techniky.
  Ministerstvo školství, vědy, výzkumu a sportu SR, Stromová 1, 813 30 Bratislava.

  OdpovědětSmazat
 35. Pražská kavárna , media , lepšolidi nám neustále vtloukají do hlavy že se máme nejlépe vůbec v celé historii . Mají tím na mysli především sebe a svoje rodiny . Stejného názoru je i vláda . Tak proč by se měli inspirovat na chudém Řecku ? Nemají nejmenší důvod .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:38
   Ty votlemená havlosmažko,na to,že tady furt visíš moc práce neuděláš????!!!!!Leda hubou jako ten exprt Pospíšil z TROPičky!!!☺

   Smazat
  2. Kdo se směje naposledy, ten se směje nejlépe. Ale naposledy byte se mohl smát i vy, ale jen skrzevá vašeho dlouhého vedení. hej hu, rudý dědeček

   Smazat
 36. Pokud chce nekdo statni dotace musi se i podrobovat statni kontrole.Coz se jim evidentne nelibi

  OdpovědětSmazat
 37. Díky za neziskovky, ti aspoň dnes trhají žíly všem těm zlodědkum z hradu a STBákovi Babišovi.A proto se do nich tak šije, máte to ale marný,díky SENÁTU, demokracie u nás funguje.

  OdpovědětSmazat
 38. 16:16
  Všeho do času ty vole,Třetí tiše měla taky trvat tisíc let.....!

  OdpovědětSmazat
 39. Mnozí lidé se domnívají, že současná Evropa kopíruje dějiny starého Říma.
  Nejprve rozkvět, pak rozežranost, hedonismus a cynismus
  a nakonec pád. Na internetu se šíří 20 bodů, které ukazují,
  jak skončil Řím a jak skončí asi i Evropa. (ale i USA)
  Zde je nabízíme.
  1. Valná většina obyvatel preferuje zábavu před prací.
  2. Množí se rozvrácené vztahy a svobodně žijící matky bez otců.
  3. Senioři jsou zanedbáváni. Lidé pečují o domácí mazlíčky více
  než o svoje staré rodiče.
  4. Literatura a umění se stávají bezduchými. Vytváří se planá
  zábava za každou cenu. Takzvaná umělecká díla jsou ošklivá,
  nevkusná, nicneříkající, ale přesto za ně bohatí zaplatí horentní
  sumy.
  5. Čestná vojenská služba vlasti je odmítána, zpochybňována,
  vysmívána a posléze zákonem zrušena. Armádu tvoří nájemní
  žoldnéři.
  6. Lidé pracující jsou zesměšňováni a jako vzor se staví prázdní
  pokrytci, spekulanti, populisté, pochybní umělci a takzvané
  celebrity.
  7. Daňové zatížení obyvatelstva stále roste a stát přerozděluje
  neúměrně vysoké částky. Lidé se nebojí nepracovat, protože
  stát se o ně vždy nějak postará.
  8. Úroveň vzdělání rapidně klesá.
  9. Státní dluh roste do nikdy nesplatitelné výše.
  10. Přestává se vyrábět a pěstovat, protože výroba doma je moc
  drahá a potraviny a výrobky se dovážejí ze satelitních zemí.
  11. Kdo se dostal do pozice, kde může ze státního krást, většinou
  tak činí. Postižitelnost těchto zločinů je velmi malá.
  12. Početí a výchova dětí je vnímáno jako obtěžující a dětí se rodí
  stále méně.
  13. Léty osvědčené mechanizmy, chránící poctivé před podvodníky,
  náhle selhávají.
  14. Veřejné funkce se stávají předmětem kořisti zisku. Udělují se za úplatky, a kdo je získal, chce z nich kořistit, aby se mu vložený úplatek několikanásobně vrátil.
  15. Staletími předků prověřené hodnoty - jako je čest, smysl pro povinnost, zodpovědnost, nadšení pro práci, pro dobročinnost,
  zájem pro věci veřejné, jsou vysmívány a zesměšňovány.
  16. Šíří se cynismus.
  17. Šíří se plýtvání, nestřídmost, znevažování znalostí, dovedností
  a poctivé práce.
  18. Do země přichází velké množství cizinců.
  19. Politikové nadbíhají i "lůze", která si vynucuje zábavu a státní
  podpory (chléb a hry)
  20. Občané stále na všechno nadávají.
  Text napsal britský historik Edward Gibbon, autor knihy
  "Úpadek a pád římské říše", která vyšla v roce 1776

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:52 Proč sem neustále cpete ten váš nesmysl.Kolikrát tenhle paskvil sem ještě dáte.?

