Reklama

pátek 9. srpna 2019

To snad není možné! Německo mezi “vítěznými” Spojenci při oslavách vylodění v Normandii! A kde je zástupce Ruska?

10. 8. 2019   hoppner (+ další komentář) 
Kdo nás tedy vlastně osvobodil? Pokus o přepsání historie, nebo jen technický zádrhel? To snad není možné! Německo mezi “vítěznými” Spojenci při oslavách vylodění v Normandii! A kde je zástupce Ruska? To už nám chtějí namluvit, že válku vyhrál Hitler? Jak to vlastně bylo?

168 komentářů :

 1. Tak Němci byly naši spojenci. Proč Němci zavraždili 350 000 Čechoslováku ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Davide, a nestačilo by to jednou? Nebo se to snad máme naučit nazpaměť? Jinak souhlas, ale tento způsob sdělení se mi zdá býti poněkud nešťastným.

   Smazat
  2. 5:14 mějte trpělivost. Asi to nebude záměr. Čas od času se tu objeví technický kiks.

   Provozovatelé jsou lepší filozofové, než ajťáci.

   Smazat
  3. 6:26
   Provozovatelé nejsou ani filosofové ani ajťáci ani chytří lidé. Je to diverzní skupina placena z fondů ruského velvyslanectví. Divím se, že je tady ještě trpí. Podpora teroristického státu je trestná, stejně tak záměrné zkreslování skutečnosti.
   Tento rok se civilizovaný svět konečně odpoutal od lživé rétoriky ohledně světových válek a prstem ukázal na pravého agresora, válečného stváče, kterého vykopali z řad spravedlivých. Rusko bude ještě hodně platit za hrůzy, které způsobilo!
   Příští rok se bude konat podobný happening v Japonsku. Pozván je v podstatě celý svět - Rusy nepozvali.

   Smazat
  4. Blbeček trolíček 7:18 Došiel fet?

   Smazat
  5. Tolik jich nikdy nebylo! Ale je fakt že tyhle šmejdy účelově vytvořený žabožroutem a masonem Aristiedem Briandem bylo zapotřebí eliminovat!

   Smazat
  6. 23:14

   Proč Češi zmasakrovali 3 000 000 Němců těsně po válce? Proč Češi zavraždili 350 000 Židů a Romů během války?

   Smazat
  7. Ten obrázek je docela v pořádku. Američané vojska před WW2 v Evropě neměli a po vylodění se tu usadila jako základ k dalšímu útoku na Rusko. Jen mi vrtá hlavou, co tam dělá Babiš? Koho z Čechů chce hnát na Rusko? Spolupracovníků gestapa v Čechách a na Moravě nebylo příliš mnoho. Tyto kolaborantské rodiny pořád běsní proti Rusům.

   Smazat
  8. 9:16

   A vám nevadí, že tady Rusáci za poslední jejich války, kterou úmyslně vyvolali, vyvraždili tolik lidí a pak nás skoro 50 let okupovali? Nevadí vám, že to už je poněkolikáté v posledních dvoustech letech, co tohle udělali? Proč myslíte, že je úplně všude nenávidí, zatímco Američané jsou všemi po celé planetě respektováni a vážení..., samozřejmě kromě vás bigotních bolševiků. Trochu sebereflexe by neuškodilo. Možná jste za komárů kupoval od nějakého podporučíka z ruských kasáren levnou naftu, než ji pak vylili do životního prostředí těsně před vyhazovem, ale to neznamená, že my ostatní vám to budeme žrát. My s nimi nic nemáme a nikdy neměli. Pro nás to byla po celé generace škodná, která se střílí. A tohle platí všude, Rusák má vstup zakázán.

   Smazat
  9. Ad 10. srpna 2019 8:52 : Soudruhu, ty si koleduješ o titul idiot měsíce!

   Smazat
  10. 10:11
   A tebe čeká hladomorna bez houslí Dalibore.

   Smazat
  11. 10,54 že tě táta radši neutřel do záclony, ta inkluďáku inteligentní!

   Smazat
  12. a neni to snad pravda bez jedineho vystřelu maji celou evropu jako vitězni kolonizatoři to byl přeci hitleruv sen jen malinko vylepšeny a teměř za hubičku a misto brečeni a mavani pěstičkami davy jasali jakoby smyslu zbaveni či zhuleni do němoty z nove svobody bez dratu zato uvazani řetězem na několik generaci v jejich montovnach a kuplandech

   Smazat
  13. 8:52 Tys to celý popletl Pepku! Ve skutečnosti to proběhlo asi tak, že za války bylo s ne nevýznamnou českou pomocí zlikvidováno něco okolo 300 tisíc židů, cikánů a komunistů (škoda že to nestačilo)!

   Smazat
 2. Nejdřív Čechoslováci vnutili Hitlerovi tanky (s těmi později obsadil Paříž) a především Poláci přepadli Německo obsazením vysílače Gleiwitz. (Ještě předtím pak naši spojenci v NATO odsouhlasili vyklizení pohraničních území ČSR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, jestli s tím Gleiwitz to je úplná pravda, protože jak se ukázalo, byla to false flag z ruské strany, aby proti sobě pohnali dva bratrské národy Polsko a Německo.
   Naši spojenci vrátili věci do pořádku, tak jak mají být, jelikož nejen pohraničí Bohemie je německé a vždy bylo. Tím se alespoň částečně napravila křivda, která se ovšem poválečnými událostmi opět pokřivila. Je nejvyšší čas to napravit, tentokrát navždy. V tom nám pomůže migrace nového obyvatelstva.

   Smazat
  2. Tenhle anonymni je bud bezcharakterni, placeny provokater CIA anebo schizofrenickej VUL s IQ 20 !!!!!!!!!!!!!!!!!! Spise to druhe nebot i to prvni by nemlelo takove lzi a blaboly..

   Smazat
  3. 9:54 a 10:00 jsi opravdu takový idiot nebo to máš po dementních rodičích. Snaž se snaž....

   Smazat
 3. Co to je za šílený layout? Vám hrabe?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknown:
   Pokud žádné z uvedených hodnocení nenajdete nikde jako vážně míněné, bude dobře.

   Smazat
  2. 0:07, toť úroveň tohoto webu.

   Smazat
  3. Mne se to libi a predstavuje to zrcadlo dneska.Imperialista imperialistovi oci Nevyklove /ale zase nekdy taky jo, Usaci na Cinu ,ale to je z duvodu ,ze se podlidi rozmahaji a vzmahaji bez povoleni/ a tak byl Hitler uvitan logicky zpet do Monopolni imperialisticke spolecne tez, rodinne Domacnosti ,kdyz, valku sice prohral , ale zustal Vzorem , vzorem JO? Predevsim svym rezimem Celoevropske Treti rise pro dnesni EU jak je videt a slyset a oslavy Germanu pokracuji a jsou dulezite pro dalsi vyvoj nove Globalni Petiletky ...

   Smazat
  4. Jaký web taková diskuse, viz 6:35.

   Smazat
  5. 6:50, no vidíš to, taková mizerná diskuse a ty tady už tak časně ráno stepuješ, abys mohl nastavovat zrcadlo.

   Smazat
  6. Vy nevite zase co chcete.. Germani vas zase osvobozujou /a musej/, od vseho spatneho ,vcetne penez , majetku a zlata , kdyz mate svobodu nevite co, a prejete si bejt konzumni bezradny otroci v Protektoratu I vasi zemi vam zaberou a prejmenujou , kdyz je vam na nic a vam se to furt nelibi.. Kolikrat vam jeste budou muset ukrast ten zlatej poklad, minule museli poklad vratit a celej ..Taky zbytecne byl Protektorat zase zrusenej zase ste zacali mluvit cesky, a navic pribehli z Ruska ty komunisti.. ted este koukate ani nevite ze ste pod vlivem Ruska a Stalinskyho Putina ...

   Smazat
 4. Vy máte starosti rejpalové se v prahistorii, to je jako když Bávič se Syslem Brabcem (symbolika), vypustili v Lounech dva Sysle, lounští byli nesmírně obohaceni. Zemědělci z toho ihned nadělali invazi hrabošů, citlivky?

  Tady je skutečný průser!

  “Pražští policisté zahájili vyšetřování incidentu na podnět PL, při němž měl neznámý pachatel na pražském mostě Legií zapálit duhovou vlajku pochodu Prague Pride a následně střílet tzv. římské svíce a další pyrotechniku směrem na Střelecký ostrov. „Duhové vlajky byly v předchozích dnech ukradeny nebo poničeny i na dalších místech. Je možné, že v některých případech si pachatelé vlajku odnesli jako suvenýr,“ dodávají organizátoři pochodu, věnovaného lesbám, gayům, bisexuálům, transsexuálům (LGBT) a dalším minoritním komunitám. Devátý ročník tohoto pochodu se uskuteční již zítra“. URÁ!

  PRAHA vykolejila ze sebezáchovného pudu, Rasputina na ní je málo. PRASATA to žito brzy dojde? I když budete mazat selský rozum.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Dusno-kolem-Prague-Pride-Podpalena-duhova-vlajka-dalsi-ukradeny-Pyrotechnika-proti-ucastnikum-591967/diskuse?p=2

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pochody "Parade Pride" mají masovou účast po celé planetě. Podobně jako liberální mítinky typu "Milion chvilek pro demokracii". Tak to prostě je a nikdo s tím už nic neudělá.

   Smazat
  2. pro Anonymní10. srpna 2019 6:54
   Vážený, pletete dohromady dvě velmi rozdílné věci.

   Parade Pride je vyjádření se o "OSOBNOSTI" jedince, či stejně založených osob, na rozdíl od

   "Milionu chvilek pro demokracii", které je o POLITICE!

   Smazat
  3. 7:14

   a já někde píšu opak?

   Milion chvilek a Parade Pride jsou vyjádřením svobodného a demokratického světa, který je symbolem naší země. Proti ta masovost. Můj příspěvek byl o masovosti. Tímto ke naprosto zřejmé, že zrůdy typu Zeman Babiš nejsou právoplatnými zástupci země a měli by urychleně odstoupit, než se s nimi stane něco horšího.

