Reklama

neděle 11. srpna 2019

Šojgu odpoví na kybernetické útoky USA vojenskými antihackery

11. 8. 2019 zelv.ru
Ministerstvo obrany Ruské federace, vedené Sergejem Šojgu, vytváří speciální jednotky antihackerů, kteří budou střežit ruský vojenský internet. Úkoly těchto speciálních jednotek budou zahrnovat vyhledávání a neutralizaci virtuálních hrozeb, pocházejících ze zahraničí. Do těchto jednotek nebudou posíláni branci: kybernetická vojska budou tvořit pouze důstojníci se zvláštním vysokoškolským technickým vzděláním.


Jak oznámil zdroj na Ministerstvu obrany Ruské federace, byl již vyvinut software pro práci vojenských antihackerů, který umožňuje vytvořit víceúrovňový systém pro ochranu místních sítí, které spojují polní body řízení. Již nyní existují roty pro lokalizaci síťových hrozeb, které zajišťují bezpečné nepřetržité spojení v brigádách spojů, které jsou podřízeny okruhu. Antihackerové jednotky se brzy objeví nejen v vojskách spojů, ale také v dalších jednotkách.

Činnost ochrany proti hackerům v ruských ozbrojených silách znemožní kybernetické útoky na ruský vojenský internet, říkají experti. Spisovatel a veřejný činitel Nikolaj Starikov je přesvědčen, že adekvátní reakce Ministerstva obrany RF na kybernetické hrozby, vycházející zejména ze Spojených států, je nezbytná a aktuální záležitost.

Realitu těchto hrozeb dokládají nedávné informace o tom, že zvláštní služby USA se s alarmující pravidelností, i když bezvýsledně, pokoušejí provádět kybernetické útoky na systémy správy infrastruktury Ruské federace, připomíná diskutující z agenturou FAN. Informace o odvrácení kybernetických útoků na systémy sociálního zabezpečení RF potvrdil zdroj ve vedení jednoho z ruských silových rezortů.

Dříve americké noviny The New York Times uváděly, že zpravodajské služby USA aktivizovaly pokusy o zavedení škodlivého softwaru do systému správy energetických sítí Ruské federace. Podle údajů listu byly takové kroky podnikány od roku 2012, ale v poslední době USA výrazně aktivizovaly kybernetické útoky a používají je jako mechanismus "zadržování Ruska".

A přestože Bílý dům popřel informace novin, souvisí to spíše s vnitropolitickým bojem v USA než se skutečnou absencí takových útoků, říkají odborníci.

"Tyto pokusy (kybernetických útoků ze strany USA) vidíme a zaznamenáváme, uvedl zdroj v silovém rezortu RF. Všechny takové akce se nám však daří neutralizovat".

Zdroj označil takové útoky za prvek kybernetické války, kterou USA rozpoutaly. Podle Nikolaje Starikova Rusko naléhavě potřebuje vlastní kybernetická vojska, a to i jako součást ministerstva obrany, aby naše země byla připravena na hybridní války, které již na planetě probíhají, především z podnětu USA.

"Potřebujeme plnohodnotné vojenské formace, abychom mohli provádět činnost na internetu v zájmu Ruska, říká expert. Musíme pochopit, že když například Washington obviňuje naši zemi z kybernetických útoků, znamená to, že samotné Spojené státy v tomto okamžiku takové útoky provádějí a že nemají v úmyslu tyto praktiky opustit".

Je to jako obviňovat Rusko z údajného "zasahování" do amerických voleb. Taková obvinění jsou známkou toho, že USA nejenže nejednou zasahovaly do cizích voleb, ale dělají to právě teď a nechystají se toho v budoucnu zřeknout".

Starikov připomněl, že USA mají vlastní kybernetická vojska, která jsou speciálně vytvářena pro útoky na Rusko. Jedna z těchto amerických jednotek například existuje v České republice v rámci Rádia Svoboda, ve struktuře, která je financovaná Kongresem USA a uznaná v Ruské federaci za zahraničního agenta.

"Tak proto potřebujeme jednotky, které budou sledovat aktivitu ve virtuálním prostoru, která je nepřátelská vůči Rusku", shrnuje expert.

Jak poznamenává list Izvestija ve velkém článku o antihackerových jednotkách Ministerstva obrany RF, úřad Sergeje Šojgu již začal vytvářet suverénní vojenský internet, který se nazývá Multiservisní transportní síť spojení (MTSS). První fáze vytvoření MTSS by měla být dokončena do konce příštího roku.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

113 komentářů :

 1. RF by si měla takové odborníky pořádně pohlídat, aby je mafie z USA nepřetáhla za hrst šekelíků na druhou stranu do Usákova

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je docela srandovní, že RF tyhle lidi platí v dolarech.

   Smazat
  2. V přepočtu ...

   Smazat
  3. 22:28 - Pro jakou agenturu pracuješ, že máš info z první ruky ? Není to náhodou Janda z MV ?

   Smazat
  4. To je pravda. Na krádežích mozků stojí celé USA a když je teď někdo napodobuje, tož se jim to nelíbí.

   Smazat
  5. Vetsinou takovy veci rika Putin. Znamena to ,ze je Sojgu pripravovanej a uvadenej, jako novej ,budouci president Ruska ?

