Reklama

pátek 16. srpna 2019

Ruské Iskandery budou moci doletět z Kuby na Floridu

16. 8. 2019 zen.yandex
Otázka rozmístění ruských raket přímo "před brankou" USA se z oblasti konspirologie s jistotou přesouvá do kategorie reality nejbližší doby. Zdá se, že poté, co Washington odstoupil od Smlouvy o raketách pro střední a menší vzdálenosti, bude opalování na plážích Miami a máchání se v Atlantickém oceánu pro obyvatele Spojených států mnohem více vzrušující, když vezmeme v úvahu těsnou blízkost zbraní hromadného ničení.


A tyto prostředky se tam, jak Putin ujistil, nevyhnutelně objeví hned poté, co se Amerika rozhodne vrátit své jaderné rakety do Evropy.

Zároveň experti nepochybují o tom, kde přesně budou ruské rakety umístěny. Spory u nich vznikají pouze v tom, čím konkrétně Moskva, s prakticky zaručeným souhlasem Havany, zareaguje na takovou demarši Států.

Někdo soudí, že účast na nedávno konaných Mezinárodních vojenských hrách MiG-31 s hypersonickými raketami Kinžal je signálem, že právě letecká skupina přepadových stíhačů s odpovídajícími zbraněmi bude přesunuta na "ostrov svobody".

Jejich oponenti se zase domnívají, že použití letectva v tomto případě je nepřiměřeně nákladné (údržba letiště, vybavení, personál atd.).

Rozmístění operačních taktických raketových systémů Iskander na Kubě považují za mnohem ekonomičtější (a hlavně velmi efektivní). Jeho rakety s oficiálně deklarovaným doletem až 500 km (ačkoli Američané vytrvale podezírají ruskou stranu z jejich podstatného snížení) mohou v případě potřeby doletět bez překážek na pobřeží Floridy a dopravit tam taktickou jadernou nálož.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

190 komentářů :

 1. Ušáků s jejich rolí světových četníků, má celý svět plné zuby. Pokud dříve nepadnou ekonomicky na hubu, tak stejně první výrazný přešlap v ohrožení míru na planetě zemi, otevře oči i těm největším hlupákům, pro které slunce vychází v Ušistánu. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a co ruské Kalibry? Ty také poletí. A svobodně!

   Smazat
  2. Kedze z Kuby na Floridu je 90 mil, tak rozhodne Iskander doleti na Floridu absolutne bez problemov aj keby dolet bol presne taky, ako ho deklaruje Rusko. No a kedze Rusi su v raketovej technike o dve generacie pred USA, tak dodat potrebne rakety bude urcite otazkou kratkeho casu, aby zasiahli to, co potrebuju. Nehovoriac o Kalibroch...

   Smazat
  3. Lepši je Poseidon , přes Floridu se převáli a spláchne vše do moře .

   Smazat
  4. Jo ale to by spláchlo aj Kubu. Posejdony sú tou poslednou možnosťou

   Smazat
 2. Až budou ruské jaderné rakety na Kubě, to se pak budou dít věci. Jen že zasáhnou Floridu, ale ušáci nebudou vědět, kdy a jde startovala. "Na hrubý pytel hrubá záplata".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:09
   Američania sa nemajú čo rozťahovať po svete a hlavne stavať základne okolo Ruských hraníc a organizovať v Rusku farebné revolúcie.
   Ak to tak je tak Rusko má právo rozmiestniť svoje základne na Kube vo Venezuele v Srbsku atď. Ak USa rozmiestni jadrové zbrane na Ukrajine v Polsku v Rumunsku Rusi to urobia na Kube celkom logicky a zákonite. Tomu sa USA nemôžu čudovať. Je to primeraná odpoveď na USA rozmiestňoavnie jadrových zbraní v blízkosti Ruských hraníc.

   Smazat
  2. Upřímně řečeno: obětovat ausgerechnet jenom Floridu by asi při dost velkém banku nikoho ve Washingtonu D.C., na palubě E-4B, či velitelském stanovišti pod kopcem moc nenatrápilo. Holt by zamáčkli slzu, možná vzpomněli místních početných klientů penzijních fondů (kteří už by se nemuseli třást a sledovat burzovní zprávy), zavzpomínali na pláže, parties a luxusní děvky, a ?? Je to psychologie.

   Smazat
  3. Ruské ponorky pri Kubánskych brehoch a nebolo by to len o Floride:-)

   Smazat
  4. nepotřebuješ jaderné. I konvenční v počtu dvou set střel dokáží napravit v říši lží a nenávisti hlavu každému. Od Velkých jezer až po město andělů.

   Smazat
  5. Kdyby, se znovu ruské rakety měli instalovat na Kubě, tak Putin by vyvolal 3 světovou válku.

   Smazat
  6. Ale kde američania by sa museli zo svojími jadrovými zbraňami stiahnúť v východnej Európy a Rusi by odtihli z Kuby nič iné by sa nestalo.

   Smazat
 3. 8:38, 9:09 A tomuto někdo dokonce tleská, třeba místní hlupec " rudý dědek " Zase budeme blíže konfliktu, který zničí svět. HEJ HOU OSLE. Potom tedy durazně žádám o vybudování základny USA na našem uzemí.!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9,45
   Důrazně ti říkám,ŽE S AMIOKUPANTAMA JDI DO PRDELE!!!!!!

   Smazat
  2. Vlastníte-li VAŠE území u New Yorku (Creedmoore?) nebo v Kalifornii, proč ne? Přestěhujte si tam US žoldáky z celé Evropy. US Government dokonce ušetří prachy za provoz a získá pracovní místa například pro celý nepracující Detroit - kde můžete mít třeba další milion vojclů náborovaných v USA běžnou demokratickou volbou mezi "do armády nebo do kriminálu".

   Ale z nás, z našich majetků a z NAŠÍ republiky žádní pacienti z bývalé Creedmoorské léčebny v New Yorku lukrativní terče pro jadernou odvetu dělat nebudou. Ani vy!'

   Smazat
  3. Jak muze byt nekdo tak omezeny jako vy?Jedine, co nam muze zarucit mir na delsi dobu, je rovnovaha

   Smazat
  4. 10:08 Naštěstí vy nebudete rozhodovat o tom jestli tady postavit základnu USA. 10:12 HM, tak tomu se říká " názor". Podle vás budou všichni zbrojit a zbrojit, do nekonečna. Něco tak hloupého jsem nečetl dlouho.

   Smazat
  5. 9.45 - dej si přihlášku do NATO a jeď bojovat za US zájmy do Afganistánu a nebo do Vodňan, tam máš kámoše

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 11,11
   PARDON,PRO 11.04

   Smazat
  9. 11:07 To říkej svým retardovaným parchantum, nebo fotrovi. UNKROFTE.