   Smazat
  4. Blbeček trolíček 7:23 Kydy o demokracii sa už u soroša nenosia?

   Smazat
  5. 8:00 Zapomeň! I oni už pochopili ten fakt, že masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, ale ani vyzáblého ryšavého narkomana s krosnou plnou sraček na hrbu, nýbrž potřebují opravdového muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!"

   Smazat
  6. 8:00
   Vy sprostá hus na Slovensku už dvíhame hlavy tiež a sú nás státisíce.Ak bude potreba vyjdeme do ulíc a tie vaše sprosté kotrby napichneme na ploty.Sprosté kotrby ficovcov,nacionalistov,Pre rodinkárov a ďalšej zberby.
   Vy odmietate migrantov lebo viete,že sú schopnejší ako vy.My ich tu chceme a my ich sem aj dovezieme.Vy sa practe sa do toho vášho Ruska nech vás tam máme pokope keď budeme bombardovať.

   Smazat
  7. 6:54 máš pravdu. Pochody všeho druhu mají svou tradici. Pompézních pochodů Římanů bylo zneužito jak Hitlerem, tak Stalinem a to, tou či onou ideologii. Pravdou je, že buzeranti ještě nedávno drželi rypák a někde na světě by za podobnou akci hrozil kriminál, anebo něco horšího.

   Smazat
  8. To není pochod těch, za které se vydávají, protože ti se za ně stydí. Je to pochod úchylů všeho druhu, organizovaný těmi, kteří dál rozdělují lidi, a podněcují nenávist, a úpadek morálky do hlubin pekla na zemi, aby lidi byli snáze manipulovatelní. Zdejší trollové dělají podobnou práci, a bohužel, často úspěšně. Kdo má mozek k přemýšlení, ať se nad tím svinstvem zamyslí, a prohlédne. Název těch pekelníků "Satanova komunita" je signifikantní, a jejich až směšně demagogické manipulace průhledné:
   https://www.youtube.com/watch?v=96k5h6xBN0A

   Smazat
  9. 8:59 + 9:32
   úchylové jste tady vy, bolševická sračko. Zvoní vám hrana, tak pištíte, co? Pochcaný posraný strachy. Každý má právo na život, rozumíte?? I ty,co teď kvůli žravým sračkàm v Africe hladujou,.. já nestojí o vaše parchanty já chci pomáhat lidem který to potřebujou a který přinesou užitek.Vy tto rozhodně nejste tak odprejskněte!!Russia vás volá... !!!

   Smazat
  10. 9:43 To bejvávalo, Pepku! To je dávno prosraný. Jo kdyby bejval pan Hitler nebyl tak připosraným humanistou a milovníkem různých podras (zakázal v rámci boje za ochranu zvířat i tehdy tolik oblíbená oblíbená "lidská ZOO - v dnešní době jediný místo kde může být i negr výdělečnej!), tak by místo krávovin typu obřích podzemních děl či tankových kolosů věnoval péči vývoji jaderných zbraní! V kombinaci s raketami V-2 a V-3 by je pak dokázal efektivně použít ve prospěch naší rasy ... kde jsme dneska mohli být!?!

   Smazat
  11. Leda Pepku, že by se do těch lidských ZOO poslali coby náhrada negrofilní buzny z Letný! Jenže na ty by zas nikdo nechodil ...

   Smazat
  12. 15:19

   Kde jsme mohli být? Třeba v Moskvě. Jen by se to jmenovalo Adolf Hitler Stadt. V ZOO by chovali pár ruských exemplářů, zbytek by makal na bílého a snědého sáhiba, neboť i Hitler velice dobře věděl, že hnědá rasa a Islám jsou nadřazeny Slovanské chátře. Možná i ty bys byl dnes v Tróji, hned vedle šimpanzů. Rozdílu by si nikdo nevšiml.

   Smazat
  13. Je to marný, je to marný,v Praze nám chybí manifestace k 1.máji, proto rádi chodíme na Letnou a vítáme i Praga Pride. Jen více takových manifestací.

   Smazat
  14. 16:11 Čím dnes je tzv. svobodný svět? Je to končící svět, kterej zkrachoval a je na ústupu z historie, páč dějiny píší pouze rasy či národy (které v pravém smyslu toho slova vytvořila jen ta bílá) brutální vůle! A tou ta naše dávno být přestala a bude z dějin zákonitě odejita! Nahrazena bude rasou houževnatější, odolnější, nepodléhající zhoubnému individualismu, buzerantismu, xenofilismu, egalitarismu a dalším úpadkovým vlivům a idejím, které spolehlivě dříve či později pohřbí i tu neslavnou EU s těmi jejími "hovnotami" degenerace a úpadku a která již dávno přestala být invazívní a naopak se sama stala terčem invaze barbarů, což v dějinách je vždy předznamenáním pádu!

   Smazat
  15. P.S.: K těm tvým "snědým sáhibům" - což je oxymoron, Pepku. Ve 20. století vznikly dvě opačné koncepce evropské integrace. Ta první, Hitlerova, spočívala ve stvoření árijského Nadčlověka, jenž by povstal Vůlí k moci a zotročil stávající rasově míšené podlidi a stal se jejich pánem! Druhou koncepcí je Kalergiho Panevropa, spočívající naopak ve stvoření Podčlověka, rasového míšence (kterému hrabě říkal "mongrel"), který bude poslušně sloužit stávající židovské elitě (hrabě ji označoval jako "Führernation").

   Smazat
  16. 10. srpna 2019 8:48
   Pišto, 8:00 je trollí blbeček Honza. Pokud máte na slovači málo svých cikánů, převezte si k sobě zpět ty zatoulané u nás v Čechách od Vás. Máme jich tu od vás třistatisíc buzerantských prdelí, většina mluví slovensky, cikánsky a sem tam počeštěná slovenština! Chcete čaputové imigranty a přeprca.né cikorky vyháníte k sousedům buznatyrové, naničhodni.

   Smazat
  17. 17.30, také jste celému národu vy debilní-úchylní pražáci k smíchu.

   Smazat
 5. Sranda bude, až ulici Jeremenka přejmenují na ulici Adolfa Hutlera. Chazaři mají v jednom neodiskutovatellnou pravdu, likvidují debily!
  Proč je KDU, TOP, Sorošovi starostové a ČSSD v parlamentu!? Proč jsou v parlamentu Pyjráti? Proč KSČM vedou cizokrajní spoluobčané, kde je Semelová, Grebeníček a Skála? Komunisti, probuďte se!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:25 - tady jsou ... Štrougale a Čalfo za jeden rok xy si přivydělala jako poslankyně za přiznané právní služby cca 750.000,-Ksč, zastupováním “bezdomovců“, můj tip!

   Zuzka Bebarová-Rujbrová, též Zuzka Rujbrová, česká komunistická politička!

   Ve volbách v roce 1996 byla zvolena do poslanecké sněmovny za KSČM (volební obvod Jihomoravský kraj). Mandát ve sněmovně obhájila ve volbách v roce 1998, volbách v roce 2002, volbách v roce 2006, volbách v roce 2010 a volbách v roce 2013. V letech 1996-2000 byla členkou ústavněprávního výboru, pak v letech 2000–2002 členkou výboru pro veřejnou správu, regionální rozvoj a životní prostředí. V období let 2002–2006 byla členkou výboru mandátového a imunitního a v letech 2002–2010 předsedkyní petičního výboru sněmovny. Dále působila v letech 2006–2010 a znovu po volbách v roce 2010 coby členka bezpečnostního výboru. V letech 1996–2002 zastávala post místopředsedkyně poslaneckého klubu KSČM. V prosinci 2013 se stala předsedkyní sněmovního petičního výboru.

   V letech 1999 až 2004 zastávala post místopředsedkyně ÚV KSČM. V senátních volbách roku 2004 neúspěšně kandidovala do senátu na Blanensku. V 1. kole získala 23 % hlasů a postoupila do 2. kola, kde ji porazil a senátorem se stal Vlastimil Sehnal z ODS.

   Dlouhodobě se angažuje v komunální politice. V komunálních volbách roku 1994, 1998, 2002 a 2006 byla zvolena za KSČM do zastupitelstva města Blansko, jehož členem byla do roku 2010.

   Ve stínové vládě KSČM spravuje průřezový resort legislativy a lidských práv. Ve volbách do Poslanecké sněmovny PČR v roce 2017 již nekandidovala.

   Jako komunistka podpořila přechod a rozkrádačky komuno-kapitalismu s "ultimáty“, jinak řečeno výpalné pro KSČM. Gross si ji vychvaloval, oba jako ty KŘIŠŤALY, ona za vodou a on v PEKLE.

   Smazat
  2. Kdo má chuť se pobavit klikněte na Havla:

   https://uloz.to/file/dd7NyCt0l8Ru/analyza-17-11-1989-vice-google-cz-miroslav-dolejsi-politicky-vezen-po-r-1989-vladnoucim-teatrem-opet-zatracen-prestoze-si-odsedel-19-let-o-sametu-napsal-r-1990-a-skoncil-30let-media-mlci-osvetlil-osobu-havel-most-avi-mp4

   Smazat
  3. Jedno je však jisté - Praha je Matka měst a Psích Hovínek !

   Smazat
  4. 0:25

   Zastupitelstvo našeho města už podalo návrh na přejmenování zbytku názvů, které nějakým způsobem mají vztah k Rusku a tento návrh byl schválen 83% většinou. Takže během roku se například přejmenuje Turgeněvova ulice na Dickensovu a Puškinův park na náměstí Svobody se přejmenuje na Park R.Reagana... Ten park A.S.Puškina má svůj název od roku 1924, předtím to byl jen park bez názvu na náměstí Maršála Radeckého. Byly návrhy vrátit tomu náměstí zpět název z doby R-U, ale to zatím neprošlo. Má to ovšem slušný ohlas, takže se bude ještě změna ze Svobody na Radeckého projednávat.