   Smazat
 2. Samý kecy a prdy o ničem. Nás zajímá jak to bylo s toh shořelou ruskou ponorkou, ve které zakalilo 14 ruských námořníků, dál jak to bylo s tím výbuchem muničáku a v neposlední řadě nás zajímaj detaily výbuchu té ruské jaderné rakety, při které zařvalo dalších 5 Rusů a kterou Rusáci vehementně zapírají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koho "nás" to zajímá? Kdo je to "nás"? Ti impotentní vřešťouni, kteří denně dřepí u počítače, a nic jiného je nezajímá než válčení? Kdo potřebuje neustále číst a slintat o válčení? Snad mají lidi obecně úplně jiné starosti - ne? Co by přinesla válka - zabíjení? O to vám jde? Až by něco zmrzačilo vaše děti a vnoučata? To by byl rajc - co? Neustále jenom psát,žvatlat a žvanit o raketách, letadlech a válce. Není na domácí půdě mnohem více temat, které by měli lidi této země zajímat mnohem více? Asi je to nějak jednodušší neustále se nípat ve válčení, jako TV 2 - tam je neustále Hitler, Göring, a další a další - jen vojáci, tanky, do zlbnutí se tam omílá válčení. Pro koho? Pro starce u TV - nebo pro mlaďochy? Televize plná zmagořeného násilí a zabíjení lidí - jak se v tom pořád může někdo rochnit? Proč se lidi konečně nenaserou, a neudělají něco, aby s tímhle hnojem už celé televizní vysílání přestalo? V prodejnách DVD jsou tohohle hnusného amerického braku hromady, a nikdo to nekupuje, ale TV to pořád musí lidem cpát jako kulturu. Už se někdo stačil zamyslet nad tím, že TV sledují také ženy, staré babičky, děti . že to nemá být jen podívaná pro impotentní magory, kteří se vždycky, když jim to v poklopci přestane fungovat, začnou vzrušovat násilím, perverzí, oplzlostmi a zabíjením. A táhne se to už od starověku - mučení, násilí na ženách, hon na "čarodějnice" a podobný hnus vymysleli jen a jen impotentní magoři, kteří se potřebovali vzrušovat- je to pořád stejný hnus. Kdy už tohle nějaký Bůh ustřihne, aby svět začal být normální?

   Smazat
  2. Najdi si to ve Sputniku, demente, a už s tím přestaň opruzovat.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 22:32 Srandisto. :-D

   Smazat
  5. Mne zajima co delaji US prasata v Syrii a Kosovu.

   Smazat
  6. 21:06 vy z té, zřejmě doopravdy předsudečné nenávisti vůči všemu ruskému ztrácíte soudnost. Proč to musí být Rusáci a proč vás udivuje, když jim bouchne muničák, který bouchá kde komu, dokonce i nám. S armádou ani ne 28 tisíc ani ne vojáků. Co vás trápí doopravdy, že si takhle, na neštěstí, případně neúspěších jiných, ulevujete?

   Smazat
  7. 2:17
   Vy jste člověče úplně mimo. Píšu o tom, že tady ti propagandisti píší desítky článků z Ruska o nepodstatných kravinách někde z desáté stránky ruských novin, ale o suverénně nejdůležitějších událostech v Rusku posledního měsíce tu není ani čárka. Které to jsou? Demonstrace v Moskvě a výbuch jaderné rakety s pěti mrtvými. A proč tu není ani čárka? No protože se to místním propagandistům nehodí do krámu.

   Smazat
  8. 21,06
   Dám ti jednu radu. Potlač svou patologickou nenávist k Rusku a lidem jiných názorů.
   Za prvé, začínáš být směšný. Za druhé, rozhodnutí přijatá v afektu, bývají, až na vzácné vyjímky, špatná. Vztek tě zbavuje možnosti zdravého úsudku.
   Ať už dělají Rusové cokoliv, dotýká se nás to méně, než co dělá slavná EU a Američané.
   Řekni mi jednu věc která se negativně promítá do života běžných Čechů a za kterou stojí Rusové. A já ti na oplátku vyjmenuji jedním dechem půl tuctu věcí, které se negativně promítají do našich životů a za kterými stojí západ.

   Smazat
  9. Assange je dnes v celosvetovem meritku ,to co byl nas Hus a Havlicek.
   Dale jsou to Snowden, Manning , Wikileaks, Anonymous a dalsi /vetsinou mladi 18 let /,kdy nekteri byli falesne obvineni a spachali sebevrazdu /milion dolaru pokuty a dozivotni vezeni byl jejich trest/...
   USA ustava je dnes jenom kus hadru v prackach monopolnich korporaci s fasistickymi metodami..
   USA Kongres je skupina imbecilu shromazdena za ucelem vykrikovani uchylny propagandy a za ucelem poslouchat podvrzena , falesna, podvodna fakta atd. a lzi /kde kdo to zvladne/, a potom se usnasi na zaklade lzi a podvodu na fasistickych represivnich zakonech..
   Treti svetova valka digitalni je jiz davno v plnem proudu a my pomerne dost zaostavame za vyvojem..Neni to jen valka mezi Cinou, Ruskem a USA ,ale jde o nelitostny boj proti ukoristeni internetu fasisty , naseho prostredku v boji za svobodu a skutecna lidska prava , zakryvane povykem zradcu s jejich Fake Lidskymi Pravy a Humanismu plne ve sluzbach fasistickych koproraci, nebo fanatiku Arabofeminismu..

   Smazat
  10. 3:01 proč by tady psali o nějakých událostech, tohle nejsou noviny, tohle je názorový web, přináší podněty a informace odjinud, které se v hlavních sdělovadlech nedočteš, takže proto, když se chceš dozvědět o výbuších, běž na novinky a idnes a nefňukej tady.

   Smazat
  11. 7:59 Tak názorový ... no, buďme realisty! O čem asi tak chtěj místní odulci*) "diskutovat"?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  12. Blbý, sprostý, oplzlý, úchylný prase - co jinýho myslíš, že jsi anonyme 9.03? Už zase slintáš blahem, že můžeš zalézt k počítači sotva vylezeš ze svýho smradlavýho brlohu, a můžeš začít své obvyklé oplzlé produkce a sprosté nadávky a urážky lidem, které neznáš? Už jsi dostal sociální dávky, nebo ještě pořád nemáš na žrádlo, a žvaníš ty oplzliny z hladu? A nájem už máš zaplacenej, nebo ti aktuálně hrozí, že tě vyrazí z tvýho smradlavýho doupěte do ještě smradlavějšího kanálu, kde ti vedle hladu bude ještě pršet na sprostou, pitomou palici? Hajzle zasranej sprostej - takový sračky oplzlý denně psát na diskuze může jenom duševní mrzák.