   Smazat
  10. Myslím, že tady někteří diskutující nechápou, co měl na mysli Putin, když řekl, že bez Ruska svět prostě nebude. Jasně řekl, že pokud NATO napadne Rusko, všechny zbraně, co Rusko má, pošle na země NATO a v první řadě na USA, jako na centrum všeho. A co pak bude se světem, už bude úplně jedno. A pokud by americká protiraketová obrana 90% raket zlikvidovala, tak těch 10% při dnešní síle dokáže zcela zničit všechny země NATO, včetně USA. A USA to moc dobře vědí, proto neútočí a raději zkouší "barevné" revoluce.

   Smazat
  11. Jedine Rusko je zárukov že Americký Mordor nezavedie svoj Nový Svetový poriadok na tejto planéte.
   Nechceme ten ich NWO a preto sa radšej prikloníme k Rusku, ktoré aj keď nie je dokonalé, je lepšie ako vražedná mašinéria západu.
   Politické vraždy prišli už aj na slovensko. Predtým sa nanajvyš medzi sebou vraždili mafiáni a aj toto mafiánske vraždenie priniesla handrová revolúcia.
   Vraždenie skrátka prišlo so zhubnými hodnotami zo západu s chamtivosťou a mocibažnosťou. Slovensko už nie je bezpečnou krajinou ako bolo pred revolúciou. Do našej krajiny prišli drogy, mafie, zlodeji všetkého druhu, dekadencia a zločin plánovaný na najvyšších úrovniach na západe.

   Smazat
  12. 11,58
   Pravil impotent bez rodiny!

   Smazat
  13. 9:45 hele několik chybiček se ti vloudilo, možná jsem místní hlupec, ovšem jsem rudý dědeček, né dědek. Hej hou oslíku jak jsi dospěl k názoru, že tleskám konfliktu? Hele a na tu žádost o vybudování té Ušácké základny u tebe na dvorečku, nezapoměň dát kolek a tečku. V. V. Pjakin takovým pronikavým myslitelům jako ty, říká "éto děbil" a víš že se mu ani nedivím? Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  14. Zodpovědný otec rodiny vi, že agresivní americké sráče může udrzet na uzdě jedině silné Rusko a silná Čína.
   Duševní impotentní 12:37 to, jak vidno, těžko chápe.

   Smazat
  15. 12:02 Ale podle vás rusko přežije co, najivo.Neustále si honíte vocas a do blba vysíráte komenty jak je rusko neporazitelné. Celkem vám nezávidím vaši hloupost.

   Smazat
  16. Nuž tak zatiaľ to Rusko nikto neporazil. Ani Napoleón ani Hitler jugend a zatiaľ ani Soroš jugend hoci práve úporne bojuje svojími mimovládkami priamo v Moskve:-)
   https://aragonit11.blogspot.com/2018/11/blog-post.html

   Smazat
  17. 17:19 Máš pravdu, Rusko se porazilo samo v 90 letech, to se jinému hned tak nepodaří.Jinak nevím proč tam vy čobolové neustále pletete Soroše!!!

   Smazat
  18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  19. Už som to tu písal keby sa Rusko porazilo samo nešírila by sa dnes proti nemu taká nenávisť vo všetkých médiách sveta, ktoré vlastní kabalistický súkromný sektor.

   Smazat
  20. Hlupáku 9:45!!
   Říká ti něco pojem kauzalita? Umíš odlišit od sebe příčinu a následek? Jsi odporný debilek, který pouze rozbíjí diskusi o chazarské totalitě západního světa. Narvi se celý do chazarské řiti (řiť je odborný a slušný termín) debile.

   Smazat
  21. Oni také termíny ako kauzalita nepoznajú. Pre nich je najdôležitejšia holá nenávisť ku všetkému ruskému

   Smazat
 4. Ruské úderné jaderné síly na hranicích USA budou důstojným prostředkem k zastavení globální drancovnické agrese USA pod velením a v zájmu globalistického gangu Deep state; a proto i nadějí na zachování NAŠÍ civilizace a vůbec i vyšších forem života na zemi.

  OdpovědětSmazat
 5. To bude něco pro našeho hovnolulu.

  OdpovědětSmazat
 6. Jen si to zavinili sami svoji imperiální politikou. Přímo operují u Ruských hranic.

  OdpovědětSmazat
 7. Je na té Floridě vůbec něco co by stálo za raketový útok?Myslím ,že je to blbost ,že budou na Kubě ruské rakety.A to rozmístění amerických v Evropě také problém.Snad v Polsku.Americe šlo hlavně o Asii když vypovědělo smlouvu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10.59 PŘECI VŠEVĚD HONOLULU (/;<D).

   Ale kdo tvrdí, že Rusko nemá rakety, které dolétnou tisíce kilometrů - takže základna jaderných ponorek na východním pobřeží USA je v dosahu desítek minut letu "nijak závratnou" rychlostí M2...

   Smazat
  2. Stačia aj tie ponorky v Kubánskych vodách a vojenská námorná základňa na Kube aby námorníci mali aj nejakú rekreáciu na súši. To možno urobiť najrýchlejšie. Kubánci nejaký prístav radi Rusom poskytnú za svoju ochranu

   Smazat
 8. Myslím si, že Ruské ponorky operují okolo ameriky a jsou nezjistitelné.V případě napadení Ruska, bude po americe do půl hodiny.Nemají amíci šanci, přílétne to ze všech stran a oni to vědí, proto je zatím mír.Díky Rusko.

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nech sú aj zistiteľné ale v Kubánskych vodách budú v pohode. Ale pred rokom či dvoma boli v USA veľmi prekvapený keď zistili že tesne pri USA pobreží dlhodobo nepozorovane operovala Ruská ponorka. To bolo revu:-)

   Smazat
 10. 11.10

  Tím tvým IQ MENŠÍM NEŽ 40 se moc nechlub,titáne!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sprostý titán 11:10 smazán.

   Smazat
  2. Cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak je známým čichačem prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu odulých za bílýho dne křepčících podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Smazat
 11. Vidíte. Kubáncům zřejmě vůbec nevadí, že budou v případě jakéhokoli konfliktu okamžitě a nekompromisně vymazáni z mapy :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obyčejných Kubánců se jaksi nikdo neptal.

   Smazat
  2. No vidíte a o Kubáncov vám tak veľmi ide a prečo potom USA budujú základne vo všetkých bývalých východných krajinách Európy a chcú dve základne vybudovať aj na území Slovenska. Nuž a my ich nechceme tak ako sme tu nechceli Ruské základne, ale spýta sa nás niekto?
   Nie. Urobia si čo budú chcieť.
   Už k nám tlačia peniaze na rozšírenie letísk pre pristávanie ich ťažkých vojenských lietadiel a bombardérov.
   Slovenská vláda robí obštrukcie so zmluvou ohľadom týchto záležitostí medzi USA a Slovenskom, aj preto sú tu tlaky Ficovu vládu vymeniť aby proces obsadenia Slovenska Americkou armádou bol rýchlejší.
   Obdobne to bude s Kubáncami. Vláda rozhodne a vyššie záujmy tak ako sa to deje aj u nás.