   Smazat
 6. Politický bulvár nejnižší úrovně. Formou i obsahem. Hnus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyšší úrověň je už jenom Zaorálek a jeho ukrajinští kamarádi. Pochodně a svastika, není demokratičtějších spoluobčanů.
   Já si začínám Chazarů vážit a to myslím upřímně. Jak si s blbem, který se těšil, že dostane za zradu europoslance za to, že nadělil Bakalovi OKD, vytřeli konečník. Ředitel nemocnice, trvale se potýkající s nedostatkem financí, to je slušný trest. Možná že je tak blbý, že mu to ani nedojde.

   Smazat
  2. Politický bulvár by to byl, pokud by se nejednalo o reálný popis událostí. Co je to bulvár? Oslavy vylodění v Normandii za účasti Německa? Zajímavé, kdysi nepřátelé se objímají a intrikují pro stejný záměr. Ve vzduchu se vznáší otázka, kdo vylosuje v budoucích dějích černého Petra.
   Dekadentní oslavy úchylky a zvýšená ochrana jejich vlajky. Třeba už je v plánu, že zavlaje jednou nad Evropou.
   Možná bychom se měli zamyslet, zda by nebylo vhodné odstranit památník bitvy u Trutnova .... to se mydlili vojáci Rakouska a Pruska.
   ABC

   Smazat
  3. 0:30 Dobře jsi to popsal, už chybí jenom populisti, rasisti, putinisté a rusifilové:)

   Smazat
  4. 1:35
   Ne. V tom sranci chybí už jen hrubky. David se asi právě vrátil z bruselské knajpy když tenhle sranec postnul. Asi tam maj dnes po výplatě.

   Smazat
  5. 1:42, tímto "článkem" klesla úroveň NR na nulu. Je to otřes. Jako kdyby jim tam řádil troll.

   Smazat
  6. 0:30, 1:42, 5:43
   Správně! Už tu hrůzu nečíst! A hlavně nekomentovat! Na internetu je tolik jiných kvalitních webů. Okamžitý přesun!

   Je zajímavé, že v hodině mezi psem a vlkem se NR sešli tři zpřízněné duše. To určitě, ale určitě nepíše jeden člověk! 😁 😂 😀

   Smazat
  7. 6:43

   Máš smůlu, já s těmi prvními přispěvately nemám nic společného.

   Smazat
  8. 7:26, ne, ty máš smůlu! Já s těmi pěti příspěvky nemám nic společného.
   Václav

   Smazat
  9. 7,26 ty , jak se zdá, nemáš nic společného ani s českým pravopisem

   Smazat
 7. https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/rusko-nehoda-raketovy-test-jaderna-hrozba-umrti_1908092342_per

  Není toho v poslední době už trochu moc? Myslím, že se ta potěmkinova vesnice pomalu rozpadá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:38 Taky tady marně hledám článek, který by něco osvětlil. A že by bylo o čem psát. Měsíc nechají hořet Sibiř, dále jim stále bouchá 40 000 střel. Tady se ale pouze pomlouvá Západ, USA, Havel. Prusery Ruska a jejich totální neschopnost, zaostalost jajich prumyslu, kde se poze řeší nové a nové výroby zbraní a normální človšk je v Rusku nepodstatná věc. A místní smeška rusomilu bude Rusko chránit do roztrhání těla. Ubožáci.

   Smazat
  2. Jedno je jisté, ta sračka jménem Ruská Federace, která okupuje půlku Asie a Evropy, je už definitivně v koncích. Máte to jako s nějakou stavbou. Drží, drží, trhliny viditelné, všude to skřípe, ale stále nepadá. Pak najednou přijde nějaký podnět, třeba náběh nějakého obyčejného kompresoru, a náhle konstrukce začíná povolovat. Někdo si toho všimne a vyběhne ven, ale většina se vzpamatuje až tehdy, když začíná zlověstné dunění v materiálu. To je už pozdě, protože kolaps přichází rychle a je smrtelný. Rusko je už ve stavu dunění a strhne s sebou i Bělorusy.

   Chvalabohu, Ukrajina se už zachránila, vyběhla na poslední chvíli. Tři roky se vzpamatovávala a prováděla nevyhnutelné reformy, teď už druhým rokem vykazuje stabilní růst. Je to vidět i na tváři země. Všude se staví a to i v soukromé sféře, Ukrajina nastartovala svůj vlastní kosmický program, vybudovala bojeschopnou armádu, zrodil se komplexní vojenský a jaderný průmysl, konečně je soběstačná v potravinách, mnoho investic prší i do vysokotechnologického sektoru, zlepšilo se zdravotnictví, stabilizoval bankovní systém... V Rusku je všemu přesně naopak.

   Až Rusko padne, Krym se vrátí Ukrajině, která ho prodá/daruje pravému majiteli - Spojeným Státům Americkým, a s donbasskými teroristy udělá velice krátký proces. Načež všechny okupované národy v Rusku udělají to samé s dnešními okupanty.

   Smazat
  3. 11:40 Blbost Pepku. Viděls teďkonc v telce jak zkoušeli shodit tne most pomocí zátěže? A neshodili, dřív jim došla ta zátěž a most stál furt! Budou ho muset rozebrat ručně to se bez mozolů neobjede. A vidíš - západní degeneráti už nemaj nikoho, kdo by si dobrovolně chtěl nadělit mozoly, tam každej chce jen do nebe, ale nikdo umřít! Proto je čeká škaredej konec. Rusko ještě má šanci, pokud se zbaví zločinný židokliky kremlovorů a vlády se ujme jako car Jeho Vysokoblahorodí Igor Iványč! Ten uzavře mír s panem Jarošem a společně pak nás osvobodí! Raduj se Pepku, páč u mě jako místodržícího budeš mít zaručenou rychlou sekyru za rasozradu, kdežto ti tvý milovaní kozomrdi by tě coby buzeranta a bezvěrce v nejlepším případě shodili z věže a v tom horším ... upálili zaživa v kleci!

   Smazat
  4. 11:40 jediná sračka jsi tu tak jedině ty a tvůj vlhký sen. Takovou debilitu může napsat jen idiot po lobotomii.

   Smazat
 8. CO SI TED POCNETE ? Kdyz nekdo na zapade vam zmenil officialni doktrinu a vy ted nevite, jak pistet do taktovky vasich dirigentu ! Ted jste desorietovani vy oportunisticti prizdisraci s gumovou pateri !

  Ja vam to rikal uz pred 10 lety , ze Hitler bude postupne a casem rehabilitovan a vy NE a NE mi UVERIT !
  Smichovsky "Nostradamus",
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdo rozpoutal válku? Hitler vznikl díky Rusku, to je jejich dílo, stejně tak koncentrační tábory. Kdo vyvraždoval Židy? Rusáci! A taky Češi, Poláci a další degeneranti z východu. Německo bylo vynuceno se bránit proti bolševické hydře. V podstatě zachránili Evropu, svobodu a demokracii. Němci patří mezi vítěze, což dokázali ekonomickým rozvojem a současnou podporou uprchlíkům z válečných oblastí světa, kde opět úřadoval ruský barbarismus. Hrůzy světové války jsou za východní Evropou, ta to rozpoutala, stejně tak jako i další šílenost, komunismus. Čím dřív se nahradí zregenerované obyvatelstvo východní Evropy novým, tím líp. Už aby to bylo.

   Smazat
  2. 5:53
   Jenom mi prosím tě (Vás??) napiš(te), kolik ti (Vám??) je let. Abych si ověřil, zda jsi (nejste??) produktem novodobého vzdělávacího systému - ala Koudelka.

   Smazat
  3. 6:54
   Chcete rict ze to neni pravda?

   Smazat
  4. Blbeček trolíček 7:09, presne o chceme povedať. Hajzlíček poďobaný, v prvom rade nahradia teba, ako úplne zbytočný odpad.

   Smazat
  5. 8:04
   ja som sa presne toto učil v škole tiež tak čo sa vám nepáči... asi profesori a učitelia budú mať lepšie vzdelanie v histórii ako vy čo ste chodila do komunistických škôl.

   Smazat
  6. Aha a Kojetin osvobodila slavna americka armada pod gen. G. Pattonem .. urrrrrrra .

   Smazat
  7. Úchyle, ty jsi také chodil do "komunistických škôl", kdyby ne, tak máš v každém druhém slově hrubku.

   Smazat
  8. 9:53

   .... pravil užgryndaný čechomužik.... plevel, na který chystáme koncentrovaný Roundup.

   Smazat
  9. Možná by si čuráčku mohl nahlédnout do Trestního zákoníku, §365,400.

   Smazat
  10. 10:15

   Tebe mám v paži, rusáku, ale jedno je jisté, že je už dlouho tady roztahovat nebudete.

   Smazat
  11. 11:23 A kde se roztahujou? Však jim tu nic nepatří, ani voda na hajzlu! I tu maj pod palcem žabožravci a vše ostatní pak jiní, převážně nosatí lumíci!☺

   Smazat
  12. 15:16

   Jak to že ne. A v Práglu pod Kaštany je podle tebe kdo? Všechny bych je vyrazil z Evropy tady nemají co hledat. A stejně tak vyhledával všechny Rusáky a to samé. Rus sem nesmí. Žádnej!