   Smazat
  13. Pokud někoho zajímá jak to bylo s tím či oním, vězte, že je to práce USA.

   Smazat
  14. 21:58 - Naprostý souhlas. Často se zamýšlým nad tímtéž. Jak to těm pošukúm v TV zatrhnout, také nevím. Leda kdyby všichni rozumní náhle zrušili koncese a používali jen alternativu.

   Smazat
  15. 10:52 Přesné! A čemu se divíš? To teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se žilo z naloupených bilionů. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví odboroví bossové a lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc nebo výrobní či prodejní družstvo si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí vlastní prací, bez olupování a parazitování na těch úspěšnějších. Blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.

   Smazat
 3. 21:06
  Omyl,nás zajímají úspěchy amiokupantů v Afghánistánu,jejich zlodějiny a vraždění v Iraku,jejich vyhrožovaní demokraticky zvolenému prezidentu Venezuely atd.
  Prostě NEKONEČNÉ ÚSPĚCHY TĚCH """DEMOKRATŮ"""!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak pokračuje demokracie v Lybii po demokratickém odstranění Kadáfího?

   Smazat
  2. 21:51, je v plném proudu. Přesně tak jak bylo potřeba. Ropa tiše kolotá v potrubí, noví džihádisti stále dorůstají, černoušci čekají na svou nobelistku Raketu, prostě vše, jak má být.

   Smazat
  3. 22:03
   Napsal jste to bohužel velmi přesné!
   Zlatej Kaddáfí,ten tu musulmanskou sebranku hrdlořezů držel pod krkem!!!
   A tu vlnu uprchlíků a vrahů,který se po jeho smrti valí do Evropy předpověděl naprosto přesně!!!!!

   Smazat
  4. 22:18 On Kaddáfí něco předpovídal? Mimochodem Kaddáfí sám byl docela slušnej hrdlořez.

   Smazat
  5. 22:26
   Tu migraci,pokud bude zavražděn těmi demokraty PŘEDPOVĚDĚL NAPROSTO PŘESNÉ!

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Ty jsi - 22.33 - tak ubohej blbeček, že snad za to ani nemůžeš.Proč lezeš neustále diskutovat a předvádět nenávist proti Rusku? Vždyť stačí to, co na povel předvádějí zúkolovaná media, a právě proto je to soudným lidem směšné. Už řadu let nevidíme nic jiného, než jak se USA sere do řady zemí kde zabíjí nevinné civilisty, jak to tam cíleně rozesírají a rozpoutávají občanské války, a media uprostřed toho vřeští proti Rusku, jak prdlá. Jakoby občané byli blbci, hluší, slepí, a němí. Proč píšeš takový kraviny? Jdi už s tím do hajzlu - tak na NR nelez a máš to. Jsi blbej a směšnej jak daleko vidíš, a ještě za roh.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 22:57
   Sám seš JEDNA VELKÁ TUPÁ KOKOTINA!

   Smazat
  10. Nemusíš psát o Rusku - stačí když používáš ty svoje pořád stejně trapný a přiblblý nadávky "místní bolševickej kokot" - a je to stejné.Přál bych ti, aby ti nějakej sprostej grázl umučil například tvýho fotra stejně, jako nechali nějací sprostí a drzí hajzlové umučit prezidenta Kaddafího, a pak aby se nějakej ubohej pitomeček tvýmu umučenýmu fotrovi ještě poškleboval. A lidi této rozesrané země se ujž řadu let navzájem zabíjí ( o to šlo) a Evropa je zasviňována čmoudy ( o to taky šlo) Jsi ubohej, sprostej, nevychovanej, směšnej a trapnej hajzl, i se svejma nadávkama a urážkama, který si nedovedeš odpustit. Bez tebe by na diskuzích slovo "kokot" úplně chybělo, a to holt nemůžeš dopustit. Směšnej troubo.

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. Za Kadáfiho bol v Líbyi pokoj a pohoda. Ako ste ho zlikvidovali tak sa tam len bojuje a vraždí. Koľko obyvateľov Líbie už bolo odvtedy zabitých vojnou? 100 tisíc 200 tisíc? Koľko už odtiaľ ušlo ľudí pred vojnou ktorú ste tam rozpútali?
   Dnešný stav je podstatne a výrazne horší ako ten ktorý tam bol za Kadáfiho.
   Kaddáfi nebol taký hrdlorez ako tí ktorých ste vy odviazali z reťaze.
   Krv ktorá sa tam dnes prelieva je na vašich rukách. Ale to vám zrejme vyhovuje keď sa arabi navzájom zabíjajú preto ste začali bombardovať Líbyu a rozvrátili ste podobne aj Irak a Sýriu. Koľko tam padlo ľudí milión? A viac? Koľko ľudí muselo z týchto vami rozvrátených a zbedačených zemí ujsť?
   Sú to milióny. A za všetko môžu rudí k.k.ti čo?
   Krvavé paprče máte všetci čo tomu mordu rozpútaného západom na blízkom východe fandíte. Vás by bolo teraz treba vyviesť všetkých do Líbye aby ste si tam tej slobody ktorú ste tam priniesli bombami plne užili.

   Smazat
  13. 1:33
   Kterému slovu z věty
   "Kaddafi vyzval muslimy k zahájení svaté války proti Švýcarsku"
   přesně nerozumíš, volku? Jen za tohle samotné si zasloužil dopadnout přesně tak jak dopadl. A blbeček jako ty ho ještě bude litovat a posmrtně plácat po ramenou jaký byl pašák.