   Smazat
  3. aragonite, u vás ještě pořád vládne Fico? To jsou mi novinky

   Smazat
  4. Fico v průzkumech opět s velikou převahou vede.

   Smazat
  5. Tak Fico je stále ešte šéf strany SMER

   Smazat
  6. Co tak prodat hlavice Indianum , rádi by chtěli z rezervace !

   Smazat
 12. Pokud jde o zbraně hromadného ničení, jsou snad už v každé zemi velice blízko občanům- jsou to media. Mediální kurvy podplácené impotentními starými miliardáři, kteří se vyžívají jen v týrání a ničení, dokážou svým cíleným štvaním na život a na smrt rozesrat proti sobě skupiny dříve pohodových, přátelských lidí. Kam si to objednají, tam se během krátké doby rozeštvou "demonstrace" a lidi se začnou navzájem mlátit jak pitomci. Využívají k tomu všechny prostředky. Odporný bulvár, reklamy, veškeré toto mediální zlo. Lžou jak prasata, a vůbec jim to není trapné. Všechno zveličují a dramatizují, udělají z komára velblouda, a obráceně. Napíšou nějakou dramatickou sračku o nějaké události, a když v reálu k tomu přijdete, je to všechno úplně jinak. Když o tom začnete náhodou přemýšlet, jeví se to občas jako směšné. U nás je několik vděčných objektů mediálního štvaní ( zvlášť pak prostřednictvím internetu) je to KLDR, Čína, Rusko, Babiš, prezident - a k tomu lze sledovat i ty idiotské nenávistné diskuze - v případě KLDR nadávky Kimovi, že je tlusté prase, sprosté nadávky a urážky prezidenta a premiéra - a podobné inteligentní výjevy. Lze říci, že media už částečně dali pokoj KLDR, občas i Číně, o to vehementněji štvou proti Rusku, Babiš a prezident už jsou tradiční mediální štvanci. Po nich přijdou jiní. Takže nepřítelem člověka je vlastně gramotnost - třeba opice se na media můžou vysrat. S vynálezem televize a internetu celý svět zblbnul a zdegeneroval. V televizi svět sleduje jen zhovadilou kulturu plnou zabíjení, válek, a násilí, internet je zrovna tak jen negace, tragedie a zmar. A do toho přiblblé přeplácené loutky, kterým se přezdívá "celebrity". Proto dnešní svět, i ten, který máme nejblíž, je plný násilí, rvaček, závisti, nenávisti - to vše díky mediím. Kdokoliv k vám do soukromí vleze s klackem v ruce - tj. nepřítel - toho můžete praštit do palice třeba žehličkou a zabít ho. S počítačem, televizí, novinami, a mediálními sračkami, které naše podvědomí vytrvale ničí, až zničí naši psychiku i náš život, neuděláme nic. Ze starší generace jsou lidé, kterým se media pošklebují, jako se tradičně pošklebují "režimům" a z mladé generace jsou potetovaní strašáci, kteří chodí v děravých kaťatech, z nichž jim lezou kolena -což je dnes móda ( samozřejmě vše se západu) - za něco takového by se byl dřív styděl i největší šupák a otrhanec. Požírání drog a chlast - všeobecný zmar, který ve finále předběhne i ty hloupé zbraně. Už je nikdo nepoužije - nastávající - úplně zvrhlá generace - je před zánikem, nicméně bavit se zbrojením a politikou můžeme dosyta, to je neškodný mentální efekt.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:32
   veľmi dobre vystihnuté.
   Nič dobré k nám neprišlo zo západu len ta pakultúra morálneho rozvratu smrti a zločinu. Stará generácia ktorá má pamäť im prekáža a nevedia sa dočkať kedy vymrie preto že si pamätá tie mastné hrnce v údajnom zajatí neslobody. Lenže toto je skutočná nesloboda tá kultúra smrti a satanizmu.
   Potetovaná mládež s tým to prišlo, drogy, dekadencia, LGBTI, pornografia, pokusy o legalizovanie pedofilie a všetkých ostatných zvlhlostí prichádzajúcich zo západu.

   Smazat
  2. aragonit11 - Z tohoto pohledu je ale docela zarážející, že když opustí svou zem pokaždé skončí v tom prohnilém a dekadentním západě.
   Není to divný?

   Smazat
  3. Toto sa šíri celým svetom. Predtým tzo tu ale nebolo. a toho svedkami sme my ktorí sme žili v tej komunistickej "porobe".
   Samozrejme že sa nám nepáčila vedúca úloha strany, rodinkárstvo, jednostranné idepologické programy, vysoké platy komunistických papalášov. Ale keď to teraz porovnáme je to horšie oveľa horšie. Dnes už by som sa pre nežnú revolúciu nerozhodol naivne som dúfal v lepší svet, ale ten nenastal stal sa prvý opak so zakalenej kaluže sme sa dostali do zapáchajúcej hnilobnej bažiny. Skrátka toto nemôže byť riešenie. Systém je nereformovateľný preto že všetko riadia veľké peniaze Deep státu v USA

   Smazat
  4. 12:33 A co dobrého přišlo ze Slovenska?? Za druhé války jste to dali do kupy s fašounama, potom tady vládl váš supersvině Husák, ruský kolaborant, no a dnes tady máme Babiše STBáčka jak vyšitýho .Tak bych doporučoval zdržet se komentu vuči Západu hňupe čobolskej.

   Smazat
  5. Babiša ste si tam sami zvolili tak nekňourej.
   Tak Husák bol pri organizácii SNP povstania proti fašistovi na Slovensku kde si Slovensko polepšilo reputáciu a pridalo sa k víťazným mocnostiam obeťami v povstaní.
   Na to ste sa v českom protektoráte nezmohli tak čuš.
   Husák bol ešte celkom neškodní komanč oproti Gottwaldovi a jeho nástupcovi Zápotockému a Čepičkovi a tí boli od vás:-)

   Smazat
  6. 11:32 Pamatuji si na první inaugurační projev presidenta Zemana, kde mluvil o ostrovech negativní deviace v naši společnosti. Za jeden takový ostrov označil drtivou část našich medií, přítomní hosté jejich hodnocení odměnili potleskem uprostřed projevu.