   Smazat
  13. 16:04 Rusáci se nikam necpou. Ti jsou doma a křepčí ve svých "děrevních"! Ti co sem lezou, mají jen ruský jména, ale jsou to asi takový "Rusové", jako ty Čech, Pepku obřezanej na malý i na velký hlavičce!:-) - https://www.youtube.com/watch?v=ZeD4pYhKX1g

   Smazat
 9. Všechno začíná a končí u Havla. Líbilo se mu mezi komedianty a vůbec mu nevadily jejich kořeny. Ta šou se tak zalíbila za mořem, že ji začali považovat za vlastní. USA není demokratická země, to je jen iluze, kterou do Evropy přivezli hoši za druhé svěrové války, že demokracie je žvanění bez následků. Ten kontrast po nacismu a ve stalinismu byl příliš zřejmý, aby evropané prozřeli.
  Můžete chlapci tady žvanit jak chcete, peníze vás utáhnou na kus čokolády, na koblihu, nebo na větší důchod.
  Dnes je jasné, že sliby jsou chyby, vítězem může být jen ten, kdo se smočí a umaže, bohužel, to se obecně chápe až po st.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohuzel, spatna uvaha Rudo. Rusko melo pouze 17 let!! na to aby se vyhrabalo z hladomoru a znicene zeme na uroven chude fungujici zemi a zdaleka ne perfektni. Behem te doby byli tvrde absolutne ekonomicky blokovani. Rekl bych, kdyby dali Rusku klid na 100 let Rusko by byl uspesny stat. Pripadaji mi ze Rusove jsou talentovanejsi nezli Nemci, ale maji smulu ze jsou trnem v ocich Power Elitam, ktere nemohou mit konkurenci. Ne ze bych Rusy miloval, jsou to asiati, ale kdyz nejsi schopny pochopit dejiny a ekonomii tak nepis slaboduche veci jako HONOLULU mozek od Limpopa libjici ruce geniovi Mugabemu , kteremu nesahal ani pod konecnik.

   Precti si neco o Chaos teorii a pochopis dnesni politiku.

   Brouk von Pytlik

   Smazat
  2. Brouku Pytliku, ti osle ! Jakym pravem me zde
   osocujes , ze jsem mel rad toho LIDOZROUTA MUGABEHO ?
   Hmmm ?
   A mas PETKU ze zemepisu ! !
   Harare (Salisbury) neni na Limpopu !
   Jsi hloupej jak nejaky Komujnista !
   NICK HONOLULU

   Smazat
 10. Ať bylo Rusko feudální, kapitalistické, socialistické a nyní opět kapitalistické, stejně demokraticky západ Rusko chtěl demokraticky zlikvidovat a vyvraždit. V operaci Barbarossa byli zapojeni ne jenom Němci ale také celá Evropa, která pro Hitlera vyráběla zbraně a dodávala mu celé divize jako Francie, Španělsko, Itálie, Rumunsko, Bulharsko. Slovensko a další jako například i USA s dodávkami surovin na výrobu plynu do koncentráků, nákladních vozidel, Švýcarsko s financováním všech Hitlerových válek po celém světě. Nyní se opět připravuje nový útok na Rusko, ale ještě před tím se demokraticky západ, zcela demokraticky pokusí pomocí majdanu Rusko ovládnout. Na Ukrajině se to povedlo tak je možné že by se to mohlo povést i v Rusku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ješiši maljá! voni rusáčkovi ubližujou, voni už nechtějí žrát ty jeho propagandistický sračky..., ivánek nám upadá, už nemá nejen na rakety ale ani na žrádlo....... No to je teda nadělení! béééé ((
   Rusáček v brzku dostane takovej nářez, že se z toho už nevylíže, protože je má každej nejen v paži ale hlavně každýho už hodně dlouho serou jako moucha masařka co vám furt sedá na jídlo....

   Smazat
  2. A ten nářez mu mu dá Nacistická Americká Trotlo Organice s tim železným šrotem z D1????
   Tobě ty amisračky ubohej lejnosrku tečou i z vočí!!!!

   Smazat
  3. 11:01
   rudej práskač mě nemůže urazit. zvlášť když mu teče do bot a vydává skřeky zoufalství

   Smazat
  4. 12:45 Putlerprd nezná zoufalství, páč je to jen nástroj, shluk několika molekul otravného putléria! Je to zbraň zoufalého Ugrofína z Kremlu, který ho v pravidlených dávkách vypouští ze své lejnolíhně a tento pšouk se pak jakémusi holoskřeku pouze podobá ...

   Smazat
 11. Když jsem četl ty komentáře,tak musím konstatovat,že anonym 5:53,6:54 a8:52 ja ten stejný Brouk Pytlík.Narodil se nejspíš po r.1989 a žvaní jako by to všechno prožil.Určitě Češi zamordovali 3 mil Němců a ty Židy ani nepočítám.Možná že se ale ještě narodil v čase stavby Babylonské věže a nešťastně se tam přimotal když bylo to spletení jazyků.Jemu se navíc dostalo popletení rozumu.Odpočívej v pokoji u svých bludných představ.Alláh akbar.To jen z recese.Cha chá.

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 13. Pěkně všichni korporátní fašisté pospolu hitlerovi myšlenky prosazují zatím mírovou cestou.

  OdpovědětSmazat
 14. Při osvobozování Československa:
  - padlo 139 916 sovětských vojáků a zraněno jich bylo 411 514
  (v uniformách Rudé armády. 14,18% jejích celkových ztrát za celou válku mimo vlastní území SSSR)
  - padlo a bylo zraněno 66 495 rumunských vojáků svých mrtvých a zraněných příslušníků. Z celkového počtu 248 430 osob, což je staví na druhé místo po Rudé armádě na území bývalého Československa
  - v Pražské operaci padlo a bylo zraněno 1302 vojáků Druhé armády Polského vojska
  - oficiální závěrečná zpráva vyčíslila bojové ztráty americké armády v Československu za druhé světové války na 1230 osob (351 bojových úmrtí, 408 raněných, 377 zajatých a 94 nezvěstní).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uměj, no ... šetřej lidské zdroje ti Anglosionisté! V procentuálním srovnání území jehož se zmocnili oni s procentuálním srovnáním ztrát je to jasně viditelné!

   Smazat
 15. 21. prosince 1944 Charles de GAULLE – francouzský předseda vlády – prohlásil : „Ruské úsilí přivodilo nenahraditelné škody německé válečné mašinérii a bylo hlavní podmínkou osvobození území naší vlasti.“

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správně je: „Ruské úsilí přivodilo nenahraditelné škody ..... území naší vlasti.“

   Smazat
  2. 12:42 Jenže to by tím prezidentem musel zůstat pan Maršál Petain!

   Smazat
 16. 19.-30. října 1943 - Moskevská konference. V deklaraci o ukrutnostech bylo vyjádřeno „odhodlání tří spojeneckých mocností pronásledovat viníky až na nejzazší konec světa a odevzdat je spravedlnosti.“

  OdpovědětSmazat
 17. 1. ledna 1942. Ve Washingtonu podepsána „Deklarace Spojených národů.“ Deklaraci podepsal SSSR, USA,V.Británie, Čína a dalších 22 států. Obsahem deklarace je vyhlášení povinnosti poskytnout všechny síly a zdroje k rozbití fašistického bloku a neuzavírat s nepřítelem separátní příměří nebo mír.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdo by ruské bolševiky nepozval. Je nutno je vyhodit z řady bezpečnosti. Nejlépe i z OSN, tam někdo takový nemá co hledat.

   Smazat
 18. Proti SSSR bylo soustředěno cca 5,5 milionu vojáků, více než 47.000 děl a minometů, cca 4.300 tanků a samohybných děl a téměř 5.000 letounů.
  V průběhu války bylo na sovětsko-německé frontě zničeno 607 ( na ostatních frontách 176) divizí Německa a jeho satelitů a tři čtvrtiny bojové techniky. Německo utrpělo na této frontě více než 73% ztrát v živé síle, v tancích a letectvu 75% a v dělostřelectvu 74% - jde o procenta ze všech jeho ztrát za 2. světové války.
  Sevastopol se bránil více jak 8 měsíců a za jeho obležení Němci ztratili více než 300.000 vojáků a důstojníků.
  Partyzáni vyřadili z bojů 1,5 milionů vojáků, z železničních náspů svrhli cca 20.000 vlaků, vyhodili do vzduchu cca 12.000 železničních a silničních mostů, zničili cca 65.000 automobilů, více než 4.000 tanků a 1.100 letounů. K ochraně svého týlu před útoky partyzánů Němci museli vyčleňovat krom strážních a policejních jednotek i cca 10% svých pravidelných vojsk.
  Na východní frontě se ze 1.418 válečných dnů aktivně bojovalo 1.320 dnů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1. odstavec se týká soustředění vojsk při napadení SSSR.

   Smazat
  2. Nebojte se, všichni mrtví Němci budou pomstěni a už to nebude dlouho trvat.
   Zaujal mě tam ten Sevastopol. Umím si představit, jak Němci s tímto pelechem zatočí, ale já bych být jimi, to nechal na Ukrajince. Oni mají opravdu vynikající fantasii, aby se za zemřelé německé hrdiny pomstili.

   Smazat
  3. 12:&8
   Jojo,Merklová se na Frickovi mstí víc,než Rudá armáda!!!!!☺
   P.S.
   Ale dělá to dobře,MRTVEJ FRICEK DOBREJ FRICEK!!!!!! ☺

   Smazat
  4. 12:55

   Zavři hubu smrade!

   Smazat
 19. 23. července 1939. Na návrh SSSR začalo jednání o uzavření vojenské úmluvy mezi Velkou Británií, Francií a SSSR. Jednání bylo neúspěšné pro nezájem o spolupráci se SSSR a 17.8.1939 skončilo – Rumunsko ani Polsko nemínily se SSSR spolupracovat.

  SSSR navrhoval vojenský plán, počítající se společným postupem ozbrojených sil tří mocností. Obsahoval tři varianty :

  1. – počítala s možností útoku Německa na Velkou Británii a Francii, v takovém případě měl SSSR zasadit 70 % těch ozbrojených sil, které by postavila Velká Británie a Francie proti Německu.

  2. – zahrnovala opatření k zabránění německé agrese proti Polsku a Rumunsku, pod ní měly obě napadené země zasadit všechny své síly, Velká Británie a Francie měly okamžitě vyhlásit Německu válku a zahájit vojenské operace, SSSR měl zasadit tolik divizí, kolik společně postavily Velká Británie a Francie.