   Smazat
  14. A koľko tých Švajčiarov padlo v tej svätej válke?
   Môžeš mi prezradiť?
   V dobe prosperity Líbye sa už Kaddáfi do nikoho nesral dokonca odovzdal všetky komponenty atómových zariadení západu. Bola toho celá nákladná loď.
   Líbya zaplatila komunikačnú družicu pre celú Ahriku aby nemuseli Afričania platiť draho za Európske satelity. Kaddáfi zakladal Africkú úniu a pripravoval zlatú menu. to boli hlavné dôvody prečo ho západ odstránil. Je to mafiánska politika západu ktorá vyrobila milióny utečencov z Líbye ktorá predtým prosperovala a bola najbohatším a najvyspelejším štátom Afriky so solídnym zdravotníctvom a nadštandartnou sociálnou politikou. Hlavne preto bolo treba Kaddáfiho odstrániť. Lepší boli pre USA Islamskí urezávači hláv a teraz milióny utečencov a vojna v ktorej obchodníci zo smrťou kšeftujú so zbraňami, ktoré predávajú obom válčiacim stranám. Kaddáfiho svätá válka proti Švajčiarom bola oproti tomu čo sa dnes deje v EU len sranda. Utečenci vraždia a znásilňujú sácajú pod vlaky a využívajú nadštandardné sociálne výhody, robiť sa im nechce len sa nadštandardne množia a chystajú džihád proti majoritnému obyvateľstvu ktoré na nich robí.

   Smazat
  15. 22:33 dotaz: Musí každý s kým nesouhlasíte nutně být bolševik? A když, jakou definici "bolševika" vyznáváte? Předem děkuji

   Smazat
  16. 2:25
   Ne, nemusí, ale korelace je obrovská.

   Bolševik? Obdivuje diktátory a autoritáře po celém světě (včetně Kaddafího), s láskou vzpomíná na "zlatý socík", nenávidí porevoluční svobodu a demokracii, osvobození lidu od komunistické diktatury nazývá výsměšně "hadrák", nenávidí Západní země, Gorbačova považuje za zrádce že nechal padnout diktaturu včetně té naší, vymýšlí přihlouplé konspirační teorie atd atd.

   Smazat
  17. To máš s príručky mladých svišťov?
   Nie si ty ten typickí prozápadný politruk obdobní tým starým komunistickým?
   Bol to podvod a hadráková revolúcia do bodky
   Utreli sme huby.
   To ani ten komanč nebol taká k.rva ako nomenklatúrnici tvojho razenia. Diktatúra ešte len príde a bude to horšie ako za komanča.
   A tie konšpiračné teórie prichádzajú práve z USA tam podpísalo 2500 inžinierov a vedcov dokument v ktorom požadujú nové vyšetrovanie ohľadom 9/11. V USA v roku 1974 napísal raketový inžinier ktorý pracoval vo firme čo vyrábala raketové motory F1 pre Saturn 5 knihu v ktorej tvrdí že USA na mesiaci nikdy neboli.
   Tak že ten tvoj bolševizmus prichádza z USA:-)

   Smazat
  18. 2,54
   Jen tak pro zajímavost,Afrodiktátorům lezli amiokupanti do prdele a drželi je,pokud byli poslušní,u moci zuby nehty!!!!!!!A za jednoho evropského diktátora,jmenoval se Franco,BYLO VE ŠPANĚLSKU NEJBEZPEČNEJI....teď v době demokratury a vlády milovníku muSLIMÁKŮ to tam stojí za hovno!!!!!A včíl mudruj ty milionářu blbé!.-D

   Smazat
  19. 3:38
   No tak jsi jen potvrdil, že jsi jen prachobyčejný bolševický kokot. Do bodky.

   Smazat
  20. 9,34
   A ty seš nadprůměrnej amikokot,do puntíku!

   Smazat
  21. 2:54, pěkný obraz bolševika. Relativně sympatický. Protože ač lehce přitroublý a jednostranný, používá svoji hlavu, klidně proti proudu. Jelikož ví, že mnohé jeho názory jsou správné. Podobně tomu bylo s těmi, které v době komárů preferovali Západní ideje. Oni také věděli že jejich názory jsou správné a šli proti moci.

   Tito dva stojí relativně proti sobě, ale oba mají konzervativní pohled na svět. Pojem "konzervativní" neznamená nějakou rigiditu, ale reflexi na přirozenost a kulturu dané společnosti. Oba jsou ve společnosti potřeba a většina z nich si to uvědomuje.

   Ale vy obhajujete něco úplně jiného, vy jste liberál, a ještě k tomu český. Tedy hodně směšný, jelikož rolí podobného exempláře je být užitečným idiotem. Tento druh není nový, existuje už od poloviny 19.století, tehdy ještě v exkluzivních klubech městské znuděné elity. Některým z nich často konvenovali anarchisté. Jejich modlou je Marx, především jeho raná díla. Z tohoto prostředí pochází Trockij, sympatizoval s ním D.Rockefeller.

   Vaší rolí je chaotizace společnosti, rozvrat jejích hodnot a profit z tohoto marasmu, ... viz. Trockij, autor ideje válečného komunismu. To nejsou ani hodnoty klasického socialismu, který někteří z nás velmi dobře znají, ani hodnoty kapitalistické demokracie západního typu. Vy neuznáváte ani jedno. Proto tam, kde nezvítězily strany, které budou ty vaše zvrácenosti prosazovat, probíhá permanentní revoluce "demokratů, co se nedokáží smířit s výsledky voleb. Zatím jen demonstrativního typu.

   Smazat
  22. Sprostej dobytek byl ještě před druhou hodinou v noci vzhůru. Z hladu a z nemožnosti spát sere a blije jeden odpornej sprostej příspěvek za druhým a vůbec mu nevadí, že je odstraňován z diskuzí. A přesně to je na NR špatně. Novinky můžou podobnýho úchylnýho a sprostýho hajzla nejen odstranit z diskuzí, ale taky zablokovat, a na diskuze už se nedostane. To na NR nelze, proto se tohle odporný sprostý prase producíruje pořád dál se svejma úchylnejma a oplzlejma sprostotama, a urážkama ostatních, ani nepřemýšlí o tom, že je odstraňován a je mu dáváno najevo, že je odporný, sprostý prase, zralý na porážku.