   Smazat
  7. aragonit11 12:56 jaké vysoké platy papalášů? Ředitel několikatisícové fabriky měl, pokud byl ve všem plněn plán, něco tak přes 5000 Kčs, platil 1400 Kčs stranických příspěvků, 50 Kčs odborům, to všechno průměrně za měsíc. Umět toho dost musel, protože jinak fabrika nefungovala a byl vyměněn. Měli jsme soustružníka specialistu, který s přesčasy a prací, kterou dostával domů na půjčenou mašinu, bral taky tolik, ale stranické příspěvky, jako bezpartijní, si ušetřil. Zrovna tak všechny ty schůze, oslavná setkání a služební cesty. A to okresní stranický tajemník bral míň, poslanec Národní rady Kčs 800, poslanec federálu Kčs 1200 nezdaněných měsíčně, sice oba s veřejnou dopravu zdarma a vedle příjmu ze zaměstnání. Uklízečka, v našem podniku pracovala na plný úvazek za Kčs 1000 měsíčně. Srovnejme si tehdejší ceny bydlení a srovnejme to s dnešními papaláši. Taky s tím, že máme 30 let pokroku, máme se jak nikdy předtím, ale to jsme se měli třeba i v roce 1957, ale to bylo celé národní hospodářství naše, stát, obce a města, hospodářství i občané bez, vesměs nesplatitelných dluhů. Kdejaký ředitýlek, ale ani ministr nebral 10, třeba i dvacetkrát a víckrát víc než dělňas, nebyly to statisíce ani miliony byť to číslo lze dnes dělit desetkrát. Ale tak vám inflace žere i úspory. Můžeme ještě mluvit o všelijakých těch odměnách a praktické beztrestnosti všemožného roz a okrádání. Snad o tom něco víte. Pak je otázkou, zda si tehdejší papaláši, ty svoje platy nakonec opravdu nezasloužili. Co vy na to?

   Smazat
  8. 21:12
   JA viem ale vtedy sme tým papalášom platy závideli mali tie veľké ročné premyje atď. Ale ja viem že skutoční machri robotníci si zarobili veľmi pekne mne to nemusíš vysvetlovať ani tie ostatné veci s bytmi a cenami potravín zažil som to a cením to a práve preto som napísal že dnes je to ďaleko horšie aj stými zárobkami palášov a cenami potravín a bytov hotová katastrofa.
   Mňa o tom netreba presviedčať:-) Sme na jednej názorovej lodi. Vtedy sme sa na to ale pozerali takouto prizmou a dnes vidíme že komančovia zďaleka nebrali toľko ako pajtáši dnes.
   Niekde som o tom podrobne písal koľko si roboši dokázali zarobiť v ZŤS Martin na montážach motorov a na špeciále.

   Smazat
 13. Heslo dne (Američanům od Trumpa): "Trhy se zhroutí, pokud mne znovu nezvolíte. Nemáte jinou možnost". To prostě nemá chybu :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se spíš dříve zhroutí Ušistán, jakmile padne dolar jako měna, kterou vysávají z celého světa mízu, jehož si mohl FED natisknout libovolné množství a prodat Ušákům, bude konec Ušáků a jejich parazitování. Ať žije USA, ale za své. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. k tomuto Trumpovu prohlášení věnovala "patria.cz" celý článek, takže na tom asi něco bude, třeba to sdělí ČT českému národu zírajícímu na bednu již dnes večer :-)

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Keby Rusko zbankrotovalo nebol by dnes dôvod ho tak nenávidieť:-)

   Smazat
  5. Kdyby Rusko zbankrotovalo tak bychom slované byli v prdeli bez možnosti návratu.

   Smazat
 14. Thanks for sharing, nice article!. Thank you
  Chuyenhangvevietnam.com là một trong những đơn vị đi đầu trong linh vực vận chuyển hàng hóa toàn quốc, chúng tôi chuyên cung cấp tới quý khách hàng các dịch vụ như: cho thuê xe tải 500kg, vận chuyển container, vận chuyển ô tô bắc nam, công ty chuyển phát nhanh, dịch vụ bốc xếp, cho thuê kho, giao hàng nhanh, ship cod,... với chất lượng tốt nhất, uy tín, nhanh chóng và giá cả cạnh tranh nhất thị trường.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jako teroristům vozíte na místo útoku jenom zbraně a munici, nebo i zbraně hromadného ničení? Článek je totiž právě o rozmístění zbraní HN a jejich přiblížení k cíli...

   Smazat
 15. To si jako někdo vážně myslí, že se státy NATO chystají napadnout Rusko?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, NATO na tom pracuje od roku 1991. Jugoslávie byla malou generálkou .

   Leo

   Smazat
  2. 30 let se chystaj? No a kde to teda vázne Leošu?

   Smazat
  3. 14,28
   Amiokupanti si """"myslí"""",že by je tam bez ztráty květinky mohl pustit nějaký Jelcinův pohrobek,třeba Navalny.Představte tu prču,kdyby se te amišrot cestou zasekl,jak u nás při vyjížďce po D1!!!:-D

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 14,46
   Když jsi dementní chudák,kterej nerozumí psanému tak drž hubu a nepiš,jen se ztrapňuješ!
   Amiokupanti by tam vlítli rádi,ale bojí se vejprasku amezinárodní ostudy!

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. Už je to jasný, zas je v tom Putin, komemtátor z NYT odhalil, že za aféru toho pedofil-létajícého bordelu "Lolita expresu" Epsteina jsou Rusové a že ten úpadek a úchyláckou degeneraci Západu šíří zcela proradně za pomoci jewreji vlastněného a provozovaného filmového gigantu HollýÚdu a to už od začátku minulého století z dob němého filmu...

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. 21:06 tak nějak bez nápadu se zapškle opakujete, tak nějak jako zhrzená, chlapy opomíjená stárnoucí až stará žena, která svou "morálností" zahání všechna ta životní zklamání. Pokuste se pochopit, že zdejší sprostí hlupáci nejsou ničím víc, než svého druhu vašim protipólem. Okrajem hlavního, životaschopného společenského proudu.

   Smazat
  14. 21:06,21:27 Ani jeden z vás nemá pravdu. Jsem přesvědčená, že ti, které jsem oprávněně nazvala hnusáky, jsou školení a podle "výraziva" nestaří, ale anj ne úplně mladí rozbíječi diskusí, možná že i jen jeden, který si sám se sebou povídá za tři. Za účelem ničení diskusí jsou cvičeni, v některých případech se jim daří,třeba v odrazování žen. To zase máte pravdu.