   Smazat
  2. Odpovím já, kolikrát by sem ten text měl autor dát? Přibližně tolikrát kolikrát bude třeba, než to i tací cvoci, jako vy, pochopí. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  3. Mate naši podporu,Rudý dědečku,hlupáci vše za týden zapominaji a když jde o klasiku nudi se chtěji chléb a hry,ovšem jak jedno tak druhé jim bude brzy ukradeno!

   Smazat
  4. 17:52 Souhlasím. Opakování je matkou moudrosti pro 18:04. Ano kopírujeme Římskou říši, navíc blbneme s technikou, která nás předeběhla a realitu jsme vyměnili za virtuální realitu,tím jsme ohroženější. Mnozí z nás dodnes nepochopili, že jsou v pozici otroků, díky dluhům, kterými platí za své splněné "sny".

   Smazat
  5. Mužete tu sračku sem cpát třeba 10x za den . Pouze zoufalci jako vy tři se na tom budou ukájet až do konce. Normální člověk po přečtení několika řádku si odplivne. RUDÝ BLÁZNE!

   Smazat
  6. 11,54
   Tvoje zvratky začínající nebo končíci RUDÝM,už známe!!!!!U tebe ty imbecilní ÍÁčku je to ovšem pořád NOVINKA!!!!!

   Smazat
  7. 11:54
   Pane máte psychické problémy spojené se svou sexualitou. Podle nevhodně použitého výrazu, který se vám vkrádá z vašeho podvědomí, je to prosté, radím vám, přečtěte si Sigmunda Freuda a pak navštivte sexuologa. Poradí vám, možná vám zakáže četbu článků, které vás iritují a navíc nebudete nic platit, jde to na pojišťovnu. Zdravím váš elfotroll.

   Smazat
  8. 16:08 Díky za radu, o moji sexualitu je velice dobře postaráno mojí manželkou, ale vy máte jistě problém pokud o tom tak zasvěceně píšete.Promluvte si se svým partnerem, s tím hochem jak u vás bydlí, třeba vám pomuže.

   Smazat
  9. 17:54
   Pomoc partnerky nepotřebuji a vy ? Když je u vás - z její strany velice dobře postaráno- ,tak sám o sobě říkáte vše.

   Smazat
 40. 18:04 Achillovu patu za to, že zaútočil na globalizované zločince Deep State v masovém měřítku, je tím, že po těchto věřících Satanovi touží po adrenochromu, chemický vzorec C9H9NO3, pigment získaný oxidací adrenalinu ( epinefrinu ). V podstatě ... dítě nebo dítě jsou mučeni kvůli maximální bolesti a nadledvinky uvolňují C9H9NO3 a tito blázni pijí krev za obrovskou hypnotickou výšku.
  Ale obvykle to nekončí. Dítě je potom obětováno a usmrceno v rituálu a nadledvinová žláza je odříznuta od těla a konzumována. Dalším aspektem pití dětské krve nebo kanibalismu je víra, že věřící Satan bude žít déle. Královská rodina Anglie je obviněna z těchto rituálů ... také Hillary Clintonové a jejího milence Huma Abedin ve videu odkryté notebookem NYPD u Weinera ... (viz video)
  Celosvětové obchodování s dětmi zahrnuje otroctví, orgány těla, kanibalismus, sex, prostituci a volný průchod do Spojených států. Demokraté NEPOUŽÍVAJÍ, aby to zastavilo ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná byste měl omezit sledování britských detektivek, tam se to adrenochromem jen hemží. Ovšem pokud byste si chtěl šlehnout orálně nebo do žíly, máte možnost:

   Chemikálie v té ampulce samozřejmě není z nadledvinek malých dětí, ale adrenochrom se vyrábí syntézou adrenalinu, který je taktéž syntetického původu. Vše se syntetizuje už hodně dávno.

   Smazat
  2. 21:30 Vlastní zkušenost co. Chudáci vaše děti.Kolik toho máte už na svědomí?

   Smazat
 41. 21:30 tuto informaci máte určitě z oblasti Antares od elementálů, kteří umožňují stvoření Syrael.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.