  3. – počítala s možností, že Německo využije území Finska, Estonska a Litvy k agresi proti SSSR, v tom případě Francie a Velká Británie měly okamžitě vstoupit do války s Německem a zasadit 70 % sil a prostředků, které rozvine SSSR, Polsko mělo vystoupit proti Německu a zasadit nejméně 45 divizí, pokud by do války bylo vtaženo Rumunsko, mělo rozvinout všechny své síly.

  Pozn. : V únoru 1945 prohlásil britský ministr zahraničí Anthony Eden v britském parlamentě : „ Sotva může nyní někdo pochybovat o tom, že pokud by k jednotě mezi Ruskem, Británií a Spojenými státy, kterou navázaly v Jaltě, došlo v roce 1939, potom by tato válka (2. světová) nikdy nevzplanula.“

  OdpovědětSmazat
 20. 21. ZÁŘÍ 1938. Lidový komisař zahraničních věcí M.M.LITVINOV se na plenárním zasedání Rady Společnosti národů vyslovil za nezbytnost přijmout naléhavá opatření na podporu Československa. LITVINOV se vyslovil za nezbytnost přijmout naléhavá opatření na podporu Československa, požadoval, aby ve Společnosti národů byla nastolena otázka německé agrese, znovu potvrdil připravenost SSSR splnit své závazky a naléhal na svolání porady evropských mocností a dalších zainteresovaných států, na níž by byla vypracována společná demarše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aha, takže Rusáci nás chtěli okupovat už tehdy. No tím spíš jsem rád za Němce, kterých jsem si už tehdy velice vážil, za jejich odvahu v boji proti bolševismu, že nás ochránili před tou východní zběří. Pro mě bylo tehdy i dnes východiskem splynutí s Německem.

   Smazat
  2. 11:46 Jéžiš, tak splývej. Najdi si nějakou vnadnou Němku a splývej s ní od večera do rána, beztak to potřebuješ jak... A vůbec nás o tom nemusíš informovat. Nám je to totiž jedno.

   Všem se nám uleví.

   Smazat
 21. Nález Ústavního soudu ČR sp. zn. II. ÚS 307/97 ze dne 18. 5. 1999 (N 75/14 SbNU 129)
  Stran interpretace "kdy země vede válku" Ústavní soud vychází z již v roce 1933 vypracované definice agrese Společností národů, která byla převzata do londýnské Úmluvy o agresi (Convenition de definition de l agression), uzavřené dne 4. 7. 1933 Československem, dle které není třeba válku vyhlašovat (čl. II bod 2) a dle které je třeba za útočníka považovat ten stát, který první poskytne podporu ozbrojeným tlupám, jež se utvoří na jeho území a jež vpadnou na území druhého státu (čl. II bod 5). V souladu s notou londýnské vlády ze dne 22. 2. 1944, navazující na prohlášení prezidenta republiky ze dne 16. 12. 1941, dle § 64 odst. 1 bod 3 tehdejší Ústavy a v souladu s citovaným čl. II bod 5 má Ústavní soud za to, že dnem, kdy nastal stav války, a to s Německem, je den 17. 9. 1938, neboť tento den na pokyn Hitlera došlo k utvoření "Sudetoněmeckého svobodného sboru" (Freikorps) z uprchnuvších vůdců Henlainovy strany a několik málo hodin poté už tito vpadali na československé území ozbrojeni německými zbraněmi. Posledním dnem tohoto období bylo datum 7. 5. 1957, kdy Československo ukončilo válečný stav s Japonskem.

  OdpovědětSmazat
 22. Anglie s Francií tak v Mnichově podpořily agresora. Anglie 24. července 1939 v Tokiu podepsala dohodu s Japonskem, kterou uznala japonskou okupaci Číny a zavazovala se nebránit činnosti japonských vojsk v této zemi („Východní Mnichov“). Jde o zjevnou a vědomou podporu jednání, které bylo v rozporu s mezinárodním právem. V Norimeberku měla Francia s Anglií sedět spolu s Němci na lavici obžalovaných pro podporu vedení útočné války.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anglie s Francií na rozdíl od Rusáků s Hitlerem AKTIVNĚ nespolupracovaly, neútočily společně s nácky na Polsko, Finsko a další země, nerozparcelovaly si s Hitlerem předem Evropu jako kořist v paktu RM, nepodporovaly Hitlera surovinově atd atd. Snažily se jen udržet mír, na rozdíl od stalinovských rudých kolaborantů s nacismem.

   Smazat
  2. A taktéž bych dodal, že Němci pro nás nebyli nepřáteli, tím byl nacismus a ruští bolševici. Němce pamatoval můj děda a vůbec proti nim nic nenamítal. Ty hrůzostrašné skazky tady vyprávěli zase jen bolševici a vyplachli lidem mozky. Vůbec nic se tady nedělo, všechno fungovalo, dostatek práce, což se o první republice říct nedalo.
   A pak přišli Rusáci. Tehdy všichni zjistili, že se mělo bojovat na opačné straně. Já jsem jednoznačně přesvědčen, že pojem "nacismus" i "bolševismus", ty nejhnusnější ideologie, jsou spjaty výhradně s Ruskem.
   Tehdy zahynula i většina našich židovských sousedů, kteří byli Rusy odvlečeni buhvikam, a už se nikdy nevrátili. Za Němců žili spokojeně vedle nás. Rusáci se na Židy specializovali, byla to nějaká jejich zvrhlá obsese nebo co.
   V '90 letech jsem byl v Polsku nedaleko KT Treblinka a tam mi jeden starý Polák vyprávěl, jak Rudá Armáda tam svážela Židy nejen z okolí, ale i z celého Ruska a ve velkém je tam vybíjela. Krematoria jela na plné obrátky az do září.

   Smazat
  3. Já znám to vyprávění od nás z Cukmantlu jinak!

   Smazat
  4. 12:17 Žvaníš Pepku! Tam žádný krematoria v tý době nebyly! Ty postavila komoušská polská vláda se sovětskou pomocí až v 50. letech!

   Smazat
  5. Nenávistný antisemitský psychopat 12:17 si popletl Rusko s Německem. Přeju mu pěkné oplétačky s policií za popírání holokaustu.

   Nenávistný antisemitský psychopat 12:17 si popletl Rusko s Německem. Přeju mu pěkné oplétačky s policií za popírání holokaustu.

   Smazat
 23. Rusák využil naše "" osvobození "" a okolních státu pouze k rabování a nastolení pozdějšího rudého teroru. Rus vybrakoval u nás URAN, při kterém zahynulo tisíce našich vlastencu a nezaplatil ani tím bezcenným RUBLEM..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen to, ale zeptejte se pamětníků, jak to jejich "osvobození" vypadalo. V našem městě tisíce mrtvých, znásilněných, oloupených, zmrzacených... Němci přinesli pokrok, ruský svině zkázu. Bolševici přinutili naše lidi ty jejich zdechliny pohřbít a dokonce tam museli dát děkovný náhrobek plus nějaké ty tabule na domech. Tohle je už dávno pryč. Všechno se to strhlo a vykopalo během prvních pěti let, stihli jsme to do '95. Následně jsme vybudovali pomník padlým Američanům, Francouzům a Britům za jejich ohromnou odvahu. Máme památník i našim německým spoluobčanům. A před deseti lety jsme zbudovali památníček padlým německým vojákům, kterých si já osobně vážím nejvíce, jelikož oni skutečně bojovali s bolševiky a Rusy.

   Vy dva jste zde jedni z mála normálnějších lidí. Já se nestačím divit, jak je možné, že vůbec vychází takový web, který hnusně otáčí dějiny. Rodiče mně vyprávěli, co byli nuceni se učit ve škole, ale že ještě existuje někdo, kdo nezná skutečnost, to je alarmující!

   Smazat
 24. 12:02
  Děda musel za Hitlera je jeho Velkoněmeckou sračku bojovat a kdyby žil a čet ty tvoje SRAČKY,ROZKOPSL BY TI HUBU,DEMOKRATŮRO!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli tvůj děda zabíjel ruský svině, pak to je hrdina a měl by dostat metál. Pradědeček mého spolužáka byl dobrovolník v Einsatzgruppen SS a celá jeho rodina je na něj dodnes hrdá. Škoda že už nežije, uspořádali bychom besedy, aby dnešní mládež poznala život z této strany, jejich pohnutky a poznatky a mohli si udělat vlastní obraz. Není vše tak, jak ti vráželi do hlavy bolševici. Kdyby bylo, je Putin na té fotce hned vedle královny, ale oni ho vůbec nepozvali, stejně tak jako se nezvali ani Sověti. Jestli pojede Zeman příští rok do Moskvy, podáme na něj žalobu za propagaci hnutí pokračujících práva a svobody člověka §403 a vlastizradu §309.

   Smazat
  2. 12:32 Jeho děda hájil evropské ideje jako jiní evropští dobrovolníci, kteří 22. června 1941 překračovali sovětské hranice a kteří byli tehdy ještě většinou horoucími nacionalisty. Jakkoli si na sebe zvykli, zde mezi nimi existovaly dělící zákopy, jež nebylo tak snadné překonat. Neboť Nizozemci byli přesvědčenými nizozemskými vlastenci, jako Dáni dánskými a Norové norskými. Také Němci se ve svém národním cítění nenechali předstihnout. Tu a tam z toho vyplynuly rozepře a konflikty. Jen v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali ušetřeni. Všechny problémy, jež zaměstnávaly jejich národy ve vlasti a je samé tížily, se jim oproti tomu zdály nepatrné. V hlubokém Rusku najednou dobrovolník pochopil, že Nizozemci, Dánové, Norové a Němci tu bojují za svoji společnou vlast. V kamarádovi vedle sebe poznal člověka stejného životního stylu a stejného historického původu a tváří v tvář obrovským masám protivníka pochopil naléhavou nutnost společné fronty. Tváří v tvář monotónnosti nesmírných žlutých kukuřičných polí na Ukrajině, dálných stepí na Donu i v kubáňské oblasti, lysých šedivých hor Kavkazu, nad nimiž na něj shlížely tmavé masivy Elbrusu a Kasbeku, prožíval dobrovolník s velkou intenzitou mnohotvárnost a kvetoucí tvůrčí život svého vlastního rodného světa, velkolepost své kultury a pospolitost všech evropských tvořivých lidí jako nové zjevení. V ruské krajině a její otupělé lidské mase naopak rozpoznal význam svých rodných zemí pro historii evropského lidstva. Co člověk v Evropě za jeden a půl staletí rozluky zapomněl, to se v něm jako velký prožitek války opět probudilo. Uprostřed bratrovražedného boje evropských národů se na frontě proti Evropě nepřátelskému, svoji vlastní národní kulturu nenávidějícímu a svobodu likvidujícímu bolševismu, zrodila evropská osudová myšlenka, duchovně pojatá a uskutečňovaná v boji. A dnes se rodí nová generace bojovníků za skutečnou Evropu, která vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě! - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
  3. 14:23 = COPY/PASTE tapetující imbecil. Zkus něco svého, jsi trapnej.