   Smazat
  15. Berte tých trollov a rozbíjačov ako niečo pozitívne v tom zmysle že ste nútení hladať argumenty a tie im klásť pod tie ich žvásty a nadávky. Tak sa ukáže ako je kto inteligentný. a tak sa tu v diskuzii vždy zhrnie množstvo zaujímavých informácií. Tak že tí trollovia môžu byť v tomto zmysle prínosom. Naučme sa im oponovať faktami nie nadávkami a ich práca tu bude kontraproduktívna. Vlastne dopomáhajú k väčšej informovanosti a obratnosti v argumentáciách

   Smazat
 16. NATO tlakom na Rusko stavajúc si vojenské základne okolo Ruských hraníc len všeobecne eskaluje napätie a provokuje Ruské odvetné reakcie. Prečo to asi robia?
  Samozrejme potrebujú vo všetkých smeroch zamestnať a oslabiť Rusko a položiť ho na kolená ekonomicky. Ale sú schopní v prípade vhodnej príležitosti aj napadnúť spolu s Ukrajinou Ruské enklávy ako je Donbas, Krym. USA sa snažia všetkými spôsobmi zlomiť Rusko vyčerpať oslabiť a ovládnuť ho ekonomicky zvnútra. Vojensky to nepôjde. Ale niekomu môže pri tom tlaku prdnúť v bedni a máme všetci problém.

  OdpovědětSmazat
 17. To poondiate Rusko.
  Nie a nie sa vzdat, a stat sa koloniov Zapadu.
  To je najvacsia chyba Ruska.
  Tolko nerastneho bohatstva, velka rozloha, a židia na to musia pozerat.
  Ziadny zisk z toho nebude mat.
  Vylamal si zuby Napoleon, Hitler, a vylamu si zuby aj židia a USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Náckové, tady nejste vítáni!

   Smazat
  2. Nacek bol ten, kto ta urobil.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Táhni do Brusele, ty provokatére havlistický, pachateli perfidního příspěvku z 16. srpna 2019 14:41!

   Tady, na naší milované Nové Republice, jsou národní socialisti, komunisti a putinisti přímo DOMA!
   Zato lepšolidi tvého druhu - nepolepšitelní obhájci evropských hodnot, kapitalisti, demokrati, křesťani, muslimové, sionisti – ti zde opravdu NEJSOU vítáni.

   Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


   P. Radosta

   Smazat
  6. Radosto pokiaľ tu budú tebou spomínaní pôsobiť inteligentne a vecne nikto s tým nebude mať problém.
   V podstate nám všetkým ide o to aby nám nevládla lož a falošné hodnoty, ktoré sa dnes tak nosia

   Smazat
 18. Pokud se k rozmístění raket poblíž USA Rusko odhodlá, bude to konzistentní s nedávno publikovaným varováním od V. V. Putina.
  Že totiž, pokud by mělo Rusko být kýmkoliv (a zejména ze strany USA) vojensky napadeno, ta válka se nebude odehrávat (jen) na jeho území.
  Rusové mají (a jistě i budou mít) dost prostředků k tomu, aby tu válku dali dobře poznat a vychutnat si ji i těm na druhé straně konfliktu ...
  Doufám jen, že jej na té druhé straně jak jen pozorně vyslechli, a že se podle toho i zařídí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 15:56
   Pravda,amiokupanti už NECHTĚJÍ ŽIVIT VĚČNĚ ZLITÝ BANDEROSVINĚ a nechají nejraději živit oni a to na úkor BLBEJCH A VOŽRALEJCH PŠONKŮ!!!!!☺

   Smazat
  3. Re (15:56):
   Blbečku!, už se ve své tuposti a sprostotě jen opakuješ.
   Máš ještě co i k tématu? Nebo jen to vypatláno? ...

   Smazat
  4. 16:02 Polákům tak či onak vděčíme dnes zato, že bolševické hordy neprošly v roce 1920 do Evropy a kdyby bývali byli rozumný i v roce 1939, tak kde by dnes Evropa končila! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
  5. P.S.: Co se páně Bandery týče, tak asi bych na jeho místě taky neměl s rudochy moc slitování! Já teda neviděl zrovna o jeho životě nic moc, ale zato jsem na youtube (ostuda, proč sakra tyto celovečeráky nedává v hlavním vysílacím čase naše ČT!) biografický film o Romkoj Šuchševyčoj a věru to nebyl lehký život! Nejdřív polskej hulán na koni s vytasenou šavlí honil partu kluků na železniční vlečce a Romek ho nakonec sundal šutrem a tím sebe a svý kámoše spasil! A pozdějc když vypukla válka, přepadli je bolševici. Po osvobození panem Hitlerem našel svého umučeného bratra ve věznici NKVD, kam ho Němci zavedli k identifikaci se spoustou dalších! Tehdy hrdě nosil mundúr OUN a vyvěsil v první osvobozené vsi ukrajinskou vlajku, jenže pak se cosi zvrtlo a že prej to nesmí a kdesi cosi, že tam bude "Komissariat" řízený Němci!A tak přímo z vlaku utek ke svým do lesů a začal boj proti všem! Velice odvážný člověk. Po válce ho celá léta honil jeden major KGB a nemoh ho furt dopadnout, až zradou kamaráda byl obklíčen v jednom domě když navštívil svou bývalou ženu. I tak v boji ještě složil jednoho rudocha - asi oficíra KGB! Skvělý bojovník! Kam se sere udavač Julda Fulda, kerýho tuná komouši vynášeli do nebe a točili o něm všelijaký gerojský škváry - tu s Iljou Rackem, tu dokonce s Filípkem Renčem! Škoda filmovýho materiálu ...

   Smazat
 19. Jo socializmus s Ľudskou tvárou to by šlo, ale vtedy sme netušili že by pri tejto krásnej a vznešenej idei neostalo a všetko by sa postupne zvrhlo na bezhlavé kšefty, drogy a bordel ktorý tu máme dnes.
  Ale ten začiatok súhlas bol úžasný tak ako pri nežnej nás zachvátila rovnaká eufória v očakávaní lepšieho sveta čo sa žiaľ nestalo.

  OdpovědětSmazat
 20. Amerika zničí sama sebe, na to již nejsou potřeba žádné ruské rakety. Tady jde spíše o to, aby USA nestihnuly ničit jinde. Ameriku totiž zničí sama příroda nějakou cyklicky se opakující se událostí. Je proto úplně jedno, jestli to bude Yellowstone, megazemětřesení a nebo nejpravděpodobněji a nejblíže přepólování geografických pólů Země (prognóza je na 22.6.2033, což je prakticky za rohem) s následnou tsunami, která Ameriku (bohužel nejenom ji) vypláchne (doslova něco jako úklid Augiášových chlévů).

  OdpovědětSmazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu netrep v druhej svetovej padlo za obeť len 20 miliónov Rusov. Kde by komunisti zabili 60 miliónov ľudí. U nás v bývalom Československu určite nie. Ja som komunista nebol ale to čo na nich kydáš sa nedá čítať.
   Dôchodcovia na Floride sa budú musieť čoskoro vysťahovať kvôli enormnému stúpaniu hladín morí.
   Manipulovaný a zaslepený si skôr ty

   Smazat
  2. Honolulu 15:21 ptám po několikáté, co má co Divize SS rekrutovaná z říšskoněmeckých občanů německé národnosti v historických zemích Koruny české společného s kolaborací Čechů za Protektorátu? Ptám se po několikáté, jak je možné tvrdit, že Stalin povraždil až 60 milionů občanů SSSR, když to vývoj počtu obyvatel SSSR v daném období zcela vylučuje? Odpovězte k věci, stručně, srozumitelně a bez urážek.
   Chápu, že inovujete tím, že ne už jenom Stalin, ale komunisté jenže, pak budeme mluvit o tom, kolik lidí zahubili kolonialisté a kapitalisté. Pokud libo, demagogu.