   Smazat
  23. 10:58 Problém je že podobným způsobem se dá popsat celá banda místních odulých věčně zlitých čechomužyků, kteřížto se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Ty odulý xichty maj hlavně od toho jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni tohodlenctoho svého škaredého kremlovora:-) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
  24. 2:54 - dáváte tedy určitému, dávno značně přesně definovanému pojmu vlastní, značně neurčitý, vlastně jen dehonestující obsah. Něco, jako klepna na pavlači. Obecně vzato je takový přístup vlastní nevzdělancům, kteří si nejsou dost jisti sami sebou, a proto se chápou každé příležitosti, jak najít oporu v nějakém tom proudu, který se kde utvořil. S odstupem vzato, jste, 2:54, i s tou "korelací", k politování.

   Smazat
  25. 14:42 len samé drísty nič iné:-)

   Smazat
  26. 20:58 Souhlas! Však celá tahle diskuse jsou jen samé rasozrádné cancy zdegenerovaných negrofilních buzerantů, feťáků a pederastů a podobných podlidí, vhodných leda jako exponáty do ZOO, páč čím dnes je tzv. svobodný svět? Je to končící svět, kterej zkrachoval a je na ústupu z historie, páč dějiny píší pouze rasy či národy (které v pravém smyslu toho slova vytvořila jen ta bílá) brutální vůle! A tou ta naše dávno být přestala a bude z dějin zákonitě odejita! Nahrazena a vyměněna rasou houževnatější, odolnější, nepodléhající zhoubnému individualismu, buzerantismu, xenofilismu, egalitarismu a dalším úpadkovým vlivům a idejím, které spolehlivě dříve či později pořbí tuhle neslavnou říši zvanou "Euroatlantida" s těmi jejími "hovnotami" degenerace a úpadku a která již dávno přestala být invazívní a naopak se sama stala terčem invaze barbarů, což v dějinách je vždy předznamenáním pádu!

   Smazat
  27. 18:48
   Máte pravdu my ideme proti prúdu a proti tým ich "hovnotám"

   Smazat
 4. Mne zase zajímají osudy nebo vlastně konec ami ponorkových námořníkků po r. 1960. V jejich slavných ponorkách, které asi stejně jako astronauti podrobili měsíc, tak oni podpluli arktidu. Asi i ANTARKTIDU.
  Václav.
  Pro absolutní blce - kolik ponorrek a jiných leží na dně oceanu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co takhle kdyby si to všichni ti mužní týpci, kteří se rochní jen ve válce, raketách, bombách, a podobných sračkách, někde přečetli? Co kdyby si koupili válečné knihy a časopisy, a kdyby se s tím přestalo ve veřejné publicistice? Copak veřejná internetová publicistika je jen pro chlapy a dědky, kteří denně u toho dřepí a nípou se ve válčení? kteří už nemají jinou aktivitu, než lahváč do pazoury, dřepnout k počítači a už to jede! A celé dny, pořád do kola válka, tanky, bomby, rakety, .... bla bla bla. Není to náhodou už diskriminace? Co se píše pro ženy a mládež? Proč si nemůže k internetu sednout moje maminka nebo babička? Ty by se z toho zbláznily. Snad jsou vedle "novinářů" a "zpravodajců" taky novinářky a zpravodajky, snad by bylo možné psát taky něco pozitivního, než jen války, mordy, tragedie, politický magoriády a sračky -copak už se svět dočista zbláznil, nebo to horší na nás ještě čeká?

   Smazat
  2. 22:07 vy už se s tou moralitou nebo co to je, trapně opakujete. Nevím, proč chcete od jiných, aby vám ukazovali svět tak, jak vy si přejete svět vidět. Váš pohled je vaše věc.

   Smazat
  3. Rozhodně se neopakuju trapně, a v žádném případě nejde o moralizování. Jde přesně jen o to, že internetová publicistika není určena jen pro psychopaty a staré chlapy, kteří se rochní jen ve válečném vřavu, raketách, bombách, a podobných publicistických atrapách. Jde o veřejně přístupné medium, kde by měly svůj článek nalézt i ženy, i staré babičky, které jsou svými osobními aktivitami poměrně dost odkázané na media, a taky mládež. Výběr článků tomu neodpovídá, a pokud jde o diskuze, jsou tak chlapsky zhovadilé, že je vyloučeno, aby je ženy a slušní čtenáři vůbec četli. Ať si založí muži posedlí válčením a zabíjením lidí nějaký specifický server, a tam ať se tato problematika denně probírá. Lidé obecně by měli mít z medií dojem, že na tomto celém velkém světě je také spousta věcí a událostí pozitivních, ne-li kladných, správných, a pro život přínosných, aby měl život vůbec nějaký smysl.Váleční běsové jsou velice specifické publikum, které pozitivní věci nudí a nebaví, ano, tak bych si přál vidět svět - že je ve světě ještě mnoho důvodů žít a nejen to, ale také se ze života radovat. Vy si to zřejmě nepřejete, ale to je zase jen a jen vaše věc. Jestli máte strach, že se nedočtete denně o běsnění a zabíjení, buďte v klidu - je to vděčné každodenní tema, publicistika, v níž dominují muži, nic jiného neumí.

   Smazat
  4. 11:07 píšete "že internetová publicistika není určena ...". Nesmysl. Internetová publicistika se vyvinula tak, jak to technické prostředky, zákonné prostředí umožňují. Vaše pohoršení nad tím, že na tom nebo onom WEB/u převažují náměty a postoje, které nejsou důvodem k radosti, že to přičítáte mužům určité generace, je stejný nesmysl. Je zcela přirozenou lidskou vlastností, že každý jednotlivec se zabývá a zabývat se musí tím, co ho na životě ohrožuje a přirozeně i tím, co mu život znepříjemňuje. K babrání se v tom, že to nebo ono je funkční nemá žádný, skutečně naléhavý důvod. Otázkou potom je pouze to, do jaké míry celá ta kritická diskuze stojí na faktech, znalostech, poznání, logice, do jaké míry jsou respektováni partneři a jak dalece morální kdo sleduje cíle. To je, zhruba vzato, společenská realita. Vy máte dvě základní možnosti, zavírat před realitou oči, příjemné představy si nechat namlouvat a namlouvat, nebo vzít realitu na vědomí a s ní se vyrovnat. Ovšem, pokud jste plnohodnotný člověk, místo fňukání nad druhými, budete o každé možné zlepšení v reálném lidském světě prakticky usilovat.

