Reklama

neděle 11. srpna 2019

Situace SPD se stává zoufalou

Jan Urbach
11. 8. 2019 VašeVěc
Poslední průzkum společnosti INSA musel vyvolat černé chmury v německé sociální demokracii. Výsledky totiž ukázaly, že by SPD podpořilo již jen 11,5 procenta voličů, což je historicky nejhorší výsledek. Připomeňme, že v dubnu 2017 měli sociální demokraté naposledy podporu na úrovni 30 a v prosinci téhož roku 20 procent.Vedoucí pozici si udržuje křesťanský blok CDU/CSU s předpokládanými preferencemi 27,5 procent, na druhém místě – v minulosti nejhorší pozici SPD – jsou nyní Zelení s 23,5 procenty. Na třetím místě upevnila pozice Asociace pro Německo (AfD) s 15 procenty. Až na čtvrtém místě je nyní SPD. Liberální Svobodní (FDP) by volilo 9 procent, poslední stranu, která by vstoupila do Spolkového sněmu, Linke, by podpořilo 8 procent voličů. Tazatelé INSA se ve dnech 2.-5. srpna dotazovali 2049 respondentů.

26 komentářů :

 1. SPD - Svoboda a přímá demokracie, je opravdu zoufalá :-D
  A teď vážně. Z toho se jako máme radovat nebo proč to sem píšete jako důležitou zprávu? Člověk, který nemá v hlavě nasráno vidí, že socialistům sebrali procenta Zelení. Tudíž, žádný důvod k radosti. Naopak.
  Nejhorší co může Němocko potkat je koalice socialistů, zelených a komunistů (linke).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč myslíš, mudrlante? To že nesnášíš levici nic neznamená. Snad jen tvou duševní omezenost a morální zchátralost.

   Leo

   Smazat
  2. Jasně Leo. Kdo pozval do Německa celou Afriku a Arábii? Merkelová - CDU a CSU, tedy německá pravice, nejhorší pro Německo a Evropu. A hlupák bezmozek 11:40 tu pro ně agituje. Čistý blb!

   Smazat
  3. 12:00 Sodoma negroma! V Görlitz se dokonce spojily všechny rasozrádné partaje z leva do prava, aby zabránily nástupu AfD a nyní se to chystaj udělat i na spolkový úrovni!

   Smazat
  4. 12:00
   Ne, že nesnáším levici, ale nesnáším komouše a zelené, přiblblý rudozelený pakošu Leošu.

   12:07
   CDU a CSU je pravice? ty už to rudozelený svinstvo taky nehul.

   Smazat
  5. 13:33
   A co je CDU-CSU levicovýho???!!!
   Jsou to stejný svině,jako naše KDU-ČSL ty amianále!

   Smazat
  6. 14:21
   Tvoje úvahy jsou skutečně VRCHOL GENITALITY☺

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. cdu csu je podvod řizeny vatikanem ostatně jak byli řizeny i dvě světove stejně jako naše vatikani kdu a čsl je stale vidět že duševně ujetych co si mysli že to tady řidi ježišek či santa klouz je stale dostatek a kdyby ne tak se to da vždycki maliko cinknout aby se mohli udrželi u koryt

   Smazat
  10. Ano, hned je vidět, že na diskuze opět vlezlo úchylný, nenávistí posedlý, impotentní prase. Jako úchyl, kterýmu dělá dobře veřejně na kolemjdoucí vystrkovat nahýho čůráka, tomuhle praseti dělá dobře, když může dřepět u počítače, a lidem, které vůbec nezná, sprostě a oplzle nadávat. Je to stejná nemoc stejných kriplů a duševních mrzáků. Už bychom se ho měli přestat všímat - jeho styl je trapnej, omletej, a jeho prasečí nadávky taky.

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. 21:17 čemu se divíš? Teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se žilo z naloupených bilionů. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví odboroví bossové a lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc nebo výrobní či prodejní družstvo si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí vlastní prací, bez olupování a parazitování na těch úspěšnějších. Blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.

   Smazat
  14. Sloužím jako ochranka na ÚP - sociálce. Takže o Cikánech bychom si mohli povídat!

   Smazat
 2. No jo to u nás dopadnou ještě hůř ale bohužel pro němce to bude horší.

