Reklama

neděle 25. srpna 2019

Sbírka na Kosovské Srby končí 31.8.201925.8.2019  EFSK 
Stejně jako předchozí roky, i letos aktivisté EFSK pořádají misi na podporu chudých srbských škol na Kosovu a Metochiji. I tento rok bychom rádi podpořili základní školu v okrese Novo Brdo, která pod naší patronací výrazně zkvalitnila výuku. Jako v loňském roce bychom rádi dětem pořídili startovací balíčky do školy především s psacími potřebami a sešity. Z předchozích let víme, že největším problémem je v chladnějším období všudypřítomná zima v učebnách. S tímto problémem bychom škole rádi pomohli i letos a zakoupili další přímotopy tak, aby dětem ve všech učebnách nebyla při výuce zima.

V našem plánu je podpořit i další chudou školu v regionu a to již zmíněnými balíčky pro školáky, či sportovními potřebami. Stejně jako předchozí roky vybereme některou z nemajetných rodin, plnou malých dětí, která od nás obdrží trvanlivé potraviny a hygienické potřeby, snad i nějaké drobnosti pro malé děti.

Uvítali bychom, kdyby se do sbírky vysbíralo pár hraček, či plyšových medvídků, což malým dětem udělá asi největší radost. Pro zaslání nás prosím kontaktujte na fb nebo na náš email. Klíčová je však pro všechny obdarované především vysbíraná částka. Můžete si být jisti, že každá koruna / euro budou vynaloženy ve prospěch sbírky. Novinkou z naší strany je zřízený transparentní účet našeho zapsaného spolku. Myslete na to, že se vyplatí poslat třeba i 50,- Kč. Nechceme od nikoho tisícové dary, ale budeme rádi za třeba i malý příspěvek od každého z vás. Zda budeme moci podpořit všechny plánované subjekty je už jen na vás a vaší štědrosti. Srbové v minulosti stáli mnohokrát na naší straně, pomáhali Čechům a byli připraveni pomoci. Je na nás, zda budeme chtít i my v této pro mnohé z nich těžké době pomoci.

Číslo účtu: 2901611019 / 2010
IBAN: CZ9320100000002901611019
SWIFT / BIC: FIOBCZPPXXX

Sbírka končí: 30. 8. 2019

20 komentářů :

 1. Citim se Srby byli to vzdy nasi pratele a vzdy bezvadni hostitele ,ale neni nejdrive resit bidu doma ,v Cesku? Jedine revoluce smete luzu ktera zlodejnou zcela verejnou se stala nejmajetnejsi zlocineckou organizaci v historii repujbliky.zlikvidovat holotu jako Pirati KDU a ostatni shnile strany vceten komunistu vedene Filipem .Vse je to banda lotru kteri jako vsude dnes parasituji na danich chudych ,a dobre velice dobre si ziji parasiti spinavci

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:28 Vy na to dete soudruhu skutečně dobře, tak nějak od podlahy. Soudruh Stalin by z vás měl radost. Vše zlikvidovat, to je slovo pravého soudruha. Bože, co je mezi náma za hov...?!

   Smazat
  2. 9,43
   Tebe by na oplátky miloval ten expert na vykuřování ptáků z Bílý chatrče a humanitární bombáďák Venzl udavač flaška!!!!!

   Smazat
  3. 1:28 - Aha, pokud byste zlikvidoval všechny parlamentní partaje, kdo by zasedl ve Sněmovně?

   Smazat
  4. 1.28 no preci zasedli by tam NASI hosi co maji colty nizko zavesene a dotazy se resi az pozdeji

   Smazat
  5. 1.28 take parasitni lzid???

   Smazat
  6. pardon spravne too melo byt adresovano idiotovi 9.43 spravne nazvaneho zlodejicek s mrkvi take kvici

   Smazat
 2. Napravo je odkaz na přátele Srbů na Kosovu, je to srozumitelné.
  Tady a teď.

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Občanskou válku v Jugoslávii že rozpoutali Srbové? A druhou světovou válku podle vás asi rozpoutali Poláci, že jo. Tak to jo...

   Smazat
 4. 9,39
  Místo IQ ÍÁ a to ještě na bodu mrazu......že tě takle protekně pořád pouští v blázinci na net?!

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 6. Nejlepší by byla DMS a jedna reklama na tv barandov. Čt nemá rádo Srby, oni mají radší UCK a jejich ochranku bonstel.
  Pozdrav u Srbiju slovanský bračo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš problém s posláním peněz z účtu na účet?

   Smazat
  2. DMS je nejlepší a hodně lidí je posílá i na advent.
   Z účtu nemám co poslat, hypotéka není sranda. Rád pomůžu,ale jen v mezích mých možností.
   KOSOVO JE SRDCE SRBIJE.

   Smazat
 7. Smazal jsem dva nenávistné a lživé příspěvky. Lidé by si měli něco o posledních balkánských válkách přečíst než začnou papouškovat anglosaskou a germánskou válečnou propagandu.

  Vždyť to byla válka Srbů proti džihádu (Bosna), novým ustašovcům (Chorvatsko) a kosovsko-albánské drogové mafii (Kosovo). Proti Srbům byly všechny ty války vedeny genocidně.


  Výsledkem válek je fakt, že jen v Srbsku a v Republice srbské v Bosně a Hercegovině přetrvává multietnická společnost. Na ostatních územích proběhly etnické čistky a vybíjení Srbů.

  Samozřejmě pod patronací a ve spolurežii států NATO!

  OdpovědětSmazat
 8. DVOŘÁKU proč lžete!! Raději vymažte sebe!!Koho papouškujete vy, nějaké bláboly pomatencu jako Doleček? Žádná válka Srbu nezačala proti džihádu, ale první kontakt a střelba tanky byla proti Slovinsku a o několik dní potom proti chorvatum, to vše zahájil Srb.. To o čem čmáráte vy bylo daloko později.Co taková Srebrenica a další genocída ze strany Srbu, je neoddiskutovatelná, to je podle vás taky práce někoho jiného? Manipulujete s fakty, jste opravdu odporný lhář, nakonec co se divím.
  Jednou komouš, navždy komouš.
  Jednou prase, navždy prase.
  Co čin, to zločin.  OdpovědětSmazat
 9. Bože můj,ty SRAČKY ala humanitární flaška UDAVAČ HAVEL!!!!!☺

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.