   Smazat
 5. To dělají správně že chrání svůj vojenský internet je třeba nasadit nejlepší experty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je otázkou, jestli nějaké takové v Rusku vůbec mají.

   Smazat
  2. ¨Pro koho je to "otázkou"? Co je komu z ČR do toho, co mají nebo nemají v Rusku? Už to začíná být s těmi žvásty proti Rusku směšné. Evidentně vidíme úplně něco jiného, jak a kým je svět účelově, cílevědomě a vědomě rozesírán, jaká spousta nevinných lidí, civilistů, kteří se vůbec ničeho nedopustili, starců, žen a dětí, byla pozabíjena, a že se jako nejodpornější světový agresor předvádí USA - ale naše směšná media neustále dští popel a síru na Rusko. Proč? Pravidelně nás informují o zabíjení v Afghanistanu, Iráku, Lybii, Syrii, na Ukrajině, ale štvou proti Rusku - jako u blbých na dvorečku. Fakt už si někdy připadám jako v blázinci, protože normální tohle není. Snad nejsme malé děti na nočníku - snad jsme dospělí, a schopní vytvářet si svůj vlastní názor, proč na nás hrnou takové sračky? Je to už fakt směšné. Ubohé. A nudné.

   Smazat
  3. 22:59 Přesně tak. Co je nám v Čechách po tom, kolik civilistů ve své zemi pozabíjel Asad. Kolik jich ve své době povraždil Kaddáfí v Libyi nebo Stalin v Rusku.
   Máme svých starostí dost.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 23:37 Ty tu oslavovaný určite nebudeš:-) A akí diktátori boli Chavéz, Maduro a Castro? Castra doma nikto nezabil hoci americká CIA sa x krát pokúšala ho zabiť no bezúspešne. Castro chodil medzi ľudí bez ochranky a nikto ho nezapichol.
   Nechápeš že ľudia majú ameriky už po krk? Hlavne tých ich vojen po celom svete.
   Americkí vojaci nech ťahajú domov. Nechceme tu rusov ale ani američanov nemusíme. Nepotrebujeme tu mávať americkými vlajočkami ako sa to robilo za komančov s ruskými vlajočkami. To je rovnaký extrém. Nech nám američania dajú pokoj nepotrebujeme tu ich vojenské základne. Nás nikto neohrozuje a Rusko už tobôž.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Haidrich bol zabitý vo vojne vojakmi.
   Haidricha neporovnávaj s Castrom, Zápotockým, alebo Novotným čí Chávezom a Madurom.
   to už je čistá Gebbelsovská demagógia.
   Ja hovorím za množstvo ľudí ktorí nezdieľajú USA nenávisť voči Rusku. Sú nás tisíce minimálne

   Smazat
  8. Pro 2:33: Zato USA působily třeba ve Vietnamu, na Grenadě, v Panamě, Srbsku, Iráku, Libyi a Sýrii blahodárně. Stejně tak působí v Afghánistánu, že?

   Smazat
  9. 2:16 jak zoufale málo vy víte z historie. Vlastního národa!

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. Táraš nezmysli.
   Haidricha zabili češi a slováci zo zahraničného odboja.
   A možno to ani nestálo za to, preto že Nemci sa za to pomstili a vyhladili celé Lidice a Ležáky!
   Hitlerovci vraždili aj svojich a vo veľkom vraždili nemeckých židov komunistov a všetkých odporcov ich politiky nemeckej národnosti.
   Fašistické zlo sa nedá porovnávať s Castrom a spol.
   Dnes sa žial na Slovensku mnohým žije ťažšie ako za komanča.

   Smazat
  12. Blbé, sprosté a oplzlé prase opět dostalo svou výživnou půdu, kde se může producírovat se svými oplzlými a úchylnými nadávkami a urážkami. Redakce to prase smaže, ale prase blije své sprosté sračky dál - bez zablokování toho odpornýho hajzla to nepůjde. Proč s tím hnusem vůbec diskutujete? Proč mu vymlouváte jeho prasárny nějakým diskuzním způsobem? Vždyť on žádný názor nemá, jenom vycítil, že většině lidí jde už nejvíce o řád a spravedlnost, což by mělo začít být pro svět dominantní, a jestli občanům dejme tomu Syrie by vadil vlastní prezident, nechť jednají podle svých zákonů a řádu, ne že nějaká americká prasata a americká politická impotentní miliardářská lůza bude jakékoliv cizí zemi vnucovat svoje úchylné a zabijácké sračky a zabíjet tam prezidenty, rozpoutávat občanské války a radostně bilancovat, jak se zase podařilo přimět občany k vzájemnému zabíjení mezi sebou. Něco takového může těšit jen odporné, úchylné, české oplzlé a dementní prase, dřepící u počítače. Dělá to schválně, protože ví, že tím správné a spravedlivé lidi, jimž potom nadává bolševiků a kokotů, nasere. O to mu jde, nad tím si honí brko.

   Smazat
  13. 11:16 Vím o koho se jedná! Říká se mu Putlerpšouk a je charakteristický skřekáním nesmyslných rudosraček kapitálkama ... bejval skinhead ze Severky, ale od tý doby co dostal po tlamě od cikána na kraji stolu tam neleze, kupuje si lahvouše do pitevny kde bydlí mezi mršinama zdechejch komoušskejch gerontů a leze primářovi na počítač, aby mohl skřekat na slídu!

   Smazat
 6. Krajanka Yngland Hrušková z Německa: Některé ženy už raději po 18. hodině nevycházejí. Denně je někdo znásilněn, policie nezvládá:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Krajanka-Yngland-Hruskova-z-Nemecka-Nektere-zeny-uz-radeji-po-18-hodine-nevychazeji-Denne-je-nekdo-znasilnen-policie-nezvlada-592131

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:51 Proč věřit téhle srač..., Hlavně ta Hrušková, duvěra sama chiiá, stejná lež jako sputnik, aeronet. Jen hlupák se ukájí nad těma blábolama.