   Smazat
  4. 15:59 To máš pravdu, ale kdo je na vině, Pepku? Ti tvý Mongolové! To oni zničili ten jejich genofond. Vše co naše civilizace je vytvořila bílá arijská rasa! A kde ta se vzala? kde byla její kolébka? No na Rusi, resp. Ukrajině - té vysněné od Karpat po Kavkaz. Dodnes je to území s největší koncentrací bílé rasy, ovšem notně zdegenerované genetickou příměsí mongoloidní rasy a těch tvých milovaných "turkických národů", což jsou v reálu jen pastevecké kmeny (národy v jejich moderním smyslu byla schopna zformovat pouze naše, bílá rasa). Západ je v prdeli. Páč s tam koncentrace bílých genů rapidně klesá a přemění se na země třetího světa dřív než si myslíš! Rusko bohužel taky. Jedinou nadějí jeravdu Ukrajina. Ale e ta tebou vysněná, banderovská, ale východní! Tedy Novorusko vedené Igorem Iványčem Strelkovem - největším árijcem naší doby! Až prohlédne i Jaroš a oba se spojí, vytvoří sílu, která osvobodí Evropu! - https://www.novinky.cz/zahranicni/499152-tretina-ruske-populace-budou-za-15-let-muslimove-zaznelo-ve-statni-dume.html

   ... jenže to by jejich maňasovodům muselo o to v první řadě kráčet! jenže to nekráčí! I oni jsou stejně jako ten Šmarda či Petříček jen zmrdi s nenaplněnými mocenskými abmicemi a tak po náměstích a pláních vláčí to tupé stádo xenofilních homofilních buzíků, popíračů rasy a pohlaví, feťáků, všelijakých herek a komediantů schopných zahrát užitečnou stafáž i těm největším sviním pod Sluncem! Proto taky špatně dopadnou.

   Smazat
 25. Můj děda v ami zajetí ROZSEKL JEJICH DOZORČÍHO SEKYROU!!!!!☺☺☺☺
  A BUĎ V KLUDU,ZA ŠIKLGRUBERA bojovat nechtěl,jako správný zaměřovač u FLAKŮ sundal Gőringovi nejeden Me-109☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ani střílet neuměl, ten dopad! Prej taky byl předtím v zajetí u Russáků a zabil i pár jejich Mongolců a za to měl ten ajzenér krojc! Jenže poté co sundal vlastní letoun mu ho zas pitomcoj vzali!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  2. 14:25
   Nebyl ty ČURÁKU pokřivenej,ale za to ještě se dvěma vojákama pověsili SSmana,protože okrádal mrtvé vojáky wehrmachtu.....prej se ta ELITA HITLERA PĚKNĚ POHOUPALA NA VĚTVI,ale předtím se ten hrdina ZESRAL JAK HERODES☺☺☺☺
   A ten rozpùlenej amík byl jak divizna,místo uvítání sekyra do palice☺☺☺☺☺

   Smazat
  3. 14:35 A dyk to byl jen smrad, kluk z HáJéčka, navíc původem Rusák! A ti jsou ubulený, to maj v národní nátuře a zesraný jsou imrvére taky a to i za bílýho dne jako tihle tady!☺☺☺ - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
  4. Nakonec SS jsou nedostižným vzorem i tvýho vypouštěče! On si rád hraje přesto že je to agresivní západoazijsmý Ugrofinec na to, že se jen brání jako pravý esesák! (Schutzstaffel = Ochranný oddíl) - a proto dal do názvu svýho parchanátu taky dvě "S" - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Jenže my co známe jeho agresivitu zásadně říkáme všem lejnerům putlerýčům RuSÁci! Tedy od zkratky útočných oddílu pouličních rváčů SA (Sturmabteilung= útočné oddíly).

   Smazat
  5. oprava: západoazijský - fuj, to je ale radostismus!☺

   Smazat
  6. 15:10
   Sám si v tý době nebyl,tvůj dědek i fotr byli nejdál v putyce na rohu a ty stejně tak a víš,že ten SS zloděj původem Rus???!!!!!
   Tys musel sežrat Šalamounovo HOVNO TYDÝTE!!!!!☺☺☺☺
   Jo ten viselec byl z Berlína,ten pokud vím v Rusku není!!!!!☺

   Smazat
  7. 12:51

   Jsi odpornej z odporný famílie. takoví jako ty budou viset.

   Smazat
  8. 15:27 Znám tvou zdegenerovanou famílii. Ze spisu RSHA. Stojí tam, že tvůj dědek z fotrovy strany byl duševní mrzák a proto nebyl přijat k SD, kam se opakovaně hlásil. Tak dělal aspoň stráž v ajateckým lágru, kde umlátil ze zálohy pár ruských Mongolců! Asi Tadžiků či co. Za to dostal metál, páč nadřízeným tvrdil že byli na útěku"! Na konci války pak jako člen domobrany sloužil u toho zmíněnýho flaku a zabil dobrovolníka SS z Ruska, který mu přišel odebrat metál za sestřelení vlastního letadla!!!!☺

   Smazat
  9. oprava: zajateckým

   Smazat
  10. 16:24 Tak to asi sotva! Jeho šílenýho dědka nakonec nepověsili, páč ze sebe po válce zas udělal kreténa a skončil doživotně v blázinci. Putlerprd tam je taky jako doma, proč myslíš že tu půl roku chyběl? Ale David mu prej protekčně zařídil vycházky. Doufejme že přijde sám na to, že to byl omyl!!!☺

   Smazat
 26. Národ, který nezná svoji skutečnou minulost, je odsouzen k tomu, aby si ji prožil znovu. Když čtu ty trollí lži, tak doporučuji těmto idiotům, ať si prostudují (!) román 1984. Je to popis světa o kterém sní...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Idiote 13:23, kniha G. O. 1984 je předzvěstí šmírování celého světa viz. Edward Joseph Snowden ze strany USA (svoboda je zde pokrytectvím a vštěpovanou mantrou od dětství), týká se i nás. Řekněte a zpochybněte v USA na veřejnosti, že za pádem dvojčat není Al-Káida tzn. Usáma bin Ládin, Ajmán Zavahrí, Abdullah Yusuf Azzam, Saeed al-Masri, Mamdouh Mahmud Salim, Wa'el Hamza Julaidan, Sayyed Imam Al-Sharif, Abu Ubaidah al-Banshiri, ale oni. A do půl hodiny je u "vás" zástup představitelů tajných služeb (udává každý čtvrtý američan). Honolulu vám to nerad potvrdí!

   Smazat
 27. Jaký je stav programu globálního vylidňování?
  https://beforeitsnews.com/v3/alternative/2019/3693505.html
  http://orgo-net.blogspot.cz/2015/03/biochemik-17-let-jsem-vyvijel-smesi-pro.html /všechny "nové"nemoci jsou z USA/
  Po skončení druhé světové války byl zaveden tajný plán, jak zničit světovou populaci. Tento plán má za cíl výrazně snížit počet lidí na Zemi až na 500 000 lidí.Chemické, biologické, psychosociální a ekonomické metody, jak skryté, tak zjevné, zaměstnané doposud byly jen částečně úspěšné.Proto byly vyvinuty GMO. GMO představují poslední slámu, poslední naděje mezinárodního společenství na skryté zastavení a zvrácení lidské populace. Vlastně to není všechno. Byla vynalezena novinka-rychlejší a účinnější.
  https://beforeitsnews.com/v3/alternative/2019/3693047.html 5G bude vystaveno jako zabíjecí a sterilizační mřížka!

  OdpovědětSmazat
 28. To je ale opravdu hnusná diskuze! V.J.H.

  OdpovědětSmazat
 29. 15:04 - Panove, nick honolulu nic takoveho NEpotvrdi, protoze my zde mame svobodu nazoru a myslenek !
  My se nekdy pohadame, tak jako vy, ale mluvime nase nazory od srdce.

  O druhe svetove valce se nehadame ! Uz je to daleko za nami a lidem je to lhostejne !
  Boj mezi Trumpem a Globolisty nas zajima velmi !
  Ted naseho oblibeneho presidenta narkli, ze je "Rasista" a "Nacista" a ze zavinil strelbu v El Paso v Texasu !

  Ve skutecnosti, ten kdo zabijel byl STOUPENEC Berniho Sanderse - coz znamena utopisticky SOCIALISTA - stejne hloupej, jako je hemeroid na tele vasi republiky - Brouk Pytlik (take stoupenec Berniho Sanderse) - deportovany z Ameriky pro mentalni retardaci !
  od srdce promluvil
  NICK HONOLULU - verny stoupenec presidenta Trumpa - Republikan !
  God Bless America !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, ty jsi už fakt úplně mimo, a nemyslím to hanlivě. Už hodně dlouho žiješ jinde a zcela ses integroval. V podstatě zdejší situaci ani moc nerozumíš, i když pamatuješ na dobu komárů a ze 60.let pamatuješ víc než mnozí mladší diskutující. To už my spíš rozumíme tomu Rusku.