   Smazat
  3. honolulu sa už k diskusiam a svojim častým zvratkom nevracia prišlo by mu z toho ešte viac zle a čo s tým potom?:-)

   Smazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 16:14
   Tady je jasné,že IQ menší než 40 opravdu znamená TĚŽKOU MENTÁLNÍ RETARDACI!!!!!A to tvoje ÍÁ tady je taky pověstný ty huliJandovo rozkuřovačko!!!!!!☺☺☺

   Smazat
  5. 16:20 Sám jsi prostý dvojmolekulový shluk otravnýho putléria, těkavého plynu z lejnolíhně tohodle škaredýho Ugrofína - https://img1.liveinternet.ru/images/attach/c/8/101/878/101878923_94870352_694.jpg

   ve kterém by se ani ta nejnepatrnější IQ neměla kde usadit!!☺☺☺

   Smazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Kazdy American ma lepsi ziviotni standart nez vy !
   Ale nema tu vasi pitomou cenzuru !
   =====================================================
   Tak o tom bych vážně pochyboval, tedy o tom standardu. A s tou cenzurou? Váš Facbook cenzuruje o sto šest, autocenzura je už tak v US zavedená, že nikdo z presstitutů se neodváží ani ceknout něco proti úchylům, slovo "černý" se nikdo nedováží ani vyslovit, atd. Mluvím o profesionálním prostředí, kde ty jsi nikdy nepracoval. Cheers!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Honolulu 15:26, každý obyvatel USA (nikoli Američan, když USA jsou jen částí kontinentu) by měl skutečně mít vyšší životní úroveň, než mají Evropané. Kdyby už jen proto, že USA na obou světových válkách vydělaly a druhou se staly vedoucí světovou mocností, zatímco Evropa byla oběma těmi válkami zničena. Chápu, že to nevysvětlíte stejně, jako jste dosud nedokázal vysvětlit svoje předchozí, stejně hloupá tvrzení a to: co má co Divize SS rekrutovaná z říšskoněmeckých občanů německé národnosti v historických zemích Koruny české společného s kolaborací Čechů za Protektorátu? A také, jak je možné tvrdit, že Stalin povraždil až 60 milionů občanů SSSR, když to vývoj počtu obyvatel SSSR v daném období zcela vylučuje? Ptám se, tuším už po páté. Nevíte jak se vylhat?

   Smazat
  5. 15:50
   Přesně tak, nejen Facebook ale i YouTube Google Twitter.
   Pročitám denně zprávy z celého světa na rense.com
   a diskuze na amerických MSN jsou někdy i z poloviny vymazané.

   https://www.commondreams.org/news/2019/08/11/leaked-draft-trump-executive-order-censor-internet-denounced-dangerous


   Smazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co má kritika Západu co společného s komouši, Alberte? Taky vygum pro kterého je jiný názor hned názorem komouše?

   Smazat
  2. 16:39 Je zbytečné volovi něco psát, stejně nepochopíš !!!

   Smazat
  3. Vy 15:28 dobře reprezentujete zabedněnost prostých antikomunistů, kteří je vidíte všude a za vším dávno po jejich porážce. Krom toho vám není jasné, že na alternativě nutně nacházíte to, co v profesionálních sdělovadlech chybí a samozřejmě naopak, co je v alternativě zas nenajdete v profesionálních a když, tak ve formě, kterou lze nejsnáz odsoudit.
   Máte to tedy jednoduché, zůstaňte jedině u veřejnoprávní České televize. Se skvěle placeným a premiově bohatě odměňovaným generálním ředitelem, pracuje výborně!
   Pro vaše poučení, kancelář prezidenta politiku prezidenta republiky netvoří a neurčuje stejně, jako sekretářka nemá rozhodovat za ředitele (leda by šlo o předsedu české vlády za paní Nagyové). Ty dotace má vracet společnost, která už několik let není součástí majetku pana Mynáře. Navíc ta společnost dotaci k určenému účelu užila, zřejmě nikdo nezbohatnul, spíš prodělal a prodělá, když vybudované zařízení nebylo uvedeno do provozu z důvodů ochrany přírody, údajně pro nedostatečné zdroje vody. Možná na úkor očekávaného přínosu pro blízkou obec. Měl jste to dnes, zhruba, v ČTv. Bystrý tedy skutečně nejste.

   Smazat
  4. Je to škoda že vo všetkých oponentoch slepo vidia vždy len komunistov

   Smazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu nešlo by to inteligentnejšie?
   S väčším šarmom? Čo ty na to
   https://aragonit11.blogspot.com/2019/07/druha-istrijska-akcia-v-roku-2019-ii.html

   Smazat
 26. Agenti z USA se snaží pod vedením CIA narušovat diskuse a nějak se nedaří.Nejsme tupí amíci, zapamatujte si to čurdové!

  OdpovědětSmazat
 27. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 28. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 29. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 30. 15:21 Podle jedné ekonomické teorie je stavba stěny na hranici s Mexikem, nikoliv kvůli přílivu imigrantů z jihu, ale kvůli zastavení budoucí americké migrace na jih (zabírat další indiánská teritoria), až jim to doma bouchne (a svět je přestane vykrmovat na svůj účet) a budou se mydlit sami mezi sebou, jsou totiž po zuby ozbrojeni a nějak si tu životní úroveň budou chtít udržet. Odnese to Mexiko, jestli Trump nestihne dostavět celou stěnu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jestli většina Američanů uvažuje a argumentuje jako zde často přítomný "nick honolulu", tak USA nespasí už ani Trump, i když jim dnes už na plnou hubu vyhrožuje, že jestliže ho znovu nezvolí, tak se zhroutí trhy :-)

   Smazat
  2. Základním úkolem pro Trumpa je naučit USA žít za své. Dřívější účinek rotaček zeleného hajzlpapíru už nemá pozitivní přínos, už nepomůže ani vynulování dvacetibiliónového dluhu světovou válkou. Trump se snaží, ale nevím, nevím, jestli to stihne. Svět se už od parazita odklání, protože se světovým politiků bouří i vlastní národy.

   Smazat
 31. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Florida má smůlu, je první na ráně tsunami z Atlantiku. Tam to spadne rychle.