   Smazat
  2. 9,45
   Ty sotva zvládáš omalovánky,psanému nerozumíš ani zbla,tak zmlkni a nedělej ze sebe většího vola,než doopravdy seš!

   Smazat
  3. 9:45 jak víte co píšou na Sputniku,nebo na Aeronetu,vy máte dovoleno coby troll číst tyto weby,nebo se musíte hlásit u evropských pornohodnot a nechat si to schválit?

   Smazat
 7. Tak jak se vám v Čechách líbí?
  Mně se líbí všude.
  Mají v Rusku hezké holky?
  Hezké holky mají všude.
  Umíte fotografovat?
  Neumím.
  Máte fotoaparát?
  Nemám.
  Kdybydte měl fotoapraát, fotografoval byste?
  Kdyby jsou chyby...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to víte, Švejku, že nejlíp se fotografuje nádraží, protože stojí, nemele sebou, a fotky jsou pak ostré?

   Smazat
 8. Mne pouze zajímá, proč se tak vyhýbáte dění v PARAZE, Šajgu ne Šujgu, tam máte nejvíce problémového Šojrajtu, azbukáři. A to V. V. Putin je můj kůň! Vemte si příklad z PL a spol., zameťme si v našem bordelu.

  “V Praze od ledna uzavřelo partnerství 64 párů, o 10 víc než loni

  10.08.2019 21:46
  V Praze od začátku roku do 9. srpna uzavřelo registrované partnerství 64 párů. Loni za stejné období to bylo o deset párů méně, zjistila ČTK na matričním úřadu Prahy 1. Do registrovaného partnerství vstupuje více mužů než žen, v hlavním městě to od ledna bylo 38 párů, zatímco ženských registrovaných partnerství eviduje úřad 26.“. Tak málo NR?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oslovská daň, 10 tisíc. Už by jim nezbylo na průvod!
   Tento poměrně jednoznačný princip zdanění však byl zdeformován mnoha výjimkami. Jednou z nich byla i tzv. Oslovská daň, jak se lidově nazývalo zdanění osob starších 25 let, které neměly děti. Pokud vydělávaly více než 560 Kč měsíčně a vyživovali nejvýše jednu osobu, zvýšila se jejich základní daň mezi 25 a 50 lety u mužů a mezi 25 a 45 lety u žen o celých 60 %. Naopak tři vyživované osoby snižovaly daň o 30 %, čtyři o 50 %, v případě 5 a více vyživovaných osob byla sleva na dani dokonce 70 %. Více na: http://finexpert.e15.cz/dane-meli-jsme-se-za-socialismu-lepe
   Chrchel

   Smazat
  2. Ale z "těchto" partnerství nikdy nevzejdou děti. Takže to jsou partnerství asi jako kdysi "se sssr na věčné časy a nikdy jinak". Nebo s NATO, a EU, kde jsme taky partnery, ale nikdo by s nimi do války nešel a dvě třetiny občanů by z EU okamžitě odešlo. Proto taky referendum nee! B.K.

   Smazat
  3. 0,24
   Praha je teplých ráj...

   Smazat
  4. 4:59, hmmmm... tak jsem si v neděli pěkně zašukal na lavičce Vrchlického sadů s hezounkým naducaným pejsáčkem odněkud z Marrákéše... čtyři koule v synchronizaci, tělo na těle slepené potem pevně k sobě, otvory vlahé, úzké a pružné ....
   hezky odpoledne když slunko stálo vysoko a ne se krčit někde v noci v průjezdu.
   Celý život jsem o tom snil a teď mi to bylo umožněno. Viva Liberalism!!!

   Smazat
 9. Šojgu robí čo sa má. A treba organizovať nielen perfektnú kibernetickú obranu sietí, ale pripraviť sa aj na prípadný rázny protiútok v USA sieťach keď sa už tak serú po celom svete

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bez tvých přiblblých rad by se Rusko určitě brzo sesypalo. Nechceš robit Šojguovi poradce?

   Smazat
  2. Chceš povedať že nemám pravdu?
   Čo ťa nemá... Šojgu má poradcov dosť. Len predpokladám čo isto urobí

   Smazat
 10. Epstein:

  Jeden ze senátorů USA naznačil, že za smrtí Epsteina může být Putin.

  OdpovědětSmazat
 11. 8,02
  No jasně,Putin může za amidebilitu a zvlášť,za úchylnýho Epsteina!.-)

  OdpovědětSmazat
 12. Putin přijde a obnoví pořádek. To je nejhorší noční můra také anglo-sionistické říše. Proto existuje zjevně tak bizarní spojenectví mezi Anglosasy, sionisty a nacisty: všichni se bojí, že přijde Putin a obnoví pořádek. K tomu přidejte halucinace Hillary („Putin chce obnovit SSSR“) a proto ta hysterická rusofo ie.

  OdpovědětSmazat
 13. Musím uznat, že Rus je mistr manipulace s fakty. V dnešní době vidí, že mu hoří koudel pod zadkem, tak vše otočí a veškerou vinu svalí na stranu která ho roky za kybernetické utoky kritizuje. Rusko v dnešní době vydává stamiliony dolaru na kyber utoky, to nemuže popříp ani prolhanej Ruas.Rus dnes ví, že vojensky nestačí na NATO, tak dělá vše aby těmito utoky rozložil NATO a EU. Do jisté míry, za podpory Zemana, Orbána, Lepen a ostaních přisluhovaču se mu to daří, ale nepodaří.Rus je největší dnešní zlo, tohoto světa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9,41
   A ty seš zase NEJVĚTŠÍ NEmyslitel za posledních 100 let:-)

   Smazat
  2. 9:41, ale jistěěě, ty naivo.