   Jinak, co se to u vás děje, El Paso, Dayton...?

   Smazat
  2. 17:08, momentálně nastálo bydlící na Smíchově Edwarde Josephe Snowdene (honolulu), myslíte ty vaše pražské slinty od srdce neonového Havlova, jako žert nicku Snowdene?

   Smazat
 30. Zde je zpravny nazor ohledne Nacistu !
  Naciste nikdy nevahali zavrit politickou opozici do Koncentraku, coz je stejne jednani, jake meli Komuniste !

  Proto, jak Komousi tak Naciste se nehodi do naseho moderniho veku !

  To, ze neo-nacistum roste popularita, NENI zasluha jejich , ale je to zavineno NESTEJNYMI pozadavky a vyhodami pro ruzne rasove skupiny !

  U vas je Cikanum take mereno jinak, nez vam ! A toto je zarodek vseho zla.

  Lide vstavaji denne za tmy do prace a V zavejich snehu, nebo v horku a dusnu, jedou plnit svoje povinnosti a druzi pospavaji a maji vse zdarma !
  T.j. zduvodneno Affirmativou a potom je z toho rasova polarizace a vzestup neo-nacismu !
  T.j. muj nazor !
  Mate-li jiny tak ho predlozte !
  NICK HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nacisté a komunisté nejsou jedno a totéž. U komunistů stačilo zavřít hubu srovnat krok a byl jsi v cajku. Nacistům tohle nestačilo, tam jsi musel mít tu "správnou krev", a to je něco, co nedokážeš ovlivnit. Taky nepamatuju, že by komunisté i v těch nejvypjatějších okamžicích likvidovali nějaké skupiny průmyslovým způsobem. Gulagy, deportace, to ano a masově, ale vylidnění celých městských čtvrtí nebo vesnic, a jejich následné splynění, to je vynález nacistů. I když je velká snaha tvrdit, že hladomor byl cílenou genocidou Ukrajinců, je to sprostá lež.

   Smazat
  2. lulu

   V USA tedy vládnou nacisté, nebo komunisté?

   Smazat
 31. KOVANYCH, UVEDOMELYCH Nacistu, neni v Americe vice nez 8000, ale tajnych stoupencu maji daleko vice.

  Tak jak uz jsem se zminil - tito lide kritizuji dvojite meritko , ktere bylo prosazeno !

  Globaliste narknou KAZDEHO, kdo s nimi nesouhlasi v jejich agende z Rasismu a Nacismu !
  Myslim si , ze napeti mezi ruznymi ideologiemi a v nazorech na usporadani sveta se bude ZHORSOVAT a nasilne akce nas neminou v budoucnosti !

  To urcite ceka i vasi Ceskou republiku !
  Budte velmi opatrni a bojujte za svoje zajmy , nebo dopadnete jako BOEROVE v Jizni Africe ! (40 000 mrtvych od roku 1992) - T.j. OVOCE Globalisticke agendy !
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP !
  Nevsimejte si nalepek , kterymi vas budou castovat !
  Pamatujte ! Kdo nebyl narcen z Rasismu, tak nikdy nezil !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My to víme. A víš ty, že se má utvořit evropská policie, která bude dohlížet na migraci a distribuci černochů po celé Evropě? Má být na to nějaký zákon.

   Smazat
 32. Tady se napsalo tolik pitomin, že i Lulu zaniká.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:02 - PREDLOZ proti argument , nebo tahni do hajzlu !
   nick honolulu

   Smazat
 33. Globaliste maji strasne hloupy slovnik, ktery nici Latinu, Rectinu, Anglictinu a Cestinu !

  Oni davaji JINY VYZNAM a jinou hodnotu slovum, ktere znamenaji neco uplne jineho, nez je a byla puvodni hodnota slova !

  UPLETOU z toho bic a tim bicem mlati jejich opozici !

  RASISMUS je uzakonena diskriminace ! NIKDY, NIKDY nic jineho nez tato definice neexistovalo a presto, kdyz vy se pohadate s Cikanem, tak jste "rasita" !
  V Evrope byla uzakonena diskriminace, pouze od 15.9.1935-9.5.1945, a ted jste z toho narceni vy, kteri chcete sluzne bydleni a nechcete zit v Janove u Litvinova !

  POPULISMUS je povinnost zastupce lidu, (tribuna), prosazovat to, co lid , kterym byl zvolen zada....
  Nic jineho to neni !

  XENOFOBIE = strach z neznameho, kteremu nikdo v Cesku a (v Evrope) NEROZUMI, protoze to nikdy , nikdo nezazil !
  Je to smrtelny strach, ktery v mozku vyprodukuje aminokyselinu a je z toho Anxiety !
  Ten , kdo ma Anxiety potrebuje okamzitou lekarskou pomoc !
  Ta je spojena s Xenofobii !

  Takhle Globaliste zjebani vsechno na co sahnou a jejich nejvetsi prestupek je ten, ze nas maji vsechny za blbce !
  nick honolulu


  OdpovědětSmazat
 34. Kdo chce psa bít hůl si vždy najde,,,

  Pod tím špatně zformátovaným textem je dole odkaz na ZDROJ (Hepner) stačí kliknout a máte to čitelně a v plné parádě i s ostatními články toho webu.
  Mám velice rád nedovzdělané mudrlanty trolly kteří se chytí každého hovna jen aby měli navrch. Jděte do řiti na Hovinky, to je platforma pro vás jeko dělaná

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putinovi řiťolízači, jako jsi ty, jsou opravdu nenároční. Spokojí se opravdu i s hovnem a ještě se olizují jak je chutné.

   Smazat
  2. A kamarad Ada se jenom smeje......ze by dosahl prece jenom toho co chtel.Mozna , ze ne tak darmo do posledni chvile uvazoval o tom, ze zapad se da nakonec na jeho stranu.......

   Smazat
 35. Panove NIKDO PO NIKOM NECHCE , aby jste souhlasili s nazory, kdyz mate jine ! (Mate na ne pravo !)

  Nazory , s kterymi nesouhlasite musite vyvratit vasim protinazorem - kdyz to nedokazete tak nemate na diskuzi co delat !

  ------------------------------------------------------------

  POZOR, POZOR ! Jerry Epsteinj je mrtev ! Dnes ho nasli mrtveho v cele !
  informuje nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Epstein, to je pro mě novinka. Že by nějaký spoluvězeň? Líto mi toho šmejda není.

   Mimochodem, ty taktéž zřejmě pod vlivem návykových látek dokážeš vypotit hovadiny.

   Smazat
  2. Epstein už je všude.

   Smazat
 36. Máte pane Lulu v tý vaší Americe, pěknej nepořádek. Skoro se mi nechce věřit, že jde o sebevraždu.

  OdpovědětSmazat
 37. 18:49 - MY ZATIM NEVIME, co se Epsteinovi stalo !

  Tan chlap byl pervezni prase, ktery znasilnoval nezletila devcata a unasel je na US Virgin Island.
  (50 mil od Portorica).

  Ja vam to rikal, ze kriminal neprezije !
  Vezni zabiji perverty , ktery nici zivoty nedospelych
  decek.
  On to asi vedel, proto nabizel pres 70 millionu kauci za propusteni !
  BOZI MLYNY melou pomalu a jiste !

  Samozrejme, ze to budu sledovat a vsechno vyslepicim na vsechny strany !
  Na nemcinu a spanelsti mam pripravennou pomoc !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nicku, to je všecko co o tom víš? No to je slabota. To jako fakt myslíš, že ho oddělali spoluvezni pro to, že je pervert? Člověka ostře sledovaného v base, který už asi před 2 týdny jakoby spáchal nepovedenou sebevraždu? A kdo byli klienti, kterým ty nezletilé dívenky dohazoval? To taky nevíš?

   Smazat
  2. Honolulu, a že prej starej Hillary C., Bill Hulibrk, tam s Epsteinem řádil taky. Ten měl toho svýho malýho ptáka strčenýho snad už všude.

   Smazat
  3. A lululu honsilulu z Kojetina Floridsky zmrde ty jsi tam tenkrat neposluhoval pise se o tobe dost

   Smazat
 38. Jak hluboko může člověk klesnout, tady se snad vyrojili všichni idioti co jich v Česku máme. Je to hnus. jste vůbec ještě lidi? Adorovat fašisty a vůbec všechny hrůzy co prováděli v Rusku, nevěřím vlastní očím. Jak může nějaké takové hovado přezíravě a pohrdavě mluvit o Rusku, kterému nesahá ani po podrážku bot. Jsem opravdu znechucená, ale vy si to jistě užíváte, to by bylo prima vyjet s fašounama do Ruska a zabíjet, zabíjet, vraždit a vraždit že?

  OdpovědětSmazat
 39. 19:20 - Jasne jsem napsal, ze zatim NEVIME zadne detaily !
  Ani autority take nic nevi !
  Nasli ho dnes rano 6:30 a.m. ve vezeni v N.Y. a pokouseli se ho ozivit ! Kdyz jim to neslo, tak ho prevezli do nemocnice a teprve potom o tom zverejnili zpravu !
  K nam na Floridu zprava prisla z FM. 92.5 v poledne, coz je moje oblibena stanice , kde mluvi zazrak Ameriky RUSH LIMBAUGH !
  Ten se k tomu nevyjadril vubec !

  -----------------------------------------------------------

  Tento pripad je zajimavy tim, ze uz jednou byl zatcen (2008) zde na Floride a proslo mu to ! Proc ? Protoze to bud uplatil a nebo mu pomohl nejaky dalsi pervert.
  Coz zn. korupce !

  Protoze je zde velke napeti po strelbe v Texasu, mezi nami Trumpovci a Globalisty , tak je to jen otazka casu, kdy se to zacne vysetrovat do hloubky.

  ------------------------------------------------------------

  Ten IDIOT na AE News CZ (aministrator bloqu) me vyhodil a umlcel, kdyz jsem o tom zacal psat na zacatku cervence, tak vim, ze se mnoho lidi v Evrope a Americe
  znazi zamlcet co se stalo ! Ja nevim proc, kdyz perversita na detech je kriminalni zlocin vsude na svete !