   Smazat
  2. Honolulu ty si na hlavu padnutí. Kuba nemá prečo zaútočiť ani nezaútoči len tam budú ruské rakety keďže budú tie americké aj na Ukrajine. Rovnováha síl rozumieš tomu?
   A potom sa môže stať tak ako predtým že Rusi ich stiahnu ak Amíci stiahnu tie svoje z východnej EU.

   Smazat
  3. Jo Honolulu 15:57, nerozptylujte se. Vysvětlete už konečně, co má Divize SS rekrutovaná z říšskoněmeckých občanů německé národnosti v historických zemích Koruny české společného s kolaborací Čechů za Protektorátu a jak je možné tvrdit, že Stalin povraždil až 60 milionů občanů SSSR, když to vývoj počtu obyvatel SSSR v daném období zcela vylučuje? Ptám se snad už po šesté a vy pořád nic. Ne a ne buď ta svoje tvrzení obhájit, nebo chybu uznat.

   Smazat
  4. Je to tak on tu neprišiel vecne diskutovať:-)

   Smazat
 32. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle vašeho vyjadřování jste na úrovni dítěte z prvobytně-pospolného kmene. To Amerika klesla až tak hluboko ve vzdělání ?

   Smazat
  2. 16:07- neklesla, jen se dělí na "američtinu" politickou a vědeckou.Něco podobného jako na NR čeština v podání komentářů. I honolulu mluví k nám, jako Trump k nebělochům a dělá chybu. Většina zdejších jej tím intelektuálně převyšuje navzdory jeho antické knihovně a snaze nás civilizovat na úroveň Bérů.

   Smazat
  3. Však o hlbokom štáte tu hovoríme stále
   Tak nám vysvetli kto sú to globalisti a aké majú ciele radi si vypočujeme tvoje podanie:-)

   Smazat
 33. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Just give me a break Nick with that BS of yours. Užij si tam a vychutnávej si to, nikdo ti to nebere. Pro mně je např. větší pohoda pobavit se s inteligentními lidmi (nikoliv s pologramoty), posrandovat nad dobrým pivem s krásnou pěnou a pokukovat po krásných českých Haničkách a Mařenkách, které, díky Bohu, nejen že jsou krásné, ale hlavně jsou to pořád ještě ženské, ne jako ty vypatlané emerické feministky, které jenom otevřou zobák s tím jejich hrozným nosovým přízvukem a tím "eeehm, tak by je hned jeden nakop, nemluvě o těch 150 kg UMOs. Tak neváhej, skoč do toho bazenu, který máš 200 m a plav! Já se jdu mrknout do lesa, jestli už rostou houby. PS: A na véču si dej jednoho porádného hamburgera, jako správný emeričan. Já si dám pečené kolínko s plzeňským v zahradní restauraci. Cheers big ears!

   Smazat
  2. Honolulu to máme aj my apartmá o 152 m Havlove králikárny a okolo kopu obchodov aj bazény asi pol km, do hôr kúsok, čisté horské potoky čo kameňom dohodíš
   lenže tam u vás vás čoskoro vytopí more alebo zmetie hurikán:-) Nedávno som o tom videl dokument ako sú američania apatický a vôbec nevnímajú prichádzajúce nebezpečie

   Smazat
 34. 16:21
  Tebe je třeba hladit do ÚPLNÉHO VYHLAZENÍ!!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 35. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tobě už to fakt jebe, ty starý vygume. O jakém režimu to mluvíš, prázdná hlavo, tady je komunismus?

   Smazat
  2. To už tam na Majami tak pripeká že tomu šťastnému penzistovi sa rozteká už mozog:-)

   Smazat
 36. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tvoje informace jsou vždy 24 hodin pozadu. O té vraždě toho agenta, který držel mnoho materiálu o jeho vysoce postavených klientech, se psalo tady už včera.Fakt je ten, že se moc nepsalo o tom obrazu Billa Sperm Clintona v těch krásných ženských šatech a lodičkách. To si jeden musel najít jinde.

   Smazat
  2. honolulu to si neprišiel so žiadnou novinkou. Zametajú sa stopy a to sa deje všade nielen v Amerike ale všade kde amerika strčí nos

   Smazat
  3. 16:57
   Ten obraz Clintona je parádní
   K vidění zde

   https://www.dailymail.co.uk/news/article-7353967/Did-Jeffrey-Epstein-portrait-Bill-Clinton-blue-dress-red-heels-NYC-mansion.html

   A ta "důležitá informace" o Trumpovym kámoši je dva dny stará.
   Vse na rense.com

   Smazat
  4. A navíc nám Lulu nepředal úzasnou informaci o tom že Trump kupuje Greenland.
   Celý svět z toho má srandu.
   Trump má vážný mentální problém:

   https://www.foxnews.com/media/george-conway-says-trump-needs-psych-testing-suffers-from-personality-disorders

   Smazat
  5. No ono to nie je až tak špatný nápad ladovce sa topia a klíma sa otepluje Grónsko môže byť za čas pevnina takmer bez ľadu a nové územia pre americké vojenské základne sa vždy zídu:-)

   Smazat
 37. Fórum Romanum zrušili komunisti????!!!!A který konkrétně.....Hunové,Avaři,Frankové,Bójové.....Ty seš NESKUTEČNĚ TUPEJ!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 38. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 39. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17,25

   Mal si nejaku nehodu, alebo si tak blby od narodenia ?

   Smazat
  2. Len aby si sa v tom Miami neutopil keď príde veľká vlna kto by tu potom mudroval:-)

   Smazat
 40. 17:25
  Tebou a MYŠLENO????????
  To je stejnej protimluv jako KCADRATURA KRUHU!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 41. Upozorňuji na nové video jmenuje se "Q plán na záchranu světa" se slovenskými titulky. Jelikož se mi ten slovenský termín líbí, tak jej, použiji: Ľudkovia podívejte se na ten dokument o délce asi 13 minut, je tam úplně všecko co lidi na celém světě potřebují vědět. Než to smažou. Hej hou, veselý rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No práve som si to pozrel.
   No uvidíme či to tak bude. A čo americkí patrioti napravia. bolo by dobre keby k očiste prišlo práve v USA kde chobotnica sídli.
   To je teraz v ich rukách.
   My sa musíme postarať o to aby kabala a zločinná chobotnica ktorá obetovala Slovenského novinára Kuciaka nedosiahla na moc v nasledujúcich voľbách

   Smazat
  2. Má to ale úskalia čo ak tých patriotov stuhnú vysamovraždiť skôr ako niečo podniknú?