  OdpovědětSmazat
 3. Merkelová rozbiječka EU dala SPD Německa polibek smrti,dala vznik AfD,která roste a sili.
  SPD a naše ČSSD,která lže už ve svém názvu,že je sociálni,ale Sociáli stát sabotuje,doufejme konečně zmizi z našeho Prdlamentu plného vlastizrádců a zločinců,kteři už otevřeně vyrábeji vadné zakony jako na běžicim pásu a ještě se jimi zubožovaným voličům směji,že je neměli volit,at ted trpi jejich svińarny donekonena!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. AUTOR článku, Honzík Urbanů mě opakovaně lehce, ale opravdu lehce vytáčí,
   jak s umanutostí téměř chorobnou, označuje AfD
   jako Asociaci pro Německo.

   Pokud píše o Německu a tamější politice,publikuje hlavně na vasevec.cz a i když jsem jej na chybný překlad několikrát upozornil, nedá si říci.

   AfD - německy Alternative für Deutschland,
   což je Alternativa a nikoliv Asociace.

   Honzíku, dej si říct, ale ty to děláš schválně, chápu...

   Smazat
  2. Anonyme - naši SPD si do huby neber! * Kolik dobrých návrhů zákona už předložila - a ostatní vlastizrádci je vzdy smetla se stolu! Ať už se jedná o exekutory, pomoc invalidům, mladým rodinám a důchodcům - a dalším obyčejným občanům. * Takže než budeš SPD zatracovat, nejprve si o nich něco zjistí! A neschovavej se za anonymitu!!!

   Smazat
 4. Terorismus a imigrace: Musíme se zastavit terorismus a reformovat přistěhovalectví, než se staneme jako Německo a Švédsko. https://www.usatoday.com/story/news/health/2019/08/10/hepatitis-vaccine-outbreak-spreads-shadows-opioid-epidemic/1967284001/ http://www.investmentwatchblog.com/los- andělé-tváře-bezprostředně-bubonické-morové epidemie - kvůli nekontrolovatelnému bezdomovectví
  http://svobodnenoviny.eu/studie-pouze-18-procent-nemcu-si-mysli-ze-mohou-svobodne-vyjadrit-sve-nazory-na-verejnosti/

  OdpovědětSmazat
 5. Do Švédska a Německa máme daleko, ekonomičtí migranti z jiných kontinentů nebudou na naší životní úroveň žhaví. Kde asi roste o nás zájem, je Ukrajina. Jak to dopadne uvidíme.

  OdpovědětSmazat
 6. Dle mého názoru je pravda , že situace SPD je kritická - ale jedná se o germánskou SPD. Situace naší SPD tj právo a spravedlnost je dle mého názoru čím dál lepší.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 7. Kdo pozval do Německa Afriku? Tupý volič! Němci by potřebovali Bakalu, ten hodně lidem vyčistil mozek. Podle sjezdu dementů na Letné, se přibližujeme.

  OdpovědětSmazat
 8. 13:33 vy jste zde uverejnil clanek z Akronu (Ohio), to bylo v 80-tych letech velmi bohate mesto !
  (Vyroba pneumatik, skla pro auta a prumysl se stribrem ) !

  Na osudu toho mesta vidite, jak dopadnete i vy az se kvam nastehuji barbari !
  To co Merkerova chce pro Evropu, NEJDE finnacne / economicky zvladnout ! Po invazi dopadne Praha tak, jako Akron !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 9. 19.44
  bazíruješ na prkotině jako správný troll, který jen prudí a nemá k tématu co říct. Je postnout nějakou nepodstatnou blbinu na které ostatním pramálo záleží, protože víme o čem je řeč.
  Jméno autora, kterého familierně oslovuje Honzíku ačkoli ho osobně nezná ovšem spolehlivě "zvojtí"

  OdpovědětSmazat
 10. noviczech
  ...německé SPD zničil Jidáš Schröder Gerhard, podrazil pana Lafontena z Linke. Zavedl Agendu 2010 a ta ochudila německý pracující lid. Takže SPD má na léta vybráno u německého národa. Protože Němcům ale schází všeobecně moudrost, volí ještě raději CDU/CSU. Chudoba se ale zvětšuje, německému státu dochází peníze, takže bude hůř a asi půjde AfD více do popředí, i když Němci ho vidí jako spíše "Hitlerovu" stranu! No uvidíme...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.