   Smazat
  3. 9:41- trochu si protiřečíte ale v podstatě máte pravdu. Atomových zbraní mají obě strany dostatek ke vzájemnému zničení, tak se hledá moment překvapení nebo 5. kolona. Mezitím se anonymně zkouší nové neatomové zbraně. Ano, Rusové blafují protože nestačí USA ve vývoji včetně hospodářství. Co z toho plyne pro myslící? Paralela s Hitlerem, tentokrát je ideí nejlepšího národa demokracie. Ještě štěstí, že v USA jezdí také vpravo!

   Smazat
  4. 9:41 zlom tohoto sveta si ty sám preto že šíriš nenávisť jedných proti druhým. Ono sa to napokon aj tak otočí proti tebe.

   Smazat
 14. Všechno zlo za posledních víc jak 200 let pochází z USA.
  http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=229255
  Ještě info: USA byly založeny v roce 1776 sloučením 13 kolonií V. Británie (Kanada se nepřidala, patří pořád pod V.B., hlavou je tam jmenovaný guvernér)a v článku je uvedeno (2017), že za dobu existence byla USA ve válkách 241 let, bez válek pouze 27 let.
  ---V rezervaci se ptali náčelníka indiánů, co si myslí o migrantech v EU? "Také jsme migranty vítali a jak jsme dopadli vidíte".----

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A která země, co existuje víc než 200 let, nebyla? Vždyť se mezi sebou zabíjí i těch pár stovek, co žijí někde na kokosových ostrovech uprostřed oceánu.

   Smazat
  2. 9:50 Všechno zlo ve světě a zvláště ve VÝCHODNÍ EVROPĚ od konce války nese Rusko. Východní státy rusku sloužily pouze k rabování, viz. náš uran za který rusák nezaplatil ani bezcenný rubl a to nemluvím o rudém teroru ve všech Vých. státech.

   Smazat
  3. 15:27
   Tebe musel přinést čáp nakažený biomasou ty jednobuněčnej TYDÝTE!

   Smazat
 15. Nejlepší programátor podle google pochází z Ruska ..a vyhrál už kolikrát? https://rusvesna.su/news/1565543374

  OdpovědětSmazat
 16. https://www.nytimes.com/2019/08/12/world/europe/russia-nuclear-accident-putin.html

  OdpovědětSmazat
 17. https://zpravy.aktualne.cz/domaci/muz-u-soudu-poprel-hajlovani-na-demonstraci-spd/r~65a83434bcd711e9b16b0cc47ab5f122/

  Banda nácků a lhářů, tahle SPD sebranka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:48 Stejně zblblej hlupák, jako duchodce co podřezával stromy. Tady je vidět co podporuje SPD. Pouze lidi bez vlastního rozumu, kteří pouze konzumují bláboly nějakého japonskovietnamského žvanila. Stejně se projevují bezmozci, kteří konzumují sputnik, aeronet, par. listy a podobné srač... podporované rusem.

   Smazat
  2. 16:25
   Zmlkni ty havlo(Š)moulo!!!!

   Smazat
  3. Nadávky, ponižování, hloupost ruku v ruce s neznalostí a potřebou mit ve svém nudném životě aspoň nepřítele, když ne cíl, nám stvořili anonymního hlupáka 10:48. Jemu podobných není moc, ale jsou hlásití.

   Leo

   Smazat
  4. 18:30 Co je na tom odkazu za hloupost, ponižování, neznalost, vždyť ten to hovado zvedlo ruku, tak kde je problém. Tím hlupákem nazývejte sebe a těch lidí co nesouhlasí s tímto gestem je mnohem vic než si myslíte.SPD právě volí tito hlupáci a pošahaní duchodci jako Balda.

   Smazat
 18. 10.48
  Hele ty Jandosebranko,zahal se do vlaječky a zmlkni,seš NUDA V PRAZE.

  OdpovědětSmazat
 19. Co jsou to diskuze? Stále stejné blá blá blá - blé blé blé, sračky, sračky a zase jenom sračky. Hádání, vzájemné nadávky, sprosté urážky, hnus a hnůj. Nic jiného. Jak je možné, že do toho někteří jedninci stále lezou, i když se nazývají "zhnusený" a podobně, nechápu. Je to ubohé, směšné, nudné - každá diskuze se zvrhne do sraček, díky několika praštěným, oplzlým prasatům, kterým bohužel nikdo nedovede zabránit, aby to lezlo kazit diskuze. Bohužel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Diskutovat s nevychovaným a nevzdělaným člověkem déle než 5 min klesáte na jeho úroveň. Je to ztráta času!
   Pokud něco tvrdím,musím to potvrdit odkazem zdroje informace. Nenadávat,neurážet- slušnost= vychovanost!

   Smazat
  2. Ide o to tú diskusiu rozos.ať a dehonestovať. O to ide Rotschildovým trollom

   Smazat
 20. Omlouvám se, že mám názor. Pane redaktore, prosím Vás rušte dementní názory. To nejsou ani názory, to je IQ mínus. Děkuji, snad nás bude více.

  OdpovědětSmazat
 21. Amerika ty kybernetické útoky s Ruskem vyhraje, protože jim jistý exministr spravedlnost (jinak také protekční děťátko české soudkyně od evropského soudního dvora) na pouhé kývnutí vzácným americkým malíčkem nějakého senátora v Praze dodal do jeho tryskáče IT ruského sekáče Nikulina. ČR je prodejná země a jako taková skončí. Rozprodejem, který snese nálepku rozkradení :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pelikána na chvíli odložili (asi dostal další nalejvárnu) a znovu se ho pokoušejí vystrčit na oči veřejnosti. Český nepotizmus nezná meze :-)

   Smazat
 22. Prečo by mala Amerika vyhrať?
  Nevyhraje - Šelma bude porazená

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy jste čistokrevný kretén.

   Smazat
  2. 8:26- a proč to 21:05 nedokážete vysvětlit, zdůvodnit je již způsobené Vaše debilitou?

   Smazat
 23. 8,26
  Ovšem voni budou Einstein......nebo spíš Blbstein.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.