  ------------------------------------------------------------
  Zde prichaci k takovym hloupostem, ze nekdy slzim
  smichem !
  Posudte sami ! !
  Po strelbe v Texasu president porucil, aby 8.8.2019, americke vlajky byli zpusteny na 1/2 zerde ! (Coz je normalni) !
  NENORMALNI JE -ze vysoky dustojnik FBI na to odpovedel, ze 8.8. znamena kodovane HEIL HITLER , PROTOZE "H" JE 8.8. osma slabika v abecede !

  AAAHU, HA, HA, HA, hi, hi,
  VLASTA BURIAN se prevtelil za vysoke dustojnika FBI.

  (T.j. na jedne strane moc fain, kdyz rozumite anglicky, jako cesky, ale na druhe strane vam hrozi, ze se POKADITE do kalhot smichem !)
  NICK HONOLULU - svedomita mezinarodni klepna !  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nicku podívej se na dnešního Pjakina. Až budeš utíkat ze států,asi ti dojde proč chce Trampík stavět zeď na hranicích s Mexikem,ta tam bude pro to aby Ušáci nezaplavili Mexiko až budou zdrhat z milovaného USA. Takže si si zase vybral špatně, z JAR do USA a na starý kolena kampak? Jestli máš našetříno a podle toho kam půjde dolar ani to ti nemusí být nic platný. Jsem rád, že jsem v Česku. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. 21:16 Rudej dedecku a s tebou je take kopec srandy !
   V Mexicu jsem byl nekolikart a dokonce jsem tam pracoval nejaky cas, s americkou firmou !
   Ujistuji Te, ze se tam nebudu stehovat.
   Ja uz se nebudu stehovat nikam ! (Starnu ! Sedim na Floride v cekane pred branou nebeskou !)

   Na Pjakina se nekdy divam a rozumim mu !
   Kdyz mluvi o Trockytech a Liberalech , tak je to stejna parta, jako jsou u nas Globaliste !
   Jak si s nema dokazal poradit Stalin vime !
   Jejich boj s Trumpem zatim Trump vyhrava !
   Jak si s nemi poradi PUTIN nevime. V Rusku jsem nikdy nebyl a rusky nerozumim, tak Rusko nesleduji.
   To, ze jak Putina, tak Trumpa nemaji radi je vseobecne znama vec.
   Oni nesnasi NIKOHO, dokud se neujmou vlady !
   Potom zacnou vrazdit tak, jak o nich psal
   Solzenicin !
   nick honolulu
   JSEM STOUPENCEM TRUMPA !
   Best president EVER !

   Smazat
  3. Lulu neutikej do Mexika pamatuj na svuj Kojetin tam te vezmou a muzes zase ucit mladasy jezdit s autama jako tenkrat kdyz jsi byl ve Svazarmu

   Smazat
  4. 23:01 - PROC ? Si me vsichni stale pletou z nekym jinym z emigrace ?
   Ja nejsem z Kojetina ! Nikdy jsem tam nebyl a nevim kde to je !
   Ja nejsem z Vysocan a neznam to tam !
   Ja se nejmenuji pan Vecerek a ja nejsem nick Horni Dolni z Palm Springs ! !
   Ja jsem nick honolulu, narozen kdysi davno, jako nejkrasnejsi dite na Smichove a proto ministrant u Sv. Gabriela !
   Do pionyru me nevzali, protoze babicka vlastnila KOZU a byla KULACKA na vesnici ! Mela malou zahradu !
   To, ze me nevzali do pionyra me velmi urazilo !
   Tak jsem se stal OPRAVDOVYM PIONYREM ! (V Africe a Americe !)

   V Johannesburgu jsem zil na Hillbrow a v Americe na 12 mistech, kvuli zamastnani !

   Kdyz me bylo 65, tak me predstaveni dali hodinky, krabici doutniku z Domminikanske republiky a poslali me do penze ! (Duchodu po Cesku !)
   Od te doby jsem desorientovan , tak se rad hadam s Liberali v Americe a opozdenymi Cechy v Cesku !
   JSEM KATOLIK ! K noham nebeske kralovny pokladam nejkrasnejsi kvetiny , ktere dostanu koupit - vzdy na jeji vyroci !
   Co je chcete jeste vedet, vy policejni prisleplici ?
   Kde ziji ?
   V nejkrasnejsim okrese na Floride ! Jmenuje se LEE !
   Ten jsem si vybral sam ze vsech ostatnich 63 okresu na Floride, protoze mi pripomina JAR !
   Na Floride zije 10 000 Cechu a v Americe 400 000, kolik jich zije v Canade NEVIM ! (Nekteri vsak nemluvi cesky.)
   Co jeste chcete vedet ?
   Do Evropy jsem jezdil pravidelne a nekdy jsem zajel i do Prahy a utratil hromadu penez za cukrarny, knihkupectvi, a restaurace, kde maji knedliky !
   CO CHCETE VEDET ?
   Kdyz vsechny osobni veci uz davno vite !
   Mam rad KAVU ze Sumatry, Brazilie a Columbie !
   Bez alkoholu se obejdu snadno !
   Mam rad Viden ! (Radej nez Pariz, ci Londyn !)
   Mam radej Frankfurt a Hamburg nez treba Mnichov a Curych !
   NICK HONOLULU - chlouba ceske emigrace !

   Smazat
  5. --- "Když byl Honolulu ještě malý, chodil na Smíchově za školu, nosil v brašně chleba s učením a myslel na voloviny. Jednou, když nevěděl z měřického tvaroznalství a silozpytu, co je Učení všech Učení a Umění všech Umění, postavil ho pan učitel čelem ke zdi a tlouknul mu šňupáčkem o ni, volaje: Tak ty se nebudeš učit? Ty budeš dělat velkému Marx-Leninovi vostudu?

   A byl Lulánek po prvé bit, protože teprve teď se národy učí dle učitele všech národů Jana Ámose Komenského, aby nikde nechyběla hůl.

   Když pak přišel pan katecheta na náboženství, dal po zazpívání Internacionály otázku: Co je to, Lulánku, Slezská Trojice?

   Tu Honolulu ještě tím prvním bitím zpitomělý řekl: Svatá Trojice byla sestra panenky Marie. A byl bit zase kaučukovou trubkou na chodidla, dle učitele všech národů, kterého dnes obzvláště uctívají po celé východní Evropě, aby nikde nechyběla kaučuková trubka.

   Dlouho ještě potom hřímal přeškolený pan kaplan nad plačícím Smíchovákem: Ty zrůdo kapitalistická, to nemáš ze sebe, ty máš jistě styky s Vatikánem.

   Teprve odpoledne, až mu otrnulo, našel si Lulíček polínko, sundal svatozář a udělal si z ní vobruč, hnal si to kolem Rokytky, kde se kluci cvičili ve křtění a v roští si navzájem honili katolické čuráčky.

   Když pak dospěl, všechny krásné ženy mu usedaly na ústa a všechny měly jediné přání, aby jinoch zemřel docela blizoučko jejich vnitřností, toliko zakryt krásnými tvary a vítězným úsměvem. Ale Honolulu ještě nechtěl chodit po čtyřech, protože četl spisek páně Batisty o pohlavní zdravovědě, že hoši nemají strkati pyjí ani do uch od seker, ani do řití, či skleněných cylindrů, poněvadž se tak přichází k moc špatným zkušenostem." ---

   Smazat
 40. 19;30 - Kdyz byl vysetrovan pomer Billa Clintona s Monikou Lewinsky, tak se v Americe vsichni snazili prijit na to, proc ma Bill zdeformovany pohlavni ud !
  Tim se vysvetlovali jeho sexualni eskapady !
  Chlapy v praci prskali smichem, ale byl to dobrosrdecny smich ! Potom mu Hillary namlatila a chlapy to sli oslavovat do baru !

  Epstein je jiny priipad ! T.j. ZLY, pervezni pripad !
  Normalni chlap NIKDY nesahne na decko ! T.j. zakon kralovny prirody !
  On je (nezletila devcata), unasel na ostrov, z ktereho neni uniku !
  Ten ostrov ma ted v Karibske oblasti velmi spatnou povest !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 41. Satanské uctívání je běžné a mnohem horší než unášení dětí nebo nutit je do sexu s důležitou osobou, zahrnuje obětní vraždu dětí, konzumaci jejich těl (což způsobuje, že tělo se třese a je známo jako choroba Kuru) …… pití krve (andrenochromu), aby se z Adrenalinu vyprodukovaného uvnitř mučeného dítěte dostala bezprostředně vysoká hladina.Tito nemocní lidé také věří, že mohou prodloužit svůj život a vypadat mladší pití Adrenochromu.
  V jednom e-mailu objevil ... .Obama žádá o $ 65.000 "hot dogy", které mají být doručeny do Bílého domu. Soubory FBI, které rozpad Pedofilní významy a obrázky ukazují, že „párky v rohlíku“ jsou mladí chlapci. Všechno toto vyjde brzy, jak bude odhaleno 2 000 dokumentů z Epsteinova případu.https://tadesco.cz/category/top-secret/benjamin-fulford /https://tadesco.cz/category/top-secret/benjamin-fulford/
  https://tadesco.cz/snemovna-usa-odsouhlasila-vojenske-tribunaly-budou-vysilany-zive-na-internetu-2/

  OdpovědětSmazat
 42. Nedělejte si z Lula srandu, i když byl emigrantem a moudra moc ve světě nepobral, patří k nám a je tady doma, na rozdíl od jiného importu. Že se trochu vytahuje, je normální, to my Češi děláváme. Tož Lulo vítaj doma, ať už na Smíchově, nebo v Kojetíně.

  OdpovědětSmazat
 43. K věci a uvedenému článku, bez těch píčovin co tady kdejaký
  debil píše.
  Řekl bych, sví k svému a ta druhá či předtím ta první válka,
  jen malé nedorozumění.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.