   Smazat
 42. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 43. 18:04
  Amiokupantskej výběrovej šrot nepotřebuje létat....on se totiž zasekne i na rovný D1!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Oprava, asi ty tepláky nejsou smradlavé, když jsem omylem napsal "v sradlavých". Hej hop

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 44. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19;59
   Chápání psaného je zřejmě nad tvoje síly tupá reklamo na HAVLOSRAČKY!!!!☺

   Smazat
  2. oprava: PUTLERSRAČKY!!!!☺

   Smazat
 45. 18.43 - v pátek místo obědu 25 na holou, to by byla správná lečba

  OdpovědětSmazat
 46. Ještě něco to video "Q plán na záchranu světa" totiž potvrzuje to co se už dlouho píše na wwww.Tadeco.cz, je to zuřivě odmítáno jako dezinformační web a návdavkem je Tadesco s přestávkami už asi 14 dní blokováno. Teď zrovna taky, což je spolehlivý ukazatel jejich důvěryhodnosti a toho, že píší nepohodlnou pravdu. Hej hou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mají pravdu ve všem až na Trumpa, ten je plně osedlán Izraelem, je jen trapná loutka Bibi Netanjahu.

   Smazat
  2. Nuž a toto je fakt tak že možno pochybovať o tom či Trump skutočne dokáže niečím ohľadom toho bordelu pohnúť. Zatiaľ síce žoadanu vojnu nerozpútal len tú obchodnú po celom svete

   Smazat
 47. DVOŘÁKU ČÍM STARŠÍ TÍM VĚTŠÍ KRETEN, PROŠ MAŽEŠ PŘÍSPĚVKY ??????? KTERÉ TŘEBA JEN NESOUHLASÍ S RUSKOU POLITIKOU, NEBO S HRADNÍM DĚDKEM SÁM POUKAZUJEŠ NA RUZNÉ CENZORY, ALE TY JSEŠ 1000X HORŠÍ RUDEJ DĚDKU POSRANEJ.

  OdpovědětSmazat
 48. Nějak se mi nezdá, že by Kuba byla schopna takového seběobětování. Musí přece počítat s tím, že v tu chvíli by pro USA byla nepřítelem č. 1.

  OdpovědětSmazat
 49. Pre USA sú aj tak nepriateľom č. 1 priamo USA pod nosom komunistické územie. Veď to musí byť pre USA démonkraciu do pekla volajúca zvrhlosť.

  OdpovědětSmazat
 50. Ano, brzy budeme všichni mrtví, díky Velikému Putinu, BJJP. SLÁVA a HURÁÁÁ !

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  Jak víme, rusko-sovětské mírové jaderné všeničící rakety již na socialistické Kubě byly, v roce 1962.
  Tehdy naši soudruzi rodiče a prarodiče byli jen KRŮČEK od hrdinské smrti za mír a socialismus.
  Ach, jak se TĚŠILI na zničení USA a celého Západu, toho zarputilého obránce evropských hodnot!
  Jak se těšili na svoji vlasteneckou oběť (po preventivním úderu mírumilovného SSSR na USA by USA zákeřně zničily nejen SSSR, ale i ČSSR, samozřejmě).
  Jenže zbabělý Chruščov, tehdejší Vůdce všeho slovanstva, jim jejich NÁDHERNOU smrt neleninsky zmařil.


  Takže se narodila naše generace.
  A dnes úpíme – již 30 let!!! – v kapitalismu a demokracii, pod brutálními okupanty z USA a EU.
  Ach jo.

  Ale nyní dopadne vše jinak, protože NYNĚJŠÍ Vůdce všeho Slovanstva je OPRAVDOVÝ leninista: Kdyby se náš Doník, tak pečlivě vybraný za prezidenta USA samotným Velikým Putinem, BJJP, dal Pentagonem přinutit k útoku na mírové rusko-sovětské rakety na Kubě, tak …
  … tak Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, dá povel svým raketčíkům-molodcům ke zničení celé Euroameriky.

  Odvetný úder přežijí jen naši a ruští vedoucí soudruzi a soukmenovci, v těch NEJHLUBŠÍCH vládních a Stranických protiatomových krytech.

  My ostatní, zbytní, pominutelní horšolidi prostě padneme za mír a socialismus-putinismus, všichni, KONEČNĚ.
  (Odpoledne poučím své potomky, že si už vážně nemusejí dělat žádné starosti s budoucností, neboť budou brzy mrtví – NÁDHERNĚ HRDINSKY – díky Velikému Putinu, BJJP. Budou Mu za to vděční, do smrti.)

  Socialismo y muerte!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Radosto nepotrebujeme tu ani Ruskú ale ani Americkú armádu alebo ich zbrane. Spolupracovať ale môžeme a chceme so všetkými

   Smazat
  3. Zase provokuješ, ty čobolský buržoasní nacionalisto?!

   Já ti připomenu, co se stalo, když se svoloč tvého typu dostala k moci: Slovač se odtrhla od našeho českého („českoslovanského“) státu, vlezla do řitě Hitlerovi, a v jeho žoldu zaútočila na Sovětský svaz (a předtím na Polsko, což je ovšem chvályhodné, že).

   Zanedlouho jste dostali řádně po hubě, a rádi jste pak líbali naše ruce – že jsme se uvolili vzít vás Čoboly zpět do našeho národa, do naší české vlasti. Jinak byste byli – nejen de facto, ale i de iure – mezi poraženými hitlerovskými vazaly, hlupče.

   Takže nyní, Čobole, dočkej času jako husa klacku: Až si my Češi opět pozveme na pomoc nepřemožitelnou Armádu Ruské federace, tak kudy půjdou Putinovi molodci? Kudy se budou valit neprůstřelné rusko-sovětské tanky?
   No přece přes Čobolsko, nedílnou součást NAŠÍ vlasti!

   A pak začneme účtovat, za vaši zradu: Vy Čobolové jste SPROSTĚ zneužili dočasný ústup nepřemožitelné Sovětské armády z ČSSR, opět jste se od nás odtrhli, vlezli do EU a NATO.
   Dokonce jste přijali € (což přirozeně slovenské pracující přivedlo do NESMÍRNÉ bídy a utrpení).

   Ano, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace vás Čoboly poučíme o naší Leninsko-putinské pravdě: Slovač bude rozdělena na tři kraje (Západoslovenský, Středoslovenský, Východoslovenský), které budou mít NAPROSTO STEJNÁ práva a pravomoci jako kterýkoli jiný kraj Česko-Moravské socialisticko-babišistické republiky.
   Což samozřejmě bude z naší strany projev NEOBYČEJNÉ blahosklonnosti, kterou budeme muset obhajovat před našimi pracujícími, toužícími po zrušení JAKÉKOLI zmínky o existenci kmene (nikoli tedy „národa“) Čobolů.
   Jasné?!

   Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


   P. Radosta

   Smazat
  4. Čobolistán?
   Slovenským národným povstaním sme sa dostali do protihitlerovskej koalície a čo Čechy tie ostali protektorátom a ani ste si tam neprdli

   Smazat
 51. Celkem souhlasím, ale Kuba v tom případě musí dostat i odpovídající protiraketovou ochranu. A i protilolení a protiponorkovou ochranu. Jinak je to jenom vábnička na ami